STOMERIJ Ambtenaren kunnen zich thuis bekwamen in computer-gebruik 'De Kemp' schrijft voor derde keer een musical Kursus-informatie-bus bezoekt Venray Uitreiking diploma's aa Kath. Technische Scho( H.S.V. 't Alvertje H.S.V. de Roerdomp H.B.S. Diana De Zonnebloem L.V.B. Oostrum I.V.N. RISC Rincon Espanol Lourdescomité afd. Venray 'De Huisvriend' PEEL EN MAAS Jong Nederland W.D. afd. Venray "veltum" Verkeersongelukken met gewonden AREND! MODE '-"Vete .V. Geslaagd PEEL EN MAAS Donderdag 20 juni - Pag^ De uitslag van de le wedstryd van het zomerkoningsvissen van de korte hengels is: 1. A. Gooren; 2. M. v. Veghel; 3. R. Kanning; 4. H. v. Val kengoed; 5. H. Goossens. Zaterdag 22 juni is de 2e wedstryd. De uitslag van de le picker- wedstrijd van zondag is: 1. R. Wijn hoven sr.; 2. R. Wijnhoven jr.; 3. P. Haegens; 4. Th. Wismans; 5. P. Cuppen. Vijverkoning van het Wanssums Ven in Rob Swinkels. Zaterdag 22 juni is er een Kring- wedstrijd van de Federatie in de ha ven van Blerick. Voor deze wedstrijd opgeven by René Wijnhoven. Zondag 23 juni is de 2e picker- wedstryd. Woensdag 26 juni is de 2e wed strijd van het jeugdvissen in de vij ver De Ballonzuil te Merselo. Bijeenkomst om 17.30 uur by de visvyver. De leden visbootbezitters in het Kasteelhaventje moeten hun vis- boot vastmaken volgens een model in het haventje om schade aan het dryvend steiger en de andere visbo- ten te voorkomen. Ook de slag van de oprylaan en het hek tot de toe gang moet steeds gesloten worden by het in en uitgaan. Het Wanssums Ven: Maak ge bruik van de looppaden en vaste visplaatsen. Spaar het gazon en de jonge aanplant. Vergunningen en de sportvisakte zijn verkrijgbaar bij de sekretaris H. Lenssen, Allegrostraat 7, Venray, tel. 04780-87606 en bij Van Grootel Hengelsport, Stationsweg in Venray. Woensdagavond jl. werd de twee de wedstrijd gehouden om de vy- verkoning. H. v.d. Heuvel wist dit jaar beslag te leggen op de titel. 2e H. v.d. Hoogenhof en 3e J. Sanders. Zaterdag organiseerde Siebenge- wald haar koppel. G. Robben/H. v.d. Hoogenhof en B. v.d. Berken/J. Weys behaalden een goede klassering. Zondag werd de beslissende afle vering vervist voor de koningstitel. Bij de k.h. behaalde B. Janssen na een sterke inhaalrace de koningsti tel, G. Smits werd 2e en H. Vermeu len 3e. De titel bij de l.h. was voor A. v. Mil, 2e R. Vlemmings en 3e H. v.d. Hoogenhof. Zaterdag a.s. eerste kring- wedstryd te Blerick. Zondag 2e wedstrijd Venray- Bakel. Bijeenkomst om 7.00 uur aan de Ballonzuil. Opgeven tot don derdagavond tot 19.30 uur by H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. Voor uw nieuwe vergunningen kunt u terecht by H. v.d. Heuvel, Langeweg 38, Venray en V. Grootels Hengelsport Stationsweg. Zaterdag nam een drietal hand boogsporters deel aan de gewest kamp. short metric te Stem. Mevr. A. Thijssen behaalde een prachtige 2e plaats. By de heren werd H. Wil- lems 11e en F. Ramakers 12e. Zaterdagavond werd er deelgeno men aan het Lente toernooi van St. Thomas Blerick. Het eerste zestal behaalde I369p met als uitblinker M. hendriks met liefst 240p. Het tweede team behaalde 1148p. F. Ra makers vergaarde hiervan de meeste punten. Onze enige aspirant Wendy v. Ooi benaderde de hon derd punten grens. Geen slecht re sultaat voor zulke wedstryd. Donderdagavond wordt er ge schoten te America. Aanvang 20.00 uur. Het eerste zestal wist zich on danks een minder gew. kamp. toch nog te plaatsen voor de nationale korpskamp. Deze worden zondag a.s. gehouden te Geverik. Aanvang 10.00 uur. Op dinsdag 25 juni a.s. organi seert De Zonnebloem weer een ont spanningsmiddag in zaal In den Engel, Poststraat. We beginnen om half drie en het duurt tot vyf uur. U krygt eerst koffie met een stuk vlaai en daarna kdmt de heer Jaap Goumans, lid van de Veldeke-ver- eniging Venray, enkele verhalen vertellen of voorlezen over Venray van vroeger. Dit gebeurt natuurlyk in het Veiirayse dialekt Mocht er nog wat tyd overblyven, dan kunt u altyd nog onder het genot van een drankje gezellig een praatje maken. Iedereen heeft een persooniyke uitnodiging gehad. Op donderdag 4 juli as. houden we weer onze jaarlijkse fietstocht We vertrekken om 9.30 uur by de Rabobank en zyn rond 18.00 uur weer thuis. Tussen de middag gaan we picknicken (zelf brood meene men). Voor de koffie en thee wordt gezorgd. Na de middag gaan we gol ven by De Vossenheuvel. Kosten ƒ12,50 p.p. (2x koffie vlaai en gol ven). Dit kan worden betaald ty- dens de fietstocht. Opgeven tot 1 juli bij M. Wilms, tel. 83043. afd. Geysteren-Venray Zondag 23 juni: Bloemen-wande- ling. Vertrek om 9.30 uur vanaf het Schouwburgplein of om 9.40 uur bij Restaurant Den Schellaert in Wanssum. We gaan de opgedane kennis van de determinatie-avond in praktijk brengen langs de Maas in Weller- looi. Uiteraard dus: loupe en/of flo ra meebrengen. Ook diegenen, die niet hebben meegedaan aan de determinatie-avond kunnen na tuurlyk meelopen. MBvO-Volksdans-instuif Inmiddels is het een traditie ge worden dat de MBvO-volksdans- groepen in het rayon Venray het seizoen afsluiten met een volksdans-instuif voor alle leden. Ook dit jaar vindt een instuif plaats in de tafeltennishal, Kiosk la in het Brukske. De middag begint om 14.00 uur en duurt tot 16.00 uur. De entreeprys is ƒ1,-. Het programma ziet er als volgt uit: De heer Smits, direkteur van de Stichting RISG, zal de middag ope nen. Daarna volgt een gezamenlijke dans door alle 13 deelnemende groepen. Vervolgens wordt er per groep gedanst, afgewisseld met het nuttigen van een kopje koffie. De middag wordt afgesloten met een gezamenlyke dans. Namens de leidsters en de oude- renwerkers van de Stichting RISC, wens ik alle leden een heel plezieri ge middag toe. De slogan luidt: 'Dansen is plezier voor twee', maar in het geval van het volksdansen is dansen plezier voor een grote groep ouderen. Ik hoop dat u, ook in de toekomst, nog veel plezier aan het MBvO-volksdansen zult beleven. En el Encuentro Regional de la Miyer organizado por la FAEEH, en Eindhoven con mucha participa- ción y tambien de Venray, se toca- ron los temas de la Menopausa en todas las edades y ayuda que se pue- de prestar a la miy'er allochtona Flor, Soeiologa tocó el primer tema e Isabel Garcia el segundo. Los 'Papis' agradecemos a las Ma- dres el dia del 'Padre' tan agradable que nos han hecho pasar. Próximo viemes a partir de las 19.30 encuentro del grupo de hom bres de Venray. Domingo 23 Excursión a Dor drecht 'Fiesta del Sol' con actua- ción de Las Rocieras, salida a las 8.30 y regreso a las 22 horas. Er was grote belangstelling bij de regionale byeenkomst voor vrou wen, georganiseerd door fheeh, in Eindhoven. Venray was er ook. Er is gesproken over de menopauze, over alle leeftyden en over alle hulp die een allochtoonse vrouw kan krij gen. Flor, sociologe, sprak over het eerste thema en Isabel Garcia sprak over het tweede. De vaders bedanken de moeders voor de gezellige vaderdag die ze hen aan hebben geboden. A.s. vrijdag vanaf 19.30 uur by eenkomst van de mannengroep. Zondag 23 juni excursie naar Dor drecht 'Fiesta del Sol' met een op treden van Las Rocieras. Vertrek, om 8.30 uur, aankomst om 22.00 uur. Un saludo de HACE. Huis-aan-huis kollekte in gemeente Venray Het Lourdescomité afd. Venray houdt in de periode van 24 t/m 29 juni een huis-aan-huis kollekte in de gemeente Venray. Nog maar net een hele mooie bedevaart achter de rug staan nieuwe aktiviteiten weer te gebeuren. Als u de gemeentelijke kollekte-kalender over juni raad pleegt, zult u zien, dat volgende week is uitgetrokken voor het Lour descomité afd. Venray. Mede door de goede opbrengst van de kollektes afgelopen jaren, konden we telkens een respektabel aantal zieken een gratis reis aanbie den. Velen hebben Lourdes reeds mogen bezoeken, maar nog zeer vele zieken/gehandicapten uit de gemeente Venray staan op de wachtlyst. Lourdes lééft nog altyd by jong en oud. Vele medewerkers gaan volgende week met de kollektebus op stap; al lemaal vrijwilligers, die zich graag inzetten voor de zieken in Venray. Zy rekenen op uw financiële steun. Wy bevelen deze kollekte van harte by u aan! Alvast bedankt! Ledenvergadering 24 juni 1991 Agenda: 1. Opening door de voor zitter; 2. Notulen vorige vergade ring; 3. Bestuursmededelingen en ingekomen stukken; 4. Opgeven en ten vogels, data 6 en 20 juli 1991; 5. Verkiezing TT-bestuur; 6. Clubblad; 7. Kontributie-inning; 8. Rondvraag Wy hopen veel leden op de laatste vergadering voor de vakantie te be groeten. elke week nieuws Komend weekend gaan diverse leiders en leidsters op survival. De ze is georganiseerd door andere lei ding binnen onze club. Survival houdt in dat de leiding in groepjes met kaart en kompas op weg wor den gestuurd. Onderweg dienen zei allerlei hindernissen te trotseren. Het is de bedoeling dat ze zoveel mogelijk gebruik maken van primi tieve hulpmiddelen (hout en touw b.v.). Waar de reis naar toe gaat en hoe er geslapen wordt, blyft een verrassing! Survival is gericht op de spelpei- ler buitenleven. Hierbij kan men denken aan tochten lopen, kompas lezen en ook tafels en stoelen in elkaar zetten met hout en touw. Ver der gaan we dan met de groepsle den de natuur in om aldaar allerlei dingen te bestuderen en te experi menteren. Buitenleven is dus ook een belangrijk element binnen het spelen by Jong Nederland. Iedere leeftijdsgroep krygt dit thema aan- gboden op een aangepaste manier. Voor meer informatie kunt u te recht by Eric Geuyen, Veltumse Kleffen 83, 5801 SC Venray. tel. 04780-82985 (na 1&00 uur). Bestuurswisseling Op de algemene ledenvergade ring van de WD Venray, die plaats- von op maandag 13 mei jl. is een nieuw bestuur gekozen. Deze leden vergadering ging vooraf aan de geslaagde paneldiskussie over het fenomeen 'Noord-tangent Venray'. De taakverdeling binnen het nieuwe bestuur is als volgt: John Niessen, voorzitter; Leonie Cals, vice-voorzitter; Frank Hazeu, sekretaris; Menno v.d. Hoff, pen ningmeester; Rob Robberegt, alge meen bestuurslid; Jan Drentje, algemeen bestuurslid; Peter van Elswyk, public relations. Het bestuur heeft inmiddels een maal vergaderd. Op 31 mei is op een informele avond afscheid genomen van de scheidende bestuursleden. Speciale dank werd uitgesproken aan de heer Piet Kienhuis die negen jaar het voorzitterschap van de WD Venray heeft waargenomen en het gezicht van de WD Venray was. Overigens bleek op deze informele feestelijke bijeenkomst duidelijk dat enige koningsgezindheid de aanwezigen niet kon worden ont zegd. De heer Frans van Hooft wist zichzelf zeifis tot (schutters)koning van de WD afd. Venray te promove ren via het afschieten van het laat ste hout van de vogel. By de barbecue hierna, mengde de ko ning zich echter zondere verdere plichtplegingen te éisen, onder zyn onderdanen. REINIGEN VERVEN IMPREGNEREN REPAREREN STCPPEN VERHUURTAPUTREINIGER REINIGEN VAN: KLEDING. (VLOER KLEDEN DEKENS. DEKBEDDEN. (VITRAGE-) GORDIJNEN. TROUWJAPONNEN. (TUINSTOEL-) KUSSENS. TAPUTEN STOMERIJ In de nacht van vorige week dins dag op woensdag, omstreeks 03.20 uur, raakte een personenauto, bestuurd door een 26-jarige inwo ner van Uden, op de Jan Poelsweg in Ysselsteyn van de weg. In een bocht reed de auto rechtdoor, botste tegen een lantaarnpaal, vervolgens tegen een boom en kwam tenslotte tegen een hoogspanningsmast tot stilstand. Een van de inzittenden moest met verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. De po litie ontdekte dat de bestuurder on der invloed van alkohol verkeerde. De bekende proeven rechtvaardig den een rijverbod van 3 uur en op making van proces-verbaal, inzake het ryden onder invloed. Donderdagmiddag omstreeks 14.15 uur lette een 56-jarige uit Heesch afkomstige bestuurster van een personenauto, toen zy vanaf de Mgr. Hanssenstraat de Wanssumse- weg opreed, onvoldoende op het verkeer. Een 29-jarige bestuurder van een vrachtauto uit Benschop kon de door hem bestuurde vracht auto niet meer tydig tot stilstand brengen en ramde de personenauto in de flank. Het was een geluk dat het wegdek door regenval nat was, waardoor de personenauto door schoof en niet kantelde. Tbch liep de bestuurster levensgevaarlijke verwondingen op en moest zy naar het ziekenhuis worden overge bracht De auto werd totaal ver nield. De vrachtauto liep lichte schade op. Vrijdagmiddag omstreeks 13.50 uur kon een 40-jarige inwoonster van Horst de door haar bestuurde auto op de Haag te Merselo, onvol doende onder kontrole houden. Zy botste tegen een traktor met een blubberton. De bestuurster liep by de botsing verwondingen op en moest naar het ziekenhuis worden vervoerd. Na behandeling kon zy naar huis worden overgebracht. Voor het derde achtereenvolgen de jaar hebben de kinderen van ba sisschool De Kemp zelf een musical geschreven. Drie jaar geleden is men gestart met het musical pro- jekt 'Van niets tot iets' o.l.v. de mu- ziekconsulent Jos van Eyck. Deze heeft ook in het tweede jaar de lei ding gehad. Dit jaar kon de muziek- consulent slechts beperkt helpen omdat hij verplichtingen had op andere scholen. Tbch heeft men het aangedurfd om zelfstandig van start te gaan met het projekt, nadat ook ouders zich hiervoor hadden uit gesproken. Vele ouders zijn dan ook aktief. Het eerste jaar heeft men een vliegtuigkaping meegemaakt. Het tweedejaar werd er op Mars geland. Nu blyft men met beide benen op de grond. Door middel van een gestolen schatkaart komen boeven in een jungle terecht waar een sur- vivalwedstryd gehouden wordt Daar wordt warempel een schat ge vonden. Een aantal aktieve kinde ren doorkruist echter hun pad. Het hoogtepunt is natuurlijk de opvoering voor de ouders en beken den. Maar ook de twee scholen voor speciaal-onderwijs te Venray nl. De Essel en 't Groenewold zijn uitgeno digd evenals van basisschool Co- ninxhof de leerlingen van groep 8. De opvoeringen zyn op dinsdag 25 juni om 13.30 uur. Op woensdag 26 juni om 10.30 uur en donderdag 27 juni om 19.00 uur. Op maandag 24 juni a.s. staat de kursus-informatie-bus van 12 tot 16 uur aan de Merseloseweg te Venray. Volwassenen kunnen hier terecht voor informatie en advies over kur- sussen en opleidingen. De kursus- informatie-bus is een initiatief van het Educatief Centrum Noord- en Midden-Limburg. In Venray is ook een konsulent van de Stichting Be roepsgerichte Volwasseneneducatie in de bus aanwezig. Het Educatief Centrum Noored en Midden-Limburg beoogt met dit projekt: - inlichtingen te verstrekken over regionaal aanbod van onderwijs, vorming en scholing; - informatie te verstrekken over educatieve mogelijkheden in het algemeen, zowel binnen als bui ten de regio; - deelname aan volwasseneneduca tie te stimuleren en desgewenst helpen by het maken van een keuze. Voor informatie over kursussen en opleidingen kunt u ook bellen naar het Educatief Centrum Noord- en Midden-Limburg, tel. 077-546060. Dinsdagavond vond op de tradi tionele wijze in de aula van de KTS de uitreiking van de diploma's aan de geslaagden plaats. Het was voor de eerste keer onder leiding van de nieuwe direkteur de heer De Veen, die de traditie van de uitreiking wil voortzetten. Hij vond het een goede zaak, dat aan die uitreiking een be paald cachet wordt gegeven en ze ker in het byzyn van de ouders. De heer Puyn, voorzitter van het schoolbestuur, wees in zijn wel komswoord nog eens op de belang rijkheid van de uitreiking. Immers de geslaagden sluiten een belangry- ke fase in hun leven af en beginnen met een nieuwe start voor de toe komst of ze nu de school definitief gaan verlaten, in het bedrijfsleven gaan beginnen of wel aan een ver volgstudie beginnen. Degenen die in het bedrijfsleven stappen behoe ven zich niet bang te maken voor de toekomst, want de behoefte aan technisch opgeleide mensen van de LTS blijft nog groot De KTS Venray heeft behoorlijk aan de weg getim merd. Dat blykt wel uit het feit dat er 15% meer aanmeldingen dan het vorig jaar zijn binnengekomen. Was het in het verleden zo dat de direkteur de diploma's uitreikte, nu was hij van oordeel dat dit beter zou kunnen gebeuren door de klassele raren, die jarenlang met de geslaag den hadden opgetrokken. Direkteur De Veen wees er in zyn maidenspeech nog eens nadrukke lijk op, dat het nu behaalde diploma de grondslag is voor het aanslui tend hoger beroepsonderwijs dan wel de entree in het bedrijfsleven. De techniek neemt steeds toe en dat zal ook voor degenen die het be drijfsleven instappen van belang zyn dat ze toch aan vervolgonder- De zomervakanties beginnen er aan te komen en dat betekent, dat wij ons al in hevige mate bezig houden met het komende Najaars- en Winterseizoen! Zo vlug gaat de tijd! Maar vóórdat het zover is, houden wij eerst onze inmiddels overal bekende Zomer-Uitverkoop tegen écht aantrekkelijke prijzen! (10-20-30%) Uw vakantie-budget zal er beslist wél bij varen! Zowel in Venlo, als in Venray gaat het grote Zomer-Voorverkoop-feest van start. U bent van harte uitgenodigd, maar denk erom: Wie het éérst komt heeft de beste keus! Wij wensen U nu alvast een héél fijne vakantie en volop zomerweer. Tot spoedig ziens, hopen wij! En de koffie staat natuurlijk ook klaar! Gespecialiseerd In de maten 38-58 Venray Venlo De Bleek 78 Parade 76 Tel. 04780-12384 Tel. 077-544582 Fax 04780-12512 Fax 077-520770 Omdat de ambtenaren ten ge meentehuize in het kader van de automatisering al veel te maken hebben, of te maken zullen krygen met het werken met computers, krijgen zij de gelegenheid thuis met dergel'yke apparatuur te wer ken. Alle ambtenaren hebben een eenmalige kans gekregen een per sonal computer met beeldscherm en printer aan te schaffen. Zy kun nen hiervoor by de gemeente een rentedragende lening tot een be drag van ƒ3.000,- afsluiten, af te los sen in drie jaar. Daarby hebben zy de verplichting een door de ge meente te financierenstartoplei ding voor het gebruik van de p.c. te volgen. Ttegenover de verplichting stelt de gemeente een stimulerings bijdrage van 30% van de aanschaf kosten tot een maximum van ƒ900,-. Het gemeentebestuur vindt het belangrijk, dat men thuis in zicht kan krygen in de apparatuur om in kantoorsfeer mee te kunnen met de automatisering. Op deze wy- ze kan ook de angst om met een computer te werken worden weg genomen. Intussen hebben ruim 150 amb tenaren van deze regeling gebruik gemaakt. Vrijdagmorgen werden in de tweede ronde 76 computers door de heer Pieter Lamers van Iris Automatisering in Leunen aan de gegadigden geleverd. Volgens de heer E. Oosthoek, koördinator auto matisering, heeft de gemeente by de levering van de apparatuur, te gen de achtergrond van landelijke offertes, bewust voor een Venrays bedrijf gekozen om de kwaliteit, prys en gegarandeerde service. Na het tekenen van het kontrakt werd de eerste van de 76 computers door de heer P. Lamers aangeboden aan de heer A. v.d. Wal van de afde ling Burgerzaken. Onder het toe ziend oog van deskundigen werd geprobeerd de computerangst te overwinnen en zich te verdiepen in de geheimen van de apparatuur. Inbraken in personenauto's Tijdens het bezoekuur in het zie kenhuis werden twee op de par keerplaats bij het ziekenhuis geparkeerde auto's opengebroken. In beide gevallen bedroeg de buit de aanwezige radio-apparatuUr. De be nadeelden waren een inwoonster uit Horst en een inwoner uit Vier lingsbeek. Op gestolen fiets De recherche hield op de Henri Dunant een 19-jarige inwoner aan die op een gestolen fiets reed. De fiets werd in beslag genomen. Na verhoor en opmaking van proces verbaal werd hy huiswaarts gezon den. Het was niet de eerste keer dat tegen hem proces-verbaal inzake diefstal van een fiets werd aange houden. Drie auto-inbraken In de Doormanstraat werden in de nacht van maandag op dinsdag drie auto-inbraken gepleegd. Ge zien de werkwijze denkt de politie aan dezelfde dader. In alle gevallen was er op brute wijze gewerkt om in de auto te komen, waaruit de aan wezige radio-apparatuur ontvreemd werd. De totale schade wordt op f3.000,- geraamd. aar it Overio /icikci, E n. Pascal"\7 n P. Pauw* wys gaan doen, gezien de verai. ring en de ontwikkelingen in bedryfsleven. Het percentage geslaagden is jaar weer hoog nl. 88% en u drukt in aantallen: 86 namen de eindexamens deel en daai slaagden er 78, 2 krijgen nog 6lag: herkansing. 40% Van de gesl^BSV den gaat naar het bedrijfsleven dramini 60% gaat verder studeren. Dgramu By de geslaagden was één mer (Michaelie Sanders) en die kp volger van haar klasseleraar naast (acht: boeket bloemen ook een kusje. Arts, W. Natuurlyk werden er dit jaar v weer de nodige pry zen uitgereMill, H. aan die leerlingen, die door yhoven,1 korrekt gedrag hun studiejaar hpvermar den volbracht. Dat waren Patafmeldi Klabbers uit Well, Eric Verpalen vond by Venray, Niels Beelen uit Overio Maurice Poels, Ilker Cicikci, Heidens, Harm Franssen, Pascf cobs, allen uit Venray en P. Pauw«1 uit Sevenum. OORKONDE LEGPENNING Voor de dertiende maal had Industriële club Venray een c konde, legpenning en geschenk schikbaar gesteld voor de me( belovende leerling waarvan vi tt wacht wordt dat deze zich tot e<# V goed vakman zal ontwikkelen. H was de heer ir. Timmer van Rai Xerox, die namens de IC Venray omstreken Rik Ewals deze pit overhandigde. 1 Mevr. Van den Hoek feliciteei iel-Mer de geslaagden en ouders en bracjrograir dank aan docenten en bestuur i mens de Ouderraad. Namens Ouderraad bood zij de direktie e cheque aan voor het fonds voor geluidsinstallatie. t Frank de Klein sprak woord van felicitatie en dank namens leerlingenraad. Zijn goed ondöitslag: bouwde toespraak maakte vda^na- zyn woordkeus grote indruk bij L draj ouders, docenten en bestuur. tslag: rum-Lei ogrami rum-M< ltslag: (nssmr hrogra VO-Yss Aan De Molenbossen te Bij, rick LHNO afd. UV zijn gesla; Shusha Klyzen uit Venray en Cind Poels uit Merselo. |<öf Aan de Hogeschool Ensched sektor economie (HEAO) commdi een ciële economie is geslaagd Leonlftonkl Oehmen uit Oostrum. j in ei£ Aan de Hoge School te Eindh^1*1 W ven is Maikel van der Sanden ujnië. 0 Oirlo geslaagd voor ingenieursbjn bezi dryfskunde. ket Op de Scholengemeenschap Stevensbeek, afd. MAVO is gesla; Mare Vercauteren. Aan de Katholieke Tech; sche School te Venray zijn juni geslaagd: Mechanische Techniek: Ahm( Altin Venray, Robert von Bannissel fiers lomei rde, litreer •4 stai ien< >ftb: sol ïr ee: ider Venray, Geert Barents Venray, Michj S. u Peeters Overloon*, Murat Unüvar VeÉt ray, Frank Wouters Rips', Ivo Cox Veil ray, Paul Cox Sevenum, Rick EwaJ Venray*. Alexander Hebben Well, Jenniskens Leunen, Pieter-Paul Riet^ Merselo. Marco Tbtteroo Venray. Mai Timmermans Venray*, Emiel Weil1 Blitterswyck*. Mechanische Techniek CD1 niveau: Roy Duyf Venray, Mart Franssen Wanssum, René Hagens WeÉj Marcel Hoedemaekers Venray, Patrick Klabbers Well, Tbm Lemmens Leuneig Otto Pastors Overloon, Mare Theui Leunen, Ruud Tyssen Merselo, Rick VeFsen bruggen Venray, Eric Verpalen Venraypsen Mechanische Techniek twe< diploma: Rupis Jagroep Venray. Mechanische Techniek tweedl diploma CD-niveau: Michaela ders Venray. Installatietechniek: Niel Beeleij Overloon*, René van Ham Oostrum*, Ma^ rio Rooyakkers Overloon*, Chri Verheyen Leunen. IBser Installatietechniek tweede dit ploma: Leon Aarts Ven ray Rick Rut ten Wanssum. Mark Sikes Oostrum' Jn s Luc Sikes Venray*. Installatietechniek tweede di g qq ploma CD-niveau: Maurice Poel rote Venray**. - jd Motorvoertuigentechniek: Bjongani Derks Venray, Johan Hendrix Blitters wyck, Dean Lawson Venray, Mario Lit jens Leunen, Mischa Peeters Overloon 'ase' Sander Poels Overloon, Maurice Roosen 'ch garten Horst, Ronny Vollenburi Iniv Wanssum*. èld Motorvoertuigentechniek twee ersi de diploma: Eric Bouten Evertsoord* He Ilker Cicekci Venray, Hans Gubbel! w, Horst, Alper Köseoglu Venray, Mark Par jer(; ren Venray, Danny Rootbeen Grub benvorst Motorvoertuigentechniek twee de diploma CD-niveau: Ron Heidens Melderslo*, Peter Pauwels Sevenum*.fn'> Geert Peeters Merselo, Medard Winant Holthees, Roger van Zadelhoff Horst*,] Leon Nojjen Oirlo, Raymond Pleysierj Leunen. Bouwtechniek Timmeren: Sachaj Kemmelings Wanssum, Ed Spee Venray.| Marco Vermeulen Venray, Ludy v.d. Wyst Venray, Herman Cox Venray,! Harm Franssen Venray. Roy v.d. Heydenl Di Wanssum, Etienne Molmans Venray, Er- ven ik Th eeuwen Wanssum. Bouwtechniek Timmeren CD- niveau: Eddy Reynders Oostrum, Dick Schoenmakers Merselo. Bouwtechniek Timmeren twee de diploma: Arno Beks Venray. Bouwtechniek Schilderen: Pa trick Bergs Venray. Pascal Jacobs Ven ray. Duncan Kroh Venray, Iwan Slabbers Sevenum, Jeroen Stikkelbroeck Venlo. Bouwtechniek Schilderen CD- niveau: Peter Brecheisen Venray. Deze leerlingen zyn tevens voor het NIL-lasdiploma. niveau 1. Deze leerling is tevens geslaagd voor het NIL-lasdiploma. niveau 2. Jo velt

Peel en Maas | 1991 | | pagina 12