Commissievergaderingen in november Spreekuren van burgemeester en wethouders voortaan alleen op afspraak te bezoeken y viso NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak Bouwvergunning aangevraagd Kollektekalender Commissie algemene zaken Commissie ruimte lijke ordening en volkshuisvesting Commissie economische zaken Commissie culturele zaken Commissie milieuzaken Commissie financiën Bouwvergunning aangevraagd Commissie onderwijs, jeugd, sport en rekreatie Commissie sociale zaken Commissie maatschappelijke zaken Bekendmaking Bouwvergunning aangevraagd Spreekuur Welstandscommissie Hinderwet Bouwvergunning verleend Hinderwet Hinderwet Commissie openbare werken PEEL EN MAAS Donderdag 1 november - Pagina 16 pEE RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk, mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Ven ray zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een carport aan de Zandbleek 44 te Venray, tn.v. J. Valks; het uitbreiden van een car port cq. berging aan de Kruiden laan 246 te Venray, t.nv. J.H.J.M. v.d. Leeuw; het uitbreiden van een car port berging aan de Kruidenlaan 244 te Venray; tn.v. P.J.A.M. v. Aarssen. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 2 november 1990 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche 22 t/m 28 okt: Prins Bern- hardfonds. 29 okt t/m 4 nov.: Unesco Centrum Nederland. 5 t/m 9 nov.: Nederlandse Brand wonden Stichting. 10 nov.: Spio. 12 t/m 18 nov.: Nationaal Jeugdfonds. 19 t/m 25 nov.: Diabetes Fonds Ne derland. Alleen voor deze kollektes is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De kollektanten en koliektri ces moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. Zoals bekend houden de burge meester en de wethouders elke week op maandagmorgen spreek uur van 10.00 tot 11.00 uur. Tot nu toe kon iedereen, zonder dat men vooraf daarvoor een afspraak hoef de te maken, dit spreekuur bezoe ken. Een melding van de receptie vlak vóór of tijdens het spreekuur was voldoende. Op het eerste ge zicht wellicht erg klantvriendelijk, maar nader bekeken toch niet al tijd even praktisch. Een ongekon- troleerd spreekuurbezoek leidt namelijk nog wel eens tot een zoda nig groot 'aanbod', dat lange wacht tijden kunnen ontstaan. Door de tijdsdruk die daarvan het gevolg kan zijn is een echt klantgerichte behandeling van de spreekuurbe zoekers niet goed mogelijk. Om tot een betere spreekuurbe handeling te komen heeft het colle ge van b. en w. daarom besloten, dat met ingang van 15 november a.s. voor elk spreekuurbezoek vooraf een (telefonische) afspraak moet worden gemaakt. Daardoor wordt het mogelijk om niet alleen het aantal bezoeken per spreekuur in goede banen te leiden en een meer konkrete bezoektijd af te spreken, maar is het voor de collegeleden ook mogelijk om zich op het spreekuurbezoek inhoudelijk voor te bereiden. Dat leidt tot een betere, snellere en meer efficiënte èn klantgerichte behandeling van en voor de spreekuurbezoekers. De spreekuren van de collegele den blyven gewoon op de maan dagmorgen gehandhaafd. Wie het spreekuur wil bezoeken, moet dat vóór donderdagmiddag 12.00 uur voorafgaand aan het spreek uur mondeling (maar het mag ook schriftelijk) kenbaar maken aan de administratief mede werkster van de stafeenheid Bestuursondersteuning, mevr. A. Every, tel. (04780)-23269 (alléén voormiddags), onder opgave van het onderwerp, waarover men wil komen praten. Op 5 november a.s. vindt om 18.00 uur een openbare vergade ring plaats van de commissie alge mene zaken, op kamer 004 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Verslag vergadering 4 oktober jl. 2. Mededelingen en ingekomen stukken (ter inzage.zijn gelegd enkele reglementen ter uitvoe ring van de Wet Persoonsre gistratie). 3. Ontwerp-raadsvoorstel voor het verlenen van een krediet tb.v. lo pende investeringen automati sering. 4. Stand van zaken artikel 12-procedure (monderling infor matie betreffende de voortgang). 5. Gewestaangelegenheden. 6. Rondvraag. Op maandag 5 november a.s. vindt om 18.00 uur een openbare vergadering plaats van de commis sie ruimtelijke ordening en volks huisvesting, op kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Verslag vergadering 1 oktober jl. 2. Behandeling afdoenings-/aan- dachtspuntenlyst oktober 1990. 3. Diverse raadsvoorstellen tot het nemen van voorbereidings- besluiten: - t.b.v. de bouw van een woning aan de Van Beurdenweg te Ys- selsteyn door de heer H. Hendrix; - tb.v. de bouw van een woning aan de Kerkweg te Ysselsteyn voor de heer G. Spreeuwenberg; - t.b.v. de bouw van een woning aan de Kerkweg te Ysselsteyn door de heer F. Swinkels. 4. Raadsvoorstellen tot het aangaan van grondtransakties: - grondruil met Torro, t.b.v. bouw magazijnruimte en herinrich ting expeditie-terrein 'De Schakel'; - verkoop strookje grond aan de Merseloseweg aan Maatschappij van Onroerende Goederen te Amsterdam. 5. Raadsvoorstel tot vaststelling uit gangspuntenota planontwikke ling Vlakwater. 6. Kredietvoorstel inzake offerte opstelling integrale dorpennota. 7. Ingekomen stukken en medede lingen. 8. Rondvraag. Wegens het ontbreken van vol doende agendapunten gaat de ver gadering van deze commissie op dinsdag 6 november a.s. niet door. Wegens het ontbreken van vol doende agendapunten gaat de ver gadering van deze commissie op dinsdag 6 november a.s. niet door. Op woensdag 7 november a.s. vindt om 18.00 uur een openbare vergadering plaats van de commis sie milieuzaken, op kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Gewestaangelegenheden. 2. Verslag vorige vergadering. 3. Ingekomen stukken en medede lingen. 4. Vaststelling uitgangspuntennota planontwikkeling Vlakwater. 5. Rondvraag. Op woensdag 7 november a.s. vindt om 18.00 uur een openbare vergadering plaats van de commis sie financiën, op kamer 004 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Verslag vergadering 3 oktober jl. 2. Mededelingen en ingekomen stukken: - brief ministerie financiën inza ke voorschot aanvullende bydrage; - overzicht portefeuilleverdeling gewest Noord-Limburg; - informatie betreffende de Wet Persoonsregistratie; - brief inzake verruiming garan tienormen. 3. Nota verschillen-analyse reke ning 1989. 4. Nota risiko-reserve NLW- bedrijven; 5. Gewestaangelegenheden. 6. Artikel 12-aangelegenheden. 7. Rondvraag. Alle commissievergaderingen zijn openbaar. Aan het begin van elke vergadering krijgt de publie ke tribune gelegenheid om ge bruik te maken van het spreek recht. Burgers kunnen dan het woord voeren over onderwerpen, die op de agenda staan, maar óók over andere zaken, die tot het werkge bied van de betreffende commis sie behoren. Art. 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zyn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet, medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): - het plaatsen van een kas t.b.v. glastuinbouw aan de Roffert 8 te Castenray, t.n.v. J.M.M.M. Classens; - het bouwen van een woning aan de Ellerbecklaan te Venray, tn.v. J.M. Kaanen, Groesbeekseweg 16 te Mook. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 2 november 1990 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Op donderdag 8 november a.s. vindt om 18.00 uur een openbare vergadering plaats van de commis sie onderwijs, jeugd, sport en re kreatie, op kamer K19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken en mede delingen. Netwerk nr. 310, 311, 312, 313 en 314; jaarverslag 1989/werkplan 1990 RISC; Evaluatie Huiswerkbegelei- dingsprojekt Venray; Overzicht van aangiften/werke lijke schades als gevolg van van dalisme by Venrayse basisscho len (1987 t/m 1990); Vastgestelde reglement Leer plichtadministratie i.h.k.v. de Verordening Persoonsregistra ties gemeente Venray. 4. Gewestzaken: .Overzicht portefeuille verdeling. 5. Veststelling verslag van de com missievergadering d.d. 6 sep tember 1990. 6. Concept-raadsvoorstel inzake het beschikbaar stellen van een krediet ad ƒ86.162,- tb.v. het vervangen/aanvullen van mate rialen alsmede het aanbrengen van een valbeveiliging in de sporthal (gedeeltelijke beste ding vrije ruimte 1990). 7. Concept-raadsvoorstel inzake vaststelling tarieven sportak- kommodaties 1991. 8. Bundeling van reakties op uit gangspuntennota tb.v. planont wikkeling voor het gebied Vlakwater. 9. Concept-raadsvoorstel inzake Programma Additonele Scho ling (PAS) basisedukatie 1990. 10. Concept-raadsvoorstel inzake verzoek ex artikel 74 WBO om vergoeding van de kosten voor het vervangen van een vitaal onderdeel van een cv-ketel ten behoeve van basisschool H. Ma ria te Oostrum. 11. Concept-raadsvoorstel voor het beschikbaar stellen van gelden voor het herstellen van schaden aan gebouwen van het open baar onderwys over 1989. 12. Rondvraag. 13. Sluiting. Wegens het ontbreken van vol doende agendapunten gaat de ver gadering van deze commissie op maandag 5 november a.s. niet door. Wegens het ontbreken van vol doende agendapunten gaat de ver gadering van deze commissie op dinsdag 6 november a.s. niet door. Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierdoor bekend hun besluit van 30 oktober 1990, waarbij in verband met het maken van filmopnames in Smakt tot de volgende tydelijke verkeersmaatre gelen is besloten op 3 november 1990 van 12.00 tot 16.00 uur of zo veel korter of langer als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is: I. door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerste kens in beide richtingen geslo ten te verklaren voor alle verkeer behalve voetgangers: a. de St. Jozeflaan tussen ener zijds de provinciegrens by de aansluiting met Broek en an derzijds de aansluiting met de Carmelietenstraat en; b. de Pelgrimslaan vanaf de krui sing met Loobeek in westelij ke richting; II. voor zover de omstandigheden dit toelaten en de veiligheid van personen of goederen niet in ge vaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van de onder I ge noemde verkeersmaatregelen ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zyn of hun bedrijf uitoefenen aan de onder I vermelde wegen en de woning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motor voertuig kunnen bereiken; b. wanneer wij het motorvoer tuig besturen in opdracht of met toestemming van de on der a. vermelde personen en onder aan die personen gestel de voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanne melijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I genoemde ver keersmaatregelen gelden, ge bruik moeten maken van de onder I vermelde wegen voor het laden of lossen van goede ren of voor het verrichten van noodzakelyke werkzaamhe den met het door hen bestuur de motorvoertuig en deze aktiviteiten niet of bezwaarlyk op andere, wijze kunnen ver richten.' Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na datum van deze bekendmaking be roep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend by de commissaris van de Koningin in Limburg. Burgemeester en wethouders voornoemd. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een woning aan de Andeslaan te Venray, t.n.v. G.J.R v.d. Ploeg, Hoogakker 5; het slopen van een garage aanbouwen bejaarden-unit aan de Whistlerstraat 8 te Venray, t.n.v. L.W.J. Arts; het bouwen van een kantoor ruimte aan de Noorderhof te Ven ray, t.n.v. Ruhl, Haegens en Van Aar, Pr. Bemhardstraat 15; het bouwen van een woning aan de Andeslaan te Venray, tn.v. J.M.H. Versteegen, Pettenma kerstraat 12; het verbouwen van een boer derij aan de Puttenweg te Ys selsteyn, t.n.v. EW.J. en M.F. v.d. Weijer; het uitbreiden van een wo ning aan de Brennerlaan 14 te Ven ray, t.n.v. A.H.P.M. Wintels; het bouwen van een garage/ berging aan de Dorperveldweg 21 te Merselo, t.n.v. P.H.J. Gommans. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 2 november 1990 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, Op maandag 5 november wordt om 10.00 uur spreekuur gehouden door een vertegenwoordiging van de Welstandscommissie. Dit spreekuur is bedoeld om desge wenst aan de indieners/belangheb benden nadere toelichting te verstrekken over eerder door de Welstandscommissie uitgebrachte adviezen ten aanzien van reeds in gediende bouwplannen. Belangstellenden voor het spreekuur dienen zich vooraf aan te melden bij de sekretaris van de Welstandscommissie, de heer C. van Rossum, tel. 04780-23377. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op 23 oktober 1990 hinderwetver gunning is verleend op de aanvraag van: Cox Metaal te Leunen voor het oprichten en in werking hebben van een metaalverwerkend bedryf, waar elektromotoren worden ge bruikt met een gezamenlijk vermo gen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Smakterweg 27 te Venray; A. Donkeres te Ysselsteyn voor het uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkerij en -mesterij, gele gen aan de Meerselsepeel 11 te Ys selsteyn; A. van Hoof te Vredepeel voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbrei- den/wyzigen van een varkensfokke rij en -mestery, gelegen aan de Twistweg 10 te Vredepeel; G. Comelissen te Leunen voor het uitbreiden/wyzigen van een champignon kwekery, gelegen aan "de Teeuwenhofweg 21 te Leunen; Tooling Teknica bv te Venray voor het oprichten en in werking hebben van een constructiebedrijf voor gereedschappen en machine onderdelen, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan Keizersveld 20 te Venray; L. Willems, Laagriebroekse- weg 24 te Leunen voor het oprich ten en in werking hebben van een kwekerij voor diverse plant- en knolmaterialen in kassen en volle grondteelt, gelegen aan de Laagrie- broekseweg 24 te Leunen; J. Swaghoven te Oostrum voor het oprichten en in werking heb ben van een inrichting voor machi nale houtbewerking ('keuken studio'). gelegen aan De Hulst 5 te Oostrum. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 1 decem ber 1990. Tot bovengenoemde datum kan bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zijn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzy voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 23 oktober 1990 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zyn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het inbouwen van een winkel unit aan De Bleek 72 te Venray, tn.v. Friendchise bv, Burg. Verder- laan 11 te De Meem; het vernieuwen van een pui plaatsen luifel aan de Kapelaanspad 6 te Venray, t.n.v. Dormael VTM bv, Sterrenbergweg 44 te Soest^rberg; het bouwen van een onder grondse mestopslag aan de Laag- heidseweg 23 te Venray, tn.v. Maatschap J.T.H. en J.B.E. van Well; het uitbreiden van een cham- pignonkwekery aan de Potteven- weg 16 te Ysselsteyn, tn.v. W.M.J. v. Wijlick; i het bouwen van een garage carport aan de Grauwveen 13 te Ys selsteyn, tn.v. P.J.AM. Peters; het bouwen van èen garage carport aan de Grauwveen 15 te Ys selsteyn, tn.v. G.P.J.M. Linders; *1 het bouwen van een woning aan de Brienshoekweg la te Leu nen, tn.v. Th.P.M. Hendrix, Briens hoekweg 3.; Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat door hen op de (gewyzigde) aanvraag'van J.M. Claessens te Ysselsteyn op 23 okto ber 1990 hinderwet vergunning is verleend voor het uitbreiden/wijzi gen van een legpluimveebedryf en varkensmestery, gelegen aan de Heidsepeelweg 46 te Ysselsteyn. De beschikking en bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 1 decem ber 1990. Tbt bovengenoemde datum kan by de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State een beroepschrift (in tweevoud) worden ingediend door de aanvra ger, de betrokken adviseurs, dege nen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend en degenen die aan kun nen tonen niet (tijdig) in staat te zyn geweest dit te doen. Op bovengenoemde datum wordt de vergunning van kracht tenzy voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan om de beschikking te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, afde ling voor de geschillen van bestuur, postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Gewyzigde Kennisgeving bekend making Ontwerpbeschikking Burgemeester en' wèthouders van Venray maken bekend dat zy van plan zijn om, onder het stellen van voorschriften, positief te beschik ken op de aanvraag voor een hin derwetvergunning van A.H.GJ Jenniskens te Leunen, voor het uit breiden/wijzigen van een fok- en mestvarkensbedrijf, gelegen aan de Enge Steeg 1 te Leunen. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken liggen overeen komstig eerdere kennisgeving sedert 25 oktober 1990 op het raad huis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur ter inzage; in afwij king van de eerdere kennisgeving is de inzagetermijn tot uiterlijk 8 november 1990. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telyk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen; kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Op donderdag 8 november a.s. vindt om 18.00 uur eeii openbare vergadering plaats van de commis sie openbare werken, op kamer 127 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Verslag vorige vergadering. 2. Ingekomen stukken en medede lingen. 3. Gewestaangelegenheden. 4. Bespreking inhaalprogramma onderhoud wegen, in kader van 'artikel 12'. 5. Rondvraag. het verbouwen van een wo ning aan de Noordsingel 25 te Ven ray, t.n.v. M.J. Hermans; het inbouwen van een winkel unit aan de Kapelaanspad 12 te Venray, tn.v. Venrode bv, Kempweg; het verbouwen van een wo ning aan de Zwartwater 1 te Vrede peel, tn.v. J.W.M. van Bommel. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche

Peel en Maas | 1990 | | pagina 16