Gaat u verhuizen? om FOTO - de gemeente - uw parochie geestelijkheid - uw krant Oude foto Nog sturen beschik baar voor Ford zeepkistenrace PEEL EN MAAS Donderdag 7 december - Pagin - EEI Grote Kerk Deken C.J.R. Busehman, Eündstraat 6. tel. 81275; kapl. H. de Wit O.F.M., P&tersstraat 29, tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: O.L. Vrouw van Lore- to. 9.00 Lsm. ouders Arts- Comelissen, Jenniskens-Jansen, Jeu Jenniskens en Willy. 15.00 PI. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 80ste verjaardag mevr. 11. Pouwels, Sta tionsweg 23. 19.00 ZONDAGDIENST; ouders Baken-van Rhee; ouders An- toon Janssen-Verdellen: jrd. Hubert Steeghs; Harry Poels (koll.); Mariaa Bertrams-Hendriks (koll.); Antoon Leonard Janssen (S); Wiel Jacobs; Hem Barents (koll); Ilendrika Luypers-Coppus (koll Joos Direks (koll.); jrd. ouders Pieter Mathis Ronken en Maria Ronken-Kraus; Frans Scheepers (koll.); Ben Geurts en overl. fam.; uit dankbaarheid Le.v. O.L. Vrouw van Atijddurende bijstand. Zondag: 2e Zondag van de Ad vent 8.00 Lsm. Jacomina Theeuws; Trui Broekman. 9.30 Lat. Hgm. Jo- han Martens (kollektanten); Peter Johan Aben en Maria Louisa Fleur- kens (S); Wilhelmus Hubertus Jans sen; Maria Oudenhoven-Janssen (koll.); Jos van Hout (koll.); overl. echtp. H. Geurts-Hermans en overl. ouders; tot zekere intentie (J). 11.00 Ned. Hgm. Jan en Bert Kersten: ouders Van Dommelen en ouders Kersten; Harrie Swaghoven; ouders Thcken-Maes (S); Bèr Clephas (koll.); Betsie v.d. Ven-Copis (koll.): Truus Voesten-Michels (koll.); Maria Janssen-Teeuwen (koll.). Maandag: H. Damasus I, paus. 9.00 Lsm. oude stichtingen. Dinsdag: H. Johanna Francisca de Chan tal. 9.00 Lsm. voor de over ledenen (A.koll.); Mathieu Arts en overl. fam. 19.00 Lsm. Jos van Hout (koll.). Woensdag: H. Lucia. 9.00 Lsm. overl. fam. Backus-Thuijls. Donderdag: H. Johannes van het kruis. 9.00 Lsm. tot zekere in tentie. 14.30 PI. Huw.Mis voor het bruidspaar Willy Pirlo en Saskia Trimbos. Boterbloem 6. 19.00 Lsm. Rinus Beekers; Annie Flinsenberg en Koos Heek. Vrydag: Vrijdag in de tweede week van de Advent. 9.00 Lsm. voor de overledenen (A.koll.). Zaterdag: Zaterdag in de tweede week van de Advent. 9.00 Lsm. ouders Neeteson-Custers; jrd. ouders Van Vegchel-Muysers. 19.00 ZONDAGDIENST. Theodora v.d. Ven- Cleven; Jacques Laurensse (koll.); Gerard van Ryswyck (koll.); Betsie v.d. Ven-Coppis (koll.); Maria Janssen-Tbeuwen (koll.); mevr. Janssen-Vullings (Organisatie oud medewerkers St. Anna). De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten Zondag: 9.30 Jan Verstappen. Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 Peter Harrewijn. Lektor: G. de Groot. Zondag: 9.30 Bart Derkx en Wilco Janssen. 11.00 Wilbert van Ham en Tbm Fooien. Lektor: W. Bistervels. Kapel St, Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering m.m.v. het huiskoor o.l.v. Ad Haans. Voorganger G. van Loenen. Lektrice S. de Njjs. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger G. van Loenen. Lektrice Zr. Hélène. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Dinsdag: 13.45 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering. Voorganger G. van Loenen. Woensdag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Donderdag: 16.45 Liturgievie ring. Voorganger G. van Loenen. Vrijdag: Geen viering. Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. Harrie Poels (koll.); Sjang Ja cobs (buurt,): overl. fam. Philipsen en Lemmen; Johanna Wismans- Pouwels (koll.). Zondag: 9.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen; Petronella Relouw-ran Kempen (koll.). 10.15 Hoogmis gezongen door Crescendo. Harrie Janssen en overl. fam. 11.45 Overl. ouders Raemakers-Pouwels; overl. ouders Janssen-Maurus. 18.00 Uit dankbaarheid. Maandag: 8.00 Antoon Boveé. 19.00 Overl. fam. Philipsen. Dinsdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius. 19.00 Piet. Theo en Ben Linders; Mi chel en Karei Derickx en overl. fam.: Constant Pyls; Clemens Pijls. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 Overl. fam. Nijsen-Coolen; Betsie Lu- cassen. Donderdag: 8.00 Overl. ouders Akkermans-Timmermans. 19.00 Overl. fam. Janssen-Kryns. Vrijdag: 8.00 Zuster Irmgardis Cremers. 19.00 Gezinsmis Giel Troi- fontaine en overl. zoon; overl. oudei's Poels-Utjens. Zaterdag: 8.00 Constance Sny- ders en Jaeoba Palm. DOORBRAAK IN SCHEER- TECHNOLOGIE VAN ARAMIS Aramis heeft opnieuw een door braak op het gebied van verzorging voor mannen gerealiseerd waarmee de suksesvolle Lab Series lijn ver der gekompleteerd wordt. Deze laatst uitbreiding heelt betrekking op scheertechnologie: dermate ho ge prestaties, dat dit pmdukt eigen lijk als gezichtsverzorging gezien kan worden. Tri-gel Shave Formu la. Een unicum. Gezichtsverzorging die de stryd aanbindt met het scheermes. Tri-gel Shave Formula werd we tenschappelijk ontwikkeld in de Aramis Research Laboratoria, on der leiding van Dr. Daniel Maes, Executive Director of Research. De ze scheerverzorging moest aan de volgende maatstaven voldoen: 1. Ieder Tri-gel ingrediënt zou tege moet moeten komen aan de spe ciale behoeften van de mannenhuid. Geen vet. geen ach terblijvende produktresten. geen zware ingrediënten die de toch al vettere huid van de man nog vet ter maken en de toch al grotere poriën zouden verstoppen. 2. Irritatie en roodheid ten gevolge van het scheren zouden bedui dend verminderd moeten wor den, zodat mannen zich dichter op de huid (en dus nauwkeuriger) zouden kunnen scheren. Hun zo juist geschoren huid zou komfor tabel en glad aan moeten voelen. 3. De voordelen voor de huid zou den cumulatief moeten zijn. zo dat de man erop kan vertrouwen dat y zich iedere dag, dag na dag, dicht op de huid kan scheren. Tri-gel voldeed aan al deze eisen en deed zelfs meer. Dr. maes legt uit dat scheren een verdedigende reaktie van de huid op kan roepen. Een alarm in ant woord op de irriterende wrijving van het scheermes, hetgeen tot p(jn en roodheid kan leiden. Tri-gel gaat beschadiging, die bij het scheren kan ontstaan, snel en direkt tegen in drie belangryke stappen: 1. Vóór het scheren een bijzon der. gepatenteerd, kationisch po lymeer bedekt de baard, verzacht de baardharen en zet deze over eind om zo dicht mogelijk op de huid te kunnen scheren. De huid is klaar om de aanval van het scheermes te trotseren. 2. Tijdens het scheren Tri-gel kreëert een onzichtbare bufferzo ne tussen de huid en het scheer mes, zodat de man buitengewoon dicht op de huid kan scheren zonder irritatie door wrijving van het scheermes. 3. Nó het scheren het scheren mag dan beëindigd zijn; de voor delen duren voort. Dit is het punt. waarop Tri-gel Shave For mula pas echt goed tot zijn recht komt. Het polymeer bescherm- laagje spoelt nl. niet weg, maar hecht zich aan de huid tot de vol gende scheerbeurt, het resultaat? By regelmatig gebruik van Tri-gel Shave Formula zal het scheren gladder en comfortabeler verlopen. Laboratoriumtesten, die 25 minu ten na het scheren werden uitge voerd, toonden aan dat de huid niet geïrriteerd of rood was. Na 11 dagen regelmatig gebruik was de huid 25% gladder en verliep het scheren 16% nauwkeuriger. Extra goed nieuws: tweemaal-per-dag-scheer- ders kunnen nu een maal-per-dag- scheerders worden, omdat de twee de (zeer huidbelastende) scheer beurt overgeslagen kan worden. Tydens vier verschillende huidbe- oordelingstesten werden de hoge prestaties van Tri-gel nogmaals be vestigd. Waarom een gel? Dr. Maes legt uit dat gel het lichtere middel is om een scheerprodukt samen te stel len. Bovendien laat gel zich makke- lyk op de baard en de huid aanbrengen. Tri-gel bevat plantaar dige extrakten en kalmerende in grediënten om het scheren prettiger te laten verlopen, waar door de huid comfortabel aanvoelt. Een interessant gegeven: Tri-gel is een transparant-blauwe gel die bij het aanbrengen in een ryk, crèmig schuim verandert onder invloed van de temperatuur van de huid. Voor de Aramis Lab Series scheerder is meer weggelegd dan het verwyderen van de baard al leen. Tri-gel Shave Formula is de volgende generatie in scheertech nologie. Zo vooruitstrevend, dat het als gezichtsverzorging beschouwd kan worden. Gezichtsverzorging, die het mes verslaat. dan niet vergeten uw adreswijziging op te geven aan Vriendelijk verzoek Het einde van het jaar komt dich terbij. Vergeet u uw kerkbijdrage over 1989 niet? W(j kunnen uw al ler steun niet missen. Postgiro: 420.40.20; Bank: 23.18.08.526 t.n.v. Kerkbestuur O.L. Vrouw van Zeven Smarten. Ven ray. Akolieten en misdienaars Zaterdag: 18.30 Pascal en Emiel Kuste rs. Zondag: 9.00 Johan Pouwles. 10.15 Martijn Smelt. 11.45 Jaap Janssen. 18.00 René Jansbeken. Maandag: Wendy. Dinsdag/donderdag: Patrick. Woensdag: Yvonne. Vrijdag: Yvonne en Wendy. Parochie Brukske 2e Weekend van de Advent Zaterdag: 19.00 Eucharistievie ring: voor priesterroepingen. Zondag: 10.00 Eucharistieviering met zang: levende en overl. fam. Swinkels; fam. Hermans-Ryvers. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vriendelijk verzoek Het einde van het jaar komt dich terbij. Vergeet u uw kerkbijdrage over 1989 niet? Wij kunnen uw al ler steun niet missen. Postgiro: 255.23.86; Bank: 23.18.08.461 t.n.v. Kerkbestuur Brukske Ven ray. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 2e zondag van de Advent. Kinderwoorddienst Voor overl. ouders thielen-Hendriks en overl. fam. Sraar Sijbers (koll.); Sjef van Zwamen (koll.): fam. Van Kuyck-Gooren; Martien ran Tilburg (koll.); voor bescherming en behou den terugkeer. Zondag: 2e Zondag van de Ad vent 8.30 Voor het geestelijk en tij delijk welzijn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Nederlands. Voor priester- en diaken roepingen en roepingen tot bet religieuze leven. 11.30 Voor Theo Poqwels- Panhuyzen. M aan dag: Gedachtenis van de H. Damasus, paus. 8.00 Voor alle overledenen: overl. ouders Cremers-van Breë. 19.00 Voor Theo Thielen. Dinsdag: Gedachtenis van de H. Johanna Francisca de Chantal. 8.00 Martinus Pontman en Gijsber- tus van Blokland. 19.00 Voor de zie ken van de parochie. Woensdag: Gedachtenis van de H. Lucia. 8.00 Voor de Christenen, die vervolging lijden. 19.00 Voor Tien Litjens (koll.); Jan Vermeulen (vd buurt). Donderdag: Gedachtenis van de H. Johannes van het Kruis, kerk leraar. 8.00 Voor Thijs Arts en overl. fam. 19.00 Voor de weldoe ners van de parochie. Vrijdag: 8.00 Voor overl. ouders Van Rooy-Hendriks en zonen. 11.00 Kapel Veltum: Huw. Henry Maitor en Pascale Hendriks. 14.30 Kapel Veltum: Huw. Twan Willems en Wilma v.d. Ven. 19.00 Voor overl. fam. V. Maris-Relouw; jrgt. Harrie Custers. Zaterdag: 8.00 Ter ere van het On bevlekt Hart van Maria. Gedachte van de week "Belangryk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat". Mededeling De kerstpakketten-aktie voor Hon gaarse vluchtelingen heeft 53 pak ketten opgebracht. Gaarne onze hartelyke dank namens "Kerk in Nood. v5h Oostpriesterhulp"! Akolieten en misdienaars Zaterdag: 19.00 Björn Emonts. Zondag: 8.30 V.d. Oever. 10.00 Ro bert Versteegen, Pascal v. Weert, John Dommeck. 11.30 Boy Ramirez. Maandag: 19.00 Ivo Niessen. Dinsdag: 19.00 Boy Ramirez. Woensdag: 19.00 Ivo Niessen. Donderdag: 19.00 Pascal van Daal. Vrijdag: 19.00 Björn Emonts. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 GEZINSMIS. The ma "Vanuit 't verleden naar 't he den". Wim Janssen en dochter Nelly; overl. fam. Fleurkens-Broeks; Herman Bruggeman (Kinderkoor). Zondag: 8.30 Overl. fam. Scheerder-Lensen. 10.00 liet Fleur- kens en overl. fam.; Piet van Hout (namens de buurt); gest. jrd. overl. ouders Hulsman-Jansen (Gem.Koor). Maandag: 9.00 Gest. jrd. Huber tus Janssen en Wilhelmina van Dyk. Dinsdag: 9.00 Overl. fam. Broekmans-Boveé Woensdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Aller zielen. Donderdag: 9.00 Tbt zekere in tentie. Vrijdag: 19.00 Voor 'n goede afloop Zaterdag: 19.00 Sibertus Huber tus Moorrees en Hendrina Custers; Antoinet van Mil (namens collega's CEAD): Jeu Arts; overl. ouders Vermeulen-Moorrees en dochter Truus; overl. ouders Hoex-van Soest en dochter Nelly, overl. ouders Houwen-Jacobs; Wim Heidens; Mia Ilermans-Voermans; Harry Bol (Koor "Harmony"). Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Sandra van Lim beck. Maud van Arsen, Pascalle van Reenen, Monique v.d. Pas. Zondag: 8.30 Nicole van Osch, Daphne Reyntjes, Ursula Comelis- sen, Callista Smedts. 10.00 Mark Camps, Rob Jeucken, Jip Swinkels. Tom Vaessen. Tweede zondag van de Advent St. Jan de Doper roept op tot beke ring: anders denken, anders pra ten. anders doen. Het Rijk van God (en daar bouwen we nu, hier, op aar de aan) is niet gereserveerd voor een bepaalde groep mensen. Daar is plaats voor iedereen. De bekering die St. Jan ran ons vraagt bestaat hierin: dat wij bruggen van liefde slaan naar elkaar. Dan mogen we in hoop leven. Parochie Oirlo 2e Zondag van de Advent Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). St. Gerardus Nelis- sen, Johanna Geurts en overl. kinderen; st. Henricus Custers; Zuster Johan net Lemmen; overl. fam. Bomni; Hendrica Steeghs- Versteegen namens ouderver. St. Machutus; Sjang Steeghs. Zondag: 11.00* Hoogmis. St. An toon Rongen, Iluberta Houba, Pater Ilieronimus Rongen en Elizabeth Brüncken; Johanna Gerritsen- Roelofs; Theodora Willemsen- Ophey en overl. fam. Woensdag: 9.00 H. Mis St. Johan nes en Johanna Hendriks en Math Vullings. Vrijdag: 9.00 H. Mis Carolien Phi lipsen. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Overl. ouders Verstappen-Verhaag en hun kinde ren Joos en Riek; Maria Catharina Martens-Philipsen: overl. ouders Nellen-Lijssen; Hendrica Steeghs: Versteegen namens fam. Verstee- n; Truus Guffens-Swinkels. Parochie Leunen 2e Zondag van de Advent Zaterdag: 19.00 Lsm. Mathijs Lit jens en echtgen.; Harrie Versteegen (vw fam. V.F.M.); Geert Gommans (vw Rector Nabbenstr.); Martinus Vennekens; gest. jrd. Jaeoba Vogelsangs-Botden; gest. jrd. Ma thijs Geurts en echtgen. Zondag: 8.45 Lsm. overl. fam. Claessens-Gussen. 10.00 Hgm. Francisca Maas-van den Eynde en overl. fam.; Piet Janssen en echt gen. en overl. fam. Janssen- Martens: Jan Janssen, echtgen. en zoon Gerrit. 14.30 Doopviering van Nancy Litjens. Maandag: 19.00 Lsm. Teng Noi- jen; Tbng Claessens (vw vrienden). Dinsdag: 19.00 Lsm. Antoon Ver- heijen en overl. fam. Verheijen- Droessen: overl. fam. Willems- Loonen; Maria Rouwet-Stijns (vw handwerkgroep v. ouderen). Woensdag: H. Lucia, maagd en martelares. 19.00 Lsm. overl. fam. Hendrickx-Jenniskens; weekd. Harrie Versteegen (6); gest. jrd. pastoor Vorstermans. Donderdag: 19.00 Adventsvie ring voor de L.V.B. in de kerk (geen avondmis). Vrijdag: 19.00 Lsm. Joep Schreurs, Wim en Frans Schreurs; Johannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Zaterdag: 15.30 Doopviering van Sofie Nelissen. 19.00 Lsm. Fer en Marie Lucassen; Mien Litjens- Lemmen (vw petekinderen Lem men); Harrie Versteegen (vw de buurt); jrd. Thei Heidens; maandd. Antbnetta Direks-Derckx en Henri Direks; gest. jrd. pastoor Gerrit Lit jens; Tbon Verschuuren. Akolieten Zaterdag: 19.00 Fred Litjens en Esik Direks. Zondag: 8.45 Sjef Drabbels en Frank de Klein. 10.00 Eef Leijssen, Frank Litjens en Erik Litjens. Misdienaars ma t/m vr 19.00 Anke van Osch en Martine.Josten Lektoren Zaterdag: 19.00 dhr. J. Jenniskens. Zondag: 8.45 dhr. H. Boveée Mededeling Op zondag 24 dec. (4e zondag van de Advent) is er geen H. Mis om 8.45 uur. Wel is er een Hoogmis om 10.00 uur. Om 19.00 uur is er een Gezinsmis voor Kerstmis en om 10.00 uur de nachtmis. Eerste en tweede Kerstdag zijn de H. Missen zoals op zondag 8.45 en 10.00 uur. Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis. Zondag: 2e Zondag van de Ad vent. 10.00 Hoogmis voor de overl. ouders Rutten-Potten; jgt. Maria Nellen-Hendrikx; Rector Cox (koll.). Akolieten: Marco v. Kempen en An- dré Swinkels. Misdienaars voor dinsdag donderdag en zaterdag: Loes en Maartje. Dinsdag: 2e week van de Ad vent Gedachtenis van de H. Jo hanna Francisca De Chantel, kloosterlinge. 18.15 Avondmis Wim D.erikx en overl. fam.leden.. Donderdag: Gedachtenis van de H. Johannus van het Kruis, priester en kerkleraar. 18.15 Avondmis voor Helm Claes en overl. fam.leden. Vrijdag: 14.00 PI. Huw. Hoogmis voor bruidspaar Marianne Claes sens en Maarten Claessens. Zaterdag: 19.30 Avondmis. Jgt. Grad Derikx en Nellie Claessens- Derikx. Rektoraat Veulen 2e Zondag van de Advent Zaterdag: 19.00 Hgm. Jac. Clas sens; Jan v.d. Aker; overl. fam. Cleven-Strybosch. Zondag: 11.00 Hoogmis als jgt. Petronella Steegh en Cecilia Enge len: overl. fam. Erben-Woker; Harry Kusters; uit dankbaarheid voor al len die zich inzetten voor vrede en gerechtigheid in on Europa. Dat hun inspanningen door God mo gen gezegend worden. Maandag: 8.30 H. Mis. Dinsdag: 8.30 H. Mis tot zekere intqntie (W.H.). Woensdag: 8.30 H. Mis voor de gelovige zielen. Donderdag: 8.30 Geen H. Mis. 19.30 Adventsviering van de L.V.B. Vrijdag: 8.30 H. Mis. Akolieten zondag: Jac Nijsen en Twan Hagens. Misdienaars Bas Snoeks en Paul Litjens. Parochie Ysselsteyn 2e Zondag van de Advent Zaterdag: 19.00 Mndd. D. Geurts- Peeters; C. Jenneskens-Poels (de buurt); M. van Ass-Geerets; A. Ver- heijen; D. Kleuskens-Wijnen; t.e.v. de H. Oda. Zondag: 9.30 Jrd. Toon Winnen: geestelyk welzijn van de parochie. 11.45 Jrd. Gerrit Thoone. Maandag: 19.00 Joh. de Weert-de Swart. Woensdag: 19.00 Past. Spreeu- wenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden. Vrijdag: 14.00 T.i.v. het bruidspaar Maas-Arts. 19.00 Geen dienst. Misdienaars Zaterdag: 19.00 maij. Potten en D. Wijnands. Zondag: 9.30 Tj. en R. Jenneskens. 11.15 B. en Sj. Slangen. Maandag: C. Smits en B. Pouwels. Woensdag: E. Jenneskens en P. Potten. Vrydag: 14.00 R. en Th. Berkers. Spreuk van de week "Het geweten spreekt, maar het eigenbelang schreeuwt!" (J.P.) Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Pauline Versteege en Anna Arts (vd fam. Gielen). Misd.: Ingrid Wismans en Anke B roe ren. Zondag: 10.00 Piet v. Rijswijek. Misd.: Kim Thielens en Wendy Bo- nants. 11.30 Anna Arts-v.d. Zanden (koll.). Misd.: Suzanne Wilms en Yvonne Tijssen. Maandag: 8.30 Hannes Arts. Dinsdag: 8.30 Handrie Arts en Maria v.d. Bemt. Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. 19.00 Martien v. Tilburg (vd fam.): Anna Arts-v.d. Zanden (vd kaartcl.); Hanna Hoenselaar-Thijssen; Jan Litjens en Henrica Relouw. Misd.: Bas Wilms en Willem Loonen. Donderdag: 8.30 Lev. en overl. fam. Janssen-Pubben; Harrie Arts. Vrijdag: 8.30 Mevr. Van Dyclc- Sanders. Zaferdag: 19.00 Jac. en Sim. v. Osch-v. Vegchel; in dankbaarheid. Misd.: Roel Creemers en martij Wilms. Kerk poetsen Mevr. Arts-Janssen en mevr. Borssen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Zondag: 2e Zondag van de Ad vent 10.00 Jgt. Maria Botden- Geurts. Maandag: H. Damasus I, paus. 8.30 Bijz. int. (M.J.). Dinsdag: H. Johanna Francisca de Chantal. 8.30 Voor de zieken. Woensdag: H. Lucia, maagd en martelares. 8.30 Voor de jeugd. Donderdag: H. Johannes van het Kruis. 8.30 Harrie Bouten. Vrijdag: 8.30 Voor vrede in de wereld. Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Misdienaars Zaterdag: Rudy en Olga. Zondag: Renzo en Antoon. Lektoren Zaterdag: Josien Claessens. Zondag: Jan Classen. Een gedachte: De proleet voorspelt de tijd zal komen, (lat "de gehele aarde zal vervuld zijn met de liefde tot God, zoals de zeebodem bedolven is onder het water". Uto pie of toekomstige werkelijk heid...??? Jesja 11.9. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor alle overledenen van ons rektoraat uit dankbaarheid en t.z.i. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor overl. ouders en fam. Versleyen-Stoffelen en fam. V.d. Ven-Cox. 10.00 Hoogmis voor Wil helmus Janssen en Johanna Ver steegen; overl. ouders Hermans-Derkx; fam. Roosen- Welbers; overl. ouders Nellen en overl. H. v. Tuel. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef uit dankbaarheid voor verkre gen gunsten. Vrydag: 9.30 H. Mis voor gevraag de intenties. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 10 december zal in het IMBO, Leunseweg 2a te Venray, ds. H.J.C. van Es voorgaan in de dienst, waarin de Maaltijd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevendienst gehouden. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bywonen van een bijbeltoespraak met als thema Erkent u Jehovah's soevereiniteit in uw persoonlijke leven in de Koninkrijkszaal aan de Ilenri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. OECUMENISCHE BASISGROEP Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 10 december is er een woorddienst van de oecumenische basisgroep "Heel de kerk, heel de wereld". Thema van deze Advents viering is "Niemand heeft ooit God gezien". Zondag 24 december is er een eu charistieviering in het teken van de Advent. Thema van die viering is "Wy hebben zijn licht aan schouwd". De viering van 10 en 24 decem ber sluiten op elkaar aan. Plaats: Kapel bejaardencentrum Het Schuttersveld, Bergweg Venray. Aanvang: 11.15 uur. Voor de kinde ren is er een kindemevendienst. Iedereen is van harte welkom. Mogelijk is dit mooie plaatje maakt kort na de laatste paarde) tramrit op 30 juni 1926. Het is heer Antoon Thielen, textielhandj laar in het pand Schoolstraat-hoa Marktstraat (thans Ebberink) eigenaar van dit fraaie voertuig fordje?) die zijn schoonzus Anij van Aarssen by het station Oostrum afliaalde. Anna was gouvernante bij ee zeer welgestelde familie in Ne York (USA) en kwam naar haar g boortedorp Venray om er enke weken vakantie door te brengen. Archieffoto: J. v.d. Putten DAME STRUIKELDE OVER TROTTOIRTEGEL Een oudere dame struikelde o het trottoir van de Henseniusstra over een uitstekende tegel. Zy lie bij de val enkele schaafwonden 0[ Door een toevallig passerende pol tiepatrouille werd ze naar de EHBI van het ziekenhuis gebracht. Na b handeling kon ze naar huis (j rugkeren. De politie heeft by de gemeen! melding gemaakt van dit ongeva Die beloofde voor herstel. Maar, als dat zou kunnen, dai heeft gemeentewerken nog dagei lang werk, want op vele trottoir zijn uitstekende tegels een gevaa voor de voetganger... VOOR HET OOG VAN DE POLITIE Naby een bushalte langs de Hem Dunantstraat zag de politie dat ee jongen bezig was het voorlicht va een daar staande fiets te slopen. D jongen. 12 jaar. vertelde aan de pol tiemannen dat hij dat voorlicht n< dig had en dat die fiets er al zó lan stond. Hij dacht dat die fiets va niemand was... De rader van de jongen heeft bi loofd de aangerichte schade te vei goeden, terwijl de jongen van d politie een vaderlijke vermanin kreeg. GELDKISTJE TERUGGEVONDEN— In een ontruimde woning Burg. Van de Loostraat werd kelder een geldkistje teruggevoi den, dat op 12 oktober.jl.-uit een der woning in die straat ontvreei was. Het geldkistje was leeg. daarin aanwezige papieren ware eerder gedeeltelijk verbrand in d buurt teruggevonden. VANDALISME In de nacht van dinsdag o woensdag moest de politie weer ii geschakeld worden voor een op d Stationsweg lopende pony. tt hoogte van het viadukt bij Halfweg De pony werd gevangen en weer ii de weide teruggezet. Maar voords het zover was. moest met vereend mankracht het zware hekwerl weer in de scharnieren worden ge hangen. Daardoor kwam onomsto telijk vast te staan dat de pony me opzet uit de weide was gedreven na dat vandalen eerst het hek uit d scharnieren hadden gelicht. aan d 1 in d i (gevoi si Venrays grootste huiskamer is ook zéér geschikt voon uw compleet verzorgd feest. Danscentrum Jeanne Paul Janssen Raadhuisstraat 6, Venray Tel. 04780-10500 Vorige week hebben heel wat jol gens en ook meisjes by Aul bedryf Van Haren een autostui gehaald om er een zeepkist omht te bouwen. Tbt woensdag 27 decei ber heeft de jeugd tussen 8 en 1' jaar de tijd om met behulp van va der of grotere broers en zussen een zeepkist in elkaar te knutselen en mee te doen aan de wedstrijd wif de mooiste rydende zeepkist heefi gebouwd en daarvoor de origi neelste naam heeft bedacht. Vana! donderdag 28 december t/m zater dag 30 december 12 uur zijn de pro dukten van zelfwerkzaamheid te bezichtigen in de showroom van Autobedryf Van Haren. Op zaterdag 30 december worden de bouwsels door een jury beoordeeld, waarna ze met hun makers in een feestelij ke stoet, met muziek voorop, door het winkelcentrum zullen trekken. De eerste prijs bestaat uit een fiets, de tweede uit een stereotorei en de derde een draagbare stereo radio. Wanneer men snel is kan men nog aan de wedstrijd deelnemen, want er liggen nog een paar sturen by Van Haren te wachten op de laat ste zeepkistenknutselaars. PARFUMERIE BYOUX KiCSage 12 Venray

Peel en Maas | 1989 | | pagina 18