RIOOL SERVICE RAEDTS Calligrafie voor beginners Verkeers spreekuur Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Zwemles voor particulieren Onderhoud beplanting door I.K.L. Hinderwet Bouwvergunning verleend Hinderwet PEEL EN MAAS Donderdag 24 januari - Pagina 14 Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Eindstraat 6. tel. 81275; kapl. II. de Wit O.F.M.. Patersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855; kapl. L. Houben, Dr. Poelsstraat 4, tel. 11664. Zaterdag: 9.00 Lsm. C. Lagerberg. echtgenoten en wederzydse ouders (S); ouders Hub Sehols-Vosters en overl. fam.; Harrie Messemaee- kers. 19.00 ZONDAGSDIENST; Leo Gooren (coll); Leo Halnians (ver. Wo- ningb); Jan Flinsenberg en overl fani; ouders Veretraelen-van Meyel (S); Hein Aben (coll); Ben Peters (coll); overl. ouders Janssen- Bongaerts; fam. Arts-van den Hoogen-Schwachofer; BeatrLx Minten-Philipsen (coll); jrd. Tbny Cox-Derix; Piet Maassen; Peter Gee- rarts (coll). Zondag: Derde Zondag door het jaar. 8.00 Lsm. Herman-Coopmans- van Kessel (S); voor de parochie.9.30 Lat, Hgm. Wilhelmina van den Munckhof-Sangers; over. ouders van de Beuken-Schaeffers (S); jrd. ouders Mathijs Janssen-Bouten; Huub Stoef (coll).ll.OO Gezinsvie ring; Jolian van Ileijningen (coll); Mariet en Martha Goumans- Janssen.; Truss Bonants (coll); overl. ouders Loonen-Goemans. Maandag: 9.00 Lsm. Wiel Custers, overl. ouders, schoon ouders en familie. Dinsdag: 9.00 Lsm. ouden stich tingen 19.00 Lsm. Jo Aerts. Woensdag: 9.00 Lsm. Martin Hoedemakers en overl. ouders (S). Donderdag: 9.00 Lsm. voor de wereldvrede. 19.00 Lsm. tot zekere intentie. Vrijdag: 9.00 Lsm. te.v. het H.Hart van Jezus voor de wereldvre de. 9.30 wordt de H.Communie naar de zieken gebracht. Zaterdag: 9.00 Lsm. tot zekere in tentie; ouders van megen en Huber ts van megen; ouders Schols-Leers en overl. fam; overl. ouders Arts- Cornelissen en Jeu Jennsken. Tij dens deze H.Mis worden kaarsen gewijd, die u na de H.Mis kunt afha len om mee naaar huis te nemen. Zodat u weer gewijde kaarsen in huis hebt. 19.00 uur Zondagsdienst. De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten: Zo: 9.30 Gerard Hop penbrouwers ep Sef Muysers. Misdienaars en lektoren: Za: 19.00 Peter Harrewijn en Arnoud Welschen, Lektor: A. Noyens. Zon dag: 9.30 Geijan en Pieter Reijn- ders. 11.00 Björn Kleeven en Casper Vloet. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger: G. van Loenen. Lektriee: Zr. Ilélène. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger: G. van Loenen. Lektriee: II. Brouwer. Maandag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Dinsdag: 13.30 Liturgiegroep. 16.45 Groepsmeditatie in het Stilte centrum (Pav. G., Ie deur rechts). Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de kapel. Donderdag: 16.45 Groepsmedita tie in het Stiltecentrum. Paterskerk Zaterdag: 8.00 Fam. Peters-Arts,- 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ONDAGSVIERING. Ben Aide ra (coll7; pastoor Remmeren; Martha Schwachliöfer (coll); Gerrit Janssen en overl fam. Zondag: 9.00 Voor Antoon en Nel Luypers-Philipsen; overl. oudera Raemekere-Pouwels. 11.15 Overl ouders en fam. Tlieuvenet-, Tbon Jeuken (coll); Annoinette Botden- Jeurissen; 18.00 overl. fam. Philipsen Maandag: 8.00 uit dankbaarheid 19.00 overl. fam. Madou-Claassen; jrg Tbon Kateman. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St Antonius 19.00 Antoon Lucassen Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen; 19.00 Wilhelmi na ran Den Munckhof-Sangers. Donderdag: 8.00 Tb van Ryn 19.00 Pater Floris Claessens. Vrijdag: 8.00 overledenen (offer bus) 19.00 Gezinsmis voor de vrede Misdienaars en akolieten: Za: 18.30 Rene Jansbeken. Zo: 9.00 Pa scal en Emiel Kuste re. 11.15 Martin Leender. 18.00 Johan Pouwels. Maandag en woensdag 19.00 Frank. Dinsdag en vrijdag 19.00 Saskia. Parochie Brukske Zondag: 10.00 Hoogmis. Voor Jan ran den Hurk (buurt) Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora- vondmis voor de 3e zondag door het jaar. Voor Drika Stiphout- Claassens(coll) jrd. Wim Jansen, overl fam. Andreas Voermans en Gertruda Peetere en zoon Jozef, Ma ria Emons-Vullings (coll), overl. ouders V. Bergen-Stiphout en zoon Jos. Zondag: 3e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geestelijk en tij delijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Gregoriaans, voor overl. oudera Reijndere-van Kuijk, Jan Schmitz, Leo Cortenbach 11.30 Door Kleuskens-Kustere (coll), Ger rit Engels. Maandag: 8.00 Voor de zieken van de parochie 19.00 Voor Agnes van Ass, Ber Philipsen en overl. fiim. Dinsdag: 8.00 Om vergiffenis van zonden te verkrygen.19.00 Voor Harrie Mommen Woensdag: 8.00 Voor de verkon diging van het Evangelie onder de volken 19.00 Voor Mieke Gommans- Van Oort )ran Collega's) Donderdag: 8.00 Voor Martin us Pontman en Gysbertus van Blok land 19.00 Voor Tbon Lange (coll). H. Uur Vrijdag: 8.00 Voor overl. fam. Jenneskens-Muijsere. 18.30 Kruisweg-oefening 19.00 Voor overl oudere Thielen-hendriks en overl. fam. Mededeling:Op donderdagavond 31 januari gespreksgroep, in de pastorie, om 20.00 uur. Op vrijdag avond 1 februari gesprekskring voor jongeren eveneens in de pasto rie om 19.45 uur (kapl. B. Clemens). Memisadn het weekend van 2 en 3 febr. is de jaarlijkse deurcollecte voor de Medische Missieaktie. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. oudres Linders-Hendriks, Bair van Dyk, Giel Vennekens en echtg.. Zondag: 8.30 Tot zekere intentie 10.00 Overl. fam. Kleuskens- Thoone, Mina Derckx, Wim Jans sen, dochter Nelly en overl. fam. Piet Direks, Giel Vennekens en echtg. Maandag: 9.00 Tot zekere intentie Dinsdag: 9.00 Overl. ouders Loonen-van Rens Woensdag: 9.00 Voor de 'overl. van hen die offerden met Aller zielen. Donderdag: 9.00 Pierre Poels Vrijdag: 9.00 Voor een zieke. Misdienaars: Za: 19.00 Stephanie Janssen, Saskia Litjens, Bianea Camps, Astrid Heitling. Zo: 8.30 Lu- do van Mill, Mark Camps, Tom Vaes- sen, Gys Weideven. 10.00 Veronique Philipsen, Callista Smedts, Lonneke van Asseldonk. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da mesoor). Lei Direks namens St. An- toniusgilde, Johanna Za'nders:Keijsers' Jan van Asten, Martinus Classens, Gertruda Wismans en overl. kinderen Zondag: 11.00 Hoogmis. (Heren koor) Petronella Custers-Litjens, overl. oudere Voor de vrede. Woensdag: 9.00 H. Mis Caroline Philipsen, Jan Bernard Custers, Wilhelmina Vergeldt, Maria Cox- Woltere. Vrijdag: 9.00 II. Mis T.e.v. H.Hart en voor priesterroepingen. St. Ba ten, Jeurissen. Parochie Leunen 3e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. uit dank baarheid voor een jarige, Frans Berkere-Sehwachöfer, Mathijs van Kempen en Johanna Lochtens, Sjaak Classenes Mdd. v. Tfeng en An na Verheijden Zondag: 10.00 Hgm. Teng Man der en overl. broers en zus, Harrie Vereteegen, weekd. Wim Voermans (6), weekd. Piet Keijzers (2) 11.15 Lsm. v. het welzijn van onze pa rochie. Maandag: 19.00 Lsm. Bert Man- ders en overl. ouders Dinsdag: 19.00 Lsm. Tteng en An na Verheijen Woensdag: 19.00 Lsm. Eduard en Stans Dietz Donderdag: 19.00 Lsm. Wim Voermans (vw de buurt). Vrydag: Vanaf 8.45 uur Zieken communie aan liuisl9.00 Lsm. T.e.v. H.IIart (vw. offerbloek) Gest. jrd. v. zuster Jeanne van Rens. Akolieten: Za: 19.00 Maaike Leijs- sen en Wendy Thoone. Zo: 10.00 Hgm. Paul en Frank de Klein en Fred Litjens. 11.15 Jos Direks en Er ik Lifjens. Misdienaars: ma t/m vr: 19.00 Marcel Broers en Robby Willems Lektoren: Za: 19.00 Mia Theunis. Zo: Harry Bovée Mededeling: Op zondag 20 janua ri 1991 overleed in het Bejaarden huis "De Wietel" te Helden onze oud-plaatsgenoot Helm Jenniskens in de leeftijd van 83 jaar. Na een plechtige uitvaardienst op donder dag 24 januari in onze parochie kerk legden wij hem te rusten bp ons kerkhof te Leunen. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Johanna Camps en tevens voor de overl. vader Th. Linders. Zondag: 3e Zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor Stefanie Coppus-De Groot v.w. de buurt. Akolieten: Richard Janssen. Misdie naars v.d. week: Paulien en Richard. Maandag: 8.00 II. Mis Uit dank baarheid.. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie. Woensdag: 8.00 H. Mis uit dank baarheid. Vrijdag: 8.00 H. Mis tot zekere in tentie. Rektoraat Veulen 3e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Jac Ewals en M. Ewals-Holtackers. Zondag: 11.00 Hoogmis voor V.d. Parochie Maandag: 8.30 H. Mis voor de vrede. Dinsdag: 8.30 H. Mis. Woensdag: 8.30 H. Mis Harry Hendrix. Donderdag: 8.30 H. Mis uit dank baarheid. Vrijdag: 8.30 H. Mis T.e.v. H.Hart ti.v. de offeraars. Akolieten: Zo: Twan Hagens en Bas Heintjes Misdienaars: R. Bexkens en G. Holte rrnans. Parochie Ysselsteyn 3e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Jan Arts (ruiters vereniging), jrd. Jan Hendrix, Lei Maessen en echtg. Zondag: 9.30 Mathius Arts, geestelijk welzijn van onze paro chie 11.15 Piet Potten en overl. fam. Potten-Coopmans. Maandag: 19.00 Jrd. Piet Ver- stapppen en echtg. Woensdag: 19.00 M. van Haperen en overl. fam. Jan Spreeuwenberg en overl. fam. overl. oudere Wismans-ran Veghel en H. Geurts, overl. ouders Philipsen-Cremers. Vrijdag: 19.00 Overledenen Parochianen Misdienaars: Za: 19.00 D. v.d. Burgt en R. Jenniskens. Zo: 9.30 R.en T. Berkers. 11.15 B. en S. Slan gen. Maandag: 19.00 M Arts en K. Jaspers. Woensdag en vrijdag 19.00 I. Potten en I. Slangen Spreuk van de week: "Er is nog nooit een goede oorlog of een slechte vrede geweest" Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Antoon Arts en Anna v.d. Zanden, jgt. Maria v.d. Iloogenhof, Johannes van Osch en Johanne Janssen. Misd.: Anja van Dyk en Ellen Poels. Zondag: 10.00 Maria en johanna van Rijswijck. Misd.: Kim Thielens en Anke Broeren 11.30 Teng Emonts, Misd.: Yvonne Tijsen en Mon. Goumans Maandag: 8.30 Harrie Bouten, Lamb. Lemmens, Cath. Hoemakere en kinderen jgt. Dinsdag: 8.30 Piet van Rijswijck. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 H. Mis Misd.: Ingrid Wismans en Linda poels Donderdag: 8.30 Maria Poels- Bouten. - Vrijdag: 8.30 T.e.v. H.Hart, Harrie Bouten (coll). Kerk poetsen: Mevr. Muysers- Verheijen en mevr. Arts-Janssen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Voor de parochie Zondag: 3e Zondag door het jaar. 10.00 Martinus van Kasteren Maandag: 8.30 Bijz. int. (M.J.) Dinsdag: 8.30 Voor de vrede. Woensdag: 8.30 Bijz. Int. (familie A.) Donderdag: 8.30 Voor vluchte lingen. Vrijdag: 8.30 Ter ere van H.Hart Misdienaars: Za: Kora en Rob. Zo: Gerben en Marieke. Lektoren: Za: Dora Arts-Mennen. Zo: Maria Lenkens-Ermens Op 2 en 3 februari zal de Memisa Kollekte plaats hebben. U krijgt dan folders. Als u een bijbel of bij- belsche geschiedenis thuis hebt, lees dan eens de geschiedenis van Jonas...God ontlopen kan men niet... Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor alle gestorvenen van tereur en oor log en hun nabestaanden, Wilhel mus Willems en fam. Willems-Drabbels, Jan Rouwens en fam. voor een zieke broer. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor P. ERmers tz.i. en uit dank baarheid en voor vader en moeder Bastiaans. 10.00 Hoogmis voor Ar- noldus Reijnders, Ria v.d. Oord- Berge, rector Heijnen en Martinus Geurts-Heldens env.b.i. Woensdag: 9.30 H. Mis te.v. de H Jozef uit dankbaarheid en tz.i. Vrijdag: 9.30 H. Mis T.e.v. Het H.Hart en tz.i. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 27 januari zal in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray, H.J.C. van Es voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst ge houden. Jehovah Getuigen Hierby nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltöespraak met als thema ;ERkent u Jehova' soevereiniteit in uw persoonlijke leven? in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. OECUMENISCHE BASISGROEP Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 27 januari is er een viering van de oecumenische basis groep "Heel de kerk, heel de we reld". Thema van deze viering is "Job". Plaats: Kapel bejaardencen trum Het Schuttersveld, Bergweg Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinderneven dienst. Mgr. Hanssenstraat 57 5807 BB Oostrum-Venray Tel. 04780-81 469 In deze cursus maakt U kennis met de kunst van het schoonschrij ven. Er worden naast een aantal ge schriften o.a. sierkoort en Unicaal behandeld naast het onderdeel ver sieren en indeling van teksten op papier. Na deze cursus zult u met plezier een geboorte felicitatiekaart oorkonde, gedicht of menu kunnen ealigraferen. De cursus start op woensdag 30 jan. in Venray. Voor inlichtingen kunt U bellen met de Volksuniversiteit Venray e.o. tel. 04780-80185. (adv.) Auto geramd Een eigenaar van een personen auto deed aangifte dat zijn auto be hoorlijk beschadigd was aangetroffen. Of die beschadiging op de parkeerplaats bij het zieken huis of op de parkeerplaats op het Gouden Leeuw terrein heeft plaats gevonden kon niet worden vast gesteld. Het voorval heeft plaatsgevonden tussen 8.30 en 9.30 uur, afgelopen dinsdag. Mogelijk dat getuigen opheldering kunnen brengen. In de brievenbus bank Tijdens het lichten van de brie venbus ran" een plaatselijke bank werd daar een portemonnaie ge vonden. Die bleek op naam te staan van een 25-jarige inwoonster. Die was haar portemonnaie kwijt ge raakt, maar ze weet niet of ze die verloren had of dat die was „ge rold". Via de politie kreeg ze haar portemonnaie terug met daarin haar persoonlijke bescheiden. De 90,- die erin zaten waren ver dwenen... Met de bloemetjes naar buiten Het klinkt ongelooflijk maar is waar gebeurd. Op de Stationsweg was door forcering van een raam toegang verkregen tot een woning. De gehele woning bleek doorzocht te zijn. Uiteindelyk bleek dat twee potten met bloemen verdwenen wa ren. Vermoedelijk moest de dader naar een receptie en was de bloe mist gesloten. Diefstal stofzuiger De eigenaar van een elektrozaak deed aangifte van diefstal van een stofzuiger ter waarde van ƒ400,-. Hoe de diefstal heeft kunnen plaats vinden kon niet worden vast gesteld. Poging tot inbraak Met een koevoet was getracht in een goed afgesloten nieuwbouwwo ning te komen aan de Vliezenweg. Er was behoorlyke schade aan raam en kozyn maar de dader is niet binnen geweest' Ruiten bekrast Ook in de Grotestraat waren en kele ramen van een winkel met een scherp voorwerp bekrast Schade enkele honderden guldens. Schennis der eerbaarheid Zaterdagmiddag kon de politie dankzij de inzet van personeelsle den van verschillende winkels in de Grotestraat een 36-jarige man aanhouden. Die had even daarvoor schennis der eerbaarheid gepleegd in een warenhuis tegenover 2 11-jarige meisjes. Die waren hier door hevig geschrokken. Perso neelsleden van dit warenhuis constateerden een en ander en zet ten een achtervolging in. Met mede werking van personeelsleden van een andere zaak kon de man wor den aangehouden. Hij werd ingeslo ten. verhoord en later, na verhoor, huiswaarts gezonden. Proces ver baal is opgemaakt. De politiewoord voerder vroeg ons vooral dank uit te spreken aan de medewerking die zij hadden gekregen van de ver schillende personeelsleden. Op donderdag 31 januari a.s. zal weer het verkeersspreekuur wor den gehouden. Bezoek aan dit spreekuur is uitsluitend mogelijk na afspraak Daartoe kan (telefo nisch) contact worden opgenomen met de secretaris van de werkgroep verkeersmaatregelen J. Nellen tel. 23250. Het verkeersspreekuur dat elke laatste donderdag van de maand wordt gehouden, biedt aan iedereen de mogelijk om ideeen en suggesties, problemen en klachten m.b.t. verkeerszaken mondeling voor te leggen en toe te lichten. Het verkeersspreekuur wordt ge houden door de Werkgroep Ver keersmaatregelen. Deze werkgroep adviseert het college van burge meesters en wethouders over ver- keersaangelegenheden. Deelnemers in de Werkgroep zijn de gemeentepolitie Venray en artib- telyke medewerkers, belast met verkeerszaken, van de gemeente Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het uitbreiden van een wo ning aan de Helfrichestraat 36 te Venray, tn.v. H.T.W.J. Hoogendam het verbouwen van een wo ning en bouwen van een garage aan de Ooster Thienweg 20 te Oostrum t.n.v. T.G.M. Verstegen het bouwen van een garage aan de Jan Poelsweg lc te Ys selsteyn tn.v. M.J.M. Theunissen het verbouwen van een garage tot berging en kamer aan de Isabel- lahof 33 te Venray t.n.v. R.P.M. Janssen De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 25 januari 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): ht uitbreiden van een loods aan de Oude Oostrumseweg 12 te Venray, t.n.v. Raedts Oostrum Hol ding bv. Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum het bouwen van een bedrijfs gebouw aan het Keizersveld te ven ray, tn.v. J.B.M. Klomp, Herik 11 De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 25 januari 1991 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Met ingang van 4 februari starten in het gemeentelijk combi zwem bad weer de zwemlessen voor parti culieren in de leeftyd vanaf 5 jaar. De zwemcursussen bestaan uit 12 lessen van elk 30 minuten. De kosten bedragen ƒ47,-, voor de leef tijdscategorie van 5 tm 15 jaar en ƒ61 voor degenen die 16 jaar of ouder zijn. Inschrijven voor deze zwemcursussen kan vanaf heden aan de kassa van het zwembad. De lestyden zyn als volgt: Maandag, donderdag 17.00-17.30 2x per week. 17.30-18.00 2x per week. Zwemopleiding vanaf 16 jaar: don derdag 20.00-21.00 uur (6 lessen) Diefstallen Van een aan de Mereeloseweg ge parkeerd staande bestelauto bleken de vier sierringen ontvreemd te zyn. Luchtklok gestolen Van het benzinestation aan de Noordsingel werd de luchtklok waar mee men banden op kan pom pen ontvreemd. Hoe de diefstal heeft plaatsgevonden kon niet wor den vastgesteld. De luchtklok heeft een waarde van ƒ800,- Op korte termyn zal de stichting instandhouding Kleine Landschap selementen (I.K.L.) starten met de uitvoering van beplantingsonder- houd in de winterperiode '90 - '91. Het werkplan omvat 14 objecten verspreid door de gehele gemeente. Daarin zijn 9 bosjes van diverse grootte en samenstelling opgeno men. De werkzaamheden die hier uitgevoerd worden, bestaan voorna- melijk uit het afzetten van hakhout in de randen en het dunnen van de overige beplanting. Naast deze bos jes worden een viertal lijnvormige beplantingen onderhanden geno men (houtwallen en singels) De hier uitgevoerde werkzaamheden bestaan ook voornamelijk uit het afzetten van hakhout. Waar nodig wordt in de divers objecten by- geplant. Deze 14 objecten zijn gelegen aan. - De Vliegert - Op de Kamp - 't Riebroek - ifestrik - Hoogriebroek De Hiept - Spraeland - Buitenweg (2 locaties) De bewuste beplantingen zijn eigendom van particulieren. Met deze eigenaren wordt een overeen komst gesloten, waarin aangegeven is wat de werkzaamheden in die be paalde houtopstand zullen zijn. Kosten zijn hier voor de eigenaren niet aan verbonden, slechts het vrijkomende (haart)hout dient ter beschikking van de uitvoerenden (het IKL) te worden gesteld. Met de uitvoering van deze wer ken wordt weer een deel van de be planting in het buitengebied van Venray opgeknapt, hetgeen de in standhouding van deze landschap pelijk waardevolle elementen ten goede komt. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de aanvraag van: J.P.A. Poels, Meereelsepeel 5a te Ysselsteyn op 15 januari 1991 in afwijking van de aanvraag, hinder wetvergunning is verleend voor het uitbreiden, wijzigen van een fok- varkensbedrijf, gelegen aan de ■Meereelsepeel 5a te ysselsteyn. H.G. Willemse, Rouwkuilen- weg 37 te Ysselsteyn, op 15 januari 1991 in afwijking van de aanvraag hinderwetvergunning is verleend voor het uitbreiden wijzigen van een mestvarkens- en mestkalkoe- nenbedryf alsmede schapenhoude rij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 37 te Ysselsteyn. H. Peetere, Beekweg 81 te Mer selo op 15 januari 1991 hinderwet vergunning is verleend voor het uitbreiden wijzigen van een var kensfokkerij en varkensmesterij gelegen aan de Beekweg 81 te Merselo. Timmerfabriek Venray V.O.F. uit Venrayop 15 januari 1991 hin derwetvergunning is verleend voor het ex artikel 6a hinderwet uitbrei den wijzigen van een Timmerfa briek, gelegen aan de Energieweg 20 te Venray. Maatschap Comelissen, Schei- weg 14 te Leunen op 15 januari 1991 hinderwetvergunning is ver leend voor het uitbreiden, wijzigen van een glastuinbouwbedrijf, gele gen aan de Scheiweg 14 te Leunen. M. Janssen, Peelweg 17 te Ys selsteyn op 15 januari 1991 hinder wetvergunning is verleend voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbreiden wijzigen van een mestvarkens- en legkippenbedrijf gelegen aan de Peelweg 17 te Ysselsteyn. W. Lüyten, Peelken 2 te Ys selsteyn voor het uitbreiden, wijzi gen van een fokvarkensbedrijf, gelegen aan Peelken 2 te Ys selsteyn. De beschikking en bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 24 februari 1991. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 15 januari 1991 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarechrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. Het bouwen van en woning aan de Maasheseweg 55 te Venray, tn.v. F.G. van Houdt, Sfe Odastraat 16 het bouwen van een woning aan de Maasheseweg 55a te Venray tn.v. P.G.G.M. van Houdt Maashese weg 52 het bouwen van een woning met garage aan de Nicolaashof 2 te Venray tn.v. J.C.M. van den Berg. Bingelkruid 11. het bouwen van de St Joriska- pel op het St Joriskwartier te Ven ray tn.v. de Stichting Veldeke te Venray p.a. Stationsweg 38. het plaatsen van een kweek- kasje aan de Leikeswei 5 te Casten- ray tn.v. J.W.M.M. Classens het uitbreiden van een garage Berging aan de Akkerweg 15 te Ven ray tn.v. H.G.M. Brands. het bouwen van een garage hobbyruimte en luifel aan het Kleindorp 31 te Venray tn.v. M.T.J. Schoenmakers het plaatsen van en kunst werk (9) aan het afleidingskanaal Loobeek - Smakt tb.v. Rijksweg 73, tn.v. Rijkswaterstaat Postbus 25 te Maastricht. het plaatsen van een kunst werk (9a) aan het afleidingskanaal Lobeek Smakt, tb.v. Rij lis weg 73 tn.v. Rijkswaterstaat Postbus 25 te Maastricht. het plaatsen van een Kunst werk (10) aan de Spurkt tb.v. Rijks weg 71 tn.v. Rijkswaterstaat Postbus 25 te Maastricht. het plaatsen van een kunst werk (11) aan de Maasheseweg tb.v. Rijksweg 73 tn.v. Rijkswaterstaat Postbus 25, te Maastricht. het bouwen van een kunst werk (17) aan de Rosakker 17 tb.v. Ryksweg 73, tn.v. Rykswateretaat, Postbus 25 te Maastricht. het bouwen van een carport aan de Maijolein 51 te Venray, tn.v. D.J.J. van Soest. het verbouwen van een stal ling aan het Grootdörp 50-52 tn.v. W.J. Volleberg, Grootdorp 50 het bouwen van een waren huis en slopen bestaande kas aan de Handrik 1 te Merselo tn.v. J. Th. A. Jacobs. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat by hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: J- Bosgoed, Steegse Peelweg 24 te Leunen voor een hinderwet vergunning voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbreiden wijzigen van een varkensfokbedrijf, gelegen aai de steegse Peelweg 24 te Leunen. P.A.Th. van Asten, Paardekop- weg 15 te Ysselteyn voor een hin derwetvergunning voor het artikel 6a Hinderwet uitbreiden, wijzigen van een fokvarkens- mestvarkens- en slachtkuikensbe- drijf, gelegen aan de Paardekopweg 15 te Ysselsteyn S.J.M. Nijssen uit Ysselsteyn voor een hinderwetvergunning voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbreiden, wijzigen van een cham pignonkwekerij,. gelegen aan de Puttenweg 56 te Ysselsteyn. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tol 12.00 uur worden ingezien tot februari 1991. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uui na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kuih nen gemotiveerde bezwaren schril telijk worden ingediend bj burgemeester en wethouders va Venray. Daarbij kan worden ve zocht de persoonlijke gegevens va degene die een bezwaarschrift ii dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om won verzocht (afdeling volkshuisvestin ruimtelijke ordening en milieub heer), kunnen tot één week voorb vengenoemde datum bezwaren od mondeüng worden gemaakt., waa bij over de aanvraag kan worde gesproken met de gemeente, aanvrager en eventuele overige aai wezigen. Alleen degenen die bezwaar hel ben gemaakt naar aanleiding vai de aanvraag en degenen, die kui nen aantonen dat zij niet (tijdig) i staat zijn geweest dit te doen, kui nen tijdens de verdere procedui bezwaar maken tegen de ontwei) beschikking en/of beroep indiene tegen de uiteindelijke beschikkin Burgemeester en wethouders voornoemd,

Peel en Maas | 1991 | | pagina 14