Li J*v 5 Valentijnsbloemen voor wegwerkers Milieu-koördinator voor de regio Venray aangesteld VEIRAV Chez Jacques CLEANING AGENDA Boschveldcollege op reis naar Parijs, Londen en Berlijn iAniEnwE^cinc Nieuwe adjunkt- direktrice op 'De Landweert' Raadsvergadering in mei vervroegd Jumping Venray presenteert programma PvdA scoort uit en thuis Sr* rooien zijn geen groentjes Sporthal ZOEKT misselijke telefoontjes Byzantijnse gezangen Nationaal kampioen Openbare bibliotheek WV-nieuws PEEL EN MAAS Donderdag 15 februari - Pagina 3 Al voor het 5e jaar zorgt dhr. Ja cobs van Semperflorens er als Va- lentijn voor dat op 14 februari, Valentijnsdag, een bloemenhulde wordt gebracht aan een groep in de samenleving, die zich inzet voor de medemens. Waren het in vorige ja ren de brandweer, de vuilnisman nen en de scheidsrechters, dit jaar viel de keuze op de wegwerkers. Iedere dag staan de kranten bol van de berichten over mobiliteit en milieu en worden de weggebruiken gekonfronteerd met omvangrijke filemeldingen. Sinds in 1663 bij Den Haag de eerste klinkerweg werd gebouwd, is maar liefst 100.000 kilometer verharde weg in Nederland aangelegd! Een intensief gebruikt wegennet eist periodiek onderhoud. De weg werkers hebben de —vaak niet door het publiek in dank afgenomen taak om de werkzaamheden uit te voeren. Om zoveel mogelijk hinder te voorkomen, wordt er steeds meer gewerkt in het weekeinde en gedurende 'de nacht, tijdstippen waarop de meeste mensen van hun rust genieten. De wegwerkers heb ben deze buitengewone werktijden graag voor de medemens over. Gevaarlijk Ondanks die inzet tonen de weg gebruikers vaak weinig begrip. Los van de dagelijkse verwensingen en meer materiële zaken die de weg werkers naar hun hoofd krijgen geslingerd, zorgen te laat invoegen en het veel te hard ryden langs de wegwerkvakken voor levensgevaar lijke situaties. Door de aktie 'Sta even stil by het werk aan de weg', een gezamenlyk initiatief van het Ministerie van Verkeer en Wa terstaat en de Nederlandse Vereni ging van Wegenbouwers, is op het gebied van verbetering van door stroming en veiligheid bij wegwerk zaamheden het nodige bereikt. Maar elke aanryding met materiële of persoonlyke gevolgen blyft er één te veel. In Venray bracht Valentijn een bloemenhulde aan de medewerkers van Vissers Wegenbouw. Zy waren op dat moment druk bezig met wat werkzaamheden aan de Grote Markt. De wegwerkers stelden de geste van Valentijn zeer op prijs. Met ingang van 1 februari jl. is tot regio ..milieu-koördinator aan gesteld de 26-jarigë Marcel Janssen I uit Cuyk, Het werkgebied van deze müieü:fuhktiónAris is gelegèn in Midden- en Noord-Limburg en om vat in dat gebied de groepen van de rijkspolitie en van de gemeentely- ke politiekorpsen van Weert, Roer mond, Ttegelen, Venlo en Venray. Dat deze funktionaris zyn regio kantoor heeft gevonden op het Ven- rayse politiebureau is een toevallig heid. het had net zq goed in een van de andere gemeenten kunnen zijn. HOOG TIJD Het ministerie van VROM konsta- Leerlingen van de bovenbouw van het Boschveldcollege gaan ty- dens de carnavalsdagen naar drie grote Europese steden. Aan het be gin van dit schooljaar hebben zy kunnen kiezen uit een 5-daagse reis naar Parijs of Londen of een zesdaagse naar Berlijn. Ook deze reizen staan in het teken van de Lustrumviering. Na een bijzonder geslaagde revue in de schouwburg te Venray in de laatste week van november, die werd afgesloten met een grote reü nie voor de oud-leerlingen, volgden in december en januari nog enkele interessante aktiviteiten. De opa- en omadag was een leuk initiatief; Jan Timman bezorgde veel scha kers een boeiende avond en in ja nuari werd nog een bridge-drive gehouden. Voor de reizen naar Parys, Lon den en Berlyn heeft men bewust voor deze periode van de carnaval of de krokusvakantie gekozen, om op deze wijze al by voorbaat een se- lektie te laten plaatsvinden en het aantal aanmeldingen te beperken. Voor de reis naar Berlyn was veel belangstelling, hoewel de inschry- ving al twee maanden vooj de grote omwenteling in Oost-Duitsland had plaatsgevonden. In alle drie de gro te steden krijgen de leerlingen een interessant en gevariëerd program ma aangeboden. Februari kamt verklaren dat men hout en kool moet sparen Als de kat in februari in de zon ligt moet zij in maart weer achter 't vuur Klaar weer op Sint Silvijn (17/2) 't zal nog twee maanden winter zijn teerde enkele jaren geleden dat op het gebied van het milieu nog een groot werkterrein braak lag. Dit mede omdat er zoveel verschillen waren op het geblèd van het miliëu-' beleid. Terwijl de gemeente een beleid voert dat gericht is op verbe tering van het milieu, deed een an dere gemeente nagenoeg niets op dit gebied. Als men de verschillen de Algemene Politieverordeningen op het gebied van het milieu langs elkaar legt, b.v. het verspreiden van mest en het onderwerken daarvan, dan zijn er over de gemeentegren zen heel veel verschillen. De ene ge meente heeft milieu-wachters, in een andere gemeente had men daar nog nooit van gehoord. Datzelfde kan ook gezegd worden van het mi lieubeleid bij de verschillende poli tiekorpsen, zowel bij de rijks- als by de gemeentepolitie. Samenwerking kent men niet op dat gebied. Ook de landelyke wetten die door de Ka mer werden aangenomèn, gewij zigd en afgestemd op de huidige maatstaven, moeten door de politie worden gekontroleerd en daar wa ren geen mensen voor. Omdat met name minister Nypels zich daar voor inzette, kwam er geld beschik baar voor de aanstelling van regionale koördinatoren die de taak en de opdracht kregen nu eens al les op een rijtje te zetten. Uit de vele sollicitanten werd Marcel Janssen uit Cuyk gekozen. Hij heeft als wachtmeester by de rijkspolitie zijn sporen al in het mi lieu bewezen. Reeds 6 jaar was hy binnen de groep Cuyk van de rijkspolitie de aangewezen man die zich verdiepte in alles wat met het milieu te maken had. Er ligt nog een groot werkterrein braak voor hem. Zyn opleiding is erop gericht geweest om alles te verbeteren wat volgens de huidige maatstaven niet meer klopt De eer ste opdracht waar Marcel Janssen met grote voortvarendheid aan werkt is het inventariseren van wat er is, maar vooral van wat er aan ha pert, binnen de korpsen en groe pen van de politie. Zo wil men ook het kader en het personeel warm maken voor een schonere omge ving. Alleen dan kunnen maatrege len genomen worden die voor een beter leefklimaat kunnen zorgen. Openbare School 'De Landweert' krijgt als de Vënrayse gemeente raad dat dinsdag a.s. goedkeurt, op 1 mei een acyunkt-direktrice. Voor gedragen is mevr. M.C. Heesbeen uit Nieuwegein, geboren te Venlo. Zy zal binnen de school als groepsle raar én als acyunkt-direktrice funk- tioneren. Mevr. Heesbeen is 29 jaar. Een basisschool kan overgaan tot het aanstellen van een atyunkt- direkteur als de school meer dan 100 leerlingen heeft. Reeds vorig jaar februari kon 'De Landweert' de honderdste leerling begroeten. Me de ter ontlasting van de direktrice werd eerst intern gezocht naar de invulling van deze funktie. Door het vertrek van een part-time me dewerker en het verder toegeno men aantal leerlingen, kon extern naar een acyunkt-direktrice wor den gezocht. Voorlopig zal mevr. Heesbeen, tot het begin van het schooljaar 1990-1991, een deeltyd- baan bekleden. Daarna heeft zy een full-time aanstelling. Inmiddels hebben de inspekteur van het ba sisonderwijs en de Medezeggen schapsraad zich akkoord verklaard met de benoeming. Ook de commis sie voor Onderwijs heeft een posi tief advies aan deze aanstelling gegeven. Opvallend is dat Openbare School 'De Landweert' hiermee een direk- tie krygt die uit vrouwen bestaat. Direktrice is nl. mevr. Bistervels. De raadsvergadering op 1 mei a.s. zal niet om 19.00 uur maar om i8.00 uur aanvangen. Dit na aan dringen van de afdeling Venray van de Partij van de Arbeid. Deze party viert nl. op die dag de Dag van de Arbeid. Hun viering begint om 20.00 uur. De raadsvergadering op 1 mei is een gevolg van de gemeenteraads verkiezingen. Op deze dag moet de gemeenteraad haar wethouders kie zen. Een meerderheid van de Twee de Kamer heeft dit voig jaar bepaald. De PvdA afd. Venray vroeg daarop in een brief aan de voorzitter van de gemeenteraad, burgemeester Defe- sche, om het aanvangstijdstip te vervroegen. Voorgesteld werd om de raadsvergadering om 17.00 uur te laten beginnen. Burgemeester Defesche bleek best genegen te zyn het aanvangstydstip te vervroegen, maar 17.00 uur vond hy te vroeg. Volgens de burgemeester moet het publiek ook redelyker wys in staat zijn om de wethoudersverkiezing te kunnen aanschouwen. 'Veel geïnte resseerde burgers kunnen om 17.00 uur, vanwege hun werk. de vergade ring niet bijwonen', aldus burge meester Defesche in zyn antwoord aan de afdeling Venray van de PvdA. KINDEREN DRAAIDEN 06-11 VOOR BRAND Via het alarmcentralenummer 06-11 te Eindhoven, werd de Ven- rayse brandweer gealarmeerd dat er een binnenbrand zou zyn uitge broken in een woning aan de Mam- bostraat in Brukske. Het alarm werd doorgegeven door een kin derstem. Die melding werd ook doorgegeven aan de politie maar die kon op het opgegeven adres geen brand ontdekken. Wel stelde de politie vast dat kinderen dat alarmnummer hadden gebeld. De brandweer kon gelukkig weer in rukken. De kinderen werd er op gewezen hoe gevaarlijk dergelijke meldin gen zyn. De kinderen hebben be loofd het nooit meer te doen. internationale haarmode dames - heren - visagie langstraat 14 5801 ad venray telefoon 04780-82823 Het programma voor Jumping Venray. dat op 19 en 20 mei voor de derde keer plaatsvindt op de Grote Markt te Venray, staat in grote ly- nen vast. Evenals de eerste twee keer ko men ook nu de beste kombinaties uit Limburg en Brabant aan de start om in een aantal aantrekkelyke wedstrydvormen uit te maken wie met de Grote Pry's van Venray naar huis gaat. Rondom de sportieve eve nementen zullen wederom een groot aantal gezellige en aantrekke lyke aktiviteiten worden georga niseerd. Het bestuur van Jumping Venray heeft alle informatie in een brochu re bijeengebracht. Het eerste exem plaar van deze brochure wordt komende vrijdag aangeboden aan Prins Gerard 1 van de Piëlhaas en aan de boerenfamilie van de Ven- rayse carnaval. Om 20.00 uur ko men de prins en zijn gevolg en de komplete boerenfamilie bijeen op de Grote Markt Daar zullen ook ve le medewerkers van Jumping Ven ray aanwezig zijn om het eerste exemplaar van de brochure van Jumping Venray in ontvangst te nemen. Het geheel zal zich afspelen tegen de achtergrond van een passend de- kor en omlyst worden met gezellige muziek. Iedereen is hierbij van har te welkom. DIEFSTAL UIT SCHUUR Uit een aan de Noordsingel staan de schuur werden een nog vry nieuwe ploeg en waterpomp ont vreemd. Dat alles heeft een waarde van enkele honderden guldens. ZWARE MISHANDELING In de nacht van zaterdag op zon dag is een 46-jarige inwoner bij een mishandeling zwaar gewond ge raakt Zijn been werd op enkele plaatsen gebroken en zyn enkel werd verbryzeld. Verder werd hy gewond aan zijn gelaat. De mishan deling vond plaats voor een café in het centrum. Hy werd naar het zie kenhuis overgebracht In de loop van zondag werd de vermoedelijke dader, dankzij mede werking van getuigen, aangehou den. Het bleek een 28-jarige inwoner van de gemeente Vier lingsbeek te zyn. Hij werd na voor geleiding aan de hulpofficier van justitie ingesloten. Hem zal zware mishandeling ten laste worden ge legd. Omtrent de motieven en de juiste toedracht konden in het ka der van hét onderzoek nog geen na dere mededelingen worden gedaan. al tien jaar 'n ster in Europa Eisso Woltjer: de man achter de superheffing een burgemeester voor Wouw Henk Willems: Wedden dat onze ex-wethouder er een rooi centrum van maakt 4#i V I de eerste wethouder uit Brukske Bert Kersten zet nu de rooie toon ICjO. De Wetteling Donderdag: Manual 17.30-21.00 Rooyse VK 20.00-23.30 VrUdag: Jumpers 17.30-19.30 KNVB 19.30-23.30 Zaterdag: Korfbal 9.00-10.30 KNVB 12.30-16.30 Manual 16.30-18.00 Jumpers 18.00-21.30 Café Josette 21.30-22.30 Zondag: Korfbal 9.00-14.00 Manual 14.00-19.30 Sportief 19.30-20.30 Maandag: Rooyse VK 17.30-20.30 Veronica 2-Concordia 20.30-21.30 Dinsdag: Rooyse VK 17.30-21.00 Badmintonclub 21.00-23.30 Woensdag: Badmintonclub 17.30-22.30 Schuivers 19.30-21.30 Inter 80-IVO 22.30-23.30 GEEN SCHOORSTEENBRAND Zondagavond moest de Vënrayse brandweer uitrukken, volgens de melding voor een schoorsteen brand. Het bleek echter geen schoorsteenbrand te zyn, maar de houten balk die als versiering voor de open haard was aangebracht, was in brand geraakt. Die brand werd door de brandweermannen deskundig geblust. Ook werd advies gegeven om by herstel, dergelyke brand te voorkomen: HOENDERSTRAAT 53 5801 CJ VENRAY TEL.: 04780-87024 voor onmiddelijke ingang enthousiaste medewerksters (m/v) voor dagelijkse schoon maakwerkzaam heden aan de gymzalen van: Coninxhof-Veltum De Essel-Ursulastraat Beukenlaan Raadhuisstraat Informatie te verkrijgen bij Mevrouw M.J. Price Een Vënrayse moeder kreeg maandagavond een telefoontje. Een mannenstem deelde haar mede dat zy binnen het uur een bedrag van 1.000 gulden moest neerleggen op een bepaalde plaats by een contai ner. Als dat niet binnen dat tijdstip zou gebeuren zou hij haar dochter verkrachten. Die dochter was niet thuis en de moeder vreesde het erg ste. Tbch deed ze het enig juiste, wat in zo'n geval gedaan moet worden, de politie bellen. Ook de politie nam het dreigement ernstig en nam maatregelen. De dochter kon worden opgespoord, het geld werd niet gedeponeerd en. de man belde geen tweede keer meer op. De moeder was ernstig overstuur. De politie heeft haar onderzoek nog niet afgesloten. De telefoonmaniak gaat gewoon door met het op de stuipen jagen van, meest vrouwelyke inwoners. Hij belt en geeft zich uit voor alle mogelyke funktionarissen. Vooral bedreigt hy degene die de telefoon opneemt met de mededeling dat het zoontje of de dochter iets ver schrikkelijks te wachten staat, als men niet op een bepaalde plaats geld deponeert. De 'beller' is goed op de hoogte met de gezinssa menstelling want in vry wel alle ge vallen waar paniek uitbrak, klopte het verhaal van zoon of dochter. De politie verzoekt iedereen die een dergelijk telefoontje krygt, de rust te bewaren en niet in paniek te geraken, maar de politie te bellen. Ook diegenen die de afgelopen da gen gebeld zyn en nog geen aangif te hebben gedaan worden dringend verzocht kontakt op te nemen met de politie. Het is te hopen dat het de politie, met medewerking van onze lezers, zal gelukken de maniak op te sporen. Tijdens de eucharistieviering op zaterdag 17 februari om 19.00 uur in de kerk van de H. Catharina te Leunen zal het zangensemble 'De Tegelse Hofzangers' uit de rijke schat van de Oosterse liturgie diver se Russisch-Slavische gezangen ten gehore brengen. De Tëgelse Hofzangers —als groep in 1960 ontstaan uit een aantal kerkzangers en vrienden en mo menteel bekend door o.a. hun op tredens voor de 'Zonnebloem' en elders in binnen- en buitenland- zullen onder leiding van hun diri gent, de heer Paul Jansen, ook nu weer bewyzen wat amateurs met hart voor hun hobby kunnen be reiken. Het zodanig ten gehore brengen van de Byzantynse gezangen, dat deze vertolking onze westerse La tijnse liturgie verheft tot een hoogstaande, ontroerende en we zenlijk beleefde eredienst Deze eredienst met medewer king van de Hofzangers, kunt u by- wonen op zaterdag 17 februari in de kerk van de H. Catharina te Leu nen, aanvang 19.00 uur. Op 4 februari behaalde de 14-jarige Judith Janssen uit Oostrum met haar 8-jarige pony Na- velino de nationale titel dressuur kl. Ml in Wanroy. Na een 2e prys tydens de Limburgse kampioen schappen in Beek. versloeg zy met overmacht in Wanroy de gehele NKB-top. Judith proficiat Lees mee en je kunt meepraten De jeugdbibliotheek heeft een nieuw boek, waarin de boeken staan die kinderen van verschillen de leeftijden het allerleukste vinden. Het boek heet: 'De jeugd boeken Tbp 100 allertyden'. In deze top 100 staan zowel nieuwe boeken als oude boeken uit grootmoeders tyd, zoals b.v. 'Afke's tiental' van Nienke van Hichtum. Op de jeug dafdeling is een tentoonstelling te zien van de allerbesten allertyden. Ben je benieuwd wie op de eerste plaats staat kom dan naar de jeug- bibliotheek. Elk jaar kiest de KINDERJURY de beste kinderboeken van het voor gaande jaar. Kinderen uit het hele land kiezen zelf hun toppers. Vorig jaar hebben maar liefst 15.000 kin deren meegedaan aan de landelyke kindeijury, door hun favoriete top 5 in te sturen. De prijs van de Ne derlandse kindeijury geeft dus een goed beeld van de voorkeur van de Nederlandse jeugd van 6 t/m 16 jaar. Gezien het grote aantal deelne mers is het eveneens een ware te genhanger van de Gouden en Zilveren Griffels, waarby de kinder boeken alleen door volwassenen worden beoordeeld. De landelyke kindeijury is nu weer van start gegaan. In de jeugd bibliotheek vind je een hoelye met alle kindeijury-boeken en de deelname-formulieren, waarop je jouw favoriet Tbp 5 kunt invullen. Probeer zoveel mogelyk boeken uit 1989 te lezen, zodat je een goede keus kunt maken. Heb je een boek gelezen waar je helemaal weg van bent en wat zeker tot de kansheb bers behoort, maar hiervau dan «en leuke aankondiging, boekbespre king, reklame-affiche of iets derge lijks. Lever dit in by het inlichtingenbureau op de jeugdaf deling. Jouw affiche wordt dan in de bibliotheek opgehangen, zodat andere kinderen aangezet worden het boek ook te gaan lezen. Hier door maakt het boek een grotere kans om een prys te krygen. 'Alle' boeken gelezen, lever dan de favoriete Tbp 5 in. Wanneer je deze niet alleen op het deelnameformu lier invult, maar op een leuke ma nier presenteert, ontvang je een presentje van de bibliotheek. Kom naar de bibliotheek lees mee en je kimt meepraten. Lever je favoriete Tbp 5 voor 1 ju ni 1990 in. Je formulier wordt niet alleen opgestuurd naar de landelij ke kindeijury, de openbare biblio theek Venray zal ook een plaatse lijke uitslag bekend maken. We hebben dan een echte Vënrayse Tbp 5. Openingstijden Maandag tm donderdagl4.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 Onderstaand volgt een greep uit de vele voorstellingen die u bij ons kunt boeken. Februari: t/m 25: ,Sarafina, Scheveningen 18: Paco Pena, Amsterdam 19: Schonberg ensemble en Slag werkgroep Den Haag. Amsterdam 26: Lou Rawls, Amsterdam 26: The Alarm. Utrecht 28: Extra concert o.a. Dave Ed munds. Graham Parker, Dion, Tilburg Maart: 2: Dave Edmunds Rock 'n Roll Re vue, Utrecht 2 t/m 31: Paul van Vliet, Amsterdam 5: Udo Jurgens, Amsterdam 6: The Residents, Amsterdam 8: Dubbelconcert van Hans Thee- sing met John Sass en Magie Fran- kie's Blues Disease, Tilburg 9 en 10: Ingwie Malmsteen, Tilburg 9: Slagery ran Kampen, Utrecht 13: Philip Bailey. Apeldoorn 13 t/m 31: Een Nachtg IJs. Amster dam 17: Concert B.Z.N. - Chrystal Gazer, Den Bosch 23: Fhts Domino, Alkmaar 26: Ryuichi Sakamoto. Amsterdam 29: Alexandra Radius, Hilversum April: 13 t/m 30: Herman van Veen, Amsterdam 15: Tbars for Fears, Rotterdam Mei: 1 t/m 26: Herman van Veen, Amsterdam 14: Gary Moore. Utrecht 31: Alexandra Radius ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, R.E. Gabeler, T. Lankveld. II. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon. F. de Muinck Keyzer. F. 8chmeetz. T. van Thiel, D. Vërcauteren en J. de Vocht: J. de VOCHT IIen8eniusstraat 13a, tel. 81878 I)R. van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 04764-1707 vrijdag 1800 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: '8 morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 1800 uur ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAY8E APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 80140 van vry dagavond 1800 uur tot vol gende week vrydag. Ope ns telling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluitye) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar-. G van GEMEKT, tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSEN PRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 82690 DIERENARTS ENPRAKTUK M J. van Winden/E.M. Ruymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak W. de VOCHT Stationsweg 13, tel. 81336 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vëmiazeren MFTVR. RAAYMAKERS Horst, tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktyk van mevr. Van der Reis en mevr, Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door Mevr. Van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's middags tussen 6 en 7 uur, tel. 04780-82411 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wykverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag t/m vrydag tussen 15.00 en 1800 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitieenartikelen kunt u terecht ran maandag t/m vrydag van 15.00 tot 1800 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleeg kundige ran de weekenddienst. Eenleder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgymnasliek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wykcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wykverpleegkundi- ge van dinsdag en donderdag van 1120 tot 12.00 uur. tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. W y kgezondheidscen trum "Landweert" Venray: Spreekuur door de wykverpleegkundi- ge op dinsdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 88273 Wykgebouw Ysselsteyn Ijtsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag ran 1330 tot 14.00 uur. te! 04785-1492 Wykgebouw Wanssum St Leonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag, don derdag en vrydag van 0830 tot 09.00 uur. tel. 04784-1201 Wykgebouw Tienray Bernadettelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag woensdag en vrydag van 13.00 tot 13.45 uur. tel. 04789-1397 Indien u dringend iets nodig heeft cn uw wykgebouw is niet bereikbaar kunt u zich vervoegen op een van de andere wykgebouwen op de aangege ven tyden. ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tfel. 04780-84163 Bereikbaar ran maandag t/m vrydag de gehele dag tot 22.00 uur en in het weekend van 9.00-11.00 uur en van 19.00-20.00 uur GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. tel. 0478O-26262 Spreekuur: dageiyks van 9 tot 10 uur

Peel en Maas | 1990 | | pagina 3