HALVE PRIJZEN SHOP WINTERFINALE'90/'91 voor muziekliefhebbers Nieuw initiatief AGENDA Ridder in de Orde van Oranje Nassau Turkse gemeenschap vraagt om Turkse tv-zender op kabel Kies techniek ook in Noord-Limburg Open dag bij voortgezet onderwijs Fotograaf Een wonder Op onze dames- afdeling restanten van onze winter- kollektie nu in onze en vele extra koopjes in de opruiming bij WVAN OORSCHOT MODE Sporthal Prijs voor Overloonse kok Wereldwinkel Venray PEEL EN MAAS Donderdag 31 januari - Pagina 3 Op zaterdag 2 februari a.s., van 11.00 tot 15.00 uur, vindt er ook in Noord-Limburg een open dag Kies Techniek plaats, in het kader van de landelijke aktiedag. De open dag is tot stand gekomen dankzij een uniek samenwerkings verband tussen veertien regionale metaalbedrijven en de Venrayse KTS, en wordt gehouden in het complex van Van Geel Hermus, aan de Stationsweg 74 in Venray. Het evenement is in de eerste plaats bedoeld om een branche presentatie te geven over wat er in de techniek zoal mogelijk is. Oog merk daarbij is de bezoekers (ouders, en leerlingen van basison derwijs en MAVO/HAVO) te laten zien dat werken met techniek schoon en boeiend is en ondanks automatisering ook de nodige crea tiviteit vergt. Er zal voorlichting worden gege ven over machines en apparatuur en het werken met techniek in het I algemeen. Daartoe worden onder meer zes px-esentatiegebieden opgezet, waar bezoekers zelf met ap- i paratuur aan de slag kunnen. Me- i dewerkers van de verschillende I bedrijven staan klaar om vragen te beantwoorden. Verder worden er demonstraties gegeven met compu tergestuurde machines. Daarnaast zal een speciale tentoonstelling in gericht zijn, waar kant en klare pro- dukten te bezichtigen zijn van de aan de open dag deelnemende bedrijvexx A.s. zaterdag, 2 februari, zal op bij na alle scholen van het voortgezet j onderwijs in Venray, een opexx dag worden gehouden. Iedereen die geïnteresseerd is kan op de volgen- j de scholen terecht om daar zijxx of haar licht op te steken: Marianum, j Mgr. Nolensstraat 9/Eikenlaan 76 (LEAO, LHNO, IHNO, LOA); Jerusa lem, Heuvelstraat 4 (HAVO, Athe neum en Gymnasium); Boschveld- i college, Zuidsingel 1 (HAVO. Athe neum exx Gymnasium) en bij MAVO de Kolk, Min. Ch. Ruysstraat 1. De Katholieke Technische School heeft geen open dag. Die heeft een aantal weken geledexx plaatsgevonden. De open dag duurt van 10.00 tot 14.00 uur. Veel oud-leerlingen hadden Peel en Maas gelezen Ook nu is weer gebleken dat 'Peel en Maas' goed gelezen wordt. De oproep, dat iemand zich tot oud leerlingen van de basisschool 'Co- ninxlxof doet voor inschrijving vair de te houden reünie, en dan tevens probeert het aanmeldingsgeld te in- kasseren, had sulcses. 'Peel en Maas' was nog maar net bezorgd of het eerste 'slachtoffer' meldde zich al bij de politie. Er kwamen tot op heden zo'n 20 meldingen bij de po litie binnen van oud-leerlingen die door deze inkasseerder waren be naderd. Een exact beeld om hoeveel geld het gaat is nog niet te ge\en. Uit de aanmeldingen heeft de poli tie inmiddels wel een beeld kun nen vormen van de oplichter. Het is een kwestie van tijd om hem te kunnen aanhouden. Geef in ieder geval geen geld want dat is men kwijt. Hoe en op welke manier hij de lijst van de reünisten heeft ge kregen kon nog niet worden ach terhaald. Het is maar goed dat inwo ners, als ze menen iets ver dachts te zien, de politie bellen. Dat werd ook gedaan toen ie mand het verdacht vond dat ge bouwen van de Rank Xerox werden gefilmd. Dit werd in ver band gebracht met de Golfoor log en mogelijke aanslagen op Amerikaanse bedrijven. Het bleek echter een gemeente ambtenaar te zijn, die de route op de gevoelige plaat wilde vast leggen, die de Gouverneur bin nenkort hoopt te maken bij zijn werkbezoek aan Venray. Baasje had veel voor zijn hondje over Maandagmiddag omstreeks half zes werd de politie gealar meerd voor assistentie bij de be vrijding van een hondje dat door het ijs van de overstortvij- ver was gezakt. Dat gebeurde toen het 9 jaar oude hondje Timmy, de in de overstortvijver zittende eenden wilde benade ren. Omdat de ijslaag te dun was. kwam het hondje in een wak terecht waaruit hij zichzelf niet kon redden. Zijn baasje rende in paniek naar een in de buurt gelegen boerderij om hulp te halen. Toen de politie arriveerde was het baasje van de hond al in het ijskoude water van de overstort vijver gelopen. Dat water reikte hem tot aan zijn heupen. Het be lette hem echter niet om door te gaan totdat hij zijn hondje in zijn armen kon nemen. Zowel de politie als de buurtbewoners ontfermden zich later over het baasje èn de hond. De hulp van een dierenarts werd ingeroepen, zodat wat ge daan kon worderr aan de reeds onderkoelde hond Timmy. Dins dagmorgen kon de eigenaar van het hondje de politie mededelen dat Timmy weer een normale indrulcmaakte en geen nadelige gevolgen van de eendenjacht had opgelopen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. LankVeld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81405 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vereauteren en J. de Vocht: Dr. DINGEMANS Cunerahof 15, tel. 89217 DR. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 0, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN' DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18,00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en i van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G van GEMERT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak R. GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tei. 81336 DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak a GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16; Qyerloon tel. 04788-1327 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04788-1327 Zo hoort het Op de Langeweg wilde een uit Deume afkomstige bestuurster van een personenauto een stilstaande personenauto inhalen. Op het laat ste moment ontdekte zy dat een vrachtauto haar tegemoet kwam.- Het gelukte haar nog een botsing te voorkomen. Wel raakte haar au tospiegel, de spiegel van de stilstaande auto. De bestuurster reed vervolgens door naar huis en belde van daaruit de politie. Rododendrons uit tuin gestolen Uit een tuin in de Oranjestraat werd een rododendronstruik gesto len. Daarvan werd aangifte gedaan. Alkoholkontrole In de nacht van woensdag op donderdag hield de politie weer een alkoholkontrole. Die was voor een 31-jarige en een 32-jarige bestuur der van een personenauto uit Ven ray fataal. Beide bestuurders hadden te diep in het glaasje geke ken. Ze kregen een rijverbod en proces-verbaal aangezegd. Een inwoner van Ysselsteyn werd op de Kiek weg gekontroleerd. De politie konstateerde wel drankge bruik. maar niet voldoende voor proces-verbaal. De man kreeg een ryverbod van 3 uur. Op de Langstraat hield de politie een 21-jarige bestuurder van een personenauto aan. By die bestuur der was een rijverbod van 7 uur ge rechtvaardigd evenals een proces verbaal. Op de Maasheseweg werd een 38-jarige Venrayse autobestuurder aangehouden. Voor hem was een ryverbod van 3 uur noodzakelijk. Diezelfde dag hield de politie een 49-jarige Venrayse autobestuurder aan. Zyn drankgebruik rechtvaar digde de aanbieding van een trans- aktie van ƒ250,-, 'n duur pilsje... Het mag bekend zyn dat de poli tie ook tijdens de komende cama- valsfestiviteiten kontroles op alkoholgebruik b(j bestuurders zal houden. il Tenslotte kunnen de "gasten reke nen op een lunch en wat amuse ment. Want behalve informatie hoort ook het nodige vertier by het welslagen van een gezellige dag Kies Techniek. Voor meer informatie: Aktiecomi- té 'Kies Techniek', t.a.v. dhr. P. v.d. Markt, In alfa BV, Venray, tel. 04780- 24444/24304. Tijdens een speciale byeenkomst op het Landbouwbelang te Wans- surn speldde burgemeester Hahn varr Meerlo-Wanssum de 65-jarige Wiel Vogels de medaille van Ridder in de Orde van Oranje Nassau op zijn revers. Vanaf 1953 heeft Wiel Vogels zijn beste krachten gegeven voor Land bouwbelang. Hiervan werd hij in 1958 direkteur. Het bedrijf groeide in de 30 jaar, dat hij leiding gaf, tot het grootste mengvoederbedrijf van Landbouwbelang met ongeveer 100 personen in dienst. De laatste jaren fungeerde dhr. Vogels als veilig heidsadviseur. Burgemeester Hahn noemde een hele lijst van ver diensten van dhr. Vogels op. Zo is hij initiatiefnemer van de oprichting van de federatie van sportverenigingen in Wanssum; be trokken geweest bij de stichting van het sportcomplex de Broek- berg; de stiching gemeenschaps huis te Wanssum; is hij voorzitter en bestuurslid van de voetbalver eniging Wanssum geweest. Ook heeft hij zitting gehad in de bestu ren van de KNVB afd. Limburg, de Kath. Lagere Technische School in Venray en van de scholengemeen schap Jerusalem. Bij de uitreiking waren vele pro minente persoonlijkheden van Landbouwbelang en van de LLTB aanwezig. In de sportakkommodatie 'De Broekberg' zal vrijdagavond een in formele bijeenkomst plaatsvinden. Iedereen krijgt dan de gelegenheid om Wiel Vogels met de aan hem verleende koninklijke onderschei ding geluk te wensen. De ongeveer 700 in Venray woon achtige Turken, hebben via een brief aan het college van burge meester en wethouders, èn aan de Stichting Kabeltelevisie Venray, het 'verzoek gedaan om de Turkse sate- lietuitzendingen van TRT Internati onal, op de Venrayse kabel door te geven. In verband met de Golfoor log wil de Turkse gemeenschap, zo veel mogelijk op de hoogte blyven van de ontwikkelingen. In de brief stellen de afgevaardig den, namens de Turkse Moskee en het Turks ontmoetingscentrum, dat zij gelet op de huidige politieke De politiewoordvoerder verklaar de ons, bij het zien van twee auto wrakken, dat we aan een wonder moeten geloven, dat geen van de bestuurders of inzittenden, noe menswaardig gewond warerr ge raakt bij een botsing op de Midden Peelweg, ter hoogte van Kemp- kensberg. Dinsdagmorgen om even voor 7 uur wilde een 34-jarige bestuurder van een personenauto uit Heerlen, een voor hem rijdende personen auto, bestuurd door een 35-jarige inwoner van Hoensbroek, inhalen. Ty'dens die inhaalmanouvre zag hij een andere personenauto, bestuurd door een 20-jarige inwoner van Nij megen, naderen. Om een botsing te voorkomen stuurde hij naar rechts en raakte vervolgens in een slip. Hierna volgde een frontale botsing. Beide auto's werden totaal vernield ter-wijl een van de auto's nog tegen een andere auto opbotste. Er ont stond een enorme ravage en de po litie had handen vol werk om het verkeer over de drukke Midden Peelweg veilig te begeleiden. De brandweer moest veel werk verzet ten om de Midden Peelweg ver keersvrij te maken. Het blijft een wonder dat er geen slachtoffers warerr. situatie in Turkije, het van groot belang vinden om zoveel mogelijk geïnformeerd te zijn rondom de ak- tuele situatie in Turkije. Welen van ons zijn niet in staat om de bericht geving, zoals die door de Nederland se media gegeven wordt, te verstaair danwel te begrijpen. Ook heeft deze informatie vooral betrekking op de Nederlandse samenleving en geeft vrij weinig inzicht op de Turkse si tuatie', zo ver-melden de brief schrijvers. Omdat met name nu Turkije be dreigd wordt met een direkte be trokkenheid in de Golfoorlog, worden b. en w. verzocht om bij de Stichting Kabeltelevisie Venray er op aan te dringen dat zij gebruik maken van de mogelijkheden om de Turkse uitzendingen door te geven. Heden, donderdag 31 januari, heeft wethouder Driessen, die de media-zaken in zijn portefeuille heeft, een gesprek met een afvaardi ging van de Turkse gemeenschap. Rijverbod In de nacht van zondag op maan dag hield de politie een 26-jarige uit Veulen afkomstige autobestuurder aan, die onder invloed van alkohol verkeerde. Hem werd een rijverbod van 3 uur opgelegd. Geen visitekaartje Een 27-jarige eigenaar van een personenauto ontdekte dinsdag middag, toen hy terugkeerde bij zijn op de parkeerplaats Blekers- veld geparkeerde auto, dat deze di verse deuken vertoonde. Uit sporen viel op te maken dat die veroor zaakt waren door een rode auto. De bestuurder moet, gezien de schade, de botsing hebben bemerkt, maar is gewoon doorgereden. Getuigen van deze botsing worden verzocht kontakt op te nemen met de politie. Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. De Wet teling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrydag: Rank Xerox Jumpers De Steeg-Drukshop Venray 1-FC Hento Venrode l-GFC'33 Bonte Koe-Veroncia 2 Zaterdag: MIICV Venray 3-Reuver Rooyse VK Zondag: Korfbal MIICV Manual Sportief De Bruin Maandag: Gemeente Rooyse VK Huukske 1-Altw.heide Iluukske 2-De Steeg Veronica 2-SVCB 2 Dinsdag: Rooyse VK Badmintonclub Woensdag: Gemeente Badmintonclub De Schuivers Trepke-Wijk Zuid 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 09.00-11.30 11.30-12.30 12.30-21.00 09.00-12.00 12.00-14.30 14.30-19.00 19.00-20.00 20.00-21.00 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 22.30-23.30 De belangstelling voor muziek is in Venray in tegenstelling tot veel andere plaatsen niet bijzonder groot. Om die reden laat b.v. het LS0 in Venray verstek gaan, terwijl in de andere Limburgse steden de be langstelling zeer goed is. Het kan dus niet uitsluitend aan het orkest liggen dat het publiek in Venray het laat afweten. In de afgelopen jaren kwamen er in Venray uitstekende solisten zoals Bella Davidovitsch, Youri Egorov, Je remy Menyhin, die in het Concert gebouw en De Doelen volle zalen weten te trekken. In Venray daaren tegen was de internationale reputa- tie niet voldoende om het publiek in beweging te krijgen. Toch is de direktie van de schouwburg van mening dat het ook in Venray mogelijk moet zijn om een beperkte muziekserie op te bouwen. Het is toch bijna onna tuurlijk, dat de vele mensen die zelf bezig zijn met muziek, niet eens naar toptalenten gaan luisteren. Daarom wordt opnieuw een poging gewaagd om de belangstelling voor muziek op een hoger niveau te brengen. De direktie is zich, gezien de si tuatie in Venray, bewust dat dit al leen lean lukken, indien men met het beste van het beste komt. Tus sen de Venrayse schouwburg en Oost-Europa bestaan er goede kon- taleten. In het kader van het 25-jarig bestaan, zoekt de direktie naar bijzondere programma's. Die kunnen er ook komen mits er uiteraard voldoende belangstelling voor bestaat. Zo zijn er kontakten met het kamerorkest van Moskou en het kamerorkest van Leningrad naast andere interessante kleinere ensembles. Het kamerorkest van Leningrad dat vergeleken kan wor den met 'I Musici' en 'Academy of St Martin in the Fields' bestaat uit 25 muzikanten. Zij zouden in Ven ray een Mozart-programma kunnen brengen met een top-piano-soliste. Een kontrakt tekenen is in dit ge val gemakkelijk uit te voeren maar voldoende publiek bij elkaar krij gen is gezien de ervaringen in het verleden een andere zaak. Daarom wordt er op woensdag 27 maart een concert in het schouwburgpro gramma ingelast om na te gaan of Venray voor top ensembles toch niet in beweging te krijgen is. Sa men met het impressariaat die de programma's voor het lustrumsei zoen wil invullen geeft men dus een proefconcert. De gelukkige omstandigheid is, dat op 25 en 29 maart concerten ge geven worden door het Silezisch Strijkkwartet in het Concertge bouw in Amsterdam en De Doelen in Rotterdam. Venray wordt tussen deze twee toonaangevende muziek theaters als derde plaats toe gevoegd. Het programma zal vermoedelijk bestaan uit strijkkwartetten van Mozart, Haydn en Beethoven. De en treeprijs hoeft ook geen beletsel te vormen, want die is op slechts ƒ15,- gesteld. Het concert begint om 20.15 uur en kaarten zyn vanaf he den te bestellen. Enkele wapenfeiten omtrent het Silezisch Strijkkwartet bij eerdere optredens in Nederland. N.R.C. schreef: 'Een tien. i Ze f spelen duivels'. Een verslaggever in Noord- Holland schreeft: 'Ik heb al eerder over de faam van het kwartet ge hoord, maar voor mij geldt eerst horen en dan geloven'. Dit oer- Ilollandse standpunt sneuvelde 4 echter al na vijf minuten Mozart. Een aanzet geven tot een eerlyke wereldhandel, dat is wat de Wereld winkel doet door de verkoop van 'zuivere' produkten, zoals koffie, thee, sieraden, houten speelgoed en nog veel meer. Dit moet ook blijven doorgaan! Omdat de datum van 1 maart tot zolang kunnen we in het ijswin- keltje van R Thielen blijven met rasse schreden nadert, zijn we hard op zoek naar een alternatief pand. Het moet toch mogelyk zyn om óók in Venray een blijvende plek te vin den waar mensen 'kritisch kunnen konsumeren' en tegelijkertijd een daadwerkelijke ondersteuning kunnen geven aan koöperaties van kleine koffieboeren in Tanzania of zelfstandige houtbewerkers in In dia. Kom ook eens wereld winkelen! Openingstijden: maandag 14.00- 17.00 uur; woensdag 14.00-17.00 uur; vrydag 14.00-21.00 uur en za terdag 10.00-17.00 uur. Voor meer informatie kunt u te recht bij Marlies van Zeben (tel. 11689) of An Wondergem (tel. 84545). Naar aanleiding van het Muziek festival in Den Bosch merkte een recensent op: 'Verdient een plaats in de wereldtop'. Nu maar hopen, dat Venray het initiatief aksepteert en massaal naar het concert op 27 maart gaat. Het zou wel eens een investering in de toekomst kunnen zijn. Als het publiek niet wil, houdt natuurlijk alles op. Maar de direktie van de schouwburg meent dat men alles moet proberen en dat de kwaliteit van het gebodene nimmer als argu ment aangedragen kan worden voor een negatief resultaat Woensdag 27 maart een datum die de muziekliefhebbers toch maar eens in de agenda moeten noteren. Prins Piet IV zal de geschiedenis ingaan als een prins zonder installatie en zonder optocht. De Golfoorlog heeft wat dat betreft aardig wat roet in de carnavalsvreugde van Prins Pieten ook van menig Venrayer, gedaan. 'Maar', zo zegt Prins Piet, 'We gaan er nu voor 200% tegenaan om er wat moois van te maken'. Prins Piet IV zal ook de geschiedenis ingaan als de pnns met twee kaste len, Op het moment dat Piet prins werd. is op twee fronten, tegelijltertijd zonder eikaars medeweten, een bouwplan uitgevoerd. Op het Henseniusplein hadde n de winlceliers het initiatief genomen om de winkel van Piet IV, Life Style, om te toveren tot een kasteel. En inder daad, twee weken geleden verschenen tegen de gevel van Life Style, de prachtige vomien van een knalgeel kasteel. Op een geheel ander front, aan het Isabellahof waar Piet sinds kort woont, werd eveneens het initiatief genomen om het Imis van Prins Piet te versieren. In nog geen week tijd werd hier een plan uitgedokterd en uit gevoerd. Zo gebeurde het dat Prins Piet vorige week zondag 'uit zijn bed getimmerd' werd door werklustige buurtbewoners, die een heus kasteel van zijn huis maakten, inclusief brug en slotgracht Als een echte kasteel heer verlaat Prins Piet nu dagelijks zijn woonkasteel om in zijn werk- kasteel zijn boterham te verdienen. Geen optocht en geen installatie voor Prins Piet dus, maar die twee kastelen nemen ze hem niet meer af. Hendrie Kleinlugtenbeld. als kok werkzaam in restaurant 't Hof van Loon te Overloon, heeft op 10 ja nuari jl. tijdens de landelijke finale van de koolcwedstryd om de Zilve ren Vork, de derde prys behaald. Hij nam daaraan deel op uitnodi ging van het Nederlands Bureau voor Toerisme. De prijs bestaat uit een oorkonde en een medaille en werd toegekend voor een menu dat bij de jury zeer in de smaak viel. Een prima prestatie omdat in Ne derland het niveau waarop in de be tere restaurants wordt gekookt alsmaar stijgt en het voor koks steeds moeilyker wordt zich te on derscheiden. 't Hof van Loon ligt tegenover het Nationaal Oorlogs- en Verzetsmu seum in Overloon en voert het be kroonde menu, om te kunnen voldoen aan de vraag van de vele toeristen die Overloon en omge ving, en in het bijzonder het mu seum, jaarlyks trekken. Het voert dit menu naast een uitgebreide en inmiddels in de wyde omgeving van Overloon zeer gewaardeerde specialiteiten kaart. De jury moet de kwaliteit van de specialteiten op de ze kaart ongetwyfeld in het be kroonde driegangenmenu hebben herkend. Hoog niveau Het Nederlands Bureau voor Tbe risme schreef Hendrie Kleinlugten beld na het behalen van de prys: 'Het doet ons genoegen u te kun nen feliciteren met het behalen van de derde prijs in de wedstrijd om de Zilveren Vork. Het hoge culinai re niveau, dat u tydens deze wed strijd hebt getoond, geeft de waarde aan van deze nationale kookwed- strijd. Met deze wedstrijd en daar mee ook met uw prestaties zal de populariteit van het Toerist Menu sterk groeien'.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3