Haken en ogen aan verdubbelen van het aantal asielplaatsen 9.95 3.95 Florado Bloemen Nieuw winterprogramma Rundveevoeders van Havens Arbeidsongeschikten raken verstrikt in de hulpverlening Red Caps Jubileum geslaagd Rondleiding in Oorlogs- en Verzetsmuseum Geslaagde start feestweek 'De Essel' Bodemvervuiling nabij pompstation Oostrum niet' verontrustend voordeelaktie <18 nyo 4m PEEL EN MAAS PEEL en maas Donderdag 11 oktober Pagina 7 De gemeente Venray, die in het kader van de opvang van asielzoe kers de centrale plaats is voor de gemeenten in noordelijk Noord- Limburg, heelt zy een notitie op gesteld over de financiën van en knelpunten by de opvang van asiel zoekers. Aanleiding voor deze noti tie is mede het verzoek van het ministerie om het aantal asielplaat sen in de gemeenten Venray, Horst, Grubbenvorst, Meerlo-Wanssum, Gennep, Bergen, Broekehuizen en Sevenum te verhogen tot twee pro mille van het aantal inwoners, of wel 200 asielplaatsen. Het aantal asielplaatsen bedraagt op dit moment 100, waarvan 35 in Venray. Wenneer voldaan wordt aan het verzoek van het ministerie, moet Venray aan 70 asielzoekers onderdak verschaffen. De kosten hiervan worden overigens door het Ryk vergoed. Maar zover is het nog niet, omdat uit de notitie blijkt, dat er nogal het een en ander geregeld moet worden met betrekking tot de huisvesting van de asielzoekers. Ook ten behoe ve van de vrywilligers, die de asiel zoekers begeleiden, zullen beslui ten moeten worden genomen. Van daar, dat aan de participerende gemeenten wordt voorgesteld voor lopig geen gehoor te geven aan het verzoek van het ministerie en de besluitvorming daarover op te schorten tot in de eerste helft van 1991. HUISVESTING De huidige 100 asielplaatsen zijn gerealiseerd in 23 woningen, uit eenlopend van 3 tot 6 asielplaatsen per woning. Een aantal asielzoekers beschikt niet over een eigen afsluit bare kamer. Berekend is, dat er op dit moment 200 kamers te weinig zyn. Daarom zullen de woning bouwcorporaties verzocht moéten worden daaraan hun medewerking te verlenen door aanvullend wonin gen beschikbaar te stellen dan wel woningen te ruilen. In het kader van dit streven zullen in Venray twee extra woningen en in Bergen een extra woning gehuurd moeten worden. Voorgesteld wordt een nader vast te stellen bedrag uit te geven voor de eerste inrichting van de drie nieuw te huren woningen en de aanvullende inrichting van zes nieuw te betrekken woningen als gevolg van inruil van andere wonin gen. Vier woningen zullen moeten worden aangepast i.v.m. het kreë- ren van een vierde slaapkamer. VRIJWILLIGERS De asielzoekers worden od dit moment met veel inzet begeleid door 40 tot 50 vrijwilligers. Voor gesteld wordt deze vrijwilligers met ingang van 1 januari 1991 een on kostenvergoeding te geven van 50,- per maand, verbandhoudende met hun aktiviteiten (reizen, telefoon, postzegels, etc.). Daarnaast is er het voorstel ten behoeve van de vrijwil ligers een (kollektieve) autoverzeke ring af te sluiten tegen de finan ciële gevolgen van ongevallen. De in oprichting zijnde regionale organisatie zou jaarlijks een subsi die dienen te krijgen in de exploita tiekosten, terwijl het jaarlijks budget van de plaatselijke vrijwilli- gersgroepen voor sociaal-culturele aktiviteiten verhoogd zou moeten worden naar een vast bedrag van ƒ250,-, vermeerderd met een bedrag van ƒ200,- per asielplaats; een en ander eveneens met ingang van 1 januari 1991. REAKTIES Hoewel volgens wethouder J. Driessen de reakties van de ge meenten voor 1 december bij de ge meente Venray binnen moeten zyn, heeft maandagavond de PvdA- fraktie in de Venrayse gemeente raad al een standpunt laten horen. Tydens de vergadering van de com missie voor sociale zaken liet mevr. T. Kemmelings weten, dat volgens haar fraktie de gemeenten in nooi^ delyk Noord-Limburg sneller het aantal opvangplaatsen voor asiel zoekers moet verdubbelen, met het oog op de overbevolking van de gro te opvangcentra. De doorstroming van asielzoekers naar de gemeen ten zou sneller moeten. Wethouder J. Driessen stak evenwel een waar schuwende vinger op, omdat het huidige vrijwilligerskorps daarop niet is berekend. Overigens konden alle frakties zich met de uitgangspunten van de notitie verenigen, al wilde mevr. Kemmelings eerder dan in 1991 het aantal asielplaatsen verdubbeld zien. Maar zoals altijd: het gaat hier om een advies aan b. en w. waarna de gemeenteraad het laatste woord heeft. De eerste dagen van het feestpro gramma zitten erop; voldaan en te vreden wordt hierop teruggekeken. Vrijdagmorgen is gestart met een programma voor alle leerlingen met de leerkrachten als hoofd rolspelers op het podium. Gein spi- reerd door diverse tv-programma's brachten leerkrachten een wei-ve lende show: van de Cactusshow tot en met de Honeymoon Quiz, niets ontbrak en vooral niets bleek te gek. De glunderende gezichten en de spontane reakties van de leerlin gen maakten duidelijk dat de in spanningen van het team werden gewaardeerd. 's Middags kwamen 150 geïnte resseerden luisteren naar enkele le zingen met betrekking tot de samenwerkingsprojekten Basis On derwijs - Speciaal Onderwijs. De heer Knol betoogde dat het beleid van het ministerie gericht is op het terugbrengen van het aantal leer lingen binnen het Speciaal Onder- wys; De heer Van Gend schetste de ervaring in de regio Nijmegen, ter wijl de heer Mühlradt een overzicht gaf van de ontwikkelingen in de sa menwerking Basis Ónderwijs - Spe ciaal Onderwijs in Noord-Limburg. Naar aanleiding van de lezingen van de heer Mühlradt kan gekon- kludeerd worden dat Noord-Lim burg, gezien de opzet en de eerste konkrete ervaring, voortvarend te werk gaat. Bovendien worden de BOSO-aktiviteiten in de regio gedra gen door zeer veel scholen. Aansluitend vond een receptie plaats, waar velen het bestuur en de direktie de hand kwamen drukken. Zaterdag hebben velen van de gelegenheid gebruik gemaakt om nader kennis te maken met het on derwijs dat op 'De Essel' gegeven wordt. Doordat leerlingen in de di verse lokalen zelf lieten zien waar aan ze dagelij les werken, werd het voor velen een boeiende en infor matieve middag. Na de open dag waren het de oud leerlingen en de oud-leerkrachten die in groten getale naar 'De Essel' kwamen. Hartverwarmende ont moetingen tussen oud-leerlingen en oud-leerkrachten vonden op de ze reüni plaats. Gezien de reakties is de behoefte aan dergelijke ont moetingen bij oud-leerlingen groot. Deze week staan nog vele aktivi teiten op het programma; de door leerkrachten samengestelde 'musi cal' voor ouders en familie vormt hierby een van de hoogtepunten. In een reaktie zwaait de heer Mühlradt, direkteur, de medewer kers van zijn school veel lof toe: 'er is erg veel werk verzet, met een enorme inzet' aldus de heer Mühlradt. WEER RAGE VAN DIEFSTALLEN AUTO-EMBLEMEN Er werd de vorige week reeds aan gifte gedaan van diefstal van een Mercedes-embleem vanaf een aan de Eikenlaan geparkeerde Merce des. Daarna kwamen nog verschil lende identieke meldingen binnen. Ook bij andere Mercedes-auto's was de ster, veelal met grof geweld, van fie auto afgetrokken. In een geval Werden zelfs deuken in de auto aan gebracht. Andere merken zyn ook in trek. Zo was het Alfa Romeo-embleem van een op de Grote Markt gepar keerde personenauto gerukt, ter wijl het embleem van een Opel Kadett, geparkeerd op het Gouden leeuwterrein, er af was gerukt Sinds vorige week donderdag is het winkelgebeuren in Venray ver rijkt met een nieuwe winkelformu le op het gebied van fietsen. Profile bv opende in De Bleek de tiende Vrijwielwinkel. De nieuwe winkel formule is gericht op de rekreatieve waarde die aan het fietsen is toege voegd: modetrends in de fiets- branche, modieuze kleding voor de hedendaagse fietser, etc. Profile heeft hier in haar winkelformule op ingespeeld, zich er ook van be wust zijnde dat met alle voortschrij dende technieken op rijwielgebied, het vakmanschap voorop staat. De winkel beschikt daarom over een modern uitgeruste werkplaats. Het beheer van de winkel is in handen gegeven van Berry en Marianne Theijssen, die over de nodige ken nis, ervaring en vakmanschap be schikken. Het assortiment fietsen is af gestemd op iedere gebruiker, van kleuterfiets tot racefiets, van bood- schappenfiets tot ATB-bikes, en van bekende merken zoals Giant, Koga Myata, Pacific en Altra. Op de foto dhr. en mevr. Theijs sen tussen enkele prijswinnaars van de stierenvechterswedstryd die ter gelegenheid van de opening werd gehouden. Maar liefst twee fietsen, twee regenpakken en twee fietscomputers konden aan de ge lukkige winnaars worden over handigd. 'De verhoogde concentraties ni traat, sulfaat, zink en nikkel, in het grondwater bij het pompstation in Oostrum geeft nog geen aanleiding om hier direkt aktie tegen te onder nemen'. Dit meldde wethouder Hoppenreijs afgelopen woensdag tijdens de commissievergadering voor milieu. Vanuit de raadsverga dering was, met name door dhr. Jansen van de PvdA, geviaagd om hier meer gegevens over te ver strekken. In het jaarverslag van de Waterleiding Maatschappij werd melding gemaakt van deze verhoog de concentraties. Volgens de wethouder was deze mededeling een signaal naar de ge meente. Er dreigt gevaar voor het drinkwater maar verwacht wordt Wil bestuurder zich melden Vrijdagmiddag omstreeks 15:00 uur werd bij de ingang van het Psy chiatrisch Centrum Venray aan de Oostsipgel een 11-jarig meisje op haar fiets aangereden door een per sonenauto. De bestuurder stopte en vroeg of het meisje iets mankeerde. Hij gaf haar vervolgens een briefje met daarop een kentekennummer. Het meisje ging voor onderzoek naar de EHBO-afdeling, waar bleek dat haar verwondingen meevielen. Ze kon naar huis worden overge bracht. Haar fiets was wel flink be schadigd. Het kentekennummer bleek ach teraf niet te kloppen. Daarom zou de politie graag in kontakt komen met de betreffende bestuurder. De politie gaat er alsnog vanuit dat de bestuurder de beste bedoelingen heeft gehad en niet met opzet een verkeerd nummer gaf. Mogelijk zijn er ook getuigen, die de politie het juiste kenteken num mer kunnen doorgeven. dat pas in 2000 de situatie echt pro blematische wordt. Thans kan de Waterleiding Maatschappij de situa tie nog in de hand houden. De wet houder meldde verder dat de gemeente aan deze situatie weinig kan doen. 'We kuhnen wel kijken naar het moment waar aktie nodig is' aldus de wethouder. Dhr. Jansen zat het niet lekker dat de gemeente hier een passieve taak heeft. Hij vond kontrole in het betrokken gebied noodzakelijk. De gemeente zou ook middels voor lichting het gebruik van groenbe- mesters kunnen propageren in het betrokken gebied. '2000 lijkt ver weg, maar nu vervuilen we voor het overschot van 2000'. Volgens Jan sen zou er meer moeten kunnen gebeuren dan alleen het stellen van regels. ONBEKEND DIER STAK MIDDEN PEELWEG OVER Een uit Overloon afkomstige au tobestuurder heeft op de Midden Peelweg, ter hoogte van Kemkens- berg een overstekend dier probe ren te ontwijken, maar dat lukte niet Het dier Rotste tegen de auto, die behoorlijk beschadigd werd. Het dier rende weg en kon niet meer worden achterhaald. Het moet öf een grote hond met lange haren dan wel een schaap zijn geweest. Zeker geen reegeit of reebok. De autoschade zou vergoed kun nen worden als de eigenaar van het dier (hond of schaap?) kan worden opgespoord. Immers, de vergoeding die men van de verzekering ont vangt voor schade ontstaan door botsing met grofwild, is te verwaar lozen en bedraagt hooguit enkele tientjes. De eigenaar van het dier heeft wellicht een WA-verzekering. welke de aangerichte schade vergoedt. grote chrysanten potcyclamen diverse kleuren (geldig van do. 11 t/m zat. 13 oktober a.s.) De Bleek 46 Venray Iter gelegenheid van de 'Land van Cuykse' fokveedag, welke op 20 sep tember jl. te Wanroy werd gehou den, organiseerde Havens Voeders uit Maashees de prijsvraag 'Raad het geslacht gewicht van Bovian III' Aan deze originele prijsvraag (de uitslag was immers ook voor de or ganisatoren onbekend) werd door ruim 400 bezoekers van de fokvee dag deelgenomen. Bovian III 'was' een 4 jaar oude Blonde d'Aquitaine-koe, welke fok ker/eigenaar M. Mooren uit Haps voor de prijsvraag op de fokveedag ter beschikking had gesteld. De koe had reeds twee maal gekalfd en was bestemd voor de slacht. Op 28 sep tember jl. werd de koe geslacht; zij leverde 437,0 kolo kwaliteitsvlees op ('koud geslacht'). Het juiste gewicht werd 3 maal ge raden, terwijl 34 deelnemers het gewicht op minder dan 5 kilo juist wisten te schatten. Aangezien er 3 voederpryzen waren te verdelen, moest het lot de uiteindelijke doorslag geven. Op 3 oktober vond te Haps de trekking plaats, welke door de heer Mooren persoonlijk werd verricht. De hoofdprijs, 500 kilo Havens rundveevoeders, ging naar de heer C. van der Aa uit Her- nen (gem. Bergliaren), terwijl de heer J. van Dijk uit Nistelrode en Colinda Rombouts uit Odiliapeel beslag legden op de tweede (300 ki lo) en derde (100 kilo) prijs. Nieuw DVE-rundveeprogramma De prijsvraag werd georganiseerd ter gelegenheid van het nieuwe Winterprogramma Rundveevoe ders, welke Havens op de fokveedag introduceerde. De laatste jaren is in Nederland, in samenwerking met buitenlandse instituten, erg veel onderzoek geweest naar een betere eiwitwaardering voor rundvee. Dit heeft geresulteerd in de totstandko men van een nieuw waarderings systeem op basis van Darm Verteer baar Eiwit (DVE). Dit nieuwe DVE-systeem maakt het mogelyk de hoeveelheid aangeboden eiwit (in het rundveevoer) beter af te stemmen op hetgeen daadwerkelijk via vertering in de darmen ten goe de komt aan de koe. Hoewel dit nieuwe DVE-systeem in Nederland officieelpas in zal gaan op 1 mei 1991 zal Havens er voor haar Winterprogramma reeds mee werken. 'Voor de praktijk bete kent het DVE-systeem dat de beno digde krachtvoerders, ruwvoeders (snijmaïs, kuilgras) en bijproduk- ten beter op elkaar en op de behoef te van het dier kunnen worden afgestemd. Dit is een zeer belangrij ke verbetering by de rantsoenbere kening van het dier, zodat wy het systeem nu reeds hanteren', aldus de veevoedkundige afdeling van het bedrijf. Fbkker/eigenaar Af. Mooren uit Haps (m idden) verricht de trekking van de hoofdprijs, naast direkteur J. Kaa rten (links) en W. Martens van Havens Voeders Sinds gisteren, woensdag 10 okto ber, heeft Venray er een nieuwe lingerie-zaak by: Hunkemöller. Hunkemöller is een zelfstandige zaak die in klusterverband onder deze naam opereert. Eigenaars van deze zaak zyn dhr. en mevr. Lem men-Camps. Met name me vrouw Lemmen-Camps is geen on bekende in Venray. Ruim 17 jaar geleden heeft zy. als geboren en ge togen Venrayse. het vak geleerd bij de dames Pijls (waar thans de Hema is). Z(j toog toen naar Wychen om daar een speciaalzaak in lingerie te beginnen. Die zaak heeft zij nu nog. Hunkemöller Venray, gelegen in de Grotestraat op nr 2, beschikt over 80 m2 winkelruimte, met een groot aanbod in foundation, corset- terie, nachtkleding, badkleding en tricotage. 'n abonnement waard Het zal je maar overkomen, ar beidsongeschikt te worden, naar zoveel verschillende dokters, o^. van het bedrijf, de bedrijfsvereni ging, de GMD te moeten gaan waar van je niet weet of hy/zy je afkeurt, een uitkering geeft, kontakten heeft met je werkgever. En dan nog de dokter in het ziekenhuis, die zegt niet te weten of je ooit nog kan werken. Dit is nog maar een kleine greep uit de hulpverlenings instellingen waarmee mensen die arbeidsonge schikt worden, in aanraking ko men. Arbeidsongeschikten raken ongewild verstrikt in dit netwerk van de hulpverlening is één van de konklusies na 1 jaar IMA-projekt. IMA staat voor Innovatie Maat schappelijk werk Arbeidsonge schikten. Dit projekt is erop gericht om de positie van arbeidsonge schikten meer onder de aandacht van de bevoling en de hulpverle ningsinstanties te brengen. Het is daarom van belang dat arbeidson geschikten weten by wie zy onder steuning kunnen krijgen, bij hun vele vragen en onderzekerheden. Het afgelopen jaar heeft het IMA- projekt van het Regionaal Instituut voor Maatschappelijke dienstverle ning hierover meer duidelijkheid gebracht. Er is veel informatie verspreid en voorlichting gegeven. Met hulpver leningsinstellingen, die met ar beidsongeschikten te maken heb ben, zijn gesprekken gevoerd op welke manier hulp geboden zou moeten worden. Een betere alstern- ming Nan hulpverlening aan ar beidsongeschikten blykt noodza kelijk. Ook de arbeidsongeschiktenbe langengroepen zyn hierbij betrok ken. Z(j bieden ontspanningsmoge lijkheden en ondersteunen indivi duele arbeidsongeschikten. Maar er moet nog veel gebeuren. Arbeidsongeschikten kunnen voor ondersteuning altyd een be roep doen op het maatschappelijk werk. het RIM. Verder zal in de Openbare Bibliotheken in Noord- Limburg een informatiehoek rond om arbeidsongeschiktheid worden ingericht. Met hulpverleningsinstellingen zal verder gewérkt worden aan af stemming van de hulp aan arbeids ongeschikten. Zo zal op 16 oktober a.s. een stu diemiddag worden gehouden voor beleidsmakers, leidinggevenden en medewerkers van gemeenten, kruiswerk, gezinszorg, huisartsen, bedrijfsverenigingen. bedryfsge- zondheidsdienslen. maatschappe lijk werk en belangengroepen. Deze middag wordt gehouden in het ge meentehuis van Venray. Het thema van deze studiemiddag is: 'Arbeids ongeschikten en/in de gemeenten'. Wilt u meer weten over de studie dag of andere aktiviteiten van het IMA-projekt, dan kunt u kontakt opnemen met het regionaal kan toor van het RIM, lel. 04780-83100. Het 25-jarig jubileum is in alle op zichten een geweldig sukses gewor den. Sportiviteit en gezelligheid hebben twee weken lang hoogtij gevierd. Op het jeugd- en rekreantentoer- nooi in het weekend van 15 en 16 september werden, mede dankzij het mooie weer en de inzet van veel vrywilligers, plezierig gespeeld. By de honkbal pupillen lieten de Ven rayse pupillen zien dat zy niet voor niets in de kompetitie 2e, achter PSV Eindhoven waren geëindigd. De wedstrijden tegen het Duitse En- nepetal, Survivors Diemen en het Helmondse MULO werden allemaal winnend afgesloten. Ook de honkbal aspiranten van Red Caps heten zich niet uit het veld slaan. Een overwinning op Survivors Diemen en County Hit tere uit Doetinchem en een neder laag tegen de Cardinals uit Oss zorgden voor een zeer mooie 2e plaats. Op zondag ging de stryd bij de honkbal junioren er stevig aan toe. De Red Caps ploeg had zware tegen standers maar wist de wedstrijden tegen NISC '71, Haarlem Nicols en Hithem uit Haaksbergen toch alle maal winnend af te sluiten. De Ven rayse rekreanten hadden hun dag niet Zij zagen al hun tegenstanders voor zich eindigen. Tydens het Internationale toer nooi dat werd gehouden op 22 en 23 september werden er top wedstrijden by de honk- en soft- balstere gespeeld. De Red Caps honkballers stonden vrijdagavond teleurgesteld te kijken (en de orga nisatie) toen Zülpich uit Duitsland zich afmeldde. Diezelfde avond werd in het Boxmeeree Keystone Stealers een waardige tegenstander als vervanger gevonden. De wed strijd tegen het Franse Black Roses werd gemakkelijk gewonnen even als tegen het sterke team van Hil- dan Indians uit Duitsland. Zondag was het Belgische Zonhoven de te genstander. De Belgische Tigers wilden revanche nemen op de twee weken ervoor geleden nederlaang tegen Red Caps in Zonhoven maar weer waren zij de underdog De laat ste wedstryd tegen het eveneens ongeslagen en toemooi-redder Keystone Stealers leverde de topper van dit toernooi op. De Red Caps ploeg behaalde een fraaie over winning. By de softbalstere waren de Fran- ciases van Thiais het sterksL De Red Caps ploeg kon alleen een over winning tegen het Duitse Ennepe- tal bewerkstelligen en werd 3e in hun poule. Ook de receptie op zaterdag 15 september werd druk bezocht. Onze dank gaat uit naar alle verenigin gen, leden en oud-leden die van de ze avond een 'niet te vergeten avond' hebben gemaakt. Ook wer den op deze avond de nodige men sen in de bloemetjes gezet Henk de Römph vierde zyn 25-jarig jubi leum by onze vereniging en dat mocht niet ongemerkt voorby gaan. Tevens werden de volgende mensen als ere-lid benoemd: Wer ner Brauckmann. Miep de Rooy, Jan van de Rijdt Frans Vroomen en Adri Vermeulen. Als afsluiting van de Nationale Wetenschapweek vindt op zondag 14 oktober a.s. de manifestatie We tenschap op Zicht plaats. 80 Musea, sterrenwachten en onderzoek sinstellingen besteden die dag ex tra aandacht aan wetenschap en techniek. Ook het Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum Overlóon zal op de ze dag weer een interessant pro gramma presenteren: Dhr. E. Driesen zal om 13.00 uur een rond leiding in het Museumpark verzor gen waarbij hij uitleg geeft over het verkrijgen, het opstellen en het conserveren (en de problemen hierbij) van de unieke objekten die opgesteld staan in het park ran het Nationaal Oorlogs- en Verzetsmu seum Overloon. Om 14.30 uur zal dhr. P. Nieuwstraten, voorzitter van de Commissie Jeugdvoorlichting van de Stichting Voormalig Verzet Ne derland. een lezing geven over jeugdvoorlichting Wereldoorlog II - heden. De heer Nieuwstraten zal o.a. spreken over de organisatie van de Commissie Jeugdvoorlichting en over het belang om de jeugd te be reiken door middel van het per soonlijke verhaal. Na afloop van de lezing is er gelegenheid tot het stel len ran vragen. Aansluitend zal er een rondleiding plaatsvinden in de jongste uitbreiding van het Natio naal Oorlogs- en Verzetsmuseum, het Kampengebouw. Het komplete landelijke program ma van Wetenschap op Zicht en een bon voor gratis toegang zijn te vin den in de informatiekrant. Deze krant is verkrijgbaar bij VVV- kantoren, deelnemende instellin gen en openbare bibliotheken. Tegen inlevering van deze bon kunnen bezoekers van de Weten schapsdag gratis het - boek 'In dienst van de verwondering' afha len. Deze aanbieding geldt zolang de voorraad strekt! Op deze zondag 14 oktober zal er voor de bezoekers die met het open baar vervoer komen een speciaal busje ryden tussen NS-station Vier lingsbeek en het Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum Overloon. Op vertoon van de toegangsbon is deze rit gratis. Vertrek NS-station: 12.15 en 14.15 uur: vertrek museum: 16.30 en 1730 uur. Voorafgaande aan de lezing zal het museum officieel het Interna tionale Ibegankelykheidssymbool ITS voor gehandicapten ontvangen uit handen van de direkteur van het Brabantse Provinciaal Overleg Gehandicaptenbeleid. WINKELDIEFSTAL Een in Blitterswyck verblijvende Joegoslaaf werd op heterdaad be trapt by diefstal van een radio in een aan de Grotestraat gelegen wa renhuis. Hij werd aan de politie overgegeven, die hem, na opma king van proces-verbaal, naar het AZC te Blitterswijck zond, waar hy in afwachting van zijn asielaan vraag verblijft. INBRAAK IN PERSONENAUTO Een Venrayse vrouw deed bij de politie aangifte van inbraak in haar op de parkeerplaats van het Leuker- meer te Well geparkeerde auto. Uit de auto was de autoradio ont vreemd. De schade bedraagt ƒ600,-.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 7