Solisten/Ensembleconcours Muziekfederatie Venray Op 7,8,9 en 10 juni 1990 Avondvierdaagse in Venray Pottenbakkerij Rooyart Folklore-dansavond a.s. zaterdag in de Schouwburg Fietsvierdaagse start voor de vijfde maal in Venray Jeugduitwisseling Basisscholen Muziek- en dansmiddag voor ouderen Concert in Overloon Mooie jubi leumviering Scouting-Oirlo Hoe komt u met moederdag te voorschijn? Met een stuk keramiek toch zeker! Drie jubilea VAN OORSCHOT MODE Moederdagontbijt op bed, een kind gered Gratis zondag ochtendconcert PEEL EN MAAS Brandweervrouw Tibetaanse Lama in Venray Openbare bibliotheek WV-nieuws Sporthal Gevonden |ina PEEL EN MAAS Donderdag 3 mei - Pagina 3 1 Zinloos geweld De Venrayse politie werd gekon- fronteerd met een zinloze vorm van geweld, na een melding van in braak in de lokalen van de Volks universiteit aan de Oostsingel. Een dure tv was gewoon in elkaar gesla gen. kasten en laden waren openge broken en de inhoud was in de lokalen verspreid. Verder waren di verse apparaten zinloos vernield. De totale schade wordt op vele dui zenden guldens geschat. Toegang was gekregen door het intrappen van een deur aan de achterzijde. Al enige jaren bestaan er kontak ten tussen basisscholen in Venray, en een basisschool in Huy, Waals- België. Het doel van de uitwisseling is, kinderen uit andere landen met el kaar te laten communiceren. De kinderen op de Waalse scho len krijgen Nederlandse les en kun nen het geleerde zo in praktijk brengen. Op 25 april j.l. vertrokken de oudere leerlingen van de Dr. Poels- school en de Vlaswei weer naar Huy. In een bijzonder hartelijke sfeer werden ze in de gezinnen op genomen. Na een gevarieerd pro gramma met stralend weer, keerden ze op 26 april naar Venray terug. Het ligt in de bedoeling om de kinderen uit Huy nog dit school jaar terug te ontvangen in Venray. De kontakten voor deze uitwisse ling werden gelegd door de Rotary- clubs van Venray en Huy. Op dinsdag 8 mei is er een grote muziek- en dansmiddag voor 50plussers in zaal „In den Engel" in de Poststraat. Aanvang 14.00 uur. Voor U speelt het 8 man sterke muziek- en dansorkest „Aldörum" uit Groesbeek. Deze middag wordt georganiseerd door de wykvereni- ging Veltum maar iedereen is wel kom. Voor inlichtingen kunt U 89162 bellen. f Zondag 6 mei wordt in het ge- ■meenschapshuis te Overlooh een vooijaarsconcert gegeven waaraan het koor Logeko uit Overloon, het Boxmeers Strijk ensemble en het Genneps Vokaal Ensemble hun me dewerking verlenen. Aanvang 11.15 uur. Toegang is gratis. Aan variatie zal het tijdens dit concert niet ontbreken, het koor zal begeleid worden door de beken de soliste Petra Reijntjes. Het Boxmeers Strijk Ensemble o.l.v. dhr. Tonoli brengt werk van Al- bioni, Pergolesi en Mozart. Bij het concert voor fluit en concert van Pergolesi wordt de fluitpartij ver tolkt door Maggie Wissink terwijl bij het concert voor piano en strij kers Hanneke Wagemakers achter de toetsen zal plaatsvinden. Het Genneps Vokaal Ensamble (in de volksmond mannenkoor) staat onder leiding van dhr. Jos Ardts en zingt werken van Mozart, Zeiter, Schubert, Mendelssohn-Bartholdy en Janacek. Pianobegeleiding wordt verzorgd door mevrouw D. Wijnhoven Oirlo stond zaterdag in het teken van het zilveren jubileum van hun Scoutinggroep Sint Machutus. Een mooie eucharistieviering en een vlotte en fijne spellen-olympiade vormden 's middags de inleiding voor de receptie 's avonds. Op die receptie kwamen velen, zowel uit eigen dorp als buiten Oirlo, de jubi lerende Scouting feliciteren. Onder meer waren er korte toespraken van Vic Hesen (Dorpsraad), Leo van Soest (fanfare), wethouder Truyen en Scoutingbestuurder Basten. Daarvoor had ceremoniemeester Wil Lemmen de receptie passend ingeleid. Tijdens de receptie werd Annie Steeghs-Houwen (sekretaresse- penningmeester) onderscheiden met het Zilveren Waarderingsteken van Scouting Nederland. Het officiële gedeelte werd beslo ten door voorzitter Henk Verhoe ven die onder meer iedereen dankte voor het prima welslagen van het jubileum. Met vlotte, mooie muziek zorgde de Kelderband ver der voor een amusante, gezellige avond. f In mei een warme regen betekent vruchtenzegen Is het weer in mei te mooi, dan krijgt de schuur maar weinig ■hooi. Een bijenz werm in mei, goed teken voor de wei. Goed in handgemaakte keramiek Goed in mooie keramiek Ruime keuze in onze showroom aan, De Hulst 12, Oostrum/Venray (achter Clephas en nabij N.S.-station) Tel.: 04780-89245 Geopend van dinsdag t.m. zaterdag van 10.00-12.00 en van 13.00-18.00 uur en op koopavond. Voor de derde achtereenvolgende maal organiseert de dansgroep „De Hakkespits" het jaarlijkse folklo ristisch weekend te Venray. Op deze manier wil De Hakkespits het pu bliek wat meer bekend maken met de Nederlandse folklore. Daarvoor zijn twee gastgroepen uitgenodigd nl. een dansgroep uit het Twentse Losser en uit het Friese Bolsward. Vrijdagavond zullen beide groe pen rond 20.30 uur arrivieren by wijkcentrum De Kiosk in het Brukske, waar dan de kennisma king plaatsvind. Tevens zullen de gasten dan bij hun gastgezinnen worden gevoegd. Onder het genot van koffie met Limburgse vlaai zal het weekend dan worden aangevan gen. Omdat alle groepen eigen mu zikanten hebben zal het deze avond wel goed zitten. Zaterdags zullen de drie dans groepen tussen 13.00 en 14.00 uur optredens verzorgen op verschil lende locaties in het centrum van Venray. Hiermee wordt een voor proefje van het avondprogramma gegeven. Daarna zullen de groepen gezamenlijk optreden in de Kasteel tuinen te Arcen. Rond 17.00 uur gebruiken de dansgroepen een gezamenlijke lunch in de Kiosk waarna richting schouwburg wordt getogen. Van 20.00 tot 22.30 uur wordt er een afwisselend programma ge bracht door de drie groepen. Afzon derlijk laten zy hun dansen zien waarin zeker hun streekgewoontes en dialecten naar voren zullen ko men. Ook zal er een korte kleder drachtenshow worden gebracht. Enkele leden van De Hakkespits hebben een pop van 45 cm hoog in originele Noordlimburgse kleder dracht gestoken met alles erop en eraan. Deze zal op die avond verlot worden. Na het officiële gedeelte zal in de foyer het dansorkest de Arizona's de avond verder verzorgen voor iedereen die maar komen wil. Zondagmiddag zullen de groepen uit Losser en Bolsward weer huis waarts keren. Op zaterdag 28 en zondag 29 april werd in gemeenschapshuis de Brink in Leunen het Solisten/En sembleconcours van de Venrayse Muziekfederatie gehouden. Aan dit concours werd deelgenomen door 260 muzikanten van de Venrayse muziekverenigingen, die samen meer dan 150 optredens verzorg den. De optredens werden geju reerd door J. Claessens uit Tilburg. De organisatie was in handen van Harmonie St. Catharina uit Leu nen. Het is een bijzonder geslaagd concours geworden, mede ook dankzy de nadrukkelijke samen werking met de Muziekschool Venray. Per divisie werden de hoogste aantallen punten als volgt toe gekend: Jeugddivisie: Saskia Janssen uit Oostrum op trompet: 50 pnt; San- der van Schaik uit Venray op trom pet: 50 pnt. Derde divisie: Baukje van Nunen uit Oostrum op sax-alt: 52 pnt. Tweede divisie: Mascha Spee uit Oirlo op sax-alt: 51 pnt. Eerste divisie: Het trio Katja van Osch, Ilse Michels, Soiya Poels uit Merselo op sax-alt: 54 pnt. Ere-divisie: Theo Deters uit Ys- selsteyn op tuba: 54 pnt; het 'elftal' uit Merselo bestaande uit Theo Kop- pes, Joel Eyssen.Eric van Hodff, riëlle Rieter, Rianne Franssen, Maurice van Osch, Gerrit de Mul der, William Arts, Marcel Janssen, Marcel Kessels, Huub Muysers: 54 pnt. Het St. Elisabeth ziekenhuis kent in deze maand drie jubilarissen. Het zijn de heren A.P.J.M. Millen, L.G.M. van Meijel en A.T.C. Voesten. Dhr. Millen is hoofdverpleegkun dige van de afdeling 3B. Hy trad op 1 mei 1965 in dienst van het zie kenhuis. Hem wordt op vrydag 4 mei tussen 16.00 en 17.30 uur een receptie aangeboden in de bestuurskamer van het St Elisa beth ziekenhuis. Dhr. van Meijel, salarisadmi nistrateur was op 1 april jl. 25 jaar in dienst. Hy viert zyn zilveren ju bileum samen met dhr. Voesten, kok in het ziekenhuis. Deze is 24 mei a.s. 25 jaar verbonden aan het ziekenhuis. Op vrijdag 11 mei a.s. kan iedereen hen tydens een feestelijke receptie in de recreatie zaal van personeelsflat „Bettelro- de", de hand komen drukken. De receptie is van 16.00 tot 17.30 uur. Action In Style Grotestraat 73. Venrav Helmond, Roosendaal, Boxmeer. Oss. Venray. Evenals vorig jaar organiseert de jongeren serviceclub Rotaract een ontbijt op bed voor moeder op moe derdag 13 mei a.s. Dit jaar is de op brengst van dit ontbijt bestemd voor het inentingsproject van Uni cef. Op dit moment sterven er per jaar nog steeds drie mi\joen kinde ren in de ontwikkelingslanden aan mazelen, tetanus, kinkhoest, difte rie en tuberculose. Ziekten die met behulp van inentingen voorkomen kunnen worden. Dankzij inentingscampagnes wordt nu bijna 70% van de kinde ren in ontwikkelingslanden be schermd tegen deze ziekten. Het is bekend dat, als 80% van alle kinde ren in de wereld ingeënt is, de kin derziekten verder onder controle kunnen komen. Unicef streeft er naar voor eind 1990 deze grens be reikt te hebben. Unicef Venray hoopt dat deze ak- tie van de Rotaract daarom succes vol verloopt. Ontbijt op bed, een kind gered. Kosten: 1 ontbijt ƒ15,-; 2 ontbijten 25,-. Voor inlichtingen en bestellingen, tel. 86043 na 18.00 uur. Op zondag 6 mei wordt er een bij zonder zondagochtendconcert ge geven, dat gesponsord wordt door Douwe Egberts. Dat betekent, dat het concert ge heel gratis is. r MANJ/^SMITS speelt op de harp werken van Natra, Piemé en Watk|ins. HEBE MENSINGA viobl en JEAN- NETTE KOEKKOEK piano, spelen werken van Saint Saëns, Debussy en Fhuré. Iedereen die van muziek houdt en zeker leerlingen van de muziek school mogen zich de kans niet la ten ontgaan om te horen hoe beroepsmusici deze werken brengen. uw weekblad Sinds enige tijd kan het voorko men dat u de Venrayse brandweer in aktie ziet met tussen alle brand weermannen een brandweervrouw. Dat is de 31-jarige Maria Verstegen. Zy is halve dagen werkzaam op het gemeentehuis en liet daar onlangs aan de brandweercommandant Van Oosterhout weten dat zij best wel in de funktie van brandweervrouw was geïnteresseerd. Omdat zowel Maria Verstegen, als ook de leiding van de brandweer, wilde weten of een vrouw tussen al die mannen goed kan funktioneren is besloten om voor Maria Verste gen een proefperiode in te lassen. Over een half jaar zal dan worden bekeken of Maria bij het Venrayse korps een opleiding kan gaan vol gen. Behalve het feit dat Maria een vrouw is, is het ook byzonder dat zy deze proefperiode heeft. Normaal wordt iemand aangewezen of afge wezen, zonder proefperiode. Afgelopen weekeinde had Maria Verstegen haar eerste inzet by een bermbrand. Die inzet verliep tot ie ders tevredenheid. In het verleden zijn er bij de brandweer wel eens meer aanvra gen van vrouwen geweest, om dienst te mogen doen als brand weervrouw. Tbt op heden hebben die vrouwen zich nog altijd op eigen initiatief teruggetrokken. Tbch is een vrouw bij de brandweer niet nieuw in Venray. Enkele jaren geleden trad tot de bedrijfsbrand weer van Nestlé mevr. Maijo Rutten toe. Dat heeft altijd prima gegaan. Zelfs na beëindiging van haar dienstverband bij Nestlé heeft zij nog enkele malen deelgenomen aan oefeningen van de bedrijfs brandweer. Gesche Konchog Lhundup, een Tibetaans Boedhistisehe Lama, geeft binnenkort drie lezingen in Venray. De onderwerpen van deze lezingen zyn „introduktie in Tibe taans Boedhisme" op 7 mei a.s„ „Bhoedisme in het dagelijks leven" op 4 juni en „waarom en hoe medi teren" op 2 juli a.s. Tevens is er na die lezingen gele genheid tot het stellen van vragen. Elke lezing vangt aan om 20.00 uur en duurt ongeveer lVz uur. De lezin gen worden gehouden op de Vel- tumse Kleffen 114, tel. 86812. Over enkele weken is het zover. Op donderdag 7 juni om 17.30 uur begint de 32e Avondwandelvier daagse. De voorbereidingen zyn in volle gang en ook dit jaar hoopt de organisatie wederom zo'n 3000 deelnemers te mogen verwelko men. Vier dagen kan iedereen aan deze Avondvierdaagse deelnemen; groot en klein, alleen, met z'n tweeën, met een klein groepje of met een grotere groep, iedereen is van harte welkom De start is elke avond om 1730 uur by sporthal 'De Wetteling' aan de Zuidsingel. Op zondag 10 juni wordt er in de namiddag ge wandeld. De afstanden zyn 3, 5, 10 en 15 km. Op zondag 10 juni kan men ook inschrijven voor de 20 en de 30 km. Alle deelnemers krijgen na af loop een medaille met de afbeel ding van een Venrayse kapel. Tevens ontvangen alle deelnemers elke dat op de rustplaats een traktatie. Het inschrijfgeld voor 4 dagen is slechts 5,-. Wil je één dag wande len, bv. op zondag, dan kan dat ook. Dat kost dan 3,50. Voor meer informatie kunt u te recht bij mevr. G. van Ham- Frederix, Kerkpad 1, Venray. tel. 83765 of by dhr. J. Voermans, Tam- boerynstraat 8, Venray, tel. 80701. Op dinsdag 8 mei is er in sport- café 'De Wetteling' aan de Zuidsin gel een voorlichtingsavond over deze 32e Avondvierdaagse. Speciaal voor scholen, verenigingen of buurtclubs die met een groep wil len deelnemen, aanvang 19.30 uur. Van dinsdag 10 juli Lm. vrydag 13 juli a.s. wordt weer de grote Fiets vierdaagse gehouden. Gedurende vier dagen bestaat dan de mogelijk heid om via zorgvuldig uitgezette routes op een gezonde en gezellige manier te genieten van de schitte rende natuur in onze Peel-regio. De Stichting Fietsvierdaagse De Peel, gevestigd in Deurne. werkt in middels met drie startplaatsen, Deurne, Helmond en Venray. Voor Venray is het dit jaar de vyfde keer dat de fietsvierdaagse van start gaat. In de voorbye jaren is de fiets vierdaagse uitgegroeid tot een waar festijdn. Maar liefst 1200 fietsers vertrokken vorig jaar vanuit Ven ray. In totaal deden er 5000 fietsers mee. De fietsroutes die men kan volgen zijn 25. 40 of 60 km per dag lang. B(j de fietsvierdaagse gaat het niet alleen om fietsen. Vooral de ge zelligheid is enorm. Diverse ele menten in recreatieve sfeer zijn toegevoegd. Met name is hier ge dacht aan de kinderen. Deelname aan de fietsvierdaagse kost ƒ16,- per persoon. Kinderen tot 14 jaar, onder geleide, betalen ƒ12,-. Houders van een bejaardenpas be talen ƒ14,50. Indien ingeschreven wordt 25 juni krijgt U een korting van ƒ2,-. Onder de voorinschryvers worden bovendien enkele fietsen verloot. Inschrijven kan geschieden by het WV kantoor aan de Grote Markt en bij Poels Rijwielen, Gro testraat 64. Voor alle verdere infor matie kunt U by het WV kantoor terecht of kontakt opnemen met P. Hendrix, Pr. Marykestraal 11. tel. 83277 of A. VerberkL Oranjestraat 5, tel. 82005. Nieuwe studieboeken voor de vol wassenafdeling: BASKENLAND autonoom - Revolutionair en links- nationalisties verzet in Euskadi. Bundel artikelen. WOLVERTON. van - Werken met MS DOS. Beschrijving van de verschillende mogelijkheden van dit besturingsprogramma, bijge werkt tot en met de versie 4. LEBOYER. Frederick - Gebo ren worden zonder pijn. Het boek dat een omwenteling teweegbracht in de wyze waarop wij onze kinde ren ter wereld brengen. Pleidooi voor verzachtende maatregelen voor het kind tydens de bevalling. KROS. Wim - Meer plezier met papier. In woord en beeld wordt uit gelegd wat er zoal van papier te ma ken valt. REU, Margit - Wenskaarten in kruissteken. Zelf te borduren kaar ten en cadeaukaarten in kruisste ken voor allerlei gelegenheden. HAHN, Susanne - De kunst van het zyde schilderen; technie ken en voorbeelden. de MAGNETRON - een ant woord op al uw vragen over de mi- crogolgoven. VALENTE, Caterina - Bonjour, Katrin! Zingen, dansen, leven. /Au tobiografie van de Duitse zangeres. SCHAMA. Simon - Burgers. Een kroniek van de Franse revolu tie. De voorgeschiedenis van de Franse revolutie, het revolutiejaar 1789 en het verdere verloop van de Terreur in 1794. Op vrydag 4 mei is de bibliotheek om 6 uur gesloten, en op zaterdag 5 mei is de bibliotheek de gehele dag gesloten. Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. Mei: t.m. 13 Voices Festival op diverse plaatsen 6: Black Uhuru, Amsterdam 7: Andreas Vollenweider. Amster dam 11: Rap-Pück part 1, Delft 12 t/m 20: Mozartweek. Zeist 17: John Denver, Leeuwarden 18: John Denver. Rotterdam 18: Dutch Swing College Band, Den Haag 19: John Denver, Arnhem 20: Metallica, Leiden 21 t/m 26: Dutch World Tennistoer nooi, Ede 24 t/m 27: Int. Oude Stijl Jazz Festi val. Breda Juni: '2 Kitaro, Amsterdam 2: Johnny Cash, Heerenveen 3: Prince, RotteiYÊülT*-~r 4: Pinkpop. Landgraaf 17 juni t/m 30 sept. (zondagen): Pas siespelen, Tegelen De Wetteling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers Venray 1-Reuver 1 Bonte Koe-Veronica 2 De Steeg 1-Wittenhorst Venrode 2-Venray 3 Zaterdag: Nelissen Van Egteren Dhr. Meijer en jeugd Café Josette Zondag: Volleybaltoernooi Rooyse VK Old Calahan FC Sportief Maandag: Gemeente Rooyse VK Veronica 1-Grashoek 1 SVCB 1-Hento 1 Dinsdag: Rooyse VK Badm i n toncl ub Woensdag: Gemeente Badmintonclub Schuivers KNVB 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 10.00-16.00 17.00-18.00 19.00-20.00 11.00-19.00 19.00-20.00 20.00-21.00 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 17.30-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 19.30-21.30 22.30-23.30 Gevonden voorwerpen van 24 t/m 30 april Jonge poes; lila-zwarte morte- monnee; blauwe schoen; etui met 1 sleutel; fietstas; 1 pak druk in etui. Voor inlichtingen kunt u zich ty dens kantooruren wenden tot de administratie van de Gemeentepoli tie Venray, tel. 04780-84888, 1st 224. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler, T. Lankveld. IISchreven en J. Wittgen: H. 8CHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz. D. Vercauteren en J. de Vocht: 5/5: Dr. DINGEMANS 6/5: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 88800 DR. van DONGEN Past Jeuckenstraal 6. .America tel. 04764-1707 vr(jdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: s morgens ran 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKENVERVOER TM. 077-575757 ONGEVALLEN TM. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST.ODA Passage 1, tel. 81255 van vr(jdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrydag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSS ELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. PETERS, tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSENPRAKTUK WH. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak G. GELLING Julianasingel 24, tel 10956 Dl EREN ARTSEN PRAKTU K E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht/R.C. Goedegebuure. Behandeling in hel weekend vol gens telefonische afspraak J. van WINDEN Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MKVIirVaA&r-ftW.S. Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 82411 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04788-1327 DIEFSTAL UIT PERSONENAUTO Mogelyk is met gebruikmaking van een valse sleutel toegang ver kregen tot een aan het Bergkwar- tier geparkeerde personenauto. Uit de auto werden kleine voorwerpen ontvreemd. De waarde kon niet worden medegedeeld. BRAND IN TURKS CENTRUM Dinsdagmorgen omstreeks 8 uur werd brand ontdekt in het aan de St. Antoniusstraat gelegen Turks ontmoetingscentrum. Dankzy snel handelen kon uitbreiding worden voorkomen. Er was in het centrum wel behoorlyke rook- en roetschade terwijl het buffet, de houten wand en de bedrading als verloren moe ten worden beschouwd. De schade bedraagt enkele duizenden guldens. De oorzaak is waarschijnlijk kortsluiting in een elektrische kookplaaL BOERDERIJ BRAND BLEEK BERMBRAND TE ZIJN Maandagmiddag moest de brand weer uitrukken na een melding dat een langs de oprit Venloseweg- Deumeseweg gelegen boerderij ter hoogte van de Bolerostraat in brand zou staan. Het bleek gelukkig geen boerderybrand maar een berm brand te z(jn, die in korte tyd door de brandweer was geblust De scha de bleef beperkt. VERNIELINGEN/VANDALISME Puur vandalisme was het om een achterlicht van een aan de "Rid derstraat geparkeerde personen auto in elkaar te trappen. Schade 150,-. Ook was het ongebreidelde vernielzucht om de afrastering rond de school 'de Boterbloem' in elkaar te trappen. Ook hier werd de schade op 150,- geschat. De berging van de basisschool 'de Bongerd' aan de Eikenlaan was met graffiti besmeurd. Het schoon maken zal enkele honderden gul dens gemeenschapsgeld gaan kosten.

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3