e notarissen en advokaten in Venray nodigen u uit Drie jubilarissen bij MMSK St. Petrus Banden Nostalgie rond in museum 't Bij Van Oorschot Mode is de opruiming in volle gang!! 'haerd en hof Freulekeshuus Open dag Buro voor lechtshulp VAN OORSCHOT MODE 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN Aktiviteiten voor CARA-patiënten in Venray e.o. Kursus Voedsel en Derde Wereld De Bonte Koe danst op 'Muziek uit het Westen' Venray en het Venrays Woordenboek Sporthal Gevonden Toneel in Leunen DE BERGHAAG ^»EEL EN MAAS Donderdag 16 januari - Pagina 3 f De invoering van het Nieuw Bur- •rlijk Wetboek per 1 januari 1992 ormt de aanleiding om een grote ublieksaktie op touw te zetten. No- rissen, advokaten en rechters ebben de handen ineen geslagen n de Week van het Recht georgani- eerd. Van 21 tot en met 25 januari Inden er in het gehele land hon- erden aktiviteitenplaats waarin et recht aan de orde komt. Het pu- iek, en ook de ondernemer in het lidden- en kleinbedrijf staat cen- aal in de aandacht van de prak- jlyuristen. De AVRO besteedt op donderdag januari, omstreeks tien uur 's vonds, een uur lang aandacht aan oor iedereen belangrijke wijzigin- >n van de wet. Zo kunnen bepaal- 3 risiko's niet zonder meer orden uitgesloten (diefstal van uw s, die u tegen betaling in een gar- erobe heeft achtergelaten). Zo kan e koper van een huis, die niet vol- oende geïnformeerd is over be- aalde gebreken of bedingen, de oop ook na levering van het huis og ongedaan maken. Verder worden ook ondernemers, ludenten en bemiddelende 'toele- eranciers' van de praktijkjuristen ccountants, makelaars, banken. betrokken bij de Week van het echt Dat gebeurt tijdens speciaal het mkb georganiseerde oorlichtings- en diskussiebijeen- omsten, tijdens Studia Generale oor studenten uit uiteenlopende ludierichtingen, en tijdens semi- ars met de bemiddelaars. De notarissen houden, evenals de dvokaten en de rechtbanken open uis op zaterdag 25 januari, tussen 1.00 en 16.00 uur. Iedereen kan op ie dag een "kijke nemen in de 'keu en' van het rechtsbedrijf. Bij de notarissen kan ondermeer Sformatie worden verkregen over :t kopen van een huis, huwelijks- orwaarden of samenlevingskon- ikten, testamenten, de rechts- orm van het (te starten bedrijf), emeenschappelijk eigendom van urgen: De notaris staat open voor Donderdag 23 januari a.s. houdt et Buro voor Rechtshulp, ook in fenray een open dag. Op die dag an iedereen tussen 09.00 en 16.00 ur zonder afspraak het Buro be- Deken, en er een gratis advies rijgen. De open dag is georganiseerd in et kader van de Week van het echt. In deze week schenken ook dvokaten, notarissen en het Mini- terie van Justitie veel aandacht de invoering van het nieuwe lUrgerlyk Wetboek. Deze invoering ieeft vooral gevolgen op het gebied an het consumentenrecht. Met ragen hierover kan iedereen dan 59%ok op de open dag terecht. Het Buro voor Rechtshulp is in et bijzonder gespecialiseerd op de ebieden sociale zekerheid (uitke- ingen), arbeidsrecht en huurrecht. Iet vragen op deze gebieden kan idereen op de open dag terecht, liet alleen voor een gratis advies, als dat nodig is ook voor ver- ere hulp. Ook op andere rechtsge- •ieden kan het Buro als verwijzer ihulpzaam zijn. Dat wil zeggen dat juristen van het Buro mensen in 'n geval op weg kunnen helpen j het vinden van een deskundige ie zijn of haar belangen kan be- ■rtigen. Het Buro voor Rechtshulp heeft jroepskrachten in dienst, die door lun jarenlange ervaring, ook met ehtszaken, een grote deskundig- 'id in huis hebben. In het alge- leen is het Buro op afspraak te •eken voor een gratis advies, r op de open dag kan iedereen •nder afspraak terecht op het vol- ende adres: De Clockert, Bergeweg E tel. 04780-85968. alle vragen. U kunt er ook informa tiemateriaal verkrijgen. Bij advokaten kantoren kunt u ondermeer informatie verkrygen over de konsekwenties van de in voering van het Nieuw B.W. ten aan zien van algemene voorwaarden voor ondernemers, diverse sqorten kontrakten, waaronder inkoop en verkoopkontrakten, over de specia le regels van de consumenten koop en de diverse nieuwe vormen van risiko-aansprakelijkheid. De advo- kaat staat echter ook open voor diverse andere vragen over by voor beeld de wyze van berekening van alimentatie, pachtrecht, strafrecht, administratief recht. De notaris is altijd gemakkelijk toegankelijk, ook buiten de Week van het Recht. Iedereen kan er al- tyd terecht met vragen. Uiteraard is het verstandig om vooraf een af spraak te maken. Een eerste, oriën terend gesprek (ongeveer een half uur) is gratis. Bovendien is de nota ristelefoon op werkdagen bereik baar tussen 09.00 en 14.00 uur: tel. 070-3469393. Ook de advokaten zijn gemakke lijk toegankelijk. De advokatenkan- toren in Venray en ook in de andere plaatsen van het Arrondissement Roermond hebben een gratis in loopspreekuur op elke dinsdag en donderdag van 17.00-18.00 uur. De Venrayse notaris- en advoka- tenkantoren die aan de open dag deelnemen zyn: Notariskantoor Kooien, Pa- tersstraat 19, tel. 83361; Notariskan toor Lunter, Raadhuisstraat 13, tel. 86100; Van der Putt Advokaten, Pa- tersstraat 16, tel. 88444; Advokaten- kantoor Thijssen Van Hooft, Langeweg 83, tel. 86116. Het Muziek en Majoretten Show Korps St. Petrus Banden kende af gelopen week enkele jubilarissen. Dhr. H. Voermans, in het korps ak- tief als bekkenslager, was 25 jaar aan deze vereniging verbonden. Ook is hij binnen deze vereniging aktief in de aktiviteitencommissie. Ook lid van die aktiviteitencom missie, maar 'slechts' tien jaar lid van de vereniging is dhr. P. Lins- kens. Hij bespeelt binnen het korps de grote trom. Eveneens tien jaar lid is dhr. R. Barendts. Hij bespeelt de trompet. De drie jubilarissen werden afge lopen zondag, tijdens een zeer druk bezocht koffieconcert in de kantine van Inalfa, gehuldigd door dhr. P. Martens, voorzitter van de Lim burgse Bond, distrikt Venray. Vanaf zaterdag 25 januari t/m zon dag 14 juni gaat het Geschied- en Oudheidkundig Museum Venray in 't Freulekeshuus weer eens op de nostalgische toer met {ie ten toonstelling 'Rond Haerd en Hof. Aanleiding hiervoor is het drievou dig jubileum van het agrarisch on derwijs in Venray. Op de eerste plaats bestaat het land- en tuinbouw-onderwijs in Venray 70 jaar terwijl het 60 jaar geleden is dat de huishoudschool is gesticht. En het is 20 jaar geleden, dat beide schooltypes werden gekombineerd in de Scholengemeenschap Maria- num. Geen wonder dan ook, dat de nieuwe wisseltentoonstelling wordt georganiseerd in samenwerking met de Scholengemeenschap Ma- rianum In het kader van deze jubilea staan in de tentoonstelling vier the ma's centraal. Door middel van veel historische foto's en dokumenten geeft Marianum een interessant beeld van de ontwikkeling van het landbouw- en huishoudonderwijs in de afgelopen zeventig jaren. Ver volgens wordt aandacht geschon ken aan het leven rondom 'de haerd'. In een nagebouwde boeren- keuken zyn de werkzaamheden Alles moet weg om ruimte te maken voor de nieuwe voorjaars-/zomer- kollektie. Wacht niet te lang, kom vlug kijken. Want nü heeft u nog alle keus! Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. van de vrouw en het gezinsleven in grootmoeders tyd uitgebeeld. Voor de moderne mens, grootgebracht met volautomatische wasmachines, koelkasten en diepvriezers is het interessant om eens te zien hoe de huisvrouw vroeger de was deed en de produkten van het land en uit de tuin inmaakte in weckflessen. 'OP DE HOF' Het werken 'op de hof gebeurde vroeger - uiteraard - met de hand en hiervoor gebruikte men diverse landbouwgereedschappen en klei ne werktuigen. Veel van dit gereed schap bewaart het museum in het depot, maar wordt nu weer naar bo ven gehaald om met spullen uit een tweetal partikuliere verzamelingen te herinneren aan het werk op de boerenhof in vroeger jaren. En tenslotte worden tekeningen en maquettes vertoond van de oude Halle- of Saksische boerderij. De heer J. Hermans uit Vierlingsbeek heeft hiervan een studie gemaakt en zijn gegevens in bruikleen voor de tentoonstelling afgestaan. De stichting Aid Oeldere heeft even eens een mooie serie foto's van oude boerderijen in en om Oirlo in bruikleen afgestaan. Al met al geeft deze tentoonstelling een bijzonder interessant beeld van de levenswij zen en de geschiedenis van onze voorouders. INTERESSANT BOEKJE Ter ondersteuning van deze ten toonstelling heeft de heer Th. Jeu ken, sekretaris van de Geschied- en Oudheidkundige Kring Venray e.o. een zeer interessant boekje samen gesteld. Men vindt hierin veel au thentieke foto's en tekeningen van het boerenleven van weleer. Op vry- dag 24 januari wordt de ten toonstelling om 15 uur in de burgerzaal van het raadhuis offi cieel geopend door wethouder J. Driessen. By deze gelegenheid wordt een korte inleiding gehou den over de landbouw en het land bouwonderwijs rondom Venray vanaf 1880 door de heer J. van Casteren, direkteur van de Scholen gemeenschap Marianum. De ten toonstelling is iedere woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur te bezichtigen. Bouwafval in sloot Bij de politie kwam een melding binnen dat er bouwafval was gestort in een sloot aan de Bosweg. De melding was juist, maar on danks het onderzoek van de politie kon de illegale storter nog niet wor den achterhaald. GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond Cindy Peress, geboren in New York City. Deze bekende Amerikaanse Blueszangeres en gitariste verblijft al enkele jaren in Amsterdam en is zeer geliefd aldaar, vooral na een optreden in de Melkweg te Amsterdam. Vanuit onze hoofdstad tourde ze door heel Europa en kreeg met haar origi nele gitaartmiziek en stem menige zaal plat Zeer onvenvacht en vlak voor haar vertrek terug naar de States konden wij luuir strikken vooreen optreden, vanavond, donderdag 16januari, in café 't Podium te Venray aan de Kruisstraat 2B. Dinsdagavond 21 januari a.s. van 20.00 tot 22.00 uur organiseert het Groene Kruis Noord-Limburg in sa menwerking met het Astma Fonds en het Provinciaal Steunpunt Bewe- gingsaktiviteiten Gezondheidszorg (PSBG) een voorlichtingsbijeen komst voor CARA-patiënten. Hierbij worden alle CARA-patiënten. ouders van kinderen met CARA en andere betrokkenen uitgenodigd om deze avond bij te wonen. De bij eenkomst vindt plaats in het restaurant van het St. Elisabeth zie kenhuis te Venray. Dr. A. Lukker, longarts, gaat in op wat CARA is en wat je er zelf aan kunt doen. Mevr. A. Schouten van het PSBG legt uit welke bewegingsaktivitei- ten er speciaal voor CARA-patiënten in Venray e.o. georganiseerd kun nen worden. Mevr. A. Duym van het Astma Fonds geeft informatie over hoe het Astma Fonds verschillende aktivi teiten zoals thema-avonden, gespreksgroepen en aangepaste sportbeoefening voor CARA- patiënten en /of hun ouders wil or ganiseren en steunen. Zij zal ook uitleggen hoe je je als vrijwilliger voor het organiseren van aktivitei ten kunt opgeven. Er is een stand met folders en brochures en tijdens deze avond zal tevens voldoende gelegenheid gege ven worden om wensen ta.v. de di verse aktiviteiten kenbaar te maken. Wilt u op dit moment reeds meer informatie of bent u eventueel be reid op een of andere wijze uw me dewerking te verlenen aan de organisatie van aktiviteiten, dan kunt u telefonisch kontakt opne men met het Groene Kruis Noord- Limburg te Blerick, tel. 077-873939. U kunt dan vragen naar Jacqueline Engelen. De kursus Wereldvoedselvraag- stuk die in Venray op woensdag avonden vanaf 5 februari wordt gehouden biedt nog plaats voor be langstellenden. Met grote regelmaat konfronte- ren de krant, radio en televisie ons met de ongelijke verdeling van voedsel. Meestal gaat dat gepaard met het vermelden van een giro- en banknummer. Dit soort berichten en nare beelden roepen bij velen vragen op waar nauwelijks of geen antwoord op komt. Zoals: ik geef wel eens wat, maar komt dat wel goed terecht? Zijn wij hier verant woordelijk voor? Biedt het geven van geld de echte oplossing? Het is een feit dat we hier in het westen zitten met grote landbouw overschotten. Bovendien hebben we meestal zonder daar bij stil te staan de Derde Wereld dagelijks op ons bord; een kop koffie, thee, een lekkere banaan of reep chocola vin den we heel gewoon. Dit zyn voed- selexporten van ck&r. In de kursusbijeenkomsten bespreken we de achtergronden van voedseltekorten, onze betrok kenheid daarbij en perspektieven voor veranderingen. Thema's die aan de orde komen: informatie voorziening en media, 'overbevol king'. moderne landbouwmetho den. milieubehoud, politiek en ontwikkelingssamenwerking. Daar bij wordt gebruik gemaakt van dia presentaties, video's, inleidingen, opdrachten en diskussies. Er zijn vijf bijeenkomsten. Voor opgaves en informatie: Volksuniversiteit Venray, tel. 04780- 80185 of 1KVOS Venray, tel. 04780- 86058. Vorige week vrijdagavond was het zover. In een sfeervol aangeklede Bonte Koe opende discjockey An dre Dadi de eerste avond 'Muziek uit het Westen'. Mooie draperieën langs de wanden, aangepaste ver lichting en een uitnodigende dans schoen gaven de bezoekers het idee zich in een ander café te bevinden. Moeizaam, dat wel, maar uiteinde lijk werd er gedanst, echt wel... Dj. André kreeg zowaar een spon taan applaus aan het einde van deze funnyavond A.s. vrijdagavond is het de beurt aan dj. 'Al Bundy' die wel getrouwd lijkt te zijn met muziek. Dansen kan en mag nu ook weer. Lees het interviewtje en je weet wat je te wachten staat. Vergeet je balboekje niet! De eerste plaat die hij kocht: This Old House van Shakin' Stevens. Fa voriete platenlabel: Thlkin' Loud. Beste groep of artiest: The J.B.'s and the Young Disciples. Slechtste groep of artiest: Pet Shop Boys en J.C. Hammer. Fhvoriete kleding stuk: m'n witte Levi's. Beste plaat op dit moment: Thke me now van the Young Disciples Remix. Favorie te uitgaansgelegenheid: The Full Moon in Rotterdam. Hoelang pro fessioneel dj.: sinds 2 jaar. Grootste uitdaging op dit moment: aanslui ting vinden bij de sfeer die dj. An dré Dadi vorige week achterliet. Op donderdag 23 januari a.s. is er om 20.00 uur een avond in zaal In den Engel, aan de Poststraat te Ven ray, die geheel in het teken zal staan van het Venrays Woorden boek. De samenstellers, Willy Schols en Frits Linssen zullen ingaan op de wijze waarop het Venrays Woorden boek is samengesteld en gedeelten hieruit behandelen. Hoewel de we tenschappelijke benadering in de inleiding voor wetenschapsbeoefe naars een schat aan informatie bevat over klankkarakter, de spraakkunst, taalopbouw en woor den van de Venrayse taal, is de wijze waarop het woordenboek is gefor meerd niet elitair-wetenschap- pelijk. Inhoudelijk gezien konstateert men dat de taal van de gewone man of vrouw, van de gewo ne Venraynaar tot uitdrukking wordt gebracht De samenstellers zullen hier uitvoerig op ingaan, waarbij er ruimschoots gelegen heid is voor het stellen van vragen. Na de pauze volgt er een kwis waarby een aantal Venrayse woor den worden behandeld. Van deze woorden worden een drietal moge- lijheden gegeven over de betekenis of het ontstaan van het betreffende woord. Het geheel zal luchtig en hu moristisch van aard zyn, waarbij het publiek antwoord mag geven op de juiste omschrijving. Het gebruik van het Venrays Woordenboek is toegestaan. Als men af mag gaan op de veelal geestige en vermakelijke omschrij vingen in het woordenboek, zal de ze kwis zeker in de smaak van het publiek vallen. Uiteraard zijn alle Veldeke-leden en belangstellenden van harte wel kom. De entree is zoals gebruikelijk bij Veldeke Venray, gratis. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard De Wetteling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers FC Hento 1-Baarlo 1 Venrode 1-Wjjk Zuid Huukske 2-Rooy'84 Bonte Koe-Trepke 1 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 120.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 Zaterdag: Venray 1-Peters Geluid Rooyse VK Zondag: Badminton Korfbal Manual Sportief .Maandag: Gemeente Rooyse VK Huukske 1-Neeritter Veronica I-Reuver 1 Veronica 2-Drukshop Dinsdag: Rooyse VK Korlbal Badmintonclub 09.30-10.30 12.30-21.00 10.00-12.30 12.30-15.30 15.30-20.00 20.00-21.00 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 20.30-21.30 21.30-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 Wijk Zuid 1-SVCB 2 22.30-23.30 Gevonden voorwerpen van 10 dec. t/m 13 jan. Gryze terrier; kleine stevige zwart/witte hond; blauwe porte- monner autosleutel; twee sleutels aan ringetje; drie sleutels aan han ger; autosleutels aan etui; autosleu tel; drie sleutels aan bruin etui. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tsL 224. Geen emballage Personeel van een supermarkt konstateerde dat een 22-jarige in woner van Deume een viertal krat ten en lege flessen in zyn auto ging laden. Deze waarneming werd aan de politie doorgegeven. Het vermoe den bestond dat de dader de krat ten met lege flessen elders voor het statiegeld zou gaan inleveren. Di verse supermarkten werden van dit vermoeden in kennis gesteld, waar door de man in zijn kraag gegrepen kon worden. Na verhoor en voorge leiding werd hij in de loop van maandagmiddag huiswaarts ge zonden. Vandalisme Met een bierfles is een ruit van een woning aan de Wagnerstraat in gegooid. Toneelvereniging Comedia te Leu nen brengt in het aankomende weekeinde het blijspel 'In de holte van je arm' van de bekende schry- ver Dimitri Frenkel Frank op de planken. Dit blijspel handelt over twee echtparen van middelbare leeftyd, waarvan de mannen uitge keken zijn op hun huwelijk en hier uit willen stappen. De vrouwelijke wederhelften zij het hier echter niet helemaal (of helemaal niet) mee eens. Dit brengt zowiezo de no dige verwikkelingen met zich mee. Wat het stuk extra boeiend maakt is het feit dat de echtparen uit totaal verschillende milieu's komen. Otto en Astrid vertegenwoordigen de 'Haagse kak' terwijl Fred en Pinda een prachtig voorbeeld zijn van de lagere klasse (zonder dat dit overi gens als diskriminatie overkomt). Otto is een keurige ambtenaar die op Binnenlandse Zaken werkt, Fred 'doet' in tweedehands autobanden. Astrid is een koele, zich zéér voor naam voelende vrouw; Pinda een goudeerlijke hartverwarmende volksvrouw. Kortom, voldoende ele menten om een prachtig blijspel te krygen. Dit stuk werd als première opge voerd door Tbn van Duinhoven. Guus Hermus, Ina van Fhassen en Bep Dekker. U bent van harte welkom op za terdag 18 en zondag 19 januari in gemeenschapshuis De Brink te Leunen. De Regio-dierenwinkel het adres voor al uw dierenbenodigdheden. Uitgebreid assortiment honde en kattevoeders, manden, kus sens, leerwerk, kattebakken, kattebakvulling etc. etc. Tegen ongelofelijk lage prijzen. Wij helpen u graag met het ma ken van een juiste keuze. De Berghaag is gemakkelijk be reikbaar op het industrie-terrein "De Witte Vennen", en parke ren kunt u bij ons voor de deur. Vennenweg 5 Oostrum, tel. 04780-82512 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: E. de MUINCK KEIZER Fatersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens ran 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUITEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN Dl EREN ARTS EN PRAKTIJ K W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIEREN ARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak DIERENKLINIEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr Raay- makers, mevr. Van der Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR RAAYM AKERS Horst, tel. 04709-6538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Wijkverpleging: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874800 Spreekuur en uitleen: wijkverpleeg kundigen: elke werkdag van 15.00-17.30 uur. Zuigelingen- en KJeuterburo: volgens afspraak met de wijkverpleeg kundige. Klantenserviceburo: tijdens kantoom- ren (830-17.00 uur) bereikbaar onder tel.nr. 077-874800. In spoedgevallen kan de wijkverpleeg kundige worden opgeroepen. Verder kan men hier terecht voor: algemene informatie, het maken van afspraken met diëtisten en de aanmelding voor diverse kursussen. Kraamcentrum: dag en nacht bereik baar onder tel.nr. 077-874100; voor aanvragen kraamhulp bereikbaar op maandag tot en met vrydag van 9.00-11.00 uur. onder tel.nr. 077-874100 Centrale ledenadministratie: op maandag tot ei\ met vrydag tussen 9.00 en 12.00 uur: tel.nr. 077-873939 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag de gehele dag tol 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijdenma t/m do 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur; vr 9.00-1230 uur en 13.00-1630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tijdens kantooruren 85968 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tot 6 uur. HANDICAPS... Vragen hierover? bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg, tel. 045- 239600 (op werkdagen van 9.00- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAMCENTRUM NOORD-IJ.MBURG TbI. 077-548553 Aanmelden voor kraamhulp tussen 9.00 en 11.00 uur van maandag t/m vrydag BURO SLACHTOFFERHULP Bereikbaar op werkdagen van 9.00- 1230 uur en van 1330-1630 uur j

Peel en Maas | 1992 | | pagina 3