Bedrijf knapt kunstwerk op Hulp bij invullen belastingformulieren Venrayse Bowling Kampioenschappen 1991 Gerard Reijnders Schilderwerken 25 jaar Lourdes in februari PEEL EN MAAS Jeugd- natuurwacht Rincon Espanol Vereniging voor alleenstaanden Venray e.o. L.V.B. Kring Venray PEEL EN MAAS L.V.B. Venray L.V.B. Oostrum Wereldwinkel Venray Volksdans vereniging Opanka Jeugd Rode Kruis afd. Venray 15e Editie van de Werkpocket van Randstad MICHELS Pvd A-nieuws „af PEEL EN MAAS Donderdag 14 maart - Pagina 7 Op 16 maart a.s. bestaat Reijnders Schilderwerken Ven ray 25 jaar. Ter gelegenheid van het jubileum heeft Gerard Reynders, direkteurvan het bedrijf, aan de gemeente Ven ray aangeboden het beeld 'Ontwaken' van de Venrayse kunstenaar Gus- sen Wie in het plantsoen aan de Langstraat, een frisse laag verf te geven. Gerard Reynders: 'Een dergelijk gebaar naar de gemeenschap is op zijn plaats nu we in deze gemeen schap zijn kunnen uitgroeien tot wat we zijn. De gemeente vond het een prima idee. Drie jubilarissen, 25 jaar bij ons in dienst, leken ons de aangewezen personen om het klusje te klaren. Het beeld staat er nu weer goed bij'. Groei Reijnders Schilderwerken heeft zich in 25 jaar ontwikkeld tot een van de grotere schildersbedrijven L» in de regio Noord-Limburg. Naast R het moederbedrijf in Venray is er in Gennep een filiaal gevestigd. Dat (roeit al net zo voorspoedig. Gerard leynders: 'Een bedryf is volgens mij meer gebaat met kontinuïteit en vakkundig personeel dan met snelle groei. Uiteindelijk wil je steeds dezelfde hoge kwaliteit blij ven leveren. Je mag ook niet uit het oog verliezen dat je als werkgever verantwoordelijkheid hebt voor de Toen wij op 2 februari van dit jaar een bezoek brachten aan Lourdes, was het er nog stil. Aan de grot ba den pergrims voor vrede in het Golfgebied. Overal brandden er kaarsen, zowel hele grote als de kleinste maat. O.L. Vrouw wordt in Lourdes altijd aanbeden. Nyvere handen werkten in het stadje aan verbetering van wegen, maar vooral trottoirs werden bre der gemaakt, zodat straks de rolstoel wat meer ruimte en veilig heid kan worden geboden. Er waren zelfs al een paar souveniers- winkeltjes die hun deuren hadden geopend, waaronder die van de voor Venrayse pelgrims bekende Paul Ruland. Op 20'februari d.a.v. mochten we weer een bezoek brengen aan Lour- s. Het was er al mooi voorjaars weer met een temperatuur van boven de 20 °C. Het aantal pelgrims was ook al aanzienlijk groter dan enkele Weken daarvoor. Toen we bij de grot aankwamen was een van de vaste medewerkers bezig om de gro te kaarsenstandaard bij de grot op nieuw te uilen. Na informatie is ons duidelijk geworden, dat de kaarsen, die in het seizoen niet kunnen opbranden, in het stille seizoen worden gebruikt. Deze kaarsen worden in een aparte op- slagruimte bewaard. Mocht er over het branden van deze kaarsen twij fel hebben bestaan, dan is deze 'liermede hopelyk weggenomen. De twee februari-dagen hebben op ons een diepe indruk gemaakt Alle bovengrondse kerken waren toegankelijk en overal troffen we biddende pelgrims. Zelfs de grote kruisweg werd niet vergeten. Franse schoolkinderen inter viewden pelgrims met soms pittige, maar eerlijke vragen. Om de vragen to kunnen beantwoorden, moest gebruik gemaakt worden van geba rentaal. In het commerciële gedeelte van Lourdes hadden al wat meer win- 1 keltjes hun souveniers uitgestald. Aan sommige hotels werd nog drif tig gewerkt om een nieuwe verflaag san te brengen. Anderen zaten nog volop in de renovatie. Bar Jeanne ji'Arc kondigde met rode neon letters aan, dat er Hollandse koffie Wordt geserveerd. Hoe dan ook, het was ook in fe bruari goed vertoeven in het Zuid franse Lourdes. Door de stilte, die er heerste, maakte deze bedevaart- plaats een nog diepere indruk op ons. Lourdes is klaar voor het nieu we seizoen. werkgelegenheid van je mensen. Snelle groei is in onze branche op het moment ook eigenlijk niet goed mogelijk. Er zyn weinig jongeren die zich laten opleiden tot huis schilder. We zitten dus dringend verlegen om meer vakmensen. Daar is beslist werk voor. Je vraagt je alleen af hoe je ze weer zo ver kunt krijgen dat jongeren in het be heersen van een vak een goede toe komst zien. Want die is er'. Veel veranderd In het schildersbedrijf is in de af gelopen 25 jaar veel veranderd. Het onderhoudswerk op kontraktbasis heeft zich sterk ontwikkeld. In die sterk konkurrerende markt heeft Gerard Reijnders zich een goede po sitie weten te verwerven. Steeds meer grote opdiachtgevers weten het bedrijf te vinden. Gerard Reijn ders: 'Dat we die vraag kunnen bij houden komt voor een groot deel doordat we met moderen technie ken werken, zeer efficiënt de werkzaamheden plannen en tegen woordig ook in de winter afge schermd buitenwerk kunnen doen. En schilderen en glaszetten zijn al een tijd lang niet meer de enige werkzaamheden van een schilders bedrijf. Betonreparaties, gevelaf werking, houtrotreparatie en kitvoegen, dat hoort er tegenwoor dig ook allemaal by. En we zyti mi- elke wee]<; nieuws Hallo Jeugdnatuurwachters. Deze week hebben jullie op school alle maal de lente-uitgave van De Na tuurvriend ontvangen. Daarin staan de komende akties vermeld maar ook een aantal leuke artikelt jes over diverse diersoorten, die we in Nederland nog kennen en een artikel over een boomstam. Lees de ze artikeltjes maar eens goed door, want op onze voorjaarspuzzeltoch- ten zullen hierover beslist vragen worden gesteld en je kunt er veel van leren. Veel lees-plezier en tot volgende week in dit blad. Próximo sabado 16 tendremos TUTE spartir de las '20 horas. El Dia Internaconal de la Miyer ha sido un exito total ya por la buena participa- ción y la buena integración entre las diferentes nacionalidades pre- sentes, tambien hay que reslatar la gran colaboración de algunas muje- res que con su ayuda desinteresada, trabqjaron incansablemente duran te toda la jornada, para ellas un, olé! Como algunos pad ran haber visto en el periodico del Norte de Lim burg, la Dirección del cable de la te levision en Venray han acordado el poner una emisora expecial para los extrangeros, en este caso Turcos y Espanoles que són los ünicos so- licitantes; La Junta Directiva de la Colon ia Espanola de Venray opina que, si estubieramos mas unidos mas posibilidades tendriamos de tener mas horas de TVE. en casa, pues se pretende repartir diaria- mente entre las dos nacionalidades y el Ayuntamiento de Venray la emisión del programa, otra ves mas se demuestra la buena labor que la J.D. realiza, aunque algunos pien- sen de otra forma, no obstante, esperamos la reacción de la Colonia para saber con quien eontar y las diferentes ideas de cada uno. El próximo 19 de Marzo tendra la J.D. una reunion, en la que espera mos sü opinión e interes. Un cordial saludo de HACE. Onder invloed Afgelopen maandag, rond half twee 's ochtends, hield de politie een 17-jarige bromfietser uit Ys- selsteyn aan. Drankgebruik werd gekonstateerd en de knaap kreeg een ryverbod van vyf uur. Diefstal keukentrapje Een bewoner van de Langstraat kwam, toen zij dit wilde opruimen, tot de ontdekking dat haar keuken trapje was gestolen. Zij had dit te gen een muurtje neergezet De jubilarissen Wim Hernisen, Leo Heidens en Gerrit Hennsen (v.l.n.r.), alle drie al 25 jaar in dienst van Reijnders Schilderwerken bv, bezig het kunstwerk 'Ontwaken' een fris se laag verf te geven. lieu vriendelijker kunnen gaan werken. Het is nog niet wat het moet zyn, maar langzaam maar ze ker wordt de druk op de producen ten van materialen groter. Wij hopen dat die ontwikkeling zich doorzet'. Goed bekend 'Ik denk dat we goed bekend staan. We komen op heel wat plaat sen. In grote bedrijven, in instellin gen als ziekenhuizen en bejaarden centra, in grote wooncomplexen, maar ook in de privé-woningen. Onze mensen hechten er grote waarde aan en zijn er ook op ge brand geen andere sporen dan uit stekend schilderwerk achter te laten. Niet alleen het resultaat telt, maar ook de manier waarop je het bereikt. De mensen zien graag dat je korrekt bent en ze serieus neemt. En dat doen onze mensen. Ze zijn het visitekaartje van ons bedrijf en dat weten ze'. Toekomst 'Als we op de ingeslagen weg doorgaan, dan zullen we in de ko mende 25 jaar nog wel groeien. De konkurrentie is groot, maar ik heb er vertrouwen in dat we onze plaats op de markt kunnen houden. We zijn immers nog steeds enthousiast en we houden nog steeds van ons vak'. Bent u alleenstaand en komt u graag in kontakt met andere al leenstaanden? Kom dan eens ken nismaken met onze club. Onze vaste gezelligheidsavond is op vry- dag. Er worden dan allerlei aktivi- teiten verricht zoals kaarten, sjoelen, tafeltennis, darten of gezel lig praten aan de bar. Daarnaast zijn er nog andere akti- viteiten, meestal op zaterdag of zondag. Het programma voor de 2e helft van maart ziet er als volgt uit: Vrijdag 15 maart: Clubavond in 't Trumkc. Zondag 17 maart: Zwemmen in Loohorst. Vrijdag 22 maart: Clubavond. Zaterdag 23 maart: Kegelen in het Kegeltje. Zondag 24 maart: Fietstocht. Vrijdag 29 maart: Eieren verven ip 't Trumke. Onze vereniging wil haar leden aantal uitbreiden. Hebt u interesse, kom dan vrij dagavond naar clublokaal 't Trum ke, Oostsingel 39a, Venray of neem voor nadere informatie kontakt op met tel. 04780-84556 of 85290. Culturele kringavond Maandag 18 maart a.s. houdt de Limburgse Vrouwenbeweging Kring Venray haarjaarlijk.se Cultu rele avond. Deze bijeenkomst is voor alle LVB-leden van de kring in de schouwburg te Venray, aanvang 19.15 uur. Na de opening door de kringvoor zitster mevr. Lenkens, is er een op treden van de Volksdansgroep uit Leunen en een zanggroep uit Vre- depeel. De inleiding van de avond wordt verzorgd door mevr. Ria Oomen, Euro-parlementariër. In het teken van de eenwording van Europa in 1992, zal zij ingaan op 'De vrouw in een verenigd Europa'. Na de pauze spelen de 'Vrije Spe lers' uit America de komische een akter 'Sofie-Sofa'. Toegangskaarten h f 10,- zyn ver krijgbaar bij de sekretarese van de afdeling tot 14 maart. Op maandag 18, diensdag 19, woensdag 27 en donderdag 28 maart 1991, wordt de ouderen, wo nende in de gemeente Venray de gelegenheid geboden om bij de in vulling van het aangiftebiljet voor de inkomstenbelasting over het jaar 1990, hulp te ontvangen. Een ambtenaar van de Belastingdienst Venlo is aanwezig in het aktivitei- tencentrum voor ouderen om u daarbij van dienst te zyn. Men kan ook een beroep doen op deze dienstverlening als men jonger is dan 65 jaar. Om hiervoor in aanmerking te komen dient u zich aan te melden by het aktiviteitencentrum voor ouderen, Kennedyplein 1 te Venray, tel. 04780-86706 ('s morgens tussen 9.00 en 10.00 uur). Tevens dient u reeds in het bezit te zijn van uw aangiftebiljet, daar diverse be lastingplichtigen geen aangifte- uw weekblad Op maandag 18 maart a.s. is de jaarlijkse culturele kringavond in de schouwburg. Aanvang 19.45 uur; kosten 10,- p.p. Programma: 19.15 uur: Openingswoord door de kringvoorzitster. 19.30 uur: Optreden van de LVB volksdansgorpe uit Leunen; zang door mevr. Dora Arts en mevr. Tin ny v. Hoof uit Vredepeel; gedicht 'In de Vut' door mevr. Jo Deters uit Ys- selsteyn. 20.15 uur: Inleiding door Ria Oo men, Europarlementariër. 'De vrouw in een verenigd Europa'. Pauze met koffie en vlaaitje. 21.30 uur: Komische eenakter door de 'Vrije Spelers' uit Horst- America met als titel 'Sofie-Sofa'. Er zijn nog toegangskaarten te verkrijgen by E. Jans-Beken, tel. 86534. 19 Maart: Fietstocht naar de Smakt Vertrek om kwart voor 2 bij het gemeentehuis. We zijn dan om ongeveer half 5 weer thuis. 25 Maart: Excursie naar de zuivel- boerderij in Veulen. Voor meer in formatie zie volgende week in dit blad. Lezing interieurarchitektuur Donderdag 21 maart a.s. zal in het gemeenschapcentrum in Oostrum een lezing plaatsvinden over inte rieurarchitektuur, toegespitst op het inrichten van woningen. Op uitnodiging van het LVB Oostrum zal de heer H. Lerou, ar- chitekt en mede-direkteur van de architektengroep Lerou uit Venray, in samenspraak met mej. Jolanda Gerrits, interieurarchitekte van het genoemde buro, een voordracht houden over het bewust vormgeven van een interieur, of te wel: 'het be lang van de omgeving waarin ge woond, gewerkt geleefd wordt'. Aan de hand van voorbeelden en ervaringen zal ingegaan worden op kleurgebruik, verlichting en mate- riaalgebrui, terwijl tevens de be grippen als modern, klassiek, 'gezellig' en 'kil' onder de loep zul len worden genomen. De lezing zal aanvangen om 20.00 uur en zal 1 uur duren, waarna de mogelijkheid bestaat om met beide architekten, niet alleen van gedachten te wisselen, maar ook eventueel eigen interieurpro bleempjes voor te leggen. Wereldwinkel dagelijks open Sinds 1 maart jl. is de Wereldwin kel in de Grotestraat iedere middag geopend van 2-5 uur, zaterdag van 10-4 uur. Een goede ontwikkeling én een spannende, want wat gaat er né 1 mei gebeuren? Gaat de Wereld winkel terug in een kraam of is er tegen die tijd een ander onderko men? Binnenkort hopen we meer te weten. Waarom verkopen Wereldwinkels eigenlijk produkten uit de Derde Wereld? Ten eerste om de mensen daar te steunen door ze een rechtvaardige prys te betalen. Ten tweede om de onrechtvaardi ge handsstrukturen ter diskussie te stellen. Tsn derde om d.m.v. deze produk ten mensen hier te informeren over de situatie waarin veel boeren en arbeiders in de Derde Wereld leven. Goede redenen om eens een be zoek te brengen aan de Wereldwin kel (tijdelijk gevestigd in de ijssalon van P. Thielen). Naast het vaste as sortiment (koffie, thee, suiker, wijn, etc. en sieraden, kaarten, speel goed, ed.) 'nieuwkomers' zoals ryst uit Bolivia, Assam-thee, ananas uit Vietnam en honingcrème uit Tan zania. Kom eens Wereldwinkelen! Voor meer informatie kunt u te recht bij de vrijwilligers in de win kel en bij M. van Zeben (tel. 11689) of A. Wondergem (tel. 84545). "biljet meer behoeven. Upgave voor de data 18 en 19 maart, uiterlyk vóór dinsdag 12 maart 1991; opgave voor de data 27 en 28 maart, uiter lyk vóór vrijdag 22 maart 1991. By de aanmelding verneemt u gelijktij dig op welke dag en tydstip u gehol pen kunt worden. U dient voor de invulling van het aangiftebiljet mee te brengen: - overzichten van loon/pensioen/ uitkeringen/huursubsidie; - bescheiden omtrent huurop brengsten/negatieve opbrengst onroerend goed; - bescheiden omtrent rentes van persoonlijke leningen; - bescheiden omtrent lopende bank-/gi roreken i ngen/spaarban k- boekje; - bewijsstukken inzake ziekte- en of studiekosten; - bewijsstukken van giften, bv. aan kerken. Maandag 18 maart oefent de de- monstratiegroep van 19.30-20.30 uur en van 20.45-21.45 uur dansen de rekreanten in wijkcentrum 't Sehöpke, Veltum. Dinsdag 19 maart volksdansen van 9.45-11.15 uur in wijkcentrum 't Sehöpke, Veltum. Donderdag 21 maart volksdansen voor kinderen van groep 1, 2 en 3 van 15.15-16.00 uur en de kinderen van groep 4 t/m 8 dansen van 16.15-17.15 uur in wijkcentrum 't Stekske, Landweert. Zondag 24 maart volksdansen voor paren in wijkcentrum De Springplank, Beukenlaan van 20.30-22.00 uur. Voor inlichtingen en opgave: Ger ry Gielens, tel. 80844. Op maandag 18 maart a.s. is er weer een bijeenkomst voor beide groepen om 19.00 uur. Groep 1 gaat verder met het projekt gehandicap ten. Denken jullie aan jullie vragen en artikels. Groep 2 gaat verder met het uitdiepen van het programma. De foto's van de kerstviering zijn klaar. Deze zijn te bestellen voor ƒ1,25 per stuk. Houden jullie zaterdag 13 april a.s. !s morgens vrij. We hebben dan een excursie voor jullie. Groetjes, Angela, Sjaak, Sjan, Theo, Maria. Zojuist is de 15e editie van de Werkpocket van Randstad Uitzend bureau verschenen, hèt vademe cum voor iedereen met tijdelijk of vast werk. In deze jubileumuitgave wordt op alles ingegaan wat met werk samenhangt, vanaf de be roepskeuze tot en met de VUT. Uitgebreide informatie wordt ver schaft o.a. over werken via een uit zendbureau, over solliciteren en de arbeidsovereenkomst, arbeidsom standigheden, inkomen, volksver zekeringen en belastingen, ziekte en arbeidsongeschiktheid, en over ontslag. By al deze onderwerpen worden nuttige tips gegeven. In dit handige en overzichtelijke boekje zyn alle nieuwste cijfers en wettely- ke regelingen verwerkt. Half miljoen exemplaren Al meer dan een half miljoen exemplaren van de Werkpocket hebben in de afgelopen jaren hun weg gevonden naar werkzoeken den, werknemers, onderwijsinstel lingen en overheidsinstanties. De Randstad Werkpocket is dan ook het meest aktuele en komplete va demecum over de arbeidsmarkt in Nederland. De onderwerpen die in de Werk pocket aan de orde komen zijn overzichtelijk gerangschikt en wor den, waar nodig, toegelicht met tabellen. Door het gehanteerde taal gebruik is het boekje zeer goed lees baar en wordt bijvoorbeeld de complexe materie van sociale wet geving zeer toegankelijk. Randstad Uitzendbureau Randstad Uitzendbureau is sinds 1960 aktief op de tydelijke arbeids markt In 1990 hebben ruim 220.000 mensen via Randstad tijde lijk werk gevonden. Het behartigen van hun belangen en die van tien duizenden bedryven, opgeteld bij de jarenlange ervaring, vinden hun weerslag in informatieve uitgaven van Randstad. De Werkpocket die al vanaf 1976jaarlijks verschijnt is hiervan een duidelijk voorbeeld. De Werkpocket is te verkrijgen bij alle 250 vestigingen van Randstad Uitzendbureau. De adres sen zyn te vinden in de Gouden Gids. De prijs van de Werkpocket is ƒ10.-. Relaties van Randstad ontvan gen het boelye gratis. (adv.) JOHN EN PASCAL JEUGDKAMPIOENEN Voorafgaande aan de senioren, bevochten de aspiranten en pupil len elkaar om de titel Ven rays Kam pioen in hun kategorie. Bij de pupillen, de jongste groep, bestond na de voorronde over 2 ga mes al weinig twijfel over de meest serieuze tilel-kandidaat want John Koekkelkoren nam met games van 163 en 186 pins (pij al een voor sprong van 95 pins op de tweede fi nalist, Mark Myling, die op zyn beurt Richard Tyssen 7 pins achter zich liet. In de finale kwam geen wijziging meer in de stand na de voorronde, want John vergrootte zyn voor sprong nog en eindigde op 633 pins in 4 games, wat hem een gemiddel de opleverde van ruim 158, een prestatie, waar menig senior jaloers op zou zijn. Mark Myling verdedig de zijn 2e plaats met sukses, waar door Richard Tijssen het 3e trapje van het ere-podium mocht bestygen. By de aspiranten was de stryd heel wat heviger en toen de kruit dampen na 3 games in de voorron de waren opgetrokken, bleek René Geurts met een score van 447 pins fier op de le plaats te prijken. Maar hij kon de hete adem van zijn ach tervolgers in zijn nek goed voelen, want Pascal Cornelissen had een achterstand van slechts 25 pins, terwyl ook Petra Holierhoek haal kans nog rook, omdat 35 pins ook nog goed te overbruggen zijn. De finale die over twee games gespeeld werd, was een uitermate spannende aangelegenheid; na de eerste game was de voois prong van René op Pascal geslonken tot 10 pins en Petra had zélfs 19 pins te ruggepakt De tweede game moest dan de uiteindelijke beslissing gaan brengen; de zenuwen gierden door de kelen der finalisten en de score liep gelijk op tot het einde. De sheets gaven scores van 139 voor Petra, 138 voor Pascal en 137 pins voor René. dus René slaakte een zucht van verlichting. Hij dacht het nog net gered te hebben, maar helaas voor hem bleek na kontrole van de sheets, dat Pascal 148 i.p.v. 138 pins had gescoord. Met 1 pin verschil ging de titel dus alsnog naar Pascal Cornelissen. Vermeld mag nog worden, dat John Koekkelkoren de beste presta tie van beide kategorieën neerzette. Als mooie afsluiting van dit span nende kampioenschap reikte de voorzitter van de Bowlingvereni ging Venray, Leo v.d. Rijt, de prijzen uit aan de gelukkige winnaars. SENIOREN Op zaterdag 3 maart werden de eerste 6 series van de voorronde gespeeld. De titel kansen voor een aantal deelnemers kwamen daar al duidelyk naar voren. Zo was het by d£ Dames o.a. Mien van Seccelen die met een totaal score van 1039 (waaronder een 212 game) resuluut de leiding nam. De laatste serie op zondagmorgen bleek nog een ver rassende score op te leveren. Bij de Dames was het Carolien van Rijt die een tweede plaats opeiste door ga mes van 211 en 190 pins. Bij de Heren C was Wim Minten de grote uitblinker. Met een game van 225 nam hij een forse voor sprong op zijn naaste konkurren- ten, die hy tot aan het einde met sukses verdedigde. Bij Heren B was het Frank van Lier die met een totaal van 1075 pins zyn naaste belager 40 pins vooruit bleef. In de laatste voorron de zondag, liet Geert Reys duidelijk merken aspiraties voor het kam pioenschap te hebben door met een totaal van 1107 pins een afgeteken de eerste plaats in te nemen. Bij de Heren A was Tbny Thielen de sterke man, met een totaal van 1124 pins sloot hy de voorronde af met een voorsprong van 26 pins. Met nog 6 games finale voor de boeg beloofde het ook hier een spannen de stryd te worden. Dan de finales. By de Dames klom een goed scorende Marlies Thyssen vry snél van de 4e naar de le plaats, om die niet meer ai' te staan. Carolien en Gerty moesten hun inspanning met mindere sco res bekopen en Riek v.d. Berkmor tel kom een plaats. By de Heren C was het, zoals eer der gememoreerd, Wim Minten die in de voorronde met zijn hoge score een basis had gelegd op de uiteinde lijke overwinning in die klasse, al werd hy door een slechte start in de finale nog danig bedreigd door Jan Baltussen die met 34 pins achter stand de 2e plaats behaalde. Groot was de verrassing by Johan Jans sen toen hy vernam dat hij tenslot te derde was geworden in deze klasse. Heren B: ook hier was na de voor ronde duidelijk te zien dat Geert een geducht tegenstander zou zijn voor zijn medespelera. Na een mati ge le game liep het weer en met een 200 en 198 game nam hij dan ook de nodige afstand van zijn konkur- renten om de eerste plaats veilig te stellen. Frank, die nog steeds zyn naaste belager was. bleef echter ste ken. Eric Wong met een game van 222 ging van een vyfde naar een derde plaats. bij de Heren A, het sluitstuk, bleef het spannend tot de laatste bal gegooid was. Niet zozeer voor de eer ste plaats (die na de vyfde game de finitief in handen kwam van Bert Tax) maar voor de plaatsen twee en drie. De na de voorronde als tweede geplaatste Math van Dijck had z'n dag niet en verdween al snel uit het oog. Bij Bert ging het wat beter en hij kwam langzaam dichter bij Tbny tot hij na de vijfde game 40 pins voorsprong had op de score van hem. Dus de eerste plaats was niet voor Tony weggelegd en het werd ook geen tweede plaats omdat Leo van der Ryt met 1 pin meer in de totaalscore hem ook nog net voorbij ging- De stryd was weer gestreden, de kampieonen in de verschillende klassen waren bekend en alle deel nemers keken terug op een geslaagd bowling weekend. Dames: 1. Marlies Thijssen 2. Riek v.d. Berkmoitel 3. Gerty Arts-van Cuyck Heren C: 1. Wim Minten 2. Jan Baltussen 3. Johan Janssen 1. Geert Reijs 2. Frank van Lier 3. Erie Heren A: 1. Bert Tax 2. Leo v.d. Ryt 3. Tbny Thielen Wong 2019 1994 1973 1952 1918 1799 2186 2089 2061 2192 2149 2148 BOUWKUNDIG AD VIESBU RO Voor reken-.tekenwerk en advies ten aanzien van: Beton, staal en hout constructies Nieuwbouw en Verbouw, Hinderwetten. Ringweg 8 5813 BP Ysselsteyn Tel. 04785-2020 Fax-2019 Op 6 april viert de PvdA feest 25 Jaar geleden stonden de heren Tim mermans en Hensing aan de wieg van de PvdA-afd. Venray. Deze week ontvangt u een uitnodiging voor de receptie en het feest. Vanaf 18.00 uur worden alle leden verwacht in In den Engel. Tijdens de receptie zal een overzichtstentoonstelling 25 jaar PvdA-Venray door Marianne Sint worden geopend. Na de receptie zijn alle bewoners van Venray van harte welkom op onze feestavond. Vanaf half elf 's avonds zal de Basement Band opt re den. Wy rekenen op een grote op komst! Meer informatie vindt u komende week in dit blad. Excursie 16 maart Komende zaterdag. 16 maart is om 11.00 uur de uitgestelde excur sie aan het bedrijf van W. Willems te Ysselsteyn gepland. Om 10.45 uur wordt met auto's vanaf het raadhuis vertrokken. Mensen, die met de fiets gaan, vertrekken vanaf dezelfde plaats om 10.30 uur. Ook mensen die zich niet hebben opge geven voor de excursie, kunnen mee. Dan wel even bellen naar: Mea van Vugt (tel. 82299) óf Hans Tu- nissen (tel. 10863).

Peel en Maas | 1991 | | pagina 7