Goede samenwerking was basis voor oplossing diefstallen Toneelvereniging Ventiel komt met 'Agnes B.' St Christoffel Venray op WereldGymnaestrada A.s. zondag gezinsfietstocht Eigen-teelt-festival in Dingus Solisten- en Ensembleconcours in de aula van de KTS AGENDA Weerspreuken Hypotheekkrediet geeft ruimte voor speciale uitgaven nieuw in Ven ray lillik Communiekaartjes met foto van eigen negatief a 1,25 p/st Goede resultaten solisten MMSK St Petrus Banden Voorjaarsconcert Kon. Harmonie Euterpe Agenda streekschouwburg Venray Soundmix-Playback show te Castenray PEEL EN MAAS Gevonden Voorinschrijving Kennedymars Vlooienmarkt in Geysteren PEEL EN MAAS Donderdag 11 april - Pagina 3 SCHOOLSTRAAT S 5801 BN VENRAY Minimum aantal 10 stuks 'De nieuwe Mazda 121. Het einde van de doorsnee driedeurs'. Deze slogan gebruikt dit automerk om hun nieuwste model auto aan te prijzenIn alle reklamecampagnes ziet men de kleine 121, waarbij alle andere auto's, op de kop staan. Omdat dhr. Brauckvnann van de Venrayse Mazdagarage aan De Hulst dit zo'n goede reklame vond, liet hij eengmot billboard' voor zijn garage plaatsen, met de genoemde slogan. Verder deed hij ter onder steuning van dit board zelf nog een duit in het zakje door een driedeurs auto op z'n kop te zetten, met daarlangs de nieuwe 5-deurs 121. Elders in dit blad kunt u de vele aanbiedingen vinden bij gelegenheid van het 1-jarig bestaan van Mazdagamge Braucktnann. Een zeer goede samenwerking tussen de gemeentepolitie Venray, de gemeentepolitie Venlo en de Rijkspolitie, heeft aan de basis gestaan van de opheldering van de diefstallen en inbraken, waarvan wij vorige week reeds berichtten. Hierdoor kon de politie de bende van 23 personen aanhouden, die"te- samen voor ƒ700.000,- aan goede ren by een hadden gestolen. De samenwerking tussen de diverse korpsen wordt door commissaris Den Tteuling als positief gezien, ze ker in het kader van de regionale politie, die er aan zit te komen. De bende was al sinds 1988 aktief maar pas in april 1990 kreeg de Venrayse politie een duidelijker beeld dat het om een goed georgani seerde bende moest gaan. Daarop werd een grootscheeps onderzoek gestart in samenwerking met de Rijkspolitie. Het onderzoeksteam kreeg assistentie van de Rijkspoli- tiegroepen Horst en Oploo en van de gemeentepolitie Venlo. Gemid deld werkten er vanaf april 1990 tien politiemensen aan de zaak. Op 22 oktober van het afgelopen jaar, toen de politie op zes plaatsen tege- A.s. zondag organiseert de Tom en Wielerclub Oostrum de eerste gezinsfietstocht van het seizoen 1991. Gezinsfietstocht 2 is gepland op Pinkstermaandag, 20 mei en de laatste gezinsfietstocht wordt ge houden op 25 augustus. Deze eerste tocht waarvan de rou tes resp. ca. 25 en 50 kilometer lang Diefstal twee kratten bier Bij een supermarkt op de Bleek werden twee kratten bier ont vreemd. Dankzij getuigen lukte het de politie die diefstal op "te lossen en konden de twee daders, resp. 16 en 18 jaar, worden aangehouden. Nadat het tweetal was verhoord en een bekentenis hadden afgelegd, werden zij huiswaarts gezonden. Zij hebben zich bereid verklaard de su permarkt schadeloos te stellen. Proces-verbaal is opgemaakt. Wie een flinke uitgave wil doen heeft geld nodig. Als er dan spaar geld is kan dat worden aangespro ken, als men er tenminste over kan beschikken'. Maar als er niet ge noeg spaargeld is of men kan er niet 'aankomen' omdat het vast staat, dan moet naar andere oplos singen worden gezocht. In dat geval zyn er verschillende mogelykhe- den. Eén daarvan is het zogenoem de Hypotheekkrediet, en dat is .goedkoper dan een persoonlijke le ning of een lopend krediet. Wie een eigen huis heeft, heeft vrywel alty'd een hypotheek. Wie al jarenlang een eigen huis heeft, heeft voor die hypotheek meestal al vele jaren aflossing betaald. Dat wil zeggen dat er 'ruimte' zit tussen de waarde van het huis en de hoogte van de hypotheek. Die ruimte kan bovendien nog eens extra zijn toe genomen. Kredietruimte De ruimte die er zit tussen de hoogte van uw hypotheek en de ver koopwaarde van uw huis, kunt u be nutten. Is die ruimte voldoende, dan kan een Hypotheekkrediet met de bank worden afgesproken. Zo'n Hypotheekkrediet is gekoppeld aan de betaalrekening en heeft een De heren en aprillen, bedriegen wie zij willen. Op Sint Justijn (15) doodt de kou het venijn. Als 't in april regenen wil, blijven de boeren niet stil. lijk huiszoekingen verrichtte, be stond het team uit 45 personen. Toen konden reeds vijf verdachten worden aangehouden. In totaal zijn 23 verdachten aangehouden waar van er nu nog vier vast zitten. Alle 23 zullen zich voor de rechter moe ten verantwoorden en dus niet al leen de vier personen die nu vast zitten, zoals wy vorige week abusie velijk vermeldden. Behalve dat commissaris Den Teuling zeer tevreden was over de regionale samenwerking tussen de diverse korpsen liet ook officier van justitie, mevr. V.d. Bijl, zich lovend uit over de samenwerking. Ook de hardnekkigheid waarmee het per soneel zich aan de oplossing van deze zaak heelt bezig gehouden, heeft haar waardering. Thans wordt met voortvarend heid gewerkt om de zaak voor te bereiden voor de Arondissements- rechtbank te Roermond. Daar zal deze zaak over enkele maanden dienen. Veel van de door de politie in beslag genomen goeden zullen naar verwacht, aan de rechtmatige eigenaren worden teruggegeven. zijn, voert de deelnemers over de Maasbrilg in Wanssum naar Well, waar aan de toeristenweg een kon- trolepost is ingericht. De deelne mers aan de 50 kilometerroute bereiken deze post via een omweg over Nieuw Bergen, en keren in Oostrum terug via Wellerlooi en Meerlo, terwijl de 25 kilometerrij ders een meer direktie route af leggen. Voor deze eerste gezinsfietstocht kan men zich van 10.00 tot 13.00 uur inschrijven in zaal de Karklin- gel in Oostrum. De kontroleplaats blijft ingericht tot 15.30 uur en de eindkontrole sluit om 17.00 uur. Ruit vernield Er werd aangifte gedaan van ver nieling van een ruit aan van een aan de Stationsweg gelegen café. ruimte waarover u kunt beschik ken op het moment dat u dat wilt. Het lijkt een beetje op een doorlo pend krediet, maar het voordeel is dat de voorwaarden veel gunstiger zijn. U hoeft over een Hypotheek krediet geen al'sluitprovisie te betalen, er is geen maandelijkse af lossingsplicht en de rente ligt maar iets boven die van een gewone hy potheek. Die rente is bovendien fis- kaal aftrekbaar, maar dat geldt uiteraard ook voor de rente van an dere leningen en kredieten. De kredietruimte die u met de bank afspreekt kunt u gebruiken, maar u bent dat niet verplicht. Het geld dat u opneemt kunt u voor al lerlei speciale uitgaven gebruiken: een andere auto, een verbouwing, nieuwe meubelen of als u uw (klein)kinderen eens was extra wilt geven en daarbij gebruik wilt ma ken van de vrijstelling van het fis- kale schenkingsrecht. En als u met pensioen gaat en te maken krijgt met een lager inkomen, dan kan de kredietruimte daarop als aanvul ling dienen. Maatwerk Hoe groot de kredietruimte is, moet van geval tot geval worden be keken. Die hangt zoals gezegd vooral af van de ruimte tussen de verkoopwaarde van uw huis en de hypotheek die u er (nog) op hebt. Een goede regeling is dus maat werk. Maar daarom eens een af spraak met één van de hypotheek adviseurs van de Rabobank. Zij kunnen O precies vertellen hoeveel ruimte er in uw hypotheek zit en wat uw mogelijkheden zijn. (advertentie) Agnes B. is een bijzonder to neelstuk uit 1976 en voor het eerst opgevoerd in 1977. Bijzonder, niet zozeer vanwege het verhaaltje, maar vanwege de struktuur van het stuk. De stukken van Kroetz doen enigszins filmisch aan. Disküssies beperken zich tot het hoogst nood zakelijke, situaties spreken vaak voor zich. Toch zult u hieraan snel wennen. Kroetz is een schrijver die afkom stig is uit Duitsland. Hij is bekend van de televisie, waarvoor hij veel heeft geschreven, maar waarvoor hij ook veel optreedt als acteur. Wel licht is zijn toneelwerk beïnvloed door het medium televisie, maar ge zien de duidelijkheid van de situa tie zelf hoeft dat niet zo te zijn. Kroetz grijpt in dit stuk terug op een oeroud liefdesthema: het ver schil in rangen en standen. Hij behandelt dit thema tegen de achtergrond van een dorpsgemeen schap die voor hun werk alhanke- Op zaterdag 13 april zal in OJC Dingus het eerste eigen-teelt- festival plaatsvinden. Op het eigen- teelt-festival zullen drie regionale bandjes optreden die op dit mo ment nog niet zijn opgemerkt door de programmeurs van het regionale club-circuit. Het festival is tot stand gekomen door de samenwerking tussen een aantal vrienden. Zy heb ben het festival zelf georganiseerd. Met als achtergrond de gedachte 'voor een goede band hoefje niet in het buitenland te zyn' presenteren zij hun eigen muziek. Als eerste band zal Twinkle optre den. Twinkle komt uit Siebenge- wald e.o. en de bandleden komen uit een aantal bandjes die uit elkaar waren gegaan, waarvan the Mini kins de meest bekende was. Twin kle speelt melodieuze hardcore al la Snuif en zal naast een aantal covers ook eigen nummers spelen. Ready tot pogo? Go! Naar aanleiding van de te Seve num behaalde resultaten, op zon dag 24 februari jl. bij hel solistenconcours van de Limburgst Bond van Thmbourkorpsen, zijn c leden van Muziek- en Majoretten showkorps afgevaardigd naar d< Kampioenswedstrijd 1991 van d< Federatie van Kath. Muziekbondei in Nederland F KM). Deze werd 7 april jl. gehouden in Etten-Leur. Tb midden van andere afgevaar digden hebben zij zich kranig ver weerd. De behaalde resultaten waren als volgt: Maikel Brons uitko mend in de tweede divisie 105,5 punten; Jean-Paul van Leuken eveneens tweede divisie 100 pun ten en Paul van Lipzig uitkomend» in de eredivisie 100 punten. Ondanks dat er geen kampi oenstitel behaald is willen wij de drie feliciteren met hetbehaalde re sultaat lijk is van een rijk geworden rozenkransenfabrikant. Agnes, die trouwt met de zoon van deze fabri kant, probeert vanuit haar nieuwe positie haar dorpsgenoten te hulp te snellen, maar.dit wordt haar niet in dank afgenomen door de men sen, die haar een verraadster, een vyand vinden, die met valse voor wendsels voor haar schoonvader spioneert. Als Agnes besluit zich definitief voor de mindere stand in te zetten, dan probeert haar schoonvader met allés wat in zijn macht is om haar (en in haar zijn kleinkind) om te kopen tot zijn stand. Of hem dit lukt... dat weet u na afloop van dit prachtige burgely- ke toneelstuk. Toneelgroep Ventiel zal twee keer optreden met 'Agnes B.'. Op zondag 14 april is Ventiel te zien in de schouwburg van Venray terwijl op dinsdag 16 april opgetreden wordt in de Maaspoort te Venlo. Aanvang op beide avonden is 20.15 uur. Na Twinkle zal Realm of Chaos uit Gennep het podium betreden. De groep is opgebouwd rondom drum mer Hans en met Smeric op gitaar, Willy Lauda op bas en Deef de Ka narie (ook bekend van die Nakse Bananen) op strottehoofd zal Realm of Chaos hun hutspot van death- metal en grindeore met als extra garnering een vleugje punk en hip hop de zaal insmijten. Realm of Chaos staat garant voor een heftig optreden waarbij de rillingen over je rug zullen lopen en waarby me nig thrasher uit z'n dak kan (en zal) gaan. Realm of Chaos is een band waar je niet omheen kunt, ROC gaat dwars door je heen. Let's grind till death. Onder het motto: 'als je haar maar goed zit' zullen de Incredible Haarborstels (foto) uit Den Bosch (met oud-Venraynaar Strolly) het festival afsluiten. De bandleden ko men uit diverse delen van het land en de band beschikt over twee gita risten die op het conservatorium studeren, dus gegarandeerde kwali teit. Tterwijl Zappa zich nog steeds afvraagt of humor wel in muziek thuishoort, laten de Incredible Haarborstels hun harde pretrock in menig zaal galmen. Met hun Neder landstalige teksten zullen zy tevens laten horen dat Nederlandstalige muziek niet ophoudt bij de Haven zangers en Clouseau (hoezo?). De groep is in Den Bosch e.o. een zeer geliefde attraktie geworden. Het festival zal plaatsvinden in de zaal van OJC Dingus, Hoenderstraat 10 te Venray. Het festival begint om 21.00 uur en de entree bedraagt slechts 5 gulden. Be there 13 april or leave this town! Heg in brand Er werd aangifte gedaan van het opzettelijk in brand steken van een heg, achter woningen aan de Kastanjestraat. Het vuur kon wor den geblust. De politie kon de brandstichters achterhalen. Het bleek om een 'kwajongens-streek' te gaan. De daders hebben beter schap beloofd. Op zaterdag 13 en zondag 14 april a.s. wordt in de aula van de Katho lieke Tfechnische School te Venray het Solisten- en Ensembleconcours van de Venrayse Muziekfederatie gehouden. Het concours wordt ge organiseerd door MMSK SL Petrus Banden onder auspiciën van de Federatie van Muziekgezelschappen in de gemeente Venray. De deelnemers aan dit concours zyn de muzikanten van de bij de Muziekfederatie aangesloten muziekgezelschappen. alsmede leerlingen van de Venrayse Muziek school. De optredens zijn onderverdeeld in jeugddivisie, derde-, tweede-, eer ste en ere-divisie. Een groot aantal van de optredens wordt verzorgd door solisten. Voorts zijn er diverse duo's, trio's, kwartetten en quinteten. Amsterdam staat tussen 15 en 20 juli in het teken van de Wereld Gymnaestrada. Dat is een vierjaar lijks evenement, waaraan 22.000 gymnasten uit de hele wereld mee doen. Alle mogelijke vormen van gymnastiek komen tydens deze vijfdaagse aan bod: wedstrijdtur- nen. groepsoefeningen, ritmische gymnastiek, maar ook bijvoorbeeld pyramidebouw. Als enige Limburgse vereniging zal Sint Christoffel uit Venray deel nemen aan het wereldevenement Liefst zestig leden van de gym nastiekvereniging Sint Christoffel, die dit jaar haar zeventigjarig be staan viert, zullen op de openings dag in aktie komen. Deze opening vindt op 15 juli plaats in het Olympisch Stadion in .Amsterdam. De openingsceremo- Op zaterdag 20 april a.s. houdt de Koninklijke Harmonie Euterpe Venray haar jaarlijkse vooijaars- concert. Het concert vindt plaats in de foyer van de Venrayse schouw burg en vangt aan om 20.00 uur. Sedert het laatstgehouden voor jaarsconcert is er nogal wat veran derd binnen de orkestbezetting, want er zijn veel nieuwe leden in het orkest bijgekomen vanuit de jeugdopleiding. Ook is dit het eerste vooijaarscon- cert van het harominie-orkest on der leiding van de nieuwe dirigent Styn Rutten, die vorig jaar tot Eu terpe is toegetreden. Het optreden krijgt bovendien een extra tintje door de medewerking van de per cussiegroep van de harmonie uit Gemert. In de wereld van de harmonie wordt momenteel veel aandacht besteed aan het slagwerk, en om de ze reden is de percussiegroep even eens in het programma opge nomen. Vrijdag 12 april, 20.15 uur: Intro- dans De Messiah. Zaterdag 13 april, 20.15 uur: Caba ret Zak en As met Erik van Muis winkel. Zondag 14 april, 11.30 uur: Zon dagochtendconcert door Oere Tbe. Hét programma van deze Oostrum- se Zangkompeneej is als volgt: My Bonny lass; Lipa; Grüss mir die Re- ben; Soldatenlied; Aus der Traube in die Tbnne; Old Black Joe; Wein- land; sAris in Priesterkoor; Jager- chor; Sonntag; So wunderschön wie heute. Zondag 14 april, 20.15 uur: Ama teurtoneel Ventiel: Agnes B. (zie el ders in dit blad). Maandag 15 april, 20.15 uur: Het Vervolg met Romeo en Julia. Dinsdag 16 en woensdag 17 april, 20.15 uur: Jack Spijkerman: Kaba- ret Dubbel en Dwars. Zaterdag a.s., 13 april, zal voor de vyfde keer in suksessie de Sound mix-Playback show gehouden wor den. Nieuw by dit lustrum is dat er naast de goede playbackers ook en kele soundmixers zullen zyn. Na de generale repetitie op vry- dag zullen zij op zaterdag om acht uur beginnen. Dit alles zal door een vakkundige 'buitëndorpse jury be oordeeld worden, die zal uitmaken wie de heuse wisseltrofee gaat winnen. Tijdens deze show zyn er enkele leuke gastoptredens. Aanvang 20.00 uur in gemeenschapshuis 'De Wis'. 'n abonnement waard De jurering is dit jaar in handen van de bekende musicus dhr. Dirk Koster uit Deurne. Dhr. Koster was jarenlang direkteur van de Muziek school in Deurne en eveneens vele jaren dirigent van de bekende Ko ninklijke Harmonie Deurne. Gelet op het grote aantal deelne mers is de jurering een niet geringe opgave, echter de grote deskundig heid en ervaring van dhr. Koster is een garantie voor kwaliteit. Het Solisten- en Ensemblecon cours begint op beide dagen om 11.30 uur en eindigt omstreeks 22.30 uur. De entree bedraagt voor kinderen t/m 14 jaar ƒ1,- en voor be zoekers boven die leeftijd ƒ2,50. Muziekliefhebbers en overige be langstellenden zyn op 13 en 14 april van harte welkom in de aula van de Katholieke Technische School te Venray. nie bestaat .uit een demonstratie, met meer dan 2000 gymnasten. De leden van Sint Christoffel doen aan deze massale demonstratie mee. Van de Venrayse vereniging hebben twintig senioren en veertig junio ren ingeschreven voor het wereld evenement. Enkele senioren zullen de hele week meemaken en mid den in de week deelnemen aan andere demonstraties en tumoefe-' ningen. Hoewel de kosten van deelname aan het evenement voor een deel door de deelnemers zelf bij elkaar zyn gespaard, moet de vereniging nog een flink bedrag op tafel leg gen. Daarvoor z(jn sponsors ge zocht. Voor nadere informatie kunt u bellen met: sekretaris T. Hout, tel. 85748. Gevonden voorwerpen van 2 t/m 4 april Sierduif; herder; Interna horloge,- zwart-geel-rose horloge; twee sleu tels aan ring met label; zwart etui met sleutels; huissleutel aan ring; Lipssleutel in bruin etui; zwart le ren handtas. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray. tel. 1)4780-84888, 1st. 224. De 8e Kennedymars Venray duurt van zaterdag 1 juni 1991 22.00 uur tot zondag 2 juni 1991 18.00 uur. De start is 'bij schouw burg 'de Beejekurf in Venray. De voorinschrijving duurt van 15 april 1991 tot en met 25 mei 1991. Kosten 15,-, te betalen via bank rekeningnummer 15.39.93.561 of 63.05.25.730 ten name van Kenne dymars Venray. ook kan betaald worden by de inschrijving op de VW-kantoren Venray, Venlo, Deur ne en Horst. By deze kantoren en by de heer Stef Peeters (tel. 04780- 82233) zijn de inschrijfformulieren verkrijgbaar die by een bankover- schryving ingezonden moeten worden. Op 1 juni kan ook nog ingeschre ven worden, en wel tussen 14.00 en 16.00 uur of tussen 18.00 en 21.00 uur in de schouwburg. De kosten bedragen dan ƒ20,-. Op zondag 14 april a.s. organi seert het Kon. Sint Willibrordusgil- de uit Geysteren zyn jaarlijkse vlooienmarkt. Die vindt uiteraard weer plaats in het gildehuis, zaal Kleeven aan de Nieuwlandsestraat. De zaal gaat open om 13.00 uur en de markt duurt tot ongeveer 16.00 uur. De mooiere spullen worden by opbod verkocht. De keizer van het gilde zal daarby' op zijn bekende humoristische manier optreden als veilingmeester. Voor een aantal spullen geldt bovendien een bij voorbaat vastgestelde prijs. De gildebroeders hebben op nieuw veel nog goed bruikbare era ook veel nog erg mooie spullen by elkaar weten te krijgen voor deze markt Er is voor elk wat wils dn~ voor degenen die niets naar hun ga ding vinden is er uiteraard toch de gezelligheid en speciale sfeer van de Geysterse vlooienmarkt Licht gewond By het oversteken van de Maashe- seweg, naby Keizersveld, lette een 37-jarige inwoonster onvoldoende op het uit de richting Maashees ko mende verkeer. Een '27-jarige be stuurder van een personenauto uit Venray trachtte een botsing te voor komen door te remmen, maar dat lukte slechts ten dele. De dame werd aan haar been gewond. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de |»atiënten ran W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81405 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. ran Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen, F. Sehmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: za: G. van LOON Patersstraat 60, tel. 88800 zo: E. de MUINCK KEIZER Patersstraat 00, tel. 88800 Weekenddienst voor de patiënten van dr. Keijzer van van dr. Van Dongen: DR. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data b(j de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 00-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 ran vrijdagavond 18.00 uur tol vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waan H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST Dl EREN ARTS EN DIERENARTSEN" PRAKTUK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81330 1)1 EREN ARTSEN PRAKTIJ K W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82090 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-0538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververslraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 82411 GROENE KRUIS NOORD-LIMBURG Wijkverpleging: dag en nacht bereikbaar onder tel.nr. 077-521160 Spreekuur én uitleen: in de verschillende wjjgebouweii; zie in de telefoongids ouder uw woon1 plaats Klantenserviceburo: tydens kantooruren (830-17.00 uur) bereikbaar onder lel.nr. 077-521160. In spoedgevallen kan de wijkverpleeg kundige worden opgeroepen. Verder kan men hier terecht voor: algemene informatie, het maken van afspraken met diëtisten en de aanmelding voor diverse kursussen. Kraamcentrum: dag en nacht bereikbaar onder tel.nr. 077-548553; voor aanvragen kraamhulp bereikbaar op maandag tot en met vrydag ran 9.00-11.00 uur. onder tel.nr. 077-548553 ONDERWU8- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leun se weg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma t/m do 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur; vr 9.00-1230 uur en 13.00-1650 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Clockert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85908 of 04950-30345 gratis spreekuur ADVOCATENKANTOREN VENRAY Iedere dinsdag en donderdag van 5 tol 6 uur. Handicaps... Vragen hierover? bel: Informatie Voorziening Gehandicapten-Limburg, tel. 045- 239600 (op werkdagen ran 9.0O- 12.00 uur en van 14.00-17.00 uur) KRAAMCENTRUM NOORD-LIMBURG Tfel. 077-548553 Aanmelden voor kraamhulp tussen 9.00 en 11.00 uur van maandag t/m vrijdag Portefeuille gevonden Bij het winkelcentrum Veltum werd een portefeuille gevonden en naar het politiebureau gebracht Daar kon de eigenaar worden vast gesteld. In de portefeuille waren de per soonlijke papieren nog aanwezig meer ƒ250,- was verdwenen.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3