DiiHIgililHIffl" MKELUKEDim Griepvaccinatie Wijkvereniging Veltum Zondagochtend concert Gevonden voorwerpen Wijkgebouw 'Op 't Nipperke' Vlooienmarkt Holthees-Smakt Toneelvereniging Vreato Volière Vereniging de Vogelvriend Huisvrouwen- kontakt Brukske JUM Merselo sj] ca In Memoriam J.A. NIJB0ER Open dag peuterspeelzalen! Mai'iënbui'É vereniging:|| Nl PEEL EN MAAS Donderdag 31 oktober - Pagina L E' Grote Kerk Deken C.J.E. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: Gedachtenis van alle overleden gelovigen; Allerzielen. 9.00 Lsm. Jeu Jenniskens; ouders Arts-Cornelissen, Jenniskens- Janssens en Willy; Harrie Messe- maeckers; ouders Pouwels-v.d. Voort en overl. kinderen; Nelly Janssen-Muis; Pierre Pouwels (koll.). 19.00 Plechtig gezongen re quiemmis voor alle overleden pa rochianen en weldoeners; Wim van Ham (koll.); Beatrix Minten- Philipsen; Sef Truijen (koll.); overl. ouders J. Buschman-Freriks en dochter Toos; overl. ouders Loozen- Ackermans; gest. jrd. Agnes Camps- Thié; Leo Gooren; José Kremer- Vullinghs; jrd. Petrus Gooren en Gerda Gooren; Piet Creemer (kolk); ouders Seuren-Linsen; Johan Jon kers; Luc v.d. Berg (koll.); Hein Aben; André Janssen (koll.); Louis Verstraelen (fam.); Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay (koll.); overl. ouders Laurensse-Verhulsdonk, zoon Jacques en dochter Riek; jrd. Jo van Oers (S); Piet v.d. Borst (koll.); Maria- Theodora Peters-Wijnhoven (buurt); Jacob van Dijck; overl. ouders Loonen-Goumans-, Mariet Claessens-v.d. Ven (buurt Mgr. No- lensstraat); Lies hermans-Jeuken; Drika en Jan Volleberg; Jan v.d. Zanden (koll.). Zondag: 31e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. Pastoor Henri Wismans (S); Pierre Pouwels (koll.). 9.30 Lat. Hgm. Wilhelmus Hubertus Janssen; Jo Wennekers-Muijzers; Mariet Claessens-v.d. Ven (buurt); Jacob de Bruijn; pater Sraar van Meijel (koll.); Martien Janssen (koll.). 11.00 H. Mis met volkszang; Mariet en Martha Goumans- Janssen; jrd. ouders Cox-Deckers en overl. fam.;Sjeng Verkoeijen (koll.); koverl. ouders Duijkers- Philipsen en zoon Pieter; jrd. Alber- tus Hulleman; Bert van Vegchel (broers en zusters Van Vegchel). Maandag: H. Carolus Borro- meüs. 9.00 Lsm. oude stichtingen. Dinsdag: 9.00 Lsm. Jac Backus; Teng Janssen. 19.00 Lsm. Martha Gerrats-Stienen en zoon Hay (buurt); Gerrit Gossens; overl. ouders V.d. Heuvel-Dommeck; jrd. Engelbert Oudenoven; overl. ouders Stoks-Bonn. Woensdag: Alle heilige verkon digers van het geloof in onze stre ken. 9.00 Lsm. overl. fam. Roex-v.d. Heijden. Donderdag: H. Willibrord, pa troon van Nederland. 9.00 Lsm. overl. ouders Thuijls-Muijzers en overl. kinderen. 19.00 Lsm. overl. ouders Van Osch-Hebben; Bert van Vegchel (buurt). Vrijdag: 9.00 Lsm. Petrus Hub. M. Camps en echtgen. Anna v.d. Pas (S); Huub Stoef. De kerk is ter bezichtiging open opdinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten: Zo: 9.30 Gerard Hop penbrouwers en Piet Vosbeek. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Hong Bui en Miriam Laurens- se; lektor: W. Bistervels. Zo: 8.00 Maikel en Maurice Brons; 9.30 Tbm Fooien, Bart Thomassèn, Jules Vul- lings, Amoud Welschen; 11.00 Frank Kappel en Bjom Kleeven; lektor: G. de Groot. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger: J. Korff. Lektor: P. Wittebols. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Voorganger: J. Korff. Lelttrice: Zr. Jacinta. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Schrift-instuif. We bespreken de lezingen van de komende zondagen. Iedereen is welkom in het Stiltecentrum (Pav. G.). 16.45 Groepsmeditatie in het Stiltecentrum. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: ALLERZIELENDAG. 8.00 Celina Rojer en Constant Rojer. 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIERING, waarin we by zonder gedenken de overle den van het afgelopen jaar; echtp. Janssen-Relders; overl. ouders Lenssen-Heijligers; Jan Arts; lev. en overl. fam.; Con en Clemens Pyls; Piet Baeten en overl. fam.; overl. fam. Linders-Emonts; overl. fam. Slits; Wim Beterams; Gerrit Jans sen en overl. fam.; jrg. Teng Arts en overl. fam. Zondag: 9.00 Overl. ouders Maas- Peters. 11.15 Overl. fam. Kusters- Beterams; Konrad Thijssen en overl. fam.; Toon Jeuken; Truus Magotteaux-Klabbers; Els Hendriks- Jenniskens (koll.); overl. fam. Kusters-Jacobs; jrg. Ben Peters. 18.00 Jeu Gommans (koll.). Maandag: 8.00 Antoon Boveé en overl. fam. 19.00 Wim v.d. Munck- hof en overl. fam.; Til Derickx- Jacobs (vriendinnen); Johan Jans sen, zoon Martin en overl. fam. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 15.00 Gez. H.Mis uit danlcbaarhied b.g.v. 25-jarig bestaan van Crescen do. 19.00 Overl. ouders Huybers; overl. fam. Rynja-Mandere. Woensdag: 8.00 Overl. medebroe ders. 19.00 Overl. fam.; Tien Litjens en overl. ouders Litjens-Jacobs en Spee-Rühl. Donderdag: 8.00 Overl. fam. Phi- lipsen. 19.00 Overl. echtp. Vercoulen-Keijsers. Vrijdag: 8.00 Overledenen (offer- bus). 19.00 Gezinsmis; Ans Esser. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Johan Pouwels. Zo: 9.00 Leo Pouwels; 11.15 Martin Leenders; 18.00 Emiel Kusters. Ma en wo: Wendy. Di en vr: Frank. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor overl. fam. Hendriks. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: Gedachtenis van alle overleden gelovigen; Allerzielen. Priesterzaterdagviering. 8.00 Geen H. Mis. 10.45 Rozenkrans en biecht gelegenheid. 11.15 Gezongen H. Mis. 13.30 Lof en zegen met het Al lerheiligste. 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Gezongen Requiemmis, Gregori aans. Kinderwoorddienst. Voor Har rie v. Meyel en zoon Gerrit en overl. fam.leden; overl. Theo en Truus Jansen-Beerkens; Door Kleuskens- Kusters; Sjaak v.d. Vorle; Toon Lin- ders (koll.); Piet v. Tilburg (koll.); Anna Strybosch-v. Dijck (koll.); Di- ny v. Lingen-Könings; Pierre Hen- drix; Tinus Matijsen (koll.); Nelly Scaf-v. Iersel (koll.); Jo Kreyfelt-v. Emmerik (koll.); overl. ouders Marcellis-v. Tilburg en zoon Frans; Marie Hendriks-Albers (koll.); fam. Maassen-Swaghoven; Cor Dijk- mans; Toon Albers; overl. fam. Hermsen-Barents; overl. fam. V.d. Weegh-v.d. Pasch; Sjef Smals. Zondag: 31e Zondag door het jaar. 8.30 voor het geestelijk en tij- delyk welzijn vgn de parochie. 10.00 Hoogmis, Nederlands. Voor bijzondere intentie "(K); Riek. Barten-v. Gerven (koll.); Frans Schmitz; uit dankbaarheid; Teng v. Gerven; uit dankbaarheid voor de goede afloop van een operatie. 11.30 Harrie Janssen en overl.fam.; Adrei- aan Ihminiau en Fanny Croquet. Maandag: H. Carolus Borro- meus. 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Nellie Sandere- Emans; Greet den Holder (koll.); Jan Houtackers; Leo Bruno en Tuti Bruno. Dinsdag: 8.00 Tbr ere van de H. Eucharistie; Sjef Giesberts; Piet Peeters en overl. fam. 19.00 Overl. ouders Linssen-Vullinghs- Kerstjens; Jan Schmitz. Woensdag: Alle H.H. Verkondi gers van het geloof in onze stre ken. 8.00 Voor de meest verlaten zielen. 19.00 Overl. ouders Willems- Ewals; overl. oudere Wijnhoven- Philipsen; Hans Gijsen. Donderdag: H. Willibrord. 8.00 Voor priester- en diakenroepingen en roepingen tot het religieuze le ven. 19.00 Cor v.d. Kolk; uit dank baarheid voor de gesprekskring; overl. fam. Nellen-Knijnenburg. Vrijdag: 8.00 T.e.v. het H. Hart van Jezus. 9.00 Kapel Veltum: Voor de lev. en overl. leden van de brand weer St. Oda. 19.00 Jrd. Cor v. Kem pen en overl. fam. Mededeling: Donderdagavond gespreksgroep in de pastorie om 19.45 uur. Vrijdagavond gespreksk ring voor jongeren om 19.45 uur. Akolieten en misdienaars: Zo.- 8.30 V.d. Oever; 10.00 Pascal of Ur- bain v. Weert, Robert Vereteegen. 11.30 H. Fijneman of J. Dommeck. Di: 19.00 Emiel Ubaghs. Do: 19.00 José Plasencia. Vr: 19.00 Alberto Alvarez. Parochie Oirlo Vrijdag: Hoogfeest van Allerhei ligen. 19.00 Gez. H. Mis (Heren koor); Wim Vogelzangs (Ver. v. Ouderen St. Maehutus; overl. fam. Nelissen-Ewals. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). St. Gerardus Hou wen en Wilhelmina Peters; Lei Direks; Wim Vogelzangs (gymclub); overl. fam. Hellegere-Marcellis; overl. ouders Wol tere-Janssen (fam. Wolters Blitterewijck); overl. oudera Peeters-Hermans en hun kinderen Martien en Gon; overl. fam. Maessen-Gooren; overl. oudere Hesen-Heijligers en zoon Harrie; overl. ouders Tielen-Verstappen-, overl. oudere Te Plate-Maassen-, An na Steeghs-van Rijswyck en overl. ouders. Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren koor); St. Weldoeners van de kerk; Bert v.d. Ven; pater Jan v.d. Sterren; Mathieu van Ryswyck; Alfons Kur- vere en overl. oudera; lev. en overl. leden fam. Kustere-Vogelzangs. 15.00 Allerzielenviering (Fhnfrare en Herenkoor) met bezoek kerkhof. Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philipsen; t.e.v. H. Gerardus (S). Vrijdag: 9.00 II. Mis; st. pastoor Rijnen; pastoor Vervoort. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Liefde voor genoe gens of liefde voor God' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. Parochie Oostrum Zaterdag: Allerzielen. 19.00 Overl. ouders Janssen-Peeters; Pier re Jacobs; Ans v.d. Sanden-Basten, Math en Marco Basten; Martin Moorrees; Wim Versleijen en alle overl. van het afgelopen jaar; Greta Lemmens; Sjeng v.d. Pasch; Jav. v.d. Munckhof; Antonius v.d. Geest; Jo hannes de Kok; Jacoba Röring; An na Camps-Jeuken; Antoon Janssen; Anna Volleberg-Litjens; Arnold Jans, Louike Adreiaans; Gerarda Haegens-van Lin; Maria de Kleijn- Herregrave; Gerrit Hermsen (Her enkoor). Zondag: 8.30 Jan v.d. Berg; Ar nold Jans. 10.00 Gest. jrd. Leonard Maas en Maria Martens; overl. oudere Volleberg-Litjens; Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs; deken Loo- nen (koor Harmony). Maandag: 9.00 Gest. jrd. overl. fam. Litjens en echtgenoten. Dinsdag: 9.00 Tot zeker intentie. Woensdag: 9.00 Antoon Janssen. Donderdag: 9.00 Bair van Dijk. Vrydag: 9.00 Gest. jrd. overl. fam. Camps-Verhoeven. Misdienaars: Vr: 19.00 Lizette Janssen, Gwenda Nielen, Bianca Camps, Yvonne van Arsen. Za: 19.00 Saskia Litjens, Veronique Philip sen, Callista Smedts, Kim Hermans. Zo: 8.30 Monique Janssen, Karlijn Jacobs, Daphne Reijntjes, Irene Camps; 10.00 Linda Stammen, Mar- jolijk Moraal, Maike Koch, Fieke Basten. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Wim Geerets; Sjang van Kuyck; Henriette Baltissen-Claessens; Ger Janssen,- jrd. overl. ouders Reynders-Weijs.. Zondag: 15.00 Allerzielenviering met zegening van de graven. Woensdag: 19.00 Henrica Reijndere-Weys (ouderenbond). Misdienaars: Za: Loes en Sanne. Zo: Anke, Marian en Marianne. Parochie Leunen 31e Zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand: bijzondere kollekte voor onze eigen parochie. Zaterdag: 19.00 Lsm. uit dank baarheid CR); Mathijs Litjens en echtgen.; overl. fam. Pijpere- Philipsen-van Meijel; Piet Timmer mans en dochter José; Mathieu Ver vuurt, dochter led en zoon Sjaak; weekd. Liza Breugelmans-Radt (1). Zondag: 10.00 Hgm. Piet Keijsere en Marie Keijsers-Hendrix; jrd. Ja cob Reynders. '11.15 Lsm. voor het welzijn van onze parochie. 14.30 Doopviering Joris Claesséns. Maandag: H. Carolus Borro- meiis, bisschop. 19.00 Lsm. pastoor Jacques Haenen en overl. fam. Dinsdag: 19.00 Lsm. overl. fam.Croymans-Peeters; Teng en An na Verheyen. Woensdag: Alle heilige Verkon digers van het geloof in onze stre ken. 19.00 Lsm. overl. fam. Van Rens-Loonen. Donderdag: H. Willibrord, bis schop, verkondiger van het ge loof, patroon van de Nederlandse Kerkprovincie. 19.00 Lsm. Bert Jenniskens en echtgen.; overl. fam. Verkoeijen-Janssen en Frans Ver koeijen; Frans van Bavel en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Mndd. Grad Heldens-Direks; gestjrd. Peter Jo hannes van Rens en Gertuda van Rens-Loonen. Akolieten: Za: 19.00 Maaike Leijs- sen en Wendy Thoone. Zo: 10.00 Eef Leijssen, Erik Litjens en Frank de Klein; 11.15 Sonja Broers en Janny van Osch. Misdienaars: ma en di: Sonja Broers en Janny van Osch; wo t/m vr: Roel Litjens en Rudy Lindera. Lektoren: Za: 19.00 Mia Theunis. Zo: Lies van Bavel. Rektoraat Heide Zondag: 31e Zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor Piet en Jacqueline v. Schijndel-Woltere (bu ren); Petronella Janssen-Franssen (koll.). Akolieten: Jhon en Martin Verkoeijen. Woensdag: Feest an alle heilige verkondigers van het geloof in on ze steden. 8.00 H. Mis voor overl. oudere Janssen-Doumen. Misd.: Ru- die en Mariëlle Swinkels. Rektoraat Veulen 31e Zondag door het jaar. Vrydag: Allerheiligen. 9.00 H. Mis t.e.v. H. Hart t.z.i.; overl. fam. Timmermans-Jacobs. Zaterdag: 19.00 Hgm. Petronella Verhoeven-Leyssen-Ewals; priester roepingen. Zondag: Willibrord-zondag. 11.00 Hoogmis voor de parochie. Kollekte voor het St. Wiljibrord- Maandag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen. Akolieten: Za: Ruud Bexkens en Rehé Reintjes. Misdienaars: Zo: Annelie Reint jes en Sandra Smets. Gedoopt: Rik Derks. Discriminerende teksten In het trappenhuis van een flat in de Mozartstraat waren met spuit bussen discriminerende teksten aangebracht. Verwijdering daarvan gaat een bedrag van enkele honder den guldens kosten. Parochie Ysselsteyn 31e Zondag door het jaar. Vrijdag: Allerheiligen. 19.00 Jrd. J. Swinkels; R. de Boer-v. Stave ren; P. Spreeuwenberg. Zaterdag: Allerzielen. 19.00 Mndd. J. Arts; S. van Vegchel; W. Koonings; J. Lemmen; F. Horre- voets en echtgen.; F. Bouwmeister en overl. fam. B-v.Zuylen. Zondag: 9.30 (Asperge me'); Thei Janssen; Petronella Cox-de Lauw. 11.15 Petronella Verlinden- Vollenberg. Maandag: 19.00 Mndd. W. de Weert; W. Smeets; Piet en martin Kuijpers. Woensdag: 19.00 W. Claessens (buurt-vrienden). Vrijdag: 19.00 H. Philipsen; geestelijk welzyn van de. parochie. Misdienaars: Vr.: N. Jaspers en B. Pouwels. Za: 19.00 T. van Asten en B. Poels. Zo: 9.30 N. Jaspers en B. Pouwels; 11.15 I. Potten en I. Slan gen. Ma: K. Jaspers en R. Keijzer. Wo en vr: M. Arts en Sj. Ewals. Spreuk van de week: 'De dood is slechts een verandering van wo ning!' (Pythagoras 6e eeuw vóór Christus) Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Peter Mathijs Gie- len en overl. kinderen. Misd.: Anja v. Dijck en Ellen Poels. Zondag: 10.00 Jgt. Jan Janssen; overl. priesters hier werkzaam ge weest. Misd.: Kim Thielens en Anke Broeren. 15.00 Herdenking der overledenen; Processie naar het kerkhof. Misd.: Yvonne Tijssen en Monique Goumans, Ingrid Wismans en Linda Poels. Maandag: Geen H. Mis. Dinsdag: 8.30 Fen Rongen. Woensdag: 8.30 Schoolmis; oudere ook welkom. 18.40 Rozen hoedje. 19.00 Anna v. Hoof-Gielen. Misd.: Bas Wilms en Roel Wismans. Donderdag: Geen H. Mis. Vrijdag: 8.30 Jgt. Frans Michels. Kerk poetsen: Mevr. Wismans en mevr. Broeren. Eerste zondag! Denkt u aan de speciale kollekte voor de kerk! Rektoraat Vredepeel Zaterdag: Allerzielen. 19.00 Jan Peeters en Harrie Arts en voor alle overl. van de parochie. Zondag: 31e Zondag door het jaar. Willibrordzondag. 10.00 Henk Nabuure; overl. oudere Botden-Geurts en voor Arnold Ze- gers en Maria Lipzig. Na de H. Mis Processie naar het kerkhof, wijding van het nieuwe kruis, zegening van de graven en gebeden voor de over ledenen. Maandag: H. Carolus Borro- meus. 8.30 Bijz. Int. (MJ). Dinsdag: H. Martinus de Porres. 8.30 Voor de negermissies in La tijns Amerika. Woensdag: Alle heilige Verkon digers van het geloof in onze stre ken. 8.30 Voor een Christelijk Europa. Donderdag: H. Willibrordus, pa troon van de Nederlandse kerk. 8.30 Voor de kerk in Nederland. Vrijdag: Alle heilige bisschop pen van Utrecht. 8.30 Voor roepin gen tot priester en religieus leven. Misdienaars: Za: Nicole en Peter. Zo: Angela en Maaike en Kora en Antoon (4). Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Maria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt Vrijdag: Dag van Allerheiligen. 10.00 Hoogmis voor René Buy zen; fam. De Groot-van Well; fam. Van Kempen-Lochtens; Dora Verstegen- van Kempen; fam. Timmermans-v. Berkel; vader en moeder Kersten; Sraar en Corry Peters en M. Festere. Zaterdag: Allerzielen. 19.00 PI. Requiemmis; M. Festere; ouders Michiels-Versteegen en kinderen; oudere Bastiaans-Huijgen en zoon Victor; Victor Asselberghs, Johan na Verberkt, Amoldus Gerrits, Christina Asselberghs. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Peter v.d. Ven en uit dankbaar heid, t.b.i. 10.00 Hoogmis voor Leo- nardus Wijnhoven; Ber Zegere; Truus Bonants; oudere Philipsen- van Dijck; ouders Kereten- Asselberghs, oudere Asselberghs- Keureten en oudere Michiels- Versteegen en fam. Festere. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en voor Rosy Hettema-van Thiel en fam. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 3 nov. zal in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray, ds. H.J.C. van Es voorgaan in de dienst. Aan vangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehouden. Na afloop is er koffiedrinken. Donderdag 31 okt.: Om 14.00 uur dansen voor ouderen in het wijk centrum 't Schöpke. Dinsdag 5 nov.: Om 20.00 uur' bestuursvergadering in 't Schöpke. Dinsdag 5 nov.: Om 19.00 uur start jongerenavonden. De eerste avond heeft als thema 'Drama', in 't Schöpke. Maandag 11 nov.: St. Mërte- viering. Samen gaan wij, met onze lampions door Veltum. Aanvang om 18.30 uur bij 't Schöpke. Voor het vijfde achtereenvolgen de jaar zullen een groot aantal Ven- rayse huisartsen samen met de apothekers een gezamenlijke griep vaccinatie organiseren in de foyer van de Venrayse schouwburg. Deze griepvaccinatie zal plaats vinden op dinsdag 5 november van 14.00 tot 16.30 uur. De patiënten van de verschillen de artsenpraktijken worden op afzonderlijke tijden in de schouw burg verwacht: Dkt. Bloemen en Schraven 14.00- 14.45 uur; dkt. Gabeler 14.45-15.00; dkt. Vercauteren 15.00-15.15; dkt. Lankveld en Wittgen 15.15-15.45; dkt. Corver 15.45-16.00; dkt. De Vocht 16.00-16.20 en dkt. Schmeetz 16.20-16.30 uur. Voor de groepsvaccinatie in de Programma van het zondagoch tendconcert in de schouwburg op zondag 3 november a.s., aanvang 11.30 uur, te verzorgen door Die Fi- delen Rosentaler, Merselo en de Drumband van Fanfare St. Oda, Merselo. Drumband St. Oda: Gamelan; Mo- saik; Emontions of Liefe en Futu- roscoop. Die Fiedelen Rosentaler: Z. Trudo- nic; Das ist mein Leben; Zwei Gute Freunden; Kelcananka; Prerovan- ka; Wenn zwei Herzen fragen; Bay- rische Polka; Gruss am Böhmen; Südbömische Polka; Davelska Pol ka; Mexican Trumpets; String of Pearis; Begin the Beguine; Perlen der Karibik. Bril aan zwart koordje, Regenjack bruin vest, Blauw kindeijasje, Paars grys rose handschoen. Don kerblauw regenpak, Oorbel met blauw steentje, Zilveren schake larmband, Zwarte oorbel. Blauw etuitje met 4 sleutels, Blauw etui met 3 sleutels, Sleutel aan ringetje (2 maal), Sleutelbos aan lampje, 2 sleutels met sleutelhanger, Lip penstift. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de gemeentepoli tie Venray, 04780-84888, tst. 224 Aktiviteitenprogramma voor de week van 3 t/m 9 nov. Maandag: Vereniging voor Oude ren Ons Genoegen van 14.00-17.00 uur. Biljartclub Op 't Nipperke, aan vang 19.00 uur. Dinsdag: Country- en dansgroep Green River, aanvang 20.00 uur. Countrydansles voor iedereen. Donderdag: 14.00 uur Handwerk- verlcoop Ons Genoegen, daarna kienen. Kaarten en biljarten van 19.00- 23.00 uur. Mensen denk aan onze dans avond met orkest Calando: zaterdag 2 november a.s., aanvang 20.00 uur. Tot zaterdag dus. Op zondag 3 november organise ren de carnavalsvereniging De Rea vers en de voetbalclub Excelsior een vlooienmarkt in zaal 't Tref punt te Holthees. De zaal gaat om 10.30 uur en het duurt tbt 14.00 schouwburg ontvangen de patiën ten die vorig jaar een griepvaccina tie hebben gehad van hun huisarts een oproepkaart die dienst doet als recept en dus voor de vaccinatie moet worden ingeleverd. Indien u geen oproepkaart ontvangt en toch een griepspuit wilt hebben, moet u zich in verbinding stellen met uw huisarts. Voor verdere vragen of informatie over de griepvaccinatie kunt u zich wenden tot uw huisarts of uw apotheek. De patiënten van de groepsprak- tijk Patersstraat (dkt. De Muinck Keizer, Van Loon en Coenen) wor den evenals voorgaande jaren voor de griepvacciantie verwacht in de eigen praktijk, nl. op woensdag 6 november van 14.00-16.00 uur. Toneelvereniging Vreato speelt voor u op zondag 3 en 10 november 'Oelie's Tante', een klucht in vier be drijven haar 'De Tante van Charley' door Hein van Bommel. Enkele studenten wonen' tesa- men in een huis van een gewezen kolonel. Een tante van een van de studenten komt op bezoek. De he ren besluiten daarom hun vrien dinnen uit te nodigen, maar tante komt te laat opdagen. Dit komt voor de heren zeer vervelend uit. Hoe ze zich uit de situatie redden...??? Aanvang 20.00 uur in De Kleine Loeff te Vredepeel. Zaterdag 2 en zondag 3 nov. orga niseert Volière Vereniging de Vogel vriend te Venray voor het 27e jaar een grote vogelshow. Getoond wor den vele soorten kleurkanaries, postuurkanaries, tropische vogels o.a. uit Australië en Afrika. Uit de zelfde werelddelen zyn te zien grasparkieten in vele kleuren en variaties en de kleine Afrikaanse vinkensoorten. Ook onze Europese vogels en hun bastaarden zullen aanwezig zijn waaronder de mooiste zangvogels. De informatiestand op deze show zal u meer informatie bieden over de vogelliefhebberij en het kweken van vogels in het algemeen. Op deze show met meer dan 300 vogels is het een mooie gelegenheid om met deze hobby kennis te maken. Openingstijden: zaterdag 2 nov. van 10.30-21.00 uur; zondag 3 nov. van 10.30-16.00 uur. Eten we te vet of niet? Wat is juiste voeding? Dit zijn vragen, die we in onze samenleving geregeld horen. Op deze en nog veel meer vragen kunt een een antwoord krygen, als u dinsdagochtend 5 nov. ons infor matieprogramma over gezond eten bijwoont. Zoals gewoonlijk vindt dit plaats in wijkcentrum De Kiosk van 9.00 tot 11.15 uur. Deelname kost ƒ2,25 p.p. Iedereen die interesse heeft, is welkom. Vrijdag 1 nov.: Dropping, nen die zich hebben opgegeven ver zoeken we om 17.45 uur in de Jum te zijn. Zaterdag 2 nov..- We zijn om 20.00 uur open voor 15 jaar en ouder. Zondag 3 nov.: We zijn open vanaf 15.00 uur voor 15 jaar en ouder. In verband met het 70 jarig bf staan van de Koninklijke Gyn nastiekvereniging "St. Christoffel' zal a.s. zaterdag 2 november 198 van 19.00 - 20.00 uur een recepn worden gehouden in zaal "In Dei Engel". Aansluitend is er voor de lede; en genodigden een feestavond genoemde zaal. Reeds eerder is in Peel en Mae van de afgelopen 2 weken meldin gemaakt en verslag gedaan van h( reilen en zeilen van St. Christoffi in de afgelopen 70 jaar. De foto die we deze week plaatsei is niet van St. Christoffel. Het is afdeling van de in juni 1926 doo pater Nielen opgerichte patronaal sportvereniging "De Valk", waaroii der ook resorteerde de voetbalvei niging "De Valk". Op deze foto zien we dus: Gyi nastiekvereniging "De Valk". I nam op 23 juni 1935 deel aan dess cramentsprocessie (situati Langstraat). Het vaandel dat mei hiermee draagtr is nieuw en week eerder, dus op zondag 16 jui 1935 door Mgr. Verriet gewijd. Hi is een ontwerp van de destijds Venray bekende pater Angelii van der Stok. Het vaandel bezit ee weldadige kleurenkeus en is bi werkt door de Venrayse dames: Jos i jg Vermeulen en Jo Jansen. Op 28 juni 1936 vierde de paffDOl naatssportvereniging "De Valk haar 10-jarig bestaan, met eei groots sportgebeuren op het spon terrrein aan de Leunseweg. Gym^g nastiekvereniging "De Valk bestaat niet meer en zal in de loiij jQf der jaren wel toegevoegd zijn aan St. Christoffel Archieffoto: J. v.d. Putten. Stc iprb icu /e'H iU Volkomen onverwacht is op dim dagavond 29 oktober jl. in zijn i ning in Venray op 63-jarige leef overleden de heer J.A. Nijb coördinerend directeur van h Psychatrisch Centrum Venray. H maakte sedert 1 augustus 1984 de uit van de directie van het PCV. De heer Nijboer is geboren in thermond in Drenthe. Na de middelbare school studeei hy economie aan de Universiteit i Amsterdam. Na zijn studie werkt hy enkele jaren bij de treindiens leiding van de Nederlandse Spooi ELI wegen in Amsterdam. Daarna lied hij als organisatiedeskundige gi werkt bij de Vlisco katoenfabrieki! Helmond. Voordat hy naar Venn kwam was de heer Nijboer dire: teur van het Provinciaal Ziekei huis Santpoort in Noord-Holland, Mede dankzij de bezielende In breng van de heer Nijboer is lit Z33 PCV de afgelopen jaren ingrijpen vernieuwd en veranderd. De heer Nijboer wordt zaterda aanstaande begraven. Zaterdag 2 november a.s. organ E seren de vier peuterspeelzalen vm de kom Venray, samen met d Stichting Peuterspeelzalen Venn) een open morgen, van 10 tot 12 uu heeft u de gelegenheid om langs' komen. Uw kind lean, als het tussen 2 e 4 jaar oud is, gemiddeld 2x pf week in vaste groepen met leeftydi genootjes op de peuterspeelzai spelen. Er zijn vele mogelijkhedeii Zo kunnen de kinderen zich op d 1 fiets, het klimhuis, de glijbaan off Ope de zandbak heerlijk uitleven. Erimaa een poppenhoelt, duplo, noppe zat enz. Samen met de leidsters wordt e op hun manier geknutseld, een vei haal gelezen, in de kring verteld gezongen en gedronken. En tenvij u uw peuter in goede handen wek bent u zelf ook in de gelegenhei eens wat andere te doen. Heeft u zin om samen eens e kijkje te komen nemen? Wij stffli voor u klaar in: De Mierenhoop, Ht benhof 67; De Hummeltjeshoei Bachstraat 14a; De Blokkendo#[ Kruidenlaan 162 éh De Paddest Beukenlaan 6b. In Peel en Maas staat elke weken een aankondiging van de cumenische Basisgroep 'Heel Kerk, Heel de Wereld'. De aktr ten van deze groep worden deels] dragen door Wrouw, Geloof Leven', deels door de Mariënbi reniging afdeling Venray, Horst De Mariënburgvereniging is landelijke vereniging van onge zesduizend katholieken. Venray met meer dan zestig leden goed tegenwoordigd. In Limburg zyn afdelingen. Op zaterdag, 16 nov. houden die in de Gereformeerde] hanneskerk te Sittard een burgdag onder het motto: toch...' Iedereen is welkom en krijgt] gelegenheid met een aantal vori van alternatieve geloofsbelei kennis te maken. (Opgave voor d name vóór 8 nov. aan dhr. P. Mi jens, Dorpstraat 79a, 6176 Spaubeek, tel. 044-93-2198.) I

Peel en Maas | 1991 | | pagina 18