Prijsvraag 'Kunst en Sport' Evenementenkalender Wie bedenkt een originele naam voor het zwem- en rekreatiecentrum? NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Hinderwet Bouwvergunning verleend Bekendmaking Openbare vergadering Welstandscommissie Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Aanpak parkeeroverlast Sportlaan Kollektekalender mei 1991 LLTB zamelt landbouw plastic in Raadhuis gesloten Bouwvergunnin aangevraagd Geen huisvui ophaaldienst PEEL EN MAAS* PEEL EN MAAS Donderdag 16 mei - Pagii - JR ra RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 1530 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging. verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie. sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Ven ray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: P.J.M.R. Kusters, Hoop weg 38 te Venray, voor het ex art. Hinder wet uitbreiden/wyzigen van een kuikenmestbedryf, gelegen aan de Beekweg 83 te Merselo. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 16 juni 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend b\j burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken In verband met de opening van het zwem- en rekreatiecentrum is een prijsvraag uitgeschreven met als thema 'Kunst en Sport'. Daartoe worden alle amateuristische kunstbeoefenaars opgeroepen hun creatieve lqjk op de sport in al zyn facetten te uiten in de vorm van een kuntwerk dat tentoongesteld kan worden. Dit kunstwerk over de sport kan een schilderij, tekening of foto zijn, beeldhous-, boetseer- of smeerwerk; textiel, pop of bloemsierkunst en noem maar op wat iemand nog zelf bedenken kan. Als het maar op te hangen of ergens neer te zetten is. Iedereen die niet beroepsmatig met kunst bezig is kan hieraan deelne men. Alleen of in groepsverband. Tbt uiterlijk 15 november 1991 kunnen de kunstwerken worden aangemeld by de onderafdeling 'Be- Burgemeester en wethouders van Venray hebben- in hun vergadering van 7 mei 1991 voor de onderstaan de bouwplannen bouwvergunning verleend. Zy die menen door de af gifte van één of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kunnen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrft indienen en. wel binnen dertig dagen na boven genoemde datum. het bouwen van een woning aan de An deslaan 15 te Venray t.n.v. J.M.H. Versteegen, Pettenma kerstraat 12; het bouwen van een woning garage aan de Timmerman nsweg 17 te Ysselsteyn, tn.v.M.H.M. Jans sen, Peelweg 17; het verbouwen van een fa briekshal aan de Maasheseweg 89-91 te Venray, tn.v. Rank Xerox; het bouwen van een garage carport aan de Grauwveen 9 te Ys selsteyn, t.n.v. MJ.L. van der Zanden; het bouwen van een garage carport aan de Grauwveen 11 te Ys selsteyn, tn.v. F.J.H.M. v. Soest; het bouwen van een serre aan de Kamperfoelie 53 te Venray, tn.v. Th.J.M. Vorstenbos; het bouwen van een garage carport aan de Bershof 1 te Leunen, tn.v. M.C.M. Michels; het bouwen van een hobby ruimte aan de Eligiusweg 25 te Ven ray, tn.v. A.W.J. v.d. Lisdonk; het bouwen van een rij wielstalling aan de Langstraat 85 te Venray, tn.v. H.J. Janssen; het bouwen van 2 mestvar- kensstallen aan de Haag 11 te Mer selo, tn.v. H.GJ.M. v. Haren, Merseloseweg 8 te Overloon; het bouwen van een carport aan de Meester de Haanstraat 4 te Leunen, tn.v. J.M. v. Osch; het plaatsen van een overkap ping aan de Grotestraat 57 te Ven ray, tn.v. Bakkerij Gommans Sevenum bv. Kerkstraat 13; het bouwen van een biggen- batterij aan de Peelken 2 te Ys selsteyn, tn.v. W.J.B. Luijten; het uitbreiden van een var kensstal aan de Meerloseweg 18 te Oirlo, tn.v. Maatschap Voermans; het bouwen van een woning aan de Nicolaashof 11 te Venray, tn.v. A.M.A. Verhagen, Pavanestraat 115; het bouwen van een woning aan de Nicolaashof 9 te Venray, tn.v. W.J. Vievermans, Veltumse Kleffen 66; het bouwen van een garageJ hobby-ruimte aan de Heidseweg 67 te Heide, tn.v. S.M. Nellen; het bouwen van een serre aan de Heidseweg 39 te Heide, tn.v. S.P.M. Muysers; het bouwen van een kelder on der woning aan het Bergkwartier 6 te Venray, tn.v. J. Zwikker; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Lollebeekweg 57 te Castenray, tn.v. T. Stam; het plaatsen van een dakkapel aan de Urbanusweg 4 te Leunen, tn.v. G.C. Swinkels; het aanbouwen van een ber ging aan de Urbanusweg 4 te Leu nen, tn.v. G.C. Swinkels; het bouwen van een woning aan de Melchiorhof 11 te Venray, tn.v. L.J.H, Ticken, Nijver heidstraat 10a; het bouwen van een kantoor gebouw tb.v. het Gewestelijk Ar beidsbureau aan de St Jozefweg te Venray, tn.v. Slokker Vastgoed Groep bv. Paradijslaan 22a te Eindhoven; het verbouwen/aanpassen van een bedrijfspand (v/m melkfabriek) aan de Leunseweg 22 te Leunen, tn.v. Interstyling Venray (P.H.W.M. Reïnijes), Stationsweg 126a te Oostrum; het bouwen van een woning aan de Melchiorhof 14 te Venray, tn.v. P.A. Janssen, Thrantellastraat 9. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche heer Welzij nsakkommodaties'. Alle werken zullen in het zwem- en re kreatiecentrum tentoongesteld worden. Een commissie van des kundigen zal een selektie van 3 werken maken, waarvoor de vol gende prijzen beschikbaar zijn: le prijs: ƒ200,-; 2e prijs: ƒ150,-; 3e pry's: ƒ100,-. Alle inzendingen wor den voorts gewaardeerd met lx gra tis zwemmen in het nieuwe centrum. De organisatie hoopt onder de in zendingen bedolven te worden. Hoe meer mensen deelnemen hoe beter! REGELING WEGSLEPEN VAN VOERTUIGEN De burgemeester van Venray maakt het volgende bekend. In dê praktyk blijkt steeds meer de nood zaak van het hebben van de moge lijkheid tot het wegslepen van auto's. Het komt namelijk steeds va ker voor. dat voertuigen in stryd met de verkeersregels worden ge parkeerd voor inritten, op invaliden-parkeerplaatsen, flets- of voetpaden, of op andere wijze zoda nig geparkeerd worden dat hinder lijke en/of gevaarlijke situaties ontstaan. Tbt nog toe ontbrak de mogelijkheid voor de politie om te gen dergelijke overtredingen op te treden, anders dan door het opma ken van proces-verbaal. Per 1 juni a-s. zal een besluit van kracht worden, dat het mogelijk maakt om zodanig geparkeerde voertuigen weg te slepen en over te brengen naar een afgesloten be waarplaats, op kosten van de eige naar. Die kosten bedragen ƒ175,- inclusief btw voor het wegslepen en één etmaal opslagkosten. Eventueel komt daar nog bij extra bewaar- kosten van ƒ20,- per half etmaal, in dien het voertuig niet binnen één dag wordt opgehaald. De kosten dienen te worden be taald op het hoofdbureau van poli tie aan de Leunseweg. Na betaling ontvangt de eigenaar van het voer tuig een bewijs, waarmee hij het in bewaring genomen voertuig kan ophalen (van maandag tot en met zaterdag tussen 09.00 en 17.00 uur). Venray, 16 mei 1991 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Op woensdag 22 mei 1991 zal om 09.00 uur voormiddag in het raad huis (kamer 126) een openbare ver gadering worden gehouden van de Welstandscommissie. De agenda voor deze vergadering ligt vanaf dinsdagmiddag, 14.00 uur, ter inzage by de sekretaris van de Welstandscommissie, de heer C. van Rossum, tel. 04780-23377. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een carport wyzigen toegang showroom werkplaats aan de Langstraat 110 te Venray, t.n.v. H.C. Strybosch; het bouwen van een carport aan de Smakterweg 9 te Venray, tn.v. T.J.A. Arts; het bouwen van een serre aan het Kennedyplein 2 te Venray, tn.v. C.W.P. Cuppen; het bouwen van een serre aan de Kamperfoelie 59 te Venray, tn.v. H.P.G.M. Stevens; het bouwen van een tuinhuis je aan de Gildestraat 13 te Oostrum, tn.v. P.J.L. Peeters, Ooster Thienweg 6; het uitbreiden van een wo ning plaatsen erfafscheiding aan de Kogeldistel 2 te Venray, tn.v. W.P.A.J. Kipperman; het bouwen van 22 woningen aan de Marjolein te Venray, tn.v. Ge- bebouw bv, Achterdijk 18 te Helmond; het bouwen van een veranda aan de Luitstraat 26 te Venray, tn.v. H.M.J. Weegh; het bouwen van een hobby ruimte aan de Mozartstraat 10 te Venray, tn.v. PJ.C.M. Huisman. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 17 mei 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche De gemeente Venray heeft onderstaande Evenementenkalender op gesteld. Verenigingen/instanties kunnen aktiviteiten, aanvullingen en/of wijzigingen doorgeven aan de gemeente Venray, tel.nr. (04780-) 23245. Het moet uiteraard wel gaan om aktiviteiten, die het karakter van een 'evenement' hebben. Het is niet de bedoeling om 'eigen' akti viteiten van verenigingen, clubs, etc. in deze kalender op te nemen. Mei 1991 19 18, 19 en 20 25 t/m 28 Straatvoetbaltoernooi SV Leunen Muziekfeesten en Aid Mereelse Dag Kermis Leunen Juni 1991 1 en 2 6 t/m 9 14, 15 en 16 21 en 22 22 t/m 25 29 en 30 29 en 30 Juli 1991 1 en 2 6 t/m 9 21 23 t/m 26 22 t/m 26 29 Augustus 1991 3 t/m 7 18 24 t/m 27 25 25 28 t/m 31 Kennedy Mare Venray Avon d vie rdaagse Vaderdag Venray Jeu de Boules Venray Kermis Heide Fancy-Fhir Venray, terrein PCV Kermis Merselo Kermis Merselo Kennis Ysselsteyn Veulense Historie, Op de Vlies Fietsvierdaagse Kindervakantiewerk Venray Jaarmarkt Venray 31 Kermis Venray Autocross, circuit Oirlo Kermis Castenray 1/4, 1/8, trio Triathlon Venray Limburgse Ruiterkampioenschappen te Leunen Wereldkampioenschap modelstockcar, circuit Smakte rweg Kermis Veulen September 1991 1, 2 en 3 7 7 t/m 19 15 21 en 22 22_ 29 Wereldkampioenschap modelstockcar, circuit Smakte rweg Kermis Veulen Taptoe Venray, Grote markt Kermis Oostrum Straatfestival winkeliers H» Muziekfeesten Lepnen, De Vlies Veulen Dodenherdenking Engels Kerkhof ityav Halve marathon Venray, omgeving Venray November 1991 24 Koopzondag Venray (St Nicolaas) December 1991 22 Koopzondag Venray (Kerstmis) Een juiste naam is voor een zwem- en rekreatiecentrum voor al le gebruikers van groot belang. Daarom wordt medewerking ge vraagd bij het vinden van een goede naam. Voor de naamgeving zijn de volgende criteria richtingbepalend. Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelyke Ordening vry stel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het plaatsen van een dakkapel dakraam aan de Lisdodde 4 te Venray, tn.v. E.B.W.G. Willemans; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Tiran teilast raat 16 te Ven ray, t.n.v. J.G. Endere; het bouwen van een tuinber- ging aan de Past. Strijkerestraat 17 te Leunen, tn.v. O.J.W.M. Come- lissen; het bouwen van een berging aan de Allegrostraat 33 te Venray, tn.v. WJ.E. Henkens; het bouwen van een garage aan de Van Broekhuizenstraat 34 te Oostrum. tn.v. A.P.G.M. Volleberg, Buskensven 1; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Menuetstraat 6 te Venray, tn.v. J.J.W. Geerits; het uitbreiden van een wo ning aan de Past. Vercoulenstraat 4 te Merselo, tn.v. H.P. Jacobs. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 17 mei 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche Nederlandse naam; kort en krachtig; eenduidig en helder; com merciële uitstraling; tijdloos; spor tieve klank, in relatie tot de doelstelling van het centrum. Een deskundige commissie zal uit alle inzendingen de selektie maken. Op de dag van de opening zal deze naam vervolgens op het centrum pry ken. De juiste inzending wordt be loond met, een passend kado en een gratis entreepakket voor het cen trum in 1992. De inzendingen worden inge wacht tot 1 juni a.s. by de gemeen te Venray, onderafdeling Beheer Welzy nsakkommodaties, Postbus 500, 5800 AM Venray, onder ver melding: naam zwem- en rekreatie centrum. Op de Sportlaan (sportpark De Wieën) geldt een stopverbod. Steeds vaker blijkt echter, dat dit stopverbod wordt geschonden, vooral door gebruikers van de sportakkommodaties op het sport park De Wieën. En niet zelden in zö'n ernstige mate, dat de doorgang geheel geblokkeerd wordt, waar door de toegang tot het sportpark voor byvoorbeeld ambulances ern stig wordt belemmerd, met alle mo- gelyke gevolgen van dien. Daarom is in overleg met de ge meentepolitie afgesproken, dat van af heden streng zal worden opgetreden tegen overtreders van het stopverbod op de Sportlaan. Daarbij zal naast de mogelijkheid om proces-verbaal op te maken ook gebruik gemaakt kunnen worden van de nieuwe wegsleepregeling, die per 1 juni a.s. in werking zal tre den (zie publikatie elders op deze pagina). Gebruikers en bezoekers van het sportpark dienen daar terdege re kening mee te houden. 12 t/m 18 mei: Nederlands Ast mafonds. 18 mei: Jeugdopvang Tafeltennis vereniging Red Stars Venray. 25 mei: Scouting Don Bosco Leu nen, uitsluitend in Leunen. 25 mei: Jeugdopvang MMSK St Petrus' Banden. 26 mei t/m 8 juni: Nederlands Ro de Kruis. Alleen voor deze kollektes is een vergunning verleend. Kollekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kol lekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. De LLTB houdt deze week weer een aktie om het landbouwplastic in te zamelen voor hergebruik. In Ysselsteyn kunnen morgen, vrydag 17 mei, agrariërs hun landbouw plastic inleveren tussen 8.30 en 12.00 uur. In Oirlo bestaat eveneens vrijdag de gelegenheid om het land bouwplastic in te leveren en wel van 13.00 tot 16.30 uur. Op maandag 20 mei (2e Pink sterdag) is het raadhuis de gehele dag gesloten. Art. 19 WRO/50,8 woningwejw Burgemeester en wethouders; Venray zyn voornemens om toepassing van artikel 19 van Wet op de Ruimtelijke Orden en/of artikel 50, lid 8, van de ningwet, medewerking te verlen aan de navolgende bouwaï vrage(n): het bouwen van een wondp; aan de Langeweg/Fr. Michelsstn v te Venray, t.n.v. G.A.M. Reijndi ra Langeweg 96. De op de bouwaanvrage(n) betièn king hebbende stukken liggen n ingang van 17 mei 1991 gedureii ar 14 dagen voor een ieder ter inza by de onderafdeling bouw- en 1"1 ningtoezicht, kamer 310 van l'1 raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uurel Gedurende deze termijn kunn Jj eventuele bezwaren schriftelijk burgemeester en wethouders w y den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Op maandag 20 mei (2e Pii sterdag) komt de wekelijkse roi van de huisvuilophaaldienst te v vallen. 'n abonnement waard Koeien op de weg De officier van dienst van de Ven- rays brandweer werd op de Maashe seweg, toen hy op weg was naar Venray, gekonfronteerd met een aantal op de weg lopende koeien. Via zijn portofoon riep hij de hulp van de Venrayse politie in, omdat bekend is dat deze zeer bedreven zyn in het vangen van koeien. De politiemannen waren ook nu weer 'echte couwboys' en met hulp van anderen gelukte het weer, voordat der ongelukken gebeurden, de koeien in een weide te drijven. De eigenaar, een veehouder uit Geyste- ren, kon worden opgespoord en die zorgde er weer voor dat de koeien in zijn weide terecht kwamen. Hoe de koeien aan de wandel zyn ge raakt kon niet worden vastge steld. Inwoonster mishandeld De ambulance en politie werden gealarmeerd omdat in een telefoon cel in het centrum een bewusteloze vrouw lag. De poütie trof daar in derdaad een 30-jarige inwoonster aan, die verklaarde door een onbe kende man te zijn mishandeld. Van die mishandeling deed zy aangifte. Overigens behoefde zy niet naar het ziekenhuis te worden vervoerd en kon de ambulance zonder pa tiënt terugkeren. De politie hoopt achter de identiteit van de dader te komen. Poging tot inbraak in school Er werd aangifte gedaan van po ging tot inbraak in de St. Petrus Banden basisschool. Mogelyk is de dader in zijn werk gestoord. De schade bleef beperkt tot wat braak- schade. Muziek werd stopgezet Nadat er by de politie verschillen de klachten waren binnengekomen van muziekoverlast tydens de Tro- penfeesten by De, Bleek op vrydag- avond, stelde de politie een onderzoek in. Het bleek dat de klachten op dat late uur, 23.30 uur, gegrond waren. De politie gaf daar op de opdracht met de muziek te stoppen omdat de vergunning voor levende muziek was afgegeven tot 23.00 uur. Omdat bij overtreden proces-verbaal kan worden opge maakt werd besloten geen muziek meer te maken. Serie auto-inbraken In de nacht van woensdag op donderdag werd weer een serie auto-inbraken gepleegd. In de Beet- hovenstraat werd in maar liefst 4 auto's ingebroken. Een auto van een inwoner, gepar keerd aan de Gentiaan was ook opengebroken, een auto aan Groot dorp in Merselo, aan de Pastoor de Botstraat in Merselo, aan de Pastoor Vercoulenweg in Castenray en aan de Verdistraat. In alle gevallen werd toegang verkregen door geweld. De buit bij die inbraken was veelal de aanwezige radio apparatuur, waar van de waarde varieert van 400 tot 1.500 gulden. Fietser lette niet op Een 18-jarige fietser stak de N Hanssenstraat, ter hoogte van kerk in Oostrum, over maar le H' onvoldoende op het verkeer. E 39-jarige automobiliste uit Be kon de overetekendé fietser meer ontwijken. Die raakte bij botsing gewond en werd naar ziekenhuis overgebracht Bij ond zoek bleken de verwondingen n te vallen en kon hij na behandel naar huis. De politie konstatee wel dat de fietser teveel alkoholl genuttigd. Hij moest de blaas! ondergaan en die rechtvaardig naast een rijverbod de aanzegg dat proces-verbaal zal worden gemaakt. Medicijnen bleven acliti In een supermarkt werd doosje met medicynen gevond De medicijnen, die gevaar zoud kunnen opleveren bij gebruik dt kinderen, werden aan de pol overhandigd. Het is nog niet geli de verliezer te achterhalen omi er geen naam op het etiket vernii was. Vandalisme Een autobezitster, wonende de HenseniusstraaL deed aang by de politie dat haar geparkee auto was beschadigd. De politie de vast dat over haar auto gelopen. Een andere autobezitster dt aangifte dat de voorruit van h aan de Eindstraat geparkeei bestelbus was ingeslagen. Er w niets vermist, dus de politie nef aan dat het alleen om vandalis Vandalen hebben het ook leuk vonden om een aantal langs Deumeseweg, ter hoogte van Rouwkuilen, staande bermpaal! uit de grond te trekken en die o de berm en het rywielpad gooien. Rumoer en vernielingi in café Enkele Venrayse knapen, van bezoek aan de Horeter ken terugkerend, hebben het leuk vonden om voor overlast en ver lingen te zorgen in café Jagersr in Castenray. De politie wist èrgei voorkomen en zorgde ervoor dal knapen de aangerichte schade p vergoeden. Er werd daarom g< proces-verbaal opgemaakt. Hardleerse winkeldie Het is bijna niet meer bij te den hoe vaak een 37-jarige in wol is betrapt bij winkeldiefstal of kleine inbraken. Hij werd nu' trapt bij een winkeldiefstal in aan de Grotestraat gelegen wal huis. Hij werd aan de politie gegeven. Vernieling brievenbui Een inwoner deed aangifte vernieling van zijn voor de woni aan de St. Antoniusstraat geplaat brievenbus.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 16