Rock levue in I rsselsteyn Jubileumshows en muziekcassette voor Grad en Petran Schouwburgnieuws Grad en Petran: 11 jaor humor Irum-showband Theobaldus kampioen Dansavond Overloon Dameskoor Venrode zoekt nieuwe leden PEEL EN MAAS Limburgse Creativiteitsprijs voor Annie Thijssen Ten en Joep: 'Gèr Gedaon' iva%vi ii%i jlnajEN MAAS Donderdag 19 december - Pagina 7 pk Revue is een nieuwe stich- opgezet door vier Venrayse sozen Jum, Watjang, Jera en De opzet van de nieuwe st ïg is om bekende bands naar er sozen te halen, eerste aktiviteit is een festival 5 bands zullen optreden. e aktiviteit is bedoeld om het ek kennis te laten maken met Ichting Rock Revue. De bands ptreden zijn elk een inbreng le samenwerkende sozen. Als erende afsluiter speelt Fabu- Grit and the two-bit Texas Ran- De volgorde van de optreden s van dit Rock 'Reveue Presen- èstival' is als volgt: Trade Out of Order, Great Balls on Wortelstemp, Fabulous Grit. t festival, a.s. zondag, zal plaats en in de Jera in Ysselsteyn. De tal om 14.30 uur open gaan en invang van het festival is om uur. Trade Mark lanvang 15.30 uur de Mark heeft de eer dit festi- openen. Trade Mark is afkom- ïit Horst en Venray en is al zo'n jaar bezig. De laatste tijd heeft e Mark vooral bekendheid ver en door de spontane, levendi- ijze van optreden. Het is dan liet verwonderlijk dat de band e lift zit'. Het repertoire is erg ij dig, en zal dus bij iedereen in naak vallen. Er worden o.a. co- van The Clash, Black Crowes, ce, De Dijk, Herman Brood ten ire gebracht. Samengevat staat |e Mark garant voor een optre- idat menigeen bij zal blijven!!! 1 zetting: Ilja (Zang), Jeroen (gi- Bas (drums), Twan (bas), Ruud ar) en Bob (toetsen). Out of Order aanvang 17.15 uur jf meiden in een band? Leuk maar moeilijk om voldoende len bij elkaar te krijgen. Out of ir (foto) bestaat als meidenband s '86. Zoals elke band heeft ook of Order een aantal wisselingen irgaan en daarmee ook in de van de muziek. De huidige for- e van de Noordlimburgse band aat sinds januari '91. Out of Or- irengt een swingend repertoire Destaat uit ro(c)k-coverp. Bands Out of Order nummers van lit zijn o.a. Dr. Feelgood, Fatal, rers, Brood, ZZ-top, Raymond het Groenewoud en Steve Ray |han. nslotte: het gaat by Out of Or- niet om politieke of feministi- overtuigingen, nee, het zijn Don vijf meiden die er lol in Den samen muziek te maken. Great Balls on Fire aanvang 19.00 uur jen neemt een zwaar scheuren- Rock-gitarist uit Horst, een hakkende drummer uit sbree en een langharige beton- list uit Amsterdam. Men mengt iet 220 Volt, een emmer mayo- en het resultaat: Een vette i-Rock band, Great Balls on Fi- ,Deze band heeft een veelzydig lertoire, stevige bluesrock en vet- ik'n roll. Covers uit goede oude zyn.opgepoetst en in een nieuw gestoken. Er wordt o.a. werk Jet is de drum-showband Theo- klus van het St. Theobaldusgilde plopen zondag gelukt om kampi- h te worden. Dit was het resultaat l de repetities die hier aan vooraf ren gegaan. Groot was dan ook [vreugde bij de band toen men prde dat men zich kampioen wht noemen. Sen behaalde hiermee de fel be- trde wimpel wat recht geeft om bet voorjaar 1993 mee te dingen pr de landstitel. Men behaalde )r de Marineshow 305 punten, betekende een gemiddelde van per onderdeel. )it concours stond onder auspi- n van de Bossche Bond van Mu- [ezelschappen dat werd louden in de prachtige sporthal Maaspoort in Den Bosch, ir veel toeschouwers waren in Bosch aanwezig en waren en- 'usiast wat de drumfanfare daar h show liet zien. Ook de jury was I lof over de inhoud van de show (ar ze met veel plezier naar geke ft hadden. j/oor de opbouw en moeilijlc- lidsgraad gaven alle drie de jury- 8en een 9. De jury bestond uit de ren Kr. Smits, W. Laseroms en J. Laat en die in de lande alom be nd zyn om hun muzikale kwali- ten. lb rug in Overloon werd nog een Heiwandeling gemaakt waarby jt feest nóg even werd voortgezet een Overlons café, waarna men ■ug ging naar het gildehuis om ar de wimpel op een waardige iats op te hangen. van Jerry Lee Lewis, Eddie Co chran, Hendrix, Stones en ZZ-top ten gehore gebracht. Great Balls on Fire is in tegenstelling tot veel an dere 'bands een band die nog wel weet waar rock'n roll voor staat. Spelen met oerpower, gaan tot op de bodem gekombineerd met een dosis humor en een agressief gestoorde podiumact Als de rock'n roll van Great Balls je niet raakt dan ben je geen rock'n roller!!! Wortelstemp aanvang 20.45 uur De in het jaar 2001 hun 12-jarig jubileum vierende groep Wor telstemp, zal op deze Rock Revue ook ?ijn worteltje bijdragen. Door hun huidige tour, genaamd de Bad Rabbit Tbur, is Buggs Bunny afge daan, heeft de Paashaas het haze- pad gekozen en is zelfs broer konijn maar gaan fietsen. De muziek van Wortelstemp vindt zijn basis in de blues en is, naar eigen zeggen, lang zaam uitgegroeid tot funbluesever- greenkerstliedsoulsmartlapeger- landerrock. Met o.a. covers van Jimi Hendrix, John Lennon en George Michael (in gerestaureerde versie) wordt een zeer hoogwaardig pro gramma op de planken gezet. Daar bij wordt nog een zeer beziens waardige show weggegeven waarna het overbodig is om te zeggen dat him optreden zeker de moeite waard is!!! Fabulous Grit and te two-bit Texas Rangers aanvang 22.30 uur Hoewel de audio-visuele media vaak anders doen vermoeden, le ven rock roll, rockabilly en blues wel degelyk, waarbij energie en en thousiasme sleutelbegrippen zijn. De Arnhemse Texas Rangers zijn zo'n stelletje outlaws, die net niet uit de bocht vliegen met him cow- punk. De band heeft de afgelopen jaren flink aan de weg getimmerd met talloze optredens in het Neder landse clubcircuit, de eerste prijs in de oostelijke bandkompetitie, op tredens op radio en tv en de singles Marianne en Chicken. Toen de band opgericht werd had den de leden nooit verwacht dat ze op het huidige repertoire uit zou den komen. Ze begonnen te repete ren onder de naam One Fine Friday Afternoon. Tijdens de pauzes van hun gevulde show begonnen ze voor de vuist weg wat cowpunk- deuntjes uit de mouw te schudden. Het publiek vond het prachtig en de zaal swingde als een tiet. Daar om: anno 1991 maakt de band mu ziek die door de pers wordt omschreven als country-trash, western, rock'n roll en cowpunk. Dus, heb jij zin in een fiësta, zorg dan dat je aanwezig bent als Fabu lous Grit, Falbilly, Doc, Tex en Willy the Kid het Rock Revue podium bestormen. I Zaterdag 21 december a.s. organi seert carnavalsvereniging De Hui- buuke weer een echte ouderwetse dansavond in Overloon. De live muziek zal verzorgd worden door een bekend Overloons orkest. Te vens kunt u deze avond een gokje wagen op de nieuwe Prins Carna val. Het is uitdrukkelyk de bedoeling om er een echte ouderwetse dans avond van te maken, dus geen car navalsavond. De aanvang op zaterdag 21 de cember a.s. is om 20.30 uur in het gemeenschapshuis Het dameskoor Venrode, dat on der leiding staat van Jean v.d. Til- laart, is naarstig op zoek naar nieuwe leden. Met name zoekt men jonge dames die zeer gemotiveerd zijn om samen te zingen. Om dit te ondersteunen, zal Venrode'zondag niet alleen optreden tijdens het Kerstconcert in de Grote Kerk maar ook rond 14.00 uur bij de Kerststal op de Grote Markt Kerstliederen ten gehore brengen. Het repertoire van dameskoor Venrode is zeer gevarieerd. Zo zingt men volksmuziek, operette, negro spirituals, klassieke werken en ook kerkmuziek. Gerepeteerd wordt el ke woensdag van 20.00 tot 22.00 uur in zaal Thielen op het Kenne- dyplein. Jonge dames die interesse heb ben, zijn geheel vrijblijvend wel kom op een repetitie-avond. Voor meer informatie hierover kunt u bellen met mevr. Jenniskens, tel. 84794. Natuurlyk kunt u zondag ook komen luisteren. 'n abonnement waard Het in Noord-Limburg vermaarde komische duo Grad en Petran viert eind dit jaar het elfjarig jubileum met hun camavalsaktiviteiten. Het duo wordt gevormd door Ten Duyf (Meerlo) en Joep Joosten (Oirlo). Grad en Petran schreven en compo neerden de afgelopen jaren vele bedjes die zij op meesteriijke wyze vertolkten tydens honderden car navalszittingen en andere optre dens in Zuid-Nederland. Aanvankelijk zou het jubileum eind november worden gevierd. Omdat een van de artiesten toen zijn stem kwijt was is de jubileum viering verplaatst naar het week end van zaterdag 28 en zondag 29 december. Dan vindt in de schouw burg van Venray, telkens vanaf 19.30 uur, een grote jubileum- voorstelling plaats. De voor vrijdag 22 november gekochte entreekaar tjes zijn geldig voor zondag 29 de cember en de voor zaterdag 23 november gekochte kaartjes gelden nu op zaterdag 28 december. Er zijn geen kaarten meer verkrygbaar. De 1200 kaartjes waren in een tyds- bestek van lVz uur uitverkocht. MUZIEKCASSETTE Bij gelegenheid van dit byzonde- re jubileum komt er ook een mu ziekcassette uit met daarop een verzameling van de beste liedjes. De muziekcassette is opgenomen in de studio van Nard Reijnders (Broek- huizenvorst) met medewerking van het orkest Burlesk o.l.v. Thei van Els en arrangeur Otto Kooien. Op de cassette staan onder meer de vol gende hits van Grad en Petran: Haze Rock, Theike de Kruiyer, De Moderne Mins, Sjeng zien week end, Huize Eva en de titelsong Gèr Gedoan. De cassette is verkrijgbaar na afloop van de voorstellingen in FRANK BOEUEN 'Wilde bloemen' vrijdag 20 december, 20.00 uur 'Wilde bloemen leek me een mooi beeld voor deze plaat', zegt Frank Boeijen over zijn gelijknami ge solodebuut. 'Bloemen die in het wild naast elkaar groeien zien er namehjk abemaal anders uit, dit in tegenstelling tot b.v. al die velden in De Keukenhof. Zo zijn ook de lied jes op dit album onderling verschil lend van soort en kleur, waardoor ze samen een rijk geschakeerd ge heel vormen'. Met 'Wilde bloemen' levert Frank Boeijen een uiterst gevarieerd werkstuk af, dat verrassend in de oren klinkt, terwijl het tegelijker tijd vertrouwd aandoet, omdat zyn wyze van componeren en zingen behouden zijn gebleven. Voor het eerst in zijn karrière liet de Nijme- genaar zich niet door een vaste groep begeleiden, maar zocht hy voor elk nummer de geschikte mu zikanten uit. Daarbij deed hij een beroep op gerenommeerde arties ten uit de Nederlandse popwereld, zoals Henk Hofstede en Robert-Jan Stips van de Nits, Henny Vrienten en Harry Sacksioni. Zij leverden niet alleen eën belangrijke bydrage aan de uitvoering, maar tekenden ook voor het arrangement van de desbetreffende composities. Die liedjes zijn geschreven in het ver lengde van hun persoonlijkheid, maar zonder dat ik in hun stijl op ging, want anders zou ik mijn iden titeit hebben verloren', vertelt Frank Boeijen. 'Het was al lang een hartewens van my om iets samen te doen met oorspronkelijke men sen, die ik respekteer om de ma nier waarop ze hun eigen muziek hebben gedefinieerd. Ik wilde die nummers ook per se zoveel moge lijk alleen met die andere persoon vormgeven, dit vooral om te vermy- den dat er weer een groepssituatie ontstaat, waar ik na al die jaren juist een einde aan had gemaakt'. Met het laatste optreden van de jubileumtoemee in zicht, werd be gin dit jaar aangekondigd dat de Frank Boeyen Groep zou worden opgeheven. Het bericht kwam voor de buitenwacht als een donderslag bij heldere hemel, want afgaande op de muzikale ontwikkeling leek men geenszins gebrek te kennen aan onderlinge inspiratie. 'Nadat we met het live-dubbelalbum 'Hier komt de storm' de balans hadden opgemaakt van het afgelopen de cennium, vroeg ik me af of we er eigenlijk nog wel iets aan konden toevoegen. Hoe langer ik erover na dacht, des te sterker raakte ik er van overtuigd dat met die kombina- tie van muzikanten binnen het idioom van de Nederlandstalige popmuziek alles was uitgeprobeerd en uitgevoerd', verklaart Frank. 'Je zou het kunnen vergelijken met een goed huwelijk dat dreigde vast te roesten. Zo ver wilde ik het niet laten komen, hoe zwaar de schei ding mij ook viel'. De Frank Boeijen Groep produ ceerde in de jaren tachtig negen studio-albums, waarom klassiekers te vinden zijn als Het antwoord, Zwart-Wit, Kronenburg Park, De Verzoening en Zeg me dat het niet zo is. Met de debuut-single Veijaar- dagfeest maakte de formatie inder tijd meteen naam als een van de meest veelbelovende representan ten van de Nederlandse popbewe ging. In tegenstelling tot de meeste anderen wisten ze echter hun po pulariteit te consolideren nadat met het verscheiden van Doe Maar die rage plotseling was uitgewoed. Hun populariteit verbreedde zich zelfs toen in 1987 het werkterrein van de dorpszalen en feesttenten verlegd werd naar de landelyke schouwburgen. Sinds die eerste theatertoemee exploiteert Frank Boeijen het nog nauwelijks ontgon nen niemandsland tussen pop en chanson, hetgeen zijn voorlopig hoogtepunt heeft gevonden in 'Wil de bloemen'. Kenmerkend voor het solodebuut van Frank Boeyen is het intieme karakter van de muziek, die boven dien opvallend speels aandoet. 'De drums en de synthesizer spelen niet langer een dominante rol, waardoor het totaalgeluid plotse ling iets lichtvoetigs heeft gekre gen, te meer daar er bij voorkeur natuurlyke instrumenten zyn ge bruikt', verklaart hij. 'Bovendien pakte de samenwerking met ande re mensen insprirerender uit dan ik me ooit had kunnen voorstellen. Met de Frank Boeijen Groep had ik het stadium bereikt waarin ik alles wat ik in die tien jaar had geleerd kon laten vallen. Ik ben bij wijze van spreken blanco als een kind aan de slag gegaan'. Het eerste resultaat heet 'Wilde bloemen', het begin van de tweede muzikale jeugd van Frank Boeyen. OPUS ONE 'A surprising story of swinging shoes' zondag 22 december, 14.30 uur Wat vier jaar geleden begon als een enthousiast initiatief is nu al niet meer weg te denken uit de Ne derlandse dans- en theaterwereld; Opus One heeft in deze korte tijd de harten veroverd van een groot dansminnend theaterpubliek. De veelzijdigheid van Opus One zal daar zeker toe hebben bygedragen. Want naast klassieke dans, jazz- en tapdans wordt er gezongen en staat het vertellen van een verhaal cen traal. Met deze vorm die een nauwe verwantschap vertoont met die van de Amerikaanse 'dansmusical', richt Opus One zich steeds nadruk kelijker op een breed familie- publiek. Een reprise van de voorstelling die het seizoen 1990/1991 leidde tot volle zalen en enthousiaste reakties van pers en publiek. 'A surprising story of swinging shoes' is een avondvullende produktie waarvoor het sprookje 'De stukgedanste schoentjes' van de gebroeders Grimm model heeft gestaan. De auteur Ruud van Megen heeft dit sprookje bewerkt tot een dansbaar script, waarop Rob Brown, artistiek leider van Opus One, zijn choreo grafie kon ontwerpen. Voor de regie werd de Amerikaanse regisseur Bil ly Wilson aangetrokken, bekend van suksessen als 'Cotton Club' en 'Bubbling Brown Sugar'. De hoofd rollen worden gedanst door Au- guste Gischler en Frans Schraven die indertyd een belangryke rol had in de musical Cats. W1NTERCIRCUS woensdag 25 december, 12.00 en 15.00 uur Na de circusouverture door het orkest, een vrolijke charivari met buitelende clowns, het 'welkom' van uw gastvrouw, biedt Wintercir- cus Martin Hanson 'Europa '92': De Freddies, een jongleurs fami lie uit Praag werpt in een werkelyk supersnel tempo met hun at tributen. De Spaanse William Rueda, een show op de rola rola. Ingo Harrison met een prachtige zeeleeuwen dressuur. Artiest en dier komen uit Engeland. Malte, een jong Zweeds artiest op een wel heel bijzondere éénwieler. Wynand Adrian's beren- en hon denrevue, een kombinatie van zwarte beren en honden. Ze komen uit ons eigen land. Jan Ketil uit Noorwegen met een fantastisch balansnummer op de slappe draad. Hoog in de lucht: Miss Pasadena. Roberto Berousek presenteert zyn moeilijke evenwicht-trics op de vrystaande ladder. Een wel zeer jeugdige artiest uit Tsjechoslo- wakije. Onze speciale gast uit Marokko is Abdou Gomari met zijn wervelwind springers en pyramidebouwers. De groep bestaat uit zeven akrobaten. Uit Denemarken komen de muzi kale clowns. Deze drie rasechte cir cusartiesten, De Rivels, garanderen dolle pret. Een vroliyke mengeling van gei ten, honden en apen spelend met Cornelia Kaufman. De Duitse Sylvio Schwichtenberg brengt in een Europees programma dieren die we niet dagelijks in ons werelddeel tegenkomen. Ulf Buddenhagen met z(jn ge vaarlijke tijgerdressuur. Dit gezellige familieprogramma kunt u bekijken vanuit uw konfor- tabele stoel in de schouwburg. de Venrayse schouwburg en daarna op enkele plaatsen in Venray, Horst, Oirlo en Meerlo. Het duo heeft van meet af aan gesteld dat de eventuele opbrengst ten goede moet komen aan het ge handicapte kind. Van de opbrengst van de twee jubileumvoorstellingen en de muziekcassette worden spe ciale familiefietsen aangeschaft voor het vakantietehuis voor geeste lijk gehandicapten 't Raayke in Tienray. De muziekcassette is verkrijgbaar by: Adia Keser Uitzendburo, School straat 29, Venray; Sigarenhuis Chris Janssen, Grote Markt 22, Venray; Lectuurhal Venray, Grotestraat 5, Venray; Herman Verheyen brood banket, Mgr. Hanssenstraat 25, Oostrum. De carnavalsverenigingen van Meerlo en Oirlo zullen in deze dor pen huis-aan-huis de muziekcasset te te koop aanbieden. De cassette is in deze dorpen ook verkrijgbaar bij eethuis Gorree (Meerlo) en café De Tferp (Oirlo). GRANDIOOS TOPPROGRAMMA Tijdens de jubileumvoorstellin gen op 28 en 29 december treden tal van carnavaleske top-artiesten op die in de loop van de afgelopen elf jaar samèn met Grad en Petran op de bühne hebben gestaan. Van wege het goede doel werken de ar tiesten belangenloos mee aan deze voorstellingen. Het programma van deze voor stellingen staat garant voor een grandioze avond. Met Grad en Pe tran treden op het bekende Horster zangduo Um en Um, de Limburgse kampioen buuttereedner van 1989 uit Melderslo Pierre van Helden en de Blerickse humoristische zang groep Neutjes 4. Speciaal voor deze jubileumvoorstellingen maakte de van Circus Mök bekende groep De Trennesetters uit Venray een spe ciale act. Het tachtig jongeren tel lende Horster Jongerenkoor onder leiding van Joop Mittelmeyer pre senteert enkele vlotte liedjes. Het flitsende dans- en showwerk wordt gepresenteerd door de van de RTL- televisie play-back-show van Henny Huisman bekende showballetgroep Poertwa uit Liessel. Voor de muzika le ondersteuning tekenen de blaas kapel Béter As Niks uit Meerlo en het Venrayse toporkest Burlesk. Het Venrayse orkest Burlesk bege leidt het duo ook tijdens dë voor stelling. Grad en Petran vormen de rode draad van het programma en lood sen het publiek de voorstelling door. Bovendien presenteert het duo hun beste liedjes. FEEST IN DE FOYER Na afloop van de twee jubileum voorstellingen is in de fraai carna valesk versierde foyer van de schouwburg nog een groot feest. Al le gasten worden verzocht daaraan deel te nemen. Het Venrayse orkest Burlesk zorgt voor stemmingsmu ziek en de Meerlose blaaskapel Bé ter As Niks is dan ook van de partij. Om de jubileumvoorstellingen en de organisatie rond de muziekcas sette rond te krijgen is anderhalf jaar geleden de Kommissie 11 jaor Grad en Petran opgericht. In deze kommissie hebben zitting Jos Ver- sleijen (Meerlo), Jan Rutten (Oirlo), Kees Kousemaker (Venray), René Poels (Meerlo), Wiel Lemmen (Oir lo), Jos van de Boom (Venray). Deze kommissie heeft gezorgd dat er vol doende sponsors bereid werden gevonden om de organisatie finan cieel te ondersteunen en hielpen het duo Grad en Petran by de voor bereidingen van de voorstellingen en de muziekcassette. Van de zijde van de direktie en de medewerkers van de zilveren Venrayse schouw burg kreeg het duo erg veel mede werking en ondersteuning. Voor de derde keer in suksessie is Annie Thyssen, de bekende pop- penmaakster uit de SL Luciastraat, er in geslaagd om de Limburgse Creativiteitsprijs in de wacht te slepen. Haar inzending, een groep bosfiguren werd zowel in haar kate- gorie (textiele werkvormen, kant klossen en poppenmaken) als algemeen door het publiek als beste inzending gekozen. Dat gebeurde afgelopen zondag tijdens een expo sitie in gemeenschapshuis D'n Ade- laer te Maasbree. Het is voor Annie Thijssen de derde keer dat zij de Limburgse Creativiteitsprijs in ontvangst mocht nemen. Zij is zeer ingeno men met dit resultaat maar is van mening dat ook anderen voor die prijs in aanmerking komen. Zy zal daarom nog alleen'maar buiten me dedinging meedoen aan de exposi tie, verbonden aan de Limburgse Creativiteitsprijs. Op de foto een van de schitteren de werken van Annie Thyssen. Het begon allemaal elf jaar gele den toen Tten Duyf voor de jaarlijk se bonte avond van carnavals vereniging De Spurriemök in Oirlo een act verzon. Zittend op het bank je voor de Oirlose kerk dacht Tsu: 'Dit is het. Ik ga met nog iemand op zo'n bank zitten en speel dan twee wat oudere mannen. Ik dacht me teen aan twee karakteristieke Oirlo- naren: Petran Swinkels en Grad Verstappen. Het duo was geboren: Grad en Petran. Toen ik op zeker moment Joep Joosten zag optreden was het meteen duidelijk: Joep wordt mijn compagnon', vertelt Ten Duyf. Grad (Joep Joosten) en Petran (Ten Duyf) staan vanaf dat moment sa men op de bühne. Getooid in oude versleten kleren, roddelen ze op hu moristische wijze over de mensen in Oirlo. Bovendien schreef Ten Duyf daarbij prachtige liedjes. Na het eerste sukses maakte het duo ook algemene grappen en was er al snel belangstelling in de regio. SUKSES Na. enkele jaren alleen in Oirlo met succes te hebben opgetreden mochten Grad en Petran als 'Oirlo se inzending' optreden in de schouwburg te Venray, bij gelegen heid van het 4x11 jaar jubileum van de Piëlhaas. Dat werd zo'n suk ses dat de commissie van Circus Mök het duo vroeg op te treden tij dens de vermaarde zittingsavonden van Circus Mök in Venray. Dat werd toen een enorm sukses. Het pu bliek was zeer enthousiast en de kranten schreven heel positief over het Oirloos duo dat schitterde op Circus Mök. HOOGTEPUNT Vanaf dat moment bleef het duo suksessen binnenhalen. Een van de hoogtepunten was onder meer het verzorgen enkele jaren geleden van de rode draad in de Venrayse revue 'Venray passeert de revue'. Veel plezier beleefde het duo ook aan de presentatie van de Limburg se Artiestenavond in het cultureel centrum 't Gasthoês in Horst Bo vendien treedt het duo ook wel eens op tijdens speciale kindermid dagen in de laagste groepen van de basisscholen. KROON Ten Duyf schreef en componeer de de afgelopen jaren vele liedjes die het duo meesterlyk op humo ristische en droge wijze vertolkte tijdens honderden camavalszittin- gen in Zuid-Nederland. De muziekcassette en de twee ju bileumvoorstellingen in de Venray se schouwburg zyn een kroon op het werk van de twee artiesten. Hun reakties op hun inzet en werk is kort en krachtig: 'Gèr Gedaon'. schoolstraat 18, 5801 bp venray. tel. 04780-88777

Peel en Maas | 1991 | | pagina 7