Basisschool De Hei maakte eigen musical Nog niet de helft van de kiesgerechtigden ging stemmen Bouwers gaan samen meer zorg besteden aan woningen in Landweert De Spaar- Optimaalhypotheek College b. en w. positief kritisch tegenover 'Venray Cargo Airport' Nieuwe aktiviteiten voor verstandelijk gehandicapten Spelen met verkiezingscijfers Meerderheid marktkooplui tevreden over middagmarkt Grote antiekbeurs in Venray 't Freulekeshuus wordt verbouwd Groot aantal inbraken en diefstallen opgelost Lastige parkeerder Extra lage rente Rabobank S Meer bank voor je geld a 4 PEEL en maas Donderdag 14 maart - Pagina 5 Nu, ruim een week na de verkie zingen voor de Provinciale Staten, willen we nog eens even terugkij ken op die verkiezingen. Ook Ven- ray deelde mee in de malaise, wat de opkomst betreft en wat het ver lies van de PvdA betreft. En, ook in Venray boekte D'66 een enorme winst. OPKOMST Venray kende een opkomst van 46,02%, Van de 25.423 stemgerech tigden gingen er amper 11.704 naar de stemcomputer. Opvallende feit: niemand heeft blanco gestemd. Het Wijkcentrum Landweert heeft de twijfelachtige eer om het minst bezochte stembureau te mo gen zijn. Elfhondervierenvijftig mensen mochten hier hun stem uitbrengen. Slechts 379 (32,84%) maakten van dit recht gebruik. Niet veel beter was het in het wijkcen trum de Kiosk in het Brukske. Van de 1663 stemgerechtigden brach ten slechts 560 personen een stem uit (33,67%). Verdere dieptepunten onder de stembureaus zijn de Bachstraat (35,61%), Openbare school De Land weert (37,20%) en 't Groenewold (38,07%). Overigens kon geen enkel stem bureau in Venray-kom meer als de helft van de stemgerechtigden ver welkomen. Op het stembureau St. Servatius, traditioneel een van de best bezochte stembureaus, kwam 'slechts' 49,22% opdagen, v Eveneens traditioneel is dat de best bezocht stembureaus op de kerkdorpen staan. Vredepeel was met 66,84% het best bezochte stem bureau, gevolgd door Veulen (63,41%) en Heide (63,37%). Smakt was het enige stembureau op de kerkdorpen, waar minder dan de helft van de kiezers verscheen, nl. 43,39%. S Zetten we deze opkomstcijfers langs die van de gemeenteraadsver kiezingen van vorig jaar, dan kwa men afgelopen woensdag ruim 10% minder kiezers opdagen. Ook in 1990 waren Vredepeel en Heide de best bezochte stembureaus, was Smakt het slechts bezochte stembu reau op de kerkdorpen en St. Serva tius het best bezocht in Venray- kom. VERGELIJK Kijken we naar datgene wat de politieke partijen gedaan hebben dan is het beste vergelijk te maken met de Statenverkiezingen van 1987. Het CDA was toen met 55,9% de grootste partij in Venray en is dat nu nog, zelfs met een winst van 3.2%. Niet alleen landelijk, ook in Ven ray, maakte de PvdA de grootste duikeling. In 1987 maakte 23,1% van de opgekomen stemmers nog een PvdA-gaatje rood. Nu in 1991, met de stemcomputer, kreeg de PvdA nog maar 13,1% van de kie zers op haar hand, een duikeling van -10%. D'66 mag zich, zonder dat het hier een paltij-afdeling heeft, op dit moment de derde grootste partij van Venray noemen. In 1987 uitten slechts 4,2% van de stemmers hun voorkeur voor deze partij. Vorige week woensdag deden dat zo'n 1063, goed voor 9,1% van de Ven- rayse kiezers. Hiermee behaalde D'66 22 stem men meer dan de WD, die zich met 8,9% van de kiezers tevreden moest stellen. Partij Nieuw Limburg, waarin een aantal plaatselijke politieke partij en verenigd zijn, scoorde in 1987 nog maar 2,9% van de stemmen. Nu, in 1991 behaalden zij 6% van de Venrayse stemmen. Groen Linies behaalde in 1987, toen nog gescheiden als PPR en de kombinatie PSP/CPN 3,4% van de stemmen. Dit jaar zullen zij zich met 3,1% van de stemmen tevreden moeten stellen. Van de hele kleine partijen zag de SP het aantal kiezers stijgen van 45 naar 71 en boekte een winst van 0,3 naar 0,6%. De kombinatie GPV/ RPF/SGP kreeg vorige week woens dag maar 9 stemmen, 21 minder dan in 1987 en een daling van 0,2 naar 0,1% van de stemmen. VENRAYERS In totaal stonden er 13 Venrayers up de diverse lijsten. Op een ver kiesbare plaats, en ook gekozen is dhr. A. Wintels van het CDA. Hy kreeg van de Venrayse bevolking ook de meeste stemmen van de ver kiesbare Venrayers: 871. Zijn overi ge partijleden, de heren Lenkens, Cadirci, Truijen en Philipsen kre gen respektievelijk 351, 317, 241 en 148 stemmen van de Venrayse be volking. Van de 6913 op het CDA uit gebrachte stemmen gingen er dus 1928 (27,9%) naar Venrayers. Joost v.d. Vorle, die op de lijst van Partij Nieuw Limburg stond, kreeg 546 stemmen. Hij is daarmee goede tweede. De winst van de Partij Nieuw Limburg was edhter onvol doende om dhr. V.d. Vorle in de Staten te brengen. De overige Venrayers die op de lijst van PNL stonden waren mevr. Bauer (14 stemmen), dhr. Marks (8) en dhr. Philipsen (35). De Venrayers kregen in totaal 603 van de 699 in Venray op de PNL uitgebrachte stemmen (86,2%). Op de lijst van de PvdA stonden mevr. Kemmelings en dhr. Leijs- sen. Zy kregen resp. 267 en 109 stemmen. Samen goed voor 24,5% van de in Venray op de PvdA uitge brachte stemmen. Tenslotte stonden de heren Van Hooft en'Janssen op de lijst van de WD. Zij kregen resp. 60 en 160 stemmen, totaal 21,1% van de in Venray op de WD uitgebrachte stemmen. Ondanks al deze stemmingen mogen we gerust stellen dat het feit, dat zich slechts een Venrayer tussen de 53 afgevaardigde Limbur gers bevindt, een magere vertegen woordiging is. Zeker als men nagaat dat Venray qua inwonersaantal bij de bovenste tien gemeenten be hoort en qua oppervlakte de groot ste gemeente"van Limburg is. Het college van burgemeester en wethouders staat positief tegenover plannen van de Kamer van Koophandel om vliegbais De Peel te gebruiken voor luchtvrachtverkeer. Tbch heeft het college een aantal vraagtekens bij deze plannen gezet. Wethouder Kersten liet dit vorige week dinsdag weten tydens de commissievergadering voor ekono- mische zaken. De wethouder deed mededeling naar aanleiding van een gesprek dat het college van b. en w. heeft gehad met de heren irengers en Wintels van de Ka mer van Koophandel. In dat ge sprek hebben de beide heren een belichting gegeven op de nieuw jaarsrede van dhr. F. Stollman, voorzitter van de Kamer van Koop- ïandel, waarin de plannen wereld- rundig werden gemaakt. 'Bij die gelegenheid hebben we gezegd dat we hetidee positief benaderen, naar dat we nog wel een hele hoop ïobbels, zien, zoals de gevolgen voor het milieu, geluidsoverlast en een eventuele gemeentelijke finan- :iële bijdrage', aldus de wethouder. Uit de toelichting, die de beide he ren van de Kamer van Koophandel aan het college heeft gegeven blijkt dat pakketpost via vliegveld De Peel niet alleen ten goede komt aan gro te Venrayse bedrijven zoals Rank Xerox en Frans Maas. Zij*zouden hooguit vier procent van de omzet betekenen. Venray Cargo Airport zou bovendien de logistieke funktie van Noord-Limburg versterken. Het college van b. en w. wacht nu de verdere ontwikkelingen af. Men heeft de Kamer van Koophandel la ten weten dat er eerst meer houvast moet zijn zoals b.v. het aantal geïn teresseerden dat hiervan gebruik wil maken, niet alleen in Noord- Limburg maar ook in Brabant en Duitsland. De Kamer van Koophan del polst nu eerst de belangstelling van de grote luchtvrachtvervoer ders. Als die interesse groot genoeg is zal er een haalbaarheidsonder zoek naar het plan komen. De commissieleden konden zich vinden in de afwachtende houding Op zaterdag 16 maart organiseert de Venrayse werkgroep 'Vrijetijds- iktiviteiten voor mensen met een Verstandelijke handicap' een aktivi- eitendag. Op deze dag worden vier deuwe aktiviteiten gepresenteerd, k manifestatie vindt plaats in wijkgebouw 'De Springplank' aan de Beukenlaan 4 te Venray. Tussen h 13.00 en 16.00 uur zijn belangstel- m lenden van harte welkom, f 'Een halfjaar geleden konstateer- en een aantal voorzieningen (de bchting Sociaal Pedagogische or& Nieuw Spraeland, Stichting M ekkershof, Gezinsvervangend Tte- W luis 'de Laterije' en het Vincentius- jP luis), dat er voor mensen met een rstandelijke handicap en dan leciaal voor thuiswonenden, wei- g mogelijkheden zijn voor vrije- Idsbesteding. Er werd een werkgroep gevormd e zich ten doel stelde om tot een irruiming van het vrijetijdsaan- 3d te komen. Middels een enquête vbben belangstellenden hun wen- u kenbaar gemaakt. Deze werden •"volgens vertaald in vier nieuwe öviteiten: een dans-, kook- en uziekkursus en een soos. Een groep enthousiaste vrij willi £rs, die nog aanvulling kan gebrui- TU. verricht nu de noodzakelijke bereidingen. Op zaterdag 16 ;n part zal het nieuwe aanbod aan de ensen zelf gepresenteerd gaan ,r(len. Tijdens de aktiviteitendag kunnen belangstellenden zelf zien of een van de aktiviteiten hen aan spreekt. Om 14.00 uur is er een de monstratie van Danscentrum Jans sen, alwaar de danslcursus zal worden gegeven. Ook wordt er mu ziek gemaakt in de trant waarop men in de muziekkursus te werk gaat. De joekskapel 'Dikke Mik' zal later op de middag deze dag komen opluisteren. Tenslotte zijn de vrij willigers van de kookkursus in de weer, zodat ook de inwendige mens niet wordt vergeten. Het is de bedoeling dat na Pasen de aktiviteiten zullen gaan starten. Inbraak begraafplaats Op de begraafplaats aan de Bosch huizen hebben inbrekers zich toe gang weten te verschaffen tot de werkkeet èn de aula, door de deu ren te forceren. Diverse gereed schappen t.w.v. enkele honderden guldens worden vermist Inbraak Keizersveld By een bedrijf op Keizersveld is vorige week ingebroken. Het be drijfspand was doorzocht en diver se vernielingen waren aangebracht Het is niet duidelijk of er iets ver mist is. Een kleine meerderheid, tussen de 50 en 60% van de marktkooplui die de Venrayse markt aandoen, heeft zich kunnen vinden in de ver plaatsing van 's ochtends naar 's middags. Dat blijkt uit een evaluatie-enquete die onder de marktkooplui is gehouden, bijna een jaar nadat de markt van maan dagmorgen naar maandagmiddag is verplaatst. Het resultaat van de enquete is deze week aan het ge meentebestuur overhandigd. Ook hebben de marktkooplui en kele wensen in de enquete geuit, zo als uitbreiding van de markttijd (nu nog van 12.00 tot 16.00 uur) en het instellen van een zomer en winter marktij d. De gemeente heeft vorig jaar, toen de markt verplaatst werd, toegezegd om een jaar later de zaak te evalue ren. Dat zal waarschijnlijk volgende maand gebeuren. Zaken zoals deze enquete zullen daarin meegeno men worden. Van 15 t/m 17 maart wordt in de schouwburg te Venray een grote an tiekbeurs gehouden, waar vele anti quairs uit Nederland hun mooiste stukken zullen tonen. De bezoekers kunnen verzekerd zyn van een ruime keuze aan anti quiteiten, verzamelobjekten en voorwerpen uit grootmoederstijd in allerlei prijsklassen. Vele duizen den mensen gaan naar de schouw burg, omdat men hier een grote hoeveelheid merkwaardige voor werpen kan vinden zoals: antieke gouden en zilveren sieraden, bron zen beelden, aardewerk, porselein, schilderijen, prenten, grammo foons, kristal, koper, tin, poppen, speelgoed, barometers, enz. Ook voor liefhebbers van oude meubelen is er weer een overvloed aan keuze, t.w.: eiken-, noten-, mahonie- en grenen meubelen, eet kamers, slaapkamers, stoelen, ver schillende soorten spiegels, enz. De prijs is afhankelyk van de ouder dom en de staat waarin het artikel verkeert. Kortom kom op 15-16-17 maart naar de schouwburg Venray voor een onvergetelijke dag in het antiquiteiten-paradijs. De antiek beurs is geopend: vrijdag van 18.00-21.00 uur; zaterdag van 11.00-17.00 uur en zondag van ll.OO-iaOO uur. Diefstal Uit een nieuwbouwwoning aan de Vliezenweg werd een boormachi ne ontvreemd. De gemeenteraad zal zich eind de ze maand uitspreken over het be schikbaar stellen van een krediet van ƒ16.437,- voor verbetering van de centrale verwarming en voor enige bouwkundige voorzieningen in het museum 't Freulekeshuus. De gemeenteraad heeft hierover eigenlijk al in april 1990 een besluit genomen. Een deel van de vrij besteedbare ruimte, die de ge meente Venray van de inspekteur van binnenlandse zaken heeft ge kregen is toen voorbestemd voor verbeteringen in het museum. Daarbij ging het om een bedrag van ƒ13.660,-. Inmiddels zijn de plan nen iets aangepast en liggen de kosten 2.777,- hoger dan oorspron kelijk geraamd. VOCHTIGHEID Voor de verbetering van de be heersing van vochtigheid, verwar ming en ventilatie in het gebouw is een betere in regeling van de cv- installatie noodzakelijk. Bovendien wordt sinds enige tyd de zolder ruimte voor kantoorwerk en be sprekingen gebruikt. Daardoor moet ook op zolder de verwarming en de isolatie worden aangepast. Verder moeten er op zolder diverse brandveiligheidsvoorzieningen worden aangebracht, zoals het aan brengen van een vluchtladder. Ver der zijn, voor een doelmatig gebruik van het gebouw, enkele bouwkundige voorzieningen nodig, zoals het verbeteren van de verdie- pingstrap, het aanbrengen van een vaste vitrine en het herstellen van de vloer in de expositieruimte. Met de aanhouding van een 22- jarige Venraynaar heeft de politie een groot aantal misdrijven kun nen oplossen. De buit van deze mis drijven bedraagt volgens de politie enkele duizenden guldens. De Ven rayer werd op 12 februari, carna- valsdinsdag, aangehouden omdat hij in een gestolen auto rondreed. Die had hij ontvreemd na een in braak in een woning, enkele dagen daarvoor. Het lijstje inbraken wat deze plaatsgenoot op zijn naam heeft staan is aanzienlijk: in een fitness centrum, in het zwembad, in een winkel in de Grotestraat, in een wo ning aan: de Westsingel, in een wo- aiing aan het Bingelkruid, goederen uit een auto gestolen, inbraak in een bedrijf aan de Stationsweg, in de Schoolstraat, in de kantine van de hockeyclub, in een kledingzaak in de Grotestraat en in een snack bar aan de Schoolstraat. Ook het aantal diefstallen is aan zienlijk: enkele diefstallen uit een warenhuis in de Grotestraat, diefstal van een stofzuiger uit een elektrozaak, diefstal van brood bij een supermarkt, diefstal van en joy riding in een personenauto, diefstal van bureauklokjes bij een juwe lierszaak, kledingdiefstal en diefstal van twee zakcomputers uit een eta lage van een boekhandel. Verder wordt de man heling van horloges en het kraken van gokkasten ten laste gelegd. Alle vergrijpen hebben tussen 14 oktober 1990 en 12 fe bruari van dit jaar plaatsgevonden. Afgelopen maandagmiddag moest de politie een bekeuring uit schrijven aan een foute parkeerder. Een 23-jarige Venrayer had in het voetgangersgebied van De Bleek zijn auto neergezet en was gaan winkelen. Op het moment dat de bekeuring uitgeschreven werd, kwam de man terug bij zijn auto. Hij viste het bonnetje achter de rui tenwisser vandaan, legde dit vervol gens in de auto, sloot deze weer af en wilde verder gaan winkelen. De man werd daarop gesommeerd zijn auto te verwyderen. De man nam vervolgens opnieuw plaats in de auto, zette de radio aan op het maxi male volume maar maakte geen aanstalte om weg te rijden. Iben de agenten hem vervolgens wilden aanhouden reed de man met de auto weg. De politie kon hem tenslotte in de Schoolstraat aan houden. Van fiets gevallen In de vroege zondagmorgen, rond 02.45 uur, kwam by de politie een melding binnen dat op de Matthi- asstraat te Casten ray een gewond persoon zou liggen. Het bleek om een 16-jarige knaap te gaan die bij het afstappen van zijn fiets ten val was gekomen. De jongen had lichte verwondingen en werd voor obser vatie in het ziekenhuis opgenomen. Verzet bij aanhouding Zondagmorgen rond half drie trof de politie twee mannen aan die door de Grotestraat trokken en daar tegen lantarenpalen, banken en vuilnisbakken aantrapten. On danks het verzet van de 22-jarige inwoner van Geysteren en de 25- jarige man uit Venray, konden bei den worden aangehouden. Voor de vierde keer hebben team leden, ouders en vooral de leerlin gen van basisschool De Hei in Heide zelf een musical in elkaar ge zet. In nog geen vier weken is van uit niets de ruim een uur durende musical 'Stoppel-Stemaanflarden' ontstaan. Gisteren, woensdagmorgen, vond de première plaats in het bijzijn van de scholieren van de basis school uit Veulen en een groep van de Lom-school. Hedenmiddag is de tweede uitvoering voor onder ande re scholieren uit Merselo en Vrede peel. Vrijdagavond is om 19.30 uur de grote 'gala-avond* waarbij ouders, familieleden en bekenden van de Heidse schooljeugd tot het publiek behoren. Alle drie de voor stellingen vinden plaats in gemeen schapshuis de Gelderkoel. ERVARING Het is de vierde keer dat in Heide door de school een musical wordt vervaardigd, die van A tot en met Z zelf in elkaar is gezet. Men kan dus spreken van de nodige ervaring hierin. Middelpunt in deze musical zyn de kinderen van de basis school. Zy spelen niet alleen het stuk maar hebben het ook zelf ge schreven. Bovendien is er voor gezorgd dat in de tekst zoveel moge lijk inbreng van zoveel mogelijk kinderen is verwerkt. Zo hebben al le kinderen van de groepen 6, 7 en 8 26 verschillende onderwerpen verzonnen, waaruit na stemming vier onderwerpen overbleven. Ver volgens zijn de leerlingen in vier groepjes onderverdeeld, waarin iedereen individueel een verhaal over het toegewezen onderwerp moest schrijven. Hiervan werden samenvattingen gemaakt en aan de hand van die samenvattingen werd per onderwerp een verhaal ge maakt Tbnslotte heeft Maryke Pen- nings. die de regie voert, de vier verhalen verwerkt tot één verhaal. De titel van het verhaal is verzon nen door Petra, een van de leerlin gen. Zij speelt zelf ook een van de hoofdrollen, die van kapitein Stoppel-Stemaanflarden. Het ver haal gaat over een groep piraten die aanspoelt op een strand. Zy vinden onderdak in een boerde ry maar hebben verder geen bezittingen meer. Vervolgens komen ze in aan raking met hardrockers en ontstaat er een wedstrijd om een schatkaart. Om het geheel visueel tot zyn recht te laten komen zijn er diverse werkgroepen ingesteld, waarin ouders en leerkrachten zorgen voor kleding, dekor, grimeren, geluid en muziek, licht errpodiam. LIEDJES Samen met de muziekkonsulent Jos van Eyck zijn een aantal liedjes uitgezocht waarop de kinderen zeil teksten hebben gemaakt. De mu ziek loopt uiteen van 'Daar was laatst een meisje loos' tot 'Paint it Black' van de Rolling Stones. Ook bijzonder is dat alle 69 leerlingen van de basisschool een rol hebben in de musical, van figurant tot hoofdrolspelers. De laatste weken is men dan ook gemiddeld zo'n 15 uur per week bezig geweest met het voorbereiden op de musical: oefe nen in groepjes, zingen, teksten maken, noem maar op. Vooral de hoofdrolspelers. Petra, Eddy, Angelie, Sandra, Hanneke, Tom, Ralph en Pauline, die in de musical schitterende namen heb ben zoals o.a. Bob met de oordop, Hardstoere Hendrik en Zielige Cor- neel, hebben veel geoefend om te kunnen schitteren in hun rol. 'Voor de kinderen is deze musical een enorme kreatieve stimulans', aldus John Hellegers, leerkracht aan de Hei. 'En er zit veel kreativi- teit in de kinderen'. Behalve op school leeft de musi cal in heel Heide. Dat blijkt al uit het groot aantal ouders dat mee helpt maar ook aan het feit dat in totaal zo'n 350 mensen deze musi cal zullen gaan bekijken. Als we de kinderen moeten geloven zullen ze een geweldige voorstelling mee gaan maken. Wethouder Kersten is aangenaam verrast door de reakties van bou wers en architekten op het gemeen telijk voornemen om meer zorg te besteden aan bouwplannen in de nieuwe wijk Landweert 3. Een aan tal weken geleden konden wij u al mededelen dat de gemeente dit van plan was. Meer aandacht aan de bouwwerken, aan het te gebruiken Snelheidskontrole Twistweg Vorige week donderdag heeft de politie op de Twistweg tussen 08.00 en 10.00 uur een snelheidskontrole gehouden. Maar liefst 211 voertui gen werden gekontroleerd. 49 Bestuurders reden te hard. De ge meten snelheden lagen tussen 86 en 114 km per uur. bouwmateriaal, kleur van de gevels en de daken, de infrastruktuur, etc. Vorige week maandag liet wethou der Kersten, tijdens de commissie vergadering voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting we ten dat in het kader van dit voorne men er een drietal bouwplannen in Landweert 3 door Welstand werd te ruggenomen. 'De bouwplannen vol- Dieselspoor De brandweer moest vorige week donderdag in aktie komen om op diverse plaatsen in Venray diesel olie van het wegdek te verwijderen. De dieselolie was uit een autobus van de Zuidooster gaan lekken. De maatschappij zal de reinigings- kosten moeten betalen. EIGENDOMSBEWIJS HEERESTRAAT GRONINGEN Effectieve rente per jaar Be! voor een afspraak. I deden niet aan de stedebouwkundige eisen die w(j voor Landweert 3 hebben opgesteld'. Afgelopen vrijdag heeft de wet houder een eerste gesprek gehad met de bouwers en architekten van deze plannen. Hy heeft daar het ge: meentel(jk standpunt toegelicht en gevraagd of de plannenmakers hun plannen meer op elkaar willen af stemmen, om zo een harmonieuzer geheel in de wyk te krijgen. 'Dit ge sprek is zeer positief verlopen. De bouwers en architekten hebben toegezegd om hun best daarvoor te doen'. Dat heeft inmiddels geleid tot een bijeenkomst tussen de drie bou wers met hun architekten. afgelo pen woensdag in het raadhuis. Daar werd bekeken hoe de plannen beter op elkaar afgestemd konden wor den, waarna verslag werd gedaan aan de welstandscommissie. Het gaat hierbij in totaal om 46 woningen die door Raaymakers uit Gemert (14 woningen). Bouwfonds Nederlandse Gemeenten (12 wonin gen) en Nevanco uit Helden (24 wo ningen). De drie bouwers hebben overeenstemming bereikt over de situering van de verschillende pro- jekten ten opzichte van elkaar en over de materialen die gebruikt gaan worden. De gemeente heeft echter ook de wens uitgesproken dat het uiterlyk van de huizen meer op elkaar aangepast gaat wor den. Dat heeft ertoe geleid dat de bouwers hun tekeningen gaan her zien om zo het uiterlyk van de hui zen op elkaar af te stemmen. Afgesproken is dat volgende week woensdag het resultaat hiervan aan de gemeente Venray zal worden voorgelegd. Wethouder Kersten toonde zich verheugd over die ontwikkelingen. .Het gaat om schijnbaar kleine din gen', aldus de wethouder, .die echter meer kwaliteit gaan geven aan het totaal'. Winkeldiefstal By de Torro werd vorige week woensdag een 25-jarige vrouw be trapt op het stelen van een make-up box tw.v. ƒ8.-. De zaak werd afge daan met een bekeuring wan ƒ30,-.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 5