Rolluiken Rolte^ Piëlhaas en Hazekeutel komen met alternatief programma MARKT STAATSLOT AGENDA Na 5 jaar weer schaatstoertocht op Schaartven Vanaovend Hazinneaovend! Zaalvoetbaltoernooi voor voortgezet onderwijs OOK Opnieuw Trio Hellenique in Venray Ingezonden PEEL EN MAAS Ingezonden Toon Hermans bevorderd tot adjudant Openbare bibliotheek Sporthal Gevonden Uit-krant gratis verkrijgbaar ZONWERING VENRAY BV BIJ CHR.JANSEN AAN DE GROTE IS EEN MISSCHIEN EEN VERMOGEN WAARD PEEL EN MAAS Donderdag 7 februari - Pagina 3 Omdat op camavalszondag de kinderoptocht en op carna valsmaandag de grote optocht afge last zijn, hebben de Piëlhaas èn de Hazekeutel voor beide dagen een al ternatief programma in elkaar we ten te zetten. Voor het komplete programma van beide verenigingen èn alle kerkdorpen, verwijzen wij u naar ons uitgebreid overzicht el ders in dit blad. HAZEKEUTEL In plaats van de kinderoptocht zal op zondagmiddag de jeugdtent van 14.00 tot 16.30 uur geopend zijn. Dan zal een Vorstenhal worden gehouden. Alle kinderen worden verzocht zich zo mooi en zo leuk mogelijk te verkleden. Onder de mooiste en leukst verklede kinde ren zullen enkele prijsjes worden vergeven. De entree is gratis. Van 15.45 tot 16.30 uur zal Prins Rick den Urste recipiëren in zaal In den Engel, 's Avonds is de jeugdtent geopend van 18.00 tot 21.30 uur. Dan zal de prijsuitreiking worden gehouden van de ballonnenwed strijd, die tijdens de jeugdzitting is gehouden. Ook op carnavalsmaandag is er 's middags een alternatief program ma in de jeugdtent. Tussen 14.00 en 16.00 uur zal er een open podium worden gehouden. Iedereen kan zijn kunnen vertonen door wat te zingen, te dansen, gek te doen en nog veel meer. Ook nu geldt weer, entree gratis. Ria en Wim Buys zijn zeer erkentelijk en dankbaar voor alle spontane reac ties bij de uitrei king van de Bronzen Piëlhaas Veel dank aan iedereen die hierbij betrokken is geweest. Op donderdag 14 februari en woensdag 3 april zal in sporthal de Wetteling weer het zaalvoetbaltoer- nooi voor het 'voortgezet onderwijs worden georganiseerd. Op donder- dag 14 februari nemen de brugklas sers van het Boschveldcollege, Jerusalem, Mavo en KTS het tegen elkaar op. Elke school is met twee teams vertegenwoordigd. De poule- wedstr\jden zijn van 8.40 tot 12.40 uur, waarna de finales worden af gewerkt. Op woensdag 3 april, tijdens de paasvakantie, zal de tweede dag van het toernooi worden afgewerkt. Dan spelen de scholen in twee leeftyds- kategorieën tegen elkaar, nl. t/m 15 jaar en 16 jaar en ouder. Het was organisatorisch niet mogelijk om deze twee dagen aan elkaar te kop pelen. De organisatie, in handen van ZW Ven ray en de KTS, hoopt dat dit volgend jaar wel zal lukken. voor uw A KETTING w FORMULIEREN drukkerij van den munckhof bv grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 Op 2 maart a.s. zal het bekende Griekse driemanschap Trio Helle nique opnieuw een optreden ver zorgen, georganiseerd door het Grieks restaurant Plaka aan de Pas sage. Dit trio, wereldberoemd ge worden met het nummer Zorba's Dance, staat garant voor een gezelli ge en sfeervolle avond. De avond wordt gehouden in zaal In den Engel. Grieks restaurant Plaka bestaat inmiddels al weer acht jaar. Om dit te vieren hebben de gebroeders Mi- hoglu Trio Hellenique bereid gevon den om dit op passende wijze mee te komen vieren. Ook u kunt dit, door uw aanwezigheid op 2 maart as. Kaarten voor deze gezellige avond, in zaal In den Engel, zijn verkrijgbaar bij Grieks restaurant Plaka. februari tien, houdt de winter het voor gezien. bi februari sneeuw en regen betekent goddelijke zegen, ijls de muren uit gaan slaan, M 't met de vorst snel gedaan. PIËLHAAS Vastelaovesvereniging De Piël haas heeft met name op maandag een aangepast programma. Als al ternatief voor de optocht is men er in geslaagd om zowel in de schouw burg kis in de tent, een groot aantal artiesten zo gek te krijgen, om deze middag tot een muzikaal hoogte punt te tillen. Joekskapellen, lied- jeszingers en orkesten zullen vanaf Tyd Foyer schouwburg 13.55 14.11 14.22 14.33 14.44 14.55 15.11 15.22 15.33 15.44 15.55 16.11 16.22 16.33 16.44 16.55 17.11 17.22 17.33 17.44 17.55 18.11 18.22 18.33 18.44 18.55 De laatste weken is er veel gepraat over de carnaval en de Golfcrisis. In aanvang werden optochten afge zegd, later werd dit teruggedraaid. De mensen werd aangeraden om in de optocht geen verwijzing te ma ken naar de Golfoorlog en werd het ook sterk afgeraden om zich te ver kleden als militair of Arabier. Er werd, misschien voor het eerst, een dringend beroep gedaan op de mentaliteit van de carnavalsvier ders. Toch werden wij onlangs op geschrikt door een aantal mensen die blijkbaar geen greintje mentali teit hebben. Op vrijdag 1 februari jl. bezoch ten wy het Aid Wieverbal in de Smelehof te Ysselsteyn. Daar liep op een gegeven moment een groep mensen binnen die zich verkleed hadden als leden van de Ku Klux Klan. Sinds jaar en dat terroriseert deze blanke beweging, die gekleed gaat in witte gewaden, de zwarte be volking van de Verenigde Staten op gruwelijke sadistische wyze. Wy vinden het uiterst ongepast om zo verkleed te gaan. Op het moment dat in Zuid-Afrika de apartheid by na ten grave wordt ge dragen, vinden enkelen het blijk baar nodig om andere pijnlijke herinneringen op deze wijze op te moeten halen. Het zou toch ook erg onsmakelijk zijn als er straks een groep verkleed zou gaan als SS'ers. Wat ons daarbij vooral stoort is de anonimiteit Onder zo'n witte kap zie je het ware gezicht niet. Wy vinden dat iedereen voor zijn mening uit moet komen. En mis schien dragen deze mensen niet werkeiyk de ideeën van de racisti sche groepering maar hoe halen ze het dan in hun hoofd om zo carna val te vieren. Wij hopen dat vele mensen met ons deze brief onderschrijven en dat de betreffende groep zich nog wel twee keer bedenkt voordat zij ooit nog eens zo verkleed gaat Willy Janssen, Petra Meyer, Ri chard Juwett, Angela v. Lieshout, John Litjens, Gaston Linders, Mau rice Koonings, Michel Koonings. Namens bovengenoemden W. Janssen Ysselsteyn 'n abonnement waard 13.55 uur tot rond de klok van 19.00 uur de optocht doen vergeten. De presentatie in de foyer van de schouwburg is in handen van Theo Janssen. In de tent Hof van Rooy zal Bruno Lucassen deze middag in goede banen leiden. En, omdat de optocht ook altijd gratis is, is de entree op deze mid dag in beide gelegenheden gratis. Het programma ziet er als volgt uit: Hof van Rooy Leefbaarheid van de wijk Brukske Er wordt de laatste tijd veel ge schreven en gesproken over de leef baarheid van de wijk Brukske door de gemeente, de wijkvereniging de woningbouwvereniging en de be wonerscommissie. Onderwerpen van vernieuwingen zyn o.a. de openbare verlichting fietspaden, hondenpoep en speelvelcyes. In het wykblad zijn zelfs namen genoemd van mensen, die zich met de ver- nièuwing binnen de wijk zullen gaan bezighouden. Ik heb redenen om vraagtekens te zetten achter de namen van enkele personen, die de wijk vertegenwoordigen omdat zij in vergaderingen uitlatingen heb ben gedaan, waarmee ik het beslist niet eens ben. Ook vind ik het frap pant, dat een wethouder verklaart, dat zijn eigen gemeentelijk appa raat de wyk heeft verwaarloosd. Als wykbewoner heb ik nooit een inspraakmogelykheid gehad over het besparen op de openbare ver lichting of het ombouwen van de fietspaden tot racebanen en de ver vuiling van speelveldjes door hon denpoep en zwerfvuil. Ook de politie doet niets tegen hondenbe zitters, die hun honden de speel velcyes laten bevuilen. Over de speelveldjes hefi ik zo myn eigen ideeën. Over plaatsing en onderhoud van speelwerktuigen worden door ambtenaren afspra ken gemaakt met de wijkbewoners, maar bij de uitvoering blijkt, dat beslissingen op gemeente-niveau belangrijker zijn, dan de wensen van de. mensen, die er wonen. Ik hoop, dat bij beslissingen over de mooie wijk Brukske de bewo ners echt mogelijkheid tot in spraak wordt gegeven, in plaats van gesprekken te voeren met zg. woordvoerders van Brukske. Hopende de wijk hiermee van dienst te zyn. Een wijkbewoner van Brukske (van redaktiewege aangepast) Vandalisme Er werd weer een ruit vernield van de basisschool 'De Flierefluit' in het Brukske. Deze keer kon de dader worden achterhaald. Hij krijgt de rekening gepresenteerd. Van basisschool 'De Foekepot' werd een buiten geplaatste beveili gingslamp ontvreemd. Vur vanaovend het iën blaoskapel 't jommergenoeg af mótte laot wië- te. nl. 'R.R.R., zoëdat de pauzeplats beej d'n 'Oldtimer' vervalt! De stemplekaart mótte óp d'n Ha zinneaovend werre iengeleverd beej iën van de Ilazinnekafé's (neej is 'Caroussel' an de Kruusstaot!). Sjef Hoedemakers mekt wer foto's ien alle Hazinnekafé's (mit röst lao- te wor!!!). Anstande zaoterdag 9 fibbrewarie um 21.33 uur (was 21.45 uur) ien de 'Hentobar' zal Prins Piet IV mit zien gevolg de prieze bekend make (ok ien anwezigheid van veul Hazin- ne en de blaoskapelle!!!). Het Vierlingsbeekse Wielercomi- té heeft het dan* toch weer aange durfd. A.s. zaterdag 9 februari zal men voor het rijden van een toer tocht niet naar het hoge noorden hoeven gaan, maar kan men vanaf 09.30 uur terecht op het Schaart- ven, gelegen tussen Overloon en Vierlingsbeek aan de Holthesedyk. Voor het laatst organiseerde het Vierlingsbeekse Wielercomité een schaatstoertocht in 1986. Deze toer tocht, die toen bijna 600 deelne mers trok, was een voor deze streek unieke aangelegenheid. Omdat er na die tijd niet meer de mogelijk heid is geweest om nog iets derge lijks te organiseren, raakte de schaatsfestiviteiten op de achter grond. Nu het zich echter laat aan zien dat er nog een lange poos ys zal zyn, zyn de leden van de organi satie direkt aan het werk gegaan. De vergunning werd meteen aange vraagd, en de medewerking van de Vierlingsbeekse gemeente in deze was voortreffelijk. Gezien de nog vorstrijke nachten die we tegemoet gaan zal er, voor wat betreft de sterkte van de ijsvloer, voor a.s. za terdag geen twijfel bestaan. TOERTOCHT Liefhebbers van de toertocht kun nen vanaf 09.30 uur aan de slag gaan. De inschrijving zal plaatsvin den bij het .snoep- en snackhuisje, dat die dag voor de nodige versna- Inbraak in woning Kennelijk is de dader by een in braak in een woning aan de Sta tionsweg in zyn werk gestoord. De bewoners zitten nu met een be hoorlijke braakschade. Met ingang van 1 januari jl. is bri gadier Tbon Hermans bevorderd tot adjudant van de gemeentepolitie en chef van de Justitionele dienst (re cherche). Afgelopen maandag werd deze benoeming bekendgemaakt. De heer Hermans volgt in die funk- tie de onlangs met LFO gegane Tbon Vervoort op. 10 Haziine die ur stempels van de 8 Hazinnekafé's óp ur stempel kaart hebbe, winne enne 'diep- vriespiëlhaas'! D'n 'Hansworst' vur de blaoska pel mit de maeste stemme óp de stempelkaarte (mugt ok zónder stempels van de Hazinnekafé's). Dèn 'Hansworst' mugt op Hazinnea ovend en mit de vastelaovesdaag mit werre gedrage (al 2 kiër gewön- ne dur 'Noët van gehuërd'! 3 Kiër aachterèn winne is halde!). 'ne Groëte worst vur 2 mitwer- kende blaoskapelle! Alle mitwerkende en Hazinne 'n fijn binne/buutegebeure gewenst! 't Iets gewiezigd programma: peringen zal zorgen. Iedereen die inschrijft krijgt een stempelkaart, die men bij de stempelpost moet la ten afstempelen. Na afloop kan men dan tegen inlevering van de kaart een herinnering afhalen. Men kan zelf de afstand bepalen en er net zo lang over doen als men wil. Bij goed weer zullen er weer he- ye families op het ijs verschynen, maar ook voor de 'hard'rijders zal het een uitdaging zijn om, net als 5 jaar geleden, een afstand van 100 km. of meer af te leggen. De organi satie is benieuwed of er ook nu weer van die echte cracks aan het vertrek zullen verschijnen. MARATHON OVER 1 UUR Voor diegenen die zich ook eens echt willen meten op het gebied van de schaatssport, is er een schaatSttiarathori. Deze marathon die zal gaan over een uur, is voor iedereey open, cjie zich ook eens een uurilekker 'dit de naad' wil rij den. Op het moment van het ter perse gaan van dit artikel is het nog niet helemaal duidelijk of er ook voor de jeugd een aparte marathon gehouden zal worden. Daar zal in de dagbladen nog op terug geko men worden. Diegenen die een bepaalde zeker heid willen inbouwen, kunnen kontakt opnemen met een van de leden van de organisatie, en wel on der de nummers 04781-1874, 04781- 1635 en 04781-1429. Jongen kwam ten val Een 14-jarige jongen maakte op een speelveld in het Brukske zo'n ongelukkige val dat hij met een ge broken linker enkel naar het zie kenhuis moest worden vervoerd. Snelheidskontroles Donderdagmiddag werden op de Twistweg en op de Deurneseweg snelheidskontroles gehouden. Op de Twistweg werden 3 auto's op de film vastgelegd met snelheden tot 121 km. per uur. Op de Deurnese weg reden 35 auto's te snel. De hoogste snelheid bedroeg hier 128 km. per uur. Zaterdag werden op de Kruiden laan 86 auto's gekontroleerd en een hiervan reed er maar te snel. Op de Llangstraal werden 84 auto's gekon troleerd. Daarvan reden er 33 te snel. Hoogste snelheid was hier 86 km.per uur. Schrijver van de maand: Francoise Sagan Op 18-jarige leeftyd schreef Fran coise Quoircz onder het pseudo niem Francoise Sagan haar eerste roman: Boryour Tristesse. Een jaar later zyn er al meer dan 1 miyoen exemplaren van dit boek verkocht Deze en andere romans die vol gen hebben als hoofdthema: afkeer van een kleinburgerlyk en geor dend leven, streven naar luxe en plezier binnen de welstand van de gegoede klasse. De hoofdpersonen zyn echter vaak eenzaam en ver veeld, omdat zy hun vrijheid niet aankunnen. Ook is zy bekend om haar toneel werken. waaronder 'Kasteel in Zwe den' en 'Een piano in het gras'. U vindt de schryver van de maand links van het Inlichtingen bureau Volwassenen! Openingstyden Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrydag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 De Wetteling Donderdag: Atletiekvereniging 16.30-17.30 Manual 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-23.30 Vrydag: Rank Xerox 16.30-17.30 Jumpers 17.30-19.30 Ysselsteyn 19.30-20.30 Smals 20.30-21.30 Colorful 21.30-22.30 Zaterdag, zondag, maandag en dinsdag: Gesloten Woensdag: Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 KNVB 22.30-23.30 Gevonden voorwerpen van 22 jan. t/m 4 febr. Grijze hond, soort keesje; duif; witte poes; zwarte jongensbril; bruin dameshorloge; zwarte dames handschoen; baret; kinderhand schoen met diverse kleuren; kleine bruine portemonnee; gouden den nenblad; etui met diverse sleutels; drie sleutels; één sleutel aan ring; gekleurde schoudertas (kindertas); doosje met vier pillen; traptractor; diverse automerkemblemen. Voor inlichtingen kunt u zich ty- dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tót 224. De suksesvolle uitgave van de VW-krant in Noord- en Midden- Limburg gedurende de laatste twee jaar heeft ertoe geleid dat de sa menstellers hebben besloten om dit medium in een vernieuwde vorm vanaf 1991 maandelijks op de markt te brengen. De krant staat boordevol aktuele informatie voor zowel de toerist als de plaatselijke bevolking in Noord- en Midden- Limburg. Verschijning Op 31 januari is de nieuwe uitga ve onder de titel 'Uit en vrije tyd in Noord- en Midden-Limburg' voor de eerste maal verschenen en voor iedereen gratis verkrijgbaar. De verschijningsdata van de volgende uitgaven zijn gepland op de laatste donderdag van iedere maand. In de zomermaanden juni, juli en augus tus verschijnt de krant zelfs twee maal per maand. Ook plaatselyke bevolking Was de krant voorheen vooral ge- riéht op de toeristen, nu is er ook voor de plaatselijke bevolking in Noord- en Midden-Limburg uitge breide informatie opgenomen. Al lerlei onderwerpen die te maken hebben met uitgaan, vrijetijds besteding en vakantie passeren de revue. Daarnaast geeft de krant overzichtelyk weer welke aktivitei- ten wanneer en waar plaatsvinden in die periode, waarbij een aantal evenementen extra zullen worden toegelicht Waar te verkrygen? De krant wordt gratis verspreid op zo'n 500 distributiepunten ver deeld over heel Noord- en Midden- Limburg zoals VW-kantoren, bi bliotheken, banken, supermarkten, campings e.d. Ook bij u in de buurt is beslist een adres waar u deze UIT- krant kunt afhalen. Weer gratis proefritten Niet alle garagehouders schijnen ons blad goed gelezen te hebben. Enkele weken geleden hebben wy er in een bericht op gewezen dat er twee inwoners waren die op een goedkope manier vele kilometers met andermans auto rondryden. Strafrechterlyk is daar niets aan te doen. Toch deed een garagehouder afgelopen week aangifte omdat hy meende opgelicht te zijn. Een twee tal had een proefrit met een tweede hands auto gemaakt en hadden daarvoor vele kilometers nodig ge had. De auto was achteraf niet die auto die zij zochten. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. II. Schreven en J. Wittgen: 9/10 febr.: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 11 febr.: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 86082 12 febr.: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten ran P. Corver. G., van I-oon. E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: 9 febr.: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 10 febr.: Dr. DINGEMANS Patersstraat 60, tel. 88800 11 febr.: F. CORVER Kennedyplein 8, tel. 81393 12 febr.: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 DR. KEUZER Van Beurdenweg 10. Ysselstevn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKEN VERVOER' Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VEN RAYS E APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) 'LANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: 9/10 febr.: B. RUYTEN, tel. 81383 11/12 febr.: P. WASSER, tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTS ENPRAKTU K W.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.II.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 Dl ERENA RTSENPRAKTUK W.H. Kremer'éb 'W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag-en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken ran mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04788-1327 Auto-inbraken In de nacht van zondag op maan dag werd er ingebroken in een' achttal personenauto's, die gepar keerd stonden aan de Ouvertu restraat (2x), Serenadestraat (2x), De Bleek (2x), de Lindenstraat en het Bergkwartier. In alle gevallen was het de dader te doen om de in de auto aanwezige radio-apparatuur. Ergerlyk was dat een ruit van een auto in de Serenadestraat was inge gooid. In de auto was geen radio aanwezig omdat de eigenaar die steeds mee naar binnen neemt. Ook was de ruit van een auto aan de Lindenstraat ingegooid, maar ook hier was niets uit de auto ont vreemd. De totale schade bedraagt enkele duizenden gulden. Een inwoner was op bezoek ge weest in Utrecht Daar was zijn auto opgengebroken. Ontvreemd werd de autoradio. 'Je moet maar aangifte van die diefstal in je woonplaats doen', aldus de Utrechtse politie. Auto in brand Door tot nog toe onverklaarbare oorzaak raakte zaterdagavond op de Loonsedijk een personenauto van een inwoner van Groesbeek in brand. De auto brandde geheel uit De brandweer kon alleen nog nablussen en het wegdek schoonmaken. Tweede vrouwelijke agente Met ingang van 1 februari heeft het Venrayse politiekorps een twee de vrouw in dienst. Dat is de in Leu nen geboren en getogen Judith Lucassen. Zy was reeds werkzaam in het Roermondse politiekorps. Tben de gelegenheid zich voordeed om in het Venrayse korps te kun nen werken heeft zy die kans aan gegrepen. Muziek door Burlesk Joekskapel Dikke Mik (ov) Liecyes Wim Smits Joekskapel Rats d'r Naeve Liecyes John «Sc Christel Muziek door Burlesk Joekskapel Zuutjes An Liecyes Mariet van Horen Joekskapel Lang Zök Liedjes Hans Derks Muziek door Burlesk Joekskapel Moj Zat Liecyes Raod van XI Joekskapel Van Toete nog Liedjes Milton «Sc Dave Cavis Muziek door Burlesk Joekskapel De Plaarzek Liecyes Mathieu Emonts Joekskapel 't Got Net Liedjes Sjef «Sc ziene Huushald Muziek door Burlesk Muziek door Hofkapel Joekskapel Dikke Mik Liecyes Wim Smits Joekskapel Rats d'r Neave Liecyes John «Sc Christel Muziek door Hofkapel Joekskapel Zuutjes An Liecyes Mariet van Horen Joekskapel Lang Zök Liedjes Hans Derks Muziek door Hofkapel Joekskapel Moj Zat Liecyes Raod van XI Joekskapel Van Tbete nog 1 Liedjes Milton «Sc Dave Cavis Muziek door Hofkapel Joekskapel De Plaarzek Liecyes Mathieu Emonts Joekskapel 't Göt Net Liedjes Sjef «Sc ziene Huushald Muziek door Holkapel bel voor informatie of een afspraak in onze showroom. Efkes Waachte Zuutjes An Gót Net Noeèt Tuus Noët van gehuërd Van lóete nogBlaoze Rats d'r Nève 20.30 Caroussel LeCoq Truus Bónte Koe Upke- Koetshuus Hento Old Timer 21.10 LeCoq Truus Bónte Koe Upke Koetshuus Hento Old Timer Caroussel 21.50 Truus Bónte Koe Upke Koetshuus Hento Old Timer Caroussel LeCoq 22.30 Bónte Koe Upke Koetshuus Hento Old Timer Caroussel LeCoq Truus 23.10 Upke Koetshuus Hento Old Timer Caroussel LeCoq Truus Bónte Koe 23.50 Koetshuus Hento Old Timer Caroussel LeCoq Truus Bónte Koe Upke 1e trekking a.s. woensdag 13 februari Sigarenhuis Chr. Jansen Grote Markt 22

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3