Avondvierdaagse Ivan 6 t/m 9 juni eren SL.fp Integratie Triathlon Vereniging Regio Venray met KNAU- atleten op clubniveau BOWLEN* el en maas fenrayse wint Maagse reis Campagne Nederlandse Rode Kruis Wereldwinkel blijft onder dak! Venraynaai' rent Kennedymars voor verpleegster Oberkrainermuziek in Vierlingsbeek Fuchsiashow 16-17-18 mei PEEL EN MAAS Peter Stiphout wint ook tweede wedstrijd NK Biertappers uit Venray weer suksesvol Midgetgolf Buitenlust Spio Stockcarracing De Peeldrivers Kegelmarathon Honk- en Softbalver. Red Caps Venray Donderdag 16 mei - Pagina 13 ntic ver drie weken begint de jaar- se Avondwandelvierdaagse. Wilt jk meedoen dan is het volgende r u van belang: afstanden zijn 3, 5, 10 en 15 op 6, 7, 8 en 9 juni. Op zondag Juni kan men ook inschrijven de 20 en de 30 km. iet inschrijfgeld is ƒ6.- p.p. voor agen. ƒ3.50 p.p. voor één dag. Al- leelnemers ontvangen elke dag de rustplaats een traktatie en na ,p een herinneringsmedaille, lereen kan deelnemen, jong en Alleen, met zijn tweeën, met grote of een kleine groep. •ring: Voor groepen van :ns 11 personen, worden na .eling van een jury prijzen jiikbaar gesteld in de vorm van ibeker. Er is een aparte jurering schoolgroepen, sportvereni- gen, jeugdverenigingen en gele- iheidsgroepen. Alle andere nepen ontvangen een groepsher- 'oul lering. Start en finish: Sporthal 'de Wet- teling' aan de Zuidsingel. Starturen: Op donderdag 6, vrij dag 7 en zaterdag 8 juni om 17.30 uur. Op zondag 9 juni zijn de start- tyden als volgt: .30 km vanaf 9.00 uur,- 20 km om 13.00; 15 km on 14.00; 10 km om 14.30; 5 km om 15.00; 3 km om 15.15 uur. Défilé: Zondag 9 juni doen alle deelnemers mee aan het défilé van af het bordes van de schouwburg. Dit défilé wordt opgeluisterd door muziekkorpsen uit Venray en om geving. De opstelling voor dit défilé is in de Helfrichstraat Vertrek al daar om 16.45 uur. Voor meer informatie kunt u te recht bij mevr. G. van Ham-Frede- rix, Kerkpad 1, Venray, tel. 83765 of bij dhr. C. Thijssen, Hoge Beek 25, Venray, tel. 82126. Tot ziens op deze 33e Avondvier- p3 mei jl. werd het Holland In- national Reisburo in de Gro- raat 10 te Venray na een totale jouwing feestelijk heropend, jeve'er 800 bezoekers kwamen Harry van den Munckhof zyn medewerksters feliciteren thet fraai gemoderniseerde reis- o. Naast de balies, is er een elhoekje voor de kleintjes en video-hoek waar men rustig diverse bestemmingen kan ge- ten, waarvan enkele eigen amen. 11e bezoekers konden tijdens de [opening een rebus inleveren en edingen naar o.a. de hoofdprys, 8-daagse reis naar Kreta, Grie land, voor 2 personen. Op offi- wijze werd, door de nog altijd populaire zangeres Anneke nloh, de trekking verricht uit vele goede inzendingen. ;e zangeres, waarvan inmid- al enkele miljoenen platen den verkocht, staat nog steeds ip in de belangstelling. Op 30 a.s. wordt haar nieuwe cd- |le 'Ik sta, ga en vecht' uitge- :ht. De opbrengst van deze cd geheel ten goede komen van de hting Ilandicamp. Op 9 juni zal p/cd 'Voor Jou' officieel worden jereikt. In het najaar gevolgd r een cd die in het Midden- en Te Oosten zal worden uitge- icht, waar zij ook nog steeds ra- d populair is. e zangeres treedt graag en regel- ig op in Venray, vaak voor een loten gezelschap. Graag zou zij is op de Grote Markt in Venray openluchtconcert geven, b.v. tij- is een van de vele festiviteiten de Winkeliersvereniging in Ven- jaarlijks organiseert. Met Anne- feliciteren de medewerkers van reisburo de volgende geluk- reis werd gewonnen r mevr. E. Fonteyn, Venray; de ede prijs, een reischeque tw.v. gulden ging naar Loes Dries- Broekhuizenvorst en de derde s, een reischeque t.w.v. 50 gul- ging naar A. Schoenmakers uit ilgen. Mefstal portemonnee fen nadele van een 14-jarig meis- Werd uit een kleedlokaal aan de kweg haar portemonnee gesto- In de portemonnee zaten wat jj| Boonlij ke bescheiden en een in geldbedrag. Hoe de diefstal !ft plaatsgevonden kon niet wor- vastgesteld. Alarm ging af ij de scholengemeenschap Jeru- ün aan de Heuvelstraat ging het tö af. De politie stelde een on- soek in en zag bij haar komst naar schatting 20-jarige jonge- n wegrennen. Een poging om de geman aan te houden lukte niet. het onderzoek bleek dat de man i toegang had weten te Verschaf door het inslaan van een ruit de kelder. De man was gekleed een donker spijkerpak en ging 'P de fiets vandoor. Zijn lengte dt geschat op 1.80 meter. - inbraak vond plaats zaterdag- id omstreeks 19.45 uur. Het is fclijk dat er getuigen zijn die de de waardevolle inlichtingen Wen verschaffen. Die getuigen den dringend verzocht kontakt nemen met de politie. 'Geven staat vrij, maar helpen moet' dat is het thema, waarmee dit jaar de Rode Kruis-campagne van start gaat. Jaarlijks kloppen hon derdduizenden mensen aan by het Rode Kruis in Nederland en daar buiten. Ze vragen om hulp; hulp bij het overleven (Bangladesh en de Koerden bv.) of hulp bij het draaglij ker maken van het leven. Het Nederlandse Rode Kruis vindt dat het zijn menselijke plicht is die hulp te geven. Het vindt ook dat de mensen die om hulp vragen op hulp moeten kunnen rekenen. Maar helpen kost geld. Om te kunnen helpen rekent het Rode Kruis op mensen die ook vinden dat helpen moet. Jaarlijks benadert het Rode Kruis daarvoor de bevolking en wel op verschillende manieren. In Venray gebeurt dat met vrijwillige koliek- tanten, die een giftenenvelopje overhandigen en dat bij u weer op halen, of komen met de overbeken de kollektebus. Uitzondering vormt de wijk Landweert. Daar wordt een zg. giro mailing door de PTT bezorgd. Deze acceptgiro's kunt u zelf van een be drag voorzien en verder leiden via uw bank naar de giro van het Rode Kruis. De kollekteperiode van het Neder landse Rode Kruis loopt dit jaar van 26 mei tot en met 8 juni. In Venray zullen 65 vrijwilligers deze campag ne verzorgen. De koördinatie be rust bij de heer Rein van Wyk, die deze taak ook vrijwillig op zich heeft genomen. Geven staat vrij, maar toch. Als u kunt, als u wilt, help ons dan helpen. Ibt de verhuizing naar de Hense- niusstraat, vermoedelijk in juli, houdt de Wereldwinkel een dak bo ven het hoofd. De ijssalon van dhr. Thielen in de Grotestraat mag tot die tijd nog gebruikt worden voor de verkoop van produkten uit Der de Wereldlanden. Van elk artikel is bekend waar het vandaan komt en hoe de produktie tot stand komt De makers krijgen een gegarandeerde, eerlijke prijs; noodzakelijk bij een eerlijke handel. Voor meer informatie: A. Wonder- gem, tel. 84545 of M. van Zeben, tel. 11689. Kater vergiftigd Een inwoonster van Vredepeel vond haar kater in een dusdanige toestand, dat ze de dierenarts waar schuwde. Deze kon de kater niet meer redden. De vermoedelijke oorzaak is dat de kater vergiftigd is. Om zekerheid te verkrijgen is het kadaver van de kater opgestuurd naar het diergeneeskundig labora torium in Heythuyzen. Als de oorzaak is vastgesteld zal de politie'trachten te achterhalen of opzettelijk vergiftigd spul in die buurt is gestrooid. i Uw boekhandel heeft een breed assortiment boeken over: Zwangerschap, bevalling en opvoeding Nieuw: David Baum - Kinderen en gezondheid Medisch handboek voor ouders Nu f29,90 i.p.v. f39,90 Verkrijgbaar bij: BOEKHANDEL van den Munckhof GROTESTRAAT 68 VENRAY Uitgeverij Kosmos Uitgeverij Contact Bert Linders zal opnieuw een po ging wagen om tijdens de Kennedy mars 100 km rennend af te leggen voor een goed doel. Vorig jaar nog strandde zijn poging om 100 km rennend af te leggen ten behoeve van Comeo na 32 km. Het goede doel dat Bert Linders aan deze 'run' koppelt is een finan ciële bijdrage voor de in Karachi werkende Venrayse verpleegster Gerdie Muijsers. Die werkt daar samen met zuster Lemmens uit Oostrum en helpen de verschoppe lingen van de Pakistaanse samenle ving aan een menswaardiger bestaan. Reeds nu al kunt u de aktie steu nen door geld over te maken op bankrekeningnr. 68.84.14.478 van de NMB Venray, t.n.v. Gerdie Muy- sers, Pakistan. Tydens de Kennedy mars by het vertrek en de aankomst van Bert. Linders, kan een bijdrage worden gegeven in een van de inzamelingsbussen. 'Die Orignal Eugener Musikan- ten' treden voor u op in zaal De Wil deman te Vierlingsbeek op 19 mei om 20.30 uur. Het betreft een voort zetting van het optreden van 31 maart jl. toen een groot aantal mu ziekliefhebbers tevergeefs kwam omdat de zaal reeds om 21.00 uur tot de nok toe gevuld was. Deze avond is voor allen een gigantisch sukses gebleken. Wat hebben Die Eugener Musi- kanten u te bieden? Zy brengen on geveer 55 nummers ten gehore, die hoofdzakeliyk bestaan uit de zo genaamde Oberkrainer muziek waarvan Slavka Asvenik de grond legger is. Voorts kunt u van deze muziek genieten in een sfeervolle zaal die aangekleed is in de stijl van Musikantenstadl. Die Eugener Musi kanten zorgen voor een onver getelijke avond door hun enthou siasme en hun muzikale hoog standjes. Eenieder is van harte welkom op deze muzikale avond. Entree is gratis. Vermeldenswaard is nog het fet dat Die Original Eugener Musikan- ten dit jaar wederom uitverkoren zijn om een tweetal nummers op CD te zetten, samen met 6 andere toporkesten uit het Brabantse land. Bloemsierkunst 'Semperflorens' houdt 16,17 en 18 mei voor de vijf de maal een Fuchsiashow. Er zijn 'n 400-tal soorten fuchsia's op naam te bewonderen. Speciaal botanische soorten met hele kleine bloemen. Aangezien alle soorten nu nog niet bloeien blijft deze show gewoon de hele zomer doorlopen. Er is aanwe zig: stek in klein pot, struiken, stammen en grote hangplanten. Te vens zijn er verschillende soorten kuipplanten aanwezig die helemaal terug van weg zyn zoals Aconium- malva, Oleander, Citrus, Banaan, Laurier, Palmen. Vele mensen kenden vroeger de fuchsia als kamerplant, maar nu is het een plant die voor vele liefheb bers zowel de muur, balkon of de hele tuin versiert Sommigen heb ben in plaats van gazon of vaste planten vanaf mei de tuin volge- plant met fuchsia's. Alles kun je te weten komen over fuchsia's van stek tot bloeiende plant, overwinteren, ongedierte- bestryding, bemesting, enz. Wij he ten u van harte welkom op een van deze dagen. Bloemsierkunst Sem perflorens bevindt zich op Stations weg 14 te Venray. tel. 04780-87627. uw weekblad Tydens de tweede wedstrijd voor het Nederlands kampioenschap fietscross, onlangs gehouden in Wolvega, heeft Peter Stiphout be vestigd dat zijn overwinning in Schijndel geen toevalstreffer was. Ook nu weer wist Peter Stiphout de finale winnend af te sluiten, al ging het niet eenvoudig. In de drie manches behaalde Pe ter Stiphout een 2e, le en 3e plaats, ruim voldoende voor een finale plaats. In die finale ging Peter ech ter slecht van start en moest zich vanuit een vierde positie naar vo ren knokken. Dat lukte wonderwel en als eerste liet hij zich afvlaggen. De derde wedstrijd, uit een serie van vijf, die meetellen voor het NK, wordt a.s. maandag, 2e Pinksterdag, in Doetinchem gehouden. De overi ge twee wedstrijden voor het NK worden in het najaar gehouden. 'Ik zal nu alles op alles zetten om de ti tel te halen', aldus Peter Stiphout. Zijn voorsprong op nr. twee is ech ter minimaal en elk puntje, ook in de manches, zal kostbaar zijn. 'Een beetje geluk hoort er ook bij. Een valpartij kan alle kansen doen ver dwijnen'. De drie broers, Geert, John en Luc Kemmelings lieten afgelopen weekend, op de biertapwedstrijd in de regio Land van Cuyk, zien hoe vaardig zy zijn in het tappen van een pilsje. John behaalde de eerste prijs. Hij tapte een goudgeel pilsje met een mooie witte kraag en scoorde maar liefst 787 punten. John kan zich daarmee gaan voorbereiden op het landskampioenschap in Amster dam. Geert liet zien hoe je een mooi lekker glas bier moet tappen en be haalde een derde prijs. Luc, die voor de eerste keer mee deed, deed het ook goed want in de selektieronde stond hij twee pun ten achter op John. Hij behaalde uiteindelyk een vierde plaats. Heel knap voor de eerste keer. Het afgelopen weekend stond in hoofdzaak in het teken van even tuele trainingen danwel inhaal wedstrijden voor de onderlinge kompetitie. Komende week is er uiteraard de clubkompetitie op donderdagavond (heden), zoals ge woonlijk begint dit om half zeven. Voor het weekend staat er deelna me aan het Internationale toernooi te Nuth op het programma; zowel zaterdag alsmede zondag nemen di verse leden van onze vereniging hieraan deel. De vertrektijden zul len donderdagavond medegedeeld worden, na afloop van de onderlin ge kompetitie. Tevens zal er dan gesproken worden over een alterna tieve manier van spelen v.w.b. deze clubkompetitie. Tevens zal er ge dacht moeten gaan worden voor een vervolg van de kompetitie in het najaar; e.e.a. in verband met het verschuiven van de Bondskompeti- tie naar het voorjaar '92. Zodoende spelen we dan de landelijke kompe titie achter elkaar door en niet meer over de winter heen; tevens zal er een voorstel komen voor het Distrikt om de diverse vrijgekomen speeldagen op te vullen met bv. en kele ingelast 'toemooi-wedstryden'. Meer hierover de komende weken, via een ingelaste distriktsverga- dering. Dan hebben er nog enkele leden meegedaan aan het toernooi te Oir- schot van de afdeling 1; in hoofd zaak alleen om ook deze banen beter te leren kennen. Het resultaat stond op de tweede plaats. DE AKTIEVE SPORT VOOR IEDEREEN BOWLING VERENIGING VENRAY Uitslagen le klasse: Treffers-Al tijd Raak 3-1 Magie Line-SVCB Swagh. 3-1 Sigma's-BT Velico 1-3 Red Arrows-Pinhunters 1-3 Hoogste game: Jan Baltussen 206; hoogste serie: Jan Weiten 563. 2e klasse: Close Enc.-WeJeBe 0-4 Hit Miss-Strikers 1-3 Scores-Clup Up 3-1 Oud Meerlo-Golden Wonder 2-2 Hoogste game en serie: Geert Reys 204/559. Met goed spel wisten de Treffers deze speelavond van Altijd Raak te winnen. De start was wel niet zo vloet maar bij de 2e game was iedereen toch al redelijk in zyn spel zodat deze en de derde game werden binnengehaald, zodanig dat de totale pinfaU ook nog ruim voldoende was voor het derde punt. Bij Magic Line tegen SVCB was de stand na twee games gelijk. Was het hier de spanning die de SVCB'ers een minder goede derde game liet gooien, of de routine van Magic Line die hun het 2e en 3e punt opleverde? Wederom verlies voor de Sig ma's, nu tegen BT Velico. Er werd echter niet slecht gespeeld (alle vyf de spelers scoorden boven de 500) maar de faktor geluk zat deze keer bij het team van Velico. De Red Arrows konden deze week hun opmars niet voorzetten. De Pinhunters staken daar een stokje voor, wel met een minimaal verschil. Alle drie de games werden in de laatste frame beslist, zelfs de laatste bal kon nog winst of verlies betekenen. In de tweede klasse bleek WeJe- Be het enige team te zijn dat deze speelavond het maximum van vier punten wist te behalen. Close En- counters was het slachtoffer, alhoe wel ze er de derde game bijna in slaagden om de nul te vervangen. Hit Miss verloor krap de eerste game tegen de Strikers, maar pak ten toch een puntje voor de derde game (ook maar net) maar de voor sprong in het totaal was echter te groot voor hen om er een gelykspel uit te halen. De Scores tegen Clup Up, twee af getekende game-overwinningen voor de Scores en toen was de koek op. Een slechte derde game bete kende dat dit punt naar Club Up ging en het scheelde maar een haar of het was in een gelyke stand geëindigd. Oud Meerlo liet zich in de eerste game verrassen door Golden Won der en wel zo dat de opgelopen ach terstand niet meer goed gemaakt kon worden door de tweede en de derde game, dus ze deelden de punten. JEUGD Op Hemelvaartsdag hebben 12 van onze jeugdleden deelgenomen aan het Kempenhof-jeugdtoemooi in Hilvarenbeek. In de voorlaatste serie moesten 2 boubles (Richard/ Daphne en Dave/Paul) de baan op voor hun series. Daphne Reyntjes dacht, waarom er gras over laten groeien, als het met een 234 game ook kan, en zo waar geschiedde. Deze game werd dan ook beloond met een 'auto' voor de hoogste game in deze game. Door deze flitsende start en het goed scoren van Richard Tyssen namen ze na hun serie de voorlopi ge le plaats in. In de laatste serie gingen de ove rige doubles 'de wei' in. John/San dra, René C./Michael, René G./Annelies en Petra/Janneke. Onze 'favorieten' John/Sandra hadden hun dag niet en eindigden in de middenmoot, evenals Petra/ Janneke. René Geurts dacht, wat Daphne kan. kan ik ook. Met een zeer regel matige hoge score (169,168,197 en 214) en goede scores van Annelies (o.a. 141 en 137) bereikten ze als double de 4e plaats. In de individuele score ging René Geurts met 898 pins als eerste de fi nale in, op de voet gevolgd (als 2e) door Daphne Reyntjes met 889 pins. René Clephas kwam met 791 1 pin tekort voor de finale en ein digde als 17e net voor Dave Tyssen met 781. Goede scores konden genoteerd worden voor Janneke van Dinther (151 en 157), René Clephas 159 en 172), Michael Tijssen (176), Sandra Spee (158) en Paul Spee (159). Eindstand doubles: 1. Daphne Reyntjes/Richard Tyssen 1644; 4. René Geurts/Annelies Giliam 1588; 9. Paul Spee/Dave Tyssen 1531; 10. René Clephas/Michael Tijssen 1531. De single-finale met René Geurts en Daphne Reyntjes werd een zeer spannende aangelegenheid. René kon het iets te hoge tempo van ho ge scores niet meer bijbenen en ging op een iets lager niveau ver der. Jammer van de laatste game want het vuur was gedoofd maar hij eindigde zeer knap als 3e met een toemooi-gemiddelde van ruim 169 pins! Daphne kreeg sterke konkurren- tie van Eric v.d. Hoek (Eindhoven), doordat deze een 211 game produ ceerde, tégen 126 (4 splits) van Daphne. In de 2e game ging het be- hoorlyk gelyk op en ging met 30 pins voorsprong de laatste finale- Sinds maart 1990 bestaat de Tri athlon Vereniging Regio Venray (TVRV) uit tri- en KNAU-atleten en is de vereniging formeel ook inge schreven bij de KNAU (Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie). Omdat dit een unieke situatie is, vinden wy het als vereniging zinvol om hiervan verslag te doen. Deze konstruktie is tot stand gekomen op initiatief van enkele KNAU- atleten en TVRV. De KNAU-groep bestaat uit dames- en heren-senioren en vete ranen, puur wedstrydlopere, die dan ook intensief met hun sport be zig zyn. Het grote voordeel van deze integratie voor de KNAU-groqp is. dat er dankzy de kleine groep spe cifieke training gegeven kan wor den. Door de grootte van de groep en de gezamenlijke training is een hechte groep ontstaan waarin de sfeer byzonder goed is. Mede daardoor worden er goede prestaties geleverd, oa. door Helle Vullings. die met name op cross ge bied goede prestaties levert Dit jaar behaalde ze een vierde plaats op het Zuid-Nederlands kampioenschap en werd ze op de Nederlandse Kam pioenschappen Veldloop een goede 16e. Henk Raassens, de jongste telg van de KNAU-atleten is een belofte voor de toekomst In de regio is hij een absolute topper en op nationaal niveau heeft hij aansluiting gevon den by de toppers op de korte cross-wedstryden. Petro vd. Ster ren is een sterke loper op de lange afstanden. KUNSTZWEMMEN 18 en 19 Mei gewoon les en oefe nen voor de dansen! Woensdag 22 mei droogtraining. Zaterdag 25 mei om 9.30 uur ver zamelen by De Wetteling voor het kamp. Alle meisjes die niet mee gaan op kamp, zwemmen van 17.30-18.30 uur. Zaterdag 11 mei hebben wy onze 3e NSO-wedstrijd gehouden. Het was onze 1 avond race. We hadden 16 ryders waaronder 5 ryders van andere clubs. De ryders waren on derverdeeld in 3 heats waarin on derling veel stryd werd geleverd. Vooral in de derde heat was het spannend vanwege de vele topry- ders die hierin reden. By de witdakkers was het Ruud Joosten die in totaal 136 ronden reed. Hy eindigde op de 4e plaats al gemeen. By de geeldakkers werd Henk Janssen le, hy reed 135 ron den. Bij de blauwdakkers was het Frank Verhaag die le werd. Hy reed zich met 153 ronden op de 2e plaats algemeen. By de rooddakkers was het het spannendst, maar hier wist Sander Poels het te halen door pech van Kees Broek en Ronald Mosman. Algemeen klassement: 1. San- der Poels 154 ronden; 2. Frank Ver haag 153; 3. Kees Broek 153; 4. Jos Nellen 147; 5. Ruud Joosten 136; 6. Jos Linders 136; 7. Michel Desjar- dijn 136. Witdak: Ruud Joosten; Geeldak: Henk Janssen; Blauwdak: Frank Verhaag; Rooddak: Sander Poels. Rest nog iedereen te bedanken voor hun komst. Ook de gastrijders en verder Ronald Mosman en San- der Poels veel sukses by de EK in Engeland. Kegelclub Flower-Power organi seert op de kegelbanen van The Old Calahan, gelegen aan het Gouden Leeuwplein 14 te Venray. een 24uure kegelmarathon tb.v. Pater Peetere uit Vemay die in Nieuw- Guinea liefdadigheidswerk verricht Deze marathon zal gehouden wor den van vrydag 7 juni 14.00 uur tot zaterdag 8 juni 14.00 uur. Gedurende deze 24 uur zullen 10 leden van KC Flower-Pöwer probe ren zoveel mogelyk geld by elkaar te gooien. Wy hopen dat u er ook zult zyn om ons en Pater Peetere te steunen. game in. Naar mate deze game vor derde was de spanning om te snij den. By het begin van de 10e frame was nog alle mogelyk. Er was becy- ferd dat Daphne deze frame moest 'sparen' en daarna nog 3 pins moest ruimen voor de titel. De door haar gegooide eerste bal raakte uit koers en gooide 2 pins om. De twee de bal daarentegen was stukken be ter en kwam goed binnen, edoch een treiterende 5-pin bleef 'wiebe lend' staan. Helaas, weg overwin ning. maar een zeer fraaie 2e plaats was haar deel. Doordat z(j echter de hoogste game (234) van het toer nooi scoorde was de verrassing des te groter, toen zy hoorde dat hier voor een bowlingbal beschikbaar was gesteld. Vermeldenswaardig is wel dat al le leden boven hun (pasjgemiddel- de scoorden. De enige veteraan is Hüub Aben, ook hy is nog altyd fanatiek bezig met zyn sport Het is absoluut niet zo dat het een aparte groep is binnen de TVRV. De samenwerking en saamhorigheid is prima tussen KNAU- en tri atleten. Tydens trainingen wordt samen ingelopen en een loopscho ling gedaan. Steeds meer tri-atleten worden daardoor gestimuleerd om een KNAU-licentie aan te vragen en mee te gaan doen aan bijvoorbeeld baan- of cross-wedstryden. Eind apil was de opening van het baan- seizoen. De vereniging is dynamisch en nog steeds groeiende en heeft dankzy prestaties van zowel tri- als KNAU-atleten en inzet van leden en bestuur, een positief imago gekre gen voor de buitenwacht. Mede daardoor hebben sponsoren zich bereid verklaard de vereniging fi nancieel te ondereteuren. Voor de TVRV betekent het een versterking van het ledenbestand en goodwill naar buiten door de uitstekende prestaties van de diverse atleten. De TVRV heeft 3 trainers: Jan Oudenhoven. Jef Haenen en hoofd trainer John Raadscheldere. Mo menteel volgt Jos Hebben een triathlon-trainerekureus, om na de ze kureus een jeugdgroep te kun nen opstarten. De trainingstijden zyn: Vrydag: 20.00-21.00 uur zwemmen; zater dag: 16.00-17.30 uur lopen; zondag: 9.00 uur fietsen groep 1, 9.15 uur groep 2; dinsdag: 18.00-19.00 uur zwemmen; woensdag: 19.00-20.30 uur baantraining; donderdag: 18.30 uur fietsen. By TVRV heb je dus veel moge lijkheden om te trainen. Heb je in teresse kom dan je 1 maand vrijblyven en gratis meetrainen. Voor inlichtingen: John Raad- schelders, tel. 04780-88883 en by Thorn Verleg, tel. 04780-83816. Uitslagen: HBpup: Red Caps-Ducks 17-6 HBsen: Geldrop-Red Caps 0-10 SBsen: Toernooi Thamen 2e HBppp: CardinaJs-RctJ Caps 10-1 IIBasp: Red Caps-S.Cbndera'1 24-8 HBjun: Maastr.-Jied Csps 6-32 HBsen 1: Red C.-C, Meppers 14-4 HBsen2: Orioles-Red Caps 5-16 SBsen: Phantoms-Red Caps 1-23 Het gaat goed met de honk- en softballers van Venray. Donderdag werd Geldrop met de neus op de fei ten gedrukt. De honkballers van de Red Caps waren goed op dreef. In een zeer snelle wedstryd moesten ze slechts 3 maal het 2e en 5 maal het eerste honk afstaan. Het 3e honk werd helemaal niet bereikt door de Brabanders. Venray nam dan ook terecht de 2 punten mee naar huis. Zondag waren de C. Meppers aan de beurt. Met goede honkslagen werd aan een 14-4 overwinning ge werkt. Guus Brugman was goed voor een technische homerun en Edgar Brauckmann sloeg een 3 honkslag. Softball Ook de sofballstera draaien erg goed. Donderdag werd deelgeno men aan een sterk bezet toernooi in Thamen. Alleen tegen de jeugd-' kampioen van Nederland NCAW uit Bussum moesten de Red Caps- speelstere de meerdere erkenning. In een spannende finale werd nipt verloren met 5-2. Zondag werd wel gewonnen, met 23-1 werden de Phantoms afge droogd. Mede door o.a. 2 maal een technische homerun van Carola Litjens. Programma zaterdag 18 mei: HBpup en asp. zyn vrij. HBjun: dubbel-Indians 11.00 13.15 HBsen: Red Caps-Starlights a. 15.30 Programma maandag 20 mei: HBsenl: Red Caps-Feniks a.14.30 HBsen2: Red Caps-Ducks a.11.00 SBsen: Red Caps-Red Sox a.11.00 Heb je nog vragen over honk- of soflball kom dan gerust eens langs of bel naar Hennie Ariëns, tel. 86050 Heren coaches bel zondags even de uitslagen door. Auto beschadigd Een 49-jarige eigenaar van een personenauto kwam tot de ontdek king dat zijn aan de Nieuw- landstraat geparkeerde auto beschadigd was. De oorzaak van de beschadiging kon worden op gespoord omdat de veroorzaker zich kwam melden. Hij had met zyn fiets de auto geraakt Hij ver klaarde voor de schade op te komen. Verwarmingselement gestolen Vhn een aan de Melchiorhof in aanbouw zijnde bungalow werd een verwarmingselement ter waarde van enkele honderden guldens gestolen. Hoe de diefstal heeft plaatsgevonden kon niet worden vastgesteld.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 13