t t t ROUW- f inalfa 04709-7099 Sinds 1950 een vertrouwd adres in den kermis in Veulen BLUE MONDAY STABBS WILD VOICE SPRING café-zaai 't Veule Zomerfestijn 91 Greasy Sin Jan v. Goch /^PODIUM/ vrijdag 30 augustus a.s. live in 't Podium The Movin' Cartoons Uitnodiging drs. J.F.H.A.B. Waals H. PEETERS monique hoedemaeckers en marcel van rens trouwen op 30 augustus de heer A.P.A. Janssen Theo Arts PEEL EN MAAS Donderdag 29 augustus - Pagina 17 SJENG GOUMANS bv 04780-88889 24 uur bereikbaar Volledige verzorging Begrafenissen en Crematies Gespecialiseerd in Opbaring thuis f In droeve omstandigheden tellen alleen persoonlijke wensen café-zaal Het ideale adres voor al uw volledig verzorgde bruiloften, partijen, vergaderingen, koffietafels en diners. TELEFOON 04780-81797/81588 Ruim parkeerterrein, speciaal voor onze gasten. Zaterdag 31 augustus dansen voor paren in de tent: zaterdag 31 aug. zondag 1 sept. vanaf 16.00 uur maandag 2 sept. dinsdag 3 sept. fanfare „DORPSKLANK" Castenray gemeenschapshuis DE WIS vrijdag 27 september vanaf 20.00 uur pop- en muziekavond met het orkest ROWWEN HÈZE In het voorprogramma treedt op Kaarten in voorverkoop a f 10,- verkrijgbaar bij Café Hesen Castenray, Rabo-kantoor Castenray, Electro Gommans Oirlo. Vanaf zaterdag 31 augustus a.s. Beperkt aantal plaatsen. Kaarten aan de zaal /12.50 OMHW A.s. zaterdag 31 aug. zal de overdragt plaats vinden van café d'n Oldtimer aan de nieuwe ondernemers. Mart en Debby bedanken alle cliënten vrienden en bekende voor het in de afgelo pen jaren gestelde vertrouwen en vooral voor de vele gezellige avonden. Tevens willen wij onze opvolgers Theo en Jolanda bij u aanbevelen en vragen om een zelfde vertrouwen. Mart, Debby, Theo, Jolanda nodigen u uit om zaterdagavond het afscheid en over dragt met een glaasje, hapje en live muziek te vieren. elektromotoren- en generatoren-revisie Voor het wikkelen, repareren en reviseren van: eletromotoren ventilatoren waterpompen STATIONSWEG 119 5803 AB VENRAY reduktoren elektro-aggregaten (tevens verkoop) TELEFOON 04780-11220 FAX 04780-11600 Op vrijdag 6 september a.s. zijn onze ouders Herman §eurts en ïlelly Jjeurts-van fhjck 25 jaar getrouwd. Uit dankbaarheid zal er om 13.30 uur een H. Mis worden opgedra gen in de kerk van O.L.V. Onbe vlekt Ontvangen te Heide. Gelegenheid tot feliciteren van 19.00 tot 20.00 uur in zaal Martens Albionstraat 32 te Leunen. Jos Ïlflariola-Vaul Cdith Augustus 1991 Groeneweg 28, 5812 AC Heide Op 4 september is het veertig jaar geleden, dat onze ouders Th. Hubers en f. Hubers-§eents in het huwelijk traden. Daarom vieren we feest en wel op vrijdag 6 september. We beginnen de dag om 2 uur met een H. Mis in de Theobalduskerk te Overloon. Wilt u hen komen feliciteren dan bent u van harte welkom van 18.30 tot 20.00 uur in café "Duivenbos" Oploseweg 30 Overloon. Hun kihderëvi en kleinkinderen augustus 1991 Hoge Akker 26 5825 JZ Overloon cadeautip El Op 28 juni waren onze ouders en grootouders Wiel Pranssen en 'Riek Franssen-fimmer 40 jaar getrouwd. Dit vieren wij op vrijdag 6 septem ber 1991 om 16.00 uur met een H. Mis die gehouden wordt in de St. Petrus Banden kerk te Venray. Gelegenheid tot feliciteren van 18.30 tot 20.00 uur in zaal „In Den Engel" Poststraat 3 te Venray. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen De Houten Hoek 17 5801 ED Venray kadotip S3 (John Hiutt-achtige muziek met de gitarist v/d 'Chain Men') Aanvang: 22.00 uur KRUISSTRAAT 2B, TELEFOON 81143 Bij Koninklijk Besluit is met ingang van 1 september 1991 be noemd tot burgemeester van de gemeente Venray, de heer tol die datum burgemeester van Nootdorpi Op vrijdag 6 september 1991 zal onze nieuwe burgemeester tijdens een bijzondere raadsvergadering officieel worden geïnstalleerd. Het gemeentebestuur biedt de heer Waals en zijn echtgenote tevens op die dag een openbare kennismakingsreceptie aan in het raadhuis van Venray, Raadhuisstraat 1. Tijdens deze receptie die duurt van 16.30 tot 18.00 uur, is er voor iedereen gelegenheid om persoonlijk met de nieuwe bur gemeester en mevr. Vlfeals kennis te maken. Voor deze receptie nodigen wij eenieder van harte uit. Het gemeentebestuur van Venray, mevr. mr. E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo, loco-burgemeester drs. A.W.M. De Bever, secretaris Venray, augustus 1991 I Indien u door omstandigheden geen I kaart heeft gekregen. uitnodiging I na ruim 45 jaar heeft mijn I vader besloten zijn tandartsenpraktijk neer te j leggen. naar aanleiding hiervan wil hij graag persoonlijk afscheid nemen van zijn patiënten. wij nodigen u daarom uit voor een receptie l op vrijdag 6 september a.s. van 17.00 tot 20.00 uur, l julianasingel 28 te venray b. ruyten I Wij kiender en kiendskiender van: Cej Cwals en Jet Cwals-lSoom zien bliej dat wij ów kunne laote wieëte dat Póp en Móm óp 2 sep tember 1991, 50 jaor getrowd zien. Wij beginne dizzen dóg mit 'n H. Mis ien de Paoterskaerk 's mid- dógs um 14.00 uur. 's Aovens van 18.30 - 20.00 uur werde van hórte genöd um 't glas te höffe, ter ieêr van 't gaolde paar. Dógódres: De Volle Maan, Merseloseweg 96 Venray Woënódres: De Gouden Leeuw 7 Venray Antennebouw - Satelliet/TV - 27 Mc-Scanners REPARATIE EN NIEUWBOUW Alle aniennemaienaienook voor de óoe-het-zetvers. Viertirtgsöeekseweg 17 - OVERLOON Telefoon 04788-1683 Winkel geopend: ma. t/m vr. 1300-1800 uur za. 10.00-1800 uur. vr. koopavond lot 20.00 uut Dinsdag de gehete dag gestolen. 27 MC-bakjes 40K/4 watt vanaf 165,- Computerscanners vanaf 349,- dafc mooi ^an\ Weej. Mam van Rens, Ma en Pa Hoedemaeckers, Frank Marjan, Wil Ingrid, Twan Ingrid, Jan Petra, Angeline Robert, Jim Annemie, Sjaak Ans, Monique Mathyas, Erik Marian, Hetty Remi, Sef Ellen, Huub Diana. Liza t Hans, Ine Wim make dor gén probleem van. BEDANKT! In verband met mijn aanstelling als examinator bij het C.B.R. stoppen wij per 1 september a.s. met onze autorijschool Wij danken allen, die er de afgelopen 26 jaar aan bijgedragen hebben, dat wij ons werk met veel plezier en succes hebben kunnen doen en wensen iedereen die wij niet meer van dienst kunnen zijn, heel veel succes bij het behalen van hun rijbewijs. Autorijschool Kees Creemers Venray t Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons erelid Jan Gerrits Zyn echtgenote en kinderen wensen wij veel sterkte toe in deze voor hen zo moeilijke tyd. Bestuur en leden van de Venrayse Biljart Bond BLOEMWERK (LhUyl?hof Tuincentrum „Na het ploegen en zaaien heb ik, nu de oogst in de hemel". Na een liefdevolle verzorging is in verpleeg huis „Beukenrode" te Venray van ons heen Martinus Janssen Hy overleed voorzien van de H. Sacramenten der Zieken in de leeftijd van bijna 87 jaar. Venray Marietje Manders-Stevens Maastricht Martha Janssen Well Mien Janssen-Willems Neven en Nichten Fhmilie Janssen Fhmilie Manders Venray, 26 augustus 1991 Corr. adres: J.H.W. Janssen Merseloseweg 66, 5801 CE Venray De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben vrijdag 30 augustus 1991 om 10.30 uur in de dekenale kerk van St Petrus Banden (Grote Kerk) te Venray, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Boschhuizen aldaar. By eenkomst voor de uitvaartdienst, in de kerk om 10.15 uur. In de avondmis van donderdag om 19.00 uur in de bovengenoemde kerk zullen wij Martien byzonder gedenken. Martien is opgebaard in de rouwkamer van het St. Elisabeth ziekenhuis te Venray, waar U afscheid van hem kimt nemen, donderdag van 18.15 tot 18.45 uur. (Tbegang via de hoofd ingang) Gelegenheid tot schriftelijk condoleren, donderdag voor de avondmis en vrydag voor de uitvaartdienst, achter in de kerk. Zy die geen kennisgeving mochten ontvan gen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging i.p.v. kaarten „Door de tranen van verdriet komt de glimlach van de herinneringen" Voor al uw vriendschap en medeleven, welke wij mochten ontvangen tijdens het ziekbed en de begrafenis van onze lieve zus, schoonzus en tante Bertha Oudenhoven zyn wij u zeer erkentelijk. Het heeft ons goed gedaan en wij willen u al len langs deze weg van harte dankzeggen. fam. Oudenhoven Venray, augustus 1991 De directie van B.V. Metaalwarenfabriek Inalfa heeft het genoegen u uit te nodi gen voor de afscheidsreceptie van van de afdeling Gereedschapmakerij Na een dienstverband van ruim 32 jaar wenst de heer Janssen gebruik te ma ken van de mogelijkheid tot vervroeg de uittreding. De receptie zal worden gehouden op vrijdag 6 september 1991 van 16.30-18.30 uur in de kantine van ons bedrijf. B.V. METAALWARENFABRIEK INALFA Maasheseweg 83, 5804 AB Venray Begrafenis- en Crematie-onderneming Jan van Eechoudstraat 17 5961 CA Horst Dag en nacht bereikbaar Wij verzorgen alle opdrachten voor mensen die niet verzekerd zijn als ook voor alle verzekeringspolissen en begrafenisfondsen. t Wij ivillen je de rust gunnen, al is vol droefheid ons hart Jouw lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze smart. Dankbaar voor het vele mooie dat wy samen hebben beleefd, maar diepbedroefd delen wy u mede dat na een liefdevoile verzorging in het St. Maartens Gasthuis te Venlo, van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Lei van Mil echtgenoot van Tiny Appeldoorn Hij overleed, voorzien van de H. Sacramenten, op 67-jarige leeftyd. Venray Th. W. H. van Mil-Appeldoom Venray Jac en José Bartf, Mark, Ramon Venray André en Henny Jeroen, Arno, Loes Etten-Leur Chris en Henrie Tim Venray Theo en Irene Sjors, Twannie Blerick Marian en Marcel Vera, Bauke, Marleen Venray Helma en Jan Mattie, Tbm Horst Moerder Appeldoom-Gommans Fkmilie van Mill Fhmilie Appeldoorn 5803 HV Venray, 23 augustus 1991 Look 31 De plechtige uitvaartdienst heeft plaats gehad op dinsdag 27 augustus in de paterskerk te Venray, gevolgd door de begrafenis op'de alge mene begraalplaats „Boschhuizen" aldaar. Zy, die geen persoonlijke kennisgeving moch ten ontvangen, gelieve deze als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wy kennis geno men van het overlyden van Lei van Mil Lei, een sociaal bewogen mens, die altyd bezig was met en voor anderen. Oprichter en voor zitter van de Ouderenvereniging en bestuurs lid van de Wylcvereniging Landweert. Wy zullen hem missen. Zijn vrouw en kinderen wensen wy sterkte toe. Ouderenvereniging "Ons Genot" Wijkvereniging Landweert t Op 27 augustus waren wy samen by de uitvaart van ons bestuurslid de heer Lei van Mil onderscheiden met de zilveren speld van de Nederlandse Hartstichting. Jarenlang heeft Lei -pro deo- zyn beste krach ten gegeven aan ons werk. In het byzonder de organisatie van de collecte op de kerkdorpen was zyn deel. Hy vervulde die taak zo nauwge zet -zo betrokken- en enthousiast Het was een deel van zyn leven geworden. Wy zullen hem missen en in dankbaarheid gedenken wij hem. De contactpersonen vap de kerkdorpen Bestuur van de Nederlandse Hartstichting afdeling Venray mevr. H.L.P. Poels-Peters Hiermede vervul ik de plicht u mede te delen, dat is overleden, mevr. Anna Maria Johanna Schaeffers weduwe van Petrus Johannes Hendrikus Oudenhoven Na een kortstondige ziekte overleed zy in het St. Elisabeth ziekenhuis te Venray, na gesterkt te zyn door het H. Sacrament der zieken, in de leeftyd van 90 jaar. WJ. Slaat ex .-test 26 augustus 1991 Het Schuttersveld Venray Corr. adres: W.J. Slaats, Pastorielaan 56, 5504 CR Veldhoven De plechtige uitvaartdienst zal worden gehou den op zaterdag 31 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van St. Petrus' Banden (Grotekerk) te Venray, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats "Bosch huizen". Byeenkomst in de kerk. Gelegenheid tot schriftelijke condoléance in de kerk vanaf 10.00 uur.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 17