>r CDöALERIE Wethouder J. van Oers Direkteur "Marianum" 25 jaar in overheidsdienst 8 unieke top concerten cd9< Chez Jacques AGENDA In memoriam Naar superieure afdeling Schouwburg- nieuws Verkeersongelukken met gewonden De heer A.A.M. Smits in de DOP PEEL EN MAAS Sporthal Kwart eeuw onderwijsman Openbare bibliotheek PEEL EN MAAS Volkstrauertag op zondag 19 november PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 26 oktober Pagina 3 Tydens een culturele reis met ji vrouw en zoon door Ierland, is ndagmorgen wethouder Jo van Ipers plotseling op 53-jarige leeftijd p het dorpje Bray bij Dublin, over men. In het begin van dit jaar erd bekend, dat wethouder J.A.A. an Oers ongeneeslijk ziek was, aar toch had niemand gedacht, it zo gauw en zo onverwacht een nde zou komen aan het leven van B wethouder, die zeer veel heeft be kend voor de gemeente Ven ray. Op 15 november 1935 werd Jo U Oers in Boxtel geboren. In 1961 rrd hij benoemd tot onderwijzer de lagere school "Sint Antoni- ij" in Veulen en van 1963 tot 1972 as hij lei-aar aan de Venrayse huis- oudschool (tegenwoordig Scholen- aneenschap "Marianum"). Zijn politieke loopbaan begon hy 1966. toen hij tot raadslid werd inoemd als vertegenwoordiger de Kerkdofpenfraktie. Tben in ■^972, in verband met de grote groei Venray. het college van b. en w. net een wethouder mocht worden litgebreid, werd de heer Van Oers ussentijds als zodanig benoemd. Hij het daarvoor zijn leraarsfimktie ihieten. Tot 1982 had de Kerkdor- enfraktie twee wethouders (Joh. oonen en Jo van Oers). terwijl de tenmalige fraktie "Samenwer- fng" de wethouders G. Schols en levr. P. Rutten-Tielen leverde. Tben i 1982 de Kerkdorpen l'iaktie en Samenwerking" opgingen in het CDA. werden Jo van Oers, mevr. H. beis-Peters en Wim Claessens als DA-wethouders benoemd. In 1986 perd J. van Oers voor de vijfde keer ot wethouder gekozen. Vanaf 1982 (ot begin van dit jaar was hij loco- uigemeester. Tijdens zijn zeventienjarig wet- oudersc-hap heeft Jo van Oers een au tal belangrijke wapenfeiten op (jn naam geschreven. Hoewel de ihoud van zijn portefeuille in de lop der jaren nog wel eens wissel- e, waren onderwijs, sport en ekreatie. culturele zaken, akkom- lodatiebeleid en jeugd- en jonge- enwerk toch wel zijn voornaamste iken binnen het college. Onder de ele zaken, welke onder zijn be tuur in Ven ray tot stand kwamen oemen we het realiseren van het wrtveldencomplex "De Wieën", e sporthal "De Wetteling" en de iportvelden en gymnastiekzalen op Ie kerkdorpen, nieuwbouw en re novatie van tal van scholen in de ge- neente, het openbaar onderwijs in Venray, de stichting van de Muziek- ^seliooi en het Ven rays Museum 'Het Freulekeshuus". En in deze rij ag beslist niet zijn persoonlijke iet voor culturele, jeugd- en jon- [Örenverenigingen, de." 'dchö'üw- btn-g, de Vrije Academie en-, blwassenenedueatie worden verge en. Ook heeft de heer Van Oers be- angrijk werk verricht ten behoeve Ivan de ontwikkelingssamenwer king. In zijn woonplaats Veulen was hij een vraagbaak voor velen. Bij al le aktivitei ten in zijn dorp speelde hij graag een rol mee. Ondermeer was hij jarenlang voorzitter van de carnavalsvereniging '"t Dartele Veu len" en in 1976 was hij in Venray agjudant van Prins Sjef 1 (Raedts). Jo van Oers was een integer bestuurder, die zich beslist niet naar buiten verkocht. Voor een bui enstaander, die hem niet zo goed kende, kwam hij soms nogal stroef over. Men zou van hem kunnen zeg gen, dat hij niet was opgewassen tegen de harde partijpolitiek, waar mee hij vanaf 1982 te maken kreeg. En dat verborg hij, ongewild, achter zijn stroeve masker. In werkelijk heid was hij allesbehalve zo. Zijn rechtschapenheid maakte zijn poli tieke loopbaan bepaald niet gemak kelijk. In dit verband mag herinnerd worden aan de moeilijk heden waarmee hij te maken kreeg, zoals b.v. ten tijde van de nota Vrede en Veiligheid en bij de benoeming van wethouder M. Hoppenreijs-de Loo. Maar Jo van Oers bleef over eind, ondanks kritiek, verzet en bo ze gezichten omdat hij deed wat hij dacht te moeten doen. Jo van Oers was een man, die zeer goed op de hoogte was van alles wtiarmee hij bezig was. Dat bleek telkens weer b.v. bij raadsvergade ringen en begrotingsvergaderin- gen. Het was plezierig te luisteren naar de wijze waarop hij zijn stand punten verdedigde en de snedige en geestige opmerkingen, waarmee hij zijn betogen doorspekte. Toen de artsen hem in januari vertelden, dat hij ongeneeslijk ziek was, heeft hij zich met zijn vrouw en kinderen zeer goed voorbereid op het onvermijdelijke, dat toch nog zo onverwachts kwam. On danks zijn ziekte heeft hij nog ver schillende reizen gemaakt naar Rome, Zwitserland en Ierland om musea te bezoeken. Met name had hij zeer grote interesse voor de mid deleeuwse cultuur. Wat dat betreft kan worden gezegd, dat Jo van Oers in het harnas is gestorven, tijdens een culturele reis door Ierland. ,Voor zijn vrouw en kinderen mag het,een grote troost zijn, dat hem een lange lijdensweg bespaard is gebleven. -~" •Wethouder Jo.vau,öei;s,.wQ£dt a.s. zaterdag begraven op het kerkhof in Veulen na de uitvaartsmis om 11 uur in de Grote Kerk van Venray. Deze mis wordt opgeluisterd door het Venrays Mannenkoor, waarvan de overledene erelid was. BAIT E RIJ - O PLADER GESTOLEN Uit een weide aan de Groeneweg werd een batterij-oplader, voor een schrikdraadapparaat, ontvreemd. Wanneer de diefstal heeft plaatsge vonden kon niet exact worden vast gesteld. De waarde van het apparaat bedraagt 585,-. Eind oktober was het 25 jaar geleden dat dhr. J. van Casteren, di- ekteur van de R.K. Scholenge meenschap "Marianum" te Venray n overheidsdienst werd benoemd. Dhr. Van Casteren volgde zijn oplei ding als onderwijzer aan de kweek school te Nijmegen. Na het vervullen van de militaire dienstplicht werd hij benoemd aan de Petrus Banden School te Venray. in 1969, direkt na de invoering van de mammoetwet werd hij benoemd als leraar aan de school voor MHNO en LHNO "Marianum" te Venray. Aan deze school maakte hij de hele groei en verandering van het voort gezet onderwijs mee. Het was vanaf die tijd dat de huis houdschool veranderde in een bre de scholengemeenschap. In 1972 fusie met de LAO (toenma lige landbouwschool, tegenwoor dig de biologische school! In 1972 uitbreiden van alle LBO (Lager beroepsonderwijs) met het tierde jaar. In 1975 uitbreiding met de afdelingen IHNO (Individueel huishoud- en nijverheidsonder wijs) en LEAO (Lager ekonomisch- en administratief onderwijs). Q 1974 werd dhr. Van Casteren be- loemd tot adjunkt-direkteur en be- met de LBO-afdeling en het ooster. In 1980 werd het LBO en IBO ontkoppeld, en werden twee lieuwe scholengemeenschappen fr'ormd (Marianum en IMBO). Dhr. hn Casteren werd benoemd tot di- ekteur van de R.K. Scholenge- leenschap voor Beroepsonderwijs [Marianum". Al die jaren heeft hij zich ingezet voor de vorming en ontplooiing van de LBO-leerling. Via de scholenkon- taktraad, de voorlichtingspool van het voortgezet onderwijs ten behoe ve van het basisonderwijs regionaal en landelijk overleg heeft hij steeds bijgedragen aan het promoten van het beroepsonderwijs. Het is dan ook zijn hartewens dat het LBO de status krijgt die het verdient; geen eind onderwijs maar een goede voorbereiding ,op verdere beroeps opleiding. Voor de toekomst is zijn streven er op gericht om het LBO de juiste plaats, samen met de overige vor men van voortgezet onderwijs, te geven. Dit kan zijns inziens het bes te in een brede (Venrayse) scholen gemeenschap. De jubilaris wordt op 3 november a.s. een receptie aangeboden, van 18.00 tot 19.30 uur. in de Scholenge meenschap aan de Mgr. No- lensstraat. De heer Van Casteren heeft te kennen gegeven, dat eventuele at tenties bij zijn jubileum, ten goede zullen komen aan het ondenvys in India. Zondag jl. heeft fanfare St. Oda uit Merselo met veel sukses deelgeno men aan het 2e Federatief Bonds- concours van de R.K. Limburgse Bond van Muziekgezelschappen in de Rodahal te Kerkrade. Het korps behaalde o.l.v. dirigent Piet Joris met 315V2 punt een le prijs met promotie naar de afdeling Superieur. Een geweldige prestatie van dirigent en muzikanten. De in tensieve voorbereiding, vanaf half augustus, werd beloond met dit mooie sukses. Het blijkt dat diri gent' Piet Joris weet hoe men een fanfarekorps moet leiden. In 1985 keerde hij in Merselo terug. In 1986 werd promotie naar de ere-afdeling behaald en al drie jaren later pro motie naar de hoogste afdeling. In het juryrapport stonden dan ook veel lovende woorden. Zo schreef J. Floore o.a. "een prachtig orkest wat dito heeft gespeeld o.l.v. een vakman". Het jury team be stond uit de heren J. Laro, J. van Os senbruggen en J. Floore. Zij beloonden het verplichte werk "Rivieren-Cyclus" met 156 punten en voor het keuzewerk gaven zijn 159% punt. Ook van de "vakmensen" uit de zaal waren er veel komplimenten. Vooral voor de mooie vertolking van het lastige keuzewerk. Dit num- mer staat dan ook bekend als een van de lastigste nummers uit de Ere-afdeling. Bij aankomst in Merselo stonden de dorpsraad, de besturen van byna alle Merselose verenigingen en veel inwoners klaar om dirigent en mu zikanten een spontane huldiging te brengen. Zondag 5 november a.s. om 12.00 uur wordt een receptie ge houden en kan men het korps feli citeren met dit sukses. Dinsdag 31 oktober: "Crazy Nonsens". Een giller voor iedereen die een avond wil schater lachen. John Lantings Theater van de Lach, met een knotsgekke show. Donderdag 2 november: "Limburgs Symphonie Orkest" met werken van Sibelis, Bartok en Tsjai- kovsky. Dirigent Thomas Sander- ling en soliste Rivka Golani op altviool. KI \SSII K - Gi l I I MEER lp/Mc 6 r DEZE AANBIEDING IS GELDIG T/M 27 JANUAR11990 JE SMAAK LIGT IN DEZE PLATENZAAK: DE MOOISTE (MUIR1E .SCHOOLSTRAAT 28 TELEF 11551 Vrijdagmiddag omstreeks 16.35 uur, had op de kruising Casten rayseweg-Molenhoek te Klein Oirlo een verkeersongeval plaats tussen twee personenauto's. Een autobestuurder uit Maasbree raakte er in de bocht in een slip en kon daardoor niet voorkomen dat zijn auto op het linkerweggedeelte kwam en frontaal in botsing kwam met een personenauto uit Oirlo. De 73-jarige echtgenote van de bestuurder werd daarbij zodanig ge wond dat ze moest worden opgeno men in het ziekenhuis. Zaterdagavond omstreeks 21.00 uur raakte een bromfietser uit Overloon op de Overloonseweg ter hoogte van het bruggetje over de Loobeek, de macht over het stuur kwijt en kwam daarbij ten val. Die val was zo ongelukkig dat hij met een beenfraktuur naar het zieken huis moest worden overgebracht. internationale haarmode dames - heren - visagie langstraat 14 5801 ad venray telefoon 04780-82823 Dhr. A. Smits, direkteur van de Venrayse Mavo "De Kolk", heeft per 1 oktober 1989 gebruik gemaakt van de DOP-regeling Dat betekent dat hij vervroegd op pensioen kan. Dhr. Smits is in 1931 te Helmond geboren. Na het gymnasium-B in zijn geboorteplaats doorlopen te hebben, behaalt hij via een spoed- kursus het onderwijzersdiploma te Eindhoven, gevolgd door de hoofd akte te Roermond. In 1961 voegt hij de akte l.o. wiskunde aan zijn ak- tendossier toe, in 1964 de akte l.o. handelskennis. Daarnaast en daar na volgt hij divers applikatiekur- sussen, en ander vormen van na- en bijscholing. Wy noemen: infor matica. management de- kaanschap. Zijn onderwijscarrière start in zijn geboorteplaats Helmond (1956), vervolgens Maastricht (1957), terug naar Helmond (1958). Na deze lagere-school-periodes wordt hij in 1962 benoemd aan de St.-Jan Uloschool te Helmond. Hij is daar o.m. dekaan. In 1971 wordt hij in Zundert aan de Maria Mavo be noemd tot direkteur. Op 1 april 1979 volgt hij dhr. P. Janssen als di rekteur op aan de Venrayse Mavo. Op 1 oktober heeft hij zijn loopbaan afgesloten als direkteur. In dit korte biografietje enkele vermeldenswaardige feiten van iemand die zich zo veel jaren met hart en ziel ingezet heeft voor het onderwijs. Jarenlang is hij hoofd bestuurslid geweest van de Vereni ging voor R.K. Mavo. Insiders weten dan dat het begrip vrije tijd nauwe- lijk voorkomt in het vocabulaire! In zijn Venrayse periode heeft Louis er naar gestreefd het beleid te stuwen naar de zich zo wijzigende manage- mentopvattingen. Zo is er binnen de direktie een verdeling van taken en verantwoordelijkheden gereali- seerrd die daarnaar verwijst. Bin nen de direktie heeft hij ruimte tot initiatieven geboden, een ruimte die graag benut werd door z'n ad- junkten. Louis heeft naar zijn schoolteam toe geprobeerd een open dialoog te voeren, alles bespreekbaar te maken. Je zou kun nen spreken van een open-deur- politiek. Wat betreft het Onderwijson dersteunend Personeel: onder zijn leiding is deze tak van de school uit gegroeid tot vijf personen, een groep die een hechte eenheid is ge worden en zich nauw verbonden weet met de school. Enkele meer materiële feiten: in de loop van de jaren is het hoofdge bouw verbouwd, aangepast en tot in de perfektie onderhouden. In Louis heeft de school een enthousiast wegbereider gevonden naar de op handen zijnde renovatie en uitbrei ding van het schoolgebouw. In zyn 'n abonnement waard De Wetteling Donderdag: Manual Rooyse VK Vrijdag: Rank Xerox Jumpers ZW Venray 1-IVO. Bonte Koe-GFC'33 Noord West 1-Siebers 1 Huukske 2-FC Hento 2 Zaterdag: Rooyse VK Venrode l-GFC'33 Zondag: Badminton Manual Calahan V. Veen Rooy'84 Maandag: Gemeente Rooyse VK Veronica 1-Venray 1 SVCB l-EJA'85 Venrode 1-Siebers Fr. 17.30-21.00 20.00-23.30 16.30-17.30 17.30-19.30 19.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 10.30-20.30 20.30-21.30 10.00-13.00 13.00-19.00 20.00-21.00 21.00-22.00 22.00-23.00 16.30-17.30 17.30-20.30 20.30-21.30 21.30-22.30 22.30-23.30 Dinsdag: Rooyse VK r. 17.30-21.00 Badmintonclub 121.00-23.30 Woensdag: i Gemeente 16.30-17.30 Badmintonclub 17.30-22.30 Schuivers 19.00-21.30 Wyk Zuidl-Huukske 2 22.30-23.30 ZWARE WINDSTOTEN De brandweer moest in aktie ko men voor het verwijderen van door de storm omgewaaide bomen. Aan de Kuulenweg werd een grote populier ontworteld en deze kwam over de weg terecht. Op de Venneweg werd een grote berk ontworteld. periode, en ook duidelijk door zijn stimulans, is de computer op de Ma vo geïntroduceerd: administratief en ook richting onderwijs. Op 1 oktober is het onderwijs- boek voor Louis gesloten. De school bedankt hem voor al het goede dat hij de Mavo gegeven heeft, en wenst hem en zyn echtgenote nog heel veel jaren van voorspoed en ge zondheid. Uiteraard wordt dit afscheid op school uitgebreid gevierd. Op 2 no vember is er een afscheidsreceptie in Danscentrum Janssen te Venray, van 17.00-18.30 uur. Ook de jeugd van de school zal een afscheidsfeest geboden worden. Als opvolger van dhr. Smits is per 1 oktober 1989 dhr. W. Baken be noemd. Dhr. Baken is al heel wat ja ren in de Mavo werkzaam, als docent Nederlands, en vanaf 1983 als adjunkt-direkteur. Op 1 november is het 25 jaar gele den dat dhr. C. Stamper zijn onder wijsloopbaan begon als leraar aan de toenmalige MULO onderbouw, een school van de broeders De La Salle in Aruba. Voor die tyd volgde hij zijn oplei ding aan de bijzondere R.K. Kweek school te Baarle-Nassau. De omstandigheden waaronder hij de eerste jaren van zijn karrière les gaf, zijn wel heel anders dan we in Nederland gewendzyn. Zo gaf hij les aan een klas van 40 leerlingen van allerlei nationaliteiten die niet of nauwelijks in het Nederlands aanspreekbaar waren. Het lokaal waarin dit plaats vond, was een houten barak waarin de tempera tuur tussen de 28- en 40 graden Celcius lag. Van 1970 tot 1976 was dhr. Stam- Nieuwe romans voor de volwas senenafdeling: Angelou, Maya Zingen en swingen. Derde deel van de autobio grafie van een zwarte Amerikaanse zangeres en danseres, waarin zij langzamerhand meer sukses krygt. Condé. Maryse Tituba. de zwarte heks van Salem. Een zwarte slavin in de 17e eeuw op Barbados wordt van hekserij verdacht omdat ze met geneeskrachtige kruiden werkt. Cookson. Catherine Sara; Christine. Twee liefdesromans. Forbes, Colin Schaakmat. Wanneer bekend wordt dat een on bekende hooggeplaatste figuur naar de Sovjet-Unie zal gaan overlopen, zetten de Westerse geheime dien sten een speurtocht naar diens identiteit in. Grafton. Sue D van dood slag. Met veel doorzettingsvermo gen probeert een vrouwelyke free-lance detective de moordenaar van haar opdrachtgever te ont maskeren. Liebeek-Hovïng, Ietje Het andere kind. De liefde van een jon ge gelovige vrouw voor een jonge man strandt op diens ongelovig zijn. MaeLean, Alistair Alistair MacLean's dodentrein. Drie agen ten van de anti-misdaadorganisatie van de Verenigde Naties worden in gezet om een zestal goederenwa gons met plutonium te lokaliseren. Straub. Peter - KOKO. Vijftien jaar na de oorlog besluiten vier Vietnam-veteranen in Azië te gaan zoeken naar de vyfde overlevende van hun bataljon, die nog steeds een privé-oorlog uitvecht. Wallace, Irving Het zevende mysterie. De schrijfster van een boek over Hitier onderzoekt of hij in 1945 wellicht geen zelfmoord pleegde en nu nog in leven is. Zwier, Gerrit Jan De inquisi teur. In 1611 wordt de integere in quisiteur Don Pedro naar het Baskische bergland gestuurd om van hekserij beschuldigde mensen te berechten. Openingstyden Maandag t/m donderdagl4.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 'n abonnement waard Op zondag 19 november zal weer de officiële dodenherdenking plaatsvinden op het Duits soldaten- kerkhof in Ysselsteyn. De plechtig heid zal om 11.00 uur aanvangen en in het teken staan van de her denking van alle gevallenen, waar ook ter wereld. Voor het eerst zal ook een leerling van de Internationale Afcent school uit Brunssum. namens de leerlin gen van die school een herden- kirigswoord uitspreken. Het gemengd koor Vivace uit Ys selsteyn en het Mannenkoor uit Goch zullen de herdinking muzi kaal omlijsten. per bovendien afgevaardigde van de vakbond van leerkrachten by de Fe deratie van Arubaanse Vakbonden en werkte daarbij nog als vrijwilli ger bij het Vormingsinstituut ran de vakbonden. In februari 1975 keerde dhr. Stamper terug naar Nederland en werd benoemd aan Basisschool Co- ninxhof te Venray. Zijn taak aldaar was het onderwys in Nederlandse taal te koördineren en les te geven aan allochtone leerlingen in Ven ray. Op 1 augustus 1977 werd hij be noemd als vakleraar Engels aan de R.K. Scholengemeenschap "Maria num" te Venray, een funktie die hy nog steeds bekleedt. Samen met de jubilaris spreken wij de wens uit dat we nog vele ja ren op dezelfde aangename en col legiale wijze mogen samenwerken binnen het team van de Scholenge meenschap "Marianum". Het jubileum van dhr. C. SUunper wordt op zijn verzoek binnen de kring van medewerkers van. de scholengemeenschap gevierd. uw weekblad ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld, 11. Schreven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15. tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten ran P. C'orver. G, ran Loon. F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz. T. ran Thlel. D. Vercauteren en J. de Vocht; G. van LOON Paletstraat 60, tel. 88800 I)R. van DONGEN Past. Jeukonstraat 6, America tel. 04764-1707 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data by de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Z1EKENVERVOER TM. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1. tel. 81255 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 9.00 lot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN' DIEREN ARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspraak zaterdag 28 okt. W. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 zondag 29 okt. G. GELLING Julianasingel 24, tel. 10956 DIEREN ARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden/E.M. Kuymbeek/ J.M. van Winden/W.H.M. de Vocht, Behandeling in het weekend vol gens telefon ischeafspraak W.H.M. de VOCHT Stationsweg 13. tol. 81336 WEEKENDDIENST VKRI.OSKTNTMti'KSl voor de praktijken van mevr. Raay- makers. mevr. Van der Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. RAAYMAKERS, Horst tel. 04709-6538 vanaf vrydag 12 uur tot maandag 12 uur WEEK DIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van der Reis en mevr. Tigge loven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrydag 12 uur waargenomen door MEVR. van der REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 04788-1327 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's middags tussen 6 en 7 uur. tel. 04780-82411 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRIJS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige v«x>r Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behundelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag t/m vrijdag tussen 15.00 en 18.00 uur. Uitleen voor Wnruy: Vbor het afhalen en terugbrengen ran uitleenartikelen kunt u tereeht van maandag t/m vrijdag ran 15.00 tot 18.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door «le wijkverpleeg kundige ran de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgymnastiek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge ran dinsdag en donderdag van 1130 tot 12.00 uur. tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum "Landweert" Venrav: Spreekuur door de wijkverpleegkundi ge op dinsdag en vrfjdag ran 1330 tot 14.00 uur, tel. 88273 Wijkgehouw Ysselsteyn IJtsenlK-rgweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag ran 1330 tot 14 00 uur. tel. 047851492 Wykgebouw Wanssum St. Leonardsweg 1 Spreekuur en uitleen op dinsdag, don derdag en vrijdag van 0830 tot 09.00 uur. tel. 04784-1201 Wykgebouw Tienray Bernadettelaan 8 Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag ran 13.00 tot 13.45 uur. tel. 04789-1397 SPORTAUTO UITGEBRAND Tbn nadele van een Venrayer werd aan de Zuidsingel een sport auto gestolen. De auto werd later uitgebrand teruggevonden in de bossen nabjj Grave.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 3