Rabobank Starthypotheek 8,4% Rabobank Q Bomw Extra lage rente Meer bank voor je geld Triathlon Vereniging regio Venray Tennisvereniging Merselo-Vredepeel Phoenix '75 *1* RAEDTS Tennis Bel voor een afspraak. Red Stars Midgetgolf Buitenlust Biljarten Sjoelclub Venray PEEL EN MAAS Atletiekvereniging Venray-Regio Spio Volleybalkompetitie 'de Volle Maan' *na PEEL EN MAAS Donderdag 28 maart - Pagina 9 DE AKTIEVESPORT VOOR IEDEREEN JEUGD 2 Leden Limburgs kampioen Op de zaterdag jl. in Maastricht gehouden Limburgse kampioen schappen zijn ondanks een 'slape rige en vergeetachtige' begeleider, grote suksessen behaald. Maar liefst 11 van de 15 bowlers bereik ten de finale. By de Meisjes Aspiranten werd Sandra Spee kampioen. By de Jongens Pupillen werd Mark Mijling kampioen. Jongens aspiranten Hier was David Fryns (Maas tricht) de gedoodverfde favoriet en liet dit duidelijk merken door met 2 200-games te beginnen en een voorsprong op te bouwen na de voorronden van 238 pins op Mi chael Tyssen door o.a. een 170-game (919 tegen 681). Derde na de voorronden was Harald Bakker (Heerlen) met 659 op de voet ge volgd door René Clephas met 636 door 2 sterke laatste games. In de finale bouwde David Fryns zijn voorsprong uit tot 1639 en werd daarmee onbedreigd kampi oen. Michael Tijssen voelde de hete adem van zijn naaste belagers in zijn nek, maar door een 163- en 162-game liet hij zyn konkurren- ten voor wat ze waren en bleef fraai e met 1258. René Clephas daarentegen zoefde in de 3e finale-game zijn Heerlense tegenstander Harald Bakker voor bij en finishte eveneens op het ere- schavot met 1199 tegen 1139 pins. Meisjes Aspiranten Een boven zichzelf uitgroeiende Petra Holierhoek bevestigde de goe de vorm van de laatste tijd door re soluut de leiding te nemen na de voorronden met 725 pins, door een sterke start met een zeer mooie 184-game (tevens een nieuw p.r.). Sandra volgde met 669 pins als 2e en op slechts 2 pins (667) Janneke van Dinther als 3e (o.a. door een hoogste seizoenprestatie van 174). In de finale kwam de grote ver rassing: ondanks dat Petra Holier hoek sterk startte (165 en 166) moest ze toezien dat 'Lady Spare' Sandra Spee met vast hand scoorde en in de laatste finalegame zelfs Pe tra overvleugelde door 2x een 190-game te scoren (eveneens een ieuw p.r.) en mocht zich derhalve 1338 pins tegen Petra 1301 te- '£lrecht Limburgs kampioen noemen. Janneke van Dinther werd 3e, al kon ze het bowlinggeweld van haar ubgenoten niet meer volgen .178). Jongens Pupillen Na de voorronden stond ook hier irrassend Gustave van Brederode aan de leiding met 371 door zeer re gelmatig, doch zonder uitschieters scoren. Nummer 2 was Venrays pioen John Koekkelkoren met op de voet gevolgd door Hans Putten (Heerlen) met 348, UMark Myling met 329 (4e) en Paul Spee met 319 als 5e. Hier was dus nog van alles mogelijk en zo ge schiedde. Mark Mijling knokte zich na zich van zijn zenuwen te heb ben bevrijd met 167 en 147 naar de kop van het klassement en eindig de daarmee toch .wel enigszins ver rassend als le en werd daarmee eveneens Limburgs kampioen met 643 pins. Nog verrassender was de 2e plaats van Paul Spee die met een laatste wanhoopspoging een ma gistrale 180-game neerzette en daarmee John Koekkelkoren met 2 pins naar de 3e plaats verwees: 630 legen 628; 4e werd Gustave van Brederode, die in de finale zijn iraai niet meer kon vinden (592). nans van Putten (Heerlen) zakte van 3 naar 5 met een totaal van 575. Meisjes Pupillen Hier was de Heerlense Sylvie On- ink, die zich met sterke games na de voorronden de leiding nam om die niet meer af te staan en zich dus kampioen mocht noemen 734). Maar ook hier waren 2 verrassin- fn nl. Daphne Reyntjes en debu- ftnte Annelies Giliam, resp. 2e en Ie met 683 en 570. Vooral de serie Van Daphne met een gem. van was van hoog gehalte. Voor innelies was het meedoen voor de erste keer belangryker dan het tanen en om dan toch de finale te ereiken door o.a. een 132-game is aarom des te verrassender. Jongens en meisjes: van harte •roficiat met jullie suksessen. A.s. zaterdag gaan we naar Den losch om de laatste wedstrijden- eeks af te werken. De volgende le ien gaan mee: Michael, Sandra, lené Clephas, René Geurts (I); ohn, Mark, Richard, Gustave (II), taneke, Petra, Daphne en Paul IH). Vertrek om 9.15 uur vanaf de lowling. Voor degenen die niet meegaan is er geen trainen. ha- BEDRIJFS BOWLING KOMPETITIE VENRAY [en 6e klasse: lowling Rest. 2-Tooling Tek. 2 2-2 labobank Venr.-Gebr. Keijsers 1-3 landers Mach.-Bowling Rest. 3 1-3 festlé 3-Van Rattingen 2 1-3 Na de voorlaatste speelavond is k spanning volledig terug. Koplo- Ier Tooiing- Teknika 2 kon on- taks de voortreffelijk spelende R. ^rkens (serie 564) het zich fel arzettende Bowling Restaurant Way 2 niet onder de knie krij- ien. De eerste twee games leverden met zeer kleine verschillen (resp. 19 en 5 pins) nog wel inst op voor Tooiing Teknika 2. In de derde ga me gooide Bowling Restaurant Ven- ray 2 alle registers open, waarbij Ronald Peters met 199 pins een grote inbreng had. Het resultaat was dat op de valreep een gelykspel uit het vuur werd gesleept. Het op de tweede plaats staande Bowling Restaurant Venray 3 profi teerde van de stunt van hun stalge- noten en naderen de koploper nu tot op een puntje. Overigens kwam deze overwinning tegen Manders Machines met veel zweet en inzet tot stand. In de eerste game werd door Manders Machines zelfs dik gewonnen: 675 tegen 624 pins. In de tweede en derde game kon Man ders Machines dit tempo helaas niet meer volhouden. Vermeldenswaard is zeker nog de meer dan fraaie 216-game welke Theo v.d. Hurk op de bowlingbaan toverde by het steeds weer verras sende team van Gebr. Keijsers BV, dat inmiddels is opgeklommen tot de vierde plaats. Prijzenslag in Afferden Op 17 maart werd in Afferden de Knikkercross gehouden. Deze wed strijd is een maand later gehouden i.v.m. de weersomstandigheden in februari. Voor onze vereniging was deze wedstrijd bijzonder suksesvol, maar liefst 4 atleten liepen in de prijzen. Op de korte herencross van 3450m ging de overwinning naar Henk Raassens. Met ruime voor sprong op de nummer 2 finishte Henk in 11.02 min. Een verdienste lijke 2e plaats was er voor Mart van Rooy. Hij eindigde in een tijd van 11.50 min. Op de 10.8 km werd Petro v.d. Sterren een goede 3e in 38.30 min. Gerrit Loonen werd hier 5e in 40.03 min. Huub Aben werd in de Veteranenklasse 3e over dezelfde af stand; hy finishte in 41.24 min. Mededelingen Marcel de Veth en Carla Gellings trouwen op 5 april, bijeenkomst re ceptie 18.30 uur bij Danscentrum Jeanne en Paul Janssen, Raad huisstraat 6 te Venray. Willen diegenen die mee gaan naar het trainingsweekend te Pa pendal het geld overmaken naar John Raadschelders, b.v.d. Trainingstijden: Vrijdag: 20.00-21.00 uur Zwem men in gemeente-zwembad. Zaterdag: 16.00-17.30 uur Lopen bijeenkomst parkeerplaats gemeente-zwembad, daarna fietsen. Zondag: 9.45 uur Groep 1 fietsen; 10.00 uur Groep 2 fietsen; bijeen komst parkeerplaats gemeente zwembad. Dinsdag: 18.00-19.00 uur Zwem men in het gemeente-zwembad. Woensdag: 19.30 uur Baan- training. Donderdag: 18.30 uur Fietsen, bij eenkomst parkeerplaats gemeente zwembad. Attentie: Op 2e Paasdag fietstocht in Zuid-Limburg bijeen komst 8.00 uur parkeerplaats gemeente-zwembad. Wedstrijdagenda 7 april: Run-Bike-Run in Schijndel. 14 april: Vrouwenloop in Nijmegen; Duathlon in Breda. In de afgelopen weken is gewerkt aan het speelklaar maken van de banen. Normaal gesproken zullen deze op 1 april weer gebruikt kun nen worden. Door weer andere vrij willigers is en wordt de komende weken hard gewerkt aan de realise ring van andere voorzieningen, nl. de verlichting van de tweede baan en het afbouwen en overdekken van het nieuwe terras. Momenteel worden ook de aktivi- teiten voorbereid voor het komend seizoen. In de eerste week van april zullen alle leden een ingevulde ak- tivitei ten kalender ontvangen. Eén van de aktiviteiten zijn de tennislessen. Voor beginners (bij een groep van 8 leden) zijn de kosten ƒ50,- p.p. voor 10 lessen. Start: na de paasvakantie. Een an dere aktiviteit is de dorpenkömpe- titie (met Leunen, Oostrum, Geysteren, Swolgen, Oirlo- Castenray en Ysselsteyn). Hierin wordt deelgenomen met 4 teams. De wedstrijden worden gespeeld in de maanden mei en juni. De 25 per sonen die zich hiervoor hebben op gegeven zullen hierover komende week benaderd worden met de vraag wie op welke dag wel/niet kan. De wedstrijden zullen worden gespeeld op zaterdag en zondag Nieuwe leden kunnen zich opge ven by Wil Weyers, Grootdorp 91 in Merselo (by de molen) en Wilma van Rooy-Arts, Coppelenberg 15, tel. 04786-703. Wanneer men een pasfo to meebrengt, kan meteen een af- hangkaartje worden gemaakt en kan men zich opgeven voor de di verse aktiviteiten. Kontributie: vol wassenen (18 jaar en ouder): ƒ100,-; leden van 12 tot 18 jaar: 55,-; tot 12 jaar: ƒ35,-. Voor volwassenen wordt inschrijfgeld gevraagd nl. ƒ15,-. Met ingang van dit seizoen is het mogelijk voor de leden om de kon tributie automatisch te laten inkas- seren door de vereniging wanneer u de machtigingskaart invult en ondertekent. Bestuursleden zullen hiermee langs komen. DAMES 1 KAMPIOEN Op de foto v.l.n.r.: Boven: Jacqueline Vollenberg, In- grid de Keyzer, Loes Janssen, Ankie v.d. Beuken, Sjoekje Vollenberg. Onder: Theo Stevens, Lidwien Pas, Marga van Mil, Peter Geilen. Dames 1 mag dus volgend jaar in de eerste klasse gaan spelen. Dames 2 veel sukses en onder steuning bij de laatste wedstrijden in de hoop dat de kans op kam pioenschap nog leeft ondanks het verlies tegen Rooyse VK. VOOR ELKE KLUS! BOUWBEDRIJF BEL. TEL. 04780-89591 EN KOBUS KOMT. MIX BEDRIJVENKOMPETITIE DE SCHAAPSKOOI Dumphandel Venray moest alles op alles zetten bij de laatste wed strijd tegen Bouwmij Janssen. Daar zy op een voorlopige eerste plaats stonden met 31 punten, direkt ge volgd door Greenpeace met 30 pun ten. Maar de Dumphandel wist zes van de acht wedstrydpunten in de wacht te slepen, en kwam daardoor op een totaal van 37 punten. Greenpeace moest dus de volle acht punten scoren wilde ze Dump handel Venray nog van de troon ste ken. Maar Cor Paint gaf flink tegengas en ondanks een blessure konden ze toch nog 3 punten bin nenhalen. Veramba wist de laatste wedstrijd tegen Ventioelde nog flink uit te ha len met 6-2. De Gemeente moest aantreden te gen Siroen Langenboom. Zij deelde rake klappen uit en Siroen moest maar inkasseren! Siroen is de hek- kesluiter in de B-poule met 19 wedstrydpunten, maar met een lach en een traan was alles snel vergeten: De Eindstand: 1. Dumphandel Venray 37 2. Greenpeace 35 3. Veramba 33 4. Gemeente Venray 30' 5. Bouwmij Janssen 25 6. Airteehnic Ventioelde 24 7. Cor Paint 21 8. Siroen Langenboom 19 Langs deze weg wil ik nog ieder een bedanken voor hun sportieve inzet en gezelligheid. Tbt zaterdag wanneer we alles op feestelijke wij ze afsluiten. -EIGENDOMSBEWIJS VELPERPLEIN ARNHEM Hypotheekbedrag f 130 000 Looptijd 30 jaar Bruto Inkomen f45.000 Alleenverdiener man Leeftijd 30 jaar Oe Spaar Oplimaairiypolheek verge leken mei orue Annuileilenhypotheek Voordeliger vanaf iaat 3 totaal netto voordeel Spaar-Optknaattiypothoefc 132.000 LPmolD0MSSEWIJs H"X»heel(bedrag Looptijd 'ulo inkomen man e'Lto inkomen Leeftijd man Leeftijd vrouw '340 000 30 jaar '80 000 Vr°U4v '70000 "Ojaar EIGENDOMSBEWIJS HEERESTRAAT GRONINGEN Hypotheekbedrag Looptijd Bruto inkomen Alleenverdiener man Leeftijd f210000 30 jaar f 70.000 Voordeliger vanaf iaar I 77.000 Spaar-OptiraaaJbypolheek f58.500 Dames in de race Het damesteam gaf dit weekend blijk van haar kampioensaspiraties. Het versloeg het Leidse Doeos met maar liefst 8-2. De Venrayse dames namen van het begin af de leiding in handen en stonden die niet meer af. Ria van Ryswijk en Edith Boonekamp waren goed op dreef en scoorden beiden een gave hattrick. Erica van Hooff moets eenmaal haar tegenstandster feliciteren. Door dit goede resultaat is Red Stars tot op 7 punten genaderd van de koploper. Echter er moet nog een wedstrijd ingehaald worden te gen Avanti zodat de Red Stars moge lijk op gelyke hoogte komen. Zaterdag zal het damesteam uit komen in een thuiswedstrijd tegen Maastricht. Malaise bij heren Het herenteam is in de hoek be land waar de klappen vallen. Tegen mede-degradatie-kandidaat Oki uit Eindhoven werd een pynlyke 7-3 nederlaag geleden. Had het Venray se team in de eerste wedstryden meer punten verdiend nu werd een terechte nederlaag geleden. Het dubbel Bart Lefel en Paul Cor- nelissen werd een Venrayse over winning. De gebroeders Bogaard moesten een nederlaag toestaan. In het bovenste paar hadden de Venrayers weinig kans tegen oud international Rob Turk en Verbeek. Bogaard die met een blessure kampt kon geen potjes breken. Paul had meer kansen maar bleef even eens op nul staan. In het onderste tweetal liet Bart Lefel zich van zijn sterkste kant zien. Hij scoorde tweemaal. Bert Bo gaard had een off-day en kwam niet tot scoren. In de tweede helft van de kompe titie worden de geboden kansen ho- pelyk beter benut. Misschien zaterdag thuis tegen Oegstgeest? A-ranglijst toernooi In Baarlo werd zondag een A- ranglijst toernooi gehouden, waar de sterkste jeugd van Nederland uitkwam. Danielle Poels behaalde een schit terend 2e plaats in de meisjes aspi ranten klasse achter Maibusja Bonzen. Ook de andere Red Stars spelers leverden goede prestaties. Simone Tbmlow, Angèle Wientjes en Marijn v.d. Ruyt behaalden de 1/4 finale. Uitslagen kompetitie: Oki 1-Red Stars 1 7-3 Red Stars 2-TTVN Nieuwkoop 1 8-2 Panningen 1-Red Stars 3 3-7 Red Stars 4-TTC 1 9-1 't Belke 1-Red Stars 5 3-7 Wap In 2-Red Stars 6 2-8 Red Stars 7-Asterix 3 7-3 Red Stars 8-Blue Star 4 5-5 Veta 1-Red Stars 9 7-3 Armada 3-Red Stars 10 10-0 Dames: Docos 2-Red Stars 1 2-8 Jongens: Red Stars 1-Shot 1 Red Stars 2-Veldhoven 2 Red Stars 3-Never Despair 2 Red Stars 4-Asterix 1 Red Stars 5-Blue Star 3 Seta 1-Red Stars 6 Red Stars 7-Beta 2 Veta 1-Red Stars 8 TTC 4-Red Stars 9 Red Stars 10-DVO 2 Meisjes: Vitesse 1-Red Stars 1 Tallan 1-Red Stars 3 9-1 7-3 4-6 4-6 3-7 2-8 9-1 5-5 2-8 0-10 9-1 4-6 De inhaalwedstrijd van ons eerste team heeft helaas niet datgene op geleverd, wat men ervan verwacht had. Eeen regelrechte 3-0 nederlaag en dat terwijl toch diverse goede scores door onze jongens behaald werden: Gerrit Vermeulen sloeg 98 hole-slagen over 4 ronden, doch het tweede team van Wolfsven uit Mier- lo was gewoonweg niet te verslaan. Het tweede kreeg Cuyk 1 op be zoek en gaf aan duidelyk in een zeer goede vorm té steken .^De eer ste en tweede ronde werden royaal gewonnen en ook al ging de derd verloren, de uiteindelijke winst kon hun niet meer ontgaan en zy mochten twee winstpunten bij la ten schrijven. Beste speler was hier wederom Jan Engels met 97 slagen over deze 4 rónden, een zeer knap pe prestatie. Buitenlust 3 ging op bezoek bij Cuyk 2 en ondanks de 3-0 neder laag bleek achteraf toch dat zij in de derde en vierde ronde mogelijk heden hadden om een of meer puntjes mee naar huis te nemen. Helaas werd het anders beslist; bes te speelster was Truus Arts met 110 slagen over 4 doorgangen. Voor het komende weekend staat er een Internationaal toernooi op het programma in Mierlo, zowel zondag als maandag gaan diverse leden van ons hier naar toe, om zich te meten met dit zeer sterke ge zelschap, alhoewel wij niet direkt ereplaatsenverwachten, weet men maar nooit... Nu reeds vestigen wij eenieders aandacht op het komende Konin- ginne-toernooi uiteraard op 30 april a.s. Dit belooft een echte hap pening te worden. Door de organi satie is reeds behoorlijk voorbereidend werk verzet om niet alleen voor onze leden, maar zeker ook voor de introducé's een echt ge zellige midgetgolf-dag op het pro gramma te zetten. Aanmelden kan iedere dag of bij Restaurant Buiten- lust, danwel bij een van onze vere nigingsleden. D.O.S. Finalewedstrijden 3-bandert A.s. weekend (donderdag 28, vrij dag 29 en zaterdag 30 maart) zyn de finalewedstrijden 3-banden. Voor de le klasse neemt van onze vereni ging deel: J. Lucassen. Hy speelt zijn wedstryden by VOP in café Halfweg R. Voermans. L. Janssen en W. Berden zijn te gast bij OGO in Over- loon om daar hun wedstryden in de 2e klasse te spelen. Voorwedstrijden 4e klasse libre B. Suilen en R. Martens spelen voorwedstryden 4e klasse op 28, 29 en 30 maart bij Anker in de Volle Maan. Enkele dagen later (2, 3 en 6 april) spelen G. de Haart en J. Ver- halle in dezelfde klasse hun voor wedstrijden by PGH in Smakt Clubkampioenschappen Donderdag 4 en maandag 8 april zijn de laatste clubavonden waarop nog de voorwedstryden kunnen worden gespeeld van de clubkampi oenschappen. Het is van belang dat men er zorg voor draagt dat dan alle wedstrijden zyn gespeeld zodat vol gens het programma het verdere toernooi kan worden afgewerkt Mededeling As. zaterdag (laatste zaterdag van de maand) gelegenheid om oud pa pier te bezorgen bij de container die staat opgesteld bij Jerusalem (ingang Gasstraat). V.O.P. P.K. V.RB.: Door H. Hendriks werd deelgeno men aan de voorwedstryden 4e klasse libre. Henk behaalde 8 matchpunten en speelde 2,71 gem, wat 21% boven het te spelen gemid delde was. Onze vereniging organiseert dit weekeinde de finale le klasse drie banden. Donderdag en vrydag wordt om 19.00 uur begonnen, za terdag om 11.00 uur. Marcel Jansen is le reserve voor de finale driebanden 2e klas welke op 28, 29 en 30 maart by OGO wordt gespeeld. P.K. Nationaal Door E. Dericks werd deelgeno men aan de nationale voorwedstrij den topklas.Eric behaalde 3 matchpunten, speelde 17,51 gem. met een hoogste serie van 174. Dit betekende halve degradatie. V.B.B. Finalewedstrijden kader le klasse In het afgelopen weekend zijn by d'n Oldtimer de finalewedstrijden gespeeld van de persoonlyke kam pioenschappen leader le klasse. Winnaar werd P Volleberg van OBK met 12 matchpunten. De 2e plaats was weggelegd voor G. van Asten van BCY met 9 punten. Voor de 3e plaats tekende J. Zanders van HGL met eveneens 9 punten. Verdere uitslag: 4. J. Lucassen DOS 8p; 5. J. van Asten Anker 8p; 6. L. Siebers DOS 4p; 7. A.Giezen OGO 4p: 8. H. Cleven DOS 4p. De organisatie was in goede han den van biljartvereniging DOS. Het was een spannend en sportief ver lopen toernooi. Finalewedstrijden 3-banden le en 2e klasse Donderdag 28, vrijdag 29 en za terdag 30 maart zijn de finale wedstrijden in het kader van de persoonlijke kampioenschappen 3-banden. De le klasse speelt zijn wedstrij den bij VOP, café Halfweg terwijl de 2e klasse hun wedstrijden afwer ken bij OGO te Overloon. Op 23 maart jl. waren de Neder landse kampioenschappen voor teams in Barneveld. Ons 3e team (An E, An B, Nel, Wim en Frans) be haalde van de 13 teams de 7e plaats met 10.207p. In het open toernooi ging het bij de meesten niet best Lien stond na de le ronde op een 3e plaats, helaas ging het in de 2e ronde stukken slechter. Degene die 3e was had een gem. van 102.9. Niemand van ons viel in de prijzen. Elly, Pauline en Tbos M. waren bij de DD ook niet zo in vorm. De 3e plaats had een geYn. van 112.4. Bij de DC werd vrij hoog gehooid en helaas voor Annie, die gem. 117.9 gooide, wat beneden haar kunne is. Bij de HD zaten Harry E en Teng G onder hun gem. Jan bleef op zyn niveau. De 3e had een gem. van 120.09. Hans gooide de le ronde 1209p, goed voor een 14e plaats, maar na de 2e ronde. 1249p, klom hy een paar plaatsjes. By het 'afvalsysteem' kwamen we allen door de ie ronde, maar het ging mis in de 2e. Alleen Annie, Jan en hans zaten in de 3e ronde. Jan verloor onfortuinlijk en Annie speelde tegen Hans lang niet slecht: 2-2 en na barrage won Hans. In de 4e ronde (halve finale) verloor hij met 4-2. Hopelijk meer sukses op 20 april bij de individuele kampioen schappen. elke week nieuws Trainingen Let op: Trainingsty'den en sche ma van trainersinzet worden gepu bliceerd via prikbord 't Wisselpunt en een extra bulletin. Scholierenatletiekdag Op 13 april a.s. organiseert AV- Venray Regio een atletiekmeer- kamp voor scholieren van de Venrayse basisscholen. Leerlingen kunnen zich voor deelname opge ven bij de schoolleiding van de ba sisschool die daartoe een uitnodiging en inschrijfformulie ren heeft ontvangen. Jaarvergadering In tegenstelling tot eerdere be richten wordt de jaarvergadering niet op 18 maart maar op woensdag 10 april gehouden. Nadere piedede- lingen daarover in de Wissel die de ze week verschynL Oud papier Oud papier kan worden gedepo neerd in de container met het op schrift LORIJN, op de parkeerplaats by 'Den Hubenhof, hoek West- si ngel-Kempweg. De container is op zaterdag open van 11.00 tot 16.00 uur. Wedstrijdkalender 28 maart: Venray. Coopertest AWenray 13 april: Tegelen, Volksloop-serie, AVTbgelen; Nijmegen, Nationale Vrouwenloop. I ndoorwedstrijd De indoorwedstrijd voor pupillen en C/D's op zaterdag 23 maart is een prima wedstrijd geworden. Voor AV- Venray namen deel: Bij de JD: Stef Schonenberg 10e; Sander Cuppen 7e; Merijn Manders 15e; Daan Jansen 8e en Joost Claes- sens 9e. Bij de JC: Willem Weijs 9e; Leo nard Geerits 5e; Twan Bouten 2e; Bram Jansen 15e; Jasper Schram 16e; Louis Claessens 11e en Jorus Tbunissen 12e. By de MD: Monique Peeters 3e; Bregje Roos 7e en Ceciel Chlon 6e. Bij de MC: Lisette Custers 3e en Marlies Derikx 4e. By de JPB/C: Wout Pel 5e; Danny Jacobs 13 en Bram van Langen 12e. Bij de JPA: Kees Vervoort 19e,- Geert Nabuurs 5e; Rudy Swinkels 14e, Joep Verlinden 9e en Björn Emonts 18e. Bij de MPB/C: Marielle Swinkels 7e; en Inge Gielens 8e. Bij de MPA: Mijke Schonenberg 3e en Mieke Derikx 11e. WEDSTRIJDZWEMMEN Uitslagen Melick: 50m vs m'76: Nicole Houwen 0.32.0 2e; Thmara Volleberg 0.36.3; Judith Kateman 0.41.6. 100m vl j*76: Jeroen v. Erkelens 1.18.6; Joost Roelofs 1.25.0; Ronald Bonants 1.39.3 vc. 100m wis j'74: Remco Peeters 1.14.4 3e; Christian Linskens 1.24.0. 200m vs m'74: Susanne Swinkels 2.30.7 le; Maaike de Bruyn 2.33.0 2e; Peggy Hendriks 2.37.4. 100m ss j'78: Kay Loonen 1.42.1; Roy Willems 1.29.9 2e; Ruil Her mans 1.54.4. 100m wis m'78: Suzanne vd. Wijst 1.26.4 2e; Laura Peters 1.33.7; Hanneke Linskens 1.42.5. 100m rs h: Mario Linskens 1.15.0; Remco Peeters 1.12.1 2e. 100m vis d: Chantal Zandbergen 1.19.6 le; Peggy Hendriks 1.27.9 3e; Cindy Janssen 1.29.8. 100m rs j'76: Ronald Bonants 1.27.1 3e; Jeroen v. Erkelens 1.28.0. 100m ss m'76: Nicole Troisfontai- ne 1.27.7 2e; Tamara Volleberg 1.35.8; Judith Kateman 1.59.2 sm. 100m vs j'74: Remco Peeters 1.04.2; Christian Linskens 1.13.3; Joost Roelofs 1.02.0 le. 100m rs m'74: Maaike de Bruijn 1.17.0 le; Susanne Swinkels 1.20.4 3e; Nicole Houwen 1.19.1 2e. 200m vs j'78: Kay Loonen '2.53.9; Roy Willems 2.56.0; Paul Hermans 3.15.8. 100m vs m'78: Suzanne vxL Wijst 1.18.7; Laura Peters 1.26.9; Hanneke Linskens 1.37.5. 100m vl h: Mario Linskens 1.10.4 3e; Remco Peeters 1.23.2. 200m wis d: Maaike de Bruyn 2.48.1 le; Chantal Zandbergen 3.01.2 3e; Cindy Janssen 2.58.6 2e. 4xl00m wis est. j'76: Ronald. Roy. Jeroen, Joost 5.23.5 2e. 4x100m vs est. m'76: Nicole H.. Laura. Suzanne v.d. W„ Tamara 5.21.3. K UNSTZW EMMEN Zaterdag 30 maart gewoon zwemtraining. In de Paasweek geen droogtrai- ning en geen zwemtraining. Zondag 7 april een kompetitie- wedstrijd in de Meerpaal; in zwemmen om 9.15 uur. Stand kompetitie: Volle Maan 1 8-14 VC de Kneus 10- 2 't Ankertje 8- 8 VC Smash 10-10% VC Knuddé 10- 9% Volle Maan 11. 8- 6 Bonte Koe I 8-14 Bonte Koe II 8- 2 O&O gem. V. 9- 8 Duivenbos 7- 8 DPS 8-10

Peel en Maas | 1991 | | pagina 9