35 jaar Mixed Hockeyclub Venray Venraver schreef boek over Bronzen Leeuw en Bronzen Kruis Gemeente gaat voor ƒ859.000,- wegenonderhoud plegen I I Gouden paar op de Hoge Beek Zeg het met een boompje Zondag 6 mei gaat schutterij 't Zandakker koningsschieten Forumdebat over uitzendkrachten Win ƒ5000,- met IC0B Voordeelboeken *04709-2019 la< FfctL tN MAAb Donderdag 3 mei Pagina 5 De gemeente Venray gaat dit jaar voor ƒ859.000,- wegen onderhou den. De commissie voor openbare werken heeft vorige week donder dag ingestemd met de aangedragen besteding van dat bedrag. Het gaat hier om een aantal grote kruispun ten in het centrum van Venray. om de voetpaden tussen de verschillen de straten in het Brukske en om een aantal wegen in het buiten- By de keuze van de wegen heb ben de medewerkers van de afde ling openbare werken voorname lijk gekeken naar die wegen die door dit onderhoud behouden kun nen biyven. Wegen die in een dus danige staat zyn, dat ze helemaal gereconstrueerd moeten worden, worden hangende de artikel 12 aan vraag, buiten beschouwing gelaten. „Gaat men deze wegen nog oplap pen dan is dat voor de toekomst weggesmeten geld", is het stand punt van de gemeente. Bovendien wordt op deze wijze kapitaalsver nietiging voorkomen. KRUISPUNTEN De gemeente heeft ƒ331.000,- uit getrokken voor onderhoud van drie grote kruispunten in het centrum. Het gaat hier om de kruisingen Langstraat-Zuidsingel, Sta- üonsweg-Oostsingel en Leunseweg- Zuidsingel. Op deze kruisingen is sprake van spoor- en ribbelvor- niing. U merkt dit vooral als u met uw auto langzaam naar het stop licht rydt. De auto gaat dan op en neer schommelen. Hier moet het wegdek uitgefreesd worden waarna een nieuwe asfaltlaag wordt aange bracht. By het kruispunt Langstraat-Zuidsingel moet overi gens een verzakking op de Langstraat worden weggewerkt. Het gaat hier om de uitvoegstrook rechtsaf naar de Zuidsingel. Omdat hier een riolering onder ligt stelde dhr. Klinkenberg (Samenwerking) voor om die na te laten kyken. Dit was inmiddels al gebeurd en in or de bevonden. VOETPADEN De voetpaden in het Brukske ver keren in een zeer slechte staat. Het gaat hier om de paden tussen de di verse straten waar ze dienen als ver bindingsweggetjes tussen die straten. Doordat deze paden nooit voorzien zyn van een toplaag begin nen ze nu langzaam af te brokke len. Het aanbrengen van een toplaag, toch nog 2340 m2, gaat ƒ54.500.- kosten. Dhr. Robberegt (WD) vroeg zich af of dit geld niet beter voor alterna tieven kon worden gebruikt. Hy zag maar weinig verband tussen deze paden en de verkeersveiligheid, die bij dit onderhoud ook gebaat is. Wethouder Claessens wees hem erop dat de zorg over de wyk Bruks ke ook van belang was. „Door deze onderhoudsbeurt dragen wy by aan een stuk wijkbeheer". De wet houder kreeg hierbij steun van dhr. Klinkenberg. Dhr. A. Jansen (PvdA) vroeg zich af. omdat hier sprake is van een stuk wijkbeheer, of hier voor geen subsidies te krijgen zyn. De wethouder zegde toe dit na te zullen gaan. Inmiddels was dhr. Robberegt overtuigd van de nood zaak en kon ook hij met deze op knapbeurt instemmen. BUITENGEBIED In het buitengebied liggen twee wegen die een nieuwe toplaag kry- gen. Het gaat hier om de Kemp- kensberg en de Korenweg. De Kempkensberg is een drukke sluipweg tussen Merselo en de Mid den Peelweg. Het wegdek vertoont veel scheuren en staat bij nat weer vol met plassen. Vervanging van de toplaag gebeurt met 2,5 cm SMA SMA is de afkorting van Steen- MastiekAsfalt. Dit is een relatief nieuw produkt uit Duitsland alwaar men met SMA zeer goede ervarin gen heeft. Dit materiaal is slyt- vaster dan het normale grindasfaltbeton en heeft daardoor minder snel een oppervlaktebe handeling nodig. SMA wordt ook steeds meer op kruispunten ge bruikt omdat daar veel wrijving ontstaat. Ook de Korenweg, een landweg getje achter Oirlo richting Meerlo, krijgt een nieuwe 2,5 cm toplaag van SMA. Ook hier is het wegdek gescheurd en staan er bij regen veel waterplassen. Dit zorgt voor nogal wat overlast by de vele fietsende scholieren die van deze weg ge bruik maken. Het onderhoud van de Korenweg is een typisch voorbeeld van een weg die nog redelyk goed lijkt, maar die, als er nu geen onderhoud wordt gepleegd, in de nabye toe komst geheel vervangen moet worden. De onderhoudskosten van de Ko renweg worden geraamd op zo'n ƒ105.000,-, de kosten van de Kemp kensberg op ƒ174.750,-. „KLEINERE KLUSJES" Op het onderhoudsprogramma van de Venrayse wegen staan verder nog enkele „kleinere klusjes". Zo krygen de wegen Kleindorp, Kemp- weg en St Ursu last raat een opper vlaktebehandeling zodat ze weer waterdicht zyn. Verder zullen diverse wegen met voegvullingen worden behandeld. Bij de spoorwegovergang Loobeek in Smakt is sprake van zeer zware spoorvorming. Hierdoor raakt het verkeer vrij gemakkelyk het weg dek. De klinkerbest rating aldaar wordt iets verlengd en opnieuw gelegd. Tenslotte is er nog de onlangs aangepaste T-splitsing Westsingel- Noordsingel. Hier ontstaan nu nog veel plassen met nat weer. Het weg dek moet hier nog ge-egaliseerd worden. Dat is dan ook de reden waarom hier nog geen wegmarke ringen zyn aangebracht. ALTERNATIEVEN Dhr. Robberegt vond dat de alter natieve wegen, die eventueel voor onderhoud in aanmerking konden komen, een onjuist beeld weerge ven. De kosten die op de lijst van al ternatieven waren aangegeven, zijn eigenlijk de kosten van lapwerk, terwijl het gros van deze wegen ge woon compleet moeten worden ver nieuwd. Een voorbeeld daarvan is de Weg in den Berg. Het oplappen daarvan zou ƒ22.500,- kosten. Nu kan men al zeggen dat dat weg gesmeten geld is. Vernieuwing van die weg zou ongeveer tien keer zo veel kosten. Dhr. Hartzema kon hem daar geen ongelyk in geven. Om die re den is o.a. de Weg in den Berg niet in het onderhoudsprogramma van dit jaar opgenomen. „Je kunt on derhoud van die weg omschrijven als het schilderen van een rot ko zijn" wist dhr. Hartzema de situatie treffend weer te geven. De heer H. Meijer uit de Vollen bergstraat heeft onlangs zyn twee de boekwerk voltooid. Dhr. Meyer, expert op het gebied van Neder landse onderscheidingen, wijdde zyn tweede boek aan twee militaire dapperheidsonderscheidingen, de Bronzen Leeuw en het Bronzen Kruis. Deze twee onderscheidingen zyn, na de Militaire Willemsorde de belangrijkste dapperheidsonder scheidingen in Nederland. Afgelopen dinsdag bood dhr. Meijer het eerste exemplaar van dit 340 pagina's dikke boekwerk op Soestdyk aan Prins Bemhard aan. Een byzondere gelegenheid want dhr. Meyer mocht ook zyn eerste boek, dat gaat over alle in Neder land bekende onderscheidingen, aan Prins Bemhard aanbieden. GEEN ORDE De Bronzen Leeuw en het Bron zen Kruis zyn geen ordes maar dap- perheidsonderseheidingen. Beide onderscheidingen zyn ingesteld ty- dens de Tweede Wereldoorlog door de regering in ballingschap. Omdat het parlement deze instelling niet kon goedkeuren zyn het Bronzen Kruis en de Bronzen Leeuw geen orde zoals b.v. de benoeming tot Ridder in de Orde van Ofaiye Het Bronzen Kruis werd ingesteld op 11 juni 1940 en kan worden toe gekend aan militairen in dienst van het Koninkryk der Nederlanden, die zich door moedig op beleidvol optreden tegenover de vyand heb ben onderscheiden. De Bronzen Leeuw werd ingesteld op 30 maart 1944 en kan worden toegekend aan militairen in dienst van het Koninkrijk der Nederlan den, die zich in de stryd tegenover de vijand door het bedrijven van bijzonder moedige en beleidvolle daden hebben onderscheiden. Ook niet-militairen en vreemdelingen kunnen deze onderscheidingen krygen. Uit het boek van dhr. Meijer blijkt heel duidelijk dat deze onderschei dingen niet zomaar aan iemand ge geven worden. Het groot aantal postume onderscheidingen neemt de gedachte, dat deze dapperheids onderscheidingen makkelyk te verdienen zyn, meteen weg. Dhr. Meijer heeft in dit boek een volledig overzicht gegeven van alle mensen die een van beide onder scheidingen hebben ontvangen. Bij gelegenheid van de hon derdste 1 mei-viering vond de PvdA-afdeling Venray het gepast om het gemeentebestuur van Venray een geschenk aan te bieden. Tydens de 1 mei-viering, dinsdag avond. werd de kersverse wethou der Kersten een klein boompje aangeboden. Behalve dat het de •honderdste 1 mei-viering is, is het boompje ook symbolisch bedoeld. Het tekent voor de zorg van het mi lieu en voor de zorg van het cen trum van Venray. Daarmee wordt gedoeld op het schaarse groen dat in Venray centrum aanwezig is. Het is de bedoeling dat dit boompje straks op het nieuwe Schouwburg plein wordt geplaatst. Behalve een boompje voor het gemeentebestuur had de PvdA-afdeling ook nog een bijdrage voor het Divinolandiapro- jekt in de vorm van een bedrag van ruim 1.550,- Een niet eenvoudige klus want er is nooit een register bijgehouden van wie deze onderscheidingen hebben ontvangen. Dhr. Meijer neemt dit de regering best wel kwalijk want de samenstelling van het boek heeft hem ruim 2500 uur werk ge kost. En alles moest in de vrye tijd gedaan worden. Prins Bemhard was afgelopen dinsdag dan ook wel heel verbaasd over de wyze van totstandkoming van die totale lyst. Het boek ver meldt in totaal 4650 namen van ge- dekoreerden. Het boek van dhr. Meijer geeft verder nog een overzicht van alle militaire onderscheidingen van de Lage Landen vanaf de Romeinse tyd. Verder worden ook alle 27 vrouwen die een Bronzen Leeuw of Kruis ontvingen in een hoofdstuk vermeld. Ook zyn veel foto's afge drukt van uitreikingen van de Bronzen Leeuw of het Bronzen Kruis. Door de kompleetheid van de in formatie en omdat voor het eerst een register van gedekoreerden op papier is gezet, vormt dit boek een zeer bijzonder naslagwerk. Het FNV krygt de indruk dat steeds meer bedryven er voorkeur aan geven te werken met een mini male vaste bezetting en een zo groot mogelyk aantal inhuurkrachten (kontrakten gebonden aan een be paalde tijdsduur en uitzendkrach- ten). Dit geldt dat met name voor de direkte produktie, administratieve ondersteuning en ondersteunende diensten. En dit alles ondanks het feit dat de winstcyfers van de be dryven sterk stygen en diezelfde bedryven steeds weer een grote krapte op de arbeidsmarkt signale ren. 'Er zou dus alles voor te zeggen zyn', zegje dan als leek, 'omje op al le fronten te verzekeren van een vast personeelsbestand met goede scholingsfaciliteiten, enz.'. Schyn- baar te eenvoudig geredeneerd, want de praktyk bewyst anders. Reden genoeg voor het FNV om hier eens wat nader by stil te staan. Nog niet direkt in konfronterende zin met werkgevers, maar eerst eens in eigen kring. Maar dan na tuurlek wel met 'deskundigen' op dit terrein. Dit heeft het FNV afd. Venray doen besluiten een forumdebat over deze problematiek te beleggen. Een forumdebat waarvoor iedereen wordt uitgenodigd. De bijeenkomst vindt plaats op maandag 7 mei a.s. in de vergader zaal van café 'In den Engel', Gro testraat 107 te Venray, tel. 04780-81588, aanvang 1930 uur. Omdat de Voordeelboeken- organisatie ICOB, waarby boekhan del van den Munckhof is aangeslo ten 25 jaar bestaat komt ICOB met een feestaanbieding en een jubi- leumprysvraag. Eerste pry's is een reischeque t.w.v. ƒ5000,-. Tweede prijs is de Grote Winkler Prins En cyclopedie. De derde prys is een 62 delige serie cultuurgidsen. De vier de tot en met de tiende prys is een Tuinplantenencyclopedie. Wilt U in aanmerking komen voor een van deze prijzen dan moet U de volgende vragen beant woorden. 1. In welk land bevindt zich de Six tijnse Kapel? 2. In welk land bevindt zich de Ver boden Stad? 3. In welk land vinden vrij het Dal der Koningen? Verder dient U de volgende slag zin op een originele manier af te maken: In leunstoel, vliegtuig of trein, boeken Schryf de antwoorden op de vra gen, en uw slagzin, op een brief kaart en stuur die naar ICOB jubileum prijsvraag, postbus 392, 2400 AJ Alphen aan de Rijn. Uw in zending moet uiterlijk 31 mei in ons bezit zyn. Een deskundige jury zal uit de oplossingen de winnaars selecteren. De winnaars ontvangen in de maand juni bericht PECH VOGEL LIJN BAUIOJtWfBEDRIJF GEBR. TIMMERMANS HORST Schade herstellei}? Timmermans beHwi en het komt gegarandeerd goed Afgelopen dinsdag nam wethouder Claessens officieel afscheid van het ambtenarenkorps. Tijdens zijn af scheidsreceptie werd de wethouder van vele kanten toegesproken en werden nog wat wapenfeiten naar boven gehaald. De Venrayse politie had echter een leuke verrassing, voor de wethouder in petto. Toen de loethouder in februari de nieuwe snelheidsmeter aan de Venrayse politie schonk, deelde hij mede dat wat hem betrof, de snelheidsmeter in Ysselsteyn mocht worden uitge probeerd, ivaarbij hij de hoop uit sprak zelf niet de eerste te zullen zijn, die betrapt werd op te hard rijden. Met het oog op het afscheid van de wethouder werd een complot gesmeed en werd met de snel- heidsmeter de wagen van zoethou der Claessens op de Deumeseweg gefotografeerd. Bij een normale kontrole zou dhr. Claessens binnen de tolerantie gebleven zijn. Nu was die tolerantie op nul gezet en omdat hij net iets harder reed was de foto gelukt Tijdens zijn receptie kreeg hij de ze foto, uitvergroot en ingelijst door commissaris Den Teuling, korp schef Sjef Janssen en dorpsgenoot Wiet van het H'off aangeboden. Te vens was een cheque ingelijst, waarop stond dat de boete met een paar konsumpties betaald zou zijn. Het is niet de eerste keer dat een gouden huwelijksfeest wordt ge vierd op de Hoge Beek want deze grootste flat van Venray is zeer in trek by bejaarden. Het gouden paar dat wij nu een bezoek brachten, hoopt echter toch nog eens te mogen verhuizen naar een bejaardenwoning in Ysselsteyn, het peeldorp waar ze zoveel prettige herinneringen aan hebben, on danks dat ze er beiden hard hebben moeten werken en aanpakken. Het resultaat van hun hard werken is nu nog te zien, omdat een van hun zoons het door de gouden bruide gom in 1934 gestichtte vrachtbe- drijf heeft voortgezet. Laten we daarom eens alles op een rytje zetten. De gouden bruide gom, BEN LINDERS (82) is geboren en getogen in Heide in de buurt van de Nachtegaal op het kleine boeren- bedryfje van zijn ouders. Hij moest al op 14-jarige leeftijd gaan werken op een ontginningsbedryf in Ys selsteyn. Dat werken was voor zo'n jeugdige knapen waar en men ging 's avonds graag vroeg naar bed, want de volgende dag moest men weer vroeg op. Maar desondanks bleef hij meer dan 10 jaar op die ontginningsbedryven werken. Hoewel die ontginningen voorna- inelyk met man en paard werden uitgevoerd en gemotoriseerd ver keer nog 'n zeldzaamheid was. ging Linders toch zijn vrachtwagen rijbe wijs halen. Dat moest hij doen bij de aardappelhandelaar Janssen in Tien ray. Hij moest wel haast een vooruit ziende blik gehad hebben, want al gauw kon hy een vrachtauto over nemen van de Ysselsteynse smid. die deze in handen had gekregen omdat de eigenaar zyn olie- en ben zineschuld. zynde een bedrag van ƒ350.-, niet kon betalen. Daarmee was voor Ben Lindei's de grondslag gelegd voor een vervoers bedrijf. Hij kreeg meteen een vaste klant, de Boerenbond. Dat hij zyn werk goed deed, beuijzen de 38 ja ren die hij voor de Boerenbond werkte. Tot zyn 65ste jaar heeft hy ver schillende vrachtauto's bestuurd en het moet gezegd worden, zonder schade. In de mobilisatie waren het de Ne derlandse militairen die zyn vrach tauto vorderden. Die kreeg hy latei- terug. maar werd toen weer door de Duitsers gevorderd. Gelukkig stelde het leger hem na de bevrijding een legertruck ter beschikking. Naast het vrachtryden voor de LLTB heeft Linders ook nog vier jaar lang de melk van de Ys selsteynse veehouders naar de Ven rayse zuivelfabriek vervoerd. Omdat zijn zoon het bedrijf over nam en Ysselsteyn hem geen be jaardenwoning kon geven, werd intrek genomen in een flat in de Hoge Beek. Maar, zoals gezegd hoopt hij met zijn vrouw toch nog gauw naar Ysselsteyn te kunnen te rugkeren. Al 57 jaar heeft Linders reeds een rybewys en dat is nu nog tot 1991 geldig. Dat hy nog kan rijden, maakt de pyn van het niet meer wonen in Ysselsteyn dragelijker, want hij kan er nu nog per auto op bezoek gaan. De gouden bruid. MARIETJE SNIJDERS (79) werd geboren en is getogen in het Brabantse Asten. Als dochter uit een arbeidersgezin was het vanzelfsprekend dat zy zich reeds op 12-jarige leeftijd moest gaan verhuren. Zy kwam terecht bij de gemeentesecretaris van Asten, voor één gulden per week. Ze bleef daar „dienen" tot haar 16e jaar. Vanaf die tyd ging zy dienen by „gewone" burgers tot haar trouw toe. Zy had kennis gekregen met Ben Linders en omdat ze beiden niet meer zo jong waren, was hun verke- ringstijd kort. Mede omdat de oor logsdreiging ook in het Peelland te merken was. weid besloten op 14 mei te trouwen. Alles was al gere geld toen de Duitsers op 10 mei 1940 ons land binnen Welen. Het trouwen werd drie dagen vervroegd en op 11 mei gaven zy elkaar het jawoord. Inwoning werd verkregen in een boerdery. Later werd dat een nood woning. totdat aan de Kerkweg een woning en bedrijfsruimte kon wor den gebouwd. Er kwamen zes kinderen die met 14 kleinkinderen en een achter kleinkind met de aanhang op 12 mei het gouden huwelijksfeest zul len vieren. Begonnen wordt die dag om 1330 uur met een eucharistie viering in de Veltumse Kapel. Door bepaalde omstandigheden zal er geen receptie worden gehou den, maar degenen die „genodigd" zyn, zullen met hen de verdere vie ring meemaken in restaurant Bui ten lust. De viering van het 7e lustrum is op Koninginnedag met een grandi oos gezellig familiehockeytoemooi van start gegaan. Het 'Oranje Bitter Toernooi' verliep geheel in Italiaan se sfeer, van muziek, eten, versie ring tot en met de temperatuur toe! Een lustrum is een gelegenheid by uitstek om terug te kyken en oude herinneringen op te halen aan vervlogen tijden. Een speciale uitgave van het clubblad zal begin mei ruime aandacht schenken aan het heden én verleden van de vereniging Op zaterdag 5 mei wordt er voor de oudere junioren (A. B en C) een disco-avond georganiseerd in het clubhuis, vanaf 19.30 uur. Helaas kan wegens uitlopen van de kompe titie, het geplande toernooi voor de ze kategorie geen doorgang vinden. Op zondag 6 mei wordt een reünie voor oud-leden gehouden, die ca. 1030 uur begint met een ge- Koning Jos Jacobs van Schuttery 't Zandakker Gilde SL Jan zal op zondag 6 mei a.s. op het schietterrein aan de Endepoel moeilyke uurtjes beleven. Dan zal worden uitgemaakt of hy nog een jaar met trots als koning het eeuwenoude schutterszilver mag dragen of dat deze eer aan een an der moet worden gelaten. Feit is dat de concurrentie groot zal zyn, want alle schutters zijn er onge twijfeld op gebrand om een jaar de koningstitel te mogen voeren. Maar daavoor zullen zij toch eerst het laatste stulye van de houten vogel moeten afschieten. Maar er is er nog een, die alles op alles zal willen zetten om nog een jaartje de ere-koning van de schuttery te kunnen zijn. Dat is Wim Sybers. die vorig jaar na 132 schoten de laatste splinter van de publieksvogel afschoot en daar mee als niet lid van de schuttery het ere-koningsschap verwierf. En dat alles gaat op zondag 6 mei a.s. om twee uur beginnen op de schietweide by het schuttersge- bouw „Schutskempke" aan de Loonsedyk op de Endepoel. Het traditionele schuttersfeest wordt 's morgens om 10.00 uur begonnen met een gildemis in de Vredeskerk. Tevoren, om negen uur hebben de schutters hun ko ning Jos Jacobs met zyn Konin gin Jacqueline afgehaald aan hun woning aan de Veltumse Kleffen. Wanneer de schutters dan in hun schuttergebouw een koffietafel eer hebben aangedaan, worden de vo gels op de hoge schietmasten ge plaatst en zal de nog regerende koning voor het front van de aan getreden troepen van zyn waar digheid worden ontdaan. Het schutterszilver zal aan de schiet hoorn worden gehangen totdat het gedrapeerd kan worden op de borst en rug van de nieuwe ko ning Daarna zullen de geestelyke autoriteiten - zoals de eeuwenoude traditie dat wil - de eerste schoten lossen. Gelyk met de schutters van het Zandakker, mag het pu bliek op zyn eigen vogel knallen om de titel van ere-koning te ver werven. Om hieraan deel te kun nen nemen dient men eerst de „koningspenning" (belasting) te betalen. Is de nieuwe koning bekend, dan wordt hy, eveneens volgens een eeuwenoude traditie, voor gesteld aan de leden van de zustervereniging Gilde SL Anna. En daarna hebben de schutters van 't Zandakker alle reden om gezellig feest te vieren in hun gil- dehuis „De Klomp". zamenlijk ontbijt. Daarna wordt er —uiteraard— ook nog gehockeyd en de dag wordt afgesloten met een thé-dansant, waarvoor ook in het byzonder de ereleden en sponsors zyn uitgenodigd. Op zaterdag 12 mei is er wel een toernooi voor de jongere junioren (CV en D) terwyl op woensdagmid dag 16 mei de alleijongsten (Mini's) aan de beurt zyn om te feesten. Donderdag 17 mei begint om 1930 uur de ledenvergadering, ge volgd door een gezellig samenzijn met en door alle 'aktievelingen' van de club. Tbt slot barst op 19 mei het 2-daagse Posimix toernooi los, voor dames en heren senioren. In 35 jaar is hockey in Venray met ups en downs, uitgegroeid van een clubje enthousiastelingen zon der veld, naar een volwassen ver eniging met ca. 350 leden; die hun eigen clubhuis bouwden, en sinds enkele jaren de beschikking heb ben over een kunstgrasveld. De club heeft in de loop der jaren di verse goede tradities opgebouwd. Sportieve gezelligheid stond én staat daarbij steeds voorop. Dankzy de enorme inzet van vele vrywilligers (leden en ouders), en de tegenwoordig onontbeeriyke fi nanciële steun van de sponsors, be leven velen wekelijks groot plezier aan hun sport Wij hopen dat dit nog lang zo mag doorgaan en nodi gen belangstellenden uit tydens een of meer aktiviteiten in deze 'feestmaand mei' een kijlye te ko men nemen op en rond de velden en het clubhuis van de Mixed Hoc keyclub Venray. sportpark De Wieën. ingang Leunseweg, naast hotel Wieënhof. U bent van harte welkom! Voor eventueel meer informatie kunt u terecht by de sekretaris: Le- onie Cals, Beekweg 62, 5815 CN Merselo tel. C4780-G67 (bgg 209) DIEFSTAL VAN TUINSET Er kwam een melding binnen van diefstal van een komplete tuin- set 5 stoelen en een ovale tafel. Die werden in de nacht van maandag op dinsdag weggehaald uit de tuin van een woning aan de Cho- pinstraat

Peel en Maas | 1990 | | pagina 5