Bewoners uiten onvrede over situatie in hun woning aan Knopkruid GEBRUIKEN HET WAAR ROND AGENDA Noord- en Midden-Limburg in nazomer in teken van paddestoelen en champignons Leo Hendriks tijdelijk naar de Julianasingel Bioscoop- nieuws Veldeke Venroj Gevonden PEEL EN MAAS Ysselsteynse kindermarkt Openbare bibliotheek PEEL EN MAAS VW-nieuws de een weet 't de ander eert 't wat deert 't door Koos Swinkels PEEL EN MAAS Donderdag 2 augustus - Pagina 3 De familie Turk aan het Knop kruid ergert zich steeds meer aan de gang van zaken by het onder zoek naar bodemvervuiling in en rond de woning. Al vele jaren heeft de familie last van een benzine- achtige stank. 'We hingen 's nachts wel eens met ons hoofd buiten het raam', schildert dhr. Turk de ernst van de situatie. De familie is niet tevreden over de gang van zaken rondom het stank- probleem. De brief die het college van burgemeester en wethouders vorige week aan hen toezond, waar in vermeld werd dat er voorlopig geen tijdelijke maatregelen tegen deze stank genomen 'kunnen' wor den, is bij de familie Turk dan ook in het verkeerde keelgat geschoten. Inmiddels heeft de familie een brief teruggezonden naar de gemeente en zijn dhr. en mevr. Turk hun be klag gaan doen tijdens het spreek uur van de burgemeester. ONDUIDELIJKHEID De gemeente wil geen medewer- king verlenen aan een voorlopige I maatregel om het woonklimaat te I verbeteren. Hierbij was oorspron- I kelyk gedacht aan geforceerde doorluchting van de kruipruimte. Omdat het onderzoek van de firma TAUW Infra Consult, dat in op- dracht van de provincie is uitge voerd, nog geen tastbaar resultaat heeft opgeleverd èn omdat binnen kort de resultaten van de tweede fase van dat onderzoek bekend wor den, heeft de gemeente besloten niet over te gaan tot deze voorlopige maatregelen. 'We kunnen geen ge richte maatregelen uitvoeren als we niet weten waartegen', aldus het col lege van b. en w. in zyn brief. Net zoals de asperges in het voor jaar, zo bepalen in het najaar de paddestoelen het culinaire aanbod in Noord- en Midden-Limburg. Een aantal specialiteitenrestaurants heeft in deze periode de menukaart ^uitgebreid met allerlei paddestoel- 1 variaties. Het hoogtepunt van deze n^jaarsaktie zyn de 'champignon- en paddestoelzondagen' op 26 augustus en 2 september. Op de zondagen 26 augustus en 2 september staan de dorpen Kessel resp. Horst, dé twee centra op het gebied van champignonteelt in Ne derland, geheel in het teken van de champignons en andere eetbare paddestoelen. Het Centrum voor Champignonteelt Onderwijs in Horst houdt op 2 september Open Huis, met o.a. een rondleiding door de instruktiekwekery, demonstra ties van het 'plukken' van champig nons, etc. De musea in Horst waaronder het attraktieve Kopersla- gersmuseum en het pas geopende Streekboerderymuseum 'de Locht' De zaak van Leo Hendriks, yzer- waren en gereedschappen aan de Hofstraat, wordt vayaf maandag 13 augustus tydelyk verplaatst naar de voormalige bibliotheek aan de Julianasingel. In de kérmisweek is de zaak aan de Hofstraat vanwege die tydelijke verhuizing gesloten. Het winkelpand Hofstraat 6 wordt verbouwd en uitgebreid. De winkel wordt straks groter en krygt een open magazynbalie. Het kantoor wordt op de bovenverdieping in gericht De verbouwing, die ruim zes we ken in beslag zal nemen gebeurt in de styl van de inkoopkombinatie waarbij Leo Hendriks is aangeslo ten en die 73 zelfstandige winkels omvat In verband met het nieuwe bestemmingsplan voor het Wilhel- minaplein, mag de achterzijde van het pand niet worden veranderd. Wat er uiteindelyk op het Wilhel- minaplein komt is niet bekend, maar de geruchten willen, dat hier na 1992 C en A gaat bouwen. Maar men mag zich dan wel afvragen wat er met de destyds door C en A ge kochte panden in de Grotestraat gaat gebeuren... I Als bij 't begin de oogstmaand gloeit, weet dan, dat een lange winter vloeit Zo d'eerste oogstweek is heet een lange winter staat gereed. Is de eerste week augustus heet zorg voor goed warm uhnterkleed. Dhr. Turk is het hier niet mee eens. 'Een onderzoek van IGF- milieutechniek, dat medio 1989 is uitgevoerd, heeft wel degelyk aan getoond dat er schadelyke stoffen bij ons in de bodem zitten'. Dhr. Turk toonde ons het onderzoeks rapport dat in oktober van 1989 was opgesteld. Het rapport ver meldt dat de volgende stoffen ge- identificeerd waren: n-hexaan, benzeen, 2-methylhexaan, 3- methylhexaan, n-heptaan, methyl- cyclohexaan, tolussen, 3-methyl- heptaan, oktaan, m-xyleen en o-xyleen. Het gaat hier uitsluitend om oplosmiddelen. De hoeveelheid is tydens dit onderzoek niet be paald. Hiervoor is, volgens IGF- milieutechniek, een vervolgonder zoek noodzakelyk. 'Men weet dus wel degelyk waar tegen maatregelen genomen kun nen worden'. Volgens dhr. Turk, die zelf in de beluchtingstechniek werkzaam is geweest moet dit ook technisch geen probleem zyn. Dhr. Turk heeft ook grote kritiek op het onderzoek van TAUW. In de eerste fase is een historisch onder zoek gedaan. Volgens hem een zin loos onderzoek omdat ook de gemeente zo'n onderzoek heeft ge daan. 'Iedereen weet dat daar een boerdery heeft gestaan'. WAAROM ZO LANG? Dhr. Turk vraagt zich daarom af waarom dit allemaal zo lang moet duren. Hij wenst eindelijk duide- lykheid over wat er nu wel en niet in de bodem by zyn huis zit. 'Als men aan het onderzoek van IGF- milieutechniek een vervolgonder- in Melderslo, zyn op 2 september speciaal geopend. In Kessel vinden op 26 augustus muziekoptredens en andere evene menten plaats in de Kasteeltuin. Ook zijn er rondleidingen door de hoog boven de Maas gelegen kasteelruïne. Een champignonkwe ker in Kessel heeft de hele dag Open Huis. Alle aktiviteiten op beide zonda gen zyn gratis, evenals de 'champig- non'-folder, die een uitgave van de Streek VW Noord- en Midden- Limburg is en tot stand is gekomen met medewerking van het Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen in Nederland. De folder is vanaf be gin augustus verkrygbaar by de ruim 70 VW-i-kantoren in Neder land, bij alle VW-kantoren in Noord- en Midden-Limburg en na tuurlijk bij de Streek VW Noord en Midden-Limburg, Koninginne- plein 2, 5911 KK Venlo, tel. 077-543800. Vanaf vrijdag gaat "Total Recall', de duurste film, die ooit gemaakt is zo'n slordige honderdmiljoen in Venray in Europese première. Deze byzonder spektakulaire su- perproduktie werd geregisseerd door de Nederlander Paul Verhoe ven met Arnold Schwarzenegger in een zeer gespierde hoofdrol. Een stoere jongen uit de 21ste eeuw wordt gedwongen naar de pla neet Mars te gaan om zyn gestolen herinnering te heroveren. Mars is gekoloniseerd, de afbeiders worden er uitgebuit door de diktator. Hy wordt op Mars aangezien voor een rebellenleider, die de zaak eventjes komt bevrijden. Balancerende tus sen hallucinatie en werkelykheid en voorzien van de meest techni sche snuyes bestrydt hy daar het Kwaad. Het is een film van hoogstaande kwaliteit met veel ruig vechtwerk en realistische akties by de vrij heidsstrijd op Mars. Dinsdag 14 augustus a.s. werde um aacht uur saoves verwaacht ien zaal Ten d'n Engel' vur 't make van de kruudwisse. Jaap Goumans laest dan veur ov- ver de kruudwis. 't Twedde gedelte van d'n aovend wert iengevuld dur E. Messemaec- kers, den nog 's wat film ower 'Ven- roy van vroeger' zal laote zien. OPGELET! Wy stelle 't öp pries as ge mit veul anwezig zut wille zien, ingezien wij öllie iets beléngrieks te vertelle hebbe, éngónde Veldeke Venray. Wieër üttendieëre wy öw nöw al öp de dialectmis die öp zaoterdag 18 augustus um zeuve uur saoves ge vierd zal werre ien de Sint Pieëtrus Böndekaerk. zoek had gekoppeld wisten we nu waar we af en aan zyn'. Dhr. Turk snapt niet waarom dit nite is ge beurd. Navraag by de gemeente leerde ons, omdat het onderzoek in handen van de Provincie is gege ven, dat weer van voor af aan wordt begonnen. Ook stelde men by de gemeente dat het onderzoek van TAUW uitge breider zal zyn dan dat van IGF- milieutechniek. De heer Turk blyft volledig staan achter de betroüw- baarheid van het IGF-onderzoek en de resultaten daarvan. Hy is zelfs bereid iedereen die daarvoor be langstelling heeft, inzage van het rapport te geven. Dhr. Turk twyfelt overigens aan het gegeven dat de onderzoeksre sultaten van TAUW half augustus bekend zullen zyn. In verband met de ziekte van zyn vrouw heeft deze zaak (een van de ruim 400 in Lim burg) voorrang gekregen bij de Pro- .vincie. Maar er zyn zoveel gevallen, dat dhr. Turk de resultaten pas veel later verwacht. ANDERE WONING Geruchten als zou de familie Turk een door de Woningbouwvereni ging aangeboden andere woning ge weigerd hebben, zyn niet helemaal juist. 'Wy willen best verhuizen. Wat we dan eisen is een gelykwaar- dige woning. We willen niet in een flatje opgesloten worden'. Verder wil de familie Turk, dat de kosten die dan gemaakt moeten worden, ten koste van de Woningbouwvere niging of de gemeente komen. Zelf weigeren ze hieraan mee te betalen. De Woningbouwvereniging wees deze laatste eis af. NOG MEER VERF Een aan de Mozartstraat gepar keerde personenauto bleek met lichtblauwe verf te zyn bespoten. Verwijdering daarvan gaat naast en kele uren werk ook het nodige geld kosten. HET WAREN MAAR ENKELE 8EKONDEN Een Venrayse jongedame zou met haar vriend op vakantie gaan. Haar koffers bracht ze naar het adres van haar vriend. Omdat ze niet met drie koffers tegelyk naar binnen kon, liet ze even haar derde koffer buiten staan. By terugkeer enkele se- konden later bleek de koffer ver dwenen te zyn. In de koffer zaten kleding en wat vakantiespullen, met een waarde van 250,-. DRACHTIGE MERRIE GESTOLEN Een voor Venray wel zeer ongewo ne diefstal vond plaats in Merselo. Daar werd een drachtige merrie gestolen. Tbegang tot de stal aan het Beekerveld was verkregen door for cering. De merrie, Ecarie, geboren op 4 juli 1986 was opgenomen in het Nederlands Veulen stamboek onder de nummers 86-11-80. Verder werden uit de stal een veelzydig- heidszadel, een ry zadel en 3 hoofd stellen ontvreemd. Het is vry wel zeker dat de merrie vervoerd is op een in dezelfde nacht gestolen paardentrailer. Deze stond nabij een weiland aan de Beek- Kleindorp. De eigenaar daarvan is in de Vredepeel woonachtig. De merrie, de ry-attributen en de trailer vertegenwoordigen een waarde van ongeveer ƒ20.000,-. Iedereen die weet waar zich de drachtige merrie bevindt, wordt verzocht kontakt op te nemen met de politie. ENVELOPPEN TERECHT Ons bericht, naar aanleiding van een diefstal uit een aan de Westsin gel geparkeerde vrachtauto, waarby 700 enveloppen werden gestolen, was voor de vinder van die envelop pen aanleiding deze by de politie te bezorgen. Hy had die tydens een wandeling in de buurt gevonden, maar omdat er geen adres opstond had hy ze niet aan de verliezer kun nen terugbezorgen. Hy wist ook niet dat die van diefstal afkomstig waren. De eigenaar heeft inmiddels de enveloppen terug. BRANDSTICHTING AFVAL In de nacht van vorige dinsdag op woensdag werd de brandweer ge alarmeerd voor het blussen van op zettelijk in brand gestoken afval in het winkelcentrum de Kiosk. Voor dat de brand ernstige vormen kon aannemen was deze reeds geblust. De schade bleef beperkt. MOGELIJKE INBRAAKPOGING De politie denkt dat getracht is in te breken in de Clockert. Een thermopene-ruit was reeds ver nield. Het is ook mogeiyk dat de da der in zyn werk is gestoord. In de Keulsche Pot foundue-, gourmet- en specialiteiten restaurant. nu met uniek terras Voor informatie of reservering- TEL. 04788-1774 HOLTHESEDIJK 2 OVERLOON Gevonden voorwerpen van 17 t/m 30 juli Bruine zonnebril met zwart mon tuur; goudkleurige zonnebril; plastic zak met kleding; bruin rits- beursje-, grijze portemonnee; blauw kinderschoentje; goudkleurige halsketting; bruine etui met 6 sleu tels; 3 sleutels aan ring; klein sleu teltje; 2 autosleutels aan ring; omslag trouwboekje met beschei den-. 3 wollen dekens. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, tst. 224. 'n abonnement waard KERMIS - le ZONDAG VAN AU GUSTUS. De kermis, eigenlyk de kerkmis, is de viering van de stichtingsdag van de parochiekerk. De feestdag van SLPetrus'Banden is op 1 augustus. De kermis begon dan ook altijd na de hoogmis, als de processie van de Grote Kerk naar de Paterskerk en terug was getrokken. Omdat de kermis het belan grijkste volksfeest van het jaar was, werd in de week daarvoor de wit kwast nog eens door het huis ge haald. De moestuin kreeg een extra beurt en de zaterdagse veeg- en harkbeurt was de zorgvuldigste van het jaar. Dat lag voor de hand, want de familie zou op kermiszondag ko men en dan moest alles piekfijn in orde zijn. Op de boerderij was juist de tijd van het meeste werk. Er werd naar gestreefd het koren zoveel mogelijk gemaaid en gebonden te hebben en dat het binnen was of op mijten op het land stond. De stoppels moesten "gebówd" omgeploegd) zijn enz. In de bakhuisjes of by de bakker werden de nodige vlaaien gebakken. De vlaai deed in deze streek kort na 1900 zyn intrede. Na de eerste we reldoorlog was hy overal gemeen goed geworden. Er waren destijds twee soorten; de ene had een harde deegbodem en de andere was van gistdeeg gemaakt. De vulling bestond uit alle mogelijke soorten vruchten, waarby de zwarte prui men en rijst favoriet waren. Een goe de vlaai had weinig deegbodem en veel vulling "dun van laer en dik van smaer, och dat heb ik toch zö gaer Op het station in Oóstrum was ook het nodige te beleven, als de grote kermisspullen aankwamen, zoals de stoomcarousel. De voerlui van Oostrum hadden er werk ge noeg aan om alles op de Grote Markt en de "Vaerkesmernt" (=Henseniusplein) af te leveren. Op kermiszondag stapten veel mensen in Oostrum uit de treinen. Rond de eeuwwisseling zochten velen uit on ze streek een dienst of werk in Duitsland en met de kermis wilden zij by hun familie in Venray zyn. De koetsiers van "de Zwaan" en de "Gouden Leeuw" konden de reizi gers niet zonder extra ritten in Ven ray krijgen. De processie na de hoogmis was al tijd buitengewoon plechtig. Hierby delen wy u mee dat de buurtvereniging 'de Zwarte Plak' te Ysselsteyn op zaterdagmiddag 18 augustus a.s. van 2 tot 4 uur een kindermarkt heeft georganiseerd aan de Veenmos. Ongeveer 100 Ys selsteynse kinderen zullen daar hun (oude) spulletjes proberen te verkopen en ook is er gezorgd voor een gezellige sfeer, iets te drinken en iets warms. De kindermarkt zal precies om 2 uur beginnen. RUIT INGEGOOID Weer sneuvelde een ruit van een aan de Passage gevestigde opticiën. De ruit werd opzettelyk vernield. Er waren de vaste rustaltaren, maar er werden ook bloemtapijten op de straten gelegd en in de open deuren stond nogal eens een H.Hart- beeld uitgestald, omgeven door bloe men en brandende kaarsen. De hele route was in later jaren versierd met standaards met wit en gele vlaggen, de pauselijke kleuren. De processie was nog groter dan op Sacramentsdag. Na afloop was het dan zover. 't Percyesspeul" de draaimolen) ging als eerste open. vaak met enke le ritjes, die door de pastoor of de dorpsnotabelen werden betaald. Dan ging men naar huis nadat men al dan niet de nodige café's had bezocht. Tegen die tijd was de fami lie aangekomen, te voet of in de ge huifde kar, al naar gelang hun welstand. Later natuurlyk met de fiets of met de auto. Er werd goed gegeten. Men begon met een stevige rundvleessoep met beschuit. Dan volgden aardappelen met rundvlees en verse groenten, soms nog vooraf gegaan door een zuurvlees van augurken, uitjes en soepvlees.' Daarna werd rijstepap op gediend met zwarte pruimen en ge droogde appeltjes. De maaltijd werd besloten met een glaasje grenadine. Na het eten werd er door de vrou wen afgewassen, terwijl de mannen een goede sigaar rookten en wat bij praatten. Die sigaar kwam nogal eens uit een kistje van 100 stuks, waarmee men moest uit zien te komen tot de volgende kermis. Wie een sigaar rookte door de week, "dén wieze ze mit de vinger nao". Na de afwas gingen de mannen 't veld kieke". Zij gingen eens kijken hoe hun gastheer boerde en hoe de gewassen erby stonden. De vrouwen gingen naar de moestuin en het kip penhok om hun gastvrouw eer aan te doen. Dan trok men weer naar de kermis; de mannen waren een eincy'e voor de vrouwen uit. Het "percyesspeul" was er voor de kinderen; de stoom- caroussel, het lunapark en de schommels voor de groten. Er was meestal wel een kop van Jut, een waarzegger, een snoepkraam en een of andere rariteit zoals de dikke da me, een vlooiencircus of een raritei- tentent. Byzonder was de komst van de be- INFORMATIE VOOR DE LEZERS In de vakantieperiode is de bi bliotheek GESLOTEN van maan dag 23 juli tot en met zaterdag 11 augustus 1990. Met ingang van 1 juli 1990 is het huisnummer van de bibliotheek veranderd: Het nieuwe adres is: Merselose- weg 59, 5801 CC Venray. Post ontvangen wy by voorkeur op ons postadres: Postbus 178, 5800 AD Venray, 'n abonnement waard wegende film. Riozzi uit Breda maakte filmopnames by het uitgaan van de Grote Kerk en de beelden werden tydens de kermis onder gro te belangstelling vertoond. De goktenten van tegenwoordig kwamen toen niet voor. Er werden wat suiker- en kaneelstokken ge kocht en Campsmoppen. Deze ronde koeken met een gat in het midden waren bestrooid met ro de suiker en werden -toen al- ver kocht in de snoepkraam van Camps uit Horst. Ze zijn net zo typisch voor onze streek als het "proemetórtje", de tegenwoordige pruimenpunt. De mannen gingen de café's af rond de kermisterreinen terwijl de vrouwen met de kinderen op de kermis wa ren.Een vrouw kwam niet in een ca fé, dat hoorde niet. net zo min als dat ze zouden roken. Tegenwoordig zou men dat discriminatie noemen. Die was er meer. De vrouw ging zondags naar de vroegmis, omdat ze het vee moest verzorgen en de man ging naar de hoogmis, om daarna in het café te buurten.In toneelclubs wer den de vrouwenrollen door mannen gespeeld, meisjes moesten vroeger thuis zyn dan jongens enz. Als men na het bezoek aan de ker misterreinen weer thuis was, werd er een uitgebreide koffietafel gehou den met "pruumkesweg, kleuntjes- weg, goej bótter, metwaors, schink, en kieës" (krentebrood, kandy- brood, boter, metworst, ham en kaas) met vlaai toe. Het bezoek ging dan weer naar huis en het jongvolk ging nog even terug naar de kermis, de café's of de danstent van Huisman. De danstent bestond dikwyls uit een uitgelegde houten vloer met één mast in het midden, zodat het zeil gespannen kon worden tegen de regen. Er werd gedanst van 's morgens tien tot ne gen uur 's avonds. Dan was het af gelopen. Een dans kostte 2 of 3 cent, een hele dag byv. één gulden. "Klöske van Remund" was een trekharmonicaspeler, die bekend was om zyn goede dansmuziek. Na een dans werd er geroepen "half uut en ging de muzikant rond voor het dansgeld. Dan volgde de tweede dans en kwam er een korte pauze. Rond de eeuwwisseling werd op de kermis 's zondags nog niet gedanst, maar op maandag, dinsdag en woensdag werd dat dubbel en dwars ingehaald. Op de zondag erna beleefde Ven ray tot eind zestiger jaren zyn na- kermis. Pas daarna werden de attracties afgebroken en was de ker mis echt voorby. ZONDAG8DIEN8T HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. Lankveld, H. Schreven en J. Wittgen: 4/5 en 8 aug.: T. LANKVELD Langstraat 106, tel. 83558 6 en 8 aug.: R GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 11/12 aug.: R GABELER Allegrostraat 43, tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren en J. de Vocht: 4/5 aug.: D. VERCAUTEREN Merseloseweg 33, tel. 82200 11/12 aug.: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 4 t/m 12 aug.: DR VAN DONGEN Pastoor Jeuckenstraat 6 America tel. 04764-1707 vrydag 1800 tot zondag 24.00 uur \bor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZI EKEN VER VOER TM. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIEN8T VENRAYSE APOTHEKEN 3 t/m 9 aug.: DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 84877 10 t/m 16 aug.: DE MONNIKSKAP Pateralaan 2, tel. 80140 van vrydagavond 1800 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-Y8SEL8TEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: 4 aug: R RUYTEN, tel. 81383 11 aug: O. VERHAEGEN, tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak 4/5 aug: W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 21, Oostrum tel. 82690 11/12 aug: W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 DIERENARTSENPRAKTIJK W.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak 4/5 aug: W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 11/12 aug: R GOEDEGEBUURE Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktyken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren 3-6 aug: Mevr. Van der REIS Overloon, tel. 04788-1327 10-13 aug: Mevr. VERMAZEREN Blitterswyck, tel. 04784-2273 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door 6 t/m 17 aug.: Mevr. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u by ons kunt boeken. Augustus: 1 t/m 31: Frans Nationaal Circus Alexis Gruss. Verschillende steden 1 t/m 11: Loosdrecht Festival. Loos- drecht 1 t/m 31: Passiespelen, Tegelen 7 t/m 26: Sneeuwwitje en de 7 dwer gen. Utrecht 10: Radio Rynmond Fhmiliedag Rotterdam 10-11: 8e Antilliaanse Feesten. Hoogstraten 20: Chris de Burg en Band, Tilburg 28: Burning Spear. Arnhem 30: Candy Dulfer en Funky Stuff September: 1: Clouseau Live. Loenhout 1: Blues Rock Festival, Tegelen 1 t/m 16: Sweet Charity. Amsterdam 1 t/m 30: Frans Nationaal Circus Alexis Gruss, Verschillende steden 1 t/m 30: Passiespelen, Ttegelen 13: Earth Wind and Fire, Rotterdam 13: Winter Fashion Show, Apeldoorn 24-25: Pixies. Utrecht 30: Thai Boxen, Rotterdam Oktober 1 t/m 31: Hollandse Meesters uit Amerika, Den Haag 3 t/m 6: Janet Jackson. Rotterdam In verband met de kennis Is het VW-kantoor gesloten op maan dag dinsdag en woensdag steeds in de namiddag En in de open deuren stond nogal eens een H. Hartbeeld uitgestald, omgeven door vazen bloe men en brandende kaarsen. Bij het voorbijtrekken van het Allerheiligste tij dens de kermisprocessie knielde iedereen. De ker misattracties zijn op dat moment uiteraard nog Foto vóór 192B

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3