KERKELIJKE DIENSTEN Gaat u verhuizen? Willibrords- yiering in Geysteren - de gemeente uw parochie- geestelijkheid - uw krant Verbreding Kiekweg? Geldautomaal bij AMR0 Banl PEEL EN MAAS Donderdag 9 november - Pagina f" Traditiegetrouw wordt zondag a.s. 12 november, by de Wilberts-kapel in het bos te Geysteren in de open lucht. met gilde-eer van het Ko ninklijk Sint Willibrordus-gilde, plechtig het jaarfeest van Sint- YVillibrord gevierd. De feestpredika tie wordt gehouden door deken C. Buschman van Ven ray. Voor degenen die bij de grote vie ring op 10 september 11. niet in de gelegenheid waren een herinne ringskaars aan het eeuwfeest met opdruk van Sint Willibrord van Geysteren te kopen a f 6.-. zijn zon dag a.s. bij de kapel deze kaarsen nog te verkrygen. Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Bindstraat 6. tel. 81275; kapl. II. de Wit O.F.M.. Paterestraat 29. tel. 82385 b.g.g. 85855. Zaterdag: H. Martinus. 9.00 Lsm. Theij Voermans (fam. Wijnhoven): Mathias goumans en Maria Hen- drickx; Frits Arts. 19.00 ZONDAG- DIENST; Ouders Arts-Dommeck; jrd. Jan van de Broek; Maria Oudenhoven-Janssen (koll.): Maria Bertrams-Hendriks; Anna Barents- Linders (koll.): Johan Janssen en zoon Harrie; Coby Jacobs-Reinders; Hem Barents (koll.); jrd. Peter Muysers. Zondag: Tweeendertigste zon dag door het jaar. 8.00 Lsm. Voor de parochie. 9.30 Lat. Iigm. Overl. echtpaar II. Gerrits-Hermans en overl. ouders (S); Wilhelmus Iluber- tus Janssen; ouders Driessen- Wagemakers. 11.00 Ilarry Poels (koll.); Jos van Hout (koll.); Engel- bert Oudenhoven: Hendrika Janssen-Pillen; Paul Burgman. Ben Schim van der Loeff, Clemens Pijls en overl. vrienden van de Burgman jachtclub; overl. ouders Laurensse- Maassen en hun zoon Jacques. Maandag: 9.00 Lsm. Oude stich tingen; voor. de overledenen (A.koll.). Dinsdag: 9.00 Lsm. W. Broers, echtgen. en overl. kinderen. 19.00 Lsm. ouders Kessel-Versleyen en zoon Jan; Gerardus van Rijswijck (fam. Direks). Woensdag: H. Albertus de Gro te. 9.00 Lsm. Hendrik Hermans; Anna Klaassens; Herman Gerrits en Elisabeth Hermans (S); Jo van Oers (koll.), Donderdag: H. Gertudis. 9.00 Lsm. Antoon Glaessens en Hendri ka Jenniskens. 19.00 Lsm. Petrus Camps en echtgen. Anna v.d. Pas (S); overl. fam Van de Berg- Poulussen. Vrijdag: H. Elisabeth van Hon garije. 9.00 Lsm. tot zekere inten tie. 15.30 PI. H. Mis uit I- dankbaarheid b.g.v. 25-jarig huwe lijksjubileum van het echtpaar J. Steeghs-Hol terman. Hagel weg 10. Zaterdag: Kerkwijding van de Bisiliekcn van IVtrus en Paulus. 9.00 Lsm. ouders Neeteson-Custers. 15.00 Gez. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 80ste verjaardag mevr. Jans sen. Hogebeek 14-. Jan Janssen. 19.00 ZONDAGDIENST. Theodora van de Ven-Cleven; Jacques Lau- rensse (koll.); Gerrit Zweden; jrd. Maria Schellen-Schraven; jrd. ouders Van Vegchel-Muysers (S); Pauline Corzilius; Hem Barents (koll). De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. Akolieten Zondag: 9.30 Louis Truyen. Misdienaars en lektoren Zaterdag: 19.00 Wil bert van Ham. Lektor: W. Bistervels. Zondag: 9.30 Wilco Janssen en Ar- noud Welsehen. 11.00 Bart Derkx en Tbn Tbolen. Lektor: G. de Groot. Kapel St Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang. Voorganger G. van Loenen. Lektrice S. de Nys. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger G. van Loenen. Lektrice Zr. Hélène. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Dinsdag: 13.45 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering. Voorganger G. van Loenen. Woensdag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Donderdag: 16.45 Liturgievie ring. Voorganger G. van Loenen. Vrydag: Geen viering. Paterskerk Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING. Jan Cuppen (buurt.); Harrie Poels (koll.); jrg. Sraar Maas; Piet Koenen; Sjang Jacobs (buurt). Zondag: 9.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen; voor de paro chie. 10.15 Antoon Lucassen. 11.45 Overl. ouders Raemakers-Pouwels; Antoon Boveé. 18.00 Overl. fam. Janssen-Kryns. Maandag: 8.00 Voor overl. fam. (K.). 19.00 Constant Pyls; Jan Bexkens. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 19.00 Piet. Theo en Ben Linders. Woensdag: 8.00 Antoon en Nel Luypers-Philipsen. 19.00 Overl. lam. Philipsen. Donderdag: 8.00 Zuster Irmgar- dis Cremers. 19.00 Johanna Huber- ta Lamers en lam.; Catharina Llensen. Vrijdag: 8.00 Zuster Judicaël van den Berg. 19.00 Gezinsmis Pater Florentius Lucassen; overl. ouders Poels-Litjens; Lue Rynja. Zaterdag: 8.00 Antoinette Else vier en Eva Rojer. Estée Lauder's laboratoria brengen kleur, glans, gloed en verzorging tezamen in één PERFECT LIPSTICK In de wandelgangen van Estée lauder werd er al enige tijd over gefluisterd en nu is de tijd gekomen om er ruchtbaarheid aan te geven. Perfect Lipstick de eerste in zijn soort met een verzorgingsformule, in maar liefst 12 schitterende nieuwe kleuren zal met ingang van augustus 1989 bij elke Estée lauder dépositaire verkrijgbaar zijn. Voorheen .werd make-up louter gezien als verfraaiing van het uiterlijk. De Estée lauder laboratoria hebben hierin verandering gebracht Perfect Lipstick is de eerste van een nieuwe generatie wetenschappelijk samengestelde make-up produkten. Cosmetica, die niet alleen toonaangevend is op hel gebied van make-up technologie, maar tevens op het gebied van huidverzorging. Perfect Lipstick is méér dan een lipstick! Het exclusieve, nieuwe Hydromoist Complex houdt êen huidverzorgingsformule als het ware gevangen in een "web van schitterende kleuren. Het resultaat: lippen die vocht vasthouden, waardoor fijne lijntjes minder zichtbaar worden. Maar er is nog een ander voordeel: hoe meer u Perfect Lipstick draagt, des te mooier worden uw lippen. Testen hebben bewezen, <dot het vermogen van de lippen om vocht en kleur vast te houden bij het gebruik van Perfect Lipstick aanzienlijk toeneemt. Voeg daar nog aan toe dat de ongeparfumeerde Perfect Lipstick een beschermend zonnefilter bevat èn gebracht wordt in modieuze tinten die niet uitlopen dan kan het resultaat met anders zijn dan: Perfekte lippen met Perfect Lipstick. Perfect Lipstick is waarschijnlijk het opwindendste nieuws op make-up gebied sinds jaren. Het feit, dat dit het begin aangeeft van een revolutie in de samenstelling van Estée louder make-up produkten maakt het des te opwindender. Perfect Lipstick wordt gebracht in de nieuwe tinten: Perfect Tulip Perfect Ginger Perfect Naive Rose Perfect Pimento Perfect Orange Perfect Fuchsia plus Perfect Russet Perfect Rhubarb Perfect Garnet Perfect Cantaloupe Perfect Chinaberry Perfect City Rose een kleurloze conditioner, die overdag als gloss of 's nachts als lipverzorging kan worden c dan niet vergeten uw adreswijziging op te geven aan Akolieten Zaterdag: 18.30 René Jansbeken. Zondag: 9.00 Martin Leenders. 10.15 Pascal en Emiel Kusters. 11.45 Johan Pouwels. 18.00 Martijn Smelt. Maandag/woensdag/vrijdag: Saskia en Roel. Dinsdag/donderdag-. Roy Rutten en Roy Troilbntaine. Parochie Brukske Zaterdag: Gezinsviering met als thema: Warmte en Licht. Zondag: 10.00 Eucharistieviering met zang: jrg. Gerardus Flinsen- berg. Johanna Peeters en Johan Flinsenberg; levende en overl. le den van de Bond voor Ouderen: Pe- tronella Kerejes-Hoex. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten. 19.00 Voora vondmis voor de 32e zondag door het jaar. Kinderwoorddienst Voor overl. oudere Thielen-Hendriks en overl. fam.leden; Sraar Sijbere (koll.); overl. fam. Delauw-Thijssen; overl. fam. Oudenhoven-Pouwels; Sjef van Zwamen (koll.): Piet Peeters en overl. fam. Peetere-van Osch; Coen Wiechert; Martien van Til burg (koll.); Sraar Janssen (koll.). Zondag: 32e Zondag door het jaar. 8.30 Voor het geestelijk en tij delijk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Nederlands. Voor fam. V. Rossum-Janssen; Maria Cuppen-Pingen. 11.30 Voor Harry Sehrooten; dat het terrorisme een einde mag nemen; Maria Buyssen- Reintjes. Maandag: 8.00 Om vergiffenis van zonden te verkrijgen. 19.00 Voor Theo Thielen. Dinsdag: 8.00 Voor de heiliging van de menselyke arbeid. 19.00 Voor Arnold Sehwachöfer. Woensdag: Gedachtenis van de H. Albertus de Grote, kerkleraar. 8.00 Voor overl, ouders Van Rooy- llendriks en zonen; overl. ouders Creemers-van Bree. 19.00 Tién Lit- jens (koll.); Jan Vermeulen (buurt). 15.00 Kapel Veltum: huwelijk van Twan Willemsen en Wilma v.d. Ven. Donderdag: Gedachtenis van de H. Gertrudis. 8.00 Voor de zieken van de parochie. 19.00 Toon Stevens. Vrijdag: Gedachtenis van de H. Elisabeth van Hongarije. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart. 19.00 Voor Truus Gloudemans- Janssen. 9.00 Kapel Veltum: Jaar lijkse H. Mis voor de Brandweer "St. Oda". voor levende en overl. leden. Zaterdag: 8.00 Ter ere van het On bevlekt Hart van Maria. N.B.: Op zaterdag 18 november zal tijdens de H.Mis van 19.00 uur het II. Vormsel worden toegediend door Pater V.d. Looy S.S.S. .Akolieten en misdienaars Zaterdag: 19.00 Bjom Emonts. Zondag: 8.30 V.d. Oever. 10.00 Ro bert Vereteegen, Pascal v. Weert, Ur- bain v. Weert. Maandag: 19.00 Pascal van Daal. Dinsdag: 19.00 Ivo Niessen. Woensdag: 19.00 Bjom Emonts Donderdag: 19.00 Pascal van Daal. Vrijdag: 19.00 Ivo Niessen. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. fam. Sikes- Rutten; Herman Hoex; Overl. oudere Bonants-Groothusem Her man Bruggeman (namens bewo ners Bejaardenwoningen): Johannes Rongen: Johan en Theij Camps (Venray's Gregoriaans Koor). Zondag: 8.30 Overl. fam. Schraven-Joosten. 10.00 Gest. jaard. Piet Camps en Johanna Goossens; Jan Kessels en overl. fam. (Gem.koor). Maandag: 9.00 Voor een goede uitkomst. Dinsdag: 9.00 Pierre Poels. Woensdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Aller zielen. Donderdag: 9.00 Tot zekere in tentie. Vrijdag: 19.00. Overl. oudere Vermeulen-Moorrees en dochter Truus. Zaterdag: 19.00 Piet Janssen (na mens de collega's van de Kruuze); Antoinet van Mil-Kruijsen (namens collega's CEAD): overl. oudere Houwen-Jacobs; overl. ouders Iloex- van Soest en dochter Nelly; Harry Bol; Hendrica Vennekens- Verechuren: Mia Hermans- Voermans; Wim Heidens (Jonge renkoor "Harmony"). Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Sandra van Lim beck. pascalle van Reenen, Moni que v.d. Pas, Elles Lerissen. Zondag: 8.30 Ludo van Mil. Jorn Rongen, Robert Janssen, Sander Sehuurmans. 10.00 Sjouke Camps, Maud van Arsen. Marian v.d. Wijs. Ilclga Thielen. Dankbrief van zuster Truus Lemmens Beste pastoor en alle lieve men sen van Oostrum. Dat was een bele ving in Oostrum die ik nooit zal vergeten! U bent allen zo geweldig goed voor me geweest en u hebt mijn arme stumpers zo goed be dacht dat ik nu zo verlang om terug te gaan om mijn arme mensen ge lukkig te maken. Al ben ik 50 jaren uit Oostrum weg geweest, ik voelde nïe zo geluk kig om bij u allen te zijn! Ik was weer thuis in Oostrum met mijn familie en al die goede beken den die mij nooit vergeten hebben! Ik zal altijd trots zijn om "Truus Lemmens van Oostrum" te heten, want dat ben en blijf ik! En ik blijf u altijd dankbaar! Uw geweldig medeleven heeft me zo goed gedaan. Moge God en ons Lieve Vrouwke van Oostrum u allen helpen en zegenen! Dat is mijn ge bed voor u allen! Met lieve groetjes van uw zeer dankbare en liefhebbende Zr. Truus Lemmens Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Maria Catharina Martens-Philipsen; Henk Gom- mans; Peter van Rhee en overl. fam. Van Rhee-Hermes; Jo van Oers; overl. ouders Rutten-Raafs; Frans Maas. Zondag: 11.00 Hoogmis. St. Ge rardus Classens en Ilenrica Helle gers; Broeder Cletus; overlfam. Verheijen-v.d. Sterren; Johanna Gerritsen-Roelofs; Gon Peetere; overl. oudere en tot bijzondere in tentie (W). Woensdag: Feest van de H. Ma- chutus met octaaf 14.00 H. Mis t.e.v. H. Machutus voor de levende leden van de Broederschap van de H. Machutus. Vrijdag: 9.00 H. Mis st. Peter Bil- lekens, Gerard de Ponti en Jacomi- na Peters; st. Jan Teuws en Anna Baeten: Carolien Philipsen. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). St. Martinus Peeters en overl. oudere. Gon Peetere; overl. fam. Nelissen-Ewals; t.e.v. II. Machu tus tot bijzondere intentie. Zondag: 15.00 H. Lof met kinder zegen van de II. Machutus. 11.00 PI. Hoogmis H. Machutus. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Voor Martinus Emonts (jgt.); overl. oudere Verhoeven-IIoben en overl. oudere Gellings-Verhoeven; Hay Reijndere (koll.). Zondag: 8.00 Voor Martinus Kuij- pere. 10.00 Voor Tbon Classens (koll.): Wim Geerets (koll.). Dinsdag: 19.00 Voor Sjeng v.d. Pasch-, Sjang v. Kuyck (koll.). Woensdag: 19.00 Gezinsmis (offe raars). Voor Herman Dinghs en Ger Janssen. Donderdag: 19.00 Voor Marie v. Kuijck. Vrijdag: 8.00 T.e.v. O.L. Vr. v. Alt. Bijstand (offerblok). 19.30 PI. Eu charistieviering t.i.v. leden en oud leden van Carnavalsvereniging en Aide Prinsecompanie. Misdienaars Joep en Joan-, zaterdag dinsdag en woensdag. Jolanda en Marian: zondag 8.00. donderdag en vrijdag Michel en Marianne: zondag 10.00 en vrijdag 19.30. Parochie Leunen Zaterdag: H. Martinus, bisschop. 19.00 Lsm. uit dankbaarheid (J); lev. en overl. leden Imkersver. Venray: Antoon Voermans. echtgen. en zoon Antoon; overl. oudere Martens-Verheesen en overl. fam.; Michel Loonen en overl. fam.: Maria Rouwet-Stijns (vw LVB); Bertus Vo- gelsangs (vw de buurt): overl. fam. Heldens-v.d. Sterren; Dien van Osch-Vullings; jrg. Harrie Comelis- sen; Harrie Reintjes. Zondag: 8.45 Lsm. voor het wel zijn van de parochie. 10.00 Ilarry Heesen; overl. fam. Litjens- Lueassen: maandd. Teng Claessens; gest. jrd. Martinus Heesen. Maandag: 19.00 Lsm. Bertus Vo- gelsangs (vw fam. Hermans); Johan nes Loenen en Leida Loenen-I'oels. Dinsdag: 19.00 (H.Mis in de nieu we kerk); lsm. uit dankbaarheid (P): Sjeng Philipsen. Woensdag: 19.00 Lsm. Teng Swinkels; overl. fam. Wismans- Loonen; weekd. Harrie Vereteegen (2). Donderdag: 19.00 Lsm. tot zeke re intentie (II); gest. jrd. Hendrik van Soest, echtgen. en dochter Lena. Vrijdag: H. Elisabeth van Hon garije. 19.00 Lsm. Jozef Croymans, echtgenote en Martien Croymans. Zaterdag: 19.00 Lsm. Mathijs ran Kempen en Johanna Lochtens; Ge rard Thijssen; Maria Rouwet-Stijns (vw Meester de Haanstraat): Peter Lackner; Thei Heidens en óverl. fam.: Geert Gonnnans (vw Rector Nabbenstraat); maandd. Antonetta Direks-Derckx en Ilenri Direks. Akolieten Zaterdag: 19.00 Daan Loenen en Daan Moerkerk. Zondag: 8.45 Anouk Veretappen en Maaike Leijssen. 10.00 Fred Litjens, Eef Leijssen en Frank Litjens. Misdienaars ma t/m vr: 19.00 Marline Josten en Anke van Osch. Lektoren Zaterdag: 19.00 Jan Jenniskens. Zondag: 8.45 Jan Reintjes. Gedoopt: Lieke Meyers, Hooipas 8. Huwelijksafkondiging: Hans Manders uit Venray en Rianne Jile- sen uit onze parochie (le roep). Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30Avondmis voor -Herman Janssen v.w. (koll.); Jan Droéssen. Zondag: Tweeendertigste zon dag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor ggj. voor Martinus Janssen en Petronella Doumen; overl. fam. Janssen Muyzers en overl. ouders Vermeulen-Gellings en overl. fam.leden; Heiman Janssen van de kaartvrienden en voor; rektor Cox (koll.). Akolieten: Jan Willem v Rens en Richard Janssen. Misdienaars voor dinsdag, donder dag en zaterdag: Annuska en Janet Dinsdag: 19.00 II. Mis. Donderdag: 19.00 II. Mis voor de overl. oudere Huisman-Poules en overl. zoons. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Heiman Janssen v.w. de buurt en tevens voor overl. oudere Peetere- Janssen. Rektoraat Veulen 32e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor Jac. Classens en Grad Classens; overl. fam. Geurts-Ambrosius; overl. fam. Wilms-Heezen-v. Lin. Zondag: 11.00 Hoogmis voor Wil- helmina de Lauw-Verheyen; overl. fam. Erben-Woker; overl. fam. Tim me rmans-Roosen -Aa rts. Maandag: 8.00 II. Mis. Dinsdag: 8.00 II. Misv voor Br. Ser vatius en br. Jezuè Nabuure. Woensdag: 8.00 H. Mis voor Jac Geurts. Wilhelmina Croymans en Peter Antoon Geurts. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Jo van Oers. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Heldens-Driessen en zoons. Akolieten zondag: Peter Kanpen en Mare v. Kempen. Misdienaars Bas Snoeks en Paul Litjens. Paroch ieYsselstcyn Zaterdag: 19.00 Mndd. D. Geurts- Peetere? jrd. H. Philipsen: jrd. M. Tbunissen-Gerrits; Iluub en Wim Koonings. Zondag: 9.30 Jrd. S. Lemmens en echtg. oudere Van Soest-Swinkels; oudere Smedts-Dhings en dochter. 11.45 Geestelyk welzyn van onze parochie. Maandag: 19.00 M. van Ass- Geerets (buurt); overl. oudere Janssen-Bergmans. Woensdag: 19.00 Jrd. J. Jespere; M. Hubere, echtgen. en dochter; Jan en opa Janssen; overl. oudere Van Well-Thoonen en overl fam. Vrydag: 19.00 Mathieu Arts en overl. fam. Misdienaars Zaterdag: 19.00 B. Slangen en B. Vergeldt. Zondag: 9.30 P. Potten en D. Wij- nands. 11.15 Rob en Tjeerd Jennes- kens. Maandag: N. Jaspers en C. Smits. Woensdag/vrijdag: P. v.d. Munckhof en E. Jenneskens. Spreuk van de week "Liefde is vindingrijk, egoïsme helaas ook." Doopschema (december): Op de zondagen 3 en 17. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Teng Poels; Ma thieu v.d. Venne (6e 6w): Harrie Bouten (vd buurt); Johanna Cath. Bistervelds en tam. Misd.: Suzanne Wilms eri Yvonne Tijssen. Zondag: Een H. Mis om 10.30! Voor fam. Versteegen-Arts (Daland. v.d. buurt); voor bijz. intentie. Misd.: Willem Loonen en Bas Wilms. Maandag: Geen H. Mis. Dinsdag: 8.30 Antoon Michels Woensdag: 18.40 Rozenhoedje. Misd.: Roel Cremers emMart Wilms. 19.00 Pauline Vereteegen (6e 6w); Martien v.d. Zanden; Anna Arts-v.d. Zanden (v. bej.). Donderdag: 8.30 Levende en overl. fam. Janssen-Pubben; Ilenri- cus van Meyel; Gertrudis Poels. Vrijdag: 8.30 Mevr. Van Dijck- Sanders. Zaterdag: 19.00 Jac en Simonetta v. Osch-v. Vegchel; Willem Gellings; Peter Mathijs Gielen en overl. kind. Misd.: Karin Duykers en Joy Arts. Kerk poetsen Mevr. Loonen en mevr. Van Dijck. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: II. Martinus. 19.00 Overl. fam.' Vullings-v.d. Broek. Zondag: 32e Zondag door het jaar. 10.00 Voor fam. Lenkens- Ermens. Maandag: H. Stanislaus Kostka. 8.30 Voor roepingen tot priester en religieus leven. Dinsdag: II. Joseph Pignatelli. 8.30 Bijz. int. (M.J.). Woensdag: H. Albertus de Gro te. 8.30 Voor de eenheid van de kerk. Donderdag: H. Gertrudis. 8.30 Voor vrede en erkenning van men senrechten. Vrijdag: H. Elisabeth van Hon garije. 8.30 Voor de armen en on derdrukten. Zaterdag: Kerkwijding van de Basilieken van H.H. Petrus en Paulus. 19.00 T.i.v. fam. Claessen- v.d.Weyer. Misdienaars Zaterdag: Bert Marcellis en Olga Klaas sen Zondag: Rudy Klaassen en Antoon van Hoof. Lektoren Zaterdag: Josien Claessen. Zondag: Jan Classens. In het weekeinde van 18 en 19 nov. is het "Onderwijs" weekeinde en wordt er heel bijzonder gebeden voor Libanon. Een gedachte: Deze zondag (19 nov.) spreekt het Evangelie over de 5 domme en 5 wijze meisjes. Hun domheid en wijsheid had te doen met waakzaam en bereid te zijn als de Heer komt. Tot welke groep be horen wij??? Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor fam. Rouwens-Smits en Jan; overl. fam. Jemjiskens. Zondag: 8.30 H. Mis te Hol thees voor rader en moeder Bastiaans; t.z.i. en uit dankbaarheid. 10.00 Hoogmis voor fam. Roosen-Welbers; Antoon Janssen en Theodora Ver meulen: fam. Bückler-Weerdenburg en uit dankbaarheid. Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor alle gevraagde intenties. Vrijdag: 9.30 H. Mis v.b.i. en voor rektor Creenters. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 12 november zal in het IMBO. Leunseweg 2a te Venray, ds. H.A. Keur uit Helmond voorgaan in de dienst waarin de Maaltijd van de Heer wordt gevierd. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinder- nevenilienst gehouden. Op vosseiy'acht nabij Oirlo 1947, waarbij mensen uit Oirlo hulpzaam waren bij het uitgi van de jonge vossen. De jagers op deze foto zijn v.l.n Eugène Esser uit Venray; Jan W tere en Seelen uit Venlo-, Jozef III ger, schoolhoofd Jongensschc Venray; Grad Seelen uit Venray nog een onbekende Venlose jage De helpers zijn v.l.n.r.: Thei Loon,en. Sjaak Driesst Frans Verstappen en Eduard ft tere (allen uit Oirlo). Archieffoto J. v.d. Putten. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor h bijwonen van een bijbeltoesprai met als thema Gods ziensw(| met betrekking tot seks en huw lijk in de Koninkrykszaal aan Henri Dunantstraat 11, aanvai 10.00 uur. Gratis toegang, geen kollekte. OECUMENISCHE BASISGROEP Heel de Kerk, heel de wereld A.s. zondag 12 november is era woorddienst van de oecumenisc basisgroep "Heel de kerk, heel wereld". Thema van deze viering "De wijze en de dwaze maagdei Plaats: Kapel bejaardencentm Het Schuttersveld, Bergweg, Venn Aanvang: 11.15 uur. Voor de kind ren is er een kindemevendiensi Omdat enkele maanden geledt terloops werd opgemerkt, dat i Kiekweg de juiste en kortste verbi ding vormt tussen Merselo en Lc nen, hebben bewoners van Kulut en Westeinde reeds einde juni ei brief gestuurd naar b. en w. waar ze hun ongerustheid uitspreki over een mogelijke verbreding vi de Kiekweg en daarmee een toen me van het verkeer. Van oorsprong is de Kiekw bestemd voor landbouwverkeér t die bestemming is ook aan die w gegeven toen de aspirant wonin bouwers van Kulut 2 en Westeim daar naar informeerden. Maar ondanks die bestemmit als landbouwverkeersweg is h verkeer in de loop der jaren flin toegenomen. Uiteraard ook omdi het landbouwverkeer zich v zwaarder materiaal bediend, mi ook omdat deze weg inderdaad kortste verbindingsweg vormt tu sen de twee genoemde kerkdorpei De vrij smalle weg is niet op toename van verkeer ingericht, tf wijl de kruisingen met de Deurn seweg en vervolgens met Heidseweg dikwijls levensgevaa lijk zijn. De heer Ilouba, (WD) was in raadsvergadering van vorige wet niet zo enthousiast over het ai woord dat b. en w. naar de veror ruste bewoners gestuurd hebbe In dat antwoord wordt namelij geen definitief uitsluitsel gegeve over de mogelyke verbreding vi die weg. Dat is inderdaad zo, antwoord wethouder Claessens. Eerst by vaststelling van het wege onderhoudsplan voor het komend jaar zal blijken wat er met die gebeurd: opknappen of verbrede In het laatste geval zal men met bewoners overleggen en informal verstrekken. Op dit moment is nog niets beslist. Met ingang van jl. woensdag b schikt de Amro Bank aan de Juli nasingel over een Amromal Geldautomaat De moderne mani van makkelijk geld opnemen. Al romatic is een op de toekomst gestemd systeem dat zich geht richt op snelheid, gemak en ligheid. Amro Geldautoma Met gebruikmaking van een p en PLN-code (PIN staat voor Pt soonlijk Indentifikatienummer) geld opnemen uit de Amromad Geldautomaat heel eenvoudig. led re bankpas die voorzien is van ln "via de bank"-vignet wordt by Amro Geldautomaat bediend. Du bankkliënten waarby het nil uitmaakt bij welke bank zy banki ren kunnen bij deze geldaut maat 24 uur per dag terecl Hiervoor is wel een geschikte pi nodig. Dit kan een euroehequepa een betaalpas of een door de eige bank uitgegeven pas zijn. De pas wordt in de automal gestopt, de l'IN-code wordt inij toetst en de automaat wijst vervt gens zelf de weg. De gebruiker het binnen 30 sekonden geld in handen. PARFUMERIE BYOUX ;sage 12 Venray SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN Telefoon 04780-83877

Peel en Maas | 1989 | | pagina 20