f5000,- Bestuursmutaties bij de muziekfederatie lion d'or HBV krijgt gelijk van het ministerie V Vierlingsbeek krijgt toch nieuwe Burgemeester Kabelaansluiting bij verhuizing stempelaktie Mallemoer verzorgt twee kerstconcerten Nachttoernooi Jubileum kerstwandeling in Geysteren Vogel tentoonstelling Kerstwinter- circus in Schouwburg Kerstconcert in Overloon Peter Winnen recipieert Formidabel kerstprogramma in Venrayse bioscopen St Theobaldus Gilde Overloon Groene Kruis Sporthal Openbare Bibliotheek Gevonden Stoffelhoeve houdt kerstshow OOK PEEL EN MAAS Donderdag 20 december - Pagina 3 Minister I. Dales van Binnelandse zaken heeft de gemeente Vierlings beek schriftelijk laten weten de va cature voor de burgemeesterspost zo spoedig mogelijk open te stellen. Verwacht wordt dat voor de kerst mis in de Staatscourant een oproep voor sollicitanten zal worden ge- plaats. De minister is na overleg met de commissaris van de Konin gin in Noord Brabant Fr. Houben tot haar besluit gekomen op grond van het ontwerp herindelingsplan voor de regio Land van Cuyck. In dat onlangs bekend gemaakte plan behoudt de gemeente Vierlings beek niet alleen haar zelfstandig heid maar zal zelfs worden uitgebreid met het 600 zielen tel lende dorp Stevensbeek. Vorige week werd bekend, dat Drs. G. Schampers, oud burgemeester van Uden en Oploo en notabene raadge ver voor de provincie voor het her indelingsplan nu als waarnemer is benoemd voor de gemeente Schaik. Natuurlijk is loco-burgemeester Jan Ronnes verheugd over het besluit van minister Dales."Wy hebben nooit gekozen voor een waarnemer en onze optie wordt nu ingevuld. Bovendien krijgen wij daardoor weer een bevestiging dat de ge meente Vierlingsbeek een zelfstan dige gemeente zal blijven". Aldus de heer Ronnes. Als de minister nu niet tot een besluit zou zijn geko men, dan was het volgens de loco- burgemeester e$n mogelijkheid ge weest de benoeming van een derde wethouder te onderzoeken. De nieuwe burgemeester H. van de Moosdyk die op 1 juli j.l. wegens ge zondheidsredenen halverwege zijn rit afscheid moest nemen. In maart van dit jaar meldde de minister aan de gemeente dat zy voorlopig geen beslissing wilde nemen over het al dan niet openstellen van de vacatu re. Omdat ze eerst duidelijkheid wilde hebben over de toekomstige indeling. Nu die duidelijkheid er is, staat volgens de minister niets het opstarten van de sollicitatieproce dure meer in de weg. Gemiddeld duurt het invullen van een burge meestersvacature een half jaar, maar voor de gemeente Vierlings beek behoeft dat niet zolang te du ren. Het staat nu al vast, dat er voor deze vacature veel sollicitanten zul len zyn. Tydens de Federatie voor Muziek gezelschappen in de Gemeente Ven- ray, van 10 december j.l., werd afscheid genomen van vijf bestuursleden: dhr. A. Janssen (Oostrum), dhr. J. Nellen (Oostrum), dhr. L. Smits (Ysselsteyn), dhr. H. vd. Steeg (Venray) en dhr. H. Ste vens (Ven ray). In de laatste jaren is er heel wat gebeurt, waaraan de thans schei dende bestuursleden hun bijzonde re aandacht en inzet hebben gegeven. Zo kwam er een nieuwe voorzitter, een veranderde opzet van de fedetatievergaderingen: goe de afspraken inzake Dodenherden king en Klaproosdag: goed overleg met de Muziekschool en haar Do centen. Te veel echter om alles op te noe men. Dit is slechts een greep uit de vele aktiviteiten die de scheidende bestuursleden in het verleden voor de Muziekfederatie hebben gedaan. De voorzitter benadrukte dit alles met de woorden; 'U gaf veel tijd en inzet'. Daarvoor onze welgemeende dank. De vergadering benadrukte dit met een spontaan applaus. Vervolgens werd door de schei dende bestuursleden een dank woord gericht tot de federatie vergadering waarbij het uitdrukke lijke belang van het bestaan van een goed funcionerende overkoepe lende organisatie werd benadrukt. Aan het einde van de vergadering werd de gelegenheid geboden om persoonlijk afscheid te nemen van de scheidende bestuursleden. Het huidige bestuur is volgt sa mengesteld: Voorzitter mevr. H. Poels-Peters, Dr. Poelsstraat 16 5802 AX Venray tel. 81782. Vice Vz dhr. G. Hendriks Weth. Pubbenstraat 7 5815 AK Merselo tel. 04786-554. Secretaris dhr. L. Vroemen Hee sakker 17 5811 AV Castenray tel. 04787-1365. Aktiviteiten coördinator: dhr. A. Koonings Hooipas 1 5809 BR Leu nen tel. 04780-86196. Penningmeester: Vacant De Huurdersbelangenvereniging HBV in Venray heeft van het mi nisterie van Volkshuisvesting gelijk gekregen in de kwestie of een huur der van een woning by verhuizing opnieuw aansluitingskosten op de kabeltelevisie moeten betalen. Vol gens het ministerie zou in het alge meen kunnen worden volstaan met een verhuistarief, zoals ook telefoo nabonnees bij verhuizing betalen. De Huurbersbelangenvereniging zwengelde deze kwestie aan by het ministerie naar aanleiding van een klacht van een bewoonster van De Bleek. By verhuizing naar haar nieuwe woning moest zy opnieuw het volle bedrag voor aansluiting op de kabel betalen, terwyl zy al had betaald voor een aansluiting in haar eerdere woning. De nieuwe be woners in haar oude woning be hoefden slechts ƒ24,- administratie kosten te betalen. Kabel Televisie Venray gaat van het standpunt uit, dat de aansluit kosten betaald moeten worden door e huiseigenaar, in dit geval de Wo ningbouwvereniging Noord Lim burg Doet de huiseigenaar dit niet, win met onze dan verhaalt KTV de kosten op de huurder. De HBV vindt dat oryuist, omdat de PTT by verhuizing slechts een verhuistarief in rekening brengt. Daarom heeft de HBV bij het mi nisterie gepleit voor eenzelfde rege ling. Het ministerie heeft de HBV meegedeeld, het in zijn algemeen heid met deze stelling eens te zyn. Het in rekening brengen van een verhuistarief of administratie kosten, mits de verhuizing binnen het werkgebied van KTV plaats- vind, wordt redelyk gevonden. Volgens het ministerie moet de HBV zich voor een regeling tot de gemeente wenden, die daarov er af spraken moet maken met de kabe lexploitant. De gemeente is bereid te praten over een betere regeling en KTV wil zich niet eerder hiero ver beraden voordat zij het officiële antwoord van het ministerie heeft kunnen bestuderen. KTV had de bewuste brief van het ministerie nog niet ontvangen. Ongeval Zaterdagmiddag vond in een koei- estal in Weverslo een ongeval plaats. Een 13-jarige jongen viel van de zolder. In zyn val greep hy zich vast aan een hendel, die een wals in werking stelde. Voor de jongen was het geluk dat een pak stro de wals blokkeerde maar toen had de jon gen al een beenfractuur en andere verwondingen opgelopen. Als het pak stro de wals niet had geblok keerd, waren de gevolgen veel ern stiger geweest zo stelde de deskundigen vast Drie weken het rijbewijs In een bocht van de Ericaweg on der Oirlo, zette zondagmiddag een 19-jarige automobilist de radiocas setterecorder harder. Door die ono plettendheid verloor hij de controle over zyn auto en voordat hy die on- der controle kon hebben was de auto tegen een boom gebotst De bestuurder moest voor behande ling naar het ziekenhuis. De ver wondingen bleken mee te vallen en kon hy naar huis worden overge bracht Hy beschikte slechts drie weken over een rybewys. Zyn auto was behoorlyk beschadigd. Tel. 82630 Tel. 88710 Vanaf zondag 23 december 1990 om 17.00 uur tot en met woensdag zijn wij gesloten. Donderdag 27 december 1990 zijn wij weer vanaf 11.00 uur geopend. Wij wensen u nog Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1991 toe. Fam. Math Stoks en medewerkers Op zondag 23 december verzorgt de volksmuziekgroep Mallemoer haar jaarlykse kerstconcert. Er zyn op die dag 2 optredens gepland: om 15.00 uur In zaal Wilhelmina te Swolgen en om 20.00 uur in zaal Kleeven te Geysteren. De groep zal liederen en melo dieën ten gehore brengen die ge schreven zyn rond het kerstfeest de jaarwisseling en het driekonin genfeest Het gaat daarbij om liede ren en melodiën die behoren tot het genre van de volksmuziek, af komstig uit Brabant Vlaanderen, Engeland en Italië. Ook dit jaar is er weer een aantal nieuwe liederen in gestudeerd. Mallemoer, heeft voor de optre dens op zondag 23 december een speciale gast uitgenodigd. Het is Ri- ni Janssen uit Swolgen. Zij bespeelt de Ierse harp. Het beloven intere- sante en sfeervolle optredens te worden. Iedereen die geïnteresseerd is in dit Volkse concert is zondag 23 de cember van harte welkom in zaal Wilhelmina te Swolgen (15.00 uur) dan wel zaal Kleeven te Geysteren (20.00 uur). De entree is gratis. Op zaterdag 22 december wordt in Sporthal de Wetteling het tweede nacht-zaalvoetbaltoemooi van FC 't Huuske georganiseerd. Het toer nooi staat onder leiding van Henk Willems en Harry Xhofleer. Aan vang is 21.30 uur. Na afloop is de prijsuitreiking in café-bar 't Huuks- ke aan de Paterslaan. Tweede kerstdag organiseert het Kon. St. Willibrordusgilde voor de 25 keer een wandeloriëntatietocht. Steeds heeft deze aktiviteit, niet in het minst vanwege de mooie en af- wisselingsryke natuur rond Geyste ren, zich in een warme belangstelling mogen verheugen. Of het nu goed of slecht weer is, de mensen willen er tweede kerstdag er op uit. Jong en oud zijn enthousi ast over de route, de vragen en de opdrachten. Het is een echte ge- zinstocht, waaraan iedereen kan meedoen. Zo ook deze jubileum- tocht. waarvoor men extra belang stelling verwacht In ieder geval heeft het gilde voor de deelnemers een verrassing in petto. Wandellief hebbers kunnen inschryven voor de tocht op woensdag tweede kerst dag tussen 11.30 en 14.00 uur in het Gildehuis, zaal Kleeven aan de Nieuwlandsestraat in Geysteren. Onderweg moet men een aantal vragen beantwoorden en een paar opdrachten (die iedereen kan doen) uitvoeren. Bovendien is er koffie en warme chocomel verkrijgbaar on geveer halverwege de routes. Nadat alle inschrijfformulieren zijn nage keken, vindt de prysuitreiking plaats, eveneens in het gildehuis. De eerste Venrayse Zang-en Kleurkanarie vereniging de Huis vriend organiseert dit jaar weder om de Gewestelyke Tentoonstelling van Gewest IV noord van de Alge mene Nederlandse Bond van Vogel houders in zaal den Engel, Pöststraat te Venray. Vele kwekers uit Midden en Noord-Limburg sho wen hun beste in 1990 gekweekte vogels, "tentoongesteld worden vele zang-kleur en postuurkanaries, tro pische vogels en grote en kleine parkieten in vele soorten. De ten toonstelling zal op 21 dec 1990 om 20.00 uur geopend worden door de Weledele heer Burgemeester van Venray. De tentoonstelling zal ver der die dag geopend zyn tot 22.00 uur. Zaterdag 22 dec. is de ten toonstelling geopend van 10.00 uur tot 22.00 uur en zondag 23 dec. van 10.00 tot 17.00 uur. Traditiegetrouw worden op le kerstdag weer circusvoorstellingen in de Venrayse Streekschouwburg gegeven. Dit keer worden de uitvoe ringen verzorgd door het Staatscir cus van Polen. Zoals gebruikelyk met clowns, wilde dieren, acroba ten etc. De voorstellingen zyn om 12.00 en 15.30 uur. Beide voorstellingen zyn op dit moment voor een groot deel uitverkocht Op zondag 30 dec. om 1130 uur geeft Odette Burger een viool recital. Ook enkele jaren geleden konden wy haar in Venray beluiste ren en de belangstelling was toen overweldigend. Dit jaar wordt het concert op maandag 24 dec. don derdag 27 en vrydag 28 dec. van 10.00 tot 16.00 uur. "tevens een uur voor aanvang van de betreffende voorstellingen. Elders in dit blad treft u een over zicht aan van het 2e gedeelte thea terseizoen Venrayse Streekschouwburg Er komen nog een aantal heel interressante voor stellingen die nog geboekt kunnen worden. We denken o.a. aan Harold en Maude met Mary Dresselhuys (een enorm sukses overal in het land) Amadeus de schitterende to neelversie waarnaast ook de be roemde film werd gemaakt. De suksesmusical Mata Hari, de prach tige Mozart Opera Le Nozze Di Figa ro in samenwerking met de Cardiff Opera (een van Englands beste ge zelschappen) de opperette van Of fenbach Orfeus in de Onderwereld door de Hoofdstadoperette (dus al- tyd een feest) het operetteconcert Fruhfling in Wien, de sukses show met Karin Bloemen, de ontzettend leuke toneelvoorstelling van Haye van der Heyden Jaloezieën met Tru dy Labij. Een nieuwe voltreffer van Seth Gaaikema etc etc. Dus nog vol op kwaliteit voor wie een fijne avond uit zoekt Fanfare Vriendenkring organi seert op le-kerstdag haar jaarlijks kerstconcert m.m.v. Overloon, Joung Sound, en zangvereniging Logeko. Ook de drumband van fan fare Vriendenkring neemt deel aan het concert. Op het programma staan werken van Philip Spartie, Jan de Haan, v. Zanten en vele be kende internationale kerstliederen. De dirigenten op le kerstdag zyn Witmy vd Berg Luut Lahaye, Chris Cuppen en "Ibon van Opbergen. Het concert is gratis toegankelijk en vindt plaats op le kerstdag in de St Theobaldus kerk te Overloon aan vang 15.00 uur. "Iter ere van het behalen van het nationaal kampioenschap wielren nen op de weg voor professionals wordt Peter Winnen op vrijdag 21 december a.s. een receptie aangebo den door zyn wielervereniging TWC de Kempen. De receptie wordt gehouden in zaal Lavryssen, Karei Mollenstraat 44a te Valkenswaard, van 19 00 tot 21.30 uur. Jongetje ging er vandoor Donderdagmiddag even na 12 uur, stak op de kruising Oude Oostrumseweg-Beatrixstraat-Vlier- straat een naar schatting 9 jarig jongetje op een blauw witte cross- fiets de kruising over. Een 36-jarige bestuurder van een personenauto remde nog wel af inaar de jongen botste toch tegen de auto en kwam ten val. De bestuurder stapte uit om te kijken of de jongen gewond was geraakt Deze sprong echter over eind en reed zonder dat zyn identi teit kon worden vastgesteld, weg. De bestuurder van de auto zit wel met een behoorlylte schade. De politie verzoekt getuigen van dit ongeval of mensen die weten wie deze jongen is, zich te melden by de politie. De bestuurder is behoorlyk ge dupeerd. Het kerstprogramma in Venray klinkt als een klok. Speciaal voor Venray wordt er een nieuwe copie gemaakt van de film Ghost Patryck Swayze speelt de hoofdrol in deze ha rtve rove rende film. Zondermeer een kerstsuprise van de eerste orde. Ghost heeft in de gehele wereld re cords van 1990 die tot vorig jaar op naam van Pretty Woman stond ge broken. Ghost is dus nummer 1 op de wereldranglijst. Maar er dient zich een nieuwe re cordbreker aan. Home Alone is vier weken geleden in Amerika gestart. Daar worden onvoorstelbare bezoekers-aantallen genoteerd. Het ziet er-naar uit dat Home Alone binnenkort de leiding in de werel- dranglyst zal opeisen. Home Alone is een uitstekende familiefilm die helemaal in de Kerstsfeer staat Het is een soort 'Schades'. Het schatje is ditmaal een byzonder lastig ventje, dat tydens de kerstvacantie van zyn ouders de boel op stelten zet Het is dus een enorm lachsukses dat het zeker in deze kersttyd goed zal doen. Walt Disney pakt dit keer uit met een fantastische Kleine Zeemeer min. De pers schreef dat Disney weer helemaal terug is. De film is te vergelyken met het beste wat Dis ney voortbracht o.a. Sneeuwwitje en Bambi. De Kleine Zeemeermin is het verhaal van een zeemeermin die niet meer onder water wil bly- ven wonen en verliefd wordt op een verlegen vissersjongen. De film- maatschappij heeft bepaald, dat er geen gereduceerde pryzen mogen gelden, omdat het een uiterst kost bare film is geworden waarvoor meer dan 1 miljoen tekeningen werden gemaakt en ingekleurd. De copiekosten die voor de premieres gelden komen daar nog eens bovenop. Vorige week startte Rocky 5. Het is vanzelfsprekend dat deze film ge prolongeerd is. Daarmee heeft Ven ray in het kerstprogramma de vyf beste films in huis, die momenteel in Nederland te zien zyn. Afgelopen zondag heerste er weer grote vreugde by de drumfanfare van het St Theobaldusgilde. In de Rynlial lb Arnheïn wisten zij n.l. met hun nieuwe show beslag te leg gen op de grote Ryhal-wisseltrofee. Van de 25 aanwezige korpsen kwa men zy als beste uit de bus. De tam- boermaitre mocht dan ook met trots deze bokaal in ontvangst ne men die werd uitgereikt door de di recteur van de Rynhal. Van de 100 punten wisten zy er 9033 te verza melen. Dit festival werd georgani seerd onder regelementering van de KNF en was en handen van de Arnhemse muziekfederatie. De jury rapporten vermelden 2x een 9, 2x een 9.5, en 2x 8.6. Een mooi re sultaat gezien de nog veel jeugdige deelnemers. Als opmerking schreef de jury: show met hoge amuse mentswaarde, goede arrangemen ten, een prima en verzorgd korps met een prima show. Van verschei- denen kanten kwamen er verzoe ken om optredens te verzorgen. M.i.v. 1 januari a.s. worden de spreekuur-uitleentyden in wijkge- bouw de Clockert en in Wanssum gewyzigd in: Wanssum: spreekuur en uitleen op dinsdag en donderdag van 13.00 -13.45 uur tel. 04784-1201. De Clockert: spreekuur en uitleen op alle dagen van: 15.00-1730 uur. tel. 04780-81269. Grote ravage Onvoldoende opletten van enkele autochauffeurs was er vorige week woensdagavond de oorzaak van dat op de Deumeseweg ter hoogte van de grens met Noord-Brabant een ongeval plaatsvond. Een 31-jarige bestuurder uit Gilze-Ryen was bezig om zyn com binatie achteruit een inrit in te zet ten. Een 52-jarige bestuurder van een personenauto uit Helmond zag deze manouvre te laat Hy probeer de nog te remmen maar zyn auto botste toch nog tegen de aanhang wagen op. Een achter hem rydende chauffeur van een personenauto bemerkte dit alles eveneens te laat en botste tegen de eerder genoem de personenauto op. De ravage was groot en ambulan ce en brandweer rukte met groot materieel uit. De ambulance kon ge lukkig zonder gewonden terugke ren. De brandweer behoefde alleen de weg vry te maken. Drank in bestuurder Het rijgedrag was aanleiding voor de politie om een onderzoek in te stellen. Hieruit bleek dat de bestuurder van een personenauto, een 44-jarige inwoner, te diep in het bekende glaasje had gekeken. Een ryverbod van vier uur en aanzeg ging dat proces verbaal zal worden opgemaakt waren de uitslag van de blaasproeven. De Wetteling Donderdag: Manual Rooyse VK VrUdag: Rank Xerox Jumpers Hento-Apollo 1 Venrode 1-Steeg Venray 2-SVCB 1 Drukshop 1-WykZuid Zaterdag: MHCV Korfbal SVCB 1-GFC 33 (D) Rooy 84-SVCB 3 MHCV Jumpers Nachttoem. Huukske Zondag: Gesloten Maandag: Gesloten Dinsdag: Gesloten Woensdag: ZW Wetteling Kersttoernooi 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 122.30-23.30 08.00-09.00 09.00-13.30 13.30-14.30 14.30-15.30 15.30-18.00 18.00-21.30 21.30-04.00 Een keuze uit de boeken over feestelyk eten voor de volwassenaf deling: DELTAS ideeënboek voor party's en feestjes: 1000 ideeën voor het ontvangen van vrienden en kennis sen, met feestelijke menu's, cock tail recepten, geschenkentips, het versieren van tafel en buffet en nog veel meer.... FEESTVIEREN: ideeën en tips voor gastvrouwen, gastheren en SOMEREN, E. van: Party's en feestjes, 101 ideeën en tips voor het ontvangen van gasten. PRUIKSMA, ANNEKE: De gedekte tafel. Ideeën voor tafelversieringen. FONTEIN-WENTHOLT, Recepten vodr feestelyké. dagen. SCHIPPER, JOOST: koken voor veel mensen. Diners, tienerfeesten, koude buffetten voor 8, 14, 21 of nog meer personen. FEESTELIJKE DESSERTS BELTERMAN, HANS. Feestelyke hapjes en drankjes: met meer dan 300 recepten en tips. De bibliotheek is op 24, 25 en 26 december en op 31 december en 1 januari gesloten. Gevonden voorwerpen van 11 t/m 17 dec. Blauw groen sjaal; Gele nylon re genbroek; Bruine klap- portemonnee; twee sleutels aan sleutelhanger; bos sleutels; zwarte leren schoudertas. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst 224. De Stoffelhoeve aan de Stations weg te Oostrum houdt op 2e kerst dag een kerstshow in hun vernieuwde zaak. Eerder dit jaar was de Stoffelhoeve al fors uitge breid met een etalage en een showroom voor geloogd grenen meubelen op de eerste verdieping van de zaak. Thans heeft men de benedenverdieping grondig aange pakt De wanden zyn nu gestuca- doord, er is verwarming aange bracht en er is een scheidingswand in de 20 meter lange schuur aange bracht Op de bededen verdieping wordt antiek verkocht De mensen denken vaak by de Stoffelhoeve aan antiek. Ten onrecht want de collec tie grenen meubelen en woondeco raties is aanzienlijk: zit-, eet- en slaapkamers en afzonderlyke ka mers voor baby's en tieners. Op an tiek gebied is de Stoffelhoeve gespecialiseerd in Zwitserse ka chels. Op dit gebied behoort de Stof- fehoeve tot een van de grootste zaken van het land. De kerstshow op 2e kerstdag is van 11.00 tot 17.00 uur. Speelgoedpistool in beslag genomen Nadat er by de politie klachten waren binnengekomen dat een jon ge man met een pistool rondliep in de buurt van de Boterbloem ging de politie op onderzoek uit Men trof daar een 16-jarige knaap aan die in het bezit was van een speelgoed pistool. dat erg veel op een echt pistool leek. Hy verklaarde hiermee gedreigd te hebben. Het speelgoed pistool werd in beslag genomen en de knaap werd over dit gedrag on derhouden. voor uw A KETTING A w FORMULIEREN w drukkerij van den munckhof bv grotestraat 68 venray tel. 04780-82727 ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. H. Schreven en J. Wittgen: 22/23-12:W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81405 25-12: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 26-12: T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 Weekenddienst voor de patiënten van P Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: 22/23-12: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 25-12: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85000 26-12: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 Dit Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 1800 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur Z1EKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tbl. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE .APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur Verder alleen voor spoedgevallen (vla het nachtluiiye) TANDARTSEN WEÉKENDDIENST VENRAV-YSSELSTEVN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: 22/23-12: B. RUYTEN, tel. 81383 25/26-12: H. JANSSEN, tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTIJK E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak 22/23-12: W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 25-12: J. van WINDEN Stationsweg 13. tel. 81336 26-12: R GOEDEGEBUVftE Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSENPRAKTIJ K W.H. K rem er en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Haay- makers. mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. VERMAZEREN Blitterswyck, tel. 04784-2273 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Vhn der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR Van der REIS Kuluutsheuve! 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04788-1327 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wykverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wykverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag t/m vrydag tussen 15.00 en 18.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uilleenartikelen kunt u terecht van maandag t/m vrydag van 15.00 tot 1800 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wykverpleeg kundige van de weekenddienst- Eenleder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgy mnastie k Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wykcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wykverpleegkundi ge van dinsdag en donderdag van 11.30 tot 12.00 uur. tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wy kgezondheldscen trum "Landweert" Venray: Spreekuur door de wykverpleegkundi ge op dinsdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur, tel. 88273 Wykgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur, tel. 04785-1492 Wykgebouw Wanssum St. Leonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag don derdag en vrydag van 0830 tot 09.00 uur, tel. 04784-1201 Wykgebouw Tienray Bernadettelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag woensdag en vrydag van 13.00 tot 13.45 uur. tel. 04789-1397 Indien u dringend iets nodig heelt en uw wykgebouw is piet bereikbaar kunt u zich vervoegen op een van de andere wykgebouwen op de aangege ven tyden. ALGEM. HULPDIENST VENRAY Ttel. 04780-84163 Bereikbaar van maandag t/m vrydag de gehele dag tot 22.00 nur en in het weekend van 9.00-1 L00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. tel. 04780-26262 Spreekuur: dagelyks van 9 tot 10 uur

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3