HALVE PRIJS Top squash-cejntrum bereikt Raadsvergadering Vierlingsbeek A.s. zondag 15e Vlakwatercross PEEL EN MAAS Open dag Onderwijs gemeenschap Venlo Onze wintercollectie nu voor WAO VAN SOEST Biorelease Intervencollege: een nieuwe bundeling van bestaande kwaliteiten Lokale Omroep Venray Verkiezingen provinciale Staten Schaken voor ouderen MuZaRooi IV Cursus teeltmedewerker champignonteelt Sporthal Bibiliotheek Gevonden Ingezonden f ttL tIN MAAi L>onaeröag 24 januari - Pagina 3 In de op 26 september 1990 gestarte nieuwbouw van het zwem en recreatiecentrum te Venray wordt deze week de top van het squash-centrum bereikt. De bouw van de squashbanen is in een ver gevorderd stadium. Dit zal heden, donderdagmiddag 24 januari, op symbolische wijze benadrukt door het hijsen van een groot squashrac- ket in het hoogste punt Dit zal door wethouder Driessen gebeuren. Venray en omgeving beschikt hiermee, binnen afzienbare tyd, over een moderne accommodatie met vier banen om de squashsport te beoefenen. SQUASH, VOOR WIE? Squash is een sport die by uitstek geschikt is voor de hedendaagse man en vrouw die zelf wil bepalen op welk moment hy of zij gaat spor ten. Het is een sport die zich bij uit stek in laat passen in de planning van de dagelykse aktiviteiten. Squash zorgt ervoor dat je in korte tijd, maximaal een half uurtje, in tensief lichamelyk bezig bent. Doordat squash beoefenen relatief gezien weinig tijd vergt en je zelf kan bepalen wanneer je de baan op gaat, is deze sport voor velen die an ders geen sport zouden kunnen beoefenen een aantrekkelyk alter natief. Squash kan door iedereen op zijn eigen niveau en in zyn eigen tempo beoefend worden en is daarom niet leeftijds gebonden. De sport is mak kelijk te leren zodat met een gelijk waardige tegenstander al direkt een leuke partij kan worden gespeeld. Squash is bovendien een in- doorsport en kan het hele jaar door gespeeld worden. Bovendien is straks in het zwem en recreatiecentrum de gelegen heid om na het sporte gezellig te vertoeven in het restaurant. Dit maakt squash uitermate geschikt voor de invulling van personeels- en bedrijfsavonden. Squash kan in club- en competi tieverband worden gespeeld maar ook recreatief. Voor squash hoeft men geen grote investering te doen. Alleen sport- kleding en schoenen zijn nodig. Rackets en ballen kan men huren. De drempel om te gaan squashen is dus niet hoog. WAT IS SQUASH Squash is een snel groeiende rac- ketsport en wordt door twee perso nen gespeeld op een baan van 9,75 by 6,4 meter. De spelers slaan de bal om de beurt tegen de voormuur. Wanneer de bal terugkomt mag hy slechts een keer op de grond stui ten. Afhankelijk van het materiaal kan de snelheid van de wedstrijd worden bepaald. Een wedstryd wordt altijd gespeeld om drie ge wonnen games. Men kan alleen punten scoren als men serveert. Een speler die als eerste negen pun ten scoort, wint de game. Squash wordt in Nederland sinds 1974 gespeeld en zo'n 300.000 men sen beoefenen reeds deze sport. uw weekblad De Onderwysgemeenschap Venlo aan de Groeneveldsingel 40 nodigt iedereen uit om zondag 27 januari 1991 van 12.00 tot 17.00 uur naar de Open dag te komen. Deze open dag presenteren zich dan niet alleen de 35 opleidingen van de Onderwysgemeenschap Venlo, maar tevens een aantal be drijven, bekend in Noord- en Mid den Limburg, om enverzijds de beroepsprofielen onder de aan dacht te brengen, anderzijds hun produkten en bedryf te promoten en personeel te werven. Voor deze vrij unieke constructie (school plus bedrijfsleven) is gekozen om aan te geven hoe hecht de band tussen op leidingsinstituut en werkveld dient te zijn, indien men toekomstge richt leerlingen een opleiding wil aanbieden. Bedryven die zich o.a. presente ren zyn: Inalfa BV te Venray en Bouwbedrijf Verhoeven te Venray. Bovendien presenteren zich een aantal instellingen en landelijke or ganen van het leerlingwezen. Per 1 januari 1991 heeft er een be stuurlijke fusie plaatsgevonden met de MLS (Middelbare Laboratorium School) Per 1 augustus 1991 vindt de scholenfusie plaats. De naam van het nieuwe instituut is MBO College Noord Limburg. De opleidingen die zich tijdens de open dagen presenteren zijn: MDGO Middelbaar dienstverlenings- en Gezondheidszorgonderwijs. KMBO volle tyd Kort Middelbaar Beroeps Onderwys KMBO deeltyd PVBE Evenals verschillende andere insti tuten vezorgt de OGV een aarttal cursussen die tot de primaire Be roepsgerichte Volwasseneneducatie behoren: Het programma aanbod van de PBVE bestaat uit een pakket van oriëntatie, schakeling en be roepskwalificatie, waarin zowel de theorie als de praktykcomponent is begrepen. De raad van de gemeente Vier lingsbeek vergaderde op een voor haar ongebruikelijke dag, omdat de commissaris van de Koningin Dhr. Houben, op bezoek kwam om met de raad een profielschets van de nieuwe burgemeester door te ne men. Er was in de raad en eensge zindheid die uniek kan worden genoemd. Fractievoorzitter van de Berg van het CDA sprak namens de raad die profielschets uit. Dat mag volgens de raad een man of vrouw zijn, als die maar beschikt over rna- nagementscapaciteiten, bestuurlij ke en politieke ervaring. Hy of zij moet de mentaliteit van de streek aanvoelen en circa 40 jaar oud zyn. Graag wenst met een persoon van rooms katholieke huize maar als dat niet kan, heeft de iaad geen moeite als hij of zij de Christelijke levensopvatting aanhangt. By gelijkheid van de kandidaten zou, gelet op de politieke samenstel ling van de gemeenteraad, een CDA burgemeester de voorkeur mdfeten krijgen. Giaag zou de raad zien dat de nieuwe burgemeester de ge meente Vierlingsbeek ook niet als een eindstation ziet. De raad vroeg aan de Commissa ris tevens snelheid te betrachten met deze benoeming. Dat zegde de Commissaris ook toe. Hy verwachte dat voor de zomer minister Dales wel een kandidaat zou hebben be noemd. Voordat het zover is, zal de vertrouwenscommissie, bestaande uit loco-burgemeester Ronnes, en de heren, Van Mil (Overloon) v.d. Berg (CDA) Ophey (PK) en L. Litjens (Maaskant) nog de daarvoor in aa- merking komende kandidaten heb ben doorgelicht. Commissaris Houben vertelde dat er zich 36 kandidaten hebben aangemeld, waarvan er 22 tot het CDA behoren, 7 tot de WD, 4 PvdA, 2 tot de D'66 en 1 partijloze kandi daat. Er bevinden zich onder de sol licitanten 7 vrouwen en 1 burgemeester. HERINDELING Bij het agendapunt omtrent het herindelingsplan Brabant Noord- Oost, was het dhr. Ophey (PK) die namens de raad de gevoelens om trent het herindelingsplan naar vo ren bracht. Duidelijk werd gesteld dat de gemeente zelfstandig moet blijven en dat men er vanuit gaat dat opheffing niet aan de orde is en niet aan de orde zal komen. De raad stond dan ook unaniem achter het standpunt van het college. Mochten er onverhoopt akties komen vanuit andere gemeenten die het voortbe staan van de gemeente Vierlings beek niet preveleren boven de uitgangspunten van het rapport Schampers, dan zal de raad als een blok in aktie komen. Het college werd opgedragen de ontwikkelin gen allert te volgen. AGENDA Aan de Stevensbeekseweg werden bouwpercelen verkocht aan W. Hendriks, Theobaldusweg voor de prijs van ƒ47.250,- aan M. Cruysen voor de prys van ƒ55.800,- en aan A. Theunissen voor de prijs van ƒ58.500,- Het gymnastieklokaal van de ba sisschool in Vierlingsbeek kan wor den vervangen. Daartegen had de raad geen bezwaar. Op zondag 27 januari organiseert Atletiekvereniging Venray Regio voor de vyftiende keer de Vlakwa tercross. Deze cross gaat over een parcours door de groene long van Venray, een gebied met bos en stuif zand. Het parcours is altijd zeer in trek geweest bij atleten uit Noord- Limburg en Oost-Brabant en de ver wachting is dat velen van hen hun opwachting zullen maken aan de start. De Vlakwatercross is altyd goed geweest voor een sportieve stryd op het scherp van de snede. Het programma biedt atleten van alle leeftijden en kwaliteiten de mo gelijkheid om deel te nemen. Ook dit jaar zullen leerlingen van de basisscholen in de gemeente Venray stryden om de Jo van Oers- memoriaal. Atletiekvereniging Ven ray en de gemeente Venray houden met de stryd om dit kunstwerk de herinnering aan de overleden wet houder Jo van Oers levend. De tro fee zal worden overhandigd door wethouder Driessen, die onder meer jeugd- en sportzaken in zyn portefeuille heeft. Het programma van de Vlakwa tercross is als volgt: 10.00 uur Jo van Oers herdenkingsloop voor scholieren; 10.45 uur Bowling Ven ray volksloop voor trimmers en trimsters van 15 jaar en ouder over 3800, 7600 of 11.400 m; vanaf 12.00 uur KNAU wedstrijden waaronder om 13.50 uur de vrouwencross over 4500 meter; om 14.20 uur de korte cross over 1900 m en om 14.40 uur de Pankenloop voor jongens A (5700 m); manen (11.400 m) en vete ranen (7600 m). Start en finish zyn gelegen op de speelweide van het gemeentelyk zwembad. Parkweg 2 te Venray. Deelnemers en toeschouwers kunnen de borden „Ziekenhuis" volgen. Er is voldoende parkeer, kleed- en douchegelegenheid. Er zyn in iedere categorie pryzen GROTESTRAAT 62 VENRAY Y UHG beschikbaar. De prijzen worden on- middelyk na de wedstrijden uitge reikt. De uitreiking van de Jo van Oers-memoriaal zal zijn na afloop van de bowling volksloop. De verwachting is dat Venrayse at leten weer hoge ogen zullen gooien in de verschillende categorieën. Wie wil genieten van een sportieve strijd in een mooie omgeving kan aan de wedstryd deelnemen maar ook eens komen kyken. beëdigd taxateur in onroerende goederen VOOR AL UW TAXATIES Gemmadal 12, 5801 HJ Venray Telefoon 04780-86408 Maandag 18 februari starten de biodynamische therapeuten Tine Hutten en Jan Houwen een ken nismakingscursus Biorelease in Venray. Biorelease is een methode die is ontwikkeld uit de biodynamische psychologie en tot doel heeft om tot lichamelyke en geestelijke ont spanning te komen. Ze gaat daarbij uit van het principe van zelfregula tie: het menselijke organisme heeft in oorsprong het vermogen om op een natuurlyke wyze afdoende te reageren op spanningen. De ken nismakingscursus nu, probeert een aanzet te geven om dit zelfregu- lierend vermogen opnieuw weer in onszelf te gaan herkennen en te ontwikkelen. Ze doet dit door de deelnemers te helpen beter in kon- takt te komen met hun eigen li chaam, beter verbanden te leggen tussen lichaamssignalen en hun betekenis, beter de eenheid in ons totale zyn te ervaren. Daartoe wor den een aantal meestal plezierige oefeningen gedaan en wordt ge werkt met een aantal eenvoudige massages, die de deelnemers ook op elkaar leren toepassen. De cur sus is bedoeld voor iedereen die op een vriendelyke manier aan zijn/haar persoonlijk welzijn wil werken. Voor een folder en/of verdere in formatie kunt u contakt opnemen met Jan Houwen, tel. 04780-87364. Er is een nieuwe naam in het Noordlimburgse Middelbaar Be roepsonderwijs: het InterVenColle- ge, gevestigd in Venlo, Venray en panningen. Het InteiVenCollege komt niet zomaar uit de lucht val len. Het is een bundeling van be staande opleiding in het MBO van het Puteanuscollege te Venlo, hel IMBO te Venray en delen van de Scholengemeenschap Kapelveld te Panningen en de Onderwysge meenschap Venlo. Met ingang van 1 augustus aan staande gaan deze scholen samen onder de naam InteiVenCoUege. Het InteiVenCoUege zal dan een breed pakket MBO-opleidingen aan bieden op het gebied van admi nistratie, ondememersonderwys en dienstverlenings- en gezond- heidszorgonderwys, verdeeld over de verschillende vestigingen. Nieuw binnen het InterVenColle- ge zijn de opleidingen activiteiten begeleiding en Sociale Arbeid. Daarnaast biedt het InteiVenColle- ge een oriënterend en schakelend programma aan. Dit programma is bedoeld voor leerlingen die nog niet weten welke beroepsrichting zy zullen kiezen of die hun profiel willen verbeteren. Belangryk is dat het InteiVenCol- lege van alle opleidingen zowel de lange als de korte variant aanbiedt Daardoor kunnen leerlingen bin nen de school veel gemakkelijker overstappen van de ene naar de an dere opleiding. Nu is het vaak nog zo dat naar een andere school moet worden overgestapt Het InteiVenCollege zal het komen de schooljaar lessen aanbieden in Venlo, Venray en Panningen op de plaatsen waar nu het Puteanuscol lege, het IMBO en Kapelveld z\jn ge vestigd. Om een goede keuze voor een opleiding te maken is het belang ryk om op scholen met personeel van de school je mogelijkheden te kunnen bespreken. Daartoe organi seert het InteiVenCollege open da gen. Op zondag 26 januari kunt U op twee plaatsen terecht. Van 13.00 tot 16.30 uur is er Open Dag in Ven ray, Leunseweg 2. Daar zullen het MEAO en alle opleidingen MDGO worden gepresenteerd. Vrywel ge lijktijdig. tussen 12.00 en 17.00 uur, kunt U in Venlo, Groenveldsingel 40, terecht voor de korte opleidin gen administratie en detailhandel. Programma-overzicht van de uit zending van de Lokale Omroep Ven ray op zaterdag 26 januari van 09.30 tot 14.00 uur die te beluiste ren is via de kabel op de FM 102 Mhz. 9.30 uur: Met band, plaat en cassette Het gevarieerde en ont spannende muziekprogramma van Jo v.d. Biggelaar 10.30 uur: Het nieuws. Deze week gelezen door Jan Thijssen 10.40 uur: De Vakaturebank. Het arbeidsbureau Venray vraagt: 10.45 uur: Venray aktueel Jan Thyssen belicht in een gesprek met een gast een actueel en lokaal on derwerp. 11.00 uur: MuZaRooi IV Peter Smits en Jan Thyssen ontvangen vandaag in de studio het kamer koor „Contrast" Enkele leden van dit koor zullen in korte vraag- gesprekjes maar vooral door veel zang zichzelf en Contrast aan de luisteraars van de Lokale omroep in Venray voorstellen 12.00 uur: De Grote PZN-show. Deze muzikale show voor jongeren en voor hen die zich nog niet oud voelen zal ook deze week weer ge presenteerd worden door Peter Smits, Louis Peeters en Jeroen van Loon. Door middel van een Live in- tervieuw m de studio of door een te lefoongesprek met een gast zullen zij een actuele gebeurtenis of ont wikkeling verder uitdiepen. Na tuurlijk zal de belangrijkste plaats in deze show ingeruimd worden voor veel goede en gezellige mu ziek. Ook de wekelijkse „Jank- plaat" en „wist U dat..." zullen weer aan de kabel toevertrouwd worden. Wilt U iemand feliciteren of de groeten doen d.m.v. een verzoek plaat, hebt U een mededeling of op merking over het een en ander voor de Venrayse gemeenschap, draal dan niet, draai: 04780-27269. Doe wat je niet laten kunt 14.00 uur: Sluiting. Voor de verkiezingen van de pro vinciale staten op 6 maart heeft de party Nieuw Limburg de defenitie- ve lijst vastgesteld. Nieuw Limburg is een vereniging van samenwer kende politieke partijen en groepe ringen in de provincie Limburg. Op de kieslijst bevinden zich een vier tal Venrayers. Joost van de Vorle staat op een vierde plaats en maakt een goede kans voor een zetel in de Provinciale Staten. Verder staat Mies Bauer-Janssen op een 18e, John Marks op een 21e en Ben Phi- lipsen op een 30e plaats. Het aktiviteitencentrum voor ouderen, De kemphaan, staat dage- lyks vol van aktiviteiten. Een van de nieuwe aktiviteiten, die in fe bruari van start gaat, is het scha ken. Tydens vier bijeenkomsten van een uur leert U onder begelei ding van een gediplomeerd schaa- klerar de meest elementaire basisbegrippen en basiszetten die nodig zijn om een party schaak te kunnen spelen. Na deze vier byeenkomsten is het mogelyk dat een groepje schakers, eventueel met begeleiding, weke- lyks in het aktiviteitencentrum schaak speelt. De schaaklessen starten na de camavalsweek in februari en vin den plaats in De Kemphaan, Kenne- dyplein 1, op de donderdagmiddag van 14.00 tot 15.00 uur. Er zijn geen kosten aan deze lessen verbonden en schaakmateriaal is aanwezig. Voor meer informatie en aanmel dingen kunt U bellen met het akti viteitencentrum, tel. 86706, tussen 9.00 en 10.00 uur. In de eerste aflevering in het nieuwe jaar 1991 van de program mareeks MuZaRooi van de Lokale Omroep Venray wordt het kamer koor „Contrast" aan U voorgesteld, enkele leden van „Contrast" zullen in de studio aanwezig zyn en door middel van korte vraaggesprekken, maar natuurlijk vooral door veel zang uit hun uitgebreide repertoire zichzelf en „Contrast" en haar mu ziek aan de luisteraars van de Loka le Omroep in Venray voorstellen. De vijde MuZaRooi-aflevering, die zal worden uitgezonden op zaterdag 9 februari, zal een carnaval special worden. Tb gast in de studio zullen dan zijn enkele Venrayse en regio nale vertolkers van carna valsliedjes. De beide samenstellers van MuZa Rooi, Peter Smits en Jan Thyssen, nodigen nog steeds zangers, zange ressen, muziekgezelschappen en bands uit om contact met hen op te nemen via onderstaande adressen, als zij ook in het middelpunt van een latere aflevering willen staan. In MuZaRooi IV zal ook weer een vacaturebank voor zangers, zange ressen, muzikanten en technici, alsook een concertagenda voor de regio gepresenteerd worden. Ook hiervoor kan iedereen de benodig de informatie naar de onderstaan de adressen opstüren. Aanmeldingen voor deelname aan MuZaRooi, vacatures voor zan gers, zangeressen, muzikanten en technici, eigen sollicitaties van mensen, die in groepsverband wil len zingen of musiceren en infor matie over optredens en concerten kunnen opgestuurd worden naar MuZaRooi, Postbus 320, 5800 AA in Venray of aan Jan Thyssen, Sche- perstraat 7, 5801 EV, Venray, tel. 04780-10609. In Limburg ligt de grootste con centratie van champignonkweke- ryen van Nederland, met name rondom Horst. Hier is ook de enige school in Nederland, die champig- nonteeltonderwys verzorgt, het Centrum voor Champignonteelt- onderwijs. Deze school heeft naast een regionale en nationale, ook een internationale taak. In samenwerking met de arbeids bureaus van Venlo, Venray en Hel den, de stichting BVE en het Landbouwschap, heeft de school een nieuwe cursus opgezet. Deze cursus maakt het voor mensen met geen of weinig kennis van de cham pignonteelt, mogelijk opgeleid te worden tot medewerker in deze branche. Deze cursus start op 18 fe bruari. De champignonteelt heeft net als andere sectoren in Nederland een overschot aan werk. Uit een onder zoek is gebleken dat hier een groot aantal banen beschikbaar zyn. Het gaat hier om full-time en part-time banen. De opleiding is opgezet op een ge lijke wijze als het leerprojekt tuin bouw, dat vorig jaar oktober van start is gegaan. Eerst zullen de cur sisten kennismaken met de cham pignonteelt in een oriënteringsfase. Daarna ontvangen zy een praktijk gerichte scholing op zowel de be dryven als op de kwekerij van de school. De cursus duurt 19 weken en wordt afgesloten met een exa men. Het bedrijfsleven garandeert de cursisten al tijdens de opleiding een baan. De cursus kan gevolgd worden door iedereen die ouder is dan 18 jaar en een aantal jaren voortgezet onderwys heeft gevoerd. Het is een full-time cursus, men moet dan ook 38 uur per week beschikbaar zyn. De arbeidsbureaus zullen in sa menwerking met de stichting BVE de werving en selectie verrichten. U kunt zich aanmelden voor de voorlichtingsbijeenkomst op 4 fe bruari met de bon uit de adverten tie die in deze krant staat Verder kunt U informatie inwin nen by de genoemde arbeidsbu reaus of by de stichting BVE te Venlo, tel. 077-547110. De Wetteling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers SV Ysselsteyn korfbal ZW Venray Zaterdag: MHCV Korfbal Manual Jumpers Zondag: MHCV Korfbal v.d. Heuvel Colorfull Maandag: Gemeente Rooyse VK Zaalvoetbal Dinsdag: Rooyse VK SV Ysselsteyn Badminton Woensdag: Gemeente Badmintonclub De Schuivers Wyk Zuid-Huukske 2 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-22.30 8.00-9.00 10.00-13.30 16.30-18.00 18.00-21.30 9.30-13.30 13.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-23.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 22.30-23.30 Openbare bibiliotheek Merseloseweg 52. 5801 CC Venray Telefoon 81970 Citymarketingplan Venray Door de studenten van de Erasmus- universiteit in Rotterdam is in op dracht van de gemeente Venray een ..Citymarketingplan" opgesteld, on der de noemer: „Venray: grenzeloos ondernemend" In dit plan worden aanbevelingen gedaan voor een ac tiever, dynamischer en klantege- richter functioneren van de gemeente Venray, De openbare bibi liotheek heeft dit Citymarketing plan in haar bezit. Het ligt ter inzage by de Limburgcollectie, links van het inlichtingenbureau volwassenen Openingstijden: Maandag tm donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Jachthond, Duitse staander - zil veren halsketting - 1 voordeursleu tel - 1 sleutelbos met 6 sleutels - huissleutel - kabelslot - plastic wiel dop - onderdeel van kinderwagen - wieldop. Voor inlichtingen kunt U zich ty dens kantooruren melden by dé ad ministratie van de gemeentepolitie, tel. 84888, tst. 224. Bedankt Het was hartverwarmend, en we hebben dan ook menig traantje moeten wegpinken by de vele lie ve woorden en kaarten met bly- ken van medeleven naar aanleiding van ons artikel over het verlies van onze hond Draga Matai. Het is een hele troost om te weten dat er toch nog zoveel men sen zyn die een hond als een dier baar wezen zien. Onze hartelijke dank voor dit alles, wy hebben het als een hele steun ervaren. Earn. Bruning, Venray Hondenleed en schade aan auto's Vrijdagmiddag omstreeks 12.15 rende plotseling een wit bruine hond en een zwarte bouvier de Deumeseweg op. Een 23 jarige bestuurster van een personenauto uit Asten kon de wit bruine hond nog wel ontwyken, maar de zwarte bouvier botste tegen haar auto op. Het dier werd vervolgens terug gesmeten tegen een personenauto bestuurd door een 25-jarige inwoner. Beide auto's liepen schade op, maar de bouvier rende jankend weg in de richting van het Brukske. Hoewel de politie direkt startte met een buurtonderzoek, had dat geen resultaat. Zeker is dat de hond by zijn baas is teruggekeerd met de no dige verwondingen. De eigenaar wordt dringend ver zocht kontakt op. te nemen met de politie omdat dit de enige kans is dat beide benadeelde bestuurders, middels de verzekering hun schade kunnen claimen. Diezelfde oproep doen wy ook aan een hondenbezitter wiens dier op 12 januari de Overloonseweg overstak en daar werd aangereden door een personenauto. De bestuur der zit met een schade aan zyn auto van ƒ3000,-. Uit het verdere onderzoek is ge bleken dat dit een Duitse herders hond moet zyn geweest Volgens dë bestuurder moet de hond verwon dingen aan zijn bek en aan de rech ter voorpoot hebben. Ook hier is de politie er nog niet in geslaagd de eigenaar te achterhalen en die wordt dringend verzocht kontakt op te willen nemen met de politie. Autobrand De brandweer werd gealarmeerd voor een autobrand aan de van Beurdenweg te Ysselsteyn. Zy hoef de echter niet in aktie te komen omdat de brand reeds was geblust Er hoefde alleen gecontroleerd te worden of het vuur goed was gedoofd. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler. T. Lankveld. II. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: E DE MUINCK KEIZER Patersstraat 60, tel. 88800 DR. KEUZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN VERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 81255 van vrydagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag. Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluilye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTS EN PRAKTIJ K W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling. Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W.H. KREMER mgr. Nolenstraat 12 tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeeky J.M. van Winden/W.H.M. de VochtyR.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend Vol gens telefonische afspraak W.H.M. DE VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren Mevr. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30 tel. 82411 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door Mevr. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30 tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 Via Peel en Maas Een 34 jarige inwoonster was haar portemonnaie kwyt geraakt, maar had niet de moeite genomen daarvan aangifte te doen bij de poli tie. In de rubriek gevonden voor: werpen in ons blad zag ze dat een portemonnaie was gevonden die wel op haar portemonnaie leek. In derdaad was dat haar portemon naie. Haar bescheiden, o.a. een bankpas was nog aanwezig. De ƒ200,- en de 50 luxemburgse Francs waren echter verdwenen. Vandalisme Met een steen waren twee ruiten ingegooid van het KMBO aan de Be- vrydingsweg. By dat ingooien werd ook de vitrage vernield. Wrak op de weg Sinds midden december stond er een auto op de parkeerplaats by de Kiosk op het Brukske, dat zeker als het wrak op de weg kon worden bestempeld. De beide kenteken wa ren verwyderd maar de politie kon toch de eigenaar van de auto achter halen. Dat bleek een voormalige in woner te zyn die nu in Huissen (Gld) woonachtig is. Hy kreeg pro cess verbaal aangezegd terzake overtreding Wet Aansprakelykheid Motorvoertuigen. De auto is op kosten van de eigenaar weg gesleept Doorrijdster achterhaald Op de kruising Stationsweg Raadhuisstraat moest een 29-jarige uit Venray afkomstige bestuurster van een personenauto stoppen om voorrang te verlenen. Dat werd door de achter haar rydende bestuurster te laat opgemerkt Haar auto botste tegen de remmende auto op. Tben de weg weer vry was trok de eerste bestuurster op en stopte op de Raadhuisstraat. De da me die botsing veroorzaakte reed echter door. Via het kentekennum mer kon de rykspolitie van Oploo haar boodschap overbrengen dat de Venrayse politie haar zocht zy kreeg een proces verbaal terzake het doorryden.

Peel en Maas | 1991 | | pagina 3