Noord j tangen! Bekendmaking Kollektekalender april 1991 Kapvergunning verleend Bouwvergunning verleend Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Bekendmaking Wereldwinkel® Venray PEEL EN MAAS Rooyse V.K. Tennis RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truljen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. CONCEPT-DORPENNOTA Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat met in gang van heden tot en met 10 mei 1991 in de commissiekamer van het gemeentehuis tussen 9.00 en 12.00 uur ter inzage ligt de eoncerp-Dorpennota. Deze concept nota heelt tot doel meer irïzicht te verschaffen in de leefbaarheid in de kleine kernen en in de invloed van ontwikkelingen op de toekomstige leefbaarheid. Gestreefd is om oplos singsrichtingen aan te diagen, waarmee de leefbaarheid in de klei ne kernen zo goed mogelijk behou den kan worden, voor zóver dat binnen de (beperkte) beïnvkie- dingssfeêr en beleidsmarges van de gemeente mogelijk is. Voorts zyn de ruimtelijke voorwaarden Voor een optimale leefbaarheid in dit ka der aangegeven. t Wij bieden een ieder de gelegen heid om tot en met 10 mei 1991 schriftelijk te reageren op deze concept-nota. Reakties kunnen gestuurd worden naar de gemeente Venray. t.a.v. de afdeling VROM, Postbus 500, 5800 AM Venray. Voorts delen wij mede dat op dinsdagmiddag 16 april van 14.30-17.00 uur en op dinsdag avond van 19.00-21.30 uur in de burgerzaal van het raadhuis infor matiebijeenkomsten zullen worden gehouden over deze concept-nota. 14 t/m 20 april: Nederlandse Ilartstichtin. 21 t/m 27 april: Nat. Fonds Sport- gehandicapten. 28 april t/m 4 mei: Lever Darm Stichting. Alleen voor deze kollektes is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De koliektan ten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. Door het college van burge meester en wethouders is kapver gunning verleend voor het vellen van enkele bomen, staande op ge meentegrond, met name in ge meenteplantsoen. Het betreft een vijltal wilgen in de Wilgenstraat, een suiker-esdoorn op de hoek Sta tionsweg/Oostsingel en een sierpru- nus, staande op de hoek Paterslaan/ St. Anton iusstraat. Aanleiding tot het verlenen van de kapvergunning is het gegeven dat bedoelde bomen door hun standplaats schade en hinder ver oorzaken. De sierprunus op de hoek Paterslaan/St. Anton iusstraat ontneemt bovendien het zich op het Heilig Hartbeeld. Bovendien kunnen de bomen, door de staat waarin ze zich bevinden, in een aantal gevallen gevaar opleveren voor het verkeer. Aan de kapvergunning is een her plantplicht verbonden, hetgeen be tekent dat na velling van de wilgen in de Wilgenstraat een kleinere wil gensoort zal worden heiplant en dat op de hoek Stationsweg/Oostsin gel een loofboom zal worden her plant. Op de hoek Paterslaan/St. Antoniusstraat zal geen nieuwe boom worden geplant omdat daar mee opnieuw het zicht ontnomen zou worden op het Heilig Hartbeeld. Op korte termijn zullen de bo men worden geveld en verwijderd. Voor nadere informatie omtrent bovengenoemde velling en her plant kan telefonisch kontakt wor den opgenomen met de afdeling Openbare Werken via doorkies- nummer 23250. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 2 april 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een woning aan de Andeslaan 19 te Venray, t.n.v. G.J.P. v.d. Ploeg, Hoogakker 5; het bouwen van een woonhuis met garage/berging aan de Veldstraat 1 te Merselo, tn.v. A. v. Hoof, Coppelenberg 17; het bouwen van een woonhuis met garage/berging aan de Veldstraat 3 te Merselo, tn.v. H. Bo- nants, St. Jozeflaan 36a te Smakt; het bouwen van een garage/ werkplaats aanbrengen dubbele tuindeur aan de Heidseweg 75 te Heide, t.n.v. P.C.M. Rutten; het bouwen van een tuinhuis je/hobby-ruimte aan de Maashese- weg 68 te Venray, t.n.v. H.M. Bouten; het bouwen van een hobby- kas aan de Past. de Botstraat 8 te Merselo, t.n.v. J. Claassen; Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: J.L.P. Aarts te Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij gele gen aan de Moostdyk 6 te Ys selsteyn; Gebr. Classens. Castenrayse- weg 2 te Oirio, voor het uitbreiden/ wijzigen van een legkippenbedrijf en kuikenbroederij, gelegen aan de Castenrayseweg 2 te Oirlo; M. Ewals, Heidseschoolweg 6 te Heide, voor het oprichten en in werking hebben van een varkens- mest- en loonwerkbedrijf, gelegen aan de Heidseschoolweg 6 te Heide; P.J.H.M. Willems, Laagrie- broekseweg 22 te Leunen, voor het oprichten en in werking hebben van een rundveehouderij waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Laagriebroekseweg 22 te Leunen; Maatschap Petera, Timmer- mannsweg 90 te Ysselsteyn, voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbrei den/wijzigen van een rundveehou derij en legkippenbedryf, gelegen aan de Timmermannsweg 90 te Ys selsteyn. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke Werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 11 mei 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp- het bouwen van een woning aan de Berehof 6 te Leunen, t.n.v. J.G.W. Reyntjes, Sparveld 4; het aanbouwen van een bij keuken met fietsenberging aan de Ilerderatasje 17 te Venray, t.n.v. A.H. Jacobs; het oprichten van een carport uitbreiden berging aan de Veen- mos 37 te Ysselsteyn, t.n.v. G.W.M. Grienen. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een carport met overdekt terras aan de Akker- weg 9 te Venray, t.n.v. M.W.G. Leyssen; het bouwen van een serre aan de Kamperfoelie 10 te Venray, tn.v. M.J.M. Delauw; het uitbreiden van een winkel aan de Horsterweg 4a te Leunen, t.n.v. P.C.M. van Staveren; het verbouwen van een wo ning aan de Casten rayseweg 22 te Oirlo, t.n.v. A.G.M. Classens, Leikes- wei 2 te Casten ray. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 12 april 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zyn vergadering van 26 maart 1991 in voorbereiding heeft verklaard: het bestemmingsplan 'Woonge bied Land weert Fhse III' voor het gebied globaal gelegen tussen de woongebieden fase I en II van Land- weert en het bedrijvenpark Kei- zersveld. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 5 april 1991 en ligt vanaf die datum voor ieder ter inzage in het raadhuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, afdeling VROM, tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Vandalisme Tijdens de Paasvakantie werden van de basisschool aan de Eiken laan drie ruiten ingegooid. Het station van de NS in Oostrum werd met verf bespoten terwijl een aldaar geparkeerde personenauto werd bekrast. De auto van een 38-jarige inwo ner, die geparkeerd stond aan de Eligiusweg, wertf bekrast aangetrof fen. Van diezelfde auto, toen gepar keerd aan de Chopinstraat, werd een band lek gestoken. TE KOOP halfvrijstaande senii- bungalow Ayenseweg 13 Ayen-Bergen tel. 08854-2918 TE KOOP MTX 80cc ƒ1.200,-; sportvelgen Opel 250,-; autoradio ƒ200,-; manou kin derbedje met matras dekbedje over- trekjes ƒ250,-; cam pingbedje 75,-; kinderstoeltje 75,-; 1 pers. kajuilbed bodem ƒ100,- tel. 80300 TE KOOP eetaardappels; 140 trottoirtegels W. Pouwels Rosmolenweg 7 Oostrum TE KOOP Mini 1100 Clubman, met. blauw, lm. vel gen, vp. ƒ2.500,- tel. 04788-2146 b.g.g. 08858-1851 TE KOOP kloeken kuikeen- tjes; scharreleieren; eendekuikentjes Dolf, Ossendijk 111 Weverslo TE KOOP Volvo 360 GL Sedan LPG 1986, veel ex tra's. Tevens eiken bar met 4 krukken tel. 04780-87978 TE KOOP Renault S aut.'78 APK tot 9-'91, koop je. Tevens kin derwagen tel. 04784-2166 na 13-OOu TE KOOP witlof, bloemkool, prei, wortelen, knol selderij, uien, rode-, witte kool, appels, eieren, aardappelen. TEVENS TE KOOP sla-, prei- en kool- planten, groente-, bloemen-, tuinkrui denzaden Theunissen Horsterweg 16 Leunen tel. 84559 TE KOOP ATB fiets; jongens fiets 24 inch en crossfiets langstraat 86 Venray TE KOOP piano merk Hippen ƒ2.200,- tel. 86472 TE KOOP Puch Maxi '87 helm i.z.g.s. ƒ800,- tel. 04763-1398 TE KOOP vouwwagen met voortent 4-6 pers i.g.st. ƒ875,- tel. 04780-12363 TE KOOP Opel Corsa 1.2S bj'88 tel. 04780-10476 TE KOOP bloeiende violen, bloeiende primula's, div. srt. vaste plan ten, o.a. edelweiss, steenbreek, duizend blad, duizendschoon enz. enz., alles in pot P. Verrijdt Geysterseweg 29 Otjstrum TE KOOP 1 bouwzaag; 1 aan hangwagen dubbel- asser 1.30x3.00 mtr. Beekweg 32, Venray TE KOOP fietsimperial (Tacx) voor 2 fietsen tel. 85098 TE KOOP electr. orgel (met rit mebox) Yamaha B4-CR (i.z.g.s.) ƒ400,- Randenrade 40, Oostrum tel. 04780-84479 TE KOOP Africanen, salvia, pe tunia, vlijtig liesje enz. a 25 ct. fuch sia's a 1,-, gerani ums m srt. a 1.50, stamfuchsia's, mar grieten enz. 12,50. Lifra Lorbaan 12a, Veulen (nabij Meerdal Sport- huis Centrum) Geopend mnd., vrd., zat. 9-18; wnd. dond. 14.00-18.00. Dinsd. gesloten TE KOOP Colt '84 LPG 1.5 GLX, model '85, APK '92 tel. 04787-1483 TE KOOP Bromsnor Vespa- Gilera '83 tel. 04780-10379 TE KOOP Fender gitaar 1 jaar ƒ450,- tel. 87075 TE KOOP z.g.a.n. GOLF GTI bwj'87 t.e.a.b. tel. 88199 TE KOOP partij weck- inmaakglazen tel. 04780-84139 TE KOOP eiken bankstel tel. 04780-89100 TE KOOP caravan Oldtimer De Reu '66 m. voortent, 3 a 4 pers. i.z.g.st. nieuwe verlicht, tel. 04780-87133 na 18.00 uur Voor Gazelle fietsen naar: WIELERHUIS CHRIS JEUCKEN Gespecialiseerd in reparatie en spuitwerk van race-frames Official GAZELLE dealer race Merseloseweg 76 - 5801 CE Venray - Tel. 04780-81355 Dinsdags gesloten Daarna werden er nog twee grote prijzen ter beschikking gesteld, te weten een diner voor 4 personen en een tennis-outfitt voor een ge heel team. Ook deze prijzen werden met applaus begroet en zijn dan ook in goede handen gevallen. Na het officiële gedeelte zijn we met zijn allen lekker doorgezakt en dachten met weemoed terug aan het afgelopen winterseizoen! Namens ons allen wil ik iedereen bedanken voor hun gezellige aan wezigheid en sportieve deelname en tot slot een fijne buitenperiode en veel tennisplezier! Op de foto de finalisten van de A-, B- en C-poule, resp. Veehandel Camps uit Oostrum, Dumphandel Venray en Pluimveebedrijf Michels uit Leunen. Snackbar te laat open In de nacht van zaterdag op zon dag kreeg de uitbater van een snackbar aan de Kruisstraat pro ces-verbaal aangezegd omdat hij zijn snackbar nog om 02.45 uur open had. De toekomst van de Wereldwin kei Venray ziet er zonnig uit. Als d M gemeenteraad akkoord gaat, krijg de winkel ƒ10.000,- ondersteuninj van de gemeente. De financiële bij drage komt op een goed moment juist nu vanaf 1 mei a.s. een ande: pand gevonden moet worden. Ha geeft ook de mogelijkheid om meet aan voorlichting voer de derde we reldproblematiek te doen. jj De openingstijden van de Wereld winkel in de Grotestraat zijn: maan dag t/m vrijdag 14.00-17.00 uur ei op zaterdag van 10.00-16.00 uui Dus elke middag open! Meer informatie kunt u k rij ge: - bij de vrijwilligers in de winkel, b: M. van Zeben (tel. 11689) of A. Wot dergem (tel. 84545). J< Gestolen Golf in Eindhoven j: onbeheerd aangetroffen j Een op 4 november 1990 gestolei y personenauto Volkswagen Golf va g. een inwoner aan de Merselosewe: 5; werd deze week in Eindhoven onto heerd aangetroffen en is inmiddet aan de rechtmatige eigenaar teruj gegeven. T 'n abonnement waard j, R ji Er zijn al 4100 kaarten binnen e R ze blijven nog steeds binnenstr E men. Daarom èn vanwege het fel dat we de beslissende fase naderei waarop het kollege van b. en w. zijl plannen omtrent een eventuel noord-west verbinding gaat formii leren leek het ons onjuist om nuè aktie te beëindigen. We gaan du nog even door. Wij denken dat e nog steeds mensen zijn die het pla: hebben om via een kaart te late weten dat ze tegen de aanleg va een weg tussen gemeentehuis e Grote Kerk, tegen de afbraak va het stiltegebied tussen raadhuis e Grote Kerk zijn. q Wethouder Kersten verweet oc in de laatste raadsvergadering di B> wij ageerden tegen een klein onde - deeltje van een veelomvatten G plan... Tóen bleek ons weer een hoe gevaarlijk dichtbij wij besluitvorming omtrent de noon tangent zijn genaderd! De aanleg van een verkeersw G tussen Grote Kerk en raadhui wordt slechts een 'klein onderdee genoemd...! Wij weten met zijn a len dat dit gebied een nieuwe auto weg niet verdraagt en vooral dat ee> oost-west auto-verbinding dianii y traal staat tegenover de realiseriu van het stadspark tussen Grol Kerk en raadhuis. Het is nu G nooit! Daarom" doen wij weer ee dringend beroep op iedereen, di vindt dat dit stukje oud-Venn W moet worden behouden en opgem R men in een stadspark om ec kaart in te vullen. Wij vrezen d) G alleen de macht van het getal d zaak nog kan redden. Om het iedereen, vooral op d kerkdorpen gemakkelijker te m M ken de protestkaart in te sture v. hebben we een afspraak gemaal fe met de Stadspost. De kaarten kui q nen ongefrankeerd in alle bussf van de Stadspost worden gedept neerd. U hoeft er geen adres op l o zetten, want de Stadspost bezorgt! ons gratis. De Stadspost heeft on - dit belangeloos aangeboden omdi G ook zij vindt dat er géén Noon tangent mag komen! Zorgt u er wèl voor dat de kaai duidelijk voorzien is van naai adres èn handtekening. q De kaarten zijn verkrijgbaar b de VW, in het museum en bij vel winkeliers en banken in Venray e op de kerkdorpen èn bij onde; staande adressen: Toon den Brok. Kolkweg 14; Mï tinet Roling, Serenadestraat 68; H* U Klinckenberg, Kattestaart 1; Anni - Janssen, Verdistraat 29; Hub d Bruyn, Stationsweg 109; Miep Mi len, Langeweg 55; Sjaak Koena Loenerveld 4, Leunen; Janny Ri' tjema, Tuinstraat 13; Jacques va Roy, Sanshofstraat 64; Miriam Gili - am, Serenadestraat 22; Paul R"18. land, Dennenoord 6; An Wondei gem. Serenadestraat 21; Harri* Theunissen, Rochusstraat 1; Mie Janssen-van Daal, Aronskelk 1' Gerrit Verkoeijen, YsselsteynseW 10, Heide; Harrie Kessels, Heidsf p weg 28, Heide; Anton Kroft, Oostsif gel 22, Venray. Op verzoek worde» ze u ook thuis bezorgd. ie Wel verzoeken wij diegenen di hun handtekening al hebben dit niet weer opnieuw te doen! Et handtekening is voldoende! MIX BEDRIJ VEN KOM PETITIE DE SCHAAPSKOOI Zaterdag 30 maart hadden wij het slotfeest van de bedrijvenkompeti- tie. Het verslag hierover liep enige vertraging op. Dit kwam omdat de fotosessie van de finalisten nog ont wikkeld moest worden, vandaar! 's Middags om 16.00 uur begon het tennisgebeuren. Hier werden de spelers van de A-, B- en C-poule door elkaar gemLxed. Omstreeks negen uur was ieder een uitgespeeld en was er een pr achtig feestmenu uitgestald. Dit bestond uit Rinder-Krauter und Spiefcbraten mit Paprikagemüse und Speckbohnen. Tevens hadden we Schweinemedaillons und Rin- derbrust in mandarinensofte, To maten und Gurkensalat. En zoals u al geraden had werd dit slotmaal verzorgd door onze oosterburen. Omstreeks 22.30 uur was de prijs uitreiking waar de finalisten in de bloemetjes werden gezet, met voor ieder een leuke envelop! Dit alles di- rekt gevolgd door een kleine tom bola, waarbij niemand werd overgeslagen. Programma zaterdag 13 april: Dames: Rooyse VK1 - VCH 2-3 setst.: 15-7 15-8 14-16 13-15 13-15 Rooyse VK heeft zichzelf in de tliuisbeurt tegen subtopper VCH uit Heerlen geen goede dienst bewezen in de puntenstrijd om degradatie te ontlopen. In plaats van de 3 punten die voor het grijpen lagen, moest men zich uiteindelijk met 1 punt tevreden stellen. De mannen van Rooyse VK domineerden drie-kwart van de wedstrijd. De eerste twee sets werden ruime overwinningen voor de thuisploeg. Met name door moeilijke serves en een goed lopende drie-meter-aanval speelde men VCH aan flarden. Aan vankelijk gebeurde dat ook in de derde set. Rooyse kreeg de overwin ning op een presenteerblaadje maar weigerde hem daadwerkelijk te pakken. De vierde set was een kopie van de derde. Een dominerend Rooyse dat wederom het karwei niet af kon maken. In de vijfde set trok VCH uiteindelijk aan het langste eind. Ondanks dit ene puntje maakt men de achterstand tot mede degradatiekandidaat niet goed. Zij wisten onverwacht ook een puntje mee te pakken bij Peelpush. Rooyse moet volgende week in de thuisbeurt tegen hekkensluiter WK de volle winst binnenhalen wil men nog aan een terugkeer naar de derde divisie ontsnappen. Rooyse VKl-Velden a.16.30 Tellen: Nic M/TvdK (H3); vlaggen: 2x Heren vet.; sc.bord: J. Kersten/Mar- tijn Arts. Rooyse VK2-Revoc a.16.30 Tellen: 2x Dames 5. Rooyse VK4-Civilas 7 a. 18.45 Tellen: 2x Heren 5. Rooyse VK5-Civitas 9 a.13.00 Tellen: Daniëlle (D4). Heren: Rooyse VKl-Moonen/WK a.16.30 Tellen: Wim V/Jan J. (H3); vlaggen: 2x Heren vet.; sc.bord: Marieke/ Jenny. Rooyse VK2-Jansen VCH 3 a. 18.45 Tellen: Ellie (Dl). Rooyse VK3-Civitas 2 a. 18.45 Tellen: Anita A. (Dl). Rooyse VK4-Kessel 3 a.14.45 Tellen: Barbara M. (D2). Rooyse VK5-Asterix 3 a.14.45 Tellen: Miriam (D2). Jeugd: Meisjes A-VC Beesel a.13.00 Tellen/fluiten: Heren 4. Meisjes BI naar Venlo v.12.00 o.d.r.: i.o.ó. Jongens BI n. St. Odiliënb. v.12.00 o.d.r.: L. Jacobs. Sporthalzaken: 13.00-17.00 uur: i.o.o. Nel Scholten; Ingrid v. G.; Maria Emonts, Mia Tferwij^. Attentie: Zaterdag 13 april spelen onze Heren 4 om de 2e plaats, dus dit is een team met een 'stip'! Kom deze toekomstige 'kampioentjes' aanmoedigen! Programma zondag 14 april: Jeugd (zaal Brukske): Meisje Cl (le en 3e w.) a.10.00 Tellen/fluiten: 2x Heren 1 (s.v.p. om O/IK offnlt ROOYSE VK 2 KAMPIOEN! Rooyse VK2 - Hovoe 2 3-0 setst.: 16-14 15-5 15-5 Na een heel zenuwachtige start, die een 7-14 achterstand op het sco rebord bracht, werden bij Rooyse de koppen bij elkaar gestoken en won nen zij de set met 16-14. Dit was de genadeslag voor Hovoe, die de overi ge 2 sets met 15-5 verloren. De 3-0 overwinning was binnen en tevens het kampioenschap. Een mooi suk- ses na een seizoen hard werken. Wij danken het publiek voor de ondersteuning en de massale op komst bij de voor ons zo belangrij-

Peel en Maas | 1991 | | pagina 14