Evenementenkalender NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Hinderwet Extra vrijzwemmen tijdens de herfstvakantie Tijdelijk parkeerverbod westzijde Castenrayseweg nabij Boddenbroek Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Hinderwet Bouwvergunning verleend Derde Orde De Zonnebloem Kollektekalender Extra vrijzwemmen tijdens de herfstvakantie Zondag 13 oktober 9e Maasheggenloop te Vierlingsbeek H.S.V. de Roerdomp H.V. Manual Lourdescomité afd. Venray Sjoelclub Venray Bedrij fs/Rekreanten- Kompetitie Red Stars MICHELS PEEL EN MAAS Donderdag 10 oktober - Pagina 14 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester J.F.H.A.B. Waals Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken: gewestelij ke en intergemeentelijke samenwer king, bestuurlijke koördinatie; openbare orde en veiligheid; voor lichting en inspraak algemeen; dorps en wijkraden; personeel, organisatie en informatica; interne dienstverle ning; ekonomische zaken: bevorde ring werkgelegenheid, markten en kermissen, handel en middenstand, bevordering toerisme, bedrijfs- en winkelvestiging. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid, hinderwetszaken, afvalverwerking, mestverwerking, bodemsanering; maatschappelijke zorg: gezondheids zorg, maatschappelijk werk, ouderen zorg, werklozenzorg (RBA), sociale werkvoorziening (WSW), culturele minderheden; sociale vernieuwing; emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen, gemeentega ranties (hypotheken); openbare wer ken: wegen, riolering, reiniging, groen, verkeer en vervoer; agrarische zaken: ruilverkaveling, beheer en ver koop landbouwgronden. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening; volkshuis vesting; bouw- en woningtoezicht; welstandstoezicht; stedebouw; grondbedrijf (m.u.v. beheer land bouwgronden): beheer eigendom men; exploitatie bestemmings plannen; grondverwerving; gronduitgifte. Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. culture zaken: muziekschool, mu seum, schouwburg, bibliotheek, mo numentenzorg, oud archief, culturele verenigingen, grote en kleine kun sten, vrije academie; sociale zaken; onderwijs; volwassenen-edukatie; sportzaken; rekreatie; jeugd- en jon gerenwerk; akkommodatie-aangele- genheden;" sociaal-cultureel werk; mondiale vraagstukken; mediazaken; kinderopvang. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Ven ray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: H.J.A. Classens, Boddenbroek 3 te Oirlo voor het ex art. 6a Hinder wet uitbreiden/wijzigen van een pluimvee-opfokbedrijf, gelegen aan de Boddenbroek 3 te Oirlo. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven- ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 10 november 1991. Ibt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Ibt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Ven ray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelyke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd. Zaterdag was het een grote drukte bij de twee voorlichtingswagens van de politie op het Henseniusplein. Veel inwoners wilden geïnformeerd wor den over alle mogelijke zaken waarbij de politie betrokken wordt Ook werd veel voorlichtingsmateriaal meegenomen. De stand over 'voorkoming van fietsendiefstallen' werd zeer goed bezocht Vélen lieten hun postcode graveren in de fiets. Ook lieten velen hun kente kennummer aanbrengen in de autoruiten. De woordvoerder van de politie was goed te spreken over die belangstelling en vooral dat de fietsenbezit- ters overtuigd werden van de noodzaak van het aanbrengen van een goed fietsslot A.s. zaterdag vindt de herhaling van de voorlichting plaats. In tegenstel ling tot wat eerder werd gepubliceerd vindt de uitreiking van de prijzen van de tekenwedstrijd niet plaats om 14.00 uur maar om 11.00 uur. De prijsuitreiking zal worden verricht door burgemeesters drs. J. Waals. Ook op deze dag is er gelegenheid tot het graveren van de postcode in fietsen en het aanbrengen van het kentekenummer in autoruiten. Heeft u vragen over de politie in zijn algemeenheid, het politieberoep, be veiligingen; b.v. van uw huis, danwel over het alkoholmatigingsbeleid, kan kunt u daarmee ook op deze voorlichtingsbussen terecht. De politie Venray zal u ook op deze laatste preventiedag graag van dienst zijn. Gemeentelijk combi-zwembad Venray MAANDAG 14 OKT. 13.00-18.00 DINSDAG 15 OKT. 13.00-15.30 16.30-18.00 DONDERDAG 17 OKT. 13.00-18.00 VRIJDAG 18 OKT. 13.00-18.00 De overige openingstijden blijven ongewijzigd. Op zondag 13 oktober a.s. wordt er door de LLTB eén open dag geor ganiseerd bij het veebedrijf van R Classens, Castenrayseweg 2 in Oirlo. Uit oogpunt van verkeersveilig heid wordt het noodzakelijk geacht om ter plaatse aan de westzijde van de Castenrayseweg een tijdelijk par keerverbod in te stellen tot 17.00 Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning van J.A.M. Hagens, Veulenseweg 32 te Veulen, voor het uitbrei- den/wijzigen van een varkensfok- en varkensmestbedrijf, gelegen aan de Veulenseweg 32 te Veulen positief te beschikken onder het stellen van voorschriften. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 24 oktober 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif- telyk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een carport aan de Hoefslag 7 te Oostrum t.n.v. M.J.M. Arts; het bouwen van een garage aan de Oostsingel 28 te Venray t.n.v. A.P.J. van Loo; het bouwen van tunnels bij een champignonkwekerij aan de Teeuwenhofweg 21 te Leunen t.n.v. G. Comelissen. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 11 oktober 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. lie burgemeester van Venray, drs. J.F.H.A.B. Waals Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan om negatief te beschikken op de aanvraag voor een hinderwetver gunning van J. Vissers, Twistweg 4a te Vre- depeel voor het uitbreiden/wijzigen van een mestvarkens- en rundvee- houdery, gelegen aan de Twistweg 6 te Vredepeel, doch te gelijkertyd, onder het stellen van voorschrif ten, in afwyking van de aanvraag, een uitbreiding/wyzigingsvergun- neng te willen verlenen; J. Dobbe, Kempkensberg 1 te Ysselsteyn, voor het ex art. 6a Hin derwet uitbreiden/wyzigen van een varkenfok- en rundveebedrijf gele gen aan Kempkensberg 1 te Ys selsteyn. doch tegelijkertijd, onder het stellen van voorschriften, in af wijking van de aanvraag, een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning te willen verlenen. De ontwerp-beschikking en bybe- horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 24 oktober 1991. Ibt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarby kan worden ver zocht de persoonlyke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 1 oktober 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het uitbreiden van garage en het bouwen van een volière aan de Koningskaars 34 te Venray tn.v. J.H.G. Janssen; het maken van een open ver anda aan de Lisdodde 6 te Venray t.n.v. P.J.C.M. Volleberg; het bouwen van een tuinhuis je aan de Menuetstraat 5 te Venray t.n.v. H.P.W. Mathysen; het bouwn van een carport aan de Rector Cremersstraat 3 te Smakt tn.v. P.H.M. Deenen; het inbouwen van een winkel unit aan het Schoutenstraatje 13 te Venray tn.v. Venrode bv, Kempweg 33; het bouwen van een woning aan de Melchiorhof 8 te Venray tn.v. J. Mentrop, Laagheideweg 13a te Horst-America; het bouwen van een bedry fis- ruimte en kantoor aan de Ven- nootstraat 7 te Venray tn.v. fa. Boom Transportonderneming Pr. Marykesetraat 9; het verbouwen van woning aan de Geysterseweg 22 te Oostrum tn.v. mevr. M.J.G. Alders-Hoex; het uitbreiden van een wo ning aan de Vicarieweg 40 te Leu nen tn.v. W.M.G.M. Verheyen; het bouwen van een tuinhuis je aan de Polkastraat 13 te Venray tn.v. W.M. Kessels; het bouwen van een jong veestal aan.de Ontginningsweg 1 te Ysselsteyn tn.v. H.H.J. fbnnaer; het bouwen van een tuinhuis je aan de Isabellahof 50 te Venray tn.v. C.W.J. Sluyter; het uitbreiden van een ber ging tot garage en het oprichten van een stenen scheidingsmuur aan de Kroonkruid 44 te Venray tn.v. J.M.S.C. Lommen; het bouwen van een tuinhuis je aan de Buitenhof 5 te Oostrum tn.v. G.PR.M. Janssen; het plaatsen van een broeikas aan de St. Odastraat 17 te Venray tn.v. PW.M. Coopmans, Venrays- broek 2 te Venray; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Bolderik 68 te Venray tn.v. mevr. P.M.M. Thomassen; het bouwen van een berging aan de Andeslaan 15 te Venray tn.v. J.M.H. Versteegen, Pettenma kerstraat 12; het bouwen van een binnenvo- lière aan de Overloonseweg 65a te Venray tn.v. mevr. J. van Dyk- Meyer; het bouwen van een garage en serre en het slopen van de bestaan de berging aan de Langeweg 37 te Venray tn.v. A.G. Heetkamp, Blak- terweg 7 te Oirlo,- het plaatsen van een terraso- verkapping aan de Randen rade 1 te Oostrum tn.v. J.WA. Wynhoven; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Tatralaan 19 te Venray tn.v. A.P. Mulders; het verbouwen van een wo ning aan de Apolloniastraat 4 te Leunen tn.v. W. Neervoort; het uitbreiden van een wo ning aan de Isabellahof 34 te Ven ray tn.v. J.G.P. Ballegooy; het bouwen van een woning aan de Lodewykhof 10 te Venray tn.v. C.T. van Velzen, Griegstraat 58. De burgemeester van Venray, drs. J.F.HA.B. Waals Regionale Franciscus-viering Op zaterdag 19 okt houden wij onze Franciscus-viering We komen dan tesamen in In den Engel in de Poststraat om 14.00 uur met een aantal leden van de diverse afdelin gen van Limburg Inleider is pater Van Groenendaal. Ook de voorzitter van dè regio dhr. Fr. Vos uit Maas tricht en de voorzitster van het lan delijk bestuur mevr. To van Beek zullen ons toespreken. Om 16.00 uur is tot slot van deze bijeenkomst een Eucharistievie ring in de Paterskerk. Een koor uit Wanssum zal deze viering opluisteren. Na een vakantieperiode van onge veer 3 maanden nodigen wij u uit voor een ontspanningsmiddag op dinsdag 15 okt. in zaal In den En gel, Poststraat te Venray van 14.30-' 17.00 uur. De dansgroep 'Heide' o.l.v. mevr. Ans van der Putten zal het pro gramma verzorgen. Natuurlyk is er koffie en vlaai en later nog een drankje. U heeft allemaal persoon- lyk een uitnodiging gehad. De gemeente Venray heeft onderstaande Evenementenkalender op gesteld. Verenigingen/instanties kunnen aktiviteiten, aanvullingen en/of wijzigingen doorgeven aan de gemeente Venray, tel.nr. (04780-) 23245. Het moet uiteraard wel gaan om aktiviteiten, die het karakter van een 'evenement' hebben. Het is niet de bedoeling om 'eigen' akti viteiten van verenigingen, clubs, etc. in deze kalender op te nemen. September 1991 20 sept.-20 okt. Expositie St. Odapark Venray 27, 29 Zomerfestijn, gemeenschapshuis De Wis 29 Halve marathon Venray, omgeving Venray 29 Ruiterdag Welsruiter Oktober 1991 6 11 12 en 13 20 Gemeentelijk Muziektoemooi, gemeenschapshuis Oirlo Venrays Woordenboek, In den Engel Dorpsfeesten, Oostrum Rommelmarkt, gemeenschapshuis Leunen November 1991 2 Vogeltentoonstelling Volle Maan 13-17 Vogeltentoonstelling In den Engel 17 Hazenpaeper schouwburg 24 Koopzondag Venray (St. Nicolaas) December 1991 22 Koopzondag Venray (Kerstmis) Bovenstaande data zijn onder voorbehoud, evt. aanvullingen of korrekties kunt u doorgeven bij de gemeente Venray t.a.v. Peter van Horen, tel. 04780-23245. 6 t/m 12 okt.: Nationale kollekte geestelijk gehandicapten. 19 okt.: Jeugdopvang zwemver eniging Spio. 20 t/m 26 okt.: Nederlands comité Unicef. 27 okt. t/m 2 nov.: Nederlandse Brandwondenstichting. Alleen voor deze kollelctes is een vergunning verleend. Kollekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima- tiebewys kunnen vertonen. Gemeentelijk combi-zwembad Venray MAANDAG 14 OKT. 13.00-18.00 DINSDAG 15 OKT. 13.00-15.30 16.30-18.00 DONDERDAG 17 OKT. 13.00-18.00 VRIJDAG 18 OKT. 13.00-18.00 De tweede zondag van oktober is voor de vele trimmers in Noord- Limburg en ver daarbuiten een da tum die men vast in zyn of haar agenda heeft staan. Dan zal dit jaar, alweer voor de 9e keer, de Maasheg genloop gehouden worden. Het Wielercomitee Vierlingsbeek te kent ook nu voor de organisatie. De Maasheggenloop die tevens meetelt voor de suksesvolle trimloopkom- petitie van het Land van Cuyk is de laatste van de in totaal 13 trimlopen die voor dit klassement in aanmer king komen. De Maasheggenloop kan zich de laatste jaren in een by na gelijkbly- ven deelnemersaantal verheugen, dit ondanks de konkurrentie die vanwege de vele andere sporten toch steeds groter wordt. Een voor deel voor de lopers is dat men loopt door een van de mooiste gebieden van het Land van Cuyk. De Maas heggen, die in het najaar, voor die gene die daar oog voor heeft, nog bijzonder veel te bieden hebben. Het programma van de Maasheg genloop heeft voor iedereen wat te bieden. Zo zal de spits worden afge beten door de jeugd. Voor de jeugd is er een ronde van 1 km uitgezet. Er wordt in vier kategorieën gestart, nl. de jongens en meisjes tot en met 9 jaar en de jongens en meisjes van 10 t/m 12 jaar. De oudste groep van deze twee vertrekt om 10.00 uur terwyl de jongsten om 10.15 uur zullen vertrekken. De enige wyziging in het pro gramma is dat de 2 km voor lopers en loopsters van 13 jaar en ouder toch het lootje heeft moeten leggen. Hiervoor was de belangstelling zo minimaal dat organiseren voor de ze groep niet meer bevredigend werkt. Daardoor blyven er nu nog twee afstanden over voor de senior lopers. Dat zyn de 5.3 km over een ronde, en de 10.6 km die over twee ronden gaat. Deze afstanden voor zowel dames als heren hebben na tuurlijk een eigen klassement, met voor de dames en heren drie ere- pryzen. De 5.3 km vertrekt om 10.35 uur en de 10.6 km zal om 11.15 uur vertrekken. Het vertrek is bij het schietterrein van het Groeningse Gilde De Lemse Knul. Het inschryven kant tot een kwar tier voor de foor u gekozen afstand in cafe De Zandpoort te Groenin gen, gelegen aan de doorgaande weg Venray-Boxmeer. Voor inlichtingen kimt u bellen met 04781-1874. Tydens de koppel van 't Alvertje Oostrum behaalden B. v.d. Beuken/ J. Weys een goede klassering. De onderlinge wedstrijd van zon dagmorgen werd gewonnen door H. v.d. Hoogenhof; 2. R. Knapen, die hiervoor wel een fles met inhoud ontving en 3. A. v. Mil. Zaterdag koppel van Sieben- gewald. Zondag eerste wedstryd van de 5- dorpenserie. Er wordt gevist van 8.00-11.00 uur in 't Leuken te Well. Nummers afhalen om 7.00 uur bij de brug. Opgeven tot donderdag avond 20.00 uur by' H. v.d. Heuvel, tel. 04780- Voor uw vergunningen kunt u te recht by H. v.d. Heuvel, Langeweg 38, Venray én V. Grootels Hen gelsport, Stationsweg. Handbalseizoen van start Afgelopen zondag is ook in Ven ray het nieuwe handbalseizoen be gonnen. Met als voornaamste nieuwsfeit dat voor het eerst sinds lange, lange tijd weer begonnen is met 2 herenteams. Een postitieve ontwikkeling in de Venrayse hand balwereld. Vergeleken met voorgaande jaren kenden de heren een redelijk posi tief verlopen voorbereidingsfase, af gezien van een aantal minder ernstige blessures zijn er geen noe menswaardige tegenslagen geweest. Een ander feit is dat met ingang van dit nieuwe seizoen alle thuis- wedstryden bekendgemaakt wor den d.m.v. een sponsor-affiche. Dit om de financiële draagkracht te verhogen, om zo wat extra training suren aan het totaal te kunnen toe voegen. En uiteraard om de sponsors onder de aandacht te brengen van hun koperspubliek, let er eens op als u gaat winkelen. Al met al werd afgelopen zondag dan begonnen met de nieuwe kom petitie. Het eerste heren team,'dit jaar getraind en gecoached door de weer op het oude nest teruggekeer de heren Kusters en Stoffels, begon hun karwei tegen eén op papier zwakkere tegenstander. Het niveau van de tegenstand was inderdaad niet om over naar huis te schrijven. Over de wedstrijd valt dan ook wei nig te vermelden. Of het moet zyn dat de uitslag van 26-6 (had overi gens 40-2 moeten zyn) weliswaar duidelyk was maar dat nog menig uurtje trainingsarbeid verricht moet worden. Uitslagen: Hj: Blerick 1-Manual 1 15-12 Ma: Manual 1-SWH 1 20-1 Hs: Manual 1-Tiva Stramproy 26-6 Hs: Manual 2-Bom 1 14-24 Hr: Manual-Breeton Sport 16-11 Programma zaterdag 12 okt: Ma: Manual 1-VTE Loreal 1 17.00 Programma zondag 13 okt: Hs: Blerigk 3-Manual 1 v.14.10 De wedsrijd van Hs2 gaat niet door omdat SVM zich heeft terugge trokken. Trainingstyden op donderdag in de Wetteling: Meisjes Asp. 17.30-18.30; Heren Jun. 17.30- 18.45; Heren Sen. 18.30-20.00; Dames Reer. 19.00-20.00; Heren Recr. 20.00-21.00 uur. Op vrijdag in de sporthal van St Servatius: Heren Sen. 21.00-22.00 A.s. zondag 13 okt. vertrekt voor dit jaar de laatste georganiseerde Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Ditmaal in kombinatie met de VNB. Het vertrekpunt van de pel- grimstrein is ditmaal Roosendaal. De deelnemers kunnen van elk sta tion in Nederland gebruik maken van hun treinkaartje om gratis naar Roosendaal te reizen. Zorg er voor dat u op tyd aanwezig bent zo dat u op uw gemak de gereserveerde plaatsen kunt op zoeken. De trein vertrekt a.s. zondag om 19.23 uur vanaf Roosendaal, aan komst in Lourdes 14 okt. 's mor gens om 09.23 uur. De terugreis wordt aanvaard op zaterdag 19 okt. Vertrek in Lourdes 18.54 uur, aan komst in Roosendaal zondag 20 okt. om 08.19 uur. We wensen alle bede vaartgangers veel devotie, een fyne reis en een goed verblyf in Lourdes. Zaterdag jl. was de eerste regio- wedstryd in Landgraaf. Bij de nieu welingen werd Riet Kuling 9e, Jacqueline Rens 7e, Henk Kuling 3e en Emil Kreyfelt 2e. Hier werden geen pryzen uitgereikt, daar ieder een na 40 bakken gooien werd in gedeeld. By de DE werd Tbos Barents 7e en Tbos Blonk 5e. Corrie Zagwijn, An Ewaits en Co- ra v.d. Voort waren gepromoveerd van DE naar DD. Corrie kwam op een 11e plaats en An Ewalts werd 9e. Cora werd 2e, gem. 116.5p. Toos Montijn was gepromoveerd naar de DC en werd 20e. Ahnie v.d. Heyden werd 6e. By de HE werd Frans v. Soest 4e en Bas Pastors 2e. Teng Ewalts en Henk v. Veen wa ren van HE naar HD gepromoveerd. Teng kwam op een 11e plaats en Henk werd 6e. Harry Ewalts werd 2e. Bij de HC kwam Hans Montijn 5 punten tekort om 3e te worden. Bij de "blinde bak' gooide Annie v.d. Heijden 127p en werd daarbij le. De nieuwe bedrij fs/rekreanten- kompetitie 1991/92 is weer van start gegaan. Op maandag 30 sept was het de beurt voor klasse 3. Het gedegradeerde Inalfa II kwam uit tegen Inalfa III, uitslag 8-2. Red Stars III kwam uit tegen Red Stars IV (dames). De heren gingen met de eer strijken: 7-3. NLVV 1 kwam zon der moeite voorbij IS Venray II: 8-2. Nieuwkomer in klasse 3, PCV I, ze gevierde tegen nieuwkomer C&S Keukens 2: 9-1. Op maandag 7 okt. werd de 2e ronde gespeeld voor klasse 1 en 2; klasse 3 speelt op 14 okt. Alle avon den wordt er om 19.30 uur be gonnen. Vrij spelen mogelyk van 18.30 tot 19.15 uur en na 21.00 uur voor niet- kompetitie spelenden en of kompe titie spelenden die vry zijn deze avond. Verder zijn geïnteresseer den van harte welkom! BOUWKUNDIG ADVIESBURO Voor reken-.tekenwerk en advies ten aanzien van: Beton, staal en hout constructies Nieuwbouw en Verbouw, Hinderwetten. Ringweg 8 5813 BP Ysselsteyn Tel. 04785-2020 Fax 2019 b - 1 WÊÊÊvéM

Peel en Maas | 1991 | | pagina 14