Evenementenkalender *3 ouwvergunning aangevraagd Commissie economische zaken Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Commissie maatschappelij ke zaken Commissie culturele zaken Kollektekalender april 1991 Hinderwet Bekendmaking' verordening kinderopvang Geen huisvuil ophaaldienst Bekendmaking koopzondagen 1991 Bouwvergunning verleend Commissie milieu vrij zwemmen tijdens de paasvakantie Raadhuis gesloten MICHELS Amnesty International Gezonde Slankclub L.V.B. Venray Wereldwinkel Venray Algemene Hulpdienst Venray Nederlandse Vereniging voor Parapsychologie Reumapatiënten- vereniging Venray PEEL EN MAAS Donderdag 28 maart - Pagina 19 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. uitsluitend te bezoeken na telefonische afspraak via de stafeenheid bestuurson- dersteuning, tel. 04780-23269, al léén vóórmiddag. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwe' <en; afvalverwerking; mestver .ing; bodemsanering, maatschap pelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan- m), openbare werken: verkeer en ier; reiniging, agrarische zaken: uilverkaveling; beheer landbouw enden. beheer eigendommen en rondverwerving. fethouder I.M. Kersten laandag van 10.00-11.00 uur. limtelijke ordening, volkshuis- 3 esting, bouw- en woningtoezicht, elstandstoezicht, stedebouw, eco- omische zaken: bevordering werk- 2 elegenheid; markten en kermissen; I landel en middenstand; bevordering 3J lerisme; bedrijfs- en winkelvesti- c ve oop gronden in en buiten estemmingsplannen (m.u.v. land- j ouwgronden) 5 Wethouder J.H. Driessen aandag van 10.00-11.00 uur. g ociale zaken, onderwijs, vol- ^■lassenen-educatie, sportzaken, wreatie, jeugd- en jongerenwerk, immodatie-aangelegenheden, Dciaal-cultureel werk, mondiale aagstukken, mediazaken, kinder wang. nen), yervof M jurgemeester en wethouders van Iray zyn voornemens aan de na- gende bouwaanvragen medewer- te verlenen. het plaatsen van een erfaf- beiding aan de Athoslaan 18 te nray, t.n.v. fam. De Ruiter; het bouwen van een serre aan Aronskelk 73 te Venray, t.n.v. tA. Gommans; - het verbouwen van een be- Ijfsruimte slopen bedrijfsge- iwen aan de Litsenbergweg 13 te elsteyn, tn.v. J.P.W. van de Pas; - het bouwen van een garage 8t carport en schutting aan de Ur- lusweg 2 te Leunen, t.n.v. A.J.L. ntjes, )e op de bouwaanvrage(n) betrek- hebbende stukken liggen met [ang van 29 maart 1991 geduren- 14 dagen voor een ieder ter inza- tyj de onderafdeling bouw- en igtoezicht, kamer 310 van het tuis (van 9.00 tot 12.00 uur), lurende deze termijn kunnen ituele bezwaren schriftelijk bij {emeester en wethouders wor- Ingediend. burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche 'P dinsdag 2 april a.s. vindt een inbare vergadering plaats van de ^missie economische zaken om M uur in de raadszaal van het nhuis. agenda luidt als volgt: Pening en mededelingen, prekersronde voor bezoekers. ers'ag van de vergadering van 5 haart 1991. hgekonien stukken, kunstaangelegenheden, nëntatie op de strulctuurvisie j enray- #1 londvraag en sluiting. Op donderdag 4 april a.s. vindt een openbare vergadering plaats van de commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie, aanvang 18.00 uur in kamer 19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Concept-raadsvoorstel inzake evaluatie projekt ontwikkelings samenwerking en voorstel voor uitwerking met ingang van het jaar 1991. 4. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex art. 74 WBO van de Stichting Katholiek Onderwijs Venray om vergoeding van de kkosten van vervanging van de schakelklok t.b.v. basisschool St. Petrus Banden. 5. Gewestzaken. 6. Vaststelling verslag van de com missievergadering d.d. 7 maart 1991. 7. Ingekomen stukken en medede lingen: Brief SV Venray inzake si tuatie m.b.t. kleedlokaal C op sportpark de Wieën; Brief Gede puteerde Staten van Limburg in zake goedkeuring raadsbesluit betreffende het niet vermeerde ren van het aantal openbare scholen in de planperiode 1991/1994; Programma Vormings- en Ontwikkelings werk 1991; Aanvragen art. 74 WBO: Samenvatiing gesprek tus sen het onderwijsbureau Oss Cuijk Venray en de gemeente; In formatie inzake aanvragen m.b.t. vervanging van de dakbe dekking. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. Op dinsdag 2 april a.s. vindt een openbare vergadering plaats van de commissie maatschappelijke zaken om 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en mededelingen. 2. Verslag vorige vergadering (5 maart 1991). 3. Ingekomen stükken: a. Jaar verslag 1990 van stichting Alge mene Hulpdienst Venray; b. Concept-nota's provinciaal ou derenbeleid; c. Velenging PIGA (Projekt Integratie Gehandicap ten op de Arbeidsmarkt); d. Af- doeningslijst 4. Spreekrecht 5. Sociaal Jaarverslag 1989 en be leidsplan 1991-1994 NLW- bedrijven. 6. Beleidsplan 1991 RBA Noord en Midden-Limburg. 7. Tijdelijke Financieringsrege ling Verslavingszorg steun punt voor drugsverslaafden in Venray. 8. Ontwikkelingen ten aanzien van een centraal zorgloket voor ouderen. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Op dinsdag 2 april a.s. vindt een openbare vergadering plaats van de commissie culturele zaken, aan vang 18.00 uur in kamer 004 (b&w- kamer) van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, mededelingen en inge komen stukken. Ingekomen: Besluit gemeenteraad d.d. 29 ja nuari 1991 inzake benoeming van de heer J.J.E. Peeters tot lid van deze commissie; Verslag van de vergadering van de monu mentencommissie d.d. 5 februa ri 1991. 2. Verslag van de vergadering van 8 januari 1991. 3. Spreekrecht publieke tribune. 4. Raadsvoorstel inzake het be schikbaar stellen van een kre diet van ƒ2.900,- voor het wyzigen van het gemeen tewapen. 5. Gewestzaken. 6. Rondvraag en sluiting. 7 t/m 13 april: Nat. Fonds Kinder bescherming. 14 t/m 20 april: Nederlandse Hartstichtin. 21 t/m 27 april: Nat. Fonds Sport- gehandicapten. 28 april t/m 4 mei: Lever Darm Stichting. Alleen voor deze kollektes is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. De gemeente Venray heeft onderetaande Evenementenkalender voor (de rest van) het jaar 1991 opgesteld. Het is de bedoeling deze kalender voortaan elke maand te plaatsen in de rubriek 'Gemeentepraat'. Verenigingen/instanties künnen aktiviteiten, aanvullingen en/of wijzigingen doorgeven aan de gemeente Venray, tel.nr. (04780)- 23245. Het moet uiteraard wel gaan om aktiviteiten, die het karakter van een 'evenement' hebben. Het is niet de bedoeling om 'eigen' akti viteiten van verenigingen, clubs, etc. in deze kalender op te nemen. Maart 1991 31 Autocross Ysselsteyn, terrein Maas April 1991 1 Ruiterdag Merselo, terrein Beekweg 30 Koninginnedag Mei 1991 4 Dodenherdenking 11 t/m 14 Kermis Oirlo 18, 19 en 20 Muziekfeesten en Aid Merselse Dag 25 t/m 28 Kermis Leunen Juni 1991 1 en 2 Kennedy Mars Venray 6 t/m 9 Avondvierdaagse 14, 15 en 16 Vaderdag Venray 21 en 22 Jeu de Boules Venray 22 t/m 25 Kermis Heide 29 en 30 Fancy-fair Venray, terrein PCV 29 en 30 Kermis Merselo Juli 1991 1 en 2 Kermis Merselo 6 t/m 9 Kermis Ysselsteyn 21 Veulense Historie, Op de Vlies 23 t/m 26 Fietsvierdaagse 22 t/m 26 Kindervakantiewerk Venray 29 Jaarmarkt Venray Augustus 1991 3 t/m 7 Kermis Venray 18 Autocross, circuit Oirlo 24 t/m 27 Kermis Caste nray 25 1/4, 1/8, trio Triathlon Venray 31 Kermis Veulen September 1991 1, 2 en 3 Kermis Veulen 7 Taptoe Venray, Grote Markt 7 t/m 10 Kermis Oostrum 15 Straatfestival winkeliers 21 en 22 Muziekfeesten Leunen. De Vlies Veulen 29 Halve marathon Venray, omgeving Venray November 1991 24 Koopzondag Venray (St. Nicolaas) December 1991 22 Koopzondag Venray (Kerstmis) Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: J.P.A. Pubben, Loonsedijk 12 te Merselo voor het ex art. 6a Hin derwet uitbreidenAvijzigen van een legkippenbedrijf, gelegen aan de Loonsedijk 12 te Merselo; J. van Dongen, Jaegerhofweg 10 te Veulen voor het ex art. 6a Hin derwet uitbreiden/wijzigen van een rundveehouderij waar elektromoto ren worden gebruikt met een geza menlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Jaegerhof weg 10 te Veulen; H.J.A. Classens, Boddenbroek 3 te Oirlo voor het ex art 6a Hinder wet uitbreiden/wijzigen van een pluimvee-opfokbedrijf, gelegen aan de Boddenbroek 3 te Oirlo. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 28 april 1991. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 18 december 1990 een Verordening Kinderopvang heeft vastgesteld. De verordening treedt met uitzonde ring van artikel 25 in werking op de derde dag na deze afkondiging. Artikel 25 zal op een latere datum in werking treden. Met de inwerkingtreding van de Verordening Kinderopvang ge meente Venray 1990 vervalt de Ver ordening op de Kindercentra van 1976. Venray. 28 maart 1991 Burgemeester en wethouders van Venray mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris Op maandag 1 april a.s. (2e Paas dag) komt de wekelijkse route van de huisvuilophaaldienst te ver vallen. Burgemeester en wethouders van Venray hebben besloten overeen komstig het verzoek van de Vereni ging van Zelfstandige Ondernemers de navolgende zon- en feestdagen in 1991 aan te wijzen als 'koop zondagen': - dinsdag 30 april (i.v.m. Konin ginnedag) - zondag 15 september (i.v.m. Straatfestival); - zondag 24 november (i.v.m. St Nicolaas); - zondag 22 december (i.v.m. Kerstmis). T(jdens deze dagen mogen de winkels geopend zijn. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 19 maart 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het plaatsen van een erfaf- scheiding aan de Vogezenlaan 9 te Venray, t.n.v. G.T.P. Wilberts; het bouwen van een woning garage aan de Melchiorhof 15 te Venray, t.n.v. W.C.M. Schwachöfer, Eligiusweg 22; het verbouwen van een gedeel te van de voormalige melkfabriek tot taxibedrijf aan de Leunseweg 22c te Venray, t.n.v. WJ.C. Janssen, Oude Heerweg 25 te Blitterswijck; het bouwen van een garage aan de Juliansingel 25 te Venray, tn.v. B.M.M. Valckx, Stationsweg 189 te Oostrum: het bouwen van een serre carport aan de Hooipas 1 te Leu nen, t.n.v. A.H.M. Koonings; het bouwen van een berging erfafscheiding aan de Melchior hof 27 te Venray, t.n.v. M. de Jonge; het uitbreiden van een kas aan de Loonsedyk 6 te Merselo, tn.v. 'Floriade'. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Op woensdag 3 april a.s. vindt een openbare vergadering plaats van de commissie milieu aanvang 18.00 uur in kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publieke tribune. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Vaststelling verslag vergadering gehouden op 13 december 1990. 5. Ingekomen stukken en mede delingen. 6. Beleidsnotitie: Richtlijn ammo niak en veehouderij 1991 in verhouding tot eigen ammoni akbeleid gemeente Venray. 7. Gemeentelijk standpunt m.b.t amalgaanafscheiders in tan dartspraktijken. 8. Gemeentelijk standpunt m.b.t. verwerking koel- en vriesappa- ratuur uit partikuliere huis houdens. 9. Gemeentelijk standpunt m.b.t. subsidiëring VAM- composte ri ngsvaten 10. Rondvraag. Op maandag 2e Paasdag is het zwembad gesloten. Dinsdag 2 april: 13.00-15.30 uur Woensdag 3 april: 13.00-16.30 uur Donderdag 4 april: 13.00-15.30 uur Vrydag 5 april: 13.00-15.30 uur Zaterdag 6 april: 13.00-15.45 uur De overige zwemtyden blyven on gewijzigd. Op vrijdag 29 maart a.s. (Goede Vrjjdag) en op maandag 1 april a.s. (2e Paasdag) is het iaadhuis de ge hele dag gesloten. BOUWKUNDIG ADVIESBURO ^1 Voor reken-,tekenwerk en advies ten aanzien van: Beton, staal en hout constructies Nieuwbouw en .Verbouw, Hinderwetten. Ringweg 8 5813 BP Vsselsteyn Tel. 04785-2020 Fax 2019 Dertig jaar onderdrukking in Marokko In een deze week verschenen rap port verklaart Amnesty Internatio nal dat de Recente berichten over martelingen en oneerlijke proces sen van oproerlingen en anti- oorlogsdemonstranten in Marokko, hetzelfde patroon volgen als de al dertig jaar durende onderdruk king. In dit rapport heeft de organisatie honderden gevallen verzameld van mensen die ten onrechte gevangen zitten, vaak na martelingen of een oneerlijk proces. Er zyn ook geval len bekend van mensen die 'ver dwenen' zyn. By recente processen tegen poli tieke tegenstanders gingen de rechtbanken er vanaf het begin van uit dat de beklaagden schuldig wa ren. De rechtbanken weigerden zelfs om getuigen op te.laten roe pen. In een proces werden 52 men sen, gearresteerd bij rellen in december 1990, veroordeeld tot ze venjaar nadat zij ieder maar dertig sekonden door de rechtbank waren ondervraagd. Volgens Amnesty International komt een dergelijke omgang met rechtspraak en gevangenen niet als een verrassing. Op deze manier be handelt de Marokkaanse regering haar tegenstanders al dertig jaar. Politieke tegenstanders zitten vaak gevangen in een web van vage wetten. Alleen kritiek op de rege ring kan al leiden tot vele jaren ge vangenisstraf. Volgens Amnesty International hebben politieke ge vangenen zo goed als geen kans öp een eerlijk proces als deze wetten niet veranderen. Op dit moment zitten er meer dan 650 politieke gevangenen ach ter tralies, van wie sommigen ver oordeeld zijn tot de doodstraf. Vaak zyn zy veroordeeld op grond van onder marteling verkregen beken tenissen. De praktijk om gevange nen in incommunicado-detentie te houden voor ondervraging, soms weken voor hun proces, maken martelingen en mishandeling tot een routinezaak in veel politiebu reaus en gevangenissen. Zo worden gevangenen vaak met hun hoofd ondergedompeld in een emmer met urine of krijgen ze elektrische schokken toegediend. Vandaag start Amnesty Internati onal een aktie om de internationale druk op de Marokkaanse regering op te voeren en te dwingen een einde te maken aan dergelijke misstanden. Ook u kunt Amnesty Internatio nal daarbij helpen want als we hier tegen niets ondernemen zal de situatie in Marokko zeker niet ver beteren. In juni zal de werkgroep Venray aandacht geven aan deze Marokko-aktie in de stand in de Grotestraat welke nog nader zal worden aangekondigd. Voor meer informatie over deze aktie of over Amnesty International in het algemeen kunt u kontakt op nemen met C. Hoedemaekers, tel. 04780-84479. In januari is in Venray een nieu we groep van de Gezonde Slankclub van start gegaan. De Gezonde Slankclub is enkele jaren geleden in Limburg opgericht en maakte in die tyd een stormachtige groei door, niet in de laatste plaats door de redelijke pryzen. Het doel van deze club is dames en heren te be geleiden by een verantwoorde ge wichtsafname. Tbrwijl het voor veel mensen moeilijk is alléén af te vallen blijkt in de praktijk dat dit onder stimu latie van een begeleidster en het kontakt met anderen die hetzelfde doel nastreven, veel gemakkelijker te gaan. Iedereen zit met hetzelfde probleem: zyn of haar lichaamsge wicht op een gezond niveau te bren gen en daarna op dit niveau zien te houden. Bij het eerste bezoek aan de Gezonde Slankclub stelt de groepsleidster met de kliënt sa men, met inachtneming van de richtlijnen van de Hartstichting een streefgewicht vast Daarna krijgt men het weekmenu van de betreffende week. Dit bevat 1000 cal. en is samengesteld door de dië tiste van de Gezonde Slankclub. Dit is een vezelrijk dieet Een van de grote voordelen van dit dieet is dat het uit gewone voedingsmiddelen is samengesteld zodat niet voor an dere gezinsleden apart gekookt hoeft te worden. Aparte en dure voedingsmiddelen worden zoveel mogelijk gemeden. Om de club voor iedereen betaalbaar te houden zijn inschrijfgeld en kontributie zo laag mogelijk gehouden. U bent van harte welkom by de Gezonde Slankclub. Maandagavond van 19.00-20.00 uur, informatie hoofdkantoor tel. 077-826632. Woensdag 3 april gaan we weer fietsen. We vertrekken om 13.45 uur by de Vredeskerk. Wereldwinkel: De normaalste zaak... Met zo n 250 vestigingen in Ne derland krijgen de Wereldwinkels steeds meer naam. Bijna een jaar nu is de Wereldwinkel ook in Ven ray te vinden. Zonder winstoog merk voor de winkel zelf én geheel gerund door vrijwilligers beoogt de Wereldwinkel een eerlijke handel. Alternatieve handelsorganisatie waarvan Wereldwinkels hun goede ren betrekken leggen rechtstreeks kontakten met producenten in de Derde Wereld. Zij betalen een goede prys vóór een goed produkt. Dit in tegenstelling tot de 'normale' han del, waarbij de producent vaak een prijs ontvangt die een fraktie be draagt van wat wij er uiteindelijk voor betalen. Door eerlyke handel krijgen zelf standige boeren, arbeiders en handwerkslieden kans op een menswaardig bestaan. Er blyft geld over om bijv. het bedrijf uit te brei den, arbeidsomstandigheden te verbeteren en te zorgen voor betere hygiene, onderwijs en voeding. Geen liefdadigheid, meer gewoon eerlyke handel: de normaalste zaak van de wereld!!! De Wereldwinkel in Venray is iedere middag van 14.00 tot 17.00 uur geopend en zaterdags van 10.00 tot 16.00 uur. Tbt 1 mei is de Wereld winkel nog gevestigd in de voorma lige yssalon van P. Thielen in de Grotestraat. Daarna? Wij houden u op de hoogte. Voor meer informatie: M. van Ze- ben (tel. 11689) of A. Wondergem (tel. 84545). Helpende handen gezocht! Daar steeds meer een beroep op ons wordt gedaan, zoeken wij nog vrywillig(st)ers. Vooral in de oude renzorg komen wij nog enkele vry- willig(si)ers te kort. Het gaat hier om mensen die zelfstandig wonen en met een beetje hulp dit nog lang kunnen, of voor hen die wachten op een opname in veipleegtehuis of verzorgingstehuis. Uw taak zal het dan meestal zijn om de huisgeno ten te ontlasten, zodat zij kunnen rusten of eens op familiebezoek kunnen. Denkt u daarbij vooral niet dat we dagelijks een beroep op u zullen doen. Af en 'toe zullen we echter ook uw hulp buitengewoon goed kunnen gebruiken. Inlichtingen onder tel.nr. 04780- 84163. De Nederlandse Vereniging voor Parapsychologie organiseert op vrijdag 22 maart a.s. om 20.00 uur een lezjng voor de kernkring Lim burg. Het onderwerp is: 'Een parag nost in de politiepraktijk' gehouden door drs. Frans Snel uit Bilthoven. Dit boeiende onderwerp gaat over voorbeelden van samenwerking van de paragnost Gerard Croiset met de politie. Kaarten verkrijgbaar aan de zaal vanaf 19.30 uur in het gemeen schapshuis aan de Watermolen straat te Oostrum (naby station NS). Maandag 8 april heeft de vereni ging haar maandelijkse aktiviteit Deze keer staat kienen op het pro gramma. Vele leuke pryzen, ge schonken door de Venrayse middenstand, kunnen gewonnen worden. Dus hopen we op een volle bak. Op dinsdag 2 april is er weer soos- hobbymiddag. Op deze middag is er een pergamano-demonstratie. Op dinsdag 16 april gaan we wer ken met fimoklei. 'n abonnement waard

Peel en Maas | 1991 | | pagina 19