Zeer geslaagd Gemeentelijk Muziektoemooi Pottenbakkerij Rooyart f 259, Omroep Venray Drie zilveren jubilarissen bij Logeko Overloon Schouwburg- nieuws Speelgoedmarkt Zondag 13 oktober Open Dag pluimveehouderij Scouting organiseert grote dropping Opbrengst Nierstichting afd. Venray 70 SLAAPKAMERS EN ALLE SOORTEN SLAAPSYSTEMEN Nieuw Wereldwinkel Venray Gevonden Bollenmaand bij Thuylshof wol - cashmire kolberts in 10 kleuren PEEL EN MAAS Donderdag 10 oktober - Pagina 3 De gemeentelijke Muziekfedera- tie Venray kan terugzien op een r geslaagd muziektoemooi, op zondag 6 oktober jl. in Oirlo gehou den. Dit jaarlykse toernooi waaraan wordt deelgenomen door alle by de Federatie aangesloten verenigin gen, wordt by toerbeurt georgani seerd door een vereniging in Venray-centrum en de kerkdorpen. Dit jaar was de organisatie in han den van muziekvereniging Ons Ge noegen Oirlo. Belangryke doelstelling van dit toernooi is het verkrijgen van een momentopname, vastgelegd in een jurybeoordeling, aan de hand waar van de verenigingen kunnen zien hoe de muzikale stand van zaken is. Met name voor die verenigingen die gaan deelnemen aan een Bond- sconcours is dit bijzonder waarde vol. Daarnaast biedt het toernooi de mogelijkheid zich middels een con cert te presenteren aan het pubhek. De voorzitter van de federatie mevr. H. Poels-Peters mocht buiten de deelnemende verenigingen vele bezoekers welkom heten. De jurering van dit door muziek vereniging Ons Genoegen Oirlo by- zonder fyn verzorgde toernooi was in handen van dhr. Jo Conjaerts uit Kerkrade. Door de deelnemende gezel schappen werden twee werken ter beoordeling uitgevoerd, die gewaar deerd konden worden met de predi katen: voldoen ruim voldoende goed zeer goed. De behaalde resultaten waren als volgt: Harmonie St. Catharina Leunen- Veulen-Heide; le werk: ruim vol doende/goed; 2e werk: ruim vol doende/goed. Drumband St. Catharina Leunen- Veulen-Heide; le werk: goed; 2e werk: goed. Drumband Kon. Harmonie Euterpe Venray; le werk: ruim voldoende/ goed; 2e werk: ruim voldoende/ goed. Jeugdorkest Kon. Harmonie Euter pe Venray; le werk: ruim voldoen de; 2e werk: ruim voldoende. Koninklijke Harmonie Euterpe Venray; le werk: ruim voldoen- de/goe; 2e werk: goed. Fhnfare De Peelklank Ysselsteyn; le werk: goed; 2e werk: goed/zeer goed. Drumband De Peelklank Yssel steyn; le werk: goed/zeer goed; 2e werk: zeer goed. Drumband Ons Genoegen Oirlo; le werk: goed; 2e werk: goed. Fhnfare Ons Genoegen Oirlo; le werk: ruim voldoende/goed; 2e werk: ruim voldoende. Phnfare Dorpsklank Castenray; le werk: goed/zeer goed; 2e werk: zeer goed. Drumband St Oda Merselo; le werk: goed/zeer goed; 2e werk: goed/zeer goed. Ihmboerkorps Sub Matris Tutela Oostrum; le werk: ruim voldoende; 2e werk: ruim voldoende/goed. Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum; le werk: ruim voldoende; 2e werk: goed. Kerkelijke Fhnfare St Oda Merselo; le werk: goed; 2e werk: goed/zeer goed. Programma van Omroep Venray, via de ether op de FM 90.2 en via de kabel op de FM 102 Mhz met op: Donderdag 10 okt: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Aktuali- teiten en gesprekken over gebeurte nissen in onze regio. 20.00 uur: Op Uw Verzoek. Ver- zoekplatenprogramma. Voor een verzoekplaat leunt u op woensdag avond tussen 19.00 en 21.00 uur bellen naar tel. 27269 of schrijven naar Postbus 320, 5800 AH in Venray. Vrydag 11 okt: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Frank v.d. Molen. Een muzikaal begin van het weekend. Zaterdag 12 okt: 12.00-13.00 uur: Evenementen kalender. Van en door Gido Boom. 16.00 uur: PZN-show. Met o.a. de Venrayse Top-10. 1. Army of Lovers: "Crucified; 2. Simply Red: Some thing got me started; 3. Bryan Adams: Everything I do I do it for you; 4. La Style: James Brouwn is dead; 5. Prince: Cream; 6. Guns 'n Roses: Don't cry; 7. Human Resour ce: Dominator; 8. Bryan Adams: Cant't stop this thing we started; 9. Dire Straits: Colling Elvis; 10. Juli an Lennon: Salt Water. Tip: Tina Turner: Nutbusch City Limits. Ook deze week is er weer een cassette singel naar eigen keuze uit de Ven rayse Top-10 te winnen bij Jeroen van Loon. 18.00 uur: Eric's Schlagerparade. 19.00 uur: Tussen 7 en 8. o.a. de io-vakaturebank van Omroep inray. .00-22.00 uur: School's Out! Jongerenprogramma voor alle jon geren waar óok de volwassenen nog iets van kunnen leren. Samenstel ling en presentatie Ruben de Jong. Zondag 13 okt: 10.00-12.00 uur: Hayke de la Whisky, draait op uw verzoek. Schrijf voor uw verzoek naar Post- 320, 5800 AH in Venray of bel t\jdens de uitzending 12362. Maandag 14 okt: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. Met o.a. de Radio-Vakaturebank, de agenda van wijkcentrum Den Hoender en het Huisvrouwen Kontakt Brukske. 20.00 uur: Houwe Zo. Gezellige maar vooral ontspannende muziek voor na de eerste werkdag. Dinsdag 15 okt: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. .20.00 uur: Music. Eric Tonnissen legt de' mooiste platen op. Woensdag 16 okt: 19.00 uur: Tussen 7 en 8. 20.00 uur: Lenies Potpourri. Een I irogranima om de tijd voor te ne- H toen van Lenie Gosling Afgelopen zondag, tijdens het 45-jarig jubileumconcert van Loge ko werden drie jubilarissen gehul digd, te weten de heer Theo Gerrits en de dames Bets Arts en Mia Willems-Smits. Na de Eucharistieviering, die werd gezongen door Logeko, werd het feest in het gemeenschapshuis voortgezet. Het Groenings gemengd koor, dat uitgenodigd was voor dit concert trad als eerste op, onder leiding van Wilmie van de Berg. Zy zongen een duidelyk modern re pertoire (o.a. van Lennon/Mc. Car ney en Andrew Lloyd Webber), waarvoor de laatste tyd steeds meer belangstelling blijkt te bestaan. De ze werken vielen ook by het pu bliek zeer in de smaak. Daarna zong Logeko o.l.v. hun nieuwe dirigent Wim Reijnders, werken van Orzaio Vecchi, Verdi, O. Signore en Lebenslust van Franz Schubert. Ibt slot zongen de gezamenlyke koren het 'Slavenkoor' van Verdi en de canon 'Viamo di core' van Mo zart. Beide koren brachten een goe de uitvoering van hun werken. De pianobegeleiding werd verzorgd door resp. Marcel Siebers en Theo Hofmans. Daarna huldigde voorzitter Theo van de Berg de jubilarissen en speldde ieder de zilveren speld van de Nederlandse Bond van Katholie ke Zang- en Oratoriumvereniging op en overhandigde hij een oorkon de en een boeket bloemen. Ook dhr. Teng Poels, die het ne gende lustrum had vol gemaakt, werd in de bloemetjes gezet Daarna volgde een gezellig samenzijn met muziek van Het Wiener Trio uit St. Oedenrode. Mia Willems-Smits begon haar zangkarrière in Venray rond 1947 bij gemengd koor Polyhymnia o.l.v. Henri Welting. Na enige jaren ging de leiding over naar dhr. Jac. Jans sen. Onder zijn leiding en gestimu leerd door dhr. Joos Rutten werd het koor een operettevereniging. Zy speelde o.a. hoofdrollen in de Ne derlandse operettes 'De Boskat' en 'Verloofdenschool' en later in de operette 'Kom in den kleinen Pavil- jon' en zong zij de rol van Angèle in 'Der Schweinefürst'. Als zij in Venray zangers ontmoet van 'De Boskat', wordt nog steeds het bekende duet 'Liefde is leven' gezongen. In verband met de eind augustus gehouden Iby-run 1991 heeft op 3 oktober jl. de officiële overdracht pUiatsgevonden van de opbrengst van deze Toy-run, georganiseerd door MTC Aostrum. Door de grote opkomst van motor rijders (hiervoor hartelijk dank en tot volgend jaar) kon MTC Aostrum het volgende doen voor geestelijk ge handicapte kinderen: een financië le bijdrage van f1.500,- voor het begeleidingscomité 't Trefpunt en f300,- voor het kinderdagverblijf Den Doevenbos. Dit was meer dan iedereen ver wacht had, maar de genoemde in stanties waren hier bijzonder blij mee en zorgen voor een goede besteding. Tevens is er een heleboel speel goed bij elkaar gekomen. Dit was zoveel dat het kinderdagverblijf Den Doevenbos dit heeft kunnen de len met een kinderdagverblijf in Po len dat recentelijk in gebruik is genomen. Al met al een bijzonder geslaagde dag voor alle betrokkenen. Op de foto v.ln.r.: M. Wümsen, dhr. Steegs en J. Hendrix. PRIVATE LIVES van Noel Coward maandag 14 oktober, 20.00 uur Private Lives, een society- komedie, speelt zich af in de derti ger jaren. Twee echtparen, beiden op huwelijksreis, reserveren in het zelfde hotel een suite om de huwe lijksnacht door te brengen. Het (nood-)lot wil dat de kamers aan el kaar grenzen, want het blykt dat de bruidegom van het echtpaar de vroegere echtgenoot is van de bruid van het andere echtpaar. Een onge wilde konfrontatie blyft natuurlijk niet uit. Wat er dan gebeurt is het onderwerp van deze verrukkelijke Coward-intrige. Private Lives da teert van 1930 en wordt nog steeds wereldwijd gespeeld, omdat de the matiek van alle tijden is. Naast Willem Nijholt in de rol van 'Elyot' en Trudy Laby als 'Amanda', spelen in de twee andere hoofdrol len Thijs Feenstra en Esther Roord. De vyfde rol wordt gespeeld door Arnica Elsendoom. Andy Daal voert de regie. Fjlso Wiegersma ontwerpt het dekor en affiche. Yan Tax ontwerpt de kostuums. VLADIMIR MISCHUK vrydag 18 oktober, 20.00 uur De 22-jarige Russische pianist Vladimir Mischuk is een veelbelo vend bliksemtalent. Hij won in 1990 binnen enkele maanden de derde prijs op het Bösendorfer Con cours en de tweede prys op het be faamde Tsjaikofsky Concours en trad meteen daarna op in het Con certgebouw. Met de komende feestdagen in zicht is er misschien een meeval lertje te halen! Op zondag 20 okto ber houdt de Speel-o-theek de jaarlijkse speelgoedmarkt in het schoolgebouw De Essel in de Ursu- 1 astraat 15 van 11.00 tot 13.00 uur. Verkocht wordt tweedehands speelgoed en babymeubilair, maar geen kleding. Indien u materiaal voor deze markt te koop wilt aanbieden, kunt u dat inleveren in het gebouw van de Speel-o-theek (ingang biblio theek), Merseloseweg, op vrijdag avond 11 e: n 18 oktober van 19.00-20.00 uur, tel. 86015 of 82839. Dit alles even ter herinnering, want u heeft natuurlijk al veel goed speelgoed weggezet voor deze_ markt. Onder het motto 'Boer wat heb je mooie kippen' zetten op zondag 13 oktober a.s. 17 pluimveebedrijven in Limburg de deuren van hun be drijven open voor het publiek en wel van 11.00 tot 17.00 uur. Middels deze open dag kan de konsument zelf een kijkje gaan nemen op de bedrijven en kan hij zien hoe pluimvee wordt gehouden en hoe eieren en vlees worden geprodu ceerd. Ook kan hij kennis maken met de ondernemer en de familie achter een dergelijk bedrijf. Er wordt getracht de bezoeker een zo kompleet mogelijk beeld te geven van de sektor. Er worden zowel leghennen-, slachtpluimvee-, kal- koenenbedrijven, een broederij en zelfs een poeliersbedrijf open gesteld. Op al deze bedrijven krijgen de bezoekers naast de informatie over het bedrijf ook algemene informa tie over de pluimveehouderij. Daar naast wordt er per groep van bedrijven uitgebreidere informatie gegeven over: milieu- en mestpro blematiek; voeding dieren; welzijn dieren; kwaliteit en gebruik pluim veevlees en eieren. Ook zullen op enkele bedrijven video-films en/of dia's te zien zijn. De open dag wordt georganiseerd in het kader van het 25-jarig be staan van de NOP, de Nederlandse Organisatie van Pluimveehouders. De Kring Limburg telt ruim 500 le den. Nagenoeg alle pluimveebedrij ven zijn hierbij aangesloten. In de gemeente Venray houdt P. Classens, Castenrayseweg 2 te Oirlo open dag in zijn broederij, leg- en opfokbedrijf. Vrijdag 18 oktober organiseert Scouting distrikt Peel en Maas haar tweede dropping in de geschiede nis voor eenieder vanaf 15 jaar en dit maal onder de naam De Peel- trail. Geïnteresseerden uit de plaatsen Venray, Horst, Leunen, Blitterswijck en Oirlo worden van harte uitgenodigd om zich alsnog in te schry ven, uiterlijk op zaterdag 12 oktober a.s. In de regio zijn op vele plaatsen posters verspreid waarop voor iede re plaats de kontaktpersonen staan vermeld. Vele individuele personen maar nog meer klassen, (sportverenigin gen, clubs, personeelsverenigin gen, etc. hebben zich inmiddels aangemeld. In de loop van de avond worden de diverse groepen ergens gedropt en maken onder scouting- begeleiding een avontuurlijke tocht van 10-15 km. Na afloop vindt er in het seoutinggebouw 't Peppelshuus te Venray een groot feest plaats, echter uitsluitend voor deel nemers! Informeer en doe mee, beleef een te gekke avond op een gezonde ma nier. De centrale organisatie wordt geregeld vanuit Venray en daar kan men kontakt opnemen met Twan Franssen via tel.nr. 04780-85232, iedere dag tot 20.00 uur 's avonds. Tot vrijdag 18 oktober, tot Scout! De kollekteweek van 1991 is voor bij en de telling is gedaan. Het re sultaat is verbluffend en ik wil dan ook iedereen hartelijk bedanken voor de voortreffelijke inzet Bracht de Nationale Kollekte het vorig jaar ruim ƒ8.000,- op (incl. giro- en bankop drachten), dit jaar is er een bedrag van ƒ5.381,10 in Ven ray en ƒ348,05 in Oostrum opge haald. Ttellen we daar nog bij een bedrag van ongeveer ƒ3.500,- aan giro- en bankopdrachten, dan ko men wij uit op een totaal bedrag van ƒ9.229,15. Dit is een bedrag waar wij met on ze 29 kollektanten erg trots op zijn. Helaas hebben wy nog steeds niet genoeg vrijwilligers om iedereen te bezoeken. Vooral voor de kerkdor pen kunnen wij nog hulp gebrui ken. Als u denkt dat dit iets voor u is, neemt u dan a.u.b. kontakt met ons op. (Frank van Gerven, Touwsla gerstraat 16, 5801 RD Venray, tel. 04780-86620.) Uw hulp is hard no dig! Namens de Nierstichting bedankt! GROTE KEUZE EN EEN GOED ADVIES Gildeweg 17 - BEERS (bij Cuyk) - 08850-22337 Vrijdag koopavond Byouterie CHIC Sc CHOC opent op vrijdag 11 oktober Op vrydag 11 oktober opent Leo- nie Michels, een geboren Venrayse, om 09.30 uur haar nieuwe byoute rie in Venray. Deze jonge onder neemster koos na veel ervaring te hebben opgedaan bij Chic Choc in Panningen, om zelfstandig iets op te starten. Een tweede Chic Sc Choc was ontstaan. Als geboren en getogen Venrayse was de keuze voor haar gemakke lijk toen bleek dat er in de Gro testraat een pand vrij kwam. Na enkele weken van verbouwen en in richten mogen wij nu wel stellen dat ze er een prachtige zaak van wist te maken. De huisstyl en in- Huishoudtextiel in de WerelwinkeL* 'stof tot nadenken' By de officiële opening van de nieuwe Wereldwinkel, Hensenius- straat 3a, op 13 sept. jl., onthulde wethouder Driessen de vitrine met huishoudtextiel. Daarmee sloot ook Wereldwinkel Venray aan bij de lan- delyke campagne 'Stof tot nadenken' Wie denkt er na bij een hand doek, theedoek of pannelap? Kleur, patroon, kwaliteit en prys bepalen onze keuze. Weinigen zullen zich af vragen waar het produkt vandaan komt. Het label vermeldt dit door gaans niet. Het textiel van de Wereldwinkel wordt ingekocht bij de alternatieve importorganisatie SOS in Culem- borg. Het is handgeweven en komt rechtstreeks van de organisatie Coöptex die de belangen van dui zenden handwevers in Zuid-India behartigt. Coöptex zorgt ervoor dat de handwevers een betere prijs krij gen. Het gezamenlyke in- en verko pen door een coöperatie heeft veel voordelen. Het is goedkoper en le vert meer op. De konkurrentie met de machinale weefindustrie in In dia is groot. Die werken veel vlugger en er zyn minder wevers nodig. Ze kunnen daarom göedkoper leve ren. Daarom is Coöptex begonnen met de export. De wevers hopen dat de export toeneemt zodat ze hun vak kunnen blyven uitoefenen. De kwaliteit is uitstekend en vergelijk baar met ander textiel. De prijs is redelijk. Voor dit huishoudtextie èn vele andere produkten kunt u iedere dag terecht in de Wereldwinkel, Hensèniusstraat 3a, maandag t/m vrijdag van 2 tot 5 uur; zaterdag van 10 tot 4 uur. Voor meer informatie kunt u te recht bij Marlies van Zeben (tel. 11689) of An Wondergem (tel. 84545). Drie jongedames betrapt bij winkeldiefstal Personeel van een schoenenzaak te Venray betrapten drie jongeda mes op heterdaad by de diefstal van een paar schoenen. Terwijl twee1 jongedames de aandacht van het personeel probeerde af te leiden wilde een derde jongedame een paar schoenen meenemen. Dat werd echter bemerkt. De drie da mes werden vastgehouden totdat de politie arriveerde, die hen meenam naar het politiebureau. Nadat het drietal was verhoord en proces-verbaal was opgemaakt wer den ze huiswaarts gezonden. De jongedames zyn woonachtig in Venray en 14 en 15 jaar oud. richting zal de klanten zeker aan spreken. Vanaf 11 oktober kunt u niet alleen profiteren van diverse aan biedingen maar ook kennismaken met de gehele nieuwe herfst- en winterkollekties sieraden. Naast goudkleurige oorringen, oorknop jes, ringen en broches heeft Chic Sc Choc een uitgebreide zilveren siera- denkollektie. Speciaal aanbevelen wil Chic Choc de helemaal aan de najaars mode aangepaste Athenakollektie. Een kollektie met garantie die bestaat uit oorbellen, broches, col liers en armbanden, verguld en ge- rodieerd (zilverkleurig). In deze byouterie kunt u ook terecht voor mooie, moderne horloges (De Davis la Montre-kollektie, dames- en her enhorloges), sjaals en haarmode- produkten. Ook een grote kollektie zilveren en gouden ringen siert de ze modieuze ingerichte zaak. Kortom, byouterie Chic Sc Choc gerund door Leonie en een deskun dige verkoopster, die de klanten vakkundig van advies kunnen die nen is een zaak die iedereen wat te bieden heeft. Een byouterie die een aanbod heeft in alle prysklassem sieraden of ze nu modern, klassiek, sjiek, kleurrijk, gewaagd of trendy zijn... de keuze is enorm. Daarby krygen alle klanten een leuke ver rassing en een klantenkaart geeft u by een volle kaart recht op een Chic Sc Choc kadobon. Inbraak in sportcomplex Red Stars Door forcering was toegang ver kregen tot het sportcomplex van Red Stars aan de Kiosk in het Brukske. Ontvreemd werden o.a. di verse goederen en de inhoud van de fooienpot. Omtrent de juiste waarde kon men ons geen verdere gege vens verstekken omdat het onder zoek nog lopende is. De inbraak vond plaats in de nacht van dinsdag op woensdag. Diefstal bij garage Ten nadele van een garagebedrijf aan de Henri Dunantstaat werden van een voor de garage geparkeerde auto onderdelen ontvreemd ter waarde van ƒ450,-. van 1 t/m 7 oktober Gele kanarie; wit/bruin groot ko nijn; ruitenrok wit/rood/zwart/grys; witte gymschoen; oorbel in diverse kleuren; gouden trouwring met in scriptie; drie sleutels aan label; autosleutel met nagelknippertje; wit koffer met schoenen; speelgoed pistool; mes; beugel; zilveren bal pen. Voor inlichtingen kunt u zich tij dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. De winter staat voor de deur. Veel tuinliefhebbers denken dat er dan niet veel kan gebeuren in de tuin. Het tegendeel is waar. Juist deze pe riode is ideaal om bollen in de grond te stoppen. Niet voor niets noemen ze oktober ook wel eens bollenmaand. Ook is het nu tijd om jonge boompjes te planten. Trou wen wat dacht u van een vijver in uw tuin? Of een blokhut. Kortom, mogelijkheden genoeg. Ook by Tuincentrum Thuylshof aan de Langstraat Daar geeft men deskun dig advies over alles wat met uw tuin te maken heeft Tuinplezier be gint niet voor niets bij Thuylshof. (adv.) Voor keramiek in steengoed en porcelein, gedraaid op de schijf en met de hand gevormd. Voor een exclusief relatiegeschenk. Voor een kado met allure. Voor verfraaiïng van uw kantoor. Voor decoratie van uw woonomgeving. Onze keramiek is een eigen en eigentijdse variatie op de klassieke Oosterse keramiek in vormgeving en glazuren. In onze showroom vindt u een goed overzicht van onze kollektie. De Hulst 12, (zijstraat Henry Dunantstraat, nabij N.S. station) Venray/Oostrum, Tel.: 04780-89245 Geopend van dinsdag t.m. zaterdag van 10.00-12.00 en van 13.00-18.00 uur en op koopavond, vrijdagavond. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer en dr. Van Dongen: DR KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.GA.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische' afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. VERMAZEREN Blitterswijck, tel. 04784-2273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 82411. - natuurlijk bij f CAESAR Grotestraat 43 Venray telefoon 04780-10943 Meisje geschept Vorige week donderdagmiddag omstreeks half vijf stak een 9-jarig meisje het rijwielpad naast de Maasheseweg over en werd daar ge schept door een bromfiets, bestuurd door een 27-jarige inwo ner van Beigen. Het meisje moest met o.a. een beenbreuk naar het ziekenhuis worden gebracht. Auto gestolen In de nacht van zaterdag op zondag zette een inwoner zijn per sonenauto op zijn afgesloten bin nenplaats aan de Leeuwstraat Zondagmorgen ontdekte hy dat de auto was ontvreemd. Het hek kan van buitenuit niet geopend worden. Daarom denkt de politie dat de da der over het hek is geklommen en op de hoogte moet zijn geweest hoe dit hek geopend kan worden. Om dat de sleutels op de auto aanwezig waren had de dader het gemakke lijk om weg te rijden. De waarde van de auto kon ons niet worden medegedeeld.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3