fsluiting kegelmarathon ietsvierdaagse te Overloon De nieuwe plattegrond van Venray is uit 'Wat Venray bewaarde' in het Venrays museum Zondag 30 juni Blaaskapellenfestival te Oirlo VAKANTIES BEGINNEN BIJ mM m Zaterdag 29 juni Tractorendag op Nieuw Spraeland AGENDA ro ^Frc reisburo^^ rottink Anjeraktie 1991 Gehandicapt en toch gewoon leven Reuze-loterij Harmonie St. Catharina Uitslag ballonnenwedstrijd Koninginnedag PEEL EN MAAS PORTUGAL Sporthal Gevonden Geslaagd Nationale kollekte Epilepsiebestrijding J 27 juni - £N MAAS Donderdag 27 juni - Pagina 3 roonhuis te is 210| woonl v.v. api 3 sla; gbad, ia steel uwjaar Ier geweldige belangstelling later Peeters, familie, sponsors, tOC%« i van kegelclub Flower Power tun echtgenotes en overige be- itellenden werd op donderdag pi jl. het definitieve resultaat B.vr Üe kegelmarathon bekendge- i :t. Op 6 en 7 juni kegelden de i van Flower Power 24 uur aan stuit ten behoeve van pater Ier Peeters mocht uit handen van de voorzitter, Pim de Vos, een cheque in ontvangst nemen van ƒ6.800,-. Een grandioos resultaat. In zijn toespraak bedankte pater Peeters eenieder die zich op zijn manier had ingezet en beloofde dat het geld zijn juiste bestemming zou krijgen. Met muziek, een drankje en nog een rondje kegelen door de familie Peeters, werd deze kegelmarathon op waardige wijze afgesloten. BOXMEER, Kloostertuin 7,telefoon 08855-76964 CUYK, Louis Jonsenplein 4b, telefoon 08850-16487 MALDEN, Winkelcentrum 32,telefoon 080-582121 VENRAY, Schoolslroot 16, telefoon 04780-85252 ig met c I organisatie van de TKO Fiets- jaagse welke dit jaar gehouden rarden van 1 t/m 4 juli is ieder- weer een hele kluif voor alle èwerkers van de Iburldub. Er tal van financiële, technische a-ganisatorische moeilijkheden ^erwinnen. Ibch slaagt de TKO tder jaar weer in om zo'n Fiets- daagse perfekt te laten verlo- Met deze 9e TKO Fietsvier- [se hebben de organisatoren r een kombinatie gevonden tus- gezelligheid, gezondheid en panning. routes die uitgezet zijn in de jeving van Overloon zijn vol af- ieling en lopen door bossen en |e, langs water en over mooie Iwegen. De startplaats is evenals ire jaren bij 't Hof van Loon. zijn keuzemogelijkheden tus- afstanden, namelijk 10, 35 en Indien men minimaal drie deelneemt ontvangt men op ite dag een zeer prachtige jnnering. De pauzeplaatsen ge- een echt rustpunt, waar men genieten van -gratis koffie of li- Riade en van het vaak mooie uit- t op de Maas of bossen, ïgenen die de 20 of 35 km rij- i kunnen ook deelnemen aan de ekwis, waarvan op de laatste ld de prijzen uitgereikt zullen den (s.v.p. wel een pen mee- ngen). schrijven en starten iedere dag 't Hof van Loon van 16.00 tot 0 uur. Om 21.00 uur sluit de zekontrole en om 22.00 uur t de eindkontrolepost. De routes met' pijlen aangegeven, terwijl daarnaast iedere dag een rou- ïschrijving ontvangt. Er zijn ten ichte van vorig jaar weer veran- ingen in de routes aangebracht, e dag: >e Kleine Loef Vredepeel e 20 km route voert de fietsers De Helderse Duinen naar de sine Loef in de Vredepeel. Verder t men dan via de Twistweg - ,Si- weer naar Overloon. )e 35 km gaat ook via De Heider- Duinen - Op de Ries naar de Klei- Loef. -Na de pauze gaat men via Ssqrië - Rieterdreef weer naar Jerloon. B)e 50 km gaat via Iüeindorp - l nmenweg naar de pauzeplaats Berkhorst, van hieruit gaat men Kempkensberg - Rips - Siberië ïr naar Overloon. Ie dag: tferselo ie 20 en 35 Ion gaan via De Vers en ray - Weverslo naar fam. Jans- i in Mereelo. Dan via de Schaaps- il - Klein Dorp weer terug naar erloon. )e 50 Ion gaat over 't Veulen naar iendtsveen waar de pauzeplaats Dan gaat men via de Timmer- insweg - Schaapskuil weer terug ar Overloon. Je dag: Sambeek )e 20 en 35 km route loopt via evensbeek naar de stuw in Sam- ek. Verder gaat het dan via rtum-Mullem - Groeningen weer ar Overloon. )e 50 km gaat via Stevensbeek - ugen naar de pauzeplaats De in Beers. Dan over St. Hubert it An?honis weer n.aar Overloon. ia 4e dag: Jager im Grünenwald De 20 km gaat richting Holthees - Maashees naar de pauzeplaats Ja ger im Grünenwald. Dan via mooie landwegen terug naar Overloon. De 35 km gaat via Vierlingsbeek, hier de Maas over naar de pauze plaats bij de gebr. Peters in Well. Van hieruit gaat men weer richting Wanssum - Geysteren naar Over loon. De 50 km gaat ook via Vierlings beek via het pontveer naar de pau zeplaats bij de gebr. Peters in Well. Dan over Wellerlooi - Wanssum - Geysteren weer terug naar Over loon. Kosten Voor volwassenen met herinne ring voor vier avonden ƒ9,-; Volwas senen zonder herinnering voor vier avonden ƒ6,-. Kinderen tot 14 jaar mogen alle vier avonden deel nemen met herinnering (altyd) voor ƒ6,-. Het is ook mogelijk om per avond deel te nemen. De kosten bedragen voor volwassenen ƒ3,- en voor kin deren ƒ2,- per avond. Kinderen kunnen gratis aan de routekwis* deelnemen, terwijl volwassenen die deelnemen ƒ2,- betalen. De organisatie is in ervaren han den van de Tourklub Overloon. Voor inlichtingen kan men terecht bij Jan Arts, tel. 04788-1879 of Jan van Kempen, tel. 04788-2049. Het Anjerfonds ondersteunt cul turele aktiviteiten van regionaal be lang. Menige culturele vereniging uit Overloon heeft in de afgelopen jaren een financiële bijdrage ont vangen uit dit fonds. Vandaar dat carnavalsvereniging De Huibuuke gaame bereid is om dit jaar de kol lekte in Overloon te verzorgen. In de week van 24 tot en met 29 juni a.s. lcunt u (bestuurs-)leden van on ze vereniging vernachten voor uw bijdrage aan het Anjerfonds. Wij hopen op uw medewerking. De nationale AVO-kollekte 'Inte gratie Gehandicapten' ligt weer ach ter ons. Dankzij alle gevers en de vele kollektanten die langs de deu ren zijn gegaan hebben wij in Ven- ray ƒ1.621,85 opgehaald. Een prachtig resultaat dat voor vele ge handicapten uitzicht biedt op een beter bestaan. Wij danken eenieder hartelijk die op enigerlei wijze hieraan heeft bijgedragen. a Na ruim tweeëneenhalf jaar is het dan zover, en is de nieuwe platte grond van Venray verschenen. Vorige week vrijdag kreeg burge meester Defesche uit handen van VW-voorzitter Wim Schillings het allereerste exemplaar. Gisteren, woensdag, vond de officiële presen tatie plaats met de overhandiging van de Venrayse plattegrond aan wethouder Driessen. De realisatie van deze plattegrond gaat, zoals gezegd, tweeëneenhalf jaar terug. In een brief van 5 de cember 1988 deed de VW al een voorstel aan het college van b. en w. om een nieuwe plattegrond te ma ken. 'De oude plattegrond was bijna uitverkocht en er moesten nogal wat wijzigingen en aanvullingen plaatsvinden', aldus Dick Min. De VW stelde verder voor om de plat tegrond door middel van sponso ring betaalbaar te maken. De VW zou op zoek gaan naar die sponsor en het lag in de bedoeling dat de nieuwe plattegrond voor de zomer vakantie van 1989 gereed zou moe ten zijn. Pas op 23 februari 1990 heeft de WV zelf kontakt gezocht met Falk land Suurland, drukkere van stadsplattegronden en landkaar ten. Op dat moment waren alle oude plattegronden, die door de ge meente waren uitgegeven, uitver kocht. De VW besloot toen om zelf tot uitgave over te gaan, weliswaar met medewerking van de gemeen te. Eind 1990 bereikte de VW overeenstemming met Falkland Suurland. De nieuwe stadsplattegrond is kleiner als de vorige uitgave. Dit handzamer formaat is volgens de VW praktischer in gebruik. De plattegrond wordt uitgegeven in een oplage van 10.000 stuks. De VW hoopt hiermee drie tot vier jaar vooruit te kunnen. De verkoop prijs bedraagt ƒ5,90. De plattegrond is verkrijgbaar bij Boekhandel Van den Munckhof, Boekhandel Martin Cuypere, de Lektuurhal en de VW. Voor velen was het gewicht van de goiuien leeuw een verrassing. 'Slechts' 58,4 kg woog het monumentje dat jarenlang boven de ingang van Hotel de Gouden leeuw aan het Henseniusplein had gewaakt Velen van de ruim 100 deelnemers aan de aktie om het gewicht van de leeuw te raden, zaten er flink langs. De inzendingen varieerden van 36 tot 595 kg. Drie personen zaten er vrij dicht bij, nl. dhr. A. Martens (links), meur. Janssen-Wülems (midden) en dhr. H. Mariens (2e van rechts). Zij kregen van dhr. K. Janssen (rechts) een tegoedbon om bij restaurant Lion d'Or, restaurant Buitenlust of restaurant De Kooy te Wanssum te dineren. De drie exploitanten stelden in het lmder van deze aktie een gratis diner be schikbaar. Zaterdag 29 juni a.s. wordt vanaf 14.30 uur op het terrein van Nieuw Spraeland, centrum voor zwakzinnigenzorg te Oostrum, een tractorendag gehouden. De op brengst van dit gebeuren zal ten goede komen aan het vergroten van de rekreatiemogelijkheden van de bewoners van Nieuw Spraeland. Nieuw Spraeland zelfstandig Omdat Nieuw Spraeland sinds 1 januari jl. zelfstandig werd van het Psychiatrisch Centrum Venray, kiest men er voor om als instituut zelf de rekreatiemogelykheden voor de bewoners te organiseren. Daarom is het nodig intern de ontspanningsmogelijkheden te ver groten, Met de gelden die binnen komen door o.a. deze tractorendag kan de ontspanningsruimte in een van de paviljoens, namelyk pavil joen De Hulst, opgeknapt worden. De akties rond dit paviljoen noemt men dan ook 'Toko Hulst in een nieuw jasje'. Programma Tijdens de tractorendag bestaat de mogelijkheid om deze fraaie old timers te bewonderen of zelfs een ritje te maken. De aanvangstijd is rond 14.30 uur, de eindtyd is gesteld op ca. 16.00 uur. Grabbelen in een grabbelton en hapjes en drinken zijn andere aktiviteiten die plaatsvinden tydens deze tracto rendag Nieuw Spraeland nodigt alle be langstellenden van harte uit om aanwezig te zijn op deze dag. Als u de bordjes vanaf de ingang volgt, komt u vanzelf terecht op de juiste plaats. Larvenvangers betrapt In de vroege donderdagmorgen betrapte de politie twee inwoners van Eindhoven, terwijl ze bezig waren met het stropen van mug- genlarven in de Smakterveldweg- loosing De larven werden weer teruggezet in de waterlossing ter wijl tegen het tweetal proces verbaal werd opgemaakt. De stro pers hebben de larven nodig als vis- voer. Dat stropen is echter verboden. Diefstal van twee fietsen Een inwoonster deed aangifte van diefstal van haar aan de Haamma- keretraat geplaatste fiets. Daags te voren was de fiets van haar kind eveneens ontvreemd. Zondag 23 juni vond, tijdens een Gelegenheidsconcert van de har monie St. Catharina Leunen- Veulen-Heide, de eerste trekking plaats van de Reuze-loterij. Voorzit ter Jan Kuenen kon aan de talrijke aawezigen mededelen dat alle 800 loten verkocht zijn!!! Hij sprak zijn dank uit aan de leden voor hun heel aktieve medewerking bij de verkoop: Tevens werd de werkgroep bedankt voor de perfelcte organisa tie van deze aktie. Maar vooral ook hartelijk dank aan al diegenen die een lot kochten in deze Reuze loterij. Door deze geslaagde aktie kan de harmonie nu op zoek naar een passende nieuwe unifor mering. Deze dank van de harmonie aan al degenen diè een lot hebben ge kocht, willen wij in dit artikel nog eens nadrukkelijk neerschrijven: Uw medewerking is formidabel!!! De volgende 22 nummer werden door kandidaat-notaris mr. Q. Paan- jens als winnend lot in de eerste trekking bekendgemaakt: 168 178 183 258 294 306 334 365 389 397 424 430 474 521 544 564 569 609 716 729 743 839. De gelukkige winnares van de ballonnenwedstrijd is Monique Janssen, Mozartstraat 6. Venray. Zij won 4 vrij kaartjes voor De Efteling. De tweede winnaar is Jim Boesten, Veltemse Kleffen 89, Ven ray, die een VW Geschenkbon t.w.v. 50,- won. Gelukkige derde winnaar is Theo Elfering, Hoenderetraat 61. Hij won een VW Geschenkbon Lw.v. ƒ25,-. De prijsuitreiking vond afgelopen zaterdag plaats op het VW-kantoor in Venray. Onder de titel 'Wat Venray be waarde' wordt van 7 juli t/m 29 sep tember in het Venrays museum 't Freulekeshuus een tentoonstelling gehouden van voorwerpen, die in de loop der jaren door pajtikulie- ren of instellingen aan het museum zyn aangeboden. Deze expositite toont o.m. voorwerpen van vereni gingen en standsorganisaties, reli gie, curiosa en de keuken uit grootmoeders tijd. In het depot van het museum be vinden zich tal van voorwerpen, die in de voorbije jaren zijn geschon ken om deze voor de toekomst vei lig te stellen. Vanwege de grote verscheidenheid is het ondoenlijk al deze voorwerpen op te nemen in een permanente tentoonstelling. Vandaar, dat af en toe deze, veelal erg interessante spulletjes 'naar bo ven' te halen om ze aan de mu seumbezoekers te tonen. Ook nu weer heeft men er een greep in ge daan en het resultaat is een geva rieerde kollektie, die het bekijken zeker waard is. Deze tentoonstelling toont aan dat het zinvol is op het eerste ge zicht onnutte voorwerpen niet di- rekt weg te gooien, maar eerst te laten beoordelen door een deskun dige van het museum. De tentoonstelling is te bezichti gen in het Venrays museum 't Freu lekeshuus, Eindstraat 8 op iedere woensdag, zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Rondleidingen en groepen op afspraak, tel. 83880. Op zondagmiddag 30 juni zal er in gemeenschapshuis De Linde te Oirlo een groots blaaskapellenfesti val plaatsvinden. Van 14.00 tot 20.00 uur zal er een non-stop mu ziekprogramma zyn van een acht tal bekende kapellen uit de regio. Het podium zal steeds bezet zyn door twee blaaskapellen waardoor er doorlopend muziek zal zyn. De volgende kapellen zullen het podium betreden: De Meulebèker Muzikanten, Wanssum; Die Fröhli- chen Rübensammler, Leunen; Rüt- bachltapel, Meerlo; De Bergtaler Muzikanten, Castenray; De Klut- sers, Deurae; Die Freunde Echo, Overloon-, Die Berger Muzikanten, Bergen en De Vlierlander Muzikan ten uit Vlierden. Al deze blaaskapel len staan goed bekenden deze regio en zij zullen zich ook in Oirlo van de beste kant laten horen om er een muzikale en gezellige dag van te maken. In en rondom het gemeen schapshuis zullen ook nog enkele andere aktiviteiten worden gehou den om er een fyne dag van te ma ken voor jong en oud. De opbrengst van deze middag zal bestemd zijn voor muziekvereni ging Ons Genoegen en de De Kel derband uit Oirlo. Iedereen is van harte welkom op dit blaaskapellen- festival, waarbij geen entreegeld ge heven wordt 'n abonnement waard De Wetteling Donderdag: Manual 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-23.30 Vrydag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 Vry 19.30-21.30 Zaterdag: Gesloten Zondag: St. Christoffel 07.30-18.30 Xhofleer 18.30-19.30 Maandag: Gemeente 16.30-17.30 Rooyse VK 17.30-20.30 Dinsdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Badmintonclub 21.00-23.30 Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 De Schuivers 19.30-21.30 Gevonden voorwerpen Bruine labrador; wit konijn; da meshorloge met zwart bandje; goudkleurig horloge; zilverkleurig horloge met gouden opleg; legerkle- ding; zwarte damesblouse; parel snoer; goudkleurige armband; sleutel met rubber label; drie sleu tels aan ring; sleuteletui met vier sleutels; beugelslot; plastic schuim- rol; rol isolatiemateriaal; systeemband. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. Aan het Boschveldcollege te Venray zijn voor de 2e periode geslaagd: Gymnasium 6-A: Claudia Verryth Sevenum. Gymnasium 6-B: Ruud Zanders Oirlo. Atheneum 6-A: Tim Faasen Hegel- som. Don Funcken Venray, Anouk van Hartingsveldt Meerlo, Anita Philipsen Sevenum, Leonie Verstegen Sevenum. Atheneum 6-B:, Mare Cremers Meerlo, Richard Kinderdyk Venray. HAVO-5: Arie van Driel, Wilbert Flinsenberg. Sadhna harhangri, Angeli- que Marinkovic, Janneke van Os, Anne- Mieke v.d. Wielen, allen uit Venray en Joop Geurts Horst. Aan de Scholengemeen schap Jerusalem zyn geslaagd: Havo 2e periode: Heidi Hermans Venray, Bianca Janssen Venray, Lisan Laurensse Oostrum, Jos Verhaegh Oostrum, Hanneke Wagemakers Overloon. VWO 2 e periode, Atheneum A: Patrick van Bronkhorst Holthees, Dah- man Derickx Venray, Desiré Schreven Broekhuizenvorst VWO 2e periode, Atheneum B: Emile Huibers Well. Debby Goemans uit Venray is aan de Kath. Hogeschool voor Verple ging te Nymegen geslaagd voor de opleiding verpleegkundige. Aan de Universiteit Twente is Jeannine Crooymans uit Venray geslaagd voor het doctoraal examen Bestuurskunde. Aan het Kempencollege te Eind hoven zijn voor verpleegster ge slaagd: Daniël Strolenberg, Venray; Gerty Fleurkens, Ysselsteyn en Iris Claassen uit Venray. Bocht te ruim Een 34-jarige bestuurder van een personenauto nam de bocht van de Langeweg-Kempweg te ruim en daardoor sneuvelde een verkeers bord. De bestuurder meldde dat netjes by de politie voor regeling van de schade. De Nationale kollekte Epilepsie- bedrijfing vraagt onze aandacht Van 30 juni tot en met 6 juli is dit jaar de nationale epilepsie-kollekte. In onze gemeente zyn daar veel mensen aktief mee bezig Voor de epilepsiebedrijfing is de kollekte van zeer groot belang want de op brengst maakt vele aktiviteiten mo gelijk die niet uit andere bronnen betaald worden. We moeten dan denken aan onderzoek naar het ontstaan van epilepsie, naar wer king en by werking van medicynen en aan voorlichting over epilepsie en onderzoek naar de nog vele on bekende aspekten van epilepsie. Want het zal je maar overkomen. Epilepsie komt onverwacht en kan iedereen treffen. Steun de kollekte want epilepsiebestryding staat op valt met i^w steun. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: Dr. DINGEMANS, tel. 89217 tydens spreekuur: Langstraat 106 Weekenddienst voor de patiënten van R Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz. D. Vercauteren en J. de Vbcht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen: - DR. KEUZER Van Beurden weg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: a VALLEN, tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTS EN PRAKTLJ K W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven. en mevr. Vermazeren MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04788-1327 Offerblok gelicht Niet door de daarvoor in aanmer king komende persoon, maar door een onbekende, werd dinsdag een offerblok in de St Petrus Banden- kerk 'gelicht'. By de opening moet de dader zich hebben bezeerd want er waren bloedsporen in de omge ving te ontdekken. Volgens schat ting van de kaarsverkoop moet er een bedrag van ongeveer 100 gul den in de offerblok hebben gezeten. Van de illegale 'lichting' werd aan gifte gedaan by de politie. Melkbus was reeds geledigd Maandagavond hielden de geslaagden van de scholengemeen schap Jerusalem een fuifje ter gele genheid van de eindexamens. Dat gebeurde in een tent naby het ten- niscentrum aan de Kempweg en in dat centrum zelfve. Voor dekking van de kosten was van de deelne mers een bydrage gevragd. Die moest in een goed vergrendelde oude melkbus worden gedepo neerd. Een daar niet toe bevoegde heeft toch kans gezien om die ver grendeling open te krygen en met de inhoud aan de haal te gaan. Ver moedelijk gaat het om een geldbe drag van ƒ1.000,-. Er zal nu voor de tweede maal een bijdrage in de bestryding van de onkosten aan de deelnemers worden gevraagd. Weer muggenlarven- stropers betrapt Het schynt toch een lucratieve bezigheid te zijn om muggenlarven te stropen, ondanks dat dit verbo den is. De politie houdt daarom een intensieve kontrole hierop. Vooral het stropen langs de Smakterveld- weg schynt b(j de stropers geliefd te zyn. Een 41-jarige inwoner uit Herpen werd betrapt Omdat deze al eerder op dit stropen werd betrapt werden naast een proces-verbaal ook zyn vangspullen in beslag genomen. Hardnekkiger waren twee inwo ners uit Echt, 47 en 48 jaar oud, en een inwoner van Roosteren, die in de loop van dinsdag werden be trapt Dat drietal is voor de 5e keer in Venray betrapt Ook nu werd hen proces-verbaal aangezegd.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3