't Gaolde Paert voor Tonny Reintjes Kleffenloop Overloon op 'zondag voor carnaval' Boerebrulluft 't Dartele Veulen 'Nog nie misschien' werd zesde Circus Mök rechtstreeks op Omroep Venray Alliance^' frail caist Bonte Avof Ysselstej PEEL EN MAAS Grote Kerk Deken C.J.R. Busehman, Eindstraat 6, tel. 81275: kapl. H. de Wit O.F.M., Paterestraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: Maria op zaterdag. 9.00 Lsm. ouders Neeteson-Custers. 19.00 ZONDAGSDIENST: Sjef Trui- jen (koll.); An Geurts-Versteegen (koll.j; Wim van Ham (koll.): Lies Loonen-Quicken; Johanna Goumans-Barents (koll.); Leonar- dus van den Hurk; ouders Hein Aben-Janssen (koll.); Kevin Arts; Piet Coenen (koll.); John Wilms (koll.); Bert v.d. Broek (koll.); Jan Verbruggen (koll.). Zondag: 6e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. 9.30 Lat. Hgm. jrd. Joh. van Osch- Hebben en echtgen.; Wilhelmus Hubertus Janssen; jrd. Hay Gerrats en overl. moeder. 11.00 H. Mis met volkszang; Jo Driessen (koll.); Riek Bisschops-Hoevenaare (koll.); Jan Bruijsten (koll.); Maria Goertz- Peeters (koll.); Huberdina Janssen- Swaghoven. Maandag: Zeven H.H. sticliteers van de Servieten. 9.00 Lsm. jrd. Tbos Zwetsloot-Buschman. Dinsdag: 9.00 Lsm. Maria Jeuken-Euwals. 19.00 Lsm. oude stichtingen. Woensdag: 9.00 Lsm. ouders Van Pelt-Stumpe. Donderdag: 9.00 Lsm. voor roe pingen tot het priesterschap, diako- naat en het religieuze leven. 19.00 Lsm. Johannes Henricus Bogaars- Beken (S). Vrijdag: H. Petrus Damiani. 9.00 Lsm. Oscar v.d. Loo (S). Vanwege de verbouwing is de kerk niet ter bezichltinging open. Akolieten: Zo.- 9.30 Bart Derkx en Wil co Jansen. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Bjom Kleeven en Jeroen Leij- sen; lektor: A. Noyens. Zo: 8.00 Ma- rice Brons; 9.30 Mark en Joris Timmermans; 11.00 Bart Thomas sen en Jules Vullings; lektor: L. Truyen. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: zr. Jacinta. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: J. Heutinck. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondag Iedereen is wel kom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Antoinette Else vier en Eva Rojer. 17.00 Gelegen heid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING. Overl. ouders Philipsen-Kleuskens; Nel Michiels- Wynen (koll.); Herman Jaegers (koll.); Harrie Volleberg; jrg Carel van Mil en dochter Antoinette; overl. ouders Pouwels-Derks en zoon Pierre. Zondag: 9.00 Cees Hensing (fam. Lenssen); overl. fam. Martens- Fleurkens. 11.15 Gezongen door de Zangers van St. Frans; overl. echtp. Vercoulen-Keysere; Harrie Janssen en overl. fam.; Iteng Loonen (koll.); jrg. Leo Creemers. 18.00 Voor de pa rochie. Maandag: 8.00 Fhm. Peters-Arts. 19.00 Overl. fam. Linders-v.d. Wol- denberg; overl. ouders Derickx- Jacobs en Karei. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius uit dankbaarheid. 19.00 Jrg. Pater Frans Sanders; jrg Gerrit Janssen en overl fam. Woensdag: 8.00 T.e.v. O.L Vrouw. 19.00 Maria Wynhoven-Theelen. Donderdag: 8.00 Ram. Peters- Arts. 19.00 Tbon Jeuken; jrg Jan Euwals. Vrijdag: 8.00 Overl. fam. Philip- sen. 19.00 Gezinsmis; fam. Lucassen-Maassen; Petronella Hendriks-Poels en zoon Harrie. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Emiel Kusters. Zo: 9.00 Pascal Kusters; 11.15 Jaap Janssen; 18.00 Johan Pouwels. Ma en wo: 19.00 Wendy. Di en vr: 19.00 Frank. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Francisca Verhelst-van Mil. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 8.00 T.e.v. het Onbe vlekte Hart van Maria. 18.00-18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 6e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst. Zang door dameskoor Venrode. Voor overl. ouders Maassen- Kerstjens; Piet van Tilburg (koll.); Mieke Gommans-van Oort (koll.); Martha en Mariet Goumans- Janssem Tru Relouw-Linders (koll.); jrd. Sjef Smals. Zondag: 6e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geestelyk en t(j- delijk welzyn van de prarochie; Herman van Ass. 10.00 Hoogmis, Gregoriaans. Riek Barten-van Ger- ven (koll.); jrd. Harrie Janssen; Wim Hendriks en zoon Martien (koll.),- Wim van Ham; Wim van Leuven. Maandag: De zeven H.H. stich ters van de Servieten. 8.00 Vóór de zieken van de parochie. 19.00 Ber Beerkens. Dinsdag: 8.00 Martinus Pontman en Gysbertus van Blokland. 19.00 Om vergiffenis van zonden te ver- krygen. Woensdag: 8.00 Om God te dan ken. 19.00 Wim van Leuven (koll.); Amol Schwachöfer en Christina Vermeulen-Albers. Donderdag: 8.00 Voor de eenheid van de christenen. 19.00 Voor priester en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze leven. Vrijdag: H. Petrus Damiani. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart; Mathieu en Jo van Os. 19.00 Jo Versteegen en zoon Martien. Mededeling: Donderdag 20 febr. van 10-12 uur v.m. inzameling voor hulpverlening in Hongarije en Roe menië (zij ingang Vredeskerk). Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Tbon Thielen (na mens zijn vrienden); overl. ouders Achten-Verdyk en Harry Achten-, overl. ouders Houwen-Jacobs; overl. ouders Haegens-van Lin; overl. ouders De Kleyn-Herregraven; overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus; Sjeng v.d. Pasch; overl. ouders Camps-Jeuken en Pe ter Camps; Wim Pluk: Herman Bruggeman; Giel Vennekens en echtgen. en wederzijdse fam. (koor Harmony). Zondag: 8.30 Arnold Jans; An- toon Janssen. 10.00 Piet Litjens; Piet van Hout; Lot en Annie Verstegen-de Swart en overl. fam.; Jan Comelissen (Herenkoor). Maandag: 9.00 Tbon Thielen. Dinsdag: 9.00 Uit dankbaarheid aan o.l. Vrouw van Oostrum voor haar wonderbare bescherming Woensdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Aller zielen. Donderdag: 9.00 Tot zekere in tentie. Vrijdag: 9.00 Hanneke van Arsen-van Soest. Misdienaars: Za: 19.00 Yvonne Thielen, Fieke Basten, Maike Koch, Linda Stammen. Zo: 8.30 Paul van Haren, Wim Clephas, Maurice van Mill, Ivo Gielen; 10.00 Yvonne van Arsen, Gwenda Nielen, Ursula Cor- 'rfelissen, Lonneke van Asseldonk. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Kin derkoor). Overl. ouders Geven- Nieuwenhuizen; overl. ouders Dircks-Houwen; overl. ouders Wolters-Janssen; overl. ouders Baltis8en-Ingepass en kinderen; Jet Krouwel-Goudkamp; zeswd. Petro nella Peters-Kemmelings. Zondag: 11.00 Hoogmis (Heren koor); St. Gerard Schoeber en Fran cisca Simons; Jacobus Bots, Maria Dings en Anna Maria van Arsen; Bert v.d. Ven; uit dankbaarheid vw fam. Rongen-Michels. Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philipsen. Vr{jdag: 9.00 H. Mis voor het wel zyn van onze parochie. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 (Herenkoor); Tbon Classens; Sir Kunen; Huub van Rhee; Leo Willemssen (namens buurt); jrd. Ger Geerets; Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders Van Kuyck-Verrijdt. Woensdag: 19.00 Overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen. Misdienaars: Za: Fred en Loes. De opbrengst van de gehouden kollekte voor de Memisa was ƒ700,-. Hartelijk bedankt Parochie Leunen 6e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. Harrie Cor- nelissen en Maria Comelissen- Vloet; Jan de Lauw; Jan van Cuyck, echtgen. en overl. kinderen; Frans Rongen en overl. fam. Zondag: 10.00 Hgm. Harrie Ver steegen; mndd. Helm Jenniskens; gest. jrd. Theo Asselberghs; gest. jrd. Willem Jenniskens-Martens. 11.15 Mien Litjens-Lemm,en en overl. fam. Maandag: 19.00 Lsm. Hendrik Philipsen en Catharina Philipsen-, Spreeuwenberg Dinsdag: 19.00 Lsm. Overl. fam. Heidens-v.d. Sterren. Woensdag: 19.00 Lsm. Overl. fam. Hendrickx-Jenniskens; overl. fam. Van Rens-Loonen. Donderdag: 19.00 Lsm. Overl. fam. Croymans-Peters; Grada Heldens-Direks. Vrydag: 19.00 Lsm. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens-, gest. jrd. Petronella Litjens en Mi chel Loonen. Misdienaars: Za: 19.00 Maaike Leyssen en Wendy Thoone. Zo: 10.00 Erik Litjens, Tbm Bos en Mark de Klein: 11.15 Heidi Voesten en Inge van Tilburg; ma t/m vr: 19.00 Sonja Broers en Janny van Osch. Lektoren: Za: 19.00 Jan Jennis kens. Zo: Jan Reintjes. Rektoraat Heide Zondag: 6e Zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Poels-Michels; Paula v. Vegchel-Lemmen; Sjang Janssen en zoon Jan; overl. moeder Van Schyn- del. Akolieten: Jhon en Martin Ver- koeyen. Woensdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid; misd.: Maartje Peeters en Marieke Derks. Rektoraat Veulen 6e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Dina Drabbels-Klaassen; Grad Reintjes (fam. Verstegen). Zondag: 11.00 Hoogmis; 5e 6w.d. Grad Reintjes; Anna Timmermans- Roosen; gest. jgt. Lena v. Dongen. Maandag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.30 H. Mis overl. oudere Heldens-Driessen. Woensdag: 8.30 H. Mis tot zekere intentie (W). Donderdag: 8.30 H. Mis Dina Drabbels-Klaassen Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: Bas Reintjes en Twan Hagens. Misdienaars: Zo: German Holter- mans en Bas Snoeks. Parochie Ysselsteyn 6e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Samenzang); jrd. Jan Lemmen; D. Kfeuskens-Wynen. Zondag: 9.30 Jrd. Willem Jans sen; jrd. Petronella Cox-de Lauw. 11.15 Mndd. Bernard Camps. In dit weekend is er een tweede kol lekte voor de Memisa! Maandag: 19.00 Overl. fam. Mulder-Maessen; voor de zieken. Woensdag: 19.00 Jrd. Fr. Claes- sens en echtgen.; oudere Verheyen- Litjens; overl. fam. Janssen- Bergmans. Vrijdag: 14.00 T.i.v. zilv. bruidspaar Lemmens-Rongen. 19.00 Geen dienst. Misdienaars: Za: 19.00 R. en T. Berkere. Zo: 9.30 T. van Asten en B. Poels; 11.15 K. Jaspers en I. Slan gen. Ma: B. en S. Slangen. Wo (19.00) en vr (14.00): Sj. Ewals en I. Potten. Spreuk van de week: '1% hulp is meer dan 100% medelijden!' Mededeling: I.v.m. de werkzaam heden rond de kerk wordt men ver zocht voor een bezoek aan het kerkhof de weg langs Immenhof te nemen! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Sibertus Muyzere en Anna Maria Wpys; jgt. Marie v. Osch. Misd.: Ipgrid Wismans en Linda Poels. Zondag: 10.00 Johannes Petro nella Hendrix-Pluk (buurt). Misd.: Bas Wilms en Willem Loonen. Dinsdag: 11.00 PI. Hoogmis voor LLTB. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Jgt. Maria Poels-Bouten; Har rie v. Cuyck. Misd.: Paul Arts. Donderdag: 8.30 Peter Mathijs Gielen en overl. kinderen. Vrijdag: 8.30 Jgt. Lamb. v. Meyel en Laurentia Noyen. Kerk poetsen: Mevr. Poels- Nooyen en mevr. Van Dljck. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: Zal. Claude de la Colu- miere. 19.00 Voor vrede. Zondag: 6e Zondag door het jaar. 10.00 Martinus van Kasteren. Maandag: Zeven stichters van de Servieten. 8.30 Byz. int. (MJ). Dinsdag: Zal. Joh. van Fiesole. 8.30 Synode van Afrikaanse bis schoppen (int. van Apost-des Gebeds). Woensdag: H. Conrad us van Pia- cenza. 8.30 Voor hongerlijdenden. Donderdag: 8.30 Maria van Lip- zig en Arnold Zegers. Vrijdag: H. Petrus Damiani. 8.30 Voor overledenen. Misdienaars: Za: Mariska en Rob. Zo: Nicole en Peter. Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Maria Lenkens-Ermens. Opbrengst Memisa-kollekte: ƒ322,10. Gedachte: Als Christus niet is verrezen is uw geloof waardeloos. Indien we enkel voor dit leven onze hoop op Christus gevestigd hebben, zijn wy de beklagenswaardigste van alle mensen. Zo denkt en spreekt Paulus er over. Hy geloofde in de verrezen Christus. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Nöl de Hoog (dienstkameraden); voor alle overledenen en by een veij aardag. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees uit dankbaarheid en v.b.i. 10.00 Hoogmis voor Josephina en Henri cus Janssen; Gerardus Gooren; Sjaak Janssen; Jo Thijssen; Her man Janssen en t.z.i. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en voor overl. fam. Koenen-Derkx. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wy u uit voor het bywonen van een bybeltoespraak met als thema 'Blijf groeien in uw verhouding tot God' in de Konink rijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 16 februari a.s. zal in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray, ds. M. van der Beid voorgaan in de dienst. Aanvangstyd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderop vang en wordt er kinderneven- dienst gehouden. Diefstal auto Een inwoner deed aangifte van diefstal van zijn personenauto van het merk Opel, die hij had gepar keerd bij zyn woning in de Dr. Poelsstraat. Verkeersongevallen met gewonden Naby de kruising Raadhuisstraat- Noordsingel, kwam een 21-jarige in woner van Grave met zyn bromfiets door onverklaarbare oorzaak in de wegberm terecht en ten val. Hy werd voor onderzoek naar het zie kenhuis vervoerd maar kon na be handeling naar huis worden overgebracht. Onvoldoende opletten van een 56-jarige autobestuurder uit Cuijk, toen hij vanaf de Westsingel de Vel- tumse Kleffen wilde opryden, was er oorzaak van dat een 11-jarig meisje met haar fiets werd geraakt en ten val kwam. Het meisje werd naar het ziekenhuis vervoerd, maar ook zijTton na behandeling naar- huis worden overgebracht. Dit jaar zal de Kleffenloop gehou den worden op 23 febr. a.s. Het is al weer de 11e Kleffenloop en de organisatie is opnieuw in de ver trouwde handen van de TKO. Deze loop heeft door zyn uitmun tende organisatie by vele lopers en joggers het predikaat 'Klassieker van Noord-Brabant en Noord- Limburg' gekregen en is de grootste in de regio. Ook dit jaar heeft de or ganisatie gezorgd voor een uitste kend en mooi gelegen parcours rondom het bungalowpark De Vers. Als de voortekenen niet bedriegen zal deze 11e Kleffenloop wederom een enorm sukses worden. Iedere deelnemer doet automa tisch mee aan het Superprestige- Klassement; daarom zullen alle winnaars en andere toppers van de diverse regionale lopen aan de start van de Kleffenloop verschijnen. Het parcours van de Kleffenloop is gehandhaafd, zodat de deelne mers hun tyd met die van vorige ja ren kunnen vergelijken. Het aardige van de Kleffenloop is dat deelname voor iedereen moge lijk is: ja, echt iedereen kan deelne men. Daarnaast ontvangt iedere deelnemer een prachtige herinne ring, terwyl de jeugd een verras- singszakje in ontvangst mag nemen. Men kan deelnemen aan de vol gende afstanden: Jeugdloop t/m 9 jaar, 750m, a.09.45 uur; Jeugdloop t/m 12 jaar, I.5 km, 10.00; 1/4 marathon, 10.55 km, 10.30; 1 grote ronde, 8.5 km, 10.35; 1/2 marathon, 21.1 km, II.40; 1 grote en 1 kleine ronde, 6.0 km, 11.48. Inschrijven kan op 23 febr. in de grote tent by het parcours van 09.00 uur tot 15 minuten voor de start van elke afstand. Het inschrijf geld bedraagt dan ƒ6,- per persoon terwyl kinderen t/m 12 jaar ƒ3,- betalen. Tijdens de Kleffenloop kunnen de deelnemers gebruik maken van kleed- en douchegelegenheid, ter wijl er ook een masseur aanwezig is. De start en finish zullen op video vastgelegd worden. Sneeuw of andere weersomstan digheden zyn geen bezwaar, want de Kleffenloop gaat altijd door. Het publiek heeft gratis toegang. Tbt ziens op 23 febr. by de Klef fenloop in Overloon. Want de Klef fenloop brengt je in beweging. Voor meer inlichtingen: bel. 04788-2049. De hoogste dorpsonderecheiding 't Gaolde Paert, die elk jaar wordt toegekend aan een persoon die zich op een of andere wijze heeft ingezet voor het algemeen dorpsbelang van Veulen, is toegekend aan mevr. Reintjes-Brummans. Hiermee is zij de tweede vrouw aan wie deze eer ten beurt valt. De nu 48-jarige Tonny Reintjes- Brummans. afkomstig uit Neer kant, kwam na haar huwelijk met H. Reintjes in 1969 aan de Drab- belsweg te Veulen te wonen. Sinds dien heeft zij zich op velerlei gebied verdienstelyk gemaakt voor de ge meenschap van Veulen. Elk jaar weer wordt op haar een beroep gedaan, by het vervaardigen van Kerststukjes door de school jeugd. De opbrengst daarvan komt ten goede aan de Derde Wereld. Haar grootste verdiensten liggen toch wel op het gebied van de plaat- selyke Vastenavondviering. Niets is haar dan te veel om zich hiervoor volledig in te zetten. Wat zy in al die jaren hier voor ge daan heeft laat zich dan ook moei lijk beschrijven. Zo is zij al vele jaren betrokken by de bouw van wagens voor de optocht speciaal wat de afwerking hier van betreft. Vele uren heeft zij doorgebracht met het vervaardigen van narren- pakken, cape's voor de Raad van Elf en deze voorzien van emblemen en toebehoren. Ook de bruidstoer voor het boerenpaar werd door haar handen vervaardigd. Zelfs heeft zy kleding gemaakt voor de Dansmarietjes en deze ook opgeleid, waarby haar ervaring van 12% jaar als sportleidster bij de KPJ van Neerkant, haar goed te pas kwam. Mede hierdoor was zij een van de organisatoren van de in 1986 gehouden Veteranensportdag te Mierlo-Hout. En dan hebben we het nog niet gehad over de vele folders en uitno digingen die in de loop der jaren door haar werden gemaakt en geko pieerd. Nooit wordt er tevergeefs een be roep op haar gedaan. "Ibnny doet dit of dat wel even' en. dat 'even' wil dan wel vaak zeggen met spoed en op het laatste moment. Ibnny doet het allemaal; maar wel het liefst in alle stilte en zo onopvallend mo- gelyk. Voor dit vele, door haar belange loos verrichtte werk, zal zij nu wor den gehuldigd, als haar tydens het Aide Wieverbal op zaterdag 22 fe bruari in zaal Keukens, namens de gehele dorpsgemeenschap 't Gaol de Paert zal worden door Vorst Jan. Het boerenbruidspaar van 't Dar tele Veulen in Veulen wordt dit jaar gevormd door Monique Camps en Joop Nabuure. Zij zullen op carna valszondag door Prins Bert I in een onecht huwelijk aan elkaar verbon den worden. Het Venrayse vastelaoveslie<lje Nog nie misschien van Dave en Mil ton Cavis is afgelopen vrydag op het Limburgs Vastelaoveslieiyes con cours op een verdienstelijke zesde plaats geëindigd. Nog nooit heeft een Venrays vastelaovesliecye zo goed gescoord als Nog nie mis schien. Het concours werd overi gens gewonnen door de Ven lose inzending 'Wat hebbe we ut goed', dat niet door het publiek in de fina le was geloods maar als laatste nummer door de jury was toe gevoegd. Op zaterdag 15 februari zal Om roep Venray van 19.00 tot om streeks 24.00 uur de laatste editie van Circus Mök 1992 rechtstreeks vanuit de Venrayse Beejekurf uit zenden, zodat iedereen in Venray dit jaarlyks terugkerende spekta kel zal kunnen bywonen. De medewerkers van 'Omroep Venray ervaren het rechtstreeks uitzenden van een evenement als Circus Mök als één van de belang rijkste taken van een lokale om roep: het dicht by alle Venraynaren brengen van typisch'Venrayse ge beurtenissen en evenementen. Het rechtstreeks uitzenden van evenementen als Circus Mök is iedere keer weer een ondernemen dat de technici en presentatoren voor een grote uitdaging vol verras singen en onverwachte gebeurte nissen plaatst, wat voor ieder van hén een groot improvisatievermo gen, het uiterste van hun kennis en vaardigheden verlangt, maar daar voor in de plaats wél de meeste vol doening schenkt van alle soorten van radio-uitzending. Iedereen, die deze uitdagingen ook durft aan te gaan en ervan houdt om zich steeds weer opnieuw te laten verrassen en ervan houdt om in een goed samenspel met an dere mensen rechtstreekse uitzen dingen vanaf diverse lokaties in ónze gemeente te verzorgen, waar voor het loon een goed en voldaan gevoel achteraf is, vragen wy dan ook de stap te zetten en medewer ker Van Omroep Venray te worden. Wy zullen alle nieuwe medewer kers in een gezellige, maar profes sionele werksfeer begroeten. Meldt u aan als nieuwe medewer ker voor Omroep Venray, schrijf naar Omroep Venray, Postbus 320, 5800 AH in Venray (fax 04780- 27269) en geef een kor^e beschrij ving van uw kennis en kunde, erva ring of hobby's, die u en Omroep Venray van nut kunnen zyn by het meewerken aan de programma's van uw omroep. Vier leden van de Venrau terclub Ons Genoegen. Vier] se dierenvrienden op hunj viervoeters gefotografeerd jaar 1931 tijdens een mc( rustige dag tydens de wintq den. Ook een paard heeft m tig beweging nodig en das! het nodig op gezette tydenl paarden een ritje te maken dus van stal te halen. De ruiterclub Ons Génoij opgericht in 1916. Deze venP* genoot ook in Venray een bij langstelling. Byna ieder jas den er destijds, en ook na dt| ruiterfeesten met harddra e.d. georganiseerd. De mees; viteiten vonden plaats op ha terrein aan de Leunsewegj ook achter café Den Engi Draal straat en by grotere ten toog men naar een ter» de Maasheseweg waar in deP ger jaren ook wel eens v monstraties gegeven werden De vier ruitere op het pas( v.l.n.r. Ser Willems, Jan v.d.| hof, Harrie v. Meyel Goumans. Het edele gezelschap gesteld voor de strohulzeij van de gebr. Slits aan de F waar ook de Antoniujód uitkomt. Mo Links het kruisbeeld en |<of huisje achter het kruis rfct destyds Antoon Feyen raff vrouw Marie Feyen-Groenen^ J. v.d. -- Inbraak in bedrij Vermoedelyk heeft de dade laten insluiten, want spore braak werden niet aangetro een bedryf aan de Lollebt Daar werd een geldkist met| een bedrag van ƒ60,- ontvre Poging diefstal au Getracht was om een pei auto van het merk Opel, die keerd stond op het Wilhe plein en eigendom is va bewoner van de Grotestraat vreemden. De dader heeft m moeite gepoogd de auto praat' te krygen maar dat niet gelukt. De stuurkolon zwaar beschadigd en de eigen 1 met een schade van ƒ1.200,-. Vernielingen Een luchtleiding by een ta tion aan de Langstraat was willig kapot gesneden. Een schade van ƒ2.000,- w/0( gericht aan de postzegelaut in De Kiosk qv het Bruksk in De Kiosk m het Bruk rhoedelyk heèrTÜé dader die open te breken voor de gels en het geld, maar dat niet gelukt. De PTT brievenbus, geplaa de basisschool aan de Kr werd vernield aangetroffen. iel Op donderdag 13 febr. orgai de Alliance Francaise Asten traditinonele 'spelletjes-avon keer gebaseerd op het progn 'Tien voor Thai'. Ook voor begu de moeite waard. Er zijn pry's winnen. Het zal zeker gezelli den. De avond begint om 20. in het gemeenschapshuis a 8V Kerkstraat te Asten. Onze vakantiekureussen nen in de week van 16 febr. I zich nog opgeven by mw. Cu tel. 04936-91633. Er wordt le ven op yerechillende niveafijc aan kleine groepjes; 12 lessty^ 1% uur. Op vrijdag 10 april wordt Filmhuis te Helmond de I film Cyrano de Bergerac ven naar het bekende toneelstu Edmond Rostand, met Géra pardieu. De film is ondertitf_ wordt vooraf gegaan door eet inleiding. Als u belangs heeft, wilt u zich dan zo snel ïyk opgeven by mw. Valk, Ast* 04936-92270. Gereduceerd voor leden van de Alliance: J trodueés betalen ƒ7,50. Afgelopen vrydag en zal zyn in Ysselsteyn weer de ji Bonte avonden gehouden, jaar zorgden de uitsluii selsteynse artiesten weer zeer amusant en kleurryk kei. Zo kon het publiek, dag om 18.30 uur al in een voor de Smelehof stond te o.a. een prima debuut wen van buutreedner Sjaak (Frans v. Soest) en van het due of Nie, die een flinke dorpspolitiek aan bod liet Als een van de hoogtepunt avond, mag zeker het YSO noemd worden, die met hun muzikale act het publiek kwartier lang liet schaterei het optredden van de Ball< deed menig Piëlreuzenfïj schudden van het lachen. Al met al mag Ysselsteyn] zijn op haar Bonte avondt lauter binnenlandse artie:

Peel en Maas | 1992 | | pagina 18