'Venray accepteert em- en rekreatiecentrum moeilijker dan verwacht Consument krijgt terkere positie bij koop College Vierlingsbeek had zich goed voorbereid Open huis op vliegbasis De Peel Uit de raadsvergadering van de gemeente Meerlo-ffanssum Bewegen is leuk en leerzaam [anager Ploum over tegenvallende belangstelling rekreatiebad: INFORMATIE CONSUMENTENWINKEL VENRAY OOK Tentoonstelling over luchtverdedigingsmiddelen Waterpolo in De Sprank 3 EL EN MAAS Donderdag 16 januari - Pagina 5 m maand na de officiële ope- van De Sprank moet manager JJt Ploum erkennen dat Venray Sprank moeilijker accepteert men verwachtte. Met men be lt Ernst Ploum de gemeente, de iktontwikkelaar maar ook izelf. 'De belangstelling voor het reatiebad is voor my niet tevre- stellend. Nu ben ik wel iemand zelden of nooit tevreden is. rorn zal ik me ook volledig er inzetten om de belangstelling dus het aantal zwemmers, te logen'. tn van de oorzaken meent Ernst un te zien in het vroege slui- suur in het weekeinde. 'De laat- weken horen we steeds vaker we te vroeg (om 16.00 uur) dicht Er komt een grote groep zwem- s pas rond 13.00 uur. Zy kun- dan relatief kort zwemmen. We ook aan het kijken of we het niet wat langer open kunnen den'. AKTIVÏTEITEN m het zwembad in de weekein- ok 's avonds voor de rekreatieve mmer open te houden is niet de 3 van Ernst Ploum. Hy is met team bezig om aktiviteiten voor avonden' te ontwikkelen. Zo is ls. zaterdag al een Aquadisco de jeugd. 'Zowel voor de jonge- eugd, tot 22.00 uur als voor de ere, tot na 01.00 uur'. Met aqua- o bedoelt dhr. Ploum letterlijk adisco, dansen in het water... [ens hem is hier in Venray wel oefte naar. Er is nu al grote be stelling voor deze avond en hij lan ook voornemens om deze nd regelmatig op zaterdag te la- terugkeren. Behalve disco op zaterdag wordt ook gedacht aan thema-avonden. Hij geeft als voorbeeld een Griekse avond, waarin het hele rekreatie bad in een Griekse entourage wordt gestoken. Hij sluit daarbij samen werking met plaatselijke bedrijven, in dit geval het Grieks restaurant, niet uit. Aan deze thema-avonden gaat wel veel voorbereiding vooraf. 'Ze moe ten goed zijn, niet alleen met wat eten en drinken. Ook de aankle ding, de muziek, alles moet aange past zijn". Verder heeft De Sprank al diverse reserveringen voor de zaterdag avond op zak. Niet alleen voor per soneelsfeesten maar zelfs voor 25-jarige bruiloften, wordt het re kreatiebad al afgehuurd. 'Voor dit soort zaken moet je dus uren vrij houden in je akkommodatie. Je kunt niet een zaterdagavond wel en de andere niet voor het publiek open zijn". Voor de zondagavond is in de re gel weinig belangstelling om te zwemmen. Zijn ervaring bij andere zwemakkommodaties heeft dit ge leerd. Daarom zullen we deze avond ook niet open houden. SQUASH Wat wel een enorme belangstel ling geniet is het squashgebeuren. Momenteel zijn bijna alle uren al een week van tevoren volgeboekt. De squashbanen zijn daarom ook al langer open dan het zwembad. Door de week tot 23.00 uur en in de weekeinden, vanaf heden, tot 19.00 uur. Ernst Ploum sluit niet uit dat ook de uren in het weekeinde zul len worden uitgebreid. 'Er is ge woon veel vraag naar. Vooral de relatie tussen sport en horeca bin nen De Sprank is erg geliefd'. VERENIGINGEN Ondanks alle publiciteit rondom het wel of niet zwemmen van Spio in De Sprank, is er tussen beiden een zeer goede relatie. 'Feit is dat wy niet zonder Spio en Spio niet zonder ons kan. Een goede ver standhouding is noodzakelijk voor een goede samenwerking. Ik ben er van overtuigd dat we inmiddels een perfekte relatie met Spio hebben. Daar waar problemen zijn zal ik het niet nalaten om deze aan tafel te bespreken. Want ook wij zijn er b(j gebaat dat Spio kan zeggen dat ze met De Sprank een perfekte ak kommodatie hebben'. GAST VRIENDELIJK Helemaal tevreden is Ernst Ploum dus nog niet. Hij verwacht wel dat het aantal rekreatieve zwemmers in de loop van het jaar zal toenemen. 'De mensen zyn jn november en december teveel met de feestdagen bezig geweest Het is dan een landelijke tendens dat er minder gerekreëerd wordt. Ik heb er vertrouwen in dat onze inspan ningen om De Sprank aantrekke lijk te maken zullen leiden tot cijfers die ik me voorstel. Daar ben ik niet bang voor. We hebben wat dat betreft een veel te mooie ak kommodatie en we hebben gastvrij heid hoog in ons vaandel staan. En we merken dat dat steeds meer bij onze bezoekers wordt gewaardeerd. U kunt onze receptie (tel. 12888) te allen tijde bellen'. lp 1 januari 1992 wordt een aan delen van het Nieuw Burgerlijk boek ingevoerd. Voor de consu- nt betekent dit goed nieuws: istige regels by koop en een gro- choonmaak onder allerlei door consument zeer nadelige kleine ertjes in de voorwaarden van le- anciers en dienstverleners, e belangrijkste rechtsregel is een produkt aan de redelijke wachtingen van de koper moet doen. Dit geldt voor bijna al uw kopen vanaf 1 januari 1992 en r eerder gekochte artikelen die gebreken vertonen. Als een leve- cier niet levert wat u mag ver- ihten - omdat er iets ontbreekt, niet doen, of in het gebruik kgaat - heeft u ongeacht wat de antiebepalingen of andere voor- i rden zeggen, recht op: kosteloze Severing van het ontbrekende; "Tteloos herstel van het manke- nt (mits redelijkerwijs moge- kosteloze vervanging van het iele artikel; kosteloze ontbinding de koop, d.w.z.: de winkelier imt het artikel terug en u krijgt geld terug (het ontbinden van koop doet u door het indienen een schriftelijke verklaring bij everancier, waarin u bovendien geld terugeist); schadevergoe- g van kosten die uit de tekortko- voorvloeien. bor alle duidelijkheid: indien J 'hts sprake is van een kleine te- k tkomen dan heeft u recht op I stel en niet op vervanging. Als .leverancier in zo'n geval niet nen een redelijke termijn het f dukt repareert, heeft u het recht door een ander te laten repare ren en de rekening naar de leveran cier te sturen. Mocht u de gehele koopprijs nog niet betaald hebben, dan kunt u daarmee wachten tot de leverancier de gebreken verholpen heeft. Andere aandachtspunten binnen de nieuwe wetsregels zijn: By vooruitbetaling mag de winke lier niet meer dan de helft van de kostprijs vragen. Gebreken dient u z.s.m. na ont dekking schriftelijk te melden. Weigert de verkoper de gebreken te verhelpen dan kunt u tot 2 jaar na de verzending van uw eerste klacht naar de rechter stappen. Ongevraagd toegezonden artike len mag u in het vervolg zonder te betalen houden. De verkoper van een artikel is in principe de verantwoordelijke per soon als het produkt niet voldoet aan de omschrijving zoals die in fol ders of advertenties van de fabri voor uw A KETTING FORMULIEREN drukkerij van den munckhof bv grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 kant gegeven wordt. U kunt dan by hem van de koop af. Beperking van algemene voor waarden en garatiebepalingen Een leverancier is verplicht u voorwaarden te geven die betrek king hebben op een overeenkomst Bij een telefonische bestelling moet hij u van het bestaan van de alge mene voorwaarden op de hoogte brengen en als u dit wilt kosteloos toesturen. In de voorwaarden mo gen geen onredelijke dingen staan. Het is heel belangryk dat u de voorwaarden ook goed leest! Wordt vervolg. Voor nog uitgebreidere informa tie en/of andere informatie op het gebied van consumentenzaken kunt u terecht by de Consumenten winkel, Marktstraat 8 te Venray, tel. 04780-10799. Wij zyn geopend: maandag van 13.30-17.30 uur; dins dag t/m vrijdag van 10.00-13.00 en van 13.30-17.30 uur; zaterdag van 12.00-16.00 uur. Gestolen portemonnee in brievenbus teruggevonden Een scholier van een scholenge meenschap kwam tot de ontdek king dat zijn portemonnee gestolen was. In de portemonnee zat een klein geldbedrag en wat persoonlij ke bescheiden, waaronder ook zyn fümkaart. Wat schetst zijn verba zing toen in de groene PTT-brieven- bus b(j zijn ouderlijke ^voning, in een witte envelop, de portemonnee werd gedeponeerd. Het geld en de filmkaart waren echter verdwenen. Afgelopen dinsdag was het zover en kreeg bakker Pierre Pijpers de Bartelsmantrofee 1991 uitgereikt. Dit voor de ivijze waarop Pier re Pijpers de Week van het Brood, afgelopen oktober, in de publici teit wist te brengen. Het organiseren van spellen op de Grote Markt, de fietstocht door de regio en alle publiciteit die Pierre Pijpers hier omheen wist te maken, waren voor de drie juryleden van de door de Stichting van het Brood georganiseerde wedstrijd, reden om Pierre Pijpers unaniem als winnaar uit te roepen. Pierre Pijpers, normaal gesproken rap van tong, wist na de uit reiking toch even niet hoe hij het had. 'Ik heb een hele speech voor bereid maar die wil er nu niet uitkomen'. Wel liet de winnende bakker weten dat hij niet alleen de prijs gewonnen heeft 'Samen', wijzend naar zijn vrouw, twee dochters en zijn personeel, 'hebben vrij ons hiervoor ingespannen en samen hebben we de prijs ver diend'. Hij onderstreepte dit door al zijn personeelsleden een kleine beker te geven. Speciaal voor deze gelegenheid heeft bakker Pierre Pijpers een nieuw broodje op de markt gebracht, het Bartelsman bioodje. Dhr. Bartelsman, waarnaar ook de prijs is vernoemd, heeft in het verle den zeer veel gedaan om het brood in een goed daglicht te stellen. Bakker Pijpers heeft daarom ook de best denkbare ingrediënten in dit broodje gestoken. Het moet worden gezegd dat het college van burgemeester en wet houders van de gemeente Vier lingsbeek zich goed had voorbe reid. Niet alleen op het bezoek van enkele leden van de CDA Staten- fraktie maar ook door het in hun opdracht gemaakt rapport omtrent de gemeentelijke herindeling aan te bieden aan het college van burge meester en wethouders van de ge meente Boxmeer. Dat college heeft de wens te kennen gegeven om het tot de gemeente Vierlingsbeek be horend kerkdorp Vortum-Mullem in zijn geheel toe te voegen aan de gemeente Boxmeer. Reeds vorige week maandag had er een gesprek plaats tussen de bei de colleges. In dat gesprek deed het college van Vierlingsbeek wel een aanbod om de helpende hand te rei ken aan de gemeente Boxmeer. Dat gebeurde door het Mullemse veld - het open gebied tussen Sambeek en Vortum-Mullem - over te dragen. Het college van Boxmeer vindt dat echter te weinig en wil het gehele dorp Vortum-Mullem met Sambeek aan elkaar koppelen tot een grote wijk. Maar de inwoners van Vortum- Mullem willen dat niet Hun dorp werd ongeveer 50 jaar geleden (toen behorend tot de gemeente Sam beek) aan de gemeente Vierlings beek toegevoegd. De bevolking voelt zich in die gemeente goed thuis. Het opmerkelijke doet zich voor dat de loco-burgemeester van de ge meente Vierlingsbeek in het dorp Vortum-Mullem woont Als by de herindeling Vortum-Mullem aan Boxmeer zou worden toegewezen dan zou wethouder Ronnes moeten gaan verhuizen, danwel zich op de lijst van de gemeente Boxmeer moeten laten plaatsen om daar als raadslid te worden gekozen. Maar loco-burgemeester Ronnes kennen de, en dat heeft hy ons meerdere malen verzekerd, gaat hij dan op de barricade staan om dat te ver hinderen. Het rapport dat door de gemeente Vierlingsbeek werd aangeboden liegt er niet om en het college zal er met de raad alles aan doen om hun dorp Vortum-Mullem niet kwijt te raken. De bezoekende statenleden wer den met de neus op de feiten ge drukt tijdens de rondgang door de gehele gemeente. Later kregen de fraktievoorzitters van de gemeente raad de kans hun visie te verwoor den. Bij de kwestie 'gemeentelijke herindeling' kwam ook het voorstel aan de orde om het dorp Stevens beek, nu behorende tot de gemeen te Oploo-St. Anthonis, bij de gemeente Vierlingsbeek te voegen. Dat dit dorp aan de gemeente Vier lingsbeek zal worden toegewezen is een logisch gevolg omdat de gren zen van de gemeente Vierlingsbeek door dat kerkdorp lopen. Ook andere knelpunten werden door de verschillende fraktievoor zitters naar voren gebracht, met na me de verkeerssituatie in het dorp Maashees en de slechte staat van de betonbaan. 'Wat straks bij de herindeling de uitkomst zal zijn', zo verzekerde burgemeester Dittner ons, 'wy bly-. ven met de buurgemeente goede vrienden want in de toekomst zul len wij elkaar op vele terreinen nog nodig hebben'. Delegatieleider A. Kolen wilde, ook namens zijn fraktieleden, zich onthouden van een oordeel omdat straks in de Staten het totaalbeeld van de herindeling van doorslagge vende betekenis zal zyn. Wel sprak hij zijn waardering uit voor het goede werk van het college bij het opstellen van het rapport 'Vortum- Mullem nader bekeken'. Dat zal straks, in de besluitvorming van de CDA-fraktie, wel degelijk worden meegenomen. De momenteel in Duitsland gesta tioneerde Groepen Geleide Wapens van de Koninklijke luchtmacht worden gereorganiseerd en vanaf 1994 in een nieuwe organisa- tiestruktuur geplaatst op de vlieg basis De Peel. Daarom houdt de, Koninklijke luchtmacht öp zaterdag 25 januari a s. op de vliegbasis De Peel open huis. Tentoongesteld worden grond-lucht geleide wapensyste men voor luchtverdediging. Inbraken Op professionele manier was toe gang verkregen tot een achter een woning aan de Enge Steeg gelegen schuur. Ontvreemd werden een kleurentelevisie, een videorekor- der, een bijzetkachel, diverse be scheiden waaronder paspoort, rijbewys en kentekenbewijs, een 40-tal videobanden terwijl ook drie kinderspaarpotjes met inhoud wer den meegenomen. Door forcering van de achterdeur was toegang verkregen tot een wo ning aan de Bolerostraat. Ont vreemd werd een fotocamera met toebehoren. De totale waarde van de buit bedraagt ƒ2.000,-. Van 13.00 tot 16.00 uur is een ge deelte van de vliegbasis De Peel vrij toegankelijk voor het publiek. Toe gang tot het tentoonstellingsterrein is uitsluitend mogelyk door ge bruik te maken van de Bakelse Poort, gelegen aan de Peeldijk. Deze toegangspoort wordt door pijlen aangegeven. Reden voor het open huis is het informeren van de lokale en regio nale bevolking over het materieel van de toekomstige Groep Geleide Wapens Nederland. Diefstal bromfiets Een by een huisartsenpraktijk aan de Merseloseweg geplaatste bromfiets van een inwoner uit Overloon bleek ontvreemd te zijn. Het is een Puch Maxi. De waarde kon niet worden medegedeeld. Tks teruggevonden De by een inbraak in een woning aan de Leeuwstraat ontvreemde tas werd teruggevonden naby de St. Pe trus Banden kerk. De persoonlijke bescheiden waren nog aanwezig maar het geldbedrag was ver dwenen. In de maandagavond gehouden raadsvergadering van de gemeente Meerlo-Wanssum werden de volgen de voorstellen goedgekeurd. Een aanvullende subsidie van 462,- werd gegeven als bijdrage in de herstelkostén van de luidinstal- latie van de H. Michaelkerk in Wan- ssum. Volgens de offerte van de fa. Eysbouts worden de kosten van het totaleherstelwerk begroot op ƒ15.991,-. Voor voorzieningen aan de kel derwand van de basisschool in Wanssum werd een krediet van ƒ4.350,- goedgekeurd. De subsidieverordening Stads- en Dorpsvernieuwing werd konform het voorstel van het college herzien en ook werden de bedragen aan gepast. Een krediet van 55.300,- werd beschikbaar gesteld voor het bestekklaar maken van het uitbrei dingsplan Burgveld Zuid. Een gedeelte van de Hoogyeldweg in Geysteren werd aan het open baar verkeer onttrokken en het nieuwe gedeelte werd openbaar ver klaard. De ingediende bezwaren van een drietal inwoners van Geysteren werden ongegrond ver klaard. KERMIS Weer kwam de veranderde aan vangstijd van de diverse kermissen aan de orde. Burgemeester Hahn dacht in de vorige raadsvergadering met een mededeüng aan de raad, nadat het college van de horeca ondernemers en met de kermisex ploitanten een gesprek had ge voerd, klaar te zijn. Met name de PK nam met die mededeling geen genoegen en wenste daar in een volgende vergadering een stand punt over in te nemen. Nu kwam het college met een on derbouwd voorstel om met ingang van 1992 de kermissen te vervroe gen en het aanvangsuur te bepalen op zaterdagmiddag 18.00 uur. De ge dachte om de dinsdag als kermis dag af te schaffen werd door het college niet aangeraden. Wil men in een dorp de kermis op maandag laten eindigen dan moet de dorps raad daar kennis van geven. De woordvoerder van het CDA vond het maar een belachelijke zaak dat de PK de diverse dorpsra den niet serieus neemt, want de veranderde tydstippen van de ker missen was juist door de dorpsra den aangekaart bij de gemeente. KUNSTWERK GEYSTEREN Hoofdmoot van de agenda van de raadsvergaderingen was ongetwij feld het punt om medewerking te verlenen om het door de kunste naar Rutten vervaardigd kunst werk in Geysteren te plaatsen. Wethouder L. Beterams verklaar de by de behandeling van dat voor stel zijn les te hebben geleerd. Hij verklaarde dat het een goed recht is van elke dorpsgemeenschap te vra gen om een bepaald kunstwerk en zelfs ideeën aan te dragen. Maar de gemeente, èn dus de raad, zal wel de beslissing in eigen hand houden. De gemeente kwam onder meer tot dat standpunt omdat de commissie van deskundigen van oordeel was dat kunstenaar Rutten zich te veel heeft laten leiden door wat mensen in hun dorp en in dit geval Geyste ren willen zien. De WD-woordvoerder sprak ech ter van een klucht waarin de poli tiek op hol sloeg, de bureaucratie de zaken overnam en het dorp zelf aan de kant werd geschoven. En dat ter- wyl het idee voor het kunstwerk is geboren rondom de feesten van de patroonheilige van Geysteren. Was het eerst de bedoeling om een beeld van St. Willibrord te maken, nu komt er geen beeld van die patroon- heiige en ook niet op de eerder ge-, kozen plek. Ook de heer H. Nabben had zijn twijfels en wilde nog eerst overleg met de dorpsgemeenschap. De PK en het CDA waren het niet eens met de woordkeuze van de WD terwijl wethouder Beterams gemakshalve de eigen verantwoordelijkheid en de besluiten van de raad te verge ten, want de raad had al gekozen voor het kunstwerk. De raad besloot nu konform het voorstel van het college. Het platform 'ouderaktiviteiten' heeft een projekt rondom houding en beweging opgezet Het ouderakti viteiten platform is een initiatief van diverse Venrayse instanties die zich bezighouden met kinderen van 0-5 jaar en hun ouders. Deze in stanties willen hun aktiviteiten meer op elkaar afstemmen en bun delen. In het ouderaktiviteiten plat form zijn vertegenwoordigd de Stichting Peuterspeelzalen Venray; de Peuterspeelzalen Merselo en Leunen; de Stichting Kinderopvang Duimelot: de .Speel-o-theken Ven ray, Merselo en Heide, de Openbare Bibliotheek en het Groene Kruis. Het ouderaktiviteiten platform wordt begeleid door de Stichting Li- ose. Dit projekt is een vervolg op het suksesvolle projekt Taal en Boeken' uit 1990. Waarom aandacht voor houding en beweging?l Als kinderen spelen ontwikkelen ze hun motoriek. Door te rollen, te kruipen, te hollen, te springen, te klauteren en te tillen oefenen ze hun lijf, hun armen, hun benen, hun handen en hun voeten. Zo le ren ze die steeds beter gebruiken en worden ze steeds behendiger. In dit projekt willen we het motorisch bezig zijn van kinderen, met be houd van hun onbevangenheid, sti muleren. We hopen daarbij dat dit plezier, de soepelheid en de speels heid nog doorwerken op de basis school en in de sportieve vrijetijds besteding. Bewegen is immers gezond. Als een kind zich prettig voelt in het eigen lichaam versterkt dat zijn zelfvertrouwen en het gevoel van eigenwaarde. Naarmate kinderen zich lekkerder en vertrouwder voe len in hun lijf krijgen ze meer mo gelijkheden tot ontdekkend bezig zijn. Ze voelen zich vrijer en heb ben geen moeite zich een houding te geven tegenover anderen. Bewegen heeft ook te maken met schoolprestaties. Door te grijpen leert de baby ook begrijpen, b.v. hard-zacht, koud-warm, rond-vier- kant. Al lopend kan de peuter de wereld gaan ontdekken en krijgt gevoel voor afstanden en tijd. Vin gers zijn belangrijk voor tekenen en schrijven, broek of jas dichtma ken, maar ook om tot 10 te kunnen tellen. Veel van deze dingen komen thuis en op het kindercentrum da gelijks aan de orde en worden zo ge oefend. Bij veel kinderen gaat dit alles 'vanzelf, er zyn ook kinderen die van 'nature' minder behendig zyn. Voor al deze kinderen en hun ouders maakten wij dit projekt dat gestart is op maandag 13 januari en duurt tot carnaval (1 maart). Gekozen is weer voor een scala van kleinschalige aktiviteiten op plaatsen waar veel ouders en jonge kinderen komen. Door de afzonder lijke instellingen worden geduren de de projektperiode aktiviteiten georganiseerd rondom het thema 'Houding en Beweging'. Aktiviteiten De peuterspeelzalen doen vooral veel bewegingsspelletjes met de peuters. Er wordt gezongen en ge danst Verder wordt er gewerkt met ballen, dozen en banken. Voor de ouders is er een informatietafel en een ouderavond rondom dit thema. Duimelot stelt iedere week een onderwerp centraal. De gekozen on derwerpen zyn: ballonnen, dozen, linten en een reis naar de dieren tuin (fantasiereis). Hier is zelfs een apart dans-bewegingslokaal be schikbaar. Een aantal aktiviteiten worden vastgelegd op video. In alle speel-o-theken is een spe ciaal voor dit doel vervaardigde ouder-folder verkrijgbaar. In de etalage van de bibliotheek wordt aandacht besteed aan djt onderwerp. Tbvens is er een infor matiestand met boeken en een keu- zenlijst gemaakt. Het Groene Kruis geeft tips aan ouders van zeer jonge kinderen. Het gaat hierbij om tips over hoe je baby's optilt, draagt en vasthoudt tijdens het voeden. Ook is er infor matie over buikligging, zitten in de box, het fietsstoeltje en het zo omstreden loopstoeltje of baby- bouncer. Deze informatie wordt ver spreid tijdens het consultatieburo. Wilt u meer informatie over dit projekt, dan kunt u kontakt opne men met Irma Goldenbeld, consu lent preventief jeugdwerk, tel. 04780-87329. De afdeling waterpolo van Spio is voortaan in de gelegenheid om haar wedstrijden in Venray, in De Sprank, af te werken. Eenieder die in deze sport geïnteresseerd is, kan daarom het beste eens een kijkje komen nemen by die wedstrijden, en tevens konstateren dat het ni veau van Spio zo slecht nog niet is. A.s. zaterdag. 18 januari, zullen er 's avonds vier wedstrijden door de di verse teams van Spio worden afge werkt. Het jeugdherenteam speelt om 18.00 uur tegen RZL. Daarna zal het damesteam om 18.45 uur tegen ZVH 1 spelen. Om 19.30 uur is het tweede herenteam aan de beurt in de wedstryd tegen NIMO 1. Tenslot te zal het eerste herenteam van Spio tegen ZVH deze waterpolo- avond afsluiten. Dat zal zijn vanaf 20.15 uur. Inbraak in personenauto Een op de parkeerplaats van de NS in Oostrum geparkeerde perso nenauto van een inwoner van Leu nen bleek met geweld opgebroken te zyn. Getracht was de autoradio te ontvreemden maar dat is niet ge lukt. De eigenaar zit nu met een behoorlijke schade van de inbraak poging.

Peel en Maas | 1992 | | pagina 5