sowum Grootscheepse opknapbeurt wegen op komst NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Hinderwet Commissie sociale zaken Openbare vergadering Welstandscommissie Kollektekalender april 1991 Bouwvergunning aangevraagd Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting Commissie algemene zaken vervalt Commissie openbare werken Bekendmaking Trimclub Venray Spio PEEL EN MAAS Midgetgolf Buiteiïlust Red Stars Stockcarracin De Peeklriver PEEL EN MAAS Donderdag 4 april - Pagina RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid, markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Ven ray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: M.G.E. van Osch, Horsterweg 39d te Casten ray, voor het uitbrei den/wijzigen van een varkens- en kalkoenenmestbedrijf, gelegen aan de Horsterweg 39d te Casten ray. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis; kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven- ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 4 mei 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Ven ray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting ruimtelyke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen. het hoofd van de afdeling volks huisvesting ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Het rapport van de inspekteur van Binnenlandse Zaken omtrent de 'artikel 12-status' ligt op tafel en Venray krijgt over het jaar 1990 een aanvullende bijdrage van het ryk van bijna 9 miljoen gulden. Een be langrijk deel van het bedrag is be doeld voor het opknappen van het Venrayse wegenbestand. De plannen daarvoor zyn groten deels reeds uitgewerkt en binnen kort zal gestart worden met een grootscheepse operatie om de her stelwerkzaamheden ter hand te ne men. Het zal daarbij voornamelijk gaan om wegen, die gelegen zyn in het Venrayse buitengebied. In de komende tyd zullen wij u via deze rubriek uitgebreid en re gelmatig informeren over dit grote projekt Dan zullen ook konkrete gegevens bekend worden gemaakt over wanneer welke wegen 'aan de beurt' zyn. In elk geval zult u het bord 'Werk in uitvoering' in de komende tyd in onze gemeente regelmatig te genkomen! Op maandag 8 april a.s. vindt een openbare vergadering plaats van de commissie sociale zaken om 18.00 uur in kamer K 19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Ingekomen stukken en médede lingen: a. nota inzake oprichting stichting voor werkgelegenheid- saktiviteiten; b. beleidsplan RBA; c. nota inzak éWerkvoorzienings- schap NLW; d. samenvatting overleg delegatie VGL en MEGA Limburg. 3. Verslag van de op 4 febr. 1991 ge houden vergadering. 4. Bespreking gewestaangele genheden. 5. Raadsvoorstel delegatie bevoegd heid rechtsgedingen sociale zaken. 6. Jaarverslag langdurige immate riële hulpverlening. 7. Concept Evaluatienota minima beleid. 8. Rondvraag. Bij elk agendapunt zal aan de aan wezigen op de publieke tribune gelegenheid worden geboden in spraak te hebben over de aan de or de zynde zaak. Op woensdag 10 april zal om 09.00 uur voormiddag in het raad huis (kamer 126) een openbare ver gadering worden gehouden van de Welstandscommissie. De agenda voor deze vergadering ligt vanaf dinsdagmiddag 14.00 uur, ter inzage bij de sekretaris van de Welstandscommissie, de heer C. van Rossum, tel. 04780-23377. 7 t/m 13 april: Nat. Fonds Kinder bescherming. 14 t/m 20 april: Nederlandse Hartstichtin. 21 t/m 27 april: Nat. Fonds Sport- gehandicapten. 28 april t/m 4 mei: Lever Darm Stichting. Alleen voor deze kollektes is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima- uebewys kunnen vertonen. Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het plaatsen van een overdek te zithoek aan de Bershof 12 te Leu nen. Ln.v. P.J.A. Voemians; het plaatsen van een dakkapel aan de Urbanusweg 4 te Leunen, tn.v. G.C. Swinkels; het aanbouwen van een ber ging aan de Urbanusweg 4 te Leu nen, t.n.v. G.C. Swinkels; het bouwen van een tuinhuis je 'aan de Lollebeekweg 57 te Castenray, t.n.v. mevr. T.A. Stam. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 april 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche Op donderdag 4 april a.s. vindt een openbare vergadering plaats van de commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie, aanvang 18.00 uur in kamer 19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Concept-raadsvoorstel inzake evaluatie projekt ontwikkelings samenwerking en voorstel voor uitwerking met ingang van het jaar 1991. 4. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art. 74 WBO van de Stichting Katholiek Onderwijs Venray om vergoeding van de kkosten van vervanging van de schakelklok t.b.v. basisschool St. Petrus Banden. 5. Gewestzaken. 6. Vaststelling verslag vain de com missievergadering d.d. 7 maart 1991. 7. Ingekomen stukken en medede lingen: Brief SV Venray inzake si tuatie m.b.t. kleedlokaal C op sportpark de Wieën; Brief Gede puteerde Staten van Limburg in zake goedkeuring raadsbesluit betreflende het niet vermeerde ren van het aantal openbare scholen in de planperiode 1991/1994; Programma Vormings- en Ontwikkelings werk 1991; Aanvragen art. 74 WBO: Samenvatiing gesprek tus sen het onderwijsbureau Oss Cuijk Venray en de gemeente; In formatie inzake aanvragen m.b.t. vervanging van de dakbe dekking. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 26 maart 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het vernieuwen uitbreiden van een tankstation aan de Albi- onstraat 5 te Leunen, t.n.v. J.F.M. Luchassen, Albionstraat 8b; het uitbreiden van een wo ning aan de Boshuizerweg 4 te Oostrum, tn.v. J. Drentje; het uitbreiden van een be drijfsruimte met kantine en fiet senberging aan de Roffert 8 te Castenray, tn.v. J.M.M.M. Classens; het plaatsen van een dakkapel aan de Hoogakker 16 te Venray, tn.v. J.W. Reuling; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Ko'geldistel 32 te Venray, tn.v. H.N.W. Hendricks; het plaatsen van BOS-opslagen slopen bestaande BOS-opslagen op het MOB-complex aan de Tim merman nsweg 89 te Ysselsteyn, tn.v. Ministerie van Defensie, Ja gerstraat 8 te Roermond; het uitbreiden van een wo ning bouwen garage aan de Kam perfoelie 58 te Venray, tn.v. G.H.M. Joosten; het bouwen van een bedrijfs ruimte aan de Stationsweg 179 te Oostrum, tn.v. J.J.G. Hoeijmakers; het bouwen van een kas tb.v. glastuinbouw aan de Roffert 8 te Castenray, tn.v. J.M.M.M. Classens; het bouwen van een mestop- vangpunt, kantoor, opslag gedroogd produkt machineruimte droging aan de Steegse Peelweg 131 te Ys selsteyn. tn.v. Organisch Verede- lingsbedrijf, Rouwkuilenweg 24; het uitbreiden van een wo ning aan de Stationsweg 17 te Ven ray, tn.v. C.A.M. van de Groes. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van 24 woningen (18 premiekoopwoningen premie vrye-sektorwoningen) aan het bp. Landweert III te Venray, tn.v. Ne- vanco Woningbouw, Postbus 7084 te Panningen; het bouwen van 14 premie koopwoningen aan het bp. Land weert III te Venray, tn.v. G. Raaymakers Bouw- en Verkoopmy Gemert bv, Molenstraat 41 te Gemert; het bouwen van 12 premie koopwoningen aan het bp. Land weert III te Venray, tn.v. Bouwfonds Woningbouw NV, Croy 7 te Eindhoven; het verbouwen uitbreiden van een woning aan de Mgr. No- lensstraat 5 te Venray, tn.v. C. Col- sen. Grotestraat 46; het verbouwen van een wo ning aan de Serenadestraat 34 te Venray, tn.v. F.H.J. van Lier; het bouwen van een woning aan de Melchiorhof te Venray, tn.v. W.M.T. Spreeuwenberg, Pio niersstraat 22 te Ysselsteyn; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Silvesterweg 8 te Venray, tn.v. F.C. Massoeurs; het bouwen van een serre aan de Kamperfoelie 71 te Venray, tn.v. M.J.A. Wijnhoven; het uitbreiden van een wo ning aan de Allegrostraat 10 te Ven ray, tn.v. M.J.P.J. Janssen. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 april 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en wo ningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van*Venray, mr. H.J.M. Defesche Op maandag 8 april a.s. vindt een openbare vergadering plaats van de commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, aanvang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als vblgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Hoorzitting i.v.m. bezwaar schrift tegen ontwerp- bestemmingsplan 'Keizersveld'. 4. Ingekomen stukken: a. Ge westelijke zaken: brief van Ge west Noord-Limburg d.d. 20 maart 1991 inzake de inspraak- reakties op de Vierde Nota Ex tra zoals die onlangs door of na mens het Gewest Noord-Lim burg zijn verzonden; b. brief van Ministerie VROM d.d. 22 febr. 1991 met afechift Konink lijk Besluit van 28 dec. 1990, no. 90.024588. inzake bestem mingsplan 'Rijksweg A73 Zuid'; c. overzicht besteding gelden in 1990 uit de regeling wooncon sumenten. 5. a. Vaststelling verslag gehouden op 4 maart 1991; b. Behandeling afdoenings/aandachtspunten- lijstje maart 1991. 6. Raadsvoorstel tot het verstrek ken van ƒ64.--,- aan woning bouwvereniging 'Noord-Limburg' voor het voor de huisvesting van ouderen ge schikt maken van een complex van 8 woningen in Ysselsteyn en 24 woningen bij het bejaar dencentrum 't Schuttersveld. 7. Notitie woningbouw Ysselsteyn in overbruggingsperiode. 8. Notitie burgerwoningen in het buitengebied. 9. Raadsvoorstellen tot het aan gaan van grondtransakties. a. De verkoop in bestem mingsplan Vlakwater II van: 1. een kavel bouwgrond, groot circa 2310 m2, gele gen aan de Ellerbecklaan, tegen de prys van ƒ164.025,- (incl. 18,5% BTW), aan de heer H. Kaa- nen, Groesbeekseweg 16 te Mook, tb.v. de bouw van een woning; 2. een stuk grond, groot circa 695 m2, gelegen achter de woning Ellerbecklaan 1, tegen de prys van ƒ10.425,- (incl. 18,5% BTW), aan de heerKP.M. Janssen, Eller becklaan 1 te Venray. b. De verkoop van een dubbele kavel bouwgrond, groot 2828 m2, gelegen hoek Aan den Dril/Alaertslaan in bp. Vlak water II, tegen de prijs van ƒ324.453,- (incl. 18,5% BTW), aan de heer J.W. Feuth, Bos- serheide 3 te Well, tb.v. de bouw van een woning. 10. Rondvraag. Wegens het ontbreken van agen dapunten komt de voor 8 april a.s. vastgelegde vergadering van de commissie voor algemene zaken te vervallen. Heden, donderdag 4 april 1991 vindt een openbare vergadering plaats van de commissie openbare werken om 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Verslag vergadering 91-03. 4. Ingekomen stukken: Verslag vergadering werkgroep ver keersmaatregelen van 28 febr. 1991; Verkeersongevallen Ana lyse Limburg 1989; Aanvraag subsidie 'Regeling Gelden Sti mulering Lokaal Verkeersveilig- heidsbeleid'; verplaatsen bomen naar centrum Venray. 5. Mededelingen. 6. Gewestaangelegenheden. 7. Velling herplant bomen Deputé Petersstraat te Orilo en Kennis geving van velling en herplant bomen Pastoor Gerardsstraat te Oirlo. 8. Wyziging Quartaire wegenlyst 1989 en 1990. Door gedeputeer de staten zyn op 5 febr. 1991 ge corrigeerde lijsten vastgesteld. 9. Verwerking koel- en vriesappa- ratuur uit partikuliere huishou- dena Advies wordt gevraagd inzake het voorstel van gedepu teerde staten voor inzameling en verwerking van in de provin cie vrykomende apparatuur. 10. Subsidiëring VAM- composteringsvaten 11. Rondvraag. 12. Sluiting. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelyke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zyn vergadering van 26 maart 1991 in voorbereiding heeft verklaard: het bestemmingsplan 'Woonge bied Landweert Fase III' voor het gebied globaal gelegen tussen de woongebieden fase I en II van Land weert en het bedrijvenpark Kei zersveld. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 5 april 1991 en ligt vanaf die datum voor ieder ter inzage in het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, afdeling VROM, tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M.'Defesche. Lo persgroep: Zaterdagmorgen: duurloop van 10 km op het Meterik-circuit We vertrekken om 7.15 uur vanaf par- keerpl. Schadyk. Maandag- en donderdagavond: vertrek om 18.30 uur vanaf St. An- thoniusveldweg 1. Doel: konditie- looptraining over 10 km op harde ondergrond voor langere afstand, route rondom Venray Trimmers; Zondagmorgen op het Overloon- circuit een gevarieerd trim pro gramma. We verzamelen en vangen aan om 9.00 uur bij parkeerpl. De Vers. Inlichtingen verstrekt gaarne: P. Loomans, Ouverturestraat 14, Ven ray, tel. 85384. WEDSTRIJDZWEMMEN Op zondag 7 april a.s. de 3e en laatste blokjesontmöeting te Hel mond. Vertrek vanaf sporthal De Wetteling om 12.45 uur. Aanvang wedstrijd 14.00 uur. De volgende kinderen worden verwacht: Stefan, Lowieke, Vivian, Marieke, Hans-Jürgen, Raimon, Ronnie, Maartje, Naomi, Wieteke, Linda, Monique V., Tam, Etienne, Eef, Hayley-Ann, Maria. Bas en Ben Smits. Vervoer: Ham. Van Stokkem, Ver meulen, Janssen (Stefan), Fooien, Groen, Van Gend en reserve: fam. Siebers. Coaches: Henk R., Hans Groen, Christel v. Raay. Jury: Marij Hermans. Dit is de laatste blokjesontmoe ting dus doe goed je best dan wor den we blokjeskampioen 1990/ 1991. Sukses! DEAKTIEVE SPORT VOOR IEDEREEN JEUGD Zaterdag jl. werden in Den Bosch de laatste wedstrijden van de NJTL Afd. 2 gespeeld. Venray I behaalde ondanks goed tegenspel geen enkel punt, aangezien de wedstrijden te gen resp. Eindhoven en Maaspoort (Den Bosch) met 0-3 verloren gin gen. Hoogste game en serie: René Clephas met 160 en 594 (gem. 148,5). Overigens werd Eindhoven I kmapioen. Ondanks dat er geen enkel punt werd behaald, klom men ze toch naar de 3e plaats, aan gezien Tilburg I niet kwam opdagen en daardoor 4 punten in mindering kreeg. Venray II begon zeer voortvarend tegen Eindhoven en kwam door goede games van John Koekkelko- ren (178 en 157) tot een 2-1 over winning. Tegen Eindhoven III werden opnieuw de messen gesle pen, maar ondanks een nieuw p.r. van Richard Tijssen (188) ging deze wedstrijd helaas verloren (0-3). Hoogste game: Richard Tijssen, 188; hoogste serie: John Koekkel- koren 472 (gem. 157,3). Venray III deed het qua punten beter (5 punten). Tegen Veldhoven werd een 2-1 overwinning behaald en Den Bosch II werd met 3-0 aan de zegekar gebonden. Hoogste ga me: Daphne Reyntjes 145; hoogste serie: Petra Holierhoek 403 (134,3 gem.). In de eindstand beet Venray II de 7e plaats met 20 punten en 10214 pinfall. Venray III eindigt als 8e met eveneens 20 punten en 9200 pinfall. De onderlinge verschillen blijken zeer klein te zijn. Tussen nr. 1 en nr. 8 zit maar 4Y2 punt verschil. Kampióens werd hier verrassend het team van Eindhoven II met 25Vz punt. A.s. zaterdag is de derde en laatste uitwisseling tussen de pupil len van Eindhoven, Den Bosch en Venray. Deze wedstryd wordt gespeeld op de thuisbanen in Oostrum. De volgende spelers wor den verzocht om 11.15 uur aanwe zig te zyn: Mark, Richard, Pascal, Gustave, Dave, Paul, Daphne en An- nelies. BEDRIJFS BOWLING KOMPETITIE VENRAY Uitslagen le klasse: Rank Xerox 1-Bowling Rest. 1 3-1 Ford Van Haren 1-WBW 4-0 PCV 1-De Lelie IVj-2% Rank Xerox 2-PCV 2 1-3 Rank Xerox 1 kampioen! Turbu lente taferelen op de laatste speela vond. Rode lantaarn-drager De Lelie trachtte de laatste strohalm vast te grypen om degradatie te voorkomen. Tegen het een plaats hoger staande PCV werd getracht de achterstand van anderhalve punt goed te maken en daardoor de rollen om te draaien. De eerste ga me werd precies gelyk. In de 2e ga me stokte het ritme van PCV 1 en De Lelie profiteerde. In de beslis sende laatste game wist PCV 1 met slechts 9 pins verschil de winst binnen te halen. De Lelie kwam een half puntje-tekort en moet het volgende seizoen een klasse lager zingen. PCV 1 ontliep, tot hun ei gen verbazing, zelfs nog de 7e plaats. De wedstrijd verliezen en toch een plaatsje stygen, dat is kunst. Dat kunststukje werd mede geor ganiseerd door Ford Van Haren 1 door een 4-0 zege op het niet voltal lige team van WBW. Hierdoor zal WBW deelnemen aan de promotie- degradatieronden en wist Fort Van Haren zelfs nog op te klimmen naar de 4e plaats. Rank Xerox 1 had een punt voor sprong op de collega's van het twee de team. Rank Xerox 1 liet er van meet af aan geen twijfel over bestaan wie de enige echte kampi oen zou zyn. In eén rekordtijd. werd Bowling Rest. Venray 1 in hun eigen bowlinghuis geknipt en geschoren. Dat PCV ondertussen Rank Xerox 2 onder een koude douche hield maakte de feestvreug de alleen maar groter. De eindstand: 1. Rank Xerox 1 7-21 14516 2. Rank Xerox 2 7-18 14155 3. P.C.V. 2 7-15 14133 4. Ford Van Haren 1 7-14 13898 5. Bowling Rest. 1 7-13 .14185 6. P.C.V. 1 7-10V2 14369 7. W.B.W. 7-IOV2 13416 8. De Lelie 7-10 14061 Promotie- en degradatieronde wordt gespeeld op donderdag 2 mei a.s. Prijsuitreiking voor de le, 2e en 3e klasse op donderdag 16 mei a.s. om 20.00 uur. 'n abonnement waard Het afgelopen weekend stond voornamelyk in het teken van he Paastoernooi te Mierlo, op de bane van 't Wolfsven. Er werd redelijk goed gescoord: Truus Arts legde bj de Dames Senioren beslag op de plaats met 116 holeslagen over vie ronden. Hoewel de andere scoi niet slecht waren, waren ze net i< te hoog om in de prijzen te kunne vallen. Donderdagavond (vanavond) staij ten we met de onderlinge kompet» tie, en de aanvang is om half zeve met wederom vier ronden per genstander. De Bondskompetitie ga; mend weekend weer normaal ver der en dit betekent voor ons le beslist niet gemakkelijke wedstrijd naar Maasbree tegen dl Pool 1. Ons 2e krijgt de Pool 2 op b zoek en hier verwachten we onoverkomelijke problemen, voo onze spelers. Voor het 3e team staat de wedstrijd naar Wolfsven 5 geplan en zij zullen er de handen vol hebben om een winstpuntje te vei overen. De diverse vertrektijdei worden donderdagavond vas gesteld. Met nog ruim drie weken voordi boeg wordt er achter de schermei al veel geregeld en georgai voor ons 'Koninginne-toemool uiteraard op 30 april a.s. Dit is kenjare opnieuw een ware golfha? pening; men kan zich opgeven in het Restaurant of by e« van de leden. Dames naar winst Het damesteam van Red Sta; blijkt goed op dreef te zijn. Zaterdi werd in eigen huis Maastricht m 6-4 verslagen. De startfase verlif wat moeizaam voor de Venraysed mes. Na een 2-1 voorsprong gii het dubbel verloren (2-2). Ma daarna nam Red Stars het heft w in handen en hep uit naar een overwinning. De winstpartijen werden eerljj verdeeld. Erica van Hooff, Ria va Ryswyk en Edith Boonekamp woi nen ieder beide partijen. Met da overwinning is Venray nog steed in de race voor het kampioenscha; Heren eervol ten onder Het herenteam kwam eveneen in een thuiswedstrijd uit tegen koploper BT Lifters. Net als in uitwedstrijd werd een 3-7 nederla geleden. De uitslag is een redelij resultaat als men zich realiseert d zonder de geblesseerde kopman R nald Bogaard werd aangetreden. De twee dubbels gingen, haa traditioneel, verloren. Maar kwam de Venrayse formatie stel terug. Bart Lefel en Paul Cornell sen boekten in het eerste paa - knappe overwinningen tegen Oegstgeestenaren. Ook Bert B gaard scoorde een Venrays punti valler Bert Thijssen moest ee nederlaag inkasseren (3-3). In tweede serie singles kon Venn niet meer doordrukken. Sleci Bert Bogaard was dicht by een on winning op de sterke speler der Valk. Maar met minimaal w schil ging ook deze laatste wedstrt verloren. Bij goed rafceweer werd onze tw de promotiewedstrijd op 2e Paasd verreden. Het werd een mod spannende wedstrijd. De 15 ryd« werden in 3 heats onderverdeeld De eerste heat was een mengeö van alle dakkledren. De stryd vo de meeste ronden werd gestred tussen Jean Pierre Steegen, Hes Janssen en Ruud Joosten. Na spannende series bleek de rod dakker Jean Pierre de meeste W den, in de heat te hebben. In de 2e heat was het Sand pe, Poels die elke serie boven de: 27 rondjes zat In de 3e heat ging het tussen! nald Mosman en gastrijder Hp Schellings. Voor het algemeen klassen* ging het tussen Ronald Sander Henk. Hier moest de laatste serie beslissing brengen. Nadat Sand in heat 2 52 rondjes had neerga moesten Henk en Ronald minimi hetzelfde aantal rondjes ryi Henk lukte dit maar Ronald kW hiervoor enkele ronden te kort Algemeen klassement: 1. Ha 7 Schellings, 160 ronden; 2. Sand [jj Poels 158; Ronald Mosman 15& il' Frank Verhaag 147; 5 MattH be Stoks 146. ij Ir Dakkleur klassement: Ruud Joosten 134; Geel: Henk sen 136; Blauw: Frank Ver ha* Rood: Henk Schellings 160. TV 1

Peel en Maas | 1991 | | pagina 12