Plannen geluidwerende voorzieningen RW 73 (nabij het Brukske) ter inzage NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY J Commissie iJpenbare werken Werkzaamheden fietsenstalling NS-station iF Commissie algemene zaken PEEL EN MAAS Hinderwet Hinderwet Bekendmaking Sjoelclub Venray H.S.V. de Roerdomp B0WL6N< Tennisclub Rodhe Zaalhockey M.H.C.V. Trimclub Venray H.B.S. Diana 1-1, LEN maas Donderdag 6 februari - Pagina 15 00 001 oo tch 00 30 io IDHUIS VENRAY dhuissfraat 1 foon 04780-23333 espondentieadres: (bus 500 AM VENRAY ilngstijden: t.m. vrijdag van 9.00 tot Puur. fdeling Bevolkingszaken is te- i geopend op donderdag van jO tot 17.00 uur. jdeze openingstijden kan uitslui- na telefonische afspraak worden veken. reekuren b. en w. uitsluitend te na telefonische afspraak de stafeenheid bestuurson- isteuning, tel. 04780-23269, al- n vóórmiddag, smeester i.A.B. Waals lag van 10.00 tot 11.00 uur p..iene bestuurszaken: gewestelij- ifKen intergemeentelijke samenwer- bestuurlijke koördinatie; orde en veiligheid; voor- ling en inspraak algemeen; dorps ijkraden; personeel, organisatie informatica; interne dienstverle- ekonomische zaken: bevorde- werkgelegenheid, markten en lissen, handel en middenstand, rdering toerisme, bedrijfs- en ilvestiging. mder I0.A.A. Hoppenreijs-de Loo ■burgemeester) idag van 10.00 tot 11.00 uur. auzaken: algemeen milieubeleid, wetszaken, afvalverwerking, verwerking, bodemsanering; schappelijke zorg: gezondheids- Ij, maatschappelijk werk, ouderen- 35.ig, werklozenzorg (RBA), sociale 30 fkvoorziening (WSW), culturele j jiderheden; sociale vernieuwing; jancipatie. iedlthouder LM.O. Truijen 5|andag van 10.00 tot 11.00 uur. |wiciën: belastingen, gemeentega- "ies (hypotheken); openbare wer- u,; wegen, riolering, reiniging, ien, verkeer en vervoer; agrarische Orïan: ruilverkaveling, beheer en ver landbouwgronden, louder I. Kersten findag van 10.00-11.00 uur. itelijke ordening; volkshuis- llng; bouw- en woningtoezicht; indstoezicht; stedebouw; ndbedrijf (m.u.v. beheer land- rgronden): beheer eigendom exploitatie bestemmings- |nnen; grondverwerving; iduitgifte. tuder H. Driessen andag van 10.00-11.00 uur. lure zaken: muziekschool, mu- i ie|im, schouwburg, bibliotheek, mo- mentenzorg, oud archief, culturele emgingen, grote en kleine kun- n, vrije academie; sociale zaken; derwijs; volwassenen-edukatie; Drtzaken; rekreatie; jeugd- en jon- Jrenwerk; akkommodatie-aangele- ^e") iheden; sociaal-cultureel werk; ndiale vraagstukken; mediazaken; deropvang. TL ofi kinderdag 6 februari a.s. wordt openbare vergadering gehou- van de commissie openbare [ken, aanvang 18.00 uur in het Jhuis. [agenda luidt als volgt: [Opening. Spreekrecht publiek. Verslag vergadering 92-01. ingekomen stukken. 'Mededelingen. Gewestaangelegenheden. Bestedingsplan 1990/1991. Raadsvoorstel inzake onttrek king aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Smak te rweg. Rondvraag. Sluiting. p een aantal stations, waaronder station Ven ray, zijn de fiet- stallingen afgedekt met golfpla- waarin asbest zit verwerkt. In kader van asbestsanering bij NS len deze golfplaten vervangen ir milieu-vriendelijk materiaal, e werkzaamheden worden uit- oerd door een firma die hier- r speciaal opgeleide vaklieden dienst heeft. Zy bescheimen if en hun omgeving tegen lelijke invloeden die mogelijk ens de werkzaamheden kunnen komen. BE?' e werkzaamheden op het stati- Venray vinden plaats op woens- '12 en donderdag 13 februari, r vervangende fietsenstalling dt gezorgd. De tijdelijke rekken len geplaatst nabij de parkeer- ats op het station. Tijdens de inspraakprocedure rond de keuze van geluidwerende voorzieningen langs de RW 73, is ook in de gemeente Ven ray een in spraakavond belegd. Deze vond plaats op 20 juni 1990 en werd door velen bezocht. Ter becommentarië ring werd een drietal - onderling zeer sterk verschillende - plannen gepresenteerd. Uiteindelijk bleek de publiekskeuze te vallen op de plannen van het bureau Maas. Me de gezien het feit, dat aan dit ont werp ook de voorkeur gegeven was door de gemeenten Horst en Venray én door Rijkswaterstaat zelf, is de uiteindelijke keuze op dit plan ge vallen. Met recht dus een unanieme keuze! Tijdens genoemde inspraak avond is toegzegd, dat te zijner tijd het beplantingsplan in Venray ter inzage zal worden gelegd. Wensen dienaangaande kunnen dan bij de gemeente worden ingediend. Thans is het ontwerp voor de ge luidwerende voorzieningen rond de wijk het Brukske gereed. Aan de hand hiervan zullen de beplan tingsplannen worden uitgewerkt. Ter informatie worden deze ont werptekeningen nu reeds gepre senteerd. In overleg met de buurtvereniging zal dit geschieden in het wijkcentrum De Kiosk van de wijk Brukske, tijdens de norma le openingstijden, gedurende de pe riode van 11 t/m 28 februari. Daarnaast zullen de ontwerpen te zien zijn in de hal van het gemeen tehuis gedurende de periode van 4 t/m 13 maart a.s. Alhoewel de inspraakprocedure inmiddels is afgesloten, biedt Rijks waterstaat u nog wel ruimte voor het uiten van wensen. Bezien zal worden in hoeverre deze inge bracht kunnen worden in het geko zen ontwerp. Deze reakties kunnen schriftelijk worden ingediend bij de gemeente Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray, onder vermelding van 'geluidsschermen RW 73', Het ligt in de bedoeling, te zijner tijd het definitieve beplantingsplan op soortgelijke wijze te presen teren. Op maandag 10 februari a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie algeme ne zaken, aanvang 18.00 uur op het adres Leunseweg 4 (politie bureau). De agenda luidt als volgt: 1. Verslag van de openbare vergade ring van 13 jan. 1992. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Beleidsplan gemeentepolitie. 4. Delegatie-besluit verkeersmaat regelen. 5. Gewestzaken. 6. Concept 1992 gemeentebegro ting en begroting grondbedrijf. 7. Delegatie tot het aanvaarden van schenkingen. 8. Rondvraag. 'n abonnement waard Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zijn hinderwetvergunning te verlenen Gebr. van Dijck, Blakterweg 5, 5808 BL Oirlo voor het uitbreiden/ wijzigen van een rundveehouderij waar elketromotoren worden ge bruikt met een gezamenlijk vermo gen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Blakterweg 5 te Oirlo; Maatschap Backus-van Dijck, Meerselsepeel 8, 5813 AG Ys- selsteyn voor het uitbreiden/wijzi gen van een varkenshouderij gelegen aan de Meerselsepeel 8 te Ysselsteyn; J. Wismans, Lollebeekweg 45, 5811 AJ Castenray voor het uitbrei den/wijzigen van een varkensmest- bedrijf gelegen aan de Roffert 24 te Oirlo; F. Vergeldt, Zeilbergseweg 10, 5813 AK Ysselsteyn voor het uit breiden/wijzigen van een varkens houderij gelegen aan de Zeilberg seweg 10 te Ysselsteyn; - H. Poels, Deurneseweg 111, 5813 AA Ysselsteyn voor het uitbrei- den/wijzigen van een champignon kwekerij waarbij elektromotoren worden gebruikt met gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, ge legen aan de Deurneseweg 111 te Ysselsteyn; Maatschap Wilmsen, Peelweg 4, 5813 AD Ysselsteyn voor het uit breiden/wijzigen van een varkens houderij gelegen aan de Deurnese weg 104 te Ysselsteyn; Maatschap Wismans, Eyken- hofweg 12, 5814 AM Veulen voor het uitbreiden/wijzigen van een varkens- en rundveehouderij gele gen aan de Eykenhofweg 10 en 12 te Veulen. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309, elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 20 februari 1992. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge- weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be zwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, gelet op de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne, dat zij voornemens zijn negatief te beschikken op een aan vraag om hinderwetvergunning van: H. Peeters, Heidse Peelweg 47, 5813 AJ Ysselsteyn voor het uitbrei den/wijzigen van een varkensfokbe- drijf gelegen aan de Heidse Peelweg 47 te Ysselsteyn, doch tegelijkertijd, in afwijking van de aanvraag, een uitbreidings/wijzigingsvergunning te willen verlenen. C. varf Raay, Deurneseweg 90, 5812 AR Heide voor het uitbrei den/wijzigen van een varkensfokbe- drijf gelegen aan de Deurneseweg 90 doch tegelijkertijd, in afwijking van de aanvraag, een uitbreiding/ wijzigingsvergunning te willen verlenen. Dit onder oplegging van voor schriften die nodig zijn in het be lang van het voorkomen of beperken van gevaar, schade of hin der buiten de inrichting. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, kamer 309. elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden inge zien tot 20 februari 1992. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook, na telefonische afspraak, worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is ge weest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde bezwaren in brengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. De bezwaar schriften moeten schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. Degene die een be- zwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gege vens niet bekend te maken. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 10, lid E, sub III van de voorschriften van het bestemmingsplan 'Buitengebied' bekend, dat ingaande 7 februari 1992 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van de zesde wijziging van genoemd bestemmingsplan. De wijziging beoogt door inpas sing van een agrarisch bouwblok aan de Meerselsepeel 5a te Ys selsteyn ter plaatse de bouw van een bedrijfswoning mogelyk te maken. Het ontwerp-wijzigingsplan met bybehorende stuken ligt ter inzage in het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, afdeling VROM, kamer 307, tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. Gedurende bovengenoemde ter mijn van 14 dagen bestaat voor be langhebbenden gelegenheid eventuele bezwaren tegen het ont werpplan schriftelijk in te dienen bij burgemeester en wethouders van Venray. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Kenteken vervallen en auto niet gekeurd Bij een verkeerskontrole konsta- teerde de poütie dat een auto, bestuurd door een inwoner, niet APK gekeurd was, dat de auto bo vendien niet verzekerd was èn dat het kenteken van de auto in 1990 vervallen was verklaard. Nadat de diversen processen-verbaal waren opgemaakt, kon de bestuurder huiswaarts keren. Diefstal aanhangwagen In de nacht van vrijdag op zater dag werd aan de Veldstraat te Mer- selo. een aanhangwagen gestolen. Zaterdag jl. was de eerste regio- wedstryd voor teams in Landgraaf. In plaats van 4 teams waren we met 2 teams vertegenwoordigd. Door de uitvallers moesten de teams danis door elkaar gehusselt worden. Ven ray I behaalde een mooie 5e plaats in de 3e klasse. Anny v.d. Heijden behaalde 2448p, Henk v. Veen 2230p, Nel v. Veen 2222p, An Boon 2199p en Jacqueline Rens 2097p. Tesmanen 11196p, gem. 111.96. Het verschil met nr. 4 is 9p en met nr. 3 14p. Venray II speelde in de 4e klasse en behaalde een 2e plaats. Bas Pastors behaalde 2113p, Frans v. Soest 2055p, Corrie Zagwyn 2046p, Riet Kuling 2037p en Henk Kuling 1814p. Tssamen 10065p. De koppel van 't Alvertje Oostrum, de vangsten waren jam- mergenoeg bedroevend slecht, werd gewonnen door het koppel C. Roeffen-L. v.d. Hoogenhof. Zonder geluk vaart niemand wel. Verder was er een hoge klassering voor J. Weys-B. v.d. Berken. Zaterdag koppen van 't Noord en Venlo. Vroegtijdig opgeven gewenst i.v.m. de grote deelname. Opgeven bij H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Voor uw nieuwe vergunningen, eigenlijk kan niemand zonder, kunt u terecht bij H. v.d. Heuvel. Langeweg 38, Venray en V. Grootels Hengelsport, Stationsweg. DE AKT/EVESPORT VOOR IEDEREEN JEUGD Zaterdag jl. speelde ons le team thuis hun wedstrijden voor de JTL. Achtereenvolgens waren Boekei en Maaspoort 2 de tegenstanders. Werd tegen Boekei de le game nog met 12 pins verloren, in de 2e ga me werden de bakens verzet en de ze werd met 40 pins in hun voor deel beslist en waren de eerste 2 punten binnen. Tegen Maaspoort 2 zakte het nivo behoorlijk, maar aangezien de Bosschenaren ook al geen potten konden breken, wer den er toch 3 punten bijeen gesprokkeld. Hoogste game: John Koekkelkoren 162, hoogste gemid delde René Clephas 146. In de stand is een gedeelde 5e plaats hun deel (13 pt). Team II en III togen naar Tilburg. Het 2e team speelde allereerst te gen Veta 4 uit Eindhoven. Klein verhes in de le game (16 pins) en een ruime overwinning in de 2e ga me (77 pins) waren voldoende voor 2 punten. In de 2e wedstrijd tegen het thuisspelende Tilburg 2 had den onze jongens een duidelyke 'off-day' en werden ze op een ruime 3-0 nederlaag getrakteerd. Hoogste game: Michael Tyssen met 180 pins en het hoogste gemiddelde: Mark Mij ling met 156. Team III had Waalwyk en Veta 3 als tegenstanders. De wedstrijd te gen de Waalwykers werd met groot vertoon van macht naar zich toe ge trokken en de 3 punten waren daarmee binnen. Waren de eerste 3 punten binnen, de laatste 3 zouden ze niet te pakken krygen, want de E'indhovenaren waren in de 2e wedstrijd veel slagvaardiger (pin- vaster) dan hun Ven ray se collega's en daarmee was de koek voor ons op: 0-3, en daar kon een hevig te genstribbelend Janneke van Din- ther niets aan veranderen, als was ze verreweg ons beste teamlid. Hoogste game en serie: Janneke van Dinther: 190/606 (gem. 151). Zaterdag a.s: gaan onze jongsten naar Eindhoven óm te proberen de uitwisselingstrofee voor de 2e maal op rij naar Venray te halen. Zij moeten daarvoor wel 28 pins inha len, wat ons inziens geen onmoge lijke opgave lykt. De volgende leden gaan mee: Tom, Ralph, Ro land, Dave, Kitty, Ursula. Karlyn en Jan. Vervoer: Jan Engels en Ger Camps. Vertrek om 9.30 uur vanaf de bowling (graag tijdig aanwezig!). Veel sukses! Voor de overige leden is er nor maal trainen. Uitslagen: De Meppers-De Vrijbuiters 8-0 Casmer-Half Volley 8-0 One In-v. Dyck/BP 8-0 Twenty Fourty-Geysteren 8-0 Programma zaterdag 8 febr.: De Meppers-Kweenie 17.00 Heijco-De Vrijbuiters 17.45 Drop Shot-Smash 20.00 Casmer-Kruidenbuiltjes 20.45 Oproep aan alle 35-plussers Als u niet in de gelegenheid bent deel te nemen aan de kompetitie, niaar toch een wat meer prestatief balletje wilt slaan, dan is hiervoor een pracht gelegenheid in het zg. Reizend Circuit. Een door de Kring Noord-Limburg georganiseerde ak- tiviteit. U kunt een keuze maken uit: spelen op donderdagmorgen of vrijdagavond. Het is niet noodzake lijk, dat u elke week beschikbaar bent in de periode mei-augustus. In overleg kunnen de deelnemers door de TC over de teams worden verdeeld. Dat betekent dus. dat zowel dames als heren zich per soonlijk kunnen aanmelden. Aan melding dient te geschieden vóór 10 febr. a.s. en wel bij: Siem Schoot, tel. 12565 of het sekretariaat, tel. 86274. Laat u in elk geval deze kans niet ontgaan! Nieuwe leden Zoals bekend start over twee maanden weer het buitenseizoen. Het is dus een goed tijdstip om nu lid te worden van een tennisclub, als u hiervoor ambitie kostert. Rod he heeft daarbij het voordeel, dat u niet eens hoeft te wachten tot april om te kunnen spelen! Bij inschrij ving als lid kunt u praktisch on middellijk aan de slag omdat Rodhe beschikt over een eigen indoor-kapaciteit. De kontributie geldt dan ook van januari t/m de cember! Wenst u meer informatie? Neem dan even kontakt op met het sekretariaat: Gerrit Schoonder- beek, Pr. Bern hardst raat 5. tel. 86274. Aanmeldingen dienen altijd voorzien te zyn van een zwart/wit pasfoto! Programma zaterdag 8 febr.: Hl: Venray-Nuenen 15.30 Mal: Venray-Concordia 13.30 Dl: Venray-HCAS 14.40 Jal: Concordia-Venray 14.00 Scheidsrechters: zaterdag 8 febr.: 13.30: Venray Mal-Concordia: F. Biessels en H. Hinten; 14.40: Venray Dl-HCAS: H. Hinten en J. v. Meyel; 15.50: Ven ray Hl-Nuenen: K. Holla en W. Staal. Afgelopen zondag was het een ware zaalhockey-happening. Had den eerst de meisjes C en A hun kunnen vertoond, jongens A deed het daarna nog eens dunnetjes over. Maar Heren 1 en 2 waren het hoogtepunt van de vroege avond. Heren 1 presteerde het om een haast onmogelijke achterstand van 5-1 by rust tegen Blerick, in de tweede helft om te buigen naar een 8-7 voorsprong. Blerick kwam ech ter terug en 1 minuut voor ty d leid den de Blericknaren met 10-8. Venray haalde de keeper eruit en speelde alles of niéts. Vlak voor de zoemer tekende men de gelykma- ker aan. Alsnog een punt veroverd. Heren 2 begon goed en na een 2-4 achterstand ging men met 9-6 rusten. De tweede helft was een wa re thriller. Venray had de kracht niet meer om tegen Hopbel uit Schijndel aan te vallen en beperkte zich tot verdedigen. Dat lukte maar gedeeltelijk, want Hopbel kwam met nog 5 min. te slpelen langszij (10-10). Uit een van de sporadische aanvallen scoorde Venray en met veel kunst en vliegwerk wist men deze voorsprong tot aan het einde te behouden. Zodoende draait He ren 2 nog mee voor een eventueel kampioenschap maar dan mag er niets meer verloren worden. Komend weekend spelen de juni oren teams hun laatste zaal wedstrijden. De senioren gaan nog door tot 23 febr. Tot die tijd blijven we berichten in dit blad. Vragen aangaande arbitrage kun nen gesteld worden aan L. Staal, tel. 04788-2323. Een uitslagen- en standlijst hangt' in.de kantine van de Wetteling. Vragen daaromtrent kunnen gesteld worden aan W. Staal, tel. 81546. Ons programma Inlopen cq. warmlopen 10-12 minuten, oefeningen voor losma ken spieren, loop- en spelkombina- ties, uitlopen. Het geheel duurt 1 uur en werkt zeer ontspannend. Geschikt voor dames en heren van alle leeftyden. Zin om mee te doen! Onze aktiviteiten: lopersgroep: Zaterdagmorgen om 8.00 uur vanaf hoofdingang Rank Xerox voor trai- ningsduurloop van 10 km., kor tere afstanden voor beginners. Zondagmorgen om 9 uur verza melen bij Cooperbaan-Ballonzuil- Beekweg. Programma als boven be schreven, totale loopafstand 5 km. Wandelen ook mogelijk. Maan- en donderdagavond ver trek om 18.30 uur St. Anthonius- veldweg 1. Trainingsloop van 12 km. Verschillende routes. Inlichtingen tel. 85384. Oud papier Op zaterdag deponeren in de con tainer van Wiermans op het par keerterrein bij Hubenhof. Van 9.00-16.00 uur. Wedstrijdkalender 23 febr.: Someren. NK Cross veteranen 29 febr.: Valkenswaard, Kama- valseross. De OC van donderdagavond werd gewonnen door mevr. S. Hendriks met +21, 2e werd H. Willems en 3e M. Thyssen. Bij de jeugd was de overwinning voor R. Vreugdewater en 2e R. Epke. Tydens het nederlaagtoemooi te Geldrop waren de verrichtingen weer goed te noemen. Het eerste zestal scoorde 1378. Piet v. Ooi en H. Willems voerden hier samen de lijst aan. Tteam 2 het 1291p voor zich noteren. Mevr. A. Thyssen werd hoogste deelneemster. Zestal 3 bevocht in eendrachtige samenwer king 1083p. H. v.d. Hoogenhof voer de hier de lijst aan. R. Pelzers wist in het 4e zestal de hoogste score te bemachtigen. Zondag werd in Ysselsteyn de 6e DW voor aspiranten gehouden. Wendy v. Ooi behaalde 208p en Re- my Epke 163'p. Donderdag oefenen. Zaterdag 6e DW bij 't Trefpunt Tien raay. Aanvang 18.30 uur, ver trek 17.30 uur.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 15