voor dames en heren een exclusieve collectie schoenen Jubileum Grad en Petran: familiefietsen en skelterbaan Opening 'Kunstgalerie Toro' Heropening soos 0JC Watjang!?! Nieuwe expositie in 'De Kijker' Kursus Banen- en Beroepenoriëntatie voor vrouwen 50+ Bal 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN SIL1IÜ1IP .5FEER WAO VAN SOEST Sporthal Boekenmarkt in bibliotheek WV-nieuws Gevonden Geslaagd TarweRogge ^Ilen maas van pagina 1 op St. Jozefklooster lijkt onafwendbaar PUN jthouder Driessen kon de te lling van dhr. Theunissen jpen. Ook hy betreurt het als louder voor culturele zaken dat •stemming van het St. Jozef- ister geen haalbare kaart is. jar ik moet als bestuurder ook ir het prijskaartje kijken. Het t my zeker pijn dat dit vanwege prijskaartje niet kan. Wat dat reft heb ik de komende jaren op alleen maar vervelende dschappen. Er is nauwelijks be sruimte vanwege de artikel 12 Daar kunnen we niet heen'. e wethouder bestreed dat het ege te weinig gedaan zou heb- 'Er zijn veel uren in gestoken, hebben een uiterste poging ge- n om het gebouw te behouden', e rol van de wethouder rondom St. Jozefklooster is overigens jszins vreemd te noemen. De houder fungeerde als technisch rzitter van de begeleidingscom- isie die unaniem een positief ad- uitbracht richting b. en w. Het van b. en w. was echter una- Bi in het standpunt dat her- temming financieel niet haal- r was. 'In mijn hart wil ik het St. •fklooster wel behouden maar bestuurder heb ik in moeten dat het financiële probleem plosbaar is en heb ik nee moe zeggen'. Schoolstraat 34, Venray 'Allemaal hartstikke bedankt'. Met deze woorden dankte Tten Duyf namens het duo Grad en Petran af gelopen zaterdag alle medewerkers die voor en achter de schermen mee hebben gewerkt aan het elfja rig jubileum van dit duo. Tydens een bijeenkomst in het vakantie huis voor geestelijk gehandicapten 't Raayke in Tien ray maakte pen ningmeester Jan Rutten van het co mité Elf Jaor Grad en Petran bekend dat de jubleumshows en de muziekcassette Gèr Gedaon liefst 25 mille hebben opgebracht Het elfjarig carnavalsjubileum van het humoristisch duo Grad en Petran (Joep Joosten uit Oirlo en Ten Duyf uit Meerlo) heeft voor de geestelijk gehandicapte bewoners van 't Raayke in Tienray dus nog een plezierig staartje gekregen. Tij dens de grote jubileumshows eind vorig jaar in de Venrayse schouw burg was al duidelijk dat het jubi leum in elk geval minimaal 15 mille zou opleveren. Van dat bedrag heeft de direktie van 't Raayke in middels al enkele grote familiefiet- sen, skelters en rolstoelfietsen aangeschaft. Uiteindelijk werd het 25 mille. Volgens Ten Duyf is de opbrengst van het jubileum veel hoger dan het comité Elf Joar Grad en Petran had durven hopen. 'Dankzij de vrij- A.s. vrijdag, 7 februari, opent Kunstgalerie Tbro haar deuren voor het pubüek. Kunstenaar Arnold Beijk laat werk zien, t/m 15 maart. Beijk tracht in zyn werk via een syntheze van kunsten en wetenschappen, de tover terug te brengen in onze 'ont toverde' werkelijkheid. Door inzichten uit wetenschap en hedendaagse kunst te koppelen tracht hij een maximale werking aan zyn schilderijen te ontlokken. Een werking met een sterk magi sche ondertoon, gebaseerd op sym bolen die in elk mensenleven een rol spelen.'Het beoorde konkrete gevolg is een sfeer van geheimzin nigheid en mystieke bezinning. Beijk werkt met materialen zoals zand, as. kleurpigmenten, beender lijm e.d. Aquarellen van Bouwien Vogt Zij weet door haar gevoelige en transparante kleurgebruik een prettige sfeer te bereiken van o.a. bloemen, bloemen met vazen en landschappen. Kortom een sieraad voor het oog en interieur. Beelden van Henk Oddens By de sculptures van Henk Od dens wordt ons duidelijk te ver staan gegeven dat schoonheid iets is dat over het algemeen, niet zon der een innerlijke aktiviteit van de beschouwer ervaren kan worden. Beginnende vanuit zijn eigen in nerlijke gevoelens vormen zijn handen, met hamer en beitel, sculpturen die een evenwichtige sierlijkheid geven. Een verstilling van de schoonheid. Geen moeite loos ontstaan, maar een gespannen duel met de materie, zowel in hout, als in marmer. De beelden van Henk Oddens, kan men in de open lucht, in binnen- en buitenland aantreffen, alsook in diverse mu sea, o.a. Stedelyk Museum te Am sterdam of de kunstkollektie van Kemyarvi in Finland. Voorts zal men het hele jaar door het werk van diverse keramisten en pottenbakkers uit Noord-Limburg kunnen zien. Ditmaal van de van ouds bekende pottenbakkerij De 01- de Kruyk uit Milsbeek. Van eenvoudig gebruiksgoed tot exclu sief keramiek. De officiële opening van de Kunstgalerie zal plaatsvinden op za terdag 25 april. Op deze dag zal de galerist en beeldend kunstenaar Tbm Rooyen- dijk zelf z\jn eigen werk ten toonstellen. Kunstgalerie Tbro is gelegen aan de Langeweg 30 te Venray. De ope ningstijden zijn: donderdag van 14.00-18.00 uur; vrijdag van 14.00- 1.00 uur,- zaterdag van 12.30-18.00 uur en zondag van 14.00-18.00 uur. Na een verbouwing waarbij o.a. de gehele soos opnieuw geschilderd is, zal zondag 9 februari de soos OJC Watjang!?! te Oirlo heropend worden. OJC Watjang is 7 jaar geleden op gericht door een groep vrijwilligers en is deze 7 jaar suksesvol doorge komen met aktiviteiten zoals: de Smartlappendag cabaret (Marcel Boon) en oa. optredens van Mar griet Eshuys, Weekend at Waikiki, Candy Dulfer en Tröekener Kecks. Verder zijn al internationale bands als BIX (GOS), DAN-H (USA) en de Zweedse Renegades te gast geweest by Watjang. Vooral niet te vergeten is het jaarlijks terugkerende pop festival Zomaarpop, georganiseerd door OJC Watjang A.s. zondag 9 februari zal 's mid dags de groep Puur Tbeval optreden ter gelegenheid van de heropening van de soos. Deze 5-koppige band uit het Land van Cuijk brengt een uitsluitend Nederlandstalig reper toire, waarbij gedacht moet worden aan muziek met een stevige rockba- sis, met hier en daar een top-40 ryp nummer en een echte swinger. Kortom deze band bestaand uit 5 muziekfanaten met inspiraties die variëren van rock tot fusion is ze ker de moeite waard om zondag 9 februari by de heropening van OJC Watjang!?! in Oirlo te komen be luisteren! De soos is open om 15.30 uur, de aanvang van de band is om 17.00 uur en gratis entree. Joy-riding of diefstal? De politie kreeg geen duidelijk heid, wat er precies met de auto van een inwoner van America aan de hand is geweest Volgens zyn ver klaring parkeerde de eigenaar zyn auto, een BMW, op de parkeerplaats bij het ziekenhuis. Hy vond zijn auto echter niet terug en deed aan gifte van diefstal van de auto. De auto werd later in de buurt van het Odapark aangetroffen. De bestuur der wist zeker dat de handrem niet door hem was aangetrokken. Toen de auto gevonden werd was dat wel het geval. Alles was nog in de auto aanwezig. Het vermoeden is dat ge tracht is de auto te ontvreemdenöf voor een 'plezierritje' is gebruikt. Dader bromfietsdiefstal aangehouden Vrydag werd door de politie een 15-jarige inwoner aangehouden die, zo bleek tijdens het verhoor, zich aan meerdere bromfietsdiefstallen had schuldig gemaakt. Hij is in gesloten. Het onderzoek in deze diefstallen zal nog worden voort gezet willige medwerking van ongeveer tweehonderd mensen en het gratis optreden van de artiesten is het be drag zo hoog geworden', aluds Duyf. In dat verband momoreerde hy ook de uitstekende samenwerking met de medewerkers van de streek- schouwburg De Beejekurf in Venray. Direkteur Thiesen lanceerde za terdagmiddag het idee om van de resterende 10 mille achter 't Raay ke in de bossen een speciale skel terbaan aan te leggen. 'We hebben de ruimte en nu het geld', aldus Thiesen. Bij de officiële overhandiging van de cheque was ook een grote delega tie van de bewoners aanwezig. Om hun dankbaarheid te tonen voer den de bewoners een sproolyes- musical op in rekreatiezaal De Boshut. Van 9 februari t.m. 15 maart expo seert in De Kyker aan de Laagheid- seweg 16 de kunstenaar Wim Beek. Wim Beek schildert olieverfschilde rijen. Zijn schilderijen zyn land schappen, gebaseerd op het abstract expressionisme. De land schappen zijn soms zo ver geabstra heerd dat het schildery een voUedig abstracte indruk maakt. Eventuele figuratieve vormen funk- tioneren primair als expressieve beeldtaal en veel minder als verwij zing naar de werkelijkheid. Wim Beek is geboren te Kerkrade en volgde op 20-jarige leeftyd een tekenkursus in Parijs. Daarna kreeg hy vijfjaar les van Jean Vie- hoff. Zyn expositie in De Kyker zal op zondag 9 februari a.s. om 16.00 uur worden geopend. De opening zal muzikaal worden opgeluisterd door Maria Grootemaat op cello, Femke Verhey en Bas Grootemaat op viool en Roy Sharpe op altviool. Tévens kunt U tijdens deze exposi tie kennismaken met werk van Sjer Jacobs en Gjus Roebroek. Op 7 maart zal er in De Kyker een tweede litaraire avond worden gep land waarvoor de dichteres Elma van Haren is uitgenodigd. Hierover meer in een van onze volgende edities. Kursus voor vrouwen die (weer) buitenshuis willen gaan werken. Steeds meer vrouwen geven te kennen (opnieuw) op zoek te zyn naar een betaalde baan. De Stich ting Volwassenen Educatie Noorde lijk Limburg en de Stichting Vrouw en Werkwinkel Noord- en Midden- Limburg willen vrouwen helpen om weer buitenshuis aan de slag te gaan. Daarom organiseren zy in Venray wederom een kursus banen- en beroepenoriëntatie. De kursus is voor vrouwen, die ondersteuning willen in het zoeken naar betaald werk, opleidingsmoge lijkheden, het wegwijs worden op de arbeidsmarkt of het kreëren van eigen werk. De kursus zal enerzijds persoons gericht zijn: wat kan ik, wat wil ik, wat zyn met sterke en zwakke kan ten, wat zyn myn mogelijkheden? Anderzijds naar buitengericht: wat voor werk en opleidingsmoge lijkheden zijn er? Welke instanties kunnen mij in myn situatie helpen? De kursus start in februari 1992 en bestaat uit 20 bijeenkomsten van 1 dagdeel per week. De bijeenkomsten worden in Ven ray gehouden. De kosten zyn ƒ65,-. Informatie en inschrijving: Stichting Volwassenen Educatie Noordelijk Limburg, tel. 04709- 83298 of 04709-86197. Aanmelding dient zo spoedig mogelijk. Verkeersongeval Maandagmiddag omstreeks 4 uur verleende een 44-jarige bestuurder van een personenauto op de krui sing Westsingel-Kempweg geen voorrang aan een 17-jarige bestuur der van een bromfiets uit Land- horst. De bromfietser kwam ten val en moest voor behandelingnaar het ziekenhuis worden vervoerd. Later kon de bromfietser naar huis worden overgebracht. 'Ik hoop niet dat deze handeling symbolisch is voor de toekomst van de MAVO want dan staat deze school binnenkort op de kop', liet direkteur W. Baken van de MAVO weten na het metselen van de eer ste steen van de nieuwbouw. Die steen werd gelegd door de oudste docent, dhr. Peter Poels en de jongste leerling, Laura Koopman. Na voltooiing van hun dood bleek de steen, waarin het MAVO-vignet verwerkt was, op de kop te zijn gemetseld, waarna de ceremonie nog eens dunnetjes werd overgedaan. Dhr. Rippe, voorzitter van het schoolbestuur, sprak van een ge denkwaardige dag op een gedenkwaardige plek. Een gede nkwaar dige dag omdat het zeven jaar heeft geduurd voordat de Venrayse MAVO vanuit Den Haag groen licht kreeg voor de verbouwing. 'Wij geloofden er al bijna niet meer in', aldus dhr. Rippe. Een gedenk waardige plaats omdat op de modderige bouwplaats, waar de steen werd ingemetseld, de aula van de school zal verrijzen alwaar de leerlingen in de toekomst hun diploma uitgereikt zullen krijgen. De verbouwing wordt uitgevoerd door het Venrayse bedrijf Nelis- sen Van Egteren. Dhr. Rippe sprak de hoop uit dat rond septem ber/oktober de verbouwing voltooid zal zijn. TOEKOMST *at er nu met het klooster gaat euren is nog niet duidelijk. De in Nelissen en Van Stiphout, die van de zusters beharti- hierover nog in overleg zusters. 'Ik hoop dat er nog een zak met geld is maar we alleen maar een kaarsje voor een wonder' het dhr. weten. 'We rekenden op van het college, hebben wij de zaak verder We wachten nu het af voordat er iets met gaat gebeuren', zond (donderdag) om 18.00 len de commissie onderwijs, iport en recreatie en de com- cultuur zich over dit voorstel college buigen. Dat gebeurt er 19 van het raadhuis. 'orrige week woensdag kreeg mevr. N. Schaeffers-Nijmeyer uit uien van dhr. De Jong van het landelijk bestuur van de Neder- dse Hartstichting de zilveren draagspeld voor '10 jaar trouwe nst' opgespeld. Mevr. Schaeffers, bestuurslid van de Venrayse af- ing van de Nederlandse Hartstichting heeft zich de afgelopen 10 Ir op vele fronten voor diezelfde Hartstichting verdienstelijk ge- akt. Als er wat gedaan moest worden werd nooit te vergeefs een oep op haar gedaa n. Ook bij de kollektes was ze altijd aanwezig, leeft reanimatiekursussen georganiseerd, was penningmeester telde alle opgehaalde dubbeltjes, kwartjes, stuivers en ander in geld'. Zelf zorgde ze ervoor de de kollektebussen bij de koliek len kwamen zodat die op stap konden gaan. Al die inzet heeft de waardering gekregen in de vorm van die zilveren agspeld, waar mevr. Schaeffers terecht zeer trots op is. W inkeldiefstallen Een 44-jarige inwoonster van Venlo werd in een drogisterij in de Grotestraat betrapt bij winkeldief stal. Zy had voor een bedrag van ƒ40,- 'proletarisch gewinkeld' toen ze werd betrapt en aan de politie werd overgegeven. By een supermarkt aan het Hen- seniusplein werd een 21-jarige da me zonder vaste woon- of verblyf- plaats betrapt b\j het winkelen zonder te betalen. Het ging hier om levensmiddelen voor een bedrag van ruim ƒ20,-. De dame bleek ook nog in het bezit te zyn van enkele grammen heroïne. Van dat spul deed z\j afstand. Bij een supermarkt aan De Bleek werd een 38-jarige inwoner betrapt Hij wilde zonder te betalen vertrek ken met enkele pakjes shag en fles sen port Zaterdag 8 februari is er een ge zellig 50+ bal in De Wis te Casten- ray, aanvang 20.00 uur. BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond ADVIES beëdigd makelaar en taxateur in onroerende goederen I VOOR AL UW TAXATIES i Gemmadal 12, 5801 HJ Venray Telefoon 04780-86408 Hond onder auto bestuurder van een taxi kon Stationsweg een overstekende niet ontwyken. Het dier onder de auto terecht. De die arts konstateerde dat de hond linker voorpoot had gebroken, behandeling werd de hond naar asiel overgebracht omdat de nog onbekend is. Hopelyk zich alsnog zal melden voor van de schade. Donderdag 6 februari - Pagina 3 De Wette ling Donderdag: Manual 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-23.30 Vrydag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 Hento 1-Concordia 1 19.30-20.30 Venrode 1-Trepke 1 20.30-21.30 Venray 2-Venray 1 21.30-22.30 Bonte Koe-Huukske 2 22.30-23.30 Zaterdag: Venray 1-GFC 33 08.304)9.30 Café Noir 1-Formonia B 09.30-10.30 10.30-13.30 17.00-18.00 18.00 09.00 15.00-19.30 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 Korfbal Manual Basketbal Zondag: Korfbal Manual Maandag: Gemeente Rooyse VK Huukske 1-Meyers II Veronica 1-Venray 2 Veronica 2-CAC Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub De Schuivers Wyk Zuid-Wittenhorst 22.30-23.30 Vrijdag 14 februari houdt de Openbare Bibliotheek Venray voor de vijfde keer een boekenmarkt. De meeste openbare bibliotheken kennen het verschijnsel boeken markt al langer. Venray is er pas in 1989 mee gestart. De bibliotheek probeert haar kollektie op peil te houden: niet alleen door aanschaf van nieuwe titels, maar ook door het afschrijven van boeken die ka pot, versleten, verouderd en niet meer aktueel zijn. De Venrayse bi bliotheek is jarenlang te weinig aan afschrijven toegekomen. Die ach terstand proberen wy nu in te lo pen. Vandaar het grote aanbod van afgeschreven boeken en de tydelyk hoge frequentie van de markten. In de toekomst zal er naar verwach ting één boekenmarkt per jaar zyn. Er is volop keuze uit jeugdboe ken, verhalen, strips, informatieve boeken, tijdschriften en vooral veel Nederlandstalige romans. De markt is toegankelyk op de normale ope ningtijden van 14.00 tot 21.00 uur. Vanzelfsprekend wordt het aanbod tussentijds bijgevuld. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Februari: 14 t/m 22: Studio's Onafhankelijk Toneel, Rotterdam 15: Great American Songbook. Den Haag 16: Non Stop Hollands met Boe renkool. Apeldoorn 16: Lou Reed, Den Haag 17: Evita, Den Haag 17: American Dance Theatre 'Man hattan Moves', Amsterdam 21: Paul Young, Groningen 23: Billy Joe Spears. Arnhem Maart: 3 t/m 8: Walt Disney World on Ice, Den Haag 6-7-10: B.B. King Leeuwarden, Maastricht, Amsterdam 13 t/m 22: Revue Revue, Den Haag 14: 4th European Super Pull, Rot terdam 18 t/m 22: Private Lives, Am sterdam 21: Spring Rock, Dordrecht 27-28: Hessel in Thialf. Hee renveen 30: New London Chorale, Den Haag April: 7: John Mellencamp, Den Haag 8: Barry White, Rotterdam 17 t/m 30: Pieces of Class, Am sterdam 18-19: Simply Red. Arnhem, Rot terdam 25: Spring Blues Festival, Utrecht Gevonden voorwerpen van 28 jan, t/m 3 febr. Zwarte portemonnee; groen/don kerblauwe schoen; grof schakel armband e met naamplaatje: zilverkleurig armbandje met kraaltjes; Nemef sleutel; vier sleu tels aan sleutelhanger; roze tas met gymschoenen; yshockeyschaatsen. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst 224. Aan de Hogeschool Eindhoven is Eric Jenniskens uit Leunen geslaagd voor ingenieur elektro techniek. M.E.H.M. Staal heeft de titel BCO behaald op de Hogeschool Eindho ven (EAO) vakrichting communica tie. specialsme: resultaatmeting van beurzen en tentoonstellingen. Aan de Tschnische Universiteit te Delft, faculteit bouwkunde is geslaagd voor de afstudeerrichting architektuur, ir. Carlos H.W. Apers. Pastoor v.d. Gaetstraat 77, Venray. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: R- GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Oorver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: P. CORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 1300 uur tot vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 lot 1300 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSS ELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: A. ONG, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTS ENPRAKTUK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak DIERENKLINIEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren H. EERTEN, tel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04788-1324 Eiwitrijk brood voor extra kracht by het sporten De Olympische Winterspelen 1992 starten op 8 februari in Al- bertville. Duizenden topsporters uit de hele wereld zetten hun beste beende voor. De winkel van bakkerfij) Pierre Pypers is één groot Olympisch Sta dion. Met echt Olympisch Thrwe- Rogge, een lekker grof volkoren brood en ryk aan eiwit Eiwit zorgt voor de opbouw en het herstel van spieren. Dat komt goed van pas b(j Olympische prestaties. Echt TarweRogge wordt gebakken van grof volkorenmeel bestaande uit tweederde deel tarwe en éénder de rogge. Hieraan is alleen tarwe- eiwit gist zout en water toege voegd. Het brood bevat ruim 14% tarwe-eiwit (gewoon volkorenbrood bevat 7% tarwe-eiwit). De grove ze melen, de rogge en het extra tarwe- eiwit binden veel water en houden het ook lang vast Daarom is Thrwe- Rogge lekker lang mals. Echt ThrweRogge herkent u aan de broodouwel met korenschoof. Maar kennis met TarweRogge. de Olympische broodvariatie van bak kerij Pierre Pypers Venray. Olympische Medaillewedstrijd Ttelevisie, radio en kranten staan bol van nieuwe Olympische re- kords. Ook kunt nu als Olym pisch winnaar uit de bus en in de krant komen. Als u weet welk land de meeste medailles wint tijdens de Olympische Winterspelen in Al- bertville en raadt hoeveel medailles .dat zyn. Wie mee wil doen, haalt b(j bakkeriU) Pierre Pypers een wed strijdformulier en levert dit uiter lijk zaterdag 15 februari in. Olympische Kleurwedstr\jd Speciaal voor zyn kleine klantjes heeft bakker(ij) Pierre Pijpers ty- dens de Olympische Winterspelen bovendien een kleurwedstryd. Wie nog geen kleurplaat heeft kan deze met de wedstrydvoorwaarden in de winkel halen. Prijsvraag: hoeveel broodjes lig gen er in de etalage? (advertentie)

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3