Gradje Lensen: 65 jaar Broeder van Liefde Gemeentearchief Spreekuur vervalt v/0 Storttarief regionale stortplaats verhoogd Hinderwet Bouwvergunning verleend BEZWARENPROCEDURE ZONERING VLIEGBASIS DE PEEL c v/o <v/o <ï/O Invaliden-parkeer plaatsen in centrum tijdens kermisdagen beschikbaar Tijdelijke afsluiting Smakterveldweg Hinderwet v/t '0 Hinderwet &0 PEEL EN MAAS Onteigening i.v.m. Rijksweg A73 Bouwvergunning verleend Sr PEEL EN MAAS PEEL RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is te vens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uitslui tend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur algemene bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, voorlichting en in spraak algemeen, dorps en wijkra den, culturele zaken, personeel, organisatie en informatica, interne dienstverlening, bouw zwem- en re creatiecentrum Vlakwater. Wethouder E.M.A.A. Hoppenreijs-de Loo (loco-burgemeester) Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. mjlieuzaken: algemeen milieubeleid; hinderwetszaken; afvalverwerking; mestverwerking; bodemsanering, maatschappelijke zorg: gezondheids zorg; maatschappelijk werk; ouderen zorg; werklozenzorg (RBA); culturele minderheden, emancipatie. Wethouder J.H.M.O. Truijen Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. financiën: belastingen; gemeentega ranties (hypotheken), grondbedrijf (m.u.v. exploitatie bestemmingsplan nen), openbare werken: verkeer en vervoer; reiniging, agrarische zaken: ruilverkaveling; beheer landbouw gronden, beheer eigendommen en grondverwerving. Wethouder H.M. Kersten Maandag van 10.00-11.00 uur. ruimtelijke ordening, volkshuis vesting, bouw- en woningtoezicht, welstandstoezicht, stedebouw, eco nomische zaken: bevordering werk gelegenheid; markten en kermissen; handel en middenstand; bevordering toerisme; bedrijfs- en winkelvesti ging, verkoop gronden in en buiten bestemmingsplannen (m.u.v. land bouwgronden) Wethouder P.J.H. Driessen Maandag van 10.00-11.00 uur. sociale zaken, onderwijs, vol wassenen-educatie, sportzaken, recreatie, jeugd- en jongerenwerk, accommodatie-aangelegenheden, sociaal-cultureel werk. mondiale vraagstukken, mediazaken, kinder opvang. In verband met vakanties van de archiefmedewerkers is het gemeen tearchief voor genealogisch en an der onderzoek gesloten van 30 juli t/m 10 augustus 1990. Op maandag 30 juli 1990 houden de wethouders mevrouw Hoppen- reys-de Loo. Truijen. Kersten en Driessen geen spreekuur. Voor dringende aangelegenheden kunt u kontakt opnemen njet de betref fende afdeling. Met ingang van 1 augustus 1990 is het tarief voor het partikulier storten op de regionale stortplaats 'De Zuringspeel' te Horst-America verhoogd van 30,- naar ƒ40,- per m3, inclusief BTW. Leer nu zwemmen in het Gemeentelijk Combi-Zwembad! Op 27 augustus starten de zwemlessen in het gemeentelijk combi-zwembad, seizoen 1990- 1991. Er zijn meerdere zwemty- den per week. Vroegtijdig aanmelden (dus nu!) verhoogt de keuzemogelijk heid. Aanmelding is mogelijk vanaf 5 jaar. Vriendjes en/of vriendin netjes kunnen bij voldoende ruimte in dezelfde lesgroep ge plaatst worden. Voor de prijs hoeft u het niet te laten. Voor het A- en B- diploma en het diploma zwem- vaardigheid betaalt u ƒ46,- voor 12 lessen van 30 minuten tot 16 jaar. Ook volwassenen kunnen zwemlessen volgen en wel op maandag en donderdag van 20.00-21.00 uur. Omdat de zwemvaardigheid van deze groe pen verschillend is past u er al tijd bij. Uw konditie kunt u dus prima op peil hoyden! De prijs is slechts 59,- voor 6 lessen van 60 minuten. Inschryving van de kursus- sen kan dagelijks aan de kassa van het gemeentelijk combi zwembad. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00-19.00 uur,- zaterdag en zon dag: van 10.00-18.00 uur. Zwemmen? Moet je doen! Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: W. Luyten, Peelken 2, 5813 BE Ysselsteyn, voor het uitbrei- denAvijzigen van een varkensfokbe- drijf, gelegen aan de Peelken 2 te Ysselsteyn; A.P.A.M. Romme, Puttenweg 60,5813 BD Ysselsteyn, voor het uit- breidenAvijzigen van een varkensfok- en mestbedrijf, gelegen aan de Puttenweg 60 te Ysselsteyn. De aanvraag en de bybehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 2 september 1990. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray. Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer), kunnen tot één week voor bo vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tydig) in staat zijn geweest dit te doen. kun nen tydens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van, de afdeling volks huisvesting, juimtelyke ordening en milieubeheer, ir. G.J.EM. Frencken Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 31 juli 1990 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het verbouwen van een cafeta ria tot café en aanbrengen van een nooduitgang aan de Hofstraat 2a te Venray, t.n.v. W.C.A. Moijaan-Lange, Isabellahof 59; het verbouwen van een woon huis aan de Lollebeekweg 21 te Castenray, t.n.v. A.M. Bongers; het bouwen van een var kensstal aan de Haag 23 te Merselo, t.n.v. J.J.M. Arts; het verbouwen van een garage tot eetkamer/berging aan de Look 4 te Venray, t.n.v. M.J.M. van Keulen; het bouwen van een garage aan de Wilhelminastraat 15 te Ven ray, t.n.v. H.P. Jansen; het uitbreiden van een ber ging aan de Kogeldistel 44 te Ven ray, t.n.v. J.H. Kusters; het vernieuwen van een wa renhuis aan de Scheiweg 14 te Leu nen, t.n.v. Maatschap Cornelissen; het verbouwen van een serre berging aan de St. Odastraat 2 te Venray, tn.v. L.A.M. Arts.; het bouwen van een garage aanbouwen serre aan de Marjolein 49 te Venray, t.n.v. H.J.M. Geurts; het bouwen van een werktui genberging aan de Koepas 2 te Oir- lo, t.n.v. Maatschap J. en L. Geurts; het bouwen van een woning carport aan de Athoslaan 20 te Ven ray, t.n.v. EP.M. Hombergen, Mazur kastraat 4; het bouwen van een machine- loods/opslagruimte aan de Rouw- kuilenweg 30 te Ysselsteyn, tn.v. M.J.M. van Asten. De. burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 21 van de Lucht vaartwet bekend: dat ingevolge artikel 21 van de Luchtvaartwet de hierna genoemde stukken voor een ieder ter inzage worden gelegd op de hieronder ge noemde lokaties. Periode, plaats en tydstip waar stukken kunnen worden ingezien - het provinciehuis te Maastricht (bibliotheek), Limburglaan 10 te Maastricht; - het provinciehuis te 's-Hertogen- bosch (bibliotheek). Brabantlaan 1; - het gemeentehuis van Bakel en Milheeze, Sint Wilbertsplein 8 te Bakel; - het gemeentehuis van Deume, af deling BROM, kamer 22B, Markt 1 te Deume; - het gemeentehuis van Venray, af deling VROM, kamer 311, Raad huisstraat 1 te Venray. Lijst van ter inzage liggende stukken a. ontwerp-besluit ex artikel 25 van de Luchtvaartwet tot vast stelling van de geluidszone (in clusief een kaart van de geluidszone rond het lucht vaartterrein); b. ontwerp-aan wijzing ex artikel 26 van de Luchtvaartwet ten behoeve van de aanpassing van bestemmingsplannen binnen de geluidszone (inclusief een kaart van de geluidszone rond het luchtvaartterrein en een overzicht van de bestem mingsplannen waarop de aan wijzing betrekking heeft); c. een kaart met de by de geluids zone behorende aan- en uitvlie groutes; d. het advies van de Rijksplanolo gische Commissie d.d. 19 mei 1988 inzake de zonering van militaire luchtvaartterreinen; e. de resultaten van het bestuur lijk overleg met Gedeputeerde Staten van de provincies Lim burg en Noord-Brabant en de gemeenteraden van Bakel en Milheeze, Deume en Venray; f. deel e van het Structuursche ma Militaire Terreinen d.d. 15 oktober 1985. Bez waarmogel ij kheden Tbt 16 november 1990 is het voor een ieder mogelijk schriftelijk be zwaar te maken. Bezwaarschriften kunnen worden gericht aan: Be- zwarencommissie Zonering Vlieg basis De Peel, Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. Ook zal door de Bezwarencom- missie Zonering Vliegbasis De Peel een hoorzitting worden gehouden voor het inbrengen van mondelin ge bezwaren. Deze hoorzitting vindt plaats op 11 september 1990 te 20.00 uur in het gemeentehuis van Bakel en Milheeze, Sint Wil bertsplein 8 te Bakel. De burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche Bij de indeling en opbouw van de kennis is rekening gehouden met de handhaving van parkeermoge- lijkheden voor minder-validen in het centrum. Tijdens de kermis zyn 4 invalidenparkeerplaatsen by de Grote Kerk en 2 invalidenpar keerplaatsen op het Gouden Leeuw terrein beschikbaar voor houders van voertuigen met een invaliden- parkeerkaart In verband met de aanleg van rio lering ten behoeve van bedrijven park Keizersveld zal na de bouwvakvakantie, met ingang van 15 augustus, gedurende ongeveer vier weken, de Smakterveldweg tus sen Maasheseweg en Rosmolen- baan zijn afgesloten voor het doorgaande verkeer. Alle aangrenzende percelen blij ven bereikbaar via de Maasheseweg of via de Kruidenlaan. Afd. Openbare Werken Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om negatief te beschikken op de aanvraag voor een hinderwet vergunning van P. Keysers, Kraak- sepas 10 te Leunen, maar tegelijkertijd in afwijking van de aanvraag onder het stellen van voorschriften, een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergun ning te verlenen voor de varkensfokkerij en -mesterij, gele gen aan de Kraaksepas 10 voornoemd. De ontwerp-beschikking en bybe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 16 augustus 1990. Tot deze datum- kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning, van Maatschap Swinkels, Paarde- kopweg 13 te Ysselsteyn, onder het stellen van voorschriften, voor het uitbreidenAvijzigen van een rund-' veehoudery, gelegen aan de Jaeger- hofweg la te Veulen; G. Cornelissen, Teeuwenhof- weg 21 te Leunen, onder het stellen van voorschriften, voor het uitbrei denAvijzigen van een champignon- kwekery, gelegen aan de Tseuwen hofweg voornoemd; A. van Tilburg, Laagheidseweg 15 te Venray, onder het stellen van voorschriften, voor het ex artikel 6a Hinderwet uitbreidenAvijzigen van een varkensfokbedrijf, gelegen aan de Laagheidseweg voornoemd; Gebr. van Neerven, Moostdyk 14 te Ysselsteyn, onder het stellen van voorschriften, voor het uitbrei- denAvyzigen van een rundveebe drijf, gelegen aan de Moostdijk voornoemd, met dien verstande dat in de inrichting maximaal 155 melkkoeien en 60 stuks jongvee mogen worden gehouden; Maatschap G. en J. Loonen, i Koepas 10 te Oirlo, onder het stel len van voorschriften, voor het uit breidenAvijzigen van een melkvee- en -jongveebedryf, gelegen aan de Koepas 10 voornoemd; B. Geven, Ericaweg 5 te Oirlo, onder het stellen van voorschrif ten, voor het oprichten en in wer king hebben van een tuinbouwbe drijf, gelegen aan de Ericaweg voornoemd; Maatschap Swinkels, Paarde- kopweg 13 te Ysselsteyn, onder het stellen van voorschriften, voor het uitbreidenAvijzigen van een var- kensmesterij en rundveehouderij, gelegen aan.de Paardekopweg 13 te Yssélsteyn, met dien verstande dat er in de inrichting maximaal 995 mestvarkens, 93 stuks jongvee en 16 melkkoeien mogen worden ge houden. positief te beschikken. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309, Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 16 augustus 1990. Tot deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray, Daarbij kan worden ver zocht de persoonlyke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zyn geweest dit te doen, kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken 'n abonnement waard De burgemeester van de gemeen te Venray maakt bekend: 1. dat, ter voldoening aan artikel 72a in verband met de artikelen 63 en 10 van de Onteigenings wet, een commissie uit Gedepu teerde Staten van de provincie Limburg, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aangewezen deskundige en het hoofd van het bestuur van de gemeente Venray in het ge meentehuis van Venray op 16 augustus 1990 om 09.00 uur zit ting zal houden om de bezwaren van belanghebbenden aan te ho ren tegen het plan van het werk en/of tegen de voorgenomen ont eigening ten name van het Rijk ten behoeve van de aanleg van een gedeelte van Rijksweg 73 Maasbracht-Boxmeer-Nijmegen, tussen km. 66.350 en km. 68.600 met bijkomende werken, in de gemeente Venray en nodigt belanghebbenden uit om hun bezwaren, mondeling of schrifte lijk aan genoemde commissie mee te delen; 2. dat de stukken, bedoeld in het eerste lid en laatste van artikel 12 van de Onteigeningswet ter inzage van eenieder worden ge legd op de sekretarie van de ge meente Venray vanaf 1 augustus 1990 totdat de commissie haar werkzaamheden binnen de ge meente heeft volbracht. De burgemeester, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 24 juli 1990 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zy die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van- de wet AROB daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het bouwen van een gara ge/berging erfafscheiding aan de Maijolein 57 te Venray, t.n.v. J. Franssen; het verbouwen en uitbreiden van een garage, werkplaats en var kenshok aan de Lollebeekweg 25 te Castenray, t.n.v. H.M. Weys; het bouwen van een woning schuur aan de Vliezenweg 1 te Ven ray, t.n.v. M.H.M. Wismans, Loobeek 5 te Smakt. De burgemeester van Venray, ir. H.J.M. Defesche WEG ZOEKEN, KRUISING TE VER OPGEREDEN Dinsdagmiddag bemerkte een 63-jarige uit Brussel afkomstige bestuurster van een personenauto, de kruising Merseloseweg-Lang- straat te laat op, omdat zy zoekende was. Daardoor verleende zy geen voorrang aan de over de Langeweg fietsende 64-jarige inwoner. Die kwam ten val en werd met verwon dingen naar het ziekenhuis ver voerd, maar kon gelukkig na behandeling naar huis worden overgebracht Op 11 augustus a.s. zal in, en te midden van, de kloostercómmun- teit en de uit Venray afkomstige familie in het klooster van de Broe ders van Liefde van Jezus en Maria in Zelzate in België, de in het oude Veltum geboren en getogen GRAD JE LENSEN (83) gekroond worden omdat h(j 65 jaar geleden tot broe der DONATUS werd geprofest Eigenlek moeten die jaren nog met enkele verhoogd worden want de t(jd van voorbereiding wordt niet meegerekend. Wy hadden het geluk dat deze nog zeer vitale en goedlachse Broe der van Liefde voor een familiefeest in Venray vertoefde en dat wy hem mochten opzoeken in de buurt van waar h(j zyn jongensjaren had doorgebracht om uit zyn mond nu eens precies te vernemen hoe het vroeger is gegaan. In maart 1922 (68 jaar geleden dus) bracht zyn moeder hem weg naar de boerderij van Monikes in Veltum waar een auto van de con gregatie hem kwam ophalen. Moe der zei nog tegen hem 'je hoeft niet bang te zyn, over twee jaar mag je nog even terugkomen'. De proeftijd werd doorgebracht in het noviciaat van de Broeders in Ei kenburg, dat in Eindhoven ligt Na die proeftijd ging de eigenlijke voorbereiding in het moederhuis van de congregatie in Gent Daar legde hij de Eeuwige Geloften af en zou als Broeder Donatus door het leven gaan. By die plechtigheid was zfjn moeder aanwezig. Zij was maar wat trots op haar zoon. Tbr vergelij king van de glorie van het Ryke Roomse leven: er werden toen 27 broeders opgenomen in de congre gatie. Van die 27 zyn er nu nog 2 lid. Daarbij gebiedt de eerlijkheid te vermelden dat er Velen reeds zyn overleden. De opdracht die Broeder Donatus van de Overste kreeg was te gaan werken aan de verzorging van de geestelijk gestoorde kinderen die in het krankzinnigengesticht in Zelzate werden verpleegd. Die op dracht kreeg hy nadat hy eerst de studie als verpleger met goed gevolg had voltooid. 65 Jaar lang heeft zijn verblijf in de inrichting in Zelzate geduurd en tot aan zyn dood wil hij daar blijven, temidden van 'zijn kinderen'. Terwijl hij nu eigelijk van zijn welverdiend 'otium cum dignitate' zou kunnen genieten, wil hy geen dag zonder zyn kinderen blijven. Voor hem is het altijd 'mien kiend', terwijl de kinderen tegen hem 'opa' zeggen. Een eretitel die hij graag hoort en waar hy ook terecht trots op is. Zijn Oversten hebben goed zicht op zyn werk gehad want overplaat singen waren er, hoewel in de con gregatie gebruikelijk, voor hem niet bij. Hij mocht dan ook in het klooster Zelzate zyn 25-, 40-, 50- en 60-jarig kloosteijubileum vieren, temidden van zyn kinderen. 'Als ik wel eens hoor van de aktie onder verpleegkundigen in Neder land, dan vraag ik my af of wy vroe ger niet meer recht zouden hebben gehad om te protesteren. Wy had den in die jaren met drie broeders de zorg voor 110 verpleegden, waar van er 40 bedlegerig waren. Slapen deden wy op de afdeling en we ver bleven er 24 uur per dag, de hele week door, de zondagen meegere kend'. Overdag kreeg men wel wat hulp. De dag begon om 4 uur 's mor gens met een bezoek aan de kapel voor het geestelijk leven. En dat ging met plezier in het leven, je had daarvoor gekozen en daarmee basta. De pensioengerechtigde leeftyd was al bereikt, maar met zijn kinde ren bleef hij doorgaan, zoals met voetballen of een dergelijke aktivi- teit. Met zijn kinderen naar de ker mis of met de bus op stap, dat waren echte hoogtepunten. Iedere dag nog gaat Broeder Do natus een 'toerke doen'. Hij gaat dan op de fiets een tochtje maken, steeds in gezelschap van een van zyn kinderen. Broeder Donatus geniet intussen van een welverzorgde levensavond. Die verzorging kent geen grenzen want als hij anders hoest dan ge woonlijk wordt er al bezorgd ge vraagd of hij zich niet goed voelt. Hij geniet van die verzorgde levens avond temidden van 17 rustende confraters en 10 nog aktieve mede broeders. Dat hij nog altyd op de hoogte is van wat er in Venray gebeurt, is geen wonder. Hy is nog altyd een trouwe lezer van Peel en Maas die hy geen week, met uitzondering van de kermisweek, in Zelzate kan missen. Politie verleende assistentie De Deurnese politie achtervolgde een personenauto, vanaf de kom van Deurne in de richting van Ys selsteyn, omdat het rijgedrag van die bestuurder de aandacht van de politie had getrokken. Omdat de auto in de richting van Ysselsteyn reed, werd assistentie in geroepen van de Venrayse politie. Op de camping in Ysselsteyn kon de bestuurder van de auto, een Au di, worden aangehouden. Hy bleek behoorlijk onder invloed van alco hol te verkeren. Ook een mede- inzittende had diep in 't glaasje gekeken. Omdat niet kon worden vastgesteld wie de auto had bestuurd moesten beiden de beken de proeven ondergaan. Bestuurder en inzittende hadden de Poolse nationaliteit, maar be schikten niet over een in Neder land afgegeven verblijfsvergunning. Ze hadden op de camping een cara van gehuurd en bleken over vol doende geld te beschikken. Het tweetal werd overgebracht naar het politiebureau in Deume en daar in afwachting van de beslis sing van de officier van Justitie in gesloten.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 10