Bijzondere kosten? Bijzondere bijstand!? Geen huisvuil ophaaldienst Raadhuis gesloten Informatie over Algemene Bijstandswet Kollektekalender mei 1991 Hinderwet Gemeentelijk Combi-Zwembad, Parkweg z, venray, tei. 04780-82068 OVERLEVINGSBREVET BRONS Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Bekendmaking Onderzoek voorlichting sociale zaken Teeltverboden in verband met aardappelmoeheid Honk- en Softbalver. Red Caps Venray Hockeyclub Venray Geslaagd PEEL EN MAAS RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 1530 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den. culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re- Creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Op donderdag 9 mei a.s. (Hemel vaart) komt de wekelijkse route van de huisvuilophaaldienst te ver vallen. Op donderdag 9 mei (Hemel vaart) en vrijdag 10 mei a.s. is het raadhuis de gehele dag gesloten. Als u uitgaven inoet maken waarvoor u het geld eigenlijk niet kunt missen, kan de afd. sociale zaken u misschien helpen. Er is namelijk een mogelijkheid om vergoeding te vragen voor bijzondere kosten. Hieronder leest u er meer over. Voor wie? De Algemene Bijstandswet kent een speciale regeling als het gaat om bijstand in bijzondere kosten van het bestaan. Deze informatie is belangryk voor mensen met een minimum inkomen, maar niet al leen voor hen. Ook voor mensen met een hoger inkomen geldt deze regeling Geen onderscheid wordt gemaakt naar het soort inkomen. Dat kan zijn een sociale uitkering, pensioen of inkomsten uit arbeid in loondienst of als zelfstandige. Voor de mensen met een sociale uitkering (AOW, AWW, WAO, AWW, ABW, RWE, Ziektewet en Werkloos heidswet), geldt" deze mededeling in het bijzonder. Verder voor de perso nen die in een bejaardencentrum of inrichting verblijven. Wat zijn bijzondere kosten van het bestaan? Meestal gaat het daarbij om nood zakelijke extra uitgaven die u niet uit uw inkomen kunt betalen en waarvoor geen andere vergoeding bestaat. Het zijn kosten die u om medische redenen of andere byzon dere omstandigheden moet maken. Het zyn dus andere kosten dan de gewone kosten van het bestaan zo als de kosten van voeding huis vesting, kleding huisraad, e.d. De vervanging van dure zaken zoals een wasmachine, valt dus niet on der de bijzondere kosten van bestaan. Voorbeelden van bijzondere kosten zijn: - de eigen bijdrage van gezins-, bejaarden- en alphahulp; - de eigen bijdrage van medisch vervoer; - de kosten van een bril (vergoeding montuur maximaal ƒ137,50); - de eigen by dragen van medische verstrekkingen op grond van de ziekenfondswet en aanvullings fonds b.v. een kunstgebit, tand heelkundige hulp, steunzolen, elastieke kousen, hoorapparaat en rolstoel; - de méérkosten van orthopedisch schoeisel; - de eigen bydrage van kraam hulp/verloskundige hulp; - dieetkosten voor zover dat dieet duurder is dan gewone voeding; - extra vervoerskosten, omdat u door invaliditeit of een handicap geen gebruik kunt maken van het openbaar vervoer; - de méérkosten van externe maal tijdenvoorziening voor bejaarden; - de reiskosten i.v.m. bezoek aan fa milieleden in het ziekenhuis, ver pleegtehuis of inrichting; - de extra kosten voor kleding of verwarming tengevolge van ziekte of handicap; - de extra kosten van een alarme ringsinstallatie en andere noodza kelijke hulpmiddelen voor bejaar den, om langer zelfstandig te kunnen wonen; - de kontributie voor een kruisver eniging b.v. het Groene Kruis; - de premie van de vrijwillige aan vullende ziekenfondsverzekering. Deze opsomming is niet volledig. Heeft u een bepaalde uitgaaf, waar van u niet weet of deze gerekend kan worden tot de byzondere kosten, vraag dan hierover nadere informatie. Wanneer kom ik in aanmerking voor bestand? Allereerst moet u nagaan of er an dere vergoedingsmogelijkheden be staan voor uw byzondere kosten. Dat kan zyn het ziekenfonds, een. bedrijfsvereniging of anderen. Byzondere bijstand kunt u pas krijgen als de bijzondere kosten méér bedragen dan ƒ177,- per ka lenderjaar. Die ƒ177,- wordt het drempelbedrag genoemd. Voor het meerdere boven de ƒ177,- kan dus bystand worden verstrekt, mits u op grond van uw inkomen niet mee hoeft te betalen én uw vermogen niet te hoog is. Degene met een inkomen gelijk aan het zg sociaal minimum bij standsuitkering), hoeven niet ver der mee te betalen. Een netto bijstandsuitkering be draagt voor: - een echtpaar of samenwonenden ƒ1.640,04 per maand; - een één-oudergezin ƒ1.476,04 per maand; - een alleenstaande vanaf 23 jaar ƒ1.148,03 per maand-, - een alleenstaande van 22 jaar ƒ974,33 per maand; - een alleenstaande van 21 jaar ƒ847,88 per maand. Voor personen verblijvende in een bejaardentehuis of inrichting gel den als minimum inkomen de be dragen voor de persoonlijke uitgaven, nl.: - voor echtparen ƒ475,99 per maand; - voor alleenstaanden ƒ276,20 per maand. By hogere inkomens moet men wél mee betalen nl. 35% van het meer dere inkomen, berekend op jaarba sis. Die bydrage van 35% wordt 50%, zodra het meerdere inkomen, op jaarbasis 5.720,- is óf hoger. Verder geldt als voorwaarde, dat uw vermogen (b.v. spaargeld, waar depapieren, dure auto of eigen huis) niet hoger mag zyn dan het be scheiden vermogen en dat is voor: - een echtpaar of samenwonenden ƒ16.700,-; - een één-oudergezin ƒ16.700,-; - een alleenstaande 8.350,-. Als u in een inrichting verblijft én 65 jaar of ouder bent dan bedraagt het bescheiden vermogen voor: - een echtpaar of samenwonenden ƒ10.000,-; - een alleenstaande ƒ5.000,-. Meer informatie? Heeft u na het lezen van deze in formatie nog vragen of wilt u weten of u voor bijzondere bystand in aan merking kunt komen, neem dan kontakt op met de afd. sociale za ken, tel. (04780) doorkiesnrs. 23330, 23332 of 23334. Hoe dien ik een aanvrage om bijstand in? Bent u van mening dat u moge lijk recht hebt op bijzondere bystand, dien dan gerust een aan vrage in. Dat kan tijdens de ope ningsuren van afd. sociale zaken, elke werkdag van 9 tot 12 uur. Neem zo mogelijk de bewijsstuk ken mee van de byzondere kosten, uw inkomen en vermogen. Ook kunt u een verzoek per brief indienen. Het adres is: Gemeente bestuur van Venray, afd. sociale za ken, Postbus 500, 5800 AM Venray. 5 t/m 11 mei: Unesco Centrum Nederland NOVIB. 12 t/m 18 mei: Nederlands Ast mafonds. 18 mei: Jeugdopvang Tafeltennis vereniging Red Stars Venray. 25 mei: Scouting Don Bosco Leu nen. uitsluitend in Leunen. 25 mei: Jeugdopvang MMSK St. Petrus' Banden. 26 mei t/m 8 juni: Nederlands Ro de Kruis. Alleen voor deze kollektes is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De koliektan ten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat by hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: Rank Xerox Manufacturing (Nederland) BV te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinder wet voor het uitbreiden/wijzigen van een inrichting voor de produk- tie, opslag en distributie van ko pieermachines en elektronische apparatuur alsmede van onderde len en verbruiksartikelen op het ge bied van reproduktie en elektronika, gelegen aan de Maas- heseweg 89 te Venray; Eind 1991 opent het nieuwe zwem- en recreatiecentrum de deuren. Daarom is er op 15 juni a.s, voor de laatste keer zwemmen in het buitenbad. Voor deelname moet je aan 3 voorwaarden voldoen t.w. je moet nu nog op de basisschool zitten; je moet schoolzwemmen hebben gehad. je moet in het bezit zijn van het B-diploma. Als je mee wilt doen kun je vanaf 1 mei een deelnemerskaart kopen voor f3,- aan de kassa van het zwembad. Alleen wanneer je geslaagd bent kun je voor MO,- het diploma en de felbegeerde badge kopen. Jongens en meisjes dit is de laatste kans om iedereen te laten zien dat je echt kunt zwemmen en overleven (ook in koud water), en het kostje hooguit f3,- en een nat pak. Vergeet niet dat deze ervaring een hoge waarde heeft. Wij zorgen voor een bijna echte boot waar je vanaf springt, dus extra spannend. De kinderen die nu schoolzwemmen hebben krijgen tijdens het schoolzwemmen hier een test voor en krijgen dan vanzeif bericht. W.G.A. Gellings, Grootdorp 8 te Merselo, voor het ex art. 6a Hin derwet uitbreiden/wijzigen van een varkensfok- en varkensmestbedryf, gelegen aan Grootdorp 8 te Merselo; Maatschap Claessens, Peelweg 25 te Ysselsteyn, voor het uitbrei den/wijzigen van een legkippenbe- dryf, gelegen aan de Peelweg 25 te Ysselsteyn; Maatschap Bouwmeister/ Storkhorst, Moostdyk 12 te Ys selsteyn, voor het uitbreiden/wyzi- gen van een rundveehouderij waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlyk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Moostdyk 12 te Ysselsteyn. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 8 ju ni 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan- Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tydig) in staat zyn geweest dit te doen, kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hpofd van de afdeling volles- huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het uitbreiden van een pand aan de Broekweg 21 te Venray, t.n.v. T.A.M. Kalwij; het bouwen van een berging serre aan de Kogeldistel 8 te Ven ray, tn.v. J.L.L.M. Curfs; het verbouwen van een wo ning aan de Spurkterweg 5 te Ven ray, tn.v. R.R.T. Janssen. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 13 mei 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een carport aan de Sanshofstraat 60 te Venray, tn.v. P.R. Fleurkens; het bouwen van een carport aan de Sanshofstraat 62 te Venray, tn.v. M.JJ. Rutten; het bouwen van een overkap ping aan de Lidwinahof 5 te Venray, tn.v. J.H.H. Füchs; het bouwen van een carport pergola tuinafscheiding ver vangen frontkozijnen aan de Oost singel 26a te Venray, tn.v. C.T.C. Linskens; het bouwen van een duiventil aan de Weverstraat 5 te Venray, tn.v. T.J.A. Droesen; het bouwen van een carport aande Matterhoralaan 16 te Venray, tn.v. J.M. ten Brinke; het bouwen van een carport aan de Andantestraat 14 te Venray, tn.v. RA. van den Munckhof; het bouwen van een carport aan de Andantestraat 12 te Venray, tn.v. H.P.M.C. Werson. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 13 mei 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het bouwen van een woning aan de Bershof te Leunen, tn.v. H.J.M. Berkers, Houbenweg 22. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 13 mei 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Illegale buitenlanders aangehouden Nadat een tip die was binnenge komen by de Dienst Arbeidsver houdingen, dat op een aan de Peelweg gelegen bedrijf, illegale buitenlanders aan het werken zou den zyn, werd in samenwerking met de politie een onderzoek in gesteld. Op dat bedryf bleken inder daad een Bulgaar en een Pool aan het werk te zijn zonder over de ver eiste papieren te beschikken. Bei den kwamen ook niet voor een verblijfsvergunning in aanmer king. Ze zullen binnenkort op transport worden gesteld. Invalide-parkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierbij bekend hun besluit waarby naby: de woning Koningskaars 10 een parkeerplaats is gereserveerd voor een invalide t.b.v. de auto met het kenteken YY-38-DY; de woning Koningskaars 12 een parkeerplaats is gereserveerd voor een invalide t.b.v. de auto met het kenteken FK-53-HP; de parkeerplaats 't Liene een parkeerplaats is gereserveerd voor een invalide tb.v. de auto met het kenteken JT-99-JY. Belanghebbenden kunnen tegen deze besluiten binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking beroep aantekenen. Het beroep schrift moet worden gericht aan de Koningin, maar worden ingediend via de Commissaris van de Koning in Limburg. De besluiten liggen voor eenieder gedurende de beroepstermijn ter inzage op kamer 232 van het raadhuis. Venray, 8 mei 1991 Burgemeester en wethouders van Venray. De gemeente Venray vindt goede voorlichting voer uitkeringsmoge- lijkheden byzondere bystand en al les wat daarmee samenhangt, een heel belangrijke zaak. Vanuit die ge dachte wil de gemeente Venray dan ook meer en intensiever voorlich ting geven. Daarvoor bestaan diver se plannen. Goede voorlichting geven is ech ter geen gemakkelijke zaak. Met na me leert de praktijk dat het moeilijk is om b.v. te bereiken dat - zoveel mogelijk mensen de infor matie werkelijk ontvangen; - de voorlichting helder en duide lijk is; - die voorlichting gegeven wordt waaraan werkelijke behoefte bestaat. Om daarvoor meer houvast te kry gen heeft de gemeente Venray aan het Instituut voor Massa Communi catie van de Universiteit Nijmegen gevraagd een onderzoek in te stel len. Inmiddels is mevr. C. Saeys gestart met een dergelijk onder zoek vanuit afdeling sociale zaken van de gemeente Venray. By dit onderzoek behoort o.a. een beperkt publieksonderzoek. Daar voor hoopt mevr. Saeys een aantal inwoners van Venray te kunnen interviewen De afdeling sociale zaken is zeer geïnteresseerd in de uitkomsten van het onderzoek, omdat zy haar voordeel daarmee voor de voorlich ting kan opdoen. Zij hoopt op alle medewerking bij de interviews te kunnen rekenen die vanaf volgen de week starten. De burgemeester van Venray, maakt bekend dat per 6 mei 1991 in het raadhuis, kamer 232, voor een ieder ter inzage liggen: a. de beschikking van de minister van landbouw, visserij en voed selvoorziening van 29 oktober 1955, nr. L/PA 670 met daarby be horende kaarten en lijsten, zoals deze voor deze gemeente op nieuw zijn vastgesteld; b. de beschikking ontheffing teelt verbod aardappelen op besmette grond 1971. Op bovenbedoelde kaarten en lijsten zyn aangegeven de gebieden en/of terreinen, waar het krachtens artikel 3 van het Besluit bestrijding aardappelmoeheid verboden is te telen: 1. aardappelen en tomaten; 2. bloembollen en -knollen, boom- kwekerijprodukten, koolplanten, stekbieten, eerstejaarsplant- uien, plantsjalotten, en andere planten, die met de ondergrond se delen worden gerooid, een en ander voor zover zy kennelijk bestemd zijn om te worden uitge- plant. Deze gewassen mogen ook niet op deze percelen worden op- gekuild. Het is echter mogelijk om op basis van de beschikking ontheffing teeltverbod aardappelen op besmet te grond 1971, op de aangewezen ge bieden en terreinen AM resistentie konsumptie- en fabrieksaardappel- rassen te telen, uiteraard met in- achtname van de geldende vruchtwïsselingsvoorschriften. Venray, 8 mei 1991 De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche Red Caps - Mustangs 13-7 en 9-4 In de dubbel tegen de Mustangs uit Venlo hebben de Venraynaren de 4 punten in eigen zak gehouden In de eerste wedstrijd hadden de Red Caps geen kind aan de gasten. Na een 4-0 voorsprong in de tweede inning moesten de gastheren nog 2 runs toestaan maar daarna was het de thuisclub die de dienst uitmaak te. Met goede honkslagen werd een 13-2 voorsprong bereikt. In de voor laatste inning scoorden de Mustangs nog 5 runs, maar de voor treffelyk pitchende Wilbert Flin- senberg hield de zaak verder goed onder kontrole. De tweede wedstrijd was wat spannender. Na een mooie home run van Ziombra nainen de Mustangs met 4-2 de leiding Maar door goed gekoncentreerd spelen kwamen de Red Caps inning na in ning dichterbij en bouwden uitein delijk aan een 9-4 overwinning. Softbal De softballers van de Red Caps be haalden een ruime overwinning op de zwak spelende Keystone Stea lers. De goed spelende dames be hoefden niet tot het uiterste te gaan om de gasten met een 17-3 neder laag naar huis te sturen. Uitslagen: HBpup.- Gemert-Red Caps 1-13 HBasp: Venlo-Red Caps 3-4 HBsenl: Red Caps-Mustangs 13-7 HBsenl: Red Caps-Mustangs 9-4 SBsen: Gemert-Red Caps 13-4 SBsen: Red Caps-Stealers 17-3 Programma donderdag 9 mei: HBpup: Red Caps-Ducks a.ll.OO HBsen: Geldrop-Red Caps v.11.15 SBsen: Thamen-Red Caps Programma zaterdag 11 mei: HBpup: Cardinals-Red Caps v.11.00 (dubbel) HBasp: Red Caps-S.Conders a.ll.OO HBjun: Maastr.-Red Caps v.10.15 Programma zondag 12 mei: HBsenl: Red C.-C.Meppers a.14.00 HBsen2: Orioles-Red Caps v.08.45 SBsen: Phantoms-Red Caps v.08.30 Heren H Kampioen! Promotie naar reserve promotie klasse een feit Het tweede herenteeam heeft af gelopen zondag een voor de Ven- rayse hockeyclub uniek feit gerealiseerd door kampioen te wor den in de reserve 2e klasse en daar door de promotie naar de reserve promotieklasse te verwezenlijken. Nooit eerder werd er tydens het be staan van de club op dergelijk hoog niveau gespeeld. Vier jaar lang speelde Venray in de reserve 2e klasse mee maar kwam ieder jaar adem te kort om als eerste te eindigen. Ook dit jaar dreigden de heren na de win terstop de aansluiting met leider Geldrop te verliezen door in 3 wedstrijden even zoveel punten te laten liggen. Geldrop ging echter ook in de fout waardoor met nog 4 wedstrijden te spelen het dringen werd in de kop van de ranglijst met Venray op een 2e stek met 1 punt minder dan Geldrop. De laatste wedstrijden moest Venray aantre den tegen de direkte konkurren- ten. Oraiye Zwart werd, zij het met moeite, verslagen en ook leider Gel drop werd aan de zegekar gebon den, waardoor Venray voor het eerst leider werd van de ranglijst met nog 1 wedstrijd te gaan tegen HUAC in Helmond. HUAC zag zyn eigen kampioensaspiraties vorige week in rook opgaan. Na een snelle voorsprong kon He ren 2 pas in de 2e helft uitlopen en werd met een klinkende 6-0 over winning het kampioenschap bin nengehaald. Direkt na de wedstrijd was er champagne van het bestuur en bloemen van de dames om de heren te feliciteren. In het eigen clubhuis is er naderhand nog duch tig feestgevierd. Een suksesvol seizoen voor He ren II dat in de zaal, reeds eerder dit jaar, ook kampioen was gewor den in de reserve 2e klasse. A.s. vrijdag om 20.00 uur wordt de wedstryd gespeeld: Heren I- Heren II; Heren I speelt in wit. Aan de Christelijke Hogeschool te Ede slaagde Oda Bronswijk voor le rares basisonderwijs. Diefstal uit auto Met geweld was toegang verkre gen tot een aan de Merseloseweg ge parkeerde personenauto van een inwoner. De daarin aanwezige t< radiocassettespeler was ontvreemd.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 14