Sukses voor Taekwon-do Vereniging 'Tong-Il' OUDE Fm PEEL EN MAAS Midgetgolf Buitenlust Jumpers '76 Schaakclub Venray Aanranding Brand bij Jans-Verhegge Veevoeders in Oostrum Trimclub Venray PEEL EN MAAS Donderdag 9 mei - Pa3 Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Bindstraat 6, tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M.. Patérsstraat 29, tel. 82385 b.gg 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: H. Pane rati us. 8.40 Ro zenkransgebed tot intentie van de bewoners van Landweert, waarna Eucharistieviering; overl. fam. Schreinemakere-Jacobs. 19.00 ZON DAGSDIENST; Hein Aben (koll.) Ben Peters (koll.); ouders Arts Dommeek; lam. Jacobs-v.d. Loo ouders Van Dyck-Cox en overl. fam. jrd. Wim Kaptein; Nelia Vermeulen- van Oort (koll.); Johan Jonkers (koll.); Agenes Baeten (koll.). Zondag: 7e Zondag van Pasen. 8.00 Lsm. voor de parochie. 9.30 Lat Hgm. Lat Hgm. zesw.d. Mia Janssen-Deters; jrd. overl. ouders Wim van Dyck-Du(jkere; W. Broers, echtgen. en overl. kinderen; Hay Gerrats (koll.); Huub Stoef (koll.); overl. echtp. H. Gerrits-Hermans en overl. ouders; Nel van Dyck-Derckx (koll.); Jo de Beer (koll.); Jac Backus (koll.); Jacobus van Dyck (koll.). 11.00 H. Mis met volkszang; Her man Zegers en Theodora Zegers-v.d. Schans; Antoinette Coopmans-van Kessel; Willem Wetterhahn (koll.); Joos Buyssen-, Jacobus Riepe (koll.). Maandag: H. Servatius. 8.40 Ro zenkransgebed tot intentie van de bewoners van het centrum, waarna Eucharistieviering; oude stich tingen. Dinsdag: H. Matliias, apostel. 8.40 Rozenkransgebed tot intentie van de bewoners van Orai\jebuurt, waarna Eucharistieviering; Jac Bac kus; uit dankbaarheid. 19.00 Lsm. tot zeker intentie. Woensdag: Alle heilige bis schoppen van Maastricht 8.40 Ro zenkransgebed tot intentie van de bewoners van Molenklef, waarna Eucharistieviering; voor de overle denen (A.koll). Donderdag: 8.40 Rozenkransge bed tot intentie van de bewoners van het Desselke, waarna Eucha ristieviering; voor de wereldvrede. 19.00 Lsm. Mia Janssen-Deters (dansgroep Janssen); jrd. Sjraar van Ham. Vrijdag: 8.40 Rozenkransgebed tot intentie van de bewoners van de buurt N/W. waarna Eucharistievie ring; Ben Schim v.d. Loeff; jrd. Sraar Spee. Akolieten: Zo: 9.30 Hans van Pelt en Sef Mu\jsers. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Gertjan.en Pieter Reijnders. Lektor: T. Verbeek.,Zo:t 9.30 Wilbert van Ham en Ramon Klinckenberg: 11.00 Frank Kappel en Ties Koop- mans. Lektor: A. Noyens. Kapel St Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger: G. van Loenen. Lektor: P. Wittenbols. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor. Voorganger: G. van Loenen. Lektrice: H. Brouwer. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Liturgiegroep. 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum (Pav. G.). Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Antoinette Else vier en Eva Rojer. 17.00 Gelegen heid om te biechten. 1830 Uit dankbaarheid; Johanna Wismans- Pouwels; Toon Jeuken; jrg. Harrie Clephas; jrg. Huub Stevens. Zondag: 9.00 Voor Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 11.15 Overl. fam. Baeten-Martens. 18.00 Jan Arts en overl. fam. Maandag: 8.00 T.e.v. O.L. Vrouw (B). 19.00 Overl. lam. Philipsen. Dinsdag: 5e Dinsdag van de An- toniusnoveen. 8.00 T.e.v. St Anto- nius. 19.00 Avondmis met voorbeden voor eigen en aanbevo len intenties; jrg. Betsie Lucassen en fam. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen; Piet Baken en overl. fam.; Sjang Ewals. 19.00 Uit dankbaarheid. Donderdag: 8.00 Overl. fam. Janssen-Kryns. 19.00 Jrg. Tbon Jeuken. Vrijdag: 8.00 Overledenen (offer bus). 14.00 H. Mis tot int bruidspaar Marc van Berlo en Wil- ma Lemmens. 19.00 Gezinsmis uit dankbaarheid (fam. Coolen); Ans Esser; Wilhelmina v.d. Munckhof- Sangers. Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Leo Pouwels. Zo: 9.00 Jaap Janssen; 11.15 Martin Leenders; 18.00 René Jansbeken. Ma en vr: Wendy. Di en do.- Patrick. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Jan v.d. Hurk (koll.); lev. en overl. fam. S winkels. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. uw weekblad Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voor avondmis voor de 7e Zondag van Pasen. Kinderwoorddienst. Voor Wilhelmus Tymensen; mMariet en Martha Goumans-Janssen; Door v.d. Berg (koll.); overl. ouders Dommeck-Martens; Wim Philip sen. Zondag: 7e Zondag van Pasen. 8.30 voor het geestelyk en tydelyk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Gregoriaans. Overl. ouders Flinsenberg-Erkelens; Mai Swinkels-Crynen; fam. Wynhoven- Volleberg; Sjef Voermans (koll.); uit dankbaarheid by steun van een fa milie. 1130 Mieke Gommans-van Oort (buurt). Maandag: Feest van de H. Serva tius. 8.00 T.e.v. O.L. Vrouw; Piet Pee tere. 19.00 Herman Willems en Wilhelmina Vermeulen. Dinsdag: Feest van de H. Matti- as, apostel. 8.00 Sjef Giesberts. 19.00 Jan Vermeulen (koll.); Jan Janssen en fam. Woensdag: Gedachtenis van alle H.H. bisschoppen van Maastricht 8.00 Tbt zekere intentie. 19.00 Voor de zieken van de parochie. Donderdag: 8.00 Tbt zekere in tentie. 19.00 Voor priester- en dia kenroepingen en roepingen tot het religieuze leven. Vrydag: 8.00 As eerherstel van het Goddelyk Hart 14.30 Kapel Vel- tum: huw. Nico Jakobs en Jeanny Huyts. 19.00 Lei Vereteegen; Jac ques Janssen. Mededeling: Gedurende de mei maand is er elke avond na de H. Mis van 19.00 Rozenkransgebed (behal ve in het weekend). Donderdagavond gespreksgroep in de pastorie om 19.45 uur. Vrijdag avond gesprekskring voor jongeren in de pastorie, eveneens om 19.45 uur. Akolieten en misdienaars: Zo: 8.30 V.d. Oever; 10.00 Pascal en Ur- bain v. Weert Robert Vereteegen. 11.30 H. Fyneman of J. Dommeek. Di: 19.00 Emiel Ubaghs. Do: 19.00 José Plasencia. Vr: 19.00 Aberto Avarez. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Pierre Jacobs; overl. oudere Janssen-Peeters; Mar- tien van Areen; Antoon Janssen (fam. Schelbergen); Giel Vennekens en echtgen.. Zondag: 830 Voor 'n ernstige zie ke; jrd. Antoon Verheggen en Hen- rica van Haren. 10.00 Overl. fam. Siebere-Camps en Nyssen; Piet Lit- jens; Piet Camps en Gerarda Ver meulen; Giel Vennekens en echtgen.; Anna Volleberg-Litjens (buurt); overl. ouders Janssen- Renkens; Jeanne Pans-Kereten en overl fam.-, tot byz. int (Processie met openluchtmis op Trans Ce- dron) (Gemengd koor en Harmonie). Maandag: 9.00 Voor het welsla gen van een examen. Dinsdag: 9.00 Gest jrd. Jacob van Voort en echtgen. Woensdag: 9.00 Pierre Vandeven- ne. 19.00 Plechtig Lof met Rozen kransgebed. Donderdag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Vrijdag: 9.00 Hanneke van Areen-van Soest. 13.30 Uit dank baarheid bij 25-jarig huw. Wientjens-Linders. Misdienaars: Za: 19.00 Saskia Lit- jens, Veronique Philipsen, Stepha nie Janssen, Karlijn Jacobs. Zo: 8.30 Nicole van Osch, Callista Smedts, Irene Camps, Yvonne van Areen; 10.00 Jom Rongen, Sander Schuur- mans. Rob Jeucken, Mark van Dyk, Saskia en Bianca Janssen, Lizette Janssen, Ursula Comelissen (de misdienaars moeten om half tien in de sacristie zyn). Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt Petronella, Huberta en Margaretha Emonts; Jac v. Osch en Simoneta v. Vegchel; Mart. Pubben. Misd.: Kim Thielens en Yvonne Tyssen. Zondag: 10.00 Anna v. Hoof-v. Stiphout (buurt). Misd.: Ingrid Wismans en Linda Poels. 11.30 Voor de parochie. Misd.: Roel Cree- mere en Paul Arts. Maandag: 8.30 Jgt Jac. v. Dyck; fam. Janssen-Pubben. Dinsdag: 8.30 Tbn Gellings (koll.); 19.00 Rozenhoede. Woensdag: 8.30 Schoolmis, ook oudere zyn welkom! 18.40 Rozen hoede. 19.00 Overl. fam. V. Hoof-v. Tilburg; Anneke de Mulder (koll.). Misd.: Bas Wilms en Roel Wismans. Donderdag: 830 Johanna Hoenselaar-Thyssen. Vrijdag: 15.00 Dankmis 25-jarig huw. Henk Vereleyen en Leny Litjens. Kerk poetsen: Mevr. Arts-v.d. Ven en mevr. Marcel is. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Mathea Hermans-Lou we re; jrd. Peter Joh. v.d. Water. Zondag: 10.30 Bedevaart naar Tienray; overl. ouders Se(jkens- Colling; Grad Tielen. Vrijdag: 14.00 T.g.v. 25-jarig huw. Donders-Wilms. Misdienaars: Za: Joan en Fred. Zo: Marianne en Suzanne (vertrek 9.45 uur). Parochie Leunen 7e Zondag van Pasen. Zaterdag: 15.00 Doopviering Tbm Zanders. 19.00 Lsm. lev. en overl. le den Biijartclub voor Ouderen b.gv. 5-jarig bestaan; overl. fam. Jacobs- van Cruchten; Tbon Hendrickx; overl. oudere Achten-Cox; Michel Loonen, Elly Loonen en Elly van Berlo; weekd. Mien Verhoeven- Hol tackera (6); gest. jrd. Antoon Pee tera en Johanna Raymakere. Zondag: 10.00 Hgm. Piet Keysere en Marie Keysere-Hendrix; Bert Vo- gelsangs; Maria Rouwet; weekd. Grad Koonings (5); gest jrd. Eduard en Stans Dietz. 11.15 Gerard Thys- sen. 14.30 Doopviering Tim van Vegchel. Maandag: 19.00 H. Mis voor Lim burgse Lourdes Bedevaart. Dinsdag: H. Mattias, apostel. 19.00 Lsm. byz. int. )G); overl. fam. Koenen-Janssen; Wim Swinkels. Woensdag: 19.00 Lsm. Corrie van Berlo-Thyssen, Elly van Berlo en Elly Loonen; Mien Litjens-Lemmen en overl. fam.; overl. oudere Martens-Verhees en overl. fam.; Sef Gooren. Donderdag: 19.00 Lsm. Bert Jen- niskens en echtgen.; Johannes Loe nen en Leida Loenen-Poels. Vrijdag: 14.00 Hgm. bgv 25-jarig huw. Piet Martens en Mien Martens-Litjens. 19.00 Maandd. overl. oudere Martens-Smedts en Henri Martens; gest. jrd. Jacob Thyssen, echtgen. en Corrie v. Berlo-Thyssen. Akolieten: Za: 19.00 Marcel Broers en Robby Willems. Zo: Eef Leyssen, Daan Loenen en Frank Litjens; 11-15 Erik Litjens en Jos Direks. Misdienaars: ma t/m vr: 19.00 Tom Bos en Jolanda Achten. Lektoren: Za: 19.00 Jan Jennis- kens. Zo: Jan Reintjes. Gedoopt: Geert Hendrickx, Over- broekseweg 12b. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Gerardus Michels en Jacoba Michels-Jacobs; Sef Michels; Sef Geurts (koll.); Martinus Rongen en Johanna Rongen-Gerrits. Zondag: 7e Zondag van Pasen. 10.00 Hoogmis voor Stefanie Coppus-de Groot (koll.); jgt. Peter Paul Janssen en Martinus Janssen; Harrie Muysere. Akolieten: John en Martin Verkoeyen. Misdienaars v.d. week: Angelique en Eddy. Woensdag: Gedachtenis van alle heilige bisschoppen van Maas tricht 8.00 H. Mis voor Piet Spee en overl. fam. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor Wim Derikx en overl. fam. Ijl Rektoraat Veulei| 7e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Hgm. Anna Timmermans-Roosen Zondag: 11.00 Hoogmis als jgt Jac Ewals. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis 5e Dinsdag t.e.v. St. Aitonius.. Woensdag: 8.00 H. Mis voor over ledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: 11.15 PI. Huw.mis bruidspaar Twan Jacobs en Tbnny Wemekei Akolieten: Za: Jan Pieter Litjens en André Reintjes. Misdienaars: Rob Hendrix en Bas Snoeks. Huwelijksafk.: Twan Jacobs en Tonny Wemeke. Parochie Ysselsteyn 7e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 Mgr. Kohl en past Janssen; jrd. H. van Vegchel- Muijsere; oudere en fam. Arts- Gielen; overl. fam. Bovée-Cuypere. Zondag: 9.30 C. Jenneskens- Poels; Cath. Lemmens-Veretraaten; overl. fam. Stiphout-Michels. 11.15 Echtg. Dykhuizen-Camps; overl. fam. Custera-Claassen en H. Broers. Maandag: 19.00 Jrd. W. Smeets; W. de Weert (biijartclub); Thei Janssen. Woensdag: 19.00 Jep Arts en overl. fam.; Tr. Mulders en overl. oudere en fam. Donderdag: 14.00 T.i.v. zilveren bruidspaar Van Soest-Moore. Vrijdag: 19.00 Geestelyk welzyn van onze parochie. Misdienaars: Za: 19.00 Maij. Pot ten en D. Wynands. Zo: 9.30 B. en S. Slangen; 11.15 Marl. Potten en D. v.d. Burgt Ma en wo: M. Arts en Sj. Ewals. Do: N. en K. Jaspers. Vr: I. Potten en I. Slangen. Spreuk van de week: "Wie zyn moeder eert is als iemand die schatten verzamelt!" (Sir.) Doopschema: (juni) Op de zonda gen 9 en 23 kan in onze kerk het H. Doopsel worden toegediend. Even tueel ook op andere dagen, behalve de niet genoemde zondagen. Maak tydig een Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 12 mei a.s. zal in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray, ds. A. van Es uit Zwolle voorgaan in de dienst waarin ook de maaltijd van de Heer wordt gevierd. Aan vangstijd is 9.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindemevendienst gehouden. We verplaatsen ons deze voor een oude foto naar 't VeuJ Daar maakte de fotograaf destii in 1927 dit fraaie plaatje 'Betes Hoeve', bewoond door def milie Schreure. We zien v.l.n.r. op de foto: 1 Schreure, Truus Derks, Dil Schreure (mede-direkteur vanl bekende steenfabriek 'Het Vei|j die op 25 januari 1961 door t volledig werd verwoest en zodo< ophield te bestaan), Driek van fi Diena Thielen-Schreure, Grad Ti- len en de onbekende p^Fve' den knecht. Archieffoto J. v.d. Putti ¥3an Rektoraat Smakt Zaterdag: 13.30 Huw. Aitoinet Koenen en Antoon v.d. Sterren. 19.00 Avondmis voor de KVO Holthees-Smakt en voor alle ge vraagde intenties. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Ber Zegers en uit dankbaar heid. 10.00 Hoogmis voor Gerardus Gooren; Josephina en Henricus Janssen; Sjaak Janssen; Gerardus de Bruyn en Adrian a Jans en t.z.i. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef uit dankbaarheid. Vrydag: 9.30 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Antoon Maessen; Catha- rina Bisterveld; Grad Rongen; overl. oudere Zanders-Keijsers; Maria Smits-Jeurissen; overl. oudere Tielen-Veretappen; Jan Janssen; uit dankbaarheid (P); tot zekere inten tie (V). Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren koor) Overl. ouders Gommans-van Rhee; Bert v.d. Ven; overl. oudere Lindere-Vereteegen; st. Leonardus Custers en Barbara Lenssen. Woensdag: 9.00 H. Mis Carolien Philipsen. Vrydag: 9.00 H. Mis voor de vrede. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bywonen van een bijbel toespraak met als thema 'Erkent u Jeliova's; soevereiniteit in uw persoonlijk leven' in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. O.L. Vrouw "Behoude nis der Kranken" Oostrum Zondag 12 mei Maria-Processie Zondag trekt de pro cessie om 10.00 uur van de kerk paar het kruiswegpark Trans Cedron, alwaar een plechtige Hoogmis met predikatie. In mei: iedere woens dag om 19.00 uur plechtig Lof met Rozen kransgebed. Laat ons tot Maria gaan in haar Genade oord in Oostrum om samen met haar te bid den voor de ouderen en gehandicapten, voor de zieken die soms geen hoop meer hebben. Laten wij aan Maria vragen ons in de moeilijke momenten van droefheid, pijn en angst te leiden naar Je zus, de bron van alle troost en kracht. Op de onlangs in Duiven gehou den open Midden-Nederlandse kampioenschappen WTF-sparren, heeft Maurice Poels van Taekwon do Vereniging Tong-Il uit Venray een 2e prys behaald. Daar Maurice meedeed in een zwaardere katego- rie als waar hij normaal in uitkomt, mag dit zeer zeker als een goede prestatie worden beschouwd. St(jlwedstryden In hetzelfde weekeinde werd te vens door een team van 13 leden (junioren en aspiranten) meege daan aan een stijltoemooi in Oss. Maar liefst 8 leden kwamen met een prys naar huis, waaruit mag blyken dat de vereniging op de goe de weg is. Beoordeeld werden de deelnemers op stylfiguren (hy- ongs), drie-staps-sparring en hoogte- en vertesprong. Opvallend was dat bij de stijlfiguren de winst veelal naar Tong-Il ging!. De volgende leden kwamen met pryzen naar huis: le prys: Morad Ouchen, Jawed Ouchen en Harold Maynard. 3e prys: Ryan Zorg, Ronnie v.d. Burgt, Emiel v.d. Burgt, Ronnie Greevink en Ferry Greevink. Verder mag worden opgemerkt dat Jessica Hartog en Christel Wil lems net niet in de pryzen vielen doordat ze als witte-bandere waren ingedeeld by enkele gele- en groene-bandere. Van alle witte- bandere behaalden zy echter het beste resultaat. Clubkampioenschappen Op zaterdag 11 mei zullen de Tbng-Il clubkampioenschappen weer worden gehouden, 's Morgens zal het rekreatieve Thekwon-do wor den behandeld, waarby de deelne mers op stylfiguren (hyongs), een- en drie-staps-sparringen en kon- taktloos sparren worden beoor deeld. Voor 's middags staat het WTF-sparren (Full kontakt) op het programma. Hierbij wordt de win naar bepaald a.h.v. het behaalde aantal punten in het vrye gevecht. Punten kunnen hierbij worden ge haald door (vol) kontakt met de vuist op de voorzijde van de li chaamsbeschermer of voetkontakt op hoofd of lichaamsbeschermer. Belangstellenden zijn vanaf 10.00 uur van harte welkom in onze zaal aan de Leunseweg 2 in Venray, of op één van de trainingsavonden op maandag, dinsdag of donderdag vanaf 19.00 uur. Voor meer informa tie: tel. 04780-87630. mim De laatste Bondskompetitie- wedstryd voor ons le team, uit, in en tegen Maastricht 1, werd ronde na ronde verlQren. Hierdoor komt een einde aan een zeer langdurig hoofdklasserechap en is het alleen afhankelyk van de andere gegadig den in de 2e klasse of men wel of niet degradeert In de onderlinge kompetitie wordt geregeld goed tot zeer goed gespeeld. Robert Peetere verbeterde zijn persoonlijk rekord over een en vier ronden: 25 en 114 hole-slagen. Het Koninginnetoemooi is een byzonder geslaagde happening ge worden. Vele enthousiastelingen lieten zien echt aanleg voor de mid- getgolfsport te hebben. Er werd by zonder sterk gespeeld. De uiteindelijke winnaar bij de re- kreanten werd Willem Walter met 61 holeslagen over 2 ronden. Beste speler van Buitenlust werd door Hans Peetere opgeëist met 49 sla gen over twee doorgangen. On danks het minder goede weer, mag de organisatie terugzien op een goed en gezellig golftoemooi, waar nu al uitgekeken wordt voor vol gend jaar. Het afgelopen weekend stond in het teken van de Distriktskampi- oenschappen. Vele leden van onze vereniging hebben hier aan deelge nomen. Zaterdags te Maasbree. Hier behaalde Truus Arts bij de Dames Senioren een eervolle 2e plaats. De dag erop, in Woensel (Eindhoven) zorgde zij wederom voor een goede score door de 3e plaats vast te blij ven houden. Ondanks het minder goede weer werd er over beide da gen over het algemeen genomen goed gescoord. De onderlinge kompetitie voor deze week kan of donderdagmor gen danwel donderdagavond gespeeld worden. E.e.a. in overleg met alle betrokkenen. Voor het weekend staat er geen speciaal pro gramma gepland; of een inhaal wedstrijd voor deze of gene, of een onderlinge trainingsronde. Attentie: voorlopige indeling voor parkeerwacht op de Aid Mer- Ploeg 1: tijd 09.00-11.30 uur: Bal der Lame re, J. Lamere, M. Deegens, R. Hermsen, M. Abgaou, M. Hage- man, T. Thijssen, G. Crooymans, T. Cadirci, R. Hageman. Ploeg 2: tijd 1130-1430 uur: H. Janssen, M. Smelt, J. Oosterbeek, N. Peetere, M. Philipsen, L. Vosbeek, W. v. Meyel, C. Jenniskens, N. Gonegai. Ploeg 3: tyd 14.30-17.30 uur: D. Kroh, A. Are tan o, M. Sant, J. Ren- jaan, T. Lammerts v. Bueren, M. Brezavschek, E. Moorren, M. Cree- mere, R. Poels, M. Barthel. Dit is een voorlopige indeling. As je wilt ruilen of als je niet kunt, kun je kontakt opnemen met Stan Bertyn. Wil iedereen erop toezien dat de kontributie binnenkort betaald wordt! Willen de teams die geen wedstrijden meer spelen, de spe- lerekaarten inleveren bij Stan Bertyn? Winkeldief rukte zich los Personeel van een aan De Bleek gelegen textielzaak zag dat een 'klant' een spijkerbroek wilde mee nemen zonder te betalen. Hij werd vastgegrepen en de politie werd ge waarschuwd. Voor de komst van de politie had hij zich echter weten los te rukken en ging er vandoor. De broek bleef achter. Aan de politie is een signalement doorgegeven. "Uitslagen 17e ronde Keizer- kompetitie: R. Lemmere-R. Keereweeg 1-0 A. Antheunisse-H. Coolen %-% J. Hagens-C. Visser %-% B. Pleit-C. Beetink 1-0 H. Meyer-J. Tiggeloven 1-0 H. de Visser-F. Vermeulen 0-1 W. van Ham-M. Ali 1-0 Stand: 1. R. Lemmers 2. G. Kortenoeven 3. F. Sijbere 4. A. Aitheunisse R. Keereweer 536% 380 342% 317 312 6. J. Hagens 307 7. H. Coolen 299% 8. B. Pleit 285 9. C. Visser 278 10. P. Rouvroye 256 Jeugd: geslaagd voor het torendi ploma zyn: L. v.d. Pol en A. v.d. Pol. Voor het Pionnendiploma slaag den: D. Ueberbach, C. Krook, M. Hoeymakers en D. Limpens. Voor de tweede maal ontvlucht In korte tijd hield de Venrayse po litie een 17-jarige Venrayse knaap aan, die op last van Justitie in een tehuis in Harreveld was geplaatst. Voor de tweede maal had hij zich aan die plaatsing onttrokken, maar ook nu weer werd hij op transport naar de inrichting gesteld. POLITIE ZOEKT GETUIGEN "litve 6 k£ TH Za Z< lans Dl Maandagmiddag omstre* 15.10 uur werd een 23-jari vrouw aangerand terwijl zij het trimmen was in de Boshuii bergen te Venray, nabij de Rosn lenbaan. Door zich te verweren kon vrouw zich van haar aanrand bevrijden. Een in de omgeving naar de der ingesteld onderzoek van politie bleef zonder resultaat Daar de vrouw een goed sigi fjj lement van de dader kon gew hoopt de politie tips binnen krygen van mensen die de dad daarvan menen te herkennen. Het signalement is als volgt man van 20 tot 25 jaar; norm oor postuur, ongeveer 1.85m lai kort, blond, sluik haar; geen si of baard; sprak zonder aksent Vermoedelijk is de bovenzlj van zyn handen voorzien v 0' 'c krassen, veroorzaakt door 1 zich verweren van het slachtoO De man was gekleed in ^jgr strakke blauwe spijkerbro a[er donkerkleurig jack, bruine sch nen zg. 'kistjes' en, wat opvallt was, hij droeg een groene ti livël kersrugzak. jen Dinsdagmiddag omstreeks 1 werd groot alarm gegeven voor brand die door tot nu toe om lok d. I ven oud lati< klaarbare oorzaak is ontstaan in meelzolder van het Veevoeder dryf Jans-Verheggen aan de tionsweg in Oostrum. Gezien de eerste verkenning n te de brandweer uit met alle schikbare mankracht, omdat gevaar aanwezig was dat er spr arb zou kunnen zijn van een uitslaai brand. Mogelijk door de sneller dekking én de door het pereoi al genomen maatregelen én de rekordtyd aanwezige brand* werd dat vermoeden niet bei heid. Het bleef by de schade in meelzolder maar het duurde ruimte tijd eer de brandweer inrukken. Personeel en brandw moesten veelal met de schop voorraad meel opruimen. Deskundigen zyn van oordeel de brand zou kunnen zijn ontsla doordat het veevoedermeel te wi zou zyn geworden, maar ook wo de mogelijkheid, dat de brand d kortsluiting is ontstaan, niet gesloten. Hoe groot de schade is en hoela het bedrijf door de brand zal men stil te liggen, kon de direk ons niet meedelen. sck Onze aktiviteiten voor de mende week: Lopersgroep: Zaterdagmorgen: duurloop va 5 10 km op het Lorbaan-circi We vertrekken om 7.15 uur parkeerpl. wandelpad. Maandag- en donderdagavo^o; vertrek om 1830 uur vanaf St S thoniusveldweg 1. Doel: kondii looptraining over 10 km op hal ondergrond voor langere afstai route rondom Venray Trimmers: Zondagmorgen op het Overloo circuit een gevarieerd trimi gramma. We verzamelen en van# aan om 8.30 uur bij parkeer] Raayweg 'De Vers'. Inlichtingen verstrekt gaarne: Loomans, Ouverturestraat 14, Y< |n ray, tel. 85384. Ree gedood Opnieuw werd een overstek (ee ree op de Beekweg aangereden dr een personenauto, bestuurd dL een 56-jarige inwoner. De ree ff w bij de botsing gedood en het Ka rar ver werd op de voorgeschreven* ze door de politie afgevoerd. left rnkt /ij b rbei olie asfc iv. fenrc GR ÖIR IS

Peel en Maas | 1991 | | pagina 16