Foto-aktie voor Paik Ok-kwan 01 'Hondse' Drive In Raadsvergadering Meerlo-Wanssum >^F 5 Rooyart Vandalisme w SPIJKERBROEKEN bij EMOFRA in OVERLOON Sterkoplreden Venrayse triathlete Franka Jansen pottenbakkerij Rooyart Wij zijn verhuisd naar De Hulst* Consumentenbeurs Prodima naar andere lokatie Fonobus in Venray VOORJAARS- KOLLEKTIE Schouwburg- nieuws Rayon EHB0- wedstrijden bij Rank Xerox Restaurant HET verrassende alternatief PEEL EN MAAS i Donderdag 14 maart - Pagina 14 Op verzoek van de Amnesty- groep Venray gingen onlangs het college van burgemeester en wet houders, de deken en het Dékenaal Centrum, de dominee en de Kerke- raad, de direktie Scholengemeen schap Jerusalem en de direkteuren van het Boschveldcollege en de Pa tiëntenzorg P.C.V. op de foto, samen met de tekst: 'LAAT PAIK OK-KWAN VRIJ'. Op deze manier vragen zij aan de autoriteiten van Zuid-Korea om de vrijlating van Paik Ok-kwan. Deze foto's worden binnenkort door de Amnesty-groep van Venrayse or ganisaties en verenigingen die de Amnesty-groep komende maand hoopt te laten maken. Paik Ok-kwan zit sinds 1975 on schuldig gevangen in Zuid:Korea op beschuldiging van het "binnendrin gen in studentengroeperingen ten bate van Noord-Korea'. Onder mar teling heeft hij dit "bekend'. Hy is in eerste instantie ter dood veroor deeld, later is dit vonnis omgezet in levenslang en in december 1988 in 20 jaar gevangenisstraf. Sinds 1985 werd de Amnesty- groep Venray voor de vrijlating van Paik Ok-kwan, samen met een groep in de Verenigde Staten en een groep in West-Duitsland. Dit werk bestaat meestal uit het schrijven van brieven. Elke maand gaan, al leen al vanuit Venray, ongeveer 5 brieven naar de regering in Zuid- Korea. Twee keer per jaar schrijft een gedeelte van de mensen die deelnemen aan de Thuisschrijfak- tie voor Paik Ok-kwan. Dat zyn elke keer zo'n 40 brieven. Soms vraagt de groep steun van de bevolking bij een handtekeningenaktie en in de zomer en rond de jaarwisseling om een groetenkaart te sturen naar Paik Ok-kwan. De groep zendt zelf elk jaar palyes naar hem. Het is erg moeilijk om te beoorde len welk effekt al deze inspannin gen hebben. Zoals reeds vermeld heeft Paik Ok-kwan tweemaal straf vermindering gekregen. Pas on langs ontving de groep een brief van hem. Hy schreef dat hy zich erg gesteund voelde door de vele kaarten die hy ontvangen heeft. Hy heeft zelfs zyn veijaardagkadootje van de groep Venray mogen ont vangen. Ondanks de twee strafverminde ringen en het feit dat Paik Ok-kwan post mag ontvangen en verzenden, vindt de Amnesty-groep Venray dat aan de gevangenschap van Paik Ok- kwan snel een einde moet komen. Daarom hebben we vele organisa ties en verenigingen in Venray aan geschreven met het verzoek: 'Laat uw gezicht zién' ten bate van de vrijlating van Paik Ok-kwan. Vele organisaties, waaronder de boven vermelde personen in Venray, staan achter deze aktie en hebben hun medewerking al toegezegd. De Amnesty-groep Venray hoopt ook de medewerking te krijgen van de organisaties die aangeschreven zijn en die in de loop van deze week gebeld worden om eventueel afspra ken te maken. Mocht uw organisa tie of vereniging niet door de Amnesty-groep benaderd zyn en Op 18 maart a.s. organiseert Ky- nologen Club Venray e.o. een aktivi- teitendag in manege 'Geurts-van Kessel' aan de Buntweg te Ys- selsteyn. De dag is ingedeeld in drie on derdelen: 1. Behendigheids-instruktie door mevr. en dhr. De Groot. 2. Exterrieur en beweging- instruktie door A. Bexkens. 3. Drive In. Hondenbeoordeling door H. Hilverda. Tijdens de 'Drive In' kan iedereen zijn rashond, van zes maanden of ouder, laten beoordelen op schoon heid, dus op basis van tentoonstel lingsnormen. Keurmeester is dhr. H. Hilverda uit Maasbree, die alle honden zal bespreken en voorzien van een geschreven 'verslag'. Deel name is gratis. De Drive In begint om 13.45 uur en gaat door tot 17.00 uur. Behendigheid-instruktie op de 'hindemisbaan' en het praktykge- deelte en E. en B. worden in 'de bak' gehouden, zodat het publiek mee kan genieten. Deelname aan de Behendigheid- en E.- en B.- instruktie is echter uitsluitend U heeft het hart om opnieuw partij te kiezen, omdat u duidelijk NIET een pot nat wilt. Kiest u dan wel met gezond verstand en uit de grond van uw hart, omdat de fraktie van de Vorle de afgelopen 4 jaar met hart en ziel voor uw belangen is opgekomen KIES LIJST 3\ fraktie van de Vorle1 anders dan anderen en aktief voor leden van de vereniging. Iedereen is van harte welkom om kennis te komen maken met de Ky- nologen Club Venray en Omstre ken. Bij de info-stand in de manege vertellen ze u graag meer over de vereniging, de gehoorzaamheids opleidingen, behendigheid- instruktie, ringtraining en overige aktiviteiten. Dagindeling: 8.30 uur: Opbouw parcours door de deelnemers van de behendig heid; 9.00 uur: Tbestellenbespre- king; 9.25 uur: Opening; 12.30 uur: Opruimen toestellen; 13.00 uur: Lunchpauze; 13.30 uur: Start E - en B.-theorie; 13.45 uur: Start Drive In; 14.30 uur: E.- en B.-praktyk; 17.00 uur: Sluiting alle onderdelen. Om verspreiding van ziekten te voorkomen, zal er de gehele dag ve terinair toezicht zijn. De dierenarts mag 'zieke' honden de toegang ont zeggen, dus voelt uw hond zich niet 'lekker', laat hem dan thuis. Voor meer informatie kunt u ter- lefonisch altijd terecht by de voor zitter: Ina Peters-Boltjes, tel. 04760- 72855 of by de sekretaris: Karine Huybers, tel. 04760-72621. Door onbekenden zijn in de avond of de nacht van afgelopen vrydag op zaterdag vernielingen aangericht bij de Rabobank Venray. Daarbij is de inhoud van de brie venbus bij de hoofdingang van de bank beschadigd. De poststukken bestaan grotendeels uit acceptgiro kaarten en betalingsopdrachten. Aangezien deze onherkenbaar zijn beschadigd, verzoekt de bank haar kliënten, die tussen vrydag 9 maart 17.30 uur en zaterdag 10 taart 9.30 uur, poststukken of op- rachten in de hoofd-brievenbus hebben gedeponeerd, dit na te gaan. en indien gewenst kontakt met de Rabobank op te nemen. m; dr LET OP!!! LET OP!!! rechtstreeks van groothandel naar klant OH!! Vandaar die scherpe prijzen. KEUZE UIT!!!!!!!!!!! 15 wassingen 11 echte merken 30 modellen 3000 stuks per winkel voorradig PRIJZEN??? f44,95 tot f89,95 Overloon Vierlingsbeekseweg 18 04788-1434 LET OP HET JUISTE ADRES!!!!! OOK In Maasbree Dorpstraat 93 OOK In Heythuysen past. v. Cruchteniaan 2 wilt u ook uw medewerking verle nen, dan kunt u telefonisch kon- takt opnemen met de hieronder vermelde kontaktpersoon van de Amnestygroep Venray. Door al deze foto's op te sturen naar de president van Zuid-Korea en tegelijkertijd naar kranten in Zuid-Korea hoopt de Amnesty- groep Venray de autoriteiten van Zuid-Korea ervan te overtuigen dat een groot deel van de Venrayse be volking de gevangenschap van Paik Ok-kwan onrechtvaardig vindt en misschien is de vrijlating van Paik Ok-kwan dan dichtbij! Op vrijdagavond, 27 april, worden de foto's ook in de Venrayse schouwburg tentoongesteld. Op die avond wil de groep iedereen bedan ken die heeft meegeholpen deze foto-aktie tot een sukses te maken. De Amnesty-groep Venray hoopt op veel medewerking. 'LAAT OOK UW GEZICHT ZIEN' ten bate van de vrijlating van Paik Ok-Kwan! Neem kontakt op met de Amnesty-groep Venray, C. Hoedemaekers, tel. 04780-84479. De gemeente en dus de kiezer maakt uit of de sociale vernieuwing wat wordt, zorg dus voor 'n sterke PvdA-stem Tijdens de indoor-triathlon in de RAI, heeft Franka Jansen (Triath- lonvereniging Regio Venray) een bijzonder fraaie tweede plaats be haald. Voor deze indoor-triathlon waren de beste 24 heren en 8 da mes van Nederland uitgenodigd. De organisatie was dan ook groots opgezet: toptriathleten kwamen aan de start, beroemde Nederlandse artiesten werkten mee zoals o.a. Lee Towers, de televisie was aanwezig en er was een aantrekkelijke pryzen- pot te verdelen onder de beste acht heren en vier dames, te weten tien duizend gulden. Tijdens de indoor-triathlon wordt er 10 minuten gezwommen aan een lijntje waarbij de geleverde trek kracht wordt omgezet in bepaalde eenheden, vervolgens 10 minuten fietsen op een soort hometrainer met een vooraf ingesteld verzet en tot besluit 10 minuten lopen op een loopband waarbij de deelnemers zelf de snelheid kunnen regelen. Tussen elk onderdeel is er 2 minu ten omkleedpauze. Franka Jansen wist na de kwalifi- katieronden door te dringen tot de finale, waarbij ze de winnares van het vorig jaar, Inge Pool, en andere bekende triathletes zoals Ada van Zwieten en Wilma Luggenhorst, reeds achter zich liet Tijdens de kwalifikatieronden had Frank Jansen haar krachten goed verdeeld en met name bij het fietsonderdeel boekte zy haar winst en ging als tweede de finaleronde in achter de huidige Nederlands kampioene Thea Sijbersma (Gro ningen). Ook in de finale, waarvan RTL Veronique een 15 minuten durende opname in haar sportprogramma Match uitzond, wist Franka Jansen een tweede plaats te veroveren, het geen voor velen een verrassing was omdat ze weer gerenomeerde Ne derlandse triathletes klopte. Franka Jansen bewees met deze prestatie dat ze haar aansluiting heeft gevonden bij de Nederlandse top. Hopelijk kan ze deze progressie zonder problemen voortzetten. Eindklassement dames: 1. Thea Sijbersma; 2. Franka Jansen; 3. In ge Pool. Eindklassement heren: 1. Rob Barel; 2. Jan van de Marei; 3. Axel Koenders. (voorheen pottenbakkerij de Blauwbilgorgel) (van Kempweg 9) Als voorheen bieden wij een groot assortiment in eigen atelier vervaar digde handgedraaide en gevormde keramiek. Voor kado, relatiegeschenken of jubileum naar: pottenbakkerij De Huist 12 5807 EW Venray-Oostrum Achter Clephas, nabij N.S. station Tel. 04780-89245 Openingstijden: dinsdags t/m zaterdag van 10.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 18.00 uur koopavond. Het zag er niet naar uit dat de raadsleden van de gemeente Meerlo-Wanssum in de maandag avond gehouden raadsvergadering veel woorden zouden gebruiken voor de afhandeling van de agenda. Tóch had de raad bijna een half uur nodig voor de behandeling van een aan de raad gerichte brief waarin twee toekomstige inwoners van Geysteren hun misnoegen tot uit drukking brachten tegen een door hen gekocht bouwperceel aan de Graaf van Schellaertstraat in Geysteren. Volgens de twee kopers was er door de gemeente de teel- taarde afgeschoven en dieper gegra ven als» de kruin van de weg. Namens het college was reeds op de brief van de twee kopers geant woord. Vooral de laatste zin hierin vonden de woordvoerders van de partyen geen mooie toonzetting. Maar wethouder Jan Rutten deed eens precies uit de doeken wat de gemeente daar eigenlijk met die- grond had gedaan. De gemeente had al vele jaren moeite gedaan om juist die grond te kunnen bestem men voor woningbouw. Daar waren protesten geweest welke zelfs tot in de Kroon waren behandeld. De ge meente was in het gelyk gesteld maar wel dat de grond afgegraven moest worden tot kruinhoogte. De gemeente had de overtollige grond overgebracht naar Wanssum. De ge meente had de overtollige grond overgebracht naar Wanssum. De ge- De geruchten als zou Prodima niet doorgaan kunnen rustig in de prullebak. Prodima 90 gaat door. De beurs vindt niet plaats op de oor spronkelijk geplande lokatie. maar op het zg. Schoenmakersterrein, hoek Zuidsingel/Leunseweg. Dich ter bij het centrum dus, beter in 't zicht en beter bereikbaar. Komend weekeinde zullen op de invalswe gen van Venray diverse aankondi gingsborden verschijnen. Was aanvankelijk de animo om deel te nemen aan de beurs wat ma tig, de laatste weken'is de belang stelling beduidend toegenomen, zodanig zelfs dat het aantal vierkan te meters moest worden bijgesteld. Het wordt dus opnieuw een speltta- kulaire show, waarby vooral de au toliefhebbers aan hun trekken kunnen komen. Liefst 1.200 vier kante meter zijn toegedeeld aan de autobranche, waarbij de nodige aanbiedingen zullen zijn. Spektakulair wordt ook de stand van de politie Venray, waar een si mulator er voor zorgt, dat u te we ten kunt komen hoe een auto reageert als u onder invloed als bestuurder optreedt. Een enorm videoscherm zorgt voor mooie beelden en leuke effek- ten. Telecommunicatie zal in vol doende mate te bewonderen zijn met de nieuwste snufjes op hun vakgebied. Verder biedt P.rodima uiteraard een scala aan voorlichting op aller lei gebied zoals by voorbeeld de Con sumentenwinkel. VW Venray, Gemeente Venray, EHBO en vele an deren. Ook is ruim aandacht besteed aan een aantal kijkobjek- ten zoals glasblazen, kompenma- ken, kaarsschilderen, kantklossen, vlasbakken. Mode wordt geshowd door onder andere Jolissa en Nooy- en Mannenmode die de bruidskle ding voor hun rekening nemen. Of er weer een grote modeshow zal ko men is nog niet zeker, er wordt hier nog hard aan gewerkt. Een heel mooi item wordt ge vormd door 'de gedekte tafel' met een schitterende uitstalling van al lerlei porselein en serviezen. Infor matie zal ook komen via de stand van het Dagblad van Noord- Limburg, Telegraaf en KRO. Het Ver- onicateam geeft acte de precense en de beurs al aangekondigd worden via radio en televisie. De beurskrant wordt in samen werking met het Dagblad voor Noord-Limburg samengesteld. Natuurlyk mogen op een consu mentenbeurs niet de demonstra ties ontbreken van allerlei huishoudelijk zaken en deze zyn ook in ruime mate voorhanden. Kortom Prodima leeft en bruist en maakt een bezoek tussen 13 en 16 april zeker tot een happening. meente had geen laakbare hande ling gepleegd. De raadsvoorzitter kon ook niet begrijpen wat de be doeling van de briefschrijvers was, want ze wisten wat ze kochten en hy benadrukte nog eens dat de bur gers zorgvuldig en wel overwogen worden behandeld, zeker by aan koop van gronden. DE AGENDA Een bedrag van 10.100,- werd gevoteerd voor het bestek- klaar maken van de aanleg van een stam riool in Tien ray. Voor de aanschaf, van een nieuwe vrachtauto werd een bedrag\ van 103.400,- beschikbaar gesteld. Voor de beveiliging van de deuren van de gemeenteloods werd een bedrag van 12.857,- beschik baar gesteld. Voor de vervanging van plaats naam en straatnaamborden had de raad geen moeite met beschik baarstelling van een bedrag van 42.245,-. Voor het treffen van voorzie ningen aan speeltoestellen op di verse speelterreinen voor de jeugd werd een bedrag van 21.500,- be schikbaar gesteld. Een maximaal krediet van 20.000,- werd beschikbaar gesteld voor het plegen van groot onderhoud van het gebouw van de Stichting Peuterspeelzaal te Wanssum. Voor verbindingsapparatuur voor de brandweer werd het ge vraagde bedrag van 10.320,- be schikbaar gesteld. RONDVRAAG Het college zal de minister van WVC by haar bezoek aan het asiel zoekerscentrum 't Roekenbosch op 20 maart uitdrukkelijk vragen wat er in de toekomst met het asielzoe kerscentrum, na de afloop van het anderhalf jaar zal gebeuren. Dat vroeg het uit Blitterswijck af komstige raadslid G. Janssen aan het college. De raadsvoorzitter be loofde de raad omtrent een en an der mededeling te doen. De raadsleden waren bij dat bezoek, zo als iedere inwoner, welkom, maar de uitnodiging ging niet vanuit het gemeentebestuur maar vanuit de direktie van Het Roekenbosch. Vanaf donderdag 15 maart is het voortaan ook mogelijk om compact discs te huren in Venray. Met ingang van deze datum staat weke lijks de Fonobus op het Schouw burgplein. De Fonobus is een soort mobiele bibliotheek, waarbij men na inschrijving als lid, wekelijks kan kiezen uit een kollektie van zo'n 12.000 compact-discs. De meest uiteenlopende genre's zijn in deze kollektie vertegenwoordigd, van heavy metal tot klassiek, vai\ Nederlandstalig tot rap. Uiteraard is ook het 'gewone' top 40 werk in de kollektie opgenomen, alsmede CD- singles. De Fonobus is in 1984 gestart met dit werk als onderdeel van Stich ting Fonotheek Uden. De opzet van het plan was om te gaan funktione- ren als een soort muziekbiblio theek en daarbij tevens werk gelegenheid te kreëren, zonder daarby gebruik te hoeven maken van subsidies, overheidspremies, etc. Men is hierin volledig geslaagd. Momenteel hebben 3 werklozen een baan gevonden binnen de stichting en is de kollektie CD's uit gegroeid tot de op een na grootste van Nederland. De Fonobus doet een vijftal grote re gemeenten aan in de regio Noord-Oost-Brabant en heeft zo doende op iedere vaste weekdag, een vaste standplaats. Voortaan kan men dus ook te recht in Venray. Iedere donderdag tussen 14.00 en 20.00 uur staat de Fonobus op het Schouwburgplein. By inschryving dient men wel een geldig legitimatiebewijs te over handigen. DIEFSTAL VAN TWEE LEDEREN JASSEN Een 40-jarige inwoner van het Branbantse St. Anthonis deed aan gifte van diefstal van 2 lederen jas sen uit het Bowlingcentrum in Oostrum. De jassen hebben een waarde van 800,-. Vrydag 9 maart heeft burgemeester Defesche aan een 17-tal medewer- kers van Metaalwarenbedrijf Inalfa B.V. in het bijzijn van de voltallige direktie, de vry willigersmedaille en jaartekens uitgereikt aan de leden van de Bedrijfs-zelfbescherming. Zes medewerkers werd de medail le opgespeld voor 10 jaar, vier me dewerkers ontvingen het jaarteken voor 15 jaar en 7 medewerkers mochten de jaartekens voor 20 jaar vrijwillige dienstverlening in ont vangst nemen. De algemeen direkteur van Inalfa dankte in zyn openingswoord alle aanwezige B.Z.B.-ers voor hun jaren lange getoonde inzet In zijn toespraak sprak burge meester Defesche zijn dank uit na mens de Venrayse samenleving voor langdurige vrijwillige dienst verlening en prees de saamhorig heid binnen Inalfa waardoor het mogelijks was, dat zo'n grote groep zich jarenlang heeft kunnen be kwamen om indien het onverhoopt nodig was, paraat te staan voor hulpverlening. Na het officiële gedeelte werd in Restaurant Buitenlust in een gezel lig samenzijn de kleine uurtjes gehaald. LET OP!!! LET OP!!! bij EMOFRA in OVERLOON nu nog GROTERE KEUZE \jn zomerkleding Ook voor DAMESKLEDING het meest VOORDELIGE adres. TIENTALLEN GULDENS GOEDKOPER!!!!!!! EMOFRA VIERLINGSBEEKSEWEG 18 OVERLOON A.U.B. let op het juiste adres MADAME BUTTERFLY dinsdag 20 maart, 20.15 uur De Amerikaanse luitenant Pin- kerton tróuwt met de Japanse geis ha Cho-Cho-San, ook genoemd Butterfly. Dit huwelijk is voor Pin- kerton niet meer dan een vluchtig avontuurtje, terug in Amerika is hij van plan met een landgenote te trouwen. Butterfly houdt evenwel echt van Pinkerton en zeert voor hem zelfs haar oude geloof af, waar voor zy wordt vervloekt Butterfly wacht al driejaar op de terugkeer van Pinkerton, van wie zy een kind heeft. Zy wijst een hu welijksaanzoek van een Japanse vorst van de hand, overtuigd als zij is van Pinkertons trouw. Deze komt aan in gezelschap van zyn Ameri kaanse echtgenote; hun enige be doeling is het kind op te halen. Butterfly ziet de vreemde dame, be grijpt wat er aan de hand is, neemt afscheid van haar kind en beneemt zich het leven. De muzikale leiding is in handen van Julian Reynolds, de regie doet Werner Michael Esser. Rolbezetting: Madame Butterfly - Houng-Hee Kim; Pinkerton - Anto- nius Nicolescu; Suzuki - Rachel Ann Morgan; Sharpless - Henk Poort; Goro - Berthold Hirschfeld; Yamadori - Nico Schaap; Bonzo -Jef van Wersch; commissaris - Hans Scheyen; Kate Pinkerton - Hélène Versloot. Een beetje Rooye stemt een rooie (m/v) Het was de inzet van de leden van de Lotusvereniging dat de rayon- wedstryden, die afgelopen zaterdag voor de 10e maal in de kantine van Rank Xerox gehouden werden, een zo hoog gehalte van realiteit kre gen. Vooral de na afloop door de le den van de Rank Xerox gegeven demonstratie met een doofstom slachtoffer benaderde de realiteit dan ook werkelijkheid. Bedryfsarts P. Ewals wist het zo treffend te stellen, dat niet alleen in een bedrijf als Rank Xerox EHBO- ers zo belangryk zyn. Deze mensen kunnen ook thuis en op staat levens redden en eerste hulp verle nen. Daarvan getuigde ook burge meester H. Defesche die aan drie leden van de bedrijfshulpverle- ningsorganisatie een medaille met oorkonde mocht uitreiken. De bur gemeester was trots dat te mogen doen. Hij komt graag ieder jaar weer een aantal leden dat verdien de schouderklopje geven. Het drie tal, de heren H. Helden, J. Wijnen en Fr. de Mulder, hebben zich 10 jaar lang binnen het bedrijf ingezet. Voordat mevr. Stollman de prij zen mocht uitreiken sprak de heer Kleuskens nog eens namens de ju ry hoe het eigenlijk had moeten zijn bij de opdrachten. Door te erva ren wat verkeerd ging bij deze wedstrijden is dit toch de beste le ring voor de werkelijkheid. Dr. Verzijden benadrukte nog eens uit eigen ervaring, toen hij bij een verkeersongeluk buiten zijn schuld betrokken was, hoe belang rijk het is dat een EHBO-er eerste hulp kan verlenen. Dat was voor hem levensreddend geweest. De wisselbeker, werd behaald door de afdeling Venlo, die de twee de pry's behaalde. De eerste prijs werd behaald door de afdeling Rog gel. Omdat deze*afdeling buiten het rayon Noord valt kwam ze niet voor de wisselbeker in aanmerking. De EHBO afdeling Landweert be haalde de 5e prijs maar de com-, mandant van deze groep kreeg wel de Commandantenbeker. De Jules Kessels wisselbeker voor de beste helper werd toegewezen aan de heer Maes van de afdeling Stram- proy. AANRIJDING MET GEWONDEN Maandagmorgen verleende een 24-jarige bestuurster van een perso nenauto, toen zy vanaf de Veltumse Kleffen de Westsingel over wilde steken, geen voorrang aan de perso- nenauto bestuurd door een 47- jarige plaatsgenoot. Bij die botsing werd de bestuurder en de naast hem zittende 21-jarige dochter licht gewond. Ze werden naar het zieken huis vervoerd, maar konden na be handeling naar huis wofden overgebracht. houtskool gegrilde steaks saladebuffet pan specialiteiten onbeperkt spare ribs eten zonnige sfeer Grote Markt 11 5801 BL Venray Tel. 04780-80250 Openingstijden: dinsdag t.m. donderdag 11.00-21.00 uur, vrijdag en zaterdag 11.00-22.00 u zon- en feestdagen 16.00-22.00 uur - 's maandags gesloten

Peel en Maas | 1990 | | pagina 14