Kopen? Kom rechtstreeks naar de Rabobank Young Hair Shop in nieuwe behuizing 8.20/0 Spreekuur Welstandscommissie Kollektekalender Afsluiting Jaegerhofweg i.v.m. rekonstruktie- werkzaamheden Verkeersomleiding Deurneseweg Hinderwet Bekendmaking Mo Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Afsluiting Kuulenweg i.v.m. rekonstruktie- werkzaamheden Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning verleend Bekendmaking Bekendmaking WAT KOSTBAAR IS MOGTZ'N WAARDG BGH0UDGN. kt— votvo Geniet het vertrouwen V Rabobank Starthypotheek: voordelig begin van de beste hypotheek Extra lage rente vanaf Rabobank Meer bank voor je geld PEEL EN MAAS Donderdag 4 oktober - Pagina u PE NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY onder redaktie van het bureau voorlichting en inspraak RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M- Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. milieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk. mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. Op maandag 8 oktober a.s. wordt om 14.00 uur spreekuur gehouden door een vertegenwoordiging van de Welstandscommissie. Dit spreekuur is bedoeld om desge wenst aan de indieners/belangheb benden nadere toelichting te verstrekken over eerder door de Welstandscommissie uitgebracht adviezen ten aanzien van reeds in gediende bouwplannen. Belangstellenden voor het spreekuur dienen zich vooraf aan te melden bij de sekretaris van de Welstandscommissie, de heer C. van Rossum, tel. 04780-23377. Commissie sociale zaken Op 8 oktober a.s. vindt een open bare vergadering plaats van de com missie sociale zaken om 18.00 uur in kamer K19 van het raadhuis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening en eventuele medede lingen en ingekomen stukken. 2. Verslag van de op 3 september 1990 gehouden vergadering. 3. Bespreking gewestaangele genheden. 4. Jaarverslag 'financiële dienstver lening en budgettering 1989'. 5. Notitie voorlichting. 6. Notitie financiën/knelpunten by opvang asielzoekers. 7. Rondvraag. B(j elk agendapunt zal aan de aan wezigen op de publieke tribune gelegenheid worden geboden in spraak te hebben over de aan de or de z(jnde zaak. 1 t/m 5 okt: Dierenbescherming. 6 okt: De Peelspeurders. 8 t/m 14 okt: Nationale kollekte Geestelyk Gehandicapten. 20 okt.: Amnesty International. 22 t/m 28 okt: Prins Bem- hardfonds. Alleen voor deze kollektes is een vergunning verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. De koliektan ten en kollektrices moeten een op de be treffende kollekte gericht legitima tiebewijs kunnen vertonen. In verband met rekonstruktie- werkzaamheden aan asfaltweg en bermen, is het noodzakelijk dat de- Jaegerhofweg tydelijk wordt af gesloten voor doorgaand verkeer. De afsluiting geldt voor de perio de 1 oktober 1990 tot 3 november 1990 of zoveel korter of langer als in verband met de uitvoering van de werkzaamheden noodzakelijk is. Er wordt naar gestreefd om de duur van de werkzaamheden tot een mi nimum te beperken. Mochten er omtrent een en ander nog vragen zyn, dan kan men zich wenden tot de heer J. Oosterbeek van de afdeling Openbare Werken (tol. 23385). In verband met asfalteringswerk- zaamheden op de Deurneseweg, tussen het kruispunt Ysselsteyn en het kruispunt Langstraat zal het verkeer vanuit Ysselsteyn omgeleid worden. Vanaf woensdag 10 oktober dient dat verkeer via de Peelweg, Beek- weg, Westsingel en Langstraat te ryden om dan weer richting Wans- suni de weg te vervolgen. Afhanke lijk van de weersomstandigheden zal deze omleiding tot en met vry- dag 19 oktober duren. Verkeer dat vanuit Venray rich ting Deurne wil ryden kan wèl van de Deurneseweg gebruik maken. Hiervoor is een rybaan be schikbaar. Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zyn om negatief te beschikken op de aanvraag voor een hinderwet vergunning van Fr.A.P. Franken, Kemkensberg 30 te Ysselsteyn, doch onder het stellen van voorschriften vergun ning te willen verlenen voor het ex artikel 6a Hinderweg uitbrei- den/wyzigen van een fokvarkensbe- dryf, gelegen aan de Peelweg 43 te Ysselsteyn; Hendrix' voeders BV, Veer- straat 38 te Boxmeer en Gebroeders A. en H. Comelissen, Zandkant 4 te St Anthonis voor het uitbrei den/wijzigen van een pluimveebe- dryf, varkensfolc- en mestbedryf, gelegen aan de Twistweg 14c te Vre- depeel, doch tegelykertyd, onder het stellen van voorschriften, een uitbreiding/wijzigingsvergunning te willen verlenen. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 18 oktober 1990. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zyn niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 7, lid E, sub II en artikel II, lid E, sub II van de voor schriften van het bestemmingsplan "Buitengebied" bekend, dat in gaande 5 oktober 1990 geduren de veertien dagen voor een eider ter inzage ligt het ontwerp van de derde wijziging van genoemd bestemmingsplan. De wyziging beoorgt een aanpas sing van de begrenzing van het agrarisch bouwblok nr. 246, legen aan de Handrik 1 te Mersela Het ontwerp-wijzigingsplan met bijbehorende stukken ligt ter inza ge in het raadhuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, aldeling' VROM, tijdens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. Gedurende bovengenoemde ter mijn van 14 dagen bestaat voor be langhebbenden gelegenheid eventuele bezwaren tegen het ont werpplan schriftelyk in te dienen by burgemeester en wethouders, Postbus 500, 5800 AM Venray. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat by hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: J.A.P. Geurts te Leunen, voor het uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkerij, gelegen aan de Houbenweg 10 te Leunen; H. Spreeuwenberg te Ys selsteyn, voor het ex artikel 6a Hin derwet uitbreiden/wyzigen van een varkensfok- en varkensmestbedryf annex bloembollenbedrijf, gelegen aan de Peelweg 13 te Ysselsteyn. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 4 no vember 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een hangar op de vliegbasis 'de Peel', t.n.v. Zweef- vliegclub Eindhovense Studenten, Postbus 400 te Eindhoven; het bouwen van een woning op bp Hardeweg te Venray, t.n.v. L. de Veen, Kleine Dreef 30 te Veldhoven; het bouwen van een serre/ speelruimte aan de Vullingsstraat 28 te Leunen, tn.v. A.H.M. Lu- cassen; het bouwen van een opslag loods aan de Nieuwhuisstraat te Venray, t.n.v. C.H.M. Jacobs, Noord singel 27; het bouwen van een bedrijfs ruimte aan Op de Ries 1 te Merselo, t.n.v.H.J.M. Kessels; het verbouwen van een stal aan Klein Oirlo 16 te Casten ray, tn.v. L. Philipsen; het uitbreiden van een garage/ berging aan de Akkerweg 15 te Ven ray, t.n.v. H.G.M. Brands; het bouwen van een carport aan de St. Jozeflaan 20 te Smakt, t.n.v. W.J.J.M. van Bree. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 oktober 1990 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche In verband met rekonstruktie- werltzaamheden aan aslaltweg en bermen, is het noodzakelijk dat de Kuulenweg tijdelijk wordt afgeslo ten voor doorgaand verkeer. De afsluiting geldt voor de perio de 15 oktober 1990 tot 3 november 1990 of zoveel korter of langer als in verband met de uitvoering van de werkzaamheden noodzakelijk is. Er wordt naar gestreefd om de duur van de werkzaamheden tot een mi nimum te beperken. Mochten er omtrent een en ander nog vragen zijn, dan kan men zich wenden tot de heer J. Oosterbeek van de afdeling Openbare Werken (tel. 23385). C.UC1 Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een carport aan de Aubadestraat 18 te Venray, t.n.v. R.J. Pleysier, Leunseweg 24 te Leunen; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Aubadestraat 18 te Venray, t.n.v. R.J. Pleysier, Leunseweg 24 te Leunen; het plaatsen van een tuinhuis je aan de Kogeldistel 26 te Venray, t.n.v. J.H.G.M. Koenen; het bouwen van een carport aan de Kerlcweg 16 te Ysselsteyn, tn.v. C.J.A. Jansen; het bouwen van een carport aan de Hubertusstraat 31 te Venray, t.n.v. G.P.M. Stunnenberg; het plaatsen van een dakkapel aan de Klaproos 29 te Venray,- t.n.v. J.H.M. Thijssen; het bouwen van een garage/ hobbyruimte luifel aan de Klein- dorp 31 te Merselo, t.n.v. M.T.J. Schoenmakers; het plaatsen van een kweek- kasje aan De Leng 2 te Oirlo, tn.v. P.W. Vogelsangs. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 oktober 1990 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk by burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche Art 19 WRO/50,8 woningwet Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet medewerking te verlenen aan de navolgende bouwaan- vrage(n): het bouwen van een woning aan de Kerlcweg te Ysselsteyn, tn.v. G.H.W. Spreeuwenberg, Kerkweg 28; het bouwen van een woning aan de Kerkpad te Ysselsteyn, tn.v. F. Swinkels, Meerselsepeel 6; het bouwen van een woning aan de Van Beurdenweg te Ys selsteyn, tn.v. H.H.M. Hendrix, Ys- selsteynseweg 105. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 5 oktober 1990 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw en woningtoezicht kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelyk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 25 september 1990 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het plaatsen van een dakkapel aan de Anemoon 1 te Venray, t.n.v. G. v.d. Munckhof; het verbouwen uitbreiden woning aan de Beekweg 96 te Vre- depeel, tn.v. H.M.M. Lenkens, Vre- deweg 11; het inbouwen van een winkel unit aan de Schoolstraat 32 te Ven ray, tn.v. H.L.A. Gieben, Steenstraat 81 te Boxmeer; het inbouwen van een winkel unit aan De Bleek 76 te Venray, tn.v. Profile bv, Bomansplaats 5/6 te Eindhoven; het uitbreiden van var kensstallen aan de Brugpas 27 te Veulen, tn.v. J.P.G. Geelen; het bouwen van een woning aan de Melchiorhof 33 te Venray, tn.v. G. Keijsers, H. Hermansstraat 23 te Ttegelen; het bouwen van een auto showroom reparatieruimte aan De Hulst 11 te Venray, tn.v. W. Her rmann, Broekhuizerweg 7 te Broek- huizenvorst. De burgemeester van Venrdy, mr. H.J.M. Defesche Bij burgemeester en wethouders van Venray is een verzoek ingeko men van Lokale Omroep Venray, p/a Kruitweg 8 te Venray, om een bouw vergunning voor het oprichten cq. het verhogen van een zendmast aan de Lorbaan 5 te Veulen. De gewenste oprichting wykt af van de ter plaatse geldende be stemming. Burgemeester en wethouders zyn voornemens voor de afwijking van het bestemmingsplan vrystelling te verlenen als bedoeld in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, voor de duur van maximaal 5 jaren. Het verzoek ligt ingaande 5 okto ber 1990 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage by de on derafdeling bouw- en woningtoe zicht, kamer 310 van hef gemeentehuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende genoemde termijn heeft een ieder de bevoegdheid te gen het verlenen van de vrystelling schriftelijk bezwaar in te dienen by burgemeester en wethouders van Venray. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 25 september 1990 in voorbereiding heeft ver klaard: 1. Een partiële herziening van het bestemmingsplan 'De Wieën' voor een terrein gelegen op de hoek Vendel/St. Antoniusstraat te Venray, tb.v. het oprichten van 6 woningen in de vrije sektor. 2. Een partiële herziening van het bestemmingsplan 'De Wieën' voor een terrein gelegen aan de Paterslaan 15 te Venray, t.b.v. een uitbreiding van het ter plaatse gevestigde café. 3. Een partiële herziening van het bestemmingsplan 'Leunen' voor een terrein gelegen aan de Albi- onstraat 5 te Leunen, t.b.v. het vernieuwen en uitbreiden van het ter plaatse gevestigde tankstation. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 5 oktober 1990 en liggen voor ieder ter inzage in het raadhuis, Raad huisstraat 1 te Venray. afdeling VROM, tydens kantooruren van 9.00 tot 12.00 uur. De burgemeester vbornoemc|r^ mr. H.J.M. Defesche. c^uo Verkeersongevallen met gewonden Dinsdagmiddag lette een 46- jarige fietsster uit Venray onvol doende op het verkeer, toen zy van af de oversteek van de Oostsingel de Pr. Bernhardstraat óp reed. Daar door kwam zij in botsing met een over (Je ventweg rijdende bromfiets bestuurd door een inwoner. De da me kwam ten val en moest naar het ziekenhuis worden vervoerd. Haar verwondingen vielen mee en ze kon later naar huis worden overge bracht. Waarschijnlijk was de stuur manskunstvan een 17-jarige jonge dame uit Horst onvoldoende, want ze kwam op een bromfiets op de St. Antoniusstraat, bij de ingang van het Boschveldcollege ten val. In de val sleurde ze ook haar duopassa- giere mee. Beide jongedames wer den per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Ook zy kon den na behandeling naar huis wor den overgebracht. De politie kreeg eerst laat de mel ding van dit ongeval en kwam ter plaatse toen beide slachtoffers reeds naar het ziekenhuis waren vervoerd. De melding via 06-11 kwam deze keer niet goed over. Het ongeval vond dinsdagmiddag omstreeks 16.50 uur plaats. Op hetzelfde moment vond op de kruising Boddenbroek-Meerlose- weg-Dwarsweg te Oirlo een botsing plaats tussen een traktor met aan hangwagen, bestuurd door een 38- jarige inwoner van Castenray en een personenauto, bestuurd door een 26-jarige inwoonster van Swol- gen. Bij de botsing werd de bestuurster dusdanig gewond dat ze naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Ook bij haar vielen de verwondingen mee en kon zij later naar huis worden overgebracht. De oorzaak was hier dat er by het linksafslaan door de traktor- bestuurder onvoldoende was opge let op het andere verkeer. OORLOGSTUIG Op de Steegkamp te Castenray 'kwam een nog intakt zijnde bri- santgranaat naar boven. Op de Metaalweg werd nog gevaar lijker Oorlogstuig gevonden nl. een brisantgranaat van 40 cm lengte en een doorsnede van 8 cm. De mannen van de EOD zullen zich over deze vondsten ontfermen. Volvo vindt dat de enige manier om een auto te beschermen is,.om hem ongevoelig te maken voor de inwerking van het weer. Daarom wordt elke Volvo met uiterste precisie gewapend tegen roest. Deze ongevoeligheid voor de inwerking van pekel, hagel of regen is een reden waarom Volvo's zo'n hoge inruilwaarde hebben. En ook waarom _yolvo-rijders vaak weer een Volvo kopen. AUTOBEDRIJF HANS KOK VENLO B.V., VENRAYSEWEG 28. VENLO-BLERICK. TEL.: 077-821818. Young Hair Shop Kappers in De Bleek is verhuisd van De Bleek nr 23 naar De Bleek nr 70. Deze ver huizing was nodig geworden door de grote toeloop van kliëntele naar deze eigentijdse kapsalon op De Bleek. In het nieuwe pand op De Bleek nr 70 heeft men de beschikking over de dubbele ruimte, waardoor een optimale werking mogelijk is geworden. Een ruimere wachtruim te en een verdubbeling van het aan tal behandelingsstoelen maakt deze kapsalon tot een sfeervol geheel. De deskundige medewerkers zorgen voor een klantvriendelijke behan deling en vooral een vaktechnisch hoogstaand kapselwerk. Wat men allemaal met haar kan maken getuige een levensgroot haarwerk wat nog een week in deze zaak te bezichtigen is. Alles maar dan ook alles is vervaardigd van haar. Het kapsel, de schoenen en het avondkleed. Er is in totaal 5 kilometer haar verwerkt. Een pronkstuk dat ook te zien was by de Wereldkampioenschappen en waar de Young Hair Shop Kappers hun medewerking aan hebben verleend. LATE THUISKOMST NA BALDADIGHEID Twee inwoners van Overloon, 21 en 32 jaar oud, hadden in Venray wat drank- genuttigd en keerden per fiets huiswaarts. Rond de klok van 1 uur, in de nacht van zaterdag op zondag, passeerden zy de krui sing Overloonseweg/Beekweg. Daar stonden, voor de wegbeveiliging, zg. oranje pionnen. Ieder nam een van de pionnen mee, en fietste daarmee op het fietspad langs de Over- loonseweg. Een douaneman die hen passeer de vond dat maar een vreemde zaak en hij verzocht de twee mannen vriendelijk de pionnen terug te brengen waarop het tweetal hem op een onbeschofte manier de 'huid vol'schold'. De politie werd van een en ander in kennis gesteld. Die wist het twee tal aan te houden en naar het bu reau over te brengen. Beiden waren door drankgebruik moeilijk aan spreekbaar en daarom werden ze ingesloten. In de loop van zondag morgen, toen het tweetal nuchter was geworden, werd hen aan het verstand gebracht dat hun daad niet kon worden getolereerd en dat proces-verbaal inzake baldadigheid zal worden opgemaakt. Hierna wer den ze huiswaarts gezonden. ERGERLIJKE VERNIELINGEN AAN GEPARKEERDE AUTO Een op het Henseniusplein gepar keerde Fiat Panda was door vanda len bewerkt. Ruitenwissers en antenne waren verbogen terwyl aan de zijkant diepe krassen waren aangebracht. Als hiervan getuigen zijn, worden deze verzocht kontakt op te nemen met de politie. <7t rhfl effectieve rente 8.6% Ga dus verder met de Rabobank en laat üw voordeel berekenen. Dit is een initiatief van de gezamelyke Rabobanken: Broekhuizenvorst, Leunen, Meerlo, Merselo, Oirlo. Oostrum, Swolgen, Venray, Wanssum-Blitterswijck en Ysselsteyn.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 16