5 Jaar Rotary Venray "Venrodsen Aovend bij Veldeke Dorpszeskamp in Ysselsteyn Grote [Fancy fair li te [Fancy fi Fantastische Loterij Merselo viert eeuwfeest op grootse wijze Kindervakantiewerk vraagt dringend leiding! Weerspreuken een exclusieve collectie schoenen voor dames en heren AGENDA Het Pastoor femmere Koor door gaat Landschaps excursiedag in Venray Schutterij huldigt twee jubilarissen Sporthal Gevonden Pools koor een week in Venray Vibrionveer bij V.d. Ven Schoenen - p. EN MAAS Donderdag 20 juni - Pagina 3 fider grote belangstelling werd aterdag in de schouwburg van ray, het 25-jarig bestaan van de iryclub Venray gevierd. By deze jgenheid ontving dokter W. van >r uit handen van drs. H. Dan- gouvemeur van Rotary Inter nalde Paul Harris Medaille, zeldzame onderscheiding d aan dokter Van Trier uitge- it vanwege zijn vele verdiensten r Rotary, in het bijzonder voor i aktiviteiten op het gebied van ■■tonale- en internationale jeugd- yisseling. even leden, die eveneens vanaf oprichting de Rotary Venray e hebben uitgebouwd ontvingen i.g. gouverneurs-medaille. Te we- !de heren W.J.A. Bloemen, G.H. J.H.M. Janssen, G.N.J. jysen, L.A. Nelissen, P. Rippe en van Winden. Jiens de receptie, ter gelegen- van dit 5e lustrum werden dhr. Bert Lerou, voorzitter van lustrumcommissie, twee tan- ns aangeboden aan het gezins vervangend tehuis De Laterije. Dhr. J. Coppelmans, die namens het bestuur van De.Laterye de tandems in ontvangst nam, toonde zich ver heugd met deze uitbreiding van de rekreatieve mogelijkheden voor de bewoners. In het kader van het projekt 'Zie kenhuis Rawicz', dat Rotary Venray aan het opstarten is, waren de di- rekteur en twee stafmedewerkers van dit ziekenhuis ook naar Venray gekomen om by het jubileum aan wezig te zyn. Zy zullen nog enige dagen in Venray blijven, teneinde kennis te nemen van de stand van zaken in de Nederlandse gezond heidszorg. Rotary Venray heeft hier voor een uitgebreid programma voorbereid. Op de foto: Uitreiking van de oor konde behorende bij de Paul Harris Medaille (Paul Harris Fellow) aan W. van Trier. V.l.n.r. W. Bloemen, H. Hansen, Gouverneur H. Danser, M. van Winden, J. Jansen, W. van Trier. dinsdag 25 juni wordt voor de le maal een Venrodsen Aovend j^Jiouden in zaal In den Engel aan Vnoststraat te Venray. De aanvang ).30 uur. Deze avond wordt ge- gepresenteerd in de Venrayse [et idee van een Venrodsen ^fend is ontstaan op een Veldeke ^Bivond: de kermenaajviziet, waar de grote Veldeke familie op ou- fwetse wijze kwam eten. De iten werden niet alleen getrak- rd op een heerlijke maaltijd ar diverse leden brachten voor- ihtjes of zongen liedjes in het P^jlekt. Dat viel zo goed in de dat vorig jaar werd besloten avond te organiseren waarby ireen kon deelnemen die een ichtje wilde voordragen, wat zingen of zo maar iets leuks |de doen. Het moest wel in de 0_nrayse taal. 0,—)e animo voor deelname was zo 0,—K)t dat het een lange avond werd 0,—[geen een enthousiaste zaal, tot i-laatste plaats bezet, nauwelijks erde. Een vervolg kon niet uit- [foor de tweede Venrodsen aovend ird begin maart een oproep voor ilname gedaan omdat Veldeke ray graag iedereen in de gele- iheid wilde stellen om deel te nen. Ook nu waren er veel aan- ldingen. Zoveel zelfs dat men de »nd om half acht begint, om ereen die gelegenheid en aan- iht te geven, die ze verdient. Iet wordt een avond met veel ig en leuke voordrachtjes door :lal bekende, maar ook door (nu g) minder bekende deelnemers, zoiets altijd al hebben willen 5n en nu een mooie gelegenheid joden krygen zich te presen- en. )at de Venrodse aovend niet al- in een avond betekent van en Afgelopen donderdag werd tij- ens de extra-ingelaste ledenverga- ering besloten om door te gaan. feliswaar is niet het aantal van 8 lannen en 7 vrouwen gehaald om huidige dirigent te behouden, laar toch,- 12 nieuwe leden is een itdaging om verder te gaan met en nieuwe dirigent Wat ook nieuw is is het repetitie- )kaal. Vanaf donderdag 20 juni re eteren ze voortaan in zaal Kleven. Tbt de vakantie zijn er nog drie ipetities o.l.v. de huidige dirigent, •p donderdag 11 juli is de jaarlijkse feestavond (met partners) dit jaar georganiseerd door de heren. Na de vakantie beginnen ze op jlonderdag 5 september weer, met popelyk een nieuwe dirigent. ge in juni de donder kraken, tn maakt de boer vast goede zaken. in juni vocht en koude Icwelt, tan wis voor 't hele jaar niets goeds karspelt. wl hniweer, decemberweer. voor Venray maar veel meer van de gemeente Venray blijkt wel uit de herkomst van de deelnemers. Zo zijn er naast deelnemers uit Ven ray, deelnemers uit Leunen, Oostrum, Merselo, Castenray. Waar men dus spreekt over Venray, wordt gemeente Venray genoemd. De presentatie is in handen van Fits Basten, waarbij Ad Haans de deelnemers muzikaal zal onder steunen en begeleiden. Omdat alle artiesten die optreden dat belange loos doen is de entree van deze avond gratis en toegankelijk voor Veldeke-leden en alle belangstellen den. Wel graag een verzoek om vooral tijdig aanwezig te zyn. Van deze avond worden door de Lokale Omroep Venray opnames ge maakt die te beluisteren zullen zyn op één van de woensdagen na 25 juni, tussen 7 en 8 uur in het pro gramma van en over Venrayse za ken. Overigens is Veldeke Venray in dit programma dat in de Venrayse taal gepresenteerd wordt, wekelyks te beluisteren. Dweil wagen gestolen Een inwoner deed aangifte van diefstal van zijn dweil wagen op wie len, die ontvreemd werd bij een wo ning aan de Chopinstraat. Een schadepost voor hem van ƒ300,-. A.s. zondag organiseert de Ys- selsteynse carnavalsvereniging De Piël reuzen voor de achtste keer een dorpszeskamp. Vanaf 12.00 uur zal er op het terrein bij de LLTB weer fanatiek gestreden worden om des dorps eer. Ook zal er een grote feest tent geplaats worden, waaromheen het hele gebeuren zal plaatsvinden. Voor een barbecue, warme soep en diverse dranken heeft de organisa tie gezorgd. Het comité dorpszeskamp van de Piëlreuzen is er weer in geslaagd om diverse nieuwe spellen te be denken en te maken, waarvan er verschillende vol aktie zitten. Dit maakt het voor het publiek alleen maar aantrekkelyker. Een groot aantal teams met in totaal zo'n tweehonderd deelnemers zal gaan stryden om de wisselbeker. Zij zul len daarvoor de volgende spellen tot een goed einde moeten brengen: vrachtwagen trekken; waterbassin; zeephelling; evenwichtswip; dokter bibber en, als klap op de vuurpyl zal tydens de finale moeten blyken welk team het sterkst is met touw trekken. Die middag zal niet alleen gesport worden. Tijdens de pauze, om 15.30 uur, zal de western groep Double Ac tion een spektakulaire show verzor gen met o.a. bylgooien, lasso werpen, zweepslaan, geweer en re volver schieten met antieke gewe ren, western rijden en al rydend op een paard schieten. Een spektakel dat u beslist mee moet hebben gemaakt. Kom en doe ook eens mee - Kom Comeo Helpen A.s. weekeinde viert Merselo het honderdjarig bestaan van de St. Janskerk in dit kerkdorp. Vorige week hebben wij u al uitgebreid kunnen berichten over de historie van deze kerk. Zaterdag en zondag zal Merselo geheel in het teken staan van dit eeuwfeest. Zaterdagochtend zal het eeuwfeest worden gestart met de herplaatsing van het gerestaureer de torenkruis/met de prachtige goudblinkende haan. De fa. Smits uit Merselo zal deze grote klus gaan klaren. 's Avonds zal om 19.00 uur een Plechtige Nederlandse avondmis worden gehouden. Na deze mis zal op het dorpsplein tegenover de kerk de openlucht fancy fair ge opend zijn. Zondagochtend zal er om half elf een Plechtige Gregoriaanse Hoog mis worden opgedragen, opge luisterd door het Herenkoor. Direkt daarna zal opnieuw de fancy fair opengaan, met het rad van avon tuur, het enveloppen trekken, de schiettent, het koppenspel, joker- troef en de grabbelton. Als speciale attraktie voor de jeugd zal er een luchtkussen worden geplaatst. Vanaf 13.00 uur wordt iedereen in de gelegenheid gesteld om deel te nemen aan de St. Jans lunch. Ver der zyn er volop konsumpties en versnaperingen verkrijgbaar. Tijdens de fancy fair zal de Merse- lose fanfare St. Oda op zondagmid dag voor een muzikale noot zorgen. De Fidelen Rosentaler doen hetzelf de maar dan zaterdag- en zondag avond. Tbon v.d. Pasch zal met zijn Hollands Glorie voor een verdere vrolyke noot zorgen. De kerk zal zondagmiddag de ge hele middag voor belangstellenden geopend blyven. Enkele oud organisten zullen die middag het orgel nog eens bespelen. Verder is er in Merselo afgelopen week huis-aan-huis een speciaal ju bileumboekje verspreid, waarin 100 jaar St. Jan nog eens uitgebreid uit de doeken wordt gedaan. U ziet het, Merselo viert feest en heeft dit op de van haar bekende wijze, uitvoerig aangepakt. De aanmeldingen voor deelname aan het 40e Kindervakantiewerk komen gestaag binnen. Tot nu toe hebben zich ruim 350 kinderen aangemeld (overigens kunt u nog steeds kinderen opgeven). Echter, tot nu toe hebben zich slechts 15 personen gemeld die bereid zijn om tydens de week als leid(st)er te fungeren. Dat is véél te weinig! Daarom zyn wij dringend op zoek naar ten minste 20 k 25 mensen die bereid zyn om in de week van 22 t/m 26 juli a.s. een groepje van 10 kinderen in de leeftijd van 7 tot 12 jaar te begeleiden bij de diverse ak tiviteiten. Vive mon Père! Ondanks dat de weergoden niet echt meespeelden, kan Het Winkelcentrum Venray terugkijken op een geslaagde vaderdagaktie. Met name Mia Jansen en Bert Willems, achter de schermen zeer aktief ge weest bij het organiseren van deze aktie, kijken tevreden terug. Toch keek laatstgenoemde zaterdagmorgen vreemd op toen hij voor zijn winkeldeur een heuse clochard zag liggen, met naast zich een uitgestrekte arm voor hulp. Hij wist niet goed wat hij ermee aan moest De clochard lag roerloos in een hoekje te kijken. De in de buwrt aanwezige mensen van de veilig heidsdienst werden erbij gehaald en de clochard werd ontmaskerd als Mia Jansen... Zij lag daar te bedelen omdat de organisatie de begroting van de aktiviteiten overschreden had. Dit zeer tegen de zin van Bert Willems, die op de centen van de organisatie moest passen. Na over deze grap gelachen te hebben, konstateerde Bert dat Mia haar arm in het gips had. 'Vannacht van de trap gevallen' aldus Mia. Er moest die dag nog het een en ander georganiseerd worden en het zag er naar uit dat Bert Willems er alleen voor zou staan. Bert was zelfs behulpzaam bij het openen van de sigarenzaak van Mia Jansen, die ochtend. Omdat hij het toch wel sneu vond ging hij zelfs een fruitmand halen, om Mia wat op te fleuren, toen hij die af wilde geven stond hij stomverbaasd. Mia stond ■in de winkel zonder gips om de arm: 'alweer voor de gek geho uden'. Achter- afkon hij er nog wel mee lachen. Vorig jaar zat hij zelf in het gips en moest Mia zich met de aktiviteiten 'uit de naad sjouwen'. Dat Bert ook wel }n is voor een grapje blijkt wel uit deze foto, die waarmee hij Mia nu terug wil pakken. Als je graag met kinderen omgaat en je bent ouder dan 15 jaar (ook ouders zyn van harte welkom!), meld je dan aan als leid(st)er. Dat kan bij het sekretariaat van het Kindervakantiewerk, telefoon (04780-) 10561. Graag bellen tussen 18.00 en 19.00 uur. Ook als je nog nadere informatie wilt hebben over het kindervakantiewerk, kun je daar terecht Dus heb je zin, geef je dan op als leiding en help mee om van ons ju bileumjaar een geslaagd kinderva kantiewerk te maken! Op zondag 23 juni a.s. viert de Stichting het Limburgs Landschap haar 60-jarig jubileum. De stich ting die zich inzet voor behoud van natuurterreinen in Limburg wil dit niet ongemerkt voorby laten gaan. Het jubileum gaat dan ook gepaard met een aantal jubileumdagen van 22 tot en met 24 juni in de kasteel tuinen te Arcen. Op zondag 23 juni zullen er op enkele lokaties in Limburg land schapsexcursies worden georgani seerd. Ook in Venray, in de Boshuizerbergen, zal zo'n land schapsexcursie worden gehouden. Deze excursie begint om 14.00 uur. Vertrokken wordt vanaf de Maashe- seweg ter hoogte van de afslag Smakt, by de informatieruif aan het bospad. Deze excursie zal onder deskundige leiding worden gehou den. Soortgelijke excursies zullen die dag in Montfort, Hom/Baexem, Eys-Wittem en in Bemelen worden gehouden. De excursie duurt onge veer twee uur. Vandalisme Er moest weer aangifte worden gedaan van vernieling van een ruit van de basisschool De Foekepot De ze keer was de ruit met een steen ingegooid. Van een aan de Lupine geparkeer de personenauto van een in woonster bleken twee banden lek gestoken te zijn. Er werd aangifte gedaan dat van dalen met zwarte verf tekens en leuzen hadden aangebracht op ra men en deuren van de basisschool De Vlaswei in Landweert. Van de ra men was de zwarte verf wel te ver- wyderen maar de deuren zullen opnieuw van een verflaag moeten worden voorzien. Schoolstraat 34, Venray Zondag 23juni \iert de schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan het feest van haar patroonheilige SL Jan. Na de plechtige H. Mis in de Pe trus Bandenkerk zal Harry Lens- sen de zilveren federatiespeld worden opgespeld door de voorzit ter van de Bond Juliana, omdat hij 25 jaar lid is van de schutterij. Mar- tien Lenssen, die 40 jaar lid is van de schutterij zal worden benoemd tot ere-lid van de schutterij met a^e daaraan verbonden rechten. Na een koffietafel in het schut- tersgebouw 't Schutskempke aan de Endepoel, wordt de beide jubila rissen van 14.30 tot 15.30 uur een receptie aangeboden. Voorafgaande aan de receptie zullen erelidmaat schappen worden aangeboden aan de heren A. Hoogeveen, P. van Po- meren uit Den Haag en de Stichting 'Goed Kamp'. DE JUBILARISSEN Beide jubilarissen zijn telgen uit een roemruchte schuttersfamilie. Vader Piet Lenssen, de in 1983 over leden ere-voorzitter, heeft vier zo nen bij de schutterij. Harrie, die in 1975 koning is geweest, is nu 25 jaar ongeuniformeerd meewerkend lid. Zijn broer Martien begon in ja nuari 1951 als tamboer en fluiter bjj het muziekkorps en werd in 1958 bestuurslid. Hij was vaandel drager, commandant, sekretaris. penningmeester, wapenmeester en van 1977 tot heden vervult hij de funktie van majoor. Ook buiten de schutterij was hy aktief, met name bij het NKV, waar van hjj 30 jaar bestuurslid en 25 jaar penningmeester was. Bedrijfsauto van de weg genomen Met een snelheid van 50 km reed op de Puttenweg te Ysselsteyn een zg. bedryfsauto. een personenauto die zich met een snelheid van 16 km/uur mag verplaatsen. Het voer tuig is voorzien van een bord dat die snelheid aangeeft en is bedoeld voor gebruik op een landbouw bedrijf. De auto werd bestuurd door een 39-jarige inwoner van Merselo. De auto was niet voorzien van een ken teken en bleek ook niet verzekerd te zyn. De politie nam de auto in beslag en maakte proces-verbaal op. De bestuurder verklaarde de auto alleen te gebruiken voor zyn bedrijf in Merselo en was even naar Ys selsteyn gereden. De Wetteling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers Bonte Koe-Venrode Rooy-Trepke Venray-SVCB Drukshop-I I uukske Prijsuitreiking na-kompetitie Zaterdag: Jenniskens 19.00-1 Zondag: Xofleer Sportief Maandag: Gemeente Rooyse VK Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub De Schuivers 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 19.00-20.00 20.00-21.00 16.30-17.30 17.30-20.30 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 Een joekskapel zou geen joekska- pel zijn als er niet regelmatig joeks werd gemaakt Een gegeven dat bij de joekskapel Hals d'rNeve hoog in het vaandel staat Regelmatig pre senteren zij zich bijzoïider uitge dost om zo het publiek te a m useren. Vorig jaar, tijdens Vive man Père sjokten zij nog uitgedost als clo chard door het centrum, tot veler vermaak. Dit jaar presenteerde de joekska pel zich als een Frans jongenskoor. En Rats d 'r Neve zou Rats d 'r Neve niet zijn als ze er met de naam rats d 'r neve zaten: de Sa ngerknabe n de Paris. Zij sjouwden door het cen trum om op menig hoek van de straat hun 'zangkunstente verto nen: Nederlandse liedjes met Frans aandoende teksten... Alleen zaten ze ookjiu er weer rats d 'r neve ivant met mijn beste Nederlands en mijn beste Frans snapte ik er geen snars van. Ze zongen rats d'r neve Gevonden voorwerpen van 7 t/m 17 juni Grijze póedel; niergordel; bruin kindeijasje: bruine portemonnee; zwarte oorbel en kettinkje; zilveren kettinkje; gouden ring; armband met naamplaatje; een sleutel aan ring; drie sleutels aan hanger; sleu tel in klein porto; sleutel aan wit label; sleutel aan touwtje; drie sleu tels aan ring; sleutel aan zwart label; vyf sleutels aan ring; goud kleurige sleutel; beige koffer met inhoud; plastic draagtas met sportkleding; knuffelpopje; lege brandblusser; draagbare telefoon; roestvrystalen blik; wieldop; knuf feldier. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst 224. Afval opstoken De politie maakte proces-verbaal op tegen een direkteur van een be drijf uit Oostrum dat aan de Metaal- weg bezig was 9 m3 afval op te stoken. Dat bedryf werd duidelyk gemaakt dat dit niet meer gedoogd kan worden, op grond van de oude hinderwetvergunning nu de nieu we afvalstoffenwet van toepassing is. De normen van het opstoken of verbranden zijn veel strenger ge worden met de inwerkingtreding van die wet Zo kan het ook Op de Stationsweg ramde een vrachtauto, bestuurd door een in woner van Maastricht een lan taarnpaal. De bestuurder stelde de politie daarvan in kennis. Hy ver klaarde dat hy de vrachtauto nog 'niet goed kende' omdat hij pas en kele dagen die auto bestuurde. Een 33-jarige bestuurder van een vrachtauto uit Nymegen lette in de Sambastraat onvoldoende op. De vrachtauto ramde hier een verster ker-kast van de Venrayse kabel. Ook deze bestuurder stelde de politie daarvan in kennis. Wij vermelden beide gevallen om aan te geven dat het zo ook kan. Herhaaldelyk moeten wij aandacht schenken aan bestuurders die aan rijdingen veroorzaken en er ge woon vandoor gaan. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van R Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 75, tel. 82200 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keyzer en dr. Van Dongen-. DR. Van DONGEN Past- Jeuckenstraat 6. America tel. 04764-1707 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER TH. 077-575757 ONGEVALLEN TH. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE .APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RA Y-YSS ELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN jr., tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN Dl EREN ARTS EN PRAKTU K E.M. Ruymbeek/ J.M. van WindenAV.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. KREMER Mgr. Xolensstraat 12, tel. 81000 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr. Yhn der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR- VERMAZEREN Blitterewyck, tel. 04784-2273 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR- Van der REIS Kuluutsheuvel 16. Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04780-82411 Op uitnodiging van de Zangers van Sint Frans zal een uit 50 perso nen bestaand Pools koor uit 1krnov (bij Krakau) van 1 t/m 8 juli in Ven ray' worden ondeigebracht Het koor neemt deel aan het internatio nale Korenfesti\al, dat in Arnhem wordt gehouden. Op vrijdag 5 juli wordt het koor 's morgens officieel door wethouder J. Driessen, portefeuillehouder cul tuur. op het gemeentehuis onnan - gen. Zaterdag 6 juli zingt het koor in de Paterskerk en op zondag geeft het koor een concert voor de Ven rayse bevoling. Het is de bedoeling dat de Zangers van Sint Frans van 20 t/m 28 juli een tegenbezoek brengen aan Tkrnov. Wegens grote belangstelling an dermaal geprolongeerd de Vibrionveer-demonstratie by Vd. Ven Schoenen. De voetkorrektor die de voet niet alleen steunt, maar het ook mogeiyk maakt dat de voet zyn natuuriyke beweging kan bly ven maken. Een produkt van Fussgold. Donderdag 27juni a.s. zyn de spe cialisten van dit merk weer present aan De Beek 13-15 om aan de hand van een blauwdruk van uw voet een uiterst deskundig advies te geven over het ideale schoeisel. Heel vaak is die voet prima gebaat by steun van de Vibrionveer, die zelfs in mo dieus damesschoeisel past Ga naar V.d. Ven Schoenen voor dat Fussgold-advies. Het is goed en kosteloos. Diefstal fiets Uit een tuinhuisje by een woning aan de Claudiahof werd een dames fiets gestolen. Er kon niet worden vastgesteld hoe de diefstal heeft plaatsgevonden.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3