De Spaar- Optimaalhypotheek Gemeente neemt gas terug op het terrein van automatisering Extra lage rente Kampioenschappen Badminton 1991 Zeven jubilarissen bij Voedingsbond FNV PvdA-Venray 25 jaar Rabobank Q Meer bank voor je geld 8.6% Lokale Omroep Venray VVV-nieuws Lezing Botanische Tuin Overloon Wat is een Echte Bakker... L.V.B. Venray Een nieuwe lente, een nieuwe Opel Rabobank Merselo houdt Open Huis Katholieke Vrouwen Vereniging PEEL EN MAAS Donderdag 21 maart - Pagina 5 Programma-overzicht van de uit zending van de Lokale Omroep Ven ray op zaterdag 23 maart via de kabel op de FM 102 Mhz. 9.30 uur: In het gehoor. Het klassieke-muziek-programma van Fredie Heintjes met deze maand als thema: 'Vrijheid'. 10.30 uur: Het nieuws. Deze week gelezen door Gerard Vlees houwers. 10.40 uur: De Vakaturebank. Het Arbeidsbureau Venray vraagt... 10.45 uur: Venray-aktueel. Ge rard Vleeshouwers draait muziek, geeft informatie en voert gesprek ken over aktuele en typisch Venray- se onderwerpen. 11.30 uur: Gezond Se Gezellig. Liesbeth Lucassen en Marijke Jan sen Rouschop (diëtiste) praten over, wat eigenlijk ook niet anders kan, deze maand over hèt chocolade paa sei en draaien daarbij appetijtelijke muziek. 12.00 uur: De Grote PZN-show. Laat u ook deze week weer verras sen in dit twee uur durende muzi kale hoogtepunt van de week door Louis Peeters, Peter Smits en Je- roen van Loon op goede muziek, ge wone en ongewone nieuwtjes, de Jankplaat van de Venrayse Volks dichter Peter en het Hilversumse stemgeluid van onze 'veelpraat' Je roen. Wilt u iemand anders ook verlassen met een plaat, de groeten doen of een felicitatie, draai: 27269 en u wordt gedraaid. 14.00 uur: Sluiting. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Maart: 22: Matthëus Passion, Gouda 23: The Remplacements, Utrecht 24: David Lee Roth, Rotterdam 28: Matthëus Passion, Vlissingen 30: Engelbert Humperdinck, Rot terdam 31: Paasrock, De Meern April: 1: Paasrock, De Meern 1: Finale Klein kunstfestival, Am sterdam 3: flobert Fripp and the League of Crafty Guitarists, Amsterdam 4: A-HA, Den Haag 5: Motorhead, Groningen 5: James Last, Arnhem 5: Hindy Muzie en Dans Festival, Amsterdam 5: Maharinhi, Den Haag 7: Rigoletto, Amsterdam 7: Genezend Medium Jomanda, Borne 10: Jomanda Healing, Tilburg 10-11: Mini en Maxi, Den Haag 12 t/m 14: A Chorusline, Den Haag 17: Texas Tornado's, Groningen 17: Jomanda Healing Bijeenkomst, Leeuwarden 19-20-28: Fhts Domino, Badhoeve dorp, Sneek, Eindhoven 122: Adrian Snell, Den Haag 26: Kenny Rogers, Den Haag 28: Sju Festival 2, Utrecht 30: West Side Story, Den Haag Mei: - 1 t/m 14: West Side Story, Den Haag 5: Mahrinhi, Den Haag 7: Jimiüy Sommerville, Gro ningen 7 t/m 12: Lelie Parade, Steen bergen 10: Maze, Rotterdam 10: Blues Night, Groningen 11: Tanita Tikaram, Groningen 16: Gloria Estafan, Heerenveen 0p donderdag 28 maart wordt door Botanische Tuin 'D'n Hof te Overloon een lezing georganiseerd. Deze lezing zal worden gehouden door een van de bekendste deskun digen op het gebied van tuinen en planten. De heer Wiert Neuman is verbonden aan de Hortus Botani cus van de Vrije Universiteit van Utrecht. Hij is schrijver van diverse boeken over planten en over de aan leg van tuinen, zoals ïotstuinen en plantentuinen. Verder schrijft hij regelmatig arti kelen voor het tijdschrift 'Groei en Bloei'. In deze boeken en artikelen laat hij zien dat hij de onderwerpen op een eenvoudige, heldere en hu moristische manier aan zijn pu bliek over lean brengen. Botanische tuin 'D'n Hof is zeer tevreden u deze spreker voor te kunnen stellen. De lezing vindt plaats in 't Hof van Loon, Museumlaan 33 te Over loon. Aanvang 20.00 uur. Tbe- gansprijs: leden ƒ6,-, niet-leden ƒ7.50. Pantsergranaat op bureau afgeleverd Afgelopen weekeinde meldde ch een inwoner van Venray bij het tiebureau met een pantsergra- bij zich, schijnbaar niet be- Jvust van het gevaar dat die granaat in zich heeft. De politie ver- kt daarom dringend dat bij het oden van een 'oorlogssouvenier', ter plaatse moet blijven liggen at door de politie het gevaar van wapen is ingeschat Die neemt de beslissing of de granaat al niet vejvoerd kan worden. 'Een stap terug om een grotere sprong vooruit te maken'. Zo noem de dhr. V.d. Ven (CDA) afgelopen maandag het gegeven, dat de ge meente Venray de planning van het Informatie en Automatiseringsplan heeft bijgesteld. Diverse projekten zullen pas een half jaar of zelfs een jaar later afgerond worden. Oorzaak is o.a. de krappe personeelsbezet ting voor de systeembeheersing. Op de wensenlijst voor 1991 staat het kreëren van een extra formatie plaats voor het systeembeheer dan ook op een vrij hoge plaats. VOORTGANGSRAPPORTAGE Afgelopen maandag behandelde de commissie algemene zaken de voortgangsrapportage Informatie voorziening en Automatisering 1990/1991 (I+A). In die voortgangs rapportage komen zaken aan de or de zoals stand van zaken, de relatie met de leverancier, de overgang van systeem 36 naar AS400, de finan ciële ruimte en de invulling daarvan. Zo blijkt ondermeer dat de reali sering van een personeels- en sala risadministratie een jaar vooruit is geschoven. Thans vindt de verwer king nog plaats via het PCV. De streefdatum van 1 januari 1991 is nu 1 januari 1992 geworden. Eveneens was voor 1990 gepland de ingebruikneming van een ge automatiseerd systeem voor techni sche berekeningen alsmede een (partiële) invoering van een geauto matiseerde toepassing voor be heerssystemen, voor de sektor gemeentewerken. In verband met de personeelsbezetting op die afde ling èn de gevolgen van het artikel 12 gebeuren voor deze afdeling, is er geen ruimte geweest om op ver antwoorde wijze hier aandacht aan te besteden. Een systeem voor de technische berekeningen zal nu in de tweede helft van 1991 worden aangepakt en eind 1992 gereali seerd moeten zijn. Het beheers systeem, waarin vooral informatie over vastgoed (woningen, bekabe lingen in de grond, rioleringen) wordt opgenomen, zal pas in 1993 aangepakt gaan worden. Zaken die wel volgens plan zijn aangepakt zijn de kantoorautomati sering, de automatisering van so ciale zaken, financiën en de postregistratie. Deze projekten zul len in 1991 of 1992 worden af gerond. SYSTEEMBEHEER Om het systeem zo optimaal mo gelijk te laten funktioneren heeft de systeembeheerder een zeer be langrijke funktie. Die kan door een goede organisatie van de bestanden zoveel mogelijk vertraging in het systeem voorkomen. Op dit mo ment is deze funktie sterk overbe last. De gemeente beschikt over een full-time systeembeheerder terwijl een ambtenaar van de afdeling be volking zich langzaam maar zeker heeft ingewerkt tot tweede systeem beheerder. Deze is echter niet volledig op die plek inzetbaar. Bo vendien is de werkdruk op deze twee mensen te hoog geworden en moeten er veel overuren worden ge maakt. Omdat deze situatie boven dien vertragend werkt op de voortgang van het I A plan is een tweede systeembeheerder noodza kelijk geworden. AANDACHT De automatiseringsprojekten die nu lopen, vragen dwars door de or ganisatie heen veel aandacht. Alle afdelingen en vrijwel alle medewer kers hebben op de een of andere manier, met een van de projekten te maken. In de voortgangsrappor tage wordt aanbevolen om in 1991 geen nieuwe projekten op te star ten maar de volle aandacht te rich ten op de realisatie van de lopende projekten en het optimaliseren van het gebruik van de aanwezige middelen. Hoogste prioriteit heeft het opti maal funktioneren van het sy steem. In de praktijk betekent dit uitbreiding van het geheugenkapa- citeit en het opwaarderen van het systeem. Geschat wordt dat hier voor ƒ288.000,- nodig is. Voor het personeels- en salarissysteem is ƒ35.000,- nodig. Verder wordt groot belang gehecht aan opleidingsakti- viteiten van bestuur en manage ment. Hiervoor is naar schatting ƒ30.000,- nodig. Eenzelfde bedrag zal uitgetrokken moeten worden voor bekabeling en andere 'net werkvoorzieningen'. Een module werkbeheersing sociale zaken kost ƒ21.330,-. Tenslotte blijft er binnen het vastgestelde budget van ƒ540.000,- nog ƒ135.000,- over voor de aanschaf van randapparatuur (terminals, pe's en printers) en van programmatuur. Deze ƒ540.000,- is door de ge meente hiervoor al gereserveerd in de meerjarenbegroting. Over ƒ89.000,- hiervan is door de ge meenteraad in 1989 al een goedkeu ring gegeven. A.s. dinsdag zal over het resterende bedrag, ƒ451.000,- door de gemeenteraad van Venray de goedkeuring gegeven moeten worden. Het afgelopen weekend 16 en 17 maart was sporthal 'De Wetteling' weer het jaarlijks terugkerende to neel van de door Badmintonclub Venray georganiseerde strijd om de Venrayse badmintontitels. Het grote veld van circa 175 deelnemers werkte in 23 speeluren bijna 500 partijen af. Ondanks de vele partij en met een gelijk opgaande strijd zijn de einduitslagen niet echt ver rassen. Opmerkelijk was wel, dat ten opzichte van andere jaren, va ker een beroep werd gedaan op EHBO-hulp. Heel spannend was de eindstrijd bij de HE-junioren. In de finalepou le wonnen Ronals Aarts, Ruben Hal mans en Jeroen Houba elk evenveel partijen. Met een saldo van res. +9, 8 en +7 spelpunten lag het ver schil tussen het behalen van de hoofdprijs, de 2e plaats en het bui ten de prijzen vallen wel erg dicht bij elkaar. Een tegenvaller was de HE- eindstrijd bij de wedstrijdspelers. Kort na aanvang van de finale tus sen Henk Alards en Rini van Dreu- mel moest laatstgenoemde wegens een flessure opgeven. Het damesenkel in deze klasse le verde een onverwachte kampioene op. Kort voor aanvang van dit on derdeel zag Janny Boom, de ge doodverfde kampioens, zich wegens een lichte blessure genood zaakt af te zien van deelname. Als invalster voor de opengevallen plaats zette de sterke rekreant Da- Ons land kent nog zo'n 3800 bak kerijen. Van broodfabriek tot kleine bakker op de hoek. De term 'warme bakker' is door de Nederlandse huisvrouw gegeven aan die kleine bakker, die zelf zijn brood bakt en in zijn eigen winkeltje verkoopt. Bakkerij Gommans is dus een war me bakker. Maar omdat Jan en Alle man zich warme bakker zijn gaan noemen, zonder het te zijn, heeft een groep waarachtige warme bak kers zich aaneengesloten in een club; het Echte Bakkersgilde. Mo menteel zijn er al zo'n 400 Echte Bakkers binnen het gilde. Alle Ech te Bakkers zijn herkenbaar aan het volgende embleem: een vriendelijk ogend bakkertje met in zijn ene hand een oven schoorsteentje en in de andere hand een brood. Bakkers, die dit embleem voeren, zijn waarlijk Ech te warme bakkers. Overigens krijgt lang niet elke warme bakker dit embleem, dat veeleer een onderscheiding ge noemd moet worden. Om toegela ten te worden tot het Gilde moetje niet alleen alles zelf bakken in je eigen ambachtelijke bakkerij. Je moet ook minstens enkele tiental len soorten brood bakken. En... dat brood moet op een goede en plezie rige manier aan de man gebracht worden. En natuurlijk moet de kwaliteit met korst en schouders uitsteken boven dat van andere bakkers en dat is te proeven. Samen met zijn collega Echte Bakkers zorgt Echte Bakker Gom mans ervoor dat u dagelijks uit vers en smakelijk brood en banket kunt kiezen. (advertentie) niëlle Sips een mooie prestatie neer door de finale te bereiken en daar in een leuke partij met 11-7 en 11-8 te winnen van Esther Engel. In de wedstrydklasse was de HD- finale de mooiste partij om te bekij ken. Het werd een spannende drie setter tussen de 'gelegenheidsdub- bels' Henk Alards/Jac Engel en Rini van Dreumel/Cor v.d. Kerkhof (9-15, 15-6, 15-11). bij de rekreanten vielen de in spanningen van René Korte kaas op. Na op zaterdag in de finale herenen kel Boebie v.d. Weiden met 15-2 15-2 verpletterend te hebben verslagen, zag hij kans op zondag samen met Geert Peters en Sary Oudenhoven de vele voorronden te overleven en door te dringen tot de finales by herendubbel en gemend dubbel. In beide gevallen moest hij echter on danks veel inzet en sjouwwerk met een 2e plaats genoegen nemen. In tegenstelling hiermee behaal de Daniëlle Sips samen met haar partners Annelies Vereijken en Rick van Houten aanmerkelijk ge makkelijk het kampioenschap da- mesdubbel en gemengd dubbel. Na afloop van het toernooi sprak voorzitter Joos Boom van de organi serende vereniging een dank woordje uit richting het werkcomité, de deelnemers, de ad verteerders in het programmaboek je en hoofdsponsor de firma Klomp b.v. uit Ysselsteyn, die in de persoon van direkteur Kees Klomp behulp zaam was bij de prijsuitreiking aan onderstaande winnaars. E aspiranten: 1. Elly Hoedemae- kers; 2. Jolie Sassen. HE aspiranten: 1. Tom Hendricx-, 2. Mark de Wit. DD aspiranten: 1. Lilian Arts-Elly Hoedemaekers; 2. Pascal Linders- Jolie Sassen. HE junioren: 1. Ronald Aarts; 2. Ruben Halmans. HD junioren: 1. Ronald Aarts- Jeroen Ilouba; 2. Ruben Halmans- Rob van Huet. GD junioren: 1. Anita Ermers- Ronald Aarts; 2. Vivianne Kurstjens-Barry van Zwol. DE rekreanten: 1. Mien van Sma- beek; 2. Gerrie Schmeitz. HE rekreanten: 1. René Korte- kaas; 2. Boebie v.d. Weiden. DD rekreanten: 1. Daniëlle Sips- Annelies Vereijken; 2. Astrid Smits- Maijan Swinkels; 3. Loes Arts-Mia de Bruijn. HD rekreanten: 1. Geert van Sambeek-Lam Verbeek; 2. René Koitekaas-Geert Peeters; 3. Rick van Houten-Jan Vonk. GD rekreanten: 1. Daniëlle Sips- Rick van Houten,- 2. Sary Oudenhoven-René Kortekaas; 3. Joyce Sant-Lam Verbeek. DE kompetitie: 1. Daniëlle Sips; 2. Esther Engel. HE kompetitie: 1. Henk Alards; 2. Rini van Dreumel. DD kompetitie: 1. Beatte Boom- Janny Boom; 2. Elly Cleven- Daniëlle Sips. HD kompetitie: 1. Henk Alards- Jac Engel; 2. Rini van Dreumel-Cor v.d. Kerkhof. GD kompetitie: 1. Janny Boom- Henk Alards,- 2. Tjessica van Kessel- Dave Colin. Auto bekrast In de nacht van donderdag op vrijdag is aan de Langstraat een auto bekrast. De eigenaar, een 31-jarige Venraynaar, zit met een schade van ƒ2.500,-. Op maandag '25 maart a.s. gaan we op excursie naar de zuivelboer- derij in Veulen. Bij goed weer gaan we met de fiets, anders met auto's, vertrek om kwart over 1 op de par keerplaats bij de Vredeskerk. Bij slecht weer als we met auto's gaan vertrekken we om twintig voor 2. Rookgranaat gevonden Zaterdagmiddag kwam by de poli tie een melding binnen dat aan de Ossendijk een granaat was gevon den. het ging hier om een 25- ponder rookgranaat De rook granaat is door de politie veiliggesteld, in afwachting van de Explosieven opruimingsdienst. Neem de proefirit) op de som Hoewel de lente officieel pas op 21 maart begint, breekt by de Opel- dealer al eerder de zon door, want op 19 maart start bij iedere Opel- dealer de landelijke Opel lente- aktie. Na alle wijzigingen in het Opel modelprogramma het afgelopen jaar, presenteert de Opeldealer alle 1991 Opelmodellen. Niet alleen staat de Opel showroom boordevol nieuws, ook is, in samenwerking met importeur General Motors, er voor gezorgd dat iedere dealer be schikt over een fiks aantal demonstatie-auto's. W. de Heer, direkteur Verkoop van GM: 'Alle modelwijzigingen, zo wel interieur als exterieur, hebben ertoe geleid dat het uitrustingsni veau van de Opelmodellen danig is gestegen. Bovendien hebben wij naast de reguliere modellen enige aantrekkelijke aktiemodellen op de markt gebracht, die standaard met nog meer extra's zijn uitgerust. De Opel Kadett Expression is stan daard uitgerust met onder andere 3-spaaks stuur; stereo inbouwset met antenne 4 speakers; cas^et- tehouder; buitenspiegel in de kleur' van de auto, van binnenuit verstel baar; 5 versnellingsbak; exclusieve wieldoppen; brede banden; getint glas, etc. Het is nu de uitgelezen gelegen heid om de 'deal van het jaar' te ma ken. Wij zijn van mening dat de prospekt alleen tijdens een proefrit terdege kennis Iran maken van de auto van zijn of haar keuze. Daarom heeft iedere Opeldealer een uitge breid aantal demonstratie-auto's tij dens de lente-aktie tot zijn beschikking zoals de Kadett Beau ty, de Vectra CD en een Omega Dia mond. Dus voor een auto in iedere prijsklasse kan men tijdens de lente-aktie by de Opeldealer voor een proefrit terecht. Bezoekers die de proefrit op de som nemen ontvangen een aardige attentie, een Opel-zonnebril. De lente-aktie by uw Opeldealer, Atebe Garage te Venray duurt vanaf heden t/m 30 maart. Openingstij den van de showroom zyn: maan dag t/m donderdag van 9.00 tot 18.00; vrijdag (koopavond) van 9.00 tot 21.00 en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. (advertentie) De verbouwing van de Rabobank Merselo is voltooid. Op vrijdag 22 maart zal het bankgebouw officieel heropend worden. Om iedereen in de gelegenheid te stellen het ver nieuwde pand te bekijken, zal die dag van 20.00 tot 22.00 uur Open Huis worden gehouden. In verband met deze feestelykhe- den is het bankgebouw die dag voor bankzaken vanaf 12.00 uur geslo ten. De avondopenstelling tot 18.00 uur zal heden, donderdag 21 maart, plaatsvinden. HET MOOISTE onder de zon... PRACHTIGE BADBAKKEN VROLIJKE BIKINI'S... NEEM EEN DUIK IN DE NIEUWE BADM0DE Cleopatra mode in lingerie Kerkstraat 20a - Horst Zondag 24 mrt open Dinsdag 26 maart a.s. Moederdag viering. Wij beginnen deze avond met een H. Mis in de Paterskerk om 19.00 uur. Graag vooraan plaatsne men. Daarna gezellig samen zijn met of zonder partner in zaal In den Engel. Er wordt eerst een kopje koffie met gebak aangeboden. Daarna zal de avond verzorgd worden door de muzikanten die de avond ook ver zorgd hebben bij het 40-jarig jubi leum van onze vereniging. Zoals toen zal ook deze avond als geslaagd genoemd kunnen worden. Man in achtertuin Zaterdagavond rond half twaalf konstateerden bewoners van de Es doornstraat dat er zich een vreem de man in hun tuin bevond. Hierop werd de politie gewaarschuwd. Die trof in de tuin een 27-jarige Venray naar aan die teveel aan Bacchus had geofferd. De man was de weg kwijtgeraakt... Vorige week dinsdag tydens de jaarvergadering van de Voedings bond FNV, afdeling Venray- Vierlingsbeek, werden zeven jubila rissen gehuldigd, vanwege hun 25-jarig of 40-jarig lidmaatschap. Het betrof hier de heren A. Evers, H. Minten. C. Rongen en W. van Soest die 40 jaar zijn aangesloten bij de Voedingsbond en de heren L. Janssen, J. Spreeuwenberg en J. Pennings die 25 jaar lid zijn. Twee van deze jubilarissen zijn boven dien ook jarenlang lid van het afde lingsbestuur geweest. Dhr. Evers is tussen 1952 en 1990 bestuurslid èn voorzitter geweest terwijl dhr. Min ten tussen 1952 en 1982 bestuurslid en penningmeester is geweest. De Voedingsbond FNV heeft in Venray-Vierlingsbeek nu 459 leden. Dat is in het verleden wel eens an ders geweest. De Venrayse afdeling is tot vier maal toe opnieuw opge richt De eerste keer gebeurde dat in november 1919. De negen leden tellende bond werd echter al op 7 maart 1920 ontbonden. Een jaar la ter. in maart 1921 werd een nieuwe poging gedaan. Met acht leden wist de Venrayse afdeling zich iets lan ger te handhaven maar in decem ber 1922 werd de afdeling voor de tweede keer ontbonden. Pas op 6 oktober 1939 werd door tien leden hernieuwde poging gedaan, maar in het oorlogsjaar 1941 werd de af deling opnieuw opgeheven. Na de oorlog werd gestart met zes leden in 1948. Dit groeide maar weinig, want in 1985 werden de afdelingen Venray en Vierlingsbeek samenge voegd en telde de nieuwe afdeling 140 leden. Een aktief ledenwerfbe- leid van het afdelingsbestuur heeft geleid tot het driedubbele aantal, zes jaar later. Op 6 april viert de PvdA-afd. Ven ray haar 25-jarig bestaan onder het motto.- 'In de PvdA-Venray zit mu ziek'. Aan leden en alle inwoners van Venray wordt een muzikaal feestprogramma aangeboden. 18.00-19.30 uur: Receptie voor (oud) leden, bekenden en genodig den in zaal In den Engel. Optreden van 't Rooy Orkest en 't Rooy Koor. 19.00 uur: Opening tentoonstel ling 25 jaar PvdA door Marianne Sint. 20.00 uur: Feestavond (voor iedereen!). 20.30 uur: Elske Gerrits en Alex van Vliet zingen liedjes uit Ossegal Lokaal. 21.45 uur: Victor Elfring zingt, 22.30 uur: Basement Band uit Rooy. Op dit moment is het nog niet he lemaal zeker of Thijs Wöltgens (met klarinet) de feestvreugde komt opluisteren en of Jan Pronk onze afdeling met een aardig kadootje komt verrassen. 'Ons' Tweede Ka merlid Servaes Huys zal in ieder ge val wel van de partij zijn met iets muzikaals. En natuulijk ook vele oud-leden waaronder Jan Konings en natuurlijk Henk Willems. Tsr gelegenheid van het 25-jarig bestaan is het boekje 25 jaar PvdA Venray uitgekomen. Mensen, die belangstelling hebben voor dit jubi leumboekje, kunnen dit ophalen bij het sekretariaat: Mea van Vugt, Serenadestraat 41 (tel. 82299). Tot slot twee citaten uit het jubi leumboekje-. 'De 25-jarige PvdA blaakt van ge zondheid en strijdlust, vooral voor een beter milieu, letterlyk en fi- guurlyk. Een rechtvaardig, eerlijk delende maatschappij'. 'Er is hoop. In dit jubileumjaar van de PvdA heeft de Venrayse Piël- haas de gele vlag al ingeruild voor een (half) rode. Er is nog veel te doen. Er is nog veel te winnen'. Reünie De politie heeft een 23-jarige Ven- rayer aangehouden en gehoord in zake het 'werven van advertenties' en het houden van een reünie, om zo de eigen portemonnee te spek ken. Voor het eerste vergryp heeft de man .een bekentenis afgelegd. Inzake de reünie houdt de man vol dat die wel degelyk door zal gaan. EIGENDOMSBEWIJS VELPERPLEIN ARNHEM Hypotheekbedrag f 130 000 Looptijd 30 jaar Bruto inkomen 145 000 Alleenverdiener man Leettijd 30 jaar Voordeliger »anaf jaar 3 totaal netto voordeel - v-Optimaaütypod f 32.000 EIGENDOMSBEWIJS HEERESTRAAT GRONINGEN Hypotheekbedrag 1210 000 Looptijd 30 jaar Bruto inkomen 170.000 Alleenverdiener man Leeftijd 40 jaar Voordeliger vanaf jaar I f 58.500 Effectieve rente 9.0% per jaar. Bel voor een afspraak.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 5