B en W Venray presenteren nota Centrum Ontwikkeling Prijsuitreiking ballonnen wedstrijd Kermis 1991 NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Commissie culturele zaken Commissie algemene zaken Hinderwet Commissie sociale zaken Afsluiting wegen i.v.m. werkzaamheden Bouwvergunning verleend Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Commissie economische zaken Commissie maatschappelijke zaken Hinderwet Commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Commissie Milieu PEEL EN MAAS CD presentatie Clemens VandeVen vpEEL EN MAAS Donderdag 31 oktober - Pagina 15 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te- V8ns geopend op donderdag van 1530 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak vla de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij- en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; openbare orde en veiligheid; voor lichting en inspraak algemeen; dorps en wijkraden; personeel, organisatie en informatica; interne dienstverle ning; ekonomische zaken: bevorde ring werkgelegenheid, markten en kermissen, handel en middenstand, bevordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen- I, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuis vesting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmings plannen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden; sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Vanwege het ontbreken van vol doende agendapunten gaat de voor dinsdag 5 november a.s. geplande vergadering van de commissie cul turele zaken niet door. De nota monumentenbeheer zal medio november in het college van b. w. behandeld worden. Aanslui tend zal die nota aan u toegestuurd worden, zodat bespreking in onze decembervergadering kan plaats vinden. Zoals u in het verslag van de ver gadering van de monumentencom missie d.d. 8 ok.t jl. heeft kunnen lezen, is er overleg gaande tussen de monumentencommissie en eige naar J. van Goch inzake de kwestie Stationsweg 199. In afwachting van het resultaat van dit overleg, blyft het beroepschrift even liggen. Op maandag 4 november a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie algeme ne zaken, aanvang 18.00 uur in de b. w.-kamer van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Verslag openbare vergadering van 7 okt. 1991. 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Ontwerp-raadsvoorstel inzake fu sie Bestuursacademie. 4. Samenstelling hoorcommissie i.v.m. ingekomen klacht. 5. Notitie over toekomstig gebruik vliegbasis De Peel. 6. Gewestaangelegenheden. 7. Mondelinge informatie betref fende art. 12-procedure. 8. Afspraken m.b.t. behandeling nota Centrumontwikkeling. 9- Rondvraag. De nota Centrum ontwikkeling, die op de agenda van de gemeente raad van november, geeft een over zicht van een aantal eerder verschenen deelnota's en geeft ver volgens een duidelijke visie op de toekomstige ontwikkeling van het centrum van Venray. Het centrum moet een aantrekke lijke plaats worden, waar mensen graag willen verblijven, zowel tij dens als na de openstellingsuren van de winkels. Het aanbod van de voorzieningen moet aansluiten by de behoeften van de mensen die ge bruik willen maken van het cen trum. Dat houdt in, dat het centrum naast voldoende winkels met een afgewogen branchestruc tuur ook een veelheid van andere funkties zoals recreatievoorzienin gen, een scala van horeca-en restau ratieve voorzieningen, evenementen dient te hebben. De sfeer van een centrum wordt sterk bepaald door de bestaande kwalitei ten en door een afgewogen ruimte lijke uitstraling en vormgeving ervan: het moet een geheel zijn, waar mensen zich op hun gemak en veilig kunnen voelen. Voorzie ningen moeten op korte afstand van elkaar en van parkeerplaatsen en busvoorzieningen liggen. Het centrum moet een aantrekkings kracht hebben, die zich verder uit strekt dan de gemeeente zelf. Dat stelt eisen aan presentatie en pro motie, maar ook aan de bereikbaar heid ervan. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om negatief te beschikken op de aanvraag voor een hinderwet vergunning van C. Goumans, St. Jozeflaan 2, 5817 AC te Smakt, voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een var- kensfokbedrijf gelegen aan de St. Jozeflaan 2 te Smakt, doch tegelij kertijd, onder het stellen van voor schriften, in afwijking van de aanvraag, een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning te willen verlenen; M.L.G. en P.A.M. van Kempen, Lemmenweg 8 te Heide voor het oprichten en in werking hebben van een mestvarkens- en akker- bouwbedrijf gelegen aan de Lem menweg 8 te Heide, doch tegelijkertijd, onder het stellen van voorschriften, in afwijking van de aanvraag een oprichtingsvergun ning te willen verlenen; J. Bosgoed, Steegse Peelweg 24 te Leunen, voor het ex art. 6a Hin- derweg uitbreiden/wy zigen van een varkensfolcbedrij f, gelegen aan de Steegse Peelweg 24 te Leunen, doch tegelijkertijd, onder het stellen van voorschriften, in afwijking van de aanvraag, een nieuwe, de gehele in richting omvattende vergunning te willen verlenen; M.W.H. Geurts, Veulenseweg 40 te Veulen, voor het ex art. 6a uit- breiden/wijzigen van een rundvee houderij waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Veulenseweg 40 te Veulen, doch tegelijkertijd, onder het stellen van voorschriften, in af wijking van de aanvraag, de gehele inrichting omvattende vergunning te willen verlenen; L.M.G. Arts, Vredeweg 2 te Vre- depeel, voor het ex art. 6a Hinder wet uitbreiden/wyzigen van een varkensmestery in akkerbouwbe- dryf, gelegen aan de Vredeweg 2 te Vredepeel. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 14 november 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zyn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken BELEEDSVOORNEMERS Deze doelstelling eist een beleid gericht op concentratie van win kels, voorzieningen en evenemen ten/attracties in het centrumgebied en op een vergroting van de bereik baarheid en aantrekkelijkheid van het centrum. Om dit doel te bereiken zijn aan grijpende maatregelen nodig. In de nota worden dan ook dergelijke besluiten aangegeven. In ieder geval vinden B en W no dig, dat een aantal centrunlstraten en -pleinen autovrij gemaakt wor den en dat het Henseniusplein en Schouwburgplein heringericht worden. De economische en sociaal-culturele funktie van het centrum zal daardoor worden ver sterkt en zullen evenementen de sfeer mede gaan bepalen. Dat betekent echter wel, dat be voorrading van winkels en bereik baarheid voor bewoners veilggesteld worden en dat een een duidig parkeerbeleid gevoerd wordt. Voor het laatste is betaald parkeren noodzakelijk. Een onder zoek naar de invoering daarvan wordt gestart. Concreet wordt nu aan de raad voorgelegd om te besluiten Schoolstraat, Hofstraat, Marktstraat, Schouwburgplein, Henseniusplein en Grote Markt au tovrij te maken (blijven toeganke lijk voor politie, brandweer, ambulance, bewoners en bevoorra dend verkeer) en een 30 km-zone in te stellen vpor de rest van het centrumgebied. Voorts wordt de gemeenteraad voorgesteld om in te stemmen met de herinrichting van het Hensenius-en Schouwburgplein, om een parkeerterrein met 100 parkeerplaatsen aan de zuid oostkant van het centrum te ont wikkelen en om opdracht te geven om de mogelijkheden van een par keervoorziening van 250 plaatsen aan de noord-westzij de van het cen trum te onderzoeken. Ook zal beslo ten worden tot de aanleg van een bedryfsstraat (Wilhelmi- na/Poststraat) Op maandag 4 november a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie sociale zaken, aanvang 18.00 uur in K19 van het raadhuis. Vanaf heden liggen de verga derstukken ter inzag op kamer 024. Voor nadere informatie over de daar aanwezige stukken kunt u zich desgewenst vervoegen bij de heer R. Zeelen, sekretaris van de commissie, op kamer 144, danwel by de heer J. Syvinkels. on dersteund sekretaris op kamer 240. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Ingekomen stukken en medede lingen: a. Cijfers afdeling sociale zaken; b. Lijst afkortingen; c. Jaarverslag Gemeentelijke Kre dietbank; d. Divosa-map inzake fraude en sanktiebeleid; e. Nota Centrumontwikkeling (afd. VROM). 3. Verslag van de op 2 sept 1991 ge houden vergadering. 4. Bespreking gewestaangele genheden. 5. Raadsvoorstel inzake mandate ring beslissingen. 6. Voorstel inzake MEGA projekt. 7. Voorstel inzake budgetp roj ekt/ga- rantiefonds. 8. Rondvraag. Bij elk agendapunt zal aan de aan wezigen op de publieke tribune ge legenheid worden geboden inspraak te hebben over de aan de orde zynde zaak. In verband met rioleringswerk zaamheden is het noodzakelijk dat tydelijk voor de duur van die werk. zaamheden enkele wegen worden afgesloten voor alle verkeer. Het be treft de Broekweg, het stuly'e Bui tenweg tussen de aansluiting met Venraysbroek en de aansluiting met de Broekweg en Venraysbroek over een lengte van 550 m' vanaf de Buitenweg. De afsluiting vindt plaats gedu rende de periode van maandag 4 november a.s. tot 20 december. Voor nadere informatie m.b.t de ze tijdelijke maatregel kan desge wenst kontakt worden opgenomen met J. de Bruijn (tel. 23383) van de afdeling openbare werken. OOST-WEST VERBINDING Tenslotte wordt aan de raad ge vraagd om uit te spreken, dat de aanleg van een oost-westverbinding (gelegen tussen de Raadhuisstraat en de Hoenderstraat/Langeweg) goed verdeigbaar is vanuit ruimtelijk-economisch en ver keerstechnisch perspectief en der halve nu niet uitgesloten kan worden. De definitieve beslissing daarover wordt echter afhankelijk gemaakt van de uitkomsten van een nader onderzoek met betrek king tot ruimtelijke inpassing, fi nanciële haalbaarheid en mileu-, groen-en cultuuraspecten. Burgemeester en wethouders ge ven met deze nota de richting aan voor een gezonde en dynamische ontwikkeling van Venray tot een ■aantrekkelijk verblijfs en koopcen trum in de regio. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 29 oktober 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een eierlokaal met tussenlid aan de Loonsedyk 12 te Merselo tn.v. J.P.A. Pubben; het bouwen van een loods aan de Nachtegaal weg 6 te Heide t.n.v. J.E.Arl; het uitbrieden van een loods aan de Deumeseweg 72 te Heide tm.v. J.A.M. Claessens; het bouwen van een tuinhuis je aan de Albionstraat 33 te Leunen t.n.v. C.E.M. Jeuken; het uitbreiden van een wo ning aan de Pettenmakerstraat 4 te Venray t.n.v. A.P.M. v.d. Meulen; het uitbreiden van een tuin huisje aan de Isabellahof 45 te Ven ray tn.v. Th.M.P. van Els; het bouwen van een garage/ berging en carport aan de Dil- lingstraat 7 te Ysselsteyn tn.v. W.P.H. Camps; het uitbreiden van een wo ning aan de Luzerne 4 to Venray tn.v. A.MJ. Klaassen; het bouwen van een serre aan de Horsterweg 31 te Castenray tn.v. Al cast bv-, het plaatsen van een jury- kabine aan het sportpark De Wieën te Venray tn.v. Atletiek Vereniging Venray Regio. De burgemeester van Venray, drs. J.F.HAB. Waals De geplande vergadering van de commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie op 4 november 1991 zal wegens gebrek aan agendapun ten geen doorgang vinden. Op dinsdag 5 november a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie economi sche zaken, aanvang 18.00 uur in kamer 004 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en medelingen. 2. Sprekersronde voor bezoekers. 3. Verslag van de vergadering van 1 okt 1991. 4. Ingekomen stukken: Verslagen van overleg met de VZO op 6-6-91 en 17-6-91; Jaarverslag 1990 van het LIOF; Jaarverslag van de Stichting Raad voor de Certifica tie; Jaarverslag 1990 en Aktivitei- tenplan 1991 van het COA; Macro Ekonomische Verkenningen 1992 van het Centraal Planbu reau; Jaarverslag 1990 van de Ka mer van Koophandel Noord- Limburg; Vorming van Regio Col lege, notitie van de Kamer van Koophandel; Jaarverslag 1990 van Rank Xerox Venray. 5. Gewestzaken. 6. Bespreking van de notitie'Struk- turering van Periodie overleg tussen gemeente en be drijfsleven'. 7. Rondvraag. Afgelopen woensdag vond de prijsuitreiking plaats van de ballon nenwedstrijd die gehouden werd op 3 augustus 1991 t.g.v. de opening van de Venrayse kermis. Zo'n 40 kinderen kregen hun deelnemers- kaartje retour. De ballonnen zijn al lemaal in Duitsland terecht gekomen. De le prijs ging naar Tijs Koop- Op dinsdag 5 november a.s. wordt een openbare vergadering gehou den van de commissie maatschap pelijke zaken, aanvang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Verslag vorige vergadering. 3. Ingekomen stukken: a. Subsidie vrouwtrefpunt; b. Verslag van het gesprek met de direktie van het RIM; c. Gemeentelijke reaktie op het provinciaal voorontwerpplan geestelijke gezondheidszorg; d. Uitnodiging van de FNV, afd. Ven ray; e. Subregionale samenwer king werklozenzorg. 4. Spreekrecht 5. Gewestzaken. 6. Evaluatie' Projekt Integratie Ge handicapten op de Ar beidsmarkt 7. Subsidieverzoek Seniorservice Venray, gildeprojekt. 8. Rondvraag en sluiting. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om op de aanvraag voor een hinderwetvergunning van Maatschap Peters, Timmer- mannsweg 90, Ysselsteyn voor het oprichten en in werking hebben van een rundveehouderij waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Timmermannsweg 130 te Ys selsteyn; G. Arts, Paardekopweg 11a, 5813 AT Ysselsteyn voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wij zigen van een varkensfok-, slachtvarkens- en slachtkalkoenenbedrijf, gelegen aan de Paardekopweg 11 a te Ys selsteyn positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden. De ontwerp-beschikking en bybe- horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 14 november 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij lean worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken mans (8 maanden oud) van de Krui denlaan. Zijn ballon bereikte een afstand van zo'n 80 kilometer. Hij ontving uit de handen van burge meester Waals een prachtige duplo set (trein, emmer en speel vriendje). Aangezien er geen verschil in af stand tussen de nr. 2 en 3 was wer den 'er twee tweede prijzen uitgereikt. Pim Lentjes (6 jaar) van de Gentiaan ontving een skatebo ard, en Andie Stevens (5 jaar) uit Merselo kreeg een spookkasteel. Na een lekker stukje vlaai en een drankje ging iedereen zeer tevre den naar huis. Op maandag 4 november a.s. wordt een openbare vergadering ge houden van de commissie ruimte lijke ordening en volkshuisvesting, aanvang 18.00 uur in de raadszaal van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken: a. V- Bulletin van het ministerie VROM d.d. 7 sept 1991; b. Mi nisteriële brochures inzake het Masterplan Fiets; 3. Notitie inza ke aanpak en fasering woning bouw Landweer! III. 4. Vaststelling verslag vorige ver gadering. 5. Behandeling afdoenings-/aan- dachtspuntenlystje d.d. okt 1991. 6. Gewestelijke zaken. 7. Concept-raadsvoorstellen tot het nemen van voorbereidings- besluiten. a. T.b.v. de bouw van een winkel annex parkeergara ge op het Wilhelminaplein; b. T.b.v. het splitsen van het pand Kleindorp 24 te Merselo in twee burgerwoningen; c. T.b.v. het bouwen van een garage en het plaatsen van een erfafscheiding aan de Hoenderstraat 76 te Venray. 8. Concept-raadsvoorstellen tot het aangaan van grondtran- 9. Concept-raadsvoorstel inzake de Kleine Kernen Nota Gemeen te Venray. 10. Rondvraag. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een batte ry stal met eieropslagruimte aan de Peelweg 17 te Ysselsteyn t.n.v. Maat schap Janssen-, het bouwen van 4 doorgroei- tunnels bij champignonkwekerij aan de Tseuwenhof 21 te Leunen tn.v. G. Comelissen. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 1 november 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrystel- ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het uitbreiden van een wo ning aan de Spurkt 11a te Smakt t.n.v. M.H. Gottenbos. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 1 november 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray drs. J.F.HAB. Waals De openbare vergadering van de commissie Milieu is op woensdag 6 november 1991, aanvang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De te behandelen stukken liggen voor u tot één uur vór de vergadering tor inzage op kamer 24. AGENDA: 1. Opening. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Vaststelling verslag vergadering. 5. Ingekomen stukken en medede lingen. 6. VAM-Compostvaten. 7. Plaatsingsprotocol amalgaamaf- scheiders. 8. Afeet oud papier. 9. Stand van zaken Endepoel. 10. Rondvraag. 'n leesbare krant Clemens VandeVen presenteert op maandag 4 november a.s. in café 't Podium de CD "A little bit of love". Té rug van weggeweest kun je wel zeggen, van deze rasartiest. Bekend heid kreeg hij in deze regio met de band "Narrow Escape". Velen zullen zich de grandioze optredens in de VoUe Maan, Dingus en de Bonte Koe nog herinneren. Maar hy deed zoveel meer. Naast barpianistin Califomië tourde hy met de Afrikaanse formatie "Mom- bassa Vikings" en Amerikaanse zangeres "Nancy Kiel". Verleden jaar présenteerde hy zyn eigen versie van het welbeken de Woodstockfestival, namelijk het "Woodstock festival"; een concert voor 100.000schapen. In café ,'t Podium treedt hy maan dag op met een gelegenheidsband waarvan de leden, ieder voor zich hun sporen in de popmuziek al ruimschoots verdiend hebben, het zyn namelyk: Bart Jan Baart mans (gitaar, The Chain Men), Nippi Noya (gitaar, o.a. ex-Billy Cophan), Gerald van Beuningen (basgitaar, Nancy works on payday), Niels van Hoom (saxofoon, ex-Narrow Escape, Le gendary Pinkdots) en Hans Water man (drums, ex-Solution, ex-Cuby and the Blizzards, ex-Jan Ak kerman. De CD bevat naast het swingende werk, ook rustige Tom Waitsachtige muziek. Zelfs een klassiek getint nummer ontbreekt niet Life is Clemens VandeVen op z'n best. Dat bewees hij 2 weken gele den nog door een uitverkocht 042 in Nymegen plat te spelen. De entree voor de CD-presentatie bedraagt in de voorverkoop 6,- en op de dag zelf 7,50. Kaarten zyn verkrijgbaar by Café 't Podium, Kruisstraat 2b, tel. 81143. Het optreden op maandag 4 no vember begint om 22.00 uur. Het café is open vanaf 20.30 uur. Het Juliana Welzijn Fonds heeft aan de Vereniging Seniorenservice Venray (Gildeproject) te Venray een bijdrage gegeven van 2500,-. De vereniging wordt daarmee in staat gesteld om een computerconfigura tie aan te schaffen. Inbraak in woning Vorige week donderdagmorgen werd ontdekt dat door forcering van de achterdeur toegang was verkregen tot een woning aan Ho- ningklaver. Ontvreemd werd een kleurentelevisie ter waarde van ƒ1.000.-. I

Peel en Maas | 1991 | | pagina 15