f r 9C '"I Hinderwet Bekendmaking Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Verkeers- spreekuur MozartconcéN R in Well PEEL EN MAAS Donderdag 20 juni jN MAA Grote Kerk Deken C.J.E. Busehman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., I'atersstraat 29. tel. 82385 b.g.g 85855; kapl. L. Ilouben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 116&4. Vrijdag: 11.00 Oecumenische dienst b.g.v. het afscheid van bur gemeester Defesche en z(jn echte- note. De voorgangers in deze dienst zullen zijn: deken Buseh man, ds. Van Es en pater De Wit ofm. Het geheel zal verzorgd wor den door het Venray's Mannen koor met aan het orgel dhr. Ansems. Na jarenlang in Venray gewerkt te hebben voor het heil van de Venrayse inwoners, is nu dan de t(jd aangebroken voor hen om afscheid van Venray te nemen. Zij zijn begonnen met een plechti ge H. Mis om Gods zegen af te smeken over hun toekomstig werk en nu was het hun wens om God te danken met een oecumeni sche dienst, om al de inwoners vim Venray er by te betrekken. Wy hopen dat velen van u met de familie Defesche God mogen dan ken en tevens hem zegen vragen over hun welverdiende rust, dat zij er nog vele jaren van mogen genieten. Daarom nogmaals: u wordt allen uitgenodigd, 21 juni a.s. om 11.00 uur. Zaterdag: H.H. John Fisher en Thomas More. 9.00 Lsm. Tot zekere intentie; t.e.v. O.L. Vrous; voor roe pingen tot het priesterschap, diako- naat en reglieuze leven. 19.00 ZONDAGSDIENST; Overl. echtpaar Ilendriks-Theelen; Willem Wether- hahn (koll.); Frans de vocht (S); Mia Janssen-Deters (koll.); An Geurts- Versteegen (koll.); Maria Hulleman- Smits (koll.); Jan Derckx (koll.); Nel Rofiërs-Rongen (koll.); Jacobus van Dyck (koll.); Nel van Dyck-Derckx (koll.). Zondag: 12e Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat. Hgm. Herman Ebberink; Ibos Zwetsloot-Buschman en overl. ouders. 11.00 H. Mis met volkszang; onder deze H. Mis zal de schutterij Zandakker Gilde St Jan het feest van hun patroonheilige vieren én zullen de jubilarissen geëerd wor den. Uit dankbaarheid en voor de lev. en overl. leden van de Schutte rij St. Jan; Pier Hermus; Riek Lau- rensse (koll.); Jacobus Riepe (koll.); Jeu Hendriks. Maandag: Geboorte van de H. Johannes de Doper; Hoogfeest 9.00 Lsm. overl. fam. Raedts-v.d. Bosch (S); Peter Jan Rutten, echt- gen. en overl. kinderen (S). Dinsdag: H. Wilhelmus. 9.00 Lsm. Jac Backus. 19.00 Lsm. fam. Hoehstenbach-de Wit; tot zekere in tentie; overl. ouders In de Rijp- Truyen. Woensdag: 9.00 Lsm. oude stich tingen. Donderdag: H. Cyrillis van Alexandrië. 9.00 Lsm. Jo Custers. 19.00 Lsm. tot zekere intentie. Vrydag: H. Ireneüs. 9.00 Lsm. Peter Jan Rutten. echtgen. en overl. kinderen (S). De kerk is ter bezichtiging open opdinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten: Zie lyst. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Peter Harrewijn en Amoud Welschen; lektor: A. Noyens. Zo: 8.00 Ramon Klinckenberg; 9.30 Ni cole Cremers en Dominique Schrei- nemaehers; 11.00 Gertjan en Pieter Reijnders; lektor: C. Hendriks. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering m.m.v. het Venrays Gregoriaans Koor. Voorganger: J. Korff. Lektrice: H. Brouwer. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Voorganger: J. Korff. Lektrice: H. BrouWer. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Liturgiegroep. 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum (Pav. G.). Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Mathilde Was- scher en te.v. H. Geest 1130 Gez. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 50-jarig huw. Feller-Jacobs. 1830 ZONDAGS VIERING. Overl. ouders Vranken- Geu(jen (buurt); Everdina Relouw- van Maris (koll.); Ben Alders; Sjef Schaeffers; Jan Brekelmans en Har ry en Ger Janssen. Zondag: 9.00 Jrg. overl. echtp. Fleurkens-op het Broek en zoon; Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 11.15 Antoinette Botden-Jeurissen (koll.); Lien Kleine-Staarman; overl. ouders Oudenhoven-Evers. 18.00 Karei Hendrix. Maandag: Feest van St Jan de Doper. 8.00 Overl. ouders (B). 19.00 Wilhelmina v.d. Munckhof-Sangers. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St Antonius. 19.00 Tbon Jeuken; jrg. Antonius Aben. Woensdag: 8.00 Zuster Petronella Rombouts. 19.00 Overl. fam. Phi- lipsen. Donderdag: 8.00 Sjaak Backus. 19.00 Overledenen (offerbus). Vrydag: 8.00 Overl. medebroe ders. 19.00 Gezinsmis; Jan Swinkels. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Jaap Janssen. Zo: 9.00 Leo Pouwels; 11.15 Martin Leenders; 18.00 René Jansbeken. Ma en vr: Wendy. Di en do: Patrick. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Francisca Verhelst-van Mil. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 12e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst Zang door het jongerenkoor Chrisko. Voor Wilhelmus Tijmensen (koll.); Mariet en Martha Goumans- Janssen; uit dankbaarheid; Sjef Voermans (koll.); Regina Janssen- Proosten (koll.); Tbon Gommans. Zondag: 12e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geestelijk en ty- delyk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Gregoriaans. Voor overl. ouders Reynders-van Kuyk; zr. M. Petronella. 11.30 Uit dank baarheid voor een 88-jarige moeder. Maandag: Hoogfeest van de ge boorte van H. Johannes de Doper. 8.00 Voor de zieken van de paro chie. 19.00 Lev. en overl. fam. J. Hoedemaekers; Piet Vermeulen. Dinsdag: 8.00 Voor de verkondi ging van het Evangelie onder de volkeren; jrd. Gerardus Overkamp. 19.00 Overl. ouders Van Cuyck- Gooren (koll.); Jan Vermeulen (koll.). Woensdag: 8.00 Jrd. Sjef Gies- berts; voor de plaatselyke kerk. 19.00 Petrus Egidius Rouvroye. Donderdag: Gedachtenis van de H. Cyrillus van Alexandrië. 8.00 Teng Linders (van Zus Marie). 19.00 Voor priester-e en diaken roepingen en roepingen tot het religieuze le ven; Drieneke Jacobs-Bol (buurt). Vrydag: Gedachtenis van de H. Ireneus. 8.00 Overl. ouders Van Rooy-Hendriks en zonen. 11.45 Ka pel Veltum: huw. E. Hendriks en M. Benning. 14.00 Kapel Veltum: huw. Peter van Meyel en Maija Mijnster. 19.00 Als eerherstel aan het Godde- lyk Hart Mededeling: Vanaf hedenavond is pastoor met vakantie, daarom vanaf morgen, zaterdag de zomerre- geling. De H. Missen op zaterdag, maandag woensdag en vrydag om 8 uur komen te vervallen, evenals de H. Missen op dinsdag en donder dag om 19 uur en op zondag de H. Mis om 11.30 uur. Uitzondering: op donderdag voor de le vrydag geen ochtendmis maar om 19 uur (H. Uur). Akolieten en misdienaars: Zo: 8.30 V.d. Oever; 10.00 Pascal of Ur- bain v. Weert Robert Versteegen. 11.30 H. Fijneman of J. Dommeck. Di: 19.00 Emiel Ubaghs. Do: 19.00 José Plasencia. Vr: 19.00 Alberto Alvarez. Parochie Oostrum Zaterdag: 14.00 Voor bruidspaar Linskens-Smedts. 19.00 Overl. fam. Sikes-Rutten; Antoinet van Mil- Kruijsen; Herman Bruggeman; An na Camps-Jeuken (namens Gil- destraat en Watermolenstraat); Giel Vennekens en echtgen. en weder zijdse fam.. Stendag: 8.30 Antoon Janssen. 10.00 Arnold Jans; Deken Loonen (Herenkoor). Maandag: 9.00 Uit dankbaarheid. Dinsdag: 9.00 Tbt zekere intentie. Woensdag: 9.00 Arnold Jans. Donderdag: 9.00 Piet Direks; overl. fam. Verheijen-Hendriks. Vrydag: 9.00 Voor 'n goede uitslag. Misdienaars: Vr: 14.00 Astrid Heitling en Jip Swinkels. Za: 14.00 Welpen van Leunen; 19.00 Jom Rongen, Sander en Erik Schuur man s, Ibm Vaessen. Zo: 8.30 Rob Jeucken, Jip Swinkels, Mark van Dijck, Gijs Weideven; 10.00 Sasltia Litjens, Veronique Philipsen, Step hanie Janssen, Yvonne Thielen. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Antoon Maessen; Esther Houwen; Maria Smits-Jeurissen; Sef Claessens en zoon Simon; Theo- dorus Peters en overl. zonen. Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren koor) Bert v.d. Ven; overl. fam. Verheyen-v.d. Sterren; An Direeks- Houwen (kaartclub). Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philpsen. Vrydag: 9.00 H. Mis overl. ouders Van Ryswyck-Martens. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Ger Janssen; Wil helmina Arts-Stevens; Nella Classens-Janssen; Sir Kunen-, Hen- riëtte Baltissen-Claessens. Zondag: 10.00 Grad Tielen; O.L. Vrouw van Altijddurende Bystand (zy die offerden). Misdienaars: Za: Marianne en Fred. Zo: Joan en Sanne. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Joh. Camps. Zondag: 12e Zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor Johannus en Henrikus v. Kempen en Ger v. Kempen-Friessen-, Harrie Mommen (buurt). Akolieten: John en Martin Verkoeijen. Misdienaars v.d. week: Maartje en Har. Woensdag: 8.00 H. Mis. Vrydag: Gedachtenis van de H. Ireneus, bisschop en martelaar, a00 H. Mis. Parochie Leunen 12e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Toediening van het Sacrament van het Vormsel aan de leerlingen van groep 8 van onze basisschool door Vicaris dr. H. v.d. Meer. De eerste banken vooraan in de nieuwe kerk zyn gereserveerd voor de vormelingen met hun ouders. Lsm. Fer en Marie Lucas- sen; overl. fam. Weys-Thomassen. Zondag: 10.00 Hgm. Piet Keijsers en Marie Keysers-Hendrix; Harrie Versteegen. 11.15 Mnd. Herman van Leipsig en zoon Frans. Maandag: Geboorte van de H. Johannes de Doper. 19.00 Lsm. uit dankbaarheid; pastoor Jacques Haenen en overl. fam.; weekd. Gon Swinkels-de Lauw (1); gest. jrd. Pe ter Mathijs Lucassen, echtgen. en overl. fam. Dinsdag: 19.00 Weekd. Joos Loo nen (3); gest. jrd. Frans Verkoeijen. Woensdag: 19.00 Gest. jrd. Peter Johannes van Rens en Gertruda van Rens-Litjens. Donderdag: 12.30 Huw.mis René van Dijck en Anita Jenniskens. 19.00 Mndd. Wilhelmina Loonen, Antoon en Bernard Loonen, beide echtgen., Johanna Verheyen- Loonen en echtgen.; gest. jrd. Marti- nus Direks, Agnes Direks-Bomm en overl. fam. Vrydag: 11.30 Huw.mis Cyriel v.d. Beuken en Karin de Mulder. 13.30 Huw.mis Tbnny Minten en Monique Wienen. 15.00 Huw.mis John Verschuren en Marian Poels. 19.00 Lsm. Geen avondmis. Akolieten: Za: 19.00 Eef Leyssen en Frank Litjens (zorg dat jullie om 18.30 uur in de kerk zijn om nog even te oefenen). Zo: 10.00 Paul en Frank de Klein en Daan Loenen; 11.15 Erik Litjens en Jos Direks. Misdienaars: ma t/m vr: 19.00 Marcel Broers en Robby Willems. Lektoren: Za: Geen. Zo: 11.15 Harrie Bovée. Huwelyksafk.: René van Dijck uit Yselsteyn en Anita Jenniskens uit onze parochie (3e roep); Cyriel v.d. Beuken uit Griendtsveen en Ka rin de Mulder uit onze parochie (3e roep); Tonny Minten uit Bergen en Monique Wienen uit onze parochie (3e roep); John Verschuuren uit on ze parochie en Marian Poels uit Hei de (3e roep); Wil Wèys uit onze parochie en Lenie Kessels uit Ys- selsteyn (le roep). Overleden: Op 11 juni 1991 over leed in het St Maartens Gasthuis te Venlo Gon Swinkels-de Lauw, Zui- velweg 4, in de leeftyd van 77 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst op 15 juni 1991 in onze parochiekerk in Leunen legden wij haar te rusten op ons kerkhof. Rektoraat Veulen 12e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Anna Timmermans-Roosen; Louis en Ti- na Groetalaars en zoon Theo. Zondag: 11.00 Hoo^nis voor de parochie. Maandag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: 7.00 H. Mis tot zekere intentie. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Leo Heidens en echtgen. Vrydag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Geelen-Boonen. Akolieten: Za: Bas Reintjes en Twan Hagens. Misdienaars: Zo: Bas Snoeks en Rob Hendrix. Parochie Ysselsteyn 12e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor); Jrd. Mart. Strijbos; Jacq. Buise; Jan Jeurissen; Janus Jespers; Dien Kleuskens-Wij nen Zondag: 9.30 Jep Arts en overl. fam. 11.15 Geestelyk welzyn van de parochie. Maandag: Hoogfeest Geboorte St Jan de Doper. 19.00 Math. Arts; overl. fam. Fleurkens-v. Staveren. Woensdag: 14.00 T.i.v. bruidspaar Van Duuren-Bastiaansen. 19.00 Geen dienst Vrydag: 19.00 Overl. paro chianen. Misdienaars: Za: 19.00 T. van Asten en B. Poels. Zo: 9.30 E. Jennis kens en D. Wynands-, 11.15 B. Slan gen en Maij. Potten. Ma: 19.00 K. Jaspers en I. Slangen. Wb: 14.00 N. Jaspers en B. Pouwels. Vr: 19.00 C. Smits en Sj. Ewals.. Spreuk van de week: 'Niet met eigenliefde maar juist met haar te gendeel is egoïsme identiek!' (E. Fromm) Mededeling: In enkele gevallen kan het nodig zyn om met de auto het kerkhof op te ryden. ALS dat moet, sluit dan wèl weer het hek dat destyds geplaatst is om de ge wenste rust op onze begraafplaats te garanderen! Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Vrijdag 21 juni is er een oecume nische afscheidsdienst in de St Pe trus Bandenkerk te Venray i.v.m. het afscheid van burgemeester mr. H.J.M. Defesche. Voorgangers zyn deken Busehman en ds. H. van Es. Aanvangstyd is 11.00 uur. Op zondag 23 juni zal in het IM- BO, Leunseweg 2a te Venray, ds. H.J.C. van Es voorgaan in de dienst Aanvangstijd is 9.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehouden. In de Ned. Herv. Kerk te Blitters- wyck gaat ds. Van Es zondag 23 juni eveneens voor in de dienst Aan vangstijd is 11.00 uur. Op verzoek deze week eezjjEN^ van een groep jonge meisje 1948 lid waren van de git, deling Venray. Van enkele i zijn helaas de namen niet {j We herkennen wel v./.tj venste nj: Ger Poels (leidster groep), onbekend, Maria Ka Thea Janssen, Maria Baltei bekend, Bets Rongen. Middelste rij: Gerda Bil Martha Vollebergh, onbeken Janssen, Mia Pouwels. Onderste rij: Mieke Jansse, van Opbergen, lbos Snijders, ré Verheyen, Antoinette Bah f Archieffoto J. v.d. f \JQ( IU :e/r Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Plechtige Neder landse Mis m.m.v. alle koren t.g.v. het 100-jarig bestaan van de kerk. Int.: Dankzegging. Misd.: Yvonne Tyssen en Monique Goumans. Zondag: 10.30 Gregoriaanse Hoogmis in Dankzegging 100-jarige Herdenking der Kerkwyding; ver dere int: Lei v. Dijck; Jac. Verlin den, Maria Aarts, zoon Leonardus en zuster Thadea, jgt; jgt. Johanna Hoenselaar-Thijssen. Misd.: Ingrid Wismans en Linda Poels. Maandag: 8.30 Fam. Janssen- Pubben. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Jgt. Huberta v. Dijck; jgt. Jo hannes Janssen en Johanna Jans sen. Misd.: Bas Wilms en Roel Wismans. Vrijdag: 8.30 Jgt. Antoon Poels en Catharina van Dooren. Kerk poetsen: Mevr. Gellings- Poels en mevr. Hendriks-Rutten. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H.H. John Fisher en Thomas Moore, Engelse martela ren. 19.00 Fhm. Van Vegchel- Vereyken; J. v.d. Heuvel-Peters. Zondag: 12e Zondag door het jaar. 10.00 Fhm. Huijs-v. Enckevort. Maandag: Geboorte van H. Joh. de Doper. 8.30 Geen H. Mis. Dinsdag: H. Adalbert diaken. 8.30 Byz. int (MJ). Woensdag: 8.30 Voor alle zieken (B). Donderdag: H. Cyrillus van Alexandrië. 8.30 Voor de kerk. Vrijdag: H. Ireneus. 8.30 Geen H. Mis. Misdienaars: Za: Martien en Maaike. Zo: Bart en Angela. Lektoren: Za: Josien Claessens. Zo: Jan Classens. Gedachte: Ergens gelezen 'Nood leert bidden. Maar nood kan men sen ook stom en bitter maken. Nood leert je alleen bidden als je een verbinding kunt leggen tussen de angst en de helpende aanwezig heid van de Heer'. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor mevr. Ruylits-, voor de zieken, ster venden, uit dankbaarheid en t.z.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Piet Ermers; uit dankbaar heid, v.b.i. en voor onze zieken. 10.00 Hoogmis voor Pierre Penders; Gerardus de Bruyn; Adriana Jans; ouders Michiels-Versteegen en kin deren en tz.i. Woensdag: 9.30 H. Mis voor fam. Bossers; t.e.v. de H. Jozef; uit dank baarheid. Vrijdag: 9.30 H. Mis t.e.v. H. Hart. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema 'Het hoofd bieden aan de zorgen des levens' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Du- nantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang geen kollekte. Oecumenische Basisgroep Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 23 juni is er een eu charistieviering van de oecumeni sche basisgroep "Heel de kerk, heel de wereld". Thema van deze viering is "Vruchtbaarheid". Voorganger is pastor F. Meyer. Plaats: Kapel be jaardencentrum Het Schuttersveld, Bergweg, Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kin dernevendienst A.s. maandag 24 juni is er de jaar lijkse vergadering om van gedach ten te wisselen over het wel en wee van de basisgroep Venray. Alle be langstellenden zijn van harte wel kom in Het Schuttersveld. Aanvang 20.00 uur. Koffer met inhoud gevonden By de politie kwam een eerlijke vinder een koffer brengen die hy had gevonden aan de Locht In de koffer bevonden zich naast kle dingstukken en sportspullen ook medicijnen. Er kon nog niet wor den achterhaald wie de eigenaar is. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: P.J.M. Bistervelts, Steegse Peelweg 55 te Leunen, voor het oprichten en in werking hebben van een boomkwekerij waar elek tromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1.5 kW, gelegen aan de Steegse Peelweg 55 te Leunen; H. Claessens, Timmermanns- weg 98 te Ysselsteyn, voor het ex art. 6a Hinderwet uitbreiden/wijzi gen van een varkensfok- en var- kensmestbedrijf, gelegen aan de Timmermannsweg 98 te Ys selsteyn. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 20 juli 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif- telyk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zy niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken INSCHRIJVING KERMIS-TERRAS Burgemeester en wethouders van Venray stellen voor de horeca ondernemers in Venray-kom de in schrijving open voor het exploite ren van een terras ter grootte van ongeveer 200 m2 op het Schouw burgplein aan de zyde van de Mer- seloseweg tydens de kermisdag: zaterdag 3 t/m woensdag 7 augustus 1991. By de exploitatie van het terras dient rekening te worden gehou den met het volgende: a. alle aansluitingen (elektriciteit, water en afvoer) zijn voor reke ning van de terras-exploitant; b. het terras mag tussen 10.00 en 02.00 uur worden geëxploiteerd, terwijl de aldaar ten gehore ge brachte muziek zich tot die loka- tie moet beperken-, c. by het terras wordt van gemeen tewege een openbaar toilet gelegenheid geplaatst, waarvoor van de terras-exploitant boven op de inschrijfsom een bijdra ge wordt verlangd van ƒ500,-. De inschryving dient te geschieden in een gesloten envelop met het op schrift 'kermis-terras'. De envelop dient te worden bezorgd op de afde ling Burgerzaken, kamer 031, van het gemeentehuis, binnen tien da gen na de datum van het blad waar in deze bekendmaking is geplaatst. Eventuele nadere inlichtingen kun nen worden ingewonnen op ge noemde kamer (tel. 23245). Burgemeester en wethouders voornoemd. mr. I1.J.M. Defesche. burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een aardappe lopslagloods aan de Metaalweg te Venray, t.n.v. Kroef BV, Beukenlaan 61 te Odiliapeel; het bouwen van een carport aan de Kattestaart 19 te Venray, tn.v. L.J.M. Manders; het bouwen van een serre aan de Reekgraafstraat 5 te Venray, t.n.v. J.C. Hendriks; het uitbreiden van een wo ning bouwen garage aan de Mar jolein 47 te Venray, t.n.v. T.P.M. Manders; het aanbouwen van een keu ken garage aan de Maijolein 45 te Venray, t.n.v. W.P.M. Mommen; het uitbreiden van een wo ning aan de Maijolein 17 te Venray, t.n.v. J.L.M. Rongen; het bouwen van een garage aan de Stationsweg 116 te Oostrum, tn.v. J.M.J. Direks; het vernieuwen van een gara ge/berging vaan de v. Broekhui- zenstraat 29 te Oostrum, t.n.v. M.J.A. Rutten; het aanbouwen van een serre berging aan de Kattestaat 11 te Venray, tn.v. C.M. Vervoort. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 21 juni 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het bouwen van een woning aan de Randenrade te Oostrum, tn.v. P. Runge, Vlasakker 12 te Oostrum. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 21 juni 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Op donderdag 27 juni a.s. zal weer het verkeerspreekuur worden ge houden. Tydens dit spreekuur, dat gehouden wordt door de Werkgroep Verkeersmaatregelen, kunnen pro blemen m.b.t. verkeerszaken mon deling worden voorgelegd en toegelicht Bezoek aan het spreekuur is uit sluitend mogelijk na afspraak. Daartoe kan (telefonisch) kontakt worden opgenomen met de sekreta ris van de werkgroep via doorkies- nummer 23250. Motorzaag gestolen Uit een niet afgesloten schuur by een boerderij aan het Volen werd een motorzaag ontvreemd. Hoe de diefstal heeft plaatsgevonden kon niet worden vastgesteld. Op zondagmorgen 23 juni de zomer in Well muzikaal in met een concert, dat in het staat van Mozart de grote c nist wiens 200e geboortedag jaar gedenken. De organisator van dit conci Gemengde Zangvereniging Wi opent het concert met een i Mozartliederen, die de zange het instuderen al veel muziki noegen verschaft hebben en lijk ook by he publiek in de s zal vallen. Het koor, dat vol; jaar het zilveren bestaansfeest staat vanaf de oprichting o.l: Ummenthum-Coppers. Medj king word verder verleend do< Gemengd Koor Gennep, dat ej weken geleden een le prijs t de op het zangconcours te Bej gen. Onder leiding van Jo< Burgh brengt het koor lieden o.a. Dvorak, Tennyson en Glüj Uit Venray wordt medewei verleend door twee geheel vei) lende gezelschappen. Allen dit het orkest Saltarello, in de§( als zeer goed bekend. Het i staat onder leiding van pater f Franken, tevens le violist. Hj kest bestaat uit een groep 1 scholieren. Hun programma %oon als volgt uit: Divertimento nr. fnr W.A. Mozart; Concert voor 2 fit en orkest van Falco Franken; fonia Piccolo van J. Andriessei 5Q trospection 11 van R. van Ottj Q en le Symfonie van L. van Bef ven. Well verheugt zich overl medewerking. Voor een geheel andere nootr het gezelschap Octet-Nog dat 9 jl. zijn eerste lustrum vierde.! de foto is al te zien, dat hetged brengen van geheel andere a Zij treden dan ook als laatst! Hun muziek is in de styl bershopmuziek en muzikaal c teur Jac. Janssen zal beslistej zijn groep van acht een moor geven aan dit zondagmorgeij cert in zaal Wallaria, waarvoorL len van harte bent uitgenodigdE'S© concert begint om 11.30 uui> E KOC 11' Jongedame zag haai gestolen fiets teruj Een jongedame uit Yssels werd op 8 juni jl. slachtoffer een fietsendief. Haar fiets gestolen, waarvan zij aangifte c Donderdagmiddag zag ze een, onbekende, jongeman met fiets bij de AH-supermarkt aa Kempweg. Die jongeman had flessen by zich om daar het sti| geld voor te ontvangen. De jonj me sprak de jongeman aan. verklaarde dat hy de fiets van vriend had geleend. De jonged belde vervolgens de politie. T die kwam was de jongeman, zoi fiets, verdwenen. Zy kon wel goed signalement doorgeven. Getuigen gezocht Zaterdagmorgen ontdekte eigenaar van een personena toen hij by zyn aan de Pavanest geparkeerde auto terugkwam, zyn auto beschadigd was. Uit sporen viel op te maken dat door een ander motorvoertuig veroorzaakt. De bestuurder echter geen visitekaartje achte laten. De politie vraagt nu of tuele getuigen zich willen meldj te Hl Kind tegen auto Een 8-jarig meisje lette bij oversteken van de Cellostraat om doende op en ze liep tegen een sonenauto, bestuurd door 21-jarige inwoner. Bij de bots liep het meisje lichte verwond gen op. Na behandeling in het kenhuis kon ze naar huis wonf~~ overgebracht. Winkeldiefstal Zaterdagmiddag bleken er v zonnebrillen gestolen te zyn bij opticiën in De Bleek. De brill hebben een waarde van 160 tot gulden per stuk. Enkele dagen ge den waren er eveneens vier zont brillen van dezelfde waat gestolen. Hoe de diefstal he plaatsgevonden kon niet word vastgesteld.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 16