Gaat u MHI 2/ verhulzen? - de gemeente - uw parochie geestelijkheid - uw krant; Begrafenisonderneming SJENG GOUMANS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 26 oktober - Pagina p£] Grote Kerk Deken C.J.R. Buschman, Bindstraat 6. tel. 81275: kapl. H. de Wit O.F.M., Paterestraat 29. tel. 82885 b.g.g. 85856. Zaterdag: 8.40 Rozenkransgebed U.v. de bewoners van Broek en om geving, waarna Eucharistieviering; overl. fam. Van Swieten: ouders Arts-Comelissen en Jeu Jennis- kens. 19.00 ZONDAGDIENST: In dit weekend wordt het feest van Al lerheiligen herdacht. Voor overl. ouders Janssen-FranssenRiek Beelen-Beerkens; Pieter Joost de Rómph; Jacques Laurensse (koll.): Jos van Hout (buurt Pr. Ber- nardstr): Maria Bertrams-Hendriks (koll.); jrd. Dr. Alfons van Cauteren (S); Anna Barents-Linders (koll.): overl. fam. Van Goch-Stein; Wiel Wijnhoven (koll.); Joost Direks (koll.); jrd. Fun Odenhoven en zoon Jan; Hem Barents (koll.). Zondag: Dertigste zondag door het jaar. Herdenking van het feest van Allerheiligen. 8.00 Lsm. Sjaak van Gulick: voor de parochie. 9.30 Plechtige Hoogmis verzorgd door ons Gemengd Koor; voor de levende en overl. leden van de Kath. Bond van ouderen; Piet Janssen- Oudenhoven en overl. fam.; Wilhel mus Hubertus Janssen: burge meester Janssen en zoon Vic; jrd. Agnes Camps-Thié (S): tot zekere in tentie t.e.v. de H. Maagd Maria. 11.00 Ned. Hgm. zeswe ken dienst Harry Poels; oudere Duijkere-Philipsen en zoon Pieter; Sjraar Spee; Maria Oudenhoven-Janssen: Janco Hoelen. Maandag: 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van Spurkt en omgeving, waarna Eucharistievie ring; ouders Kleuskens-Aoliten (S). Dinsdag: 8.40 Rozenkransgebed t.i.v. de bewoners van Smakterhei- de, waarna Eucharistieviering; oude stichtingen. 19.00 Lsm. oudere Bouten-Verschuren en kin deren (S). Woensdag: Allerheiligen, hoog feest. 9.00 Lsm. oudere Arts- Comelissen Jen n iskens-Jansen Jeu Jenniskens en Willie: fam. Jacobs-Arts. Harrie Swaghoven: Theodora Veretraaten; overl. fam. Gommere-Sengers; overl. oudere en broers Arts en fam. Trum. Donderdag: Allerzielen. Ge dachtenis van alle overleden gelo vigen. 9.00 Lsm. Piet Pouwels. echtgenote en overl. kinderen. 19.00 Plechtige II. Mis van re quiem voor alle overleden paro chianen en weldoeners van onze parochie, vooral voor hen, die in liet. afgelopen jaar zijn overleden. Maria Jahsseh-Vtiliings (koll.); overl. oudere. Van Osrh-Hehben; Gonny Voermans-Franssen; Tbng Klaassen (koll.); Jacques Laurensse (koll.): Jo Linssen-Keretjens (koll.); Wim van Dyck (koll.): Hendrik Keijser-, Jos van Hout (buurt) Gereid van Rijs- wyck (koll.): jrd. Petrus Gooien en Gerda Gooren (S). Vrijdag: H. Hubertus. Eerste vrijdag van de maand. 9.00 Lsm. t.e.v. het H. Ilart; Pastoor Henri Wismans (S). Zaterdag: H. ('arolus Borro- meus. 9.00 Lsm. Harrie Messe- maeckers. 19.00 ZON DAGDIENST. Opening van het Willibrordjaar 1989-1990. Theodora Flinsenberg- van de Bogaart; overl. oudere Janssen-Franssen: Anna Ba^ents- Lindere (koll.); Wiel Wijnhoven (koll.); Hem Barents (koll.). De kerk is ter bezichtiging open op dinsdag t/in zaterdag van 14.00 tot 10.00 uur. Akolieten Zondag; 9.30 Piet Vosbeek. Lektoren Zaterdag: 19.00 L. Truyen. Zondag: 11.00 G. de Groot. M isdien aarebeu rten volgens rooster. Kapel St. Servatius Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang verzorgd door het Collegium Vocale. Voorganger G. van Loenen. Lektrice H. Brouwer. Zondag: 9.30 Liturgieviering met koor en volkszang. Voorganger G. van Loenen. Lektrice H. Brouwer. Intenties: Mathieu van Houdt, overl. fam. Van Houdt-straatman; Huub v.d. Bekerom: Joke Lankhorst- Helfterkamp. Maandag: 10.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Dinsdag: 13.45 Liturgiegroep. 16.45 Liturgieviering. Voorganger G. van Loenen. Woensdag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff. Donderdag: 16.45 Liturgievie ring Voorganger G. van Loenen. Vrydag: Geen viering. Paterskerk Viering van het feest van Aller heiligen. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.30 ZONDAGSVIE RING opgeluisterd door het Engelse koor "Churehdown Male Voice Choir". Joos v.d. Bekerom (fam. V.d- Bekerom); lbon van Ooi: Jan Arts; The(j Thuyls en overl. fam. Zondag: 9.00 Voor levende en overleden lam.: Antoon en Nel Luypere-Philipsen. 10.15 Hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans. Teng Hendrix; 'lbon Sanders. 11.45 Overl. fam. Kustere-Belerams; Martien Verechuuren en Tbn Dries- sen. 18.00 Paula B rouwe re-Kwist (koll.). 15.00 uur Dodenherdenking op de begraafplaats Bosch huizen. Maandag: 8.00 Zuster Judicaël v.d. Berg. 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 Overl. fam. Philipsen; overl. oudere Vissers-Luben. Dinsdag: 8.00 T.e.v. St. Antonius. 18.45 Rozenkransgebed. 19.00 Uit dankbaarheid; Clemens Pijls. Woensdag: Allerheiligendag. 8.00 Overl. fam. Arts-Janssem An toon en Nel Luypere-Philipsen. 19.00 Overl. ouders Huijbere; lbon Verstegen en overl. fam. Veretegen- Janssen; ouders Janssen-van Ger- ven en overl-. fam. Donderdag: Allerzielendag. 8.00 Overl. fam. Ewals-van Osch: fam. Peters-Arts. 19.00 Avondmis waar in we bijzonder gedenken de over ledenen van het afgelopen jaar. Voor de overl. van het voorbije jaar; echtpaar Janssen-Kelders; overl. fam. Slits: levende en overl. fam.; Sjraar v.d. Bosch; Wim Janssen en overl. fam. Janssen-Wolbertus. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 8.00 Zuster Irmgardis Cre- mere. 19.00 Gezinsmis Jac. van Dijck. Zaterdag: 8.00 Antoon Boveé. Van de kollekte op missiezondag konden we 800, - opsturen voor het missiewerk. Hartelijk bedankt. Misdienaars en akolieten Zaterdag: 18.30 Pascal en Emiel Kustere. Zondag: 9.00 Johan Pouwels. 10.15 Leo Pouwels. 11.45 Jaap Janssen. 18.00 René Jansbeken. Maandag/woensdag: 19.00 Patrick. Dinsdag, donderdag en vrijdag: 19.00 Yvonne en Wendy. Parochie Brukske Zondag: Viering van Allerheili gen. 10.00 Eucharistieviering met zang: jrg. Cato Flinsenberg; jrg. Jan Winkels; overl. fam. Roes-Hebinck- de Nijs. 15.00 Dodenherdenking op de begraafplaats Boschhuizen. Donderdag: Allerzielendag. 19.00 Eucharistieviering; int. overl. familieleden en medeparochianen, vooral diegenen die in het afgelo pen jaar zyn overleden. Voor afspraken kunt U bellen naar de pastorie van de Paterskerk: tel. 80202. Vredeskerk Zaterdag: 18.00-18.30 Gelegen heid om te biechten.' 19.00 VóoraÖ vondmis voor de 30e zondag door- het jaar. Zang door het dameskoor "Venrode". Kinderwoorddienst. Voor overl. ouders Coopmans- Custers; jrgt. overl. fam. Derks- Smits: Sjef van Zwamen (koll.); jrgt Ton Ails; Petronella v. Cuyck- Gooren; jrgt. Theo Boni; oudere Custere-van den Munckliof; Mayaë- ne Beren dsen. Zondag: Viering van Allerheili gen. 8.30 Voor Bert Kleuskens en overt, fam.; Sraar Verstegen: het geestelijk en tijdelijk welzyn van de parochie. 10.00 Hoogmis. Grego riaans. Voor Theo Thielen: Tbng van Gerven; Pastoor W. Geerits; jgt. Rombout Appels. 11.30 Voor overl. ouders Loonen-Goemans. Maandag: 8.00 Voor de zieken; Cor v.d. Vorle als jgt. 19.00 Voor Theo Thielen; levende en overl. fam. J. Hoedemaekers: Ber Philip sen en lam. Philipsen-den Holder. Dinsdag: 8.00 Martinus Pontman en Gysbertus van Blokland. 19.00 Voor de Kerk. Woensdag: Allerheiligen. 8.00 Voor de weldoeners van de paro chie. 19.00 Overl. oudere Maassen- Swaghoven: Ber Wilms (koll.): Tien Litjens (koll.); Gerard Claessens; Piet. Peetere. Donderdag: Allerzielen. 8.00 Voor overl. fam. Albere-Huijbers; overl. oudere Van Rooy-Hendriks en zonen. 19.00 Requiem-mis. Grego riaans. Voor overl. fam. Baeten- Martens en schoonzoons Harrie en Wim: overl. Theo en Truus Jansen- Beerkens; Sjaak v.d. Vorle; Jan Janssen en overl. fam.: Harrie van Meijel en zoon Gerrit: Mathijs Mi- chels; Overl. familieleden Paesen- Stalpers. Vrijdag: Gedachtenis van de H. Hubertus. Eerste vrijdag. 8.00 Als eerherstel aan het Goddelijk Hart. 11.30 Kapel Veltum: huwelyk Martien Tbunissen en Anita Klab- bere. 18.30 Kruiswegoefening 19.00 Voor overl. oudere Thielen- Hendriks en overl. fam.; Piet Ver- meltl'oort en overl. fam.; overl. fam. Noy-v.d. Aa: Cor Dijkmans en overl. fam.: jrgt, Marie Marcellis-van Til burg: Frans Schmitz. Zaterdag: Gedachtenis van de H. Carolus Borronieus. Geen H. Mis om 8.00 uur. N.B.: Zaterdagmorgen 28 okt. voetbedevaart naar O.L. Vrouw van Oostrum. Vertrek 7.15 bij de Vredes kerk. Om 8.30 H. Mis in de kerk van Oost rum. De kollekte op Wereldmissiedag heeft opgebracht 1.090,90. Harte lijk dank hiervoor. Akolieten en misdienaars Zaterdag: 19.00 Björn Emonts. Zondag; 8.30 V.d. Oever. 10.00 Ro bert Vereteegen, Pascal v. Weert, Ur- bain v. Weert. 11.30 Ivo Niessen. Maandag: 8.00 Marcel Martens. 19.00 Pascal van Daal. Dinsdag: 19.00 Bjom Emonts. Woensdag; 19.00 Boy Ramirez. Donderdag: 8.00 Marcel Martens. 19.00 Pascal van Daal. Vrijdag: 19.00 Ivo Niessen. dan niet vergeten uw adreswijziging op te geven aan Parochie Oostrum Zaterdag: 8.30 Voor de bedevaar- gangere van de Vredeskerk van Ven ray. 14.00 Uit dankbaarheid bij het 50-jarig kloosteijubileum van zuster Truus Lemmens, dat gevierd wordt in besloten kring van haar fa milie. 19.00 Pierre Jacobs; gest. jrd. Lamberdina Derks; levende en overl. leden fam. Van Soest; lbon Janssen en overl. fam,; Harry Bol; overl. fam. Jeucken-Niessen. Zondag: 8.30 Overl. fam. Kessels- Verheyen. 10.00 Uit dankbaarheid bij het 50-jarig kloosterjubileum van zuster Truus Lemmens; voor der overl. fam. Lemmens; overl. fam. Verrijdt-de Lauw; Wim Jans sen, dochter Nelly en overl. fam.; overl. fam. Lenssen; Piet Litjens-, Lei Janssen: Piet Custers; overl. oudere Loonen-van Rens en Deken Loonen; gest jrd. Hubertus Jennes- kens. (Gem.koor). 15.00 Allerheili- gendienst (Harmonie en Gem. koor). Maandag: 9.00- Tbt zekere in tentie. Dinsdag: 9.00 Voor 'n zieke. Woensdag: 9.00 Voor 'n goede opkomst. Donderdag: Allerzielbn. 9.00 Tot zeker intentie. 19.00 Voor de overle denen van het afgelopen jaar; Mari- anus Sehluter. Stien Bonants- Groothusen; Mia Hermans-Voei:- mans; Hendriea Vennekens- Verechuren; Harry Bol. Truus Ver meulen. Michel Vermeulen; Antoi- net van Mil-Kruysen; Herman Bruggeman; Wim Heidens; Piet Janssen (Gem.koor). Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 9.00 Tot zekere intentie. Zaterdag: 19.00 Uit dankbaar heid aan God: voor eerherstel we derzijdse families: uit dankbaarheid bij 'n veijaardag; gest. jrd. overl. fam. Litjens en echt genoten; Hendriea Vennekens- Verschuren; overl. ouders Van Soest-van Veehei: overl. oudere Janssen-Peetere. Misdienaars: Zaterdag: 14.00 Sanne Bartram, Siaskia Litjeps, .Irene Camps. H^n- neke van de Ven. 19.00 Maud van Areen, Marisea Litjens, Nicolfev.d. Burgt, Monique v.d. Pas. Parochie Oirlo Hoogfeest van Allerheiligen. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor). Frans Maas; st. Petrus Muijzers en Maria v.d. Sterren; Chris Houwen; Maria Wolters- Janssen (jrd.): Lei Ewals; Anna Steeghs-van Rijswijck en overl. ouders; overl. oudere Peeters- Hermans en hun kinderen Martien. en Gon. Zondag: 11.00 Hoogmis. St Wil lem Rongen; Hendrikus Voermans: Grada Bomm; Maria Catharina Martens-PhilipsenJohanna Gerritsen-Roelofs; Henk Gommans; Johanna Petronella Verstappen- Verhaag; Gon Peetere. 15.00 Aller- zielenherdenking. Medewerking Fanfare. Dan willen wij herdenken allen die ons voorgingen naar het eeuwige licht van God en speciaal hen die ons dit jaar ontvielen. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de weldoeners der Kerk; t.e.v. O.L. Vrouw van Alt. Dur. Bijstand (S); voor de dit jaar overleden parochia nen: Grada Bomm; Johanna Petro nella Verstappen-Verhaag: Henk Gommans; Maria Catharina Martens-Philipsen: Johanna Gerritsen-Roelofs: Gon Peetere. Vrijdag: Eerste vrijdag der maand toegewyd aan de verering van het H. Hart van Jesus. 9.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor priester roepingen; Carolien Philipsen: st. Pastoor Reijne. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jon ge Garde Koor). Overl. ouders Verstappen-Verhaag en hun kinde ren Joos en Riek: Zuster Johannet Lemmen; Frans Maas; overl. fam. Janssen-Jenniskens; overl. fam. Bomm. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Voor Ger Jans sen; uit dankbaarheid (veijaardag Jan Duijkere): lbon Classens (koll.): Haij Reijnders (koll.) en jgt. Piet Philipsen en Petronella Philipsen. Zondag: Hoogfeest v. Allerheili gen. 8.00 Voor de parochie. 10.00 Voor Wim Geerets (koll.) en voor Mi na Maes-Baelen (koll.). 15.00 PI. Allerzielendienst in de kerken, daarna zegening van gra ven op ons kerkhof. Dinsdag: 19.00 Vobr Marie v. Kuyck en Bernard Friesen (koll.). Woensdag: 19.00 Gezinsmis (offe raars). Voor Sjang v. Kuyck (koll.). Donderdag: Feest van Allerzie len. 19.00 Voor alle overleden op ons kerkhof (dienst in de kerk). Vrijdag: Eerste vrijdag v.d. maand. 8.00 T.e.v. II. Hart. 9.30 Zie kencommunie. Misdienaars Michel en Marianne: zaterdag, dins dag en woensdag. Deze week 'n foto van persd neelsleden van cartonnagefabria Gebr. Laurensse aan de Langstraa rond 1954. De produktie in deze 6 briek bestond hoofdzakelijk uit vervaardigen van kartonnen raampjes (vandaar de naam Retm kesfabriek) voor het verpakken vat eiéren alsmede de vervaardiginj van kartonnen dozen voor de ver pakkingsindustrie. De personeelsleden van toen zy'o v.l.n.r.: Dien van Teefelen, Nol Broere, Stien Vollebere, Door Frans sen (Smakt), Wim Vermeulen, Truus Crooymans (Overloon), Tenj Berents, Riek Jilisen (Overloon) vooraan zitten: Dien van Ryt. Archieffoto J. v.d. Putten t Noordsingel 24, Venray Dag en nacht bereikbaar Telefoon 04780-88 8 89 John en Pieter Jan: zondag 8.00, donderdag en vrijdag. Joep en Joan: zondag 10.00. Jolanda, Marian en Michel; zondag 15.00 (Allerzielendienst). Parochie Leunen Zaterdag: 15.00 Doopviering van Ellen Zanders. 19.00 Lsm. Teng Noi- jen: Piet Timmermans en dochter José. Mathieu Vervuurt en zoon Sjaak; Jan Verheijen; Frans Strolen- berg; Harry Geurts /Schoor): jrg. Ja cob Reijnders. Zondag: 8.45 Lsm. voor het wel zijn van de parochie. 10.00 Hgm. voor Corrie van Berlo, Elly van Ber- lo en Elly Loonen: Anna Philipsen- Lenssen; weekd. Bertus Vogelsangs (5); jrd. Henri Direks en Antonetta Direks-Derekx. 14.30 Gebedsdienst voor allerzielen met aansluitend stille tocht naar het kerkhof. Maandag:19.00 Lsm. Teng,Claes sens (vw vrienden); gest. jrd. Peter Johannes van Rens; Aleida Poels en Victor 'As^elberghs. Dinsdag: 19.00 Lsm. Maria Rouwet-Styns (vw handwerkgroep voor ouderen); maandd. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens. Woensdag: Allerheiligen. 19.00 Lsm. voor overl. fam. Verkoeijen- Janssen en Frans Verkoeijen; overl. fam. Wismans-Loonen: Antoon Ver heijen en overl. fam. Verheijen- Droessen; Mien Litjens-Lemmen (vw petekinderen Lemmen). Donderdag: Gedachtenis van al le overleden gelovigen. 19.00 Lsm. overl. fam. Van Hees-Voesten; Jo hannes Loenen en Leida Loenen-Poels. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. Vanaf 8.45 uur ziekencom munie aan huis. 19.00 Lsm. t.e.v. H. Ilart (vw offerblok); Bert Jennis kens en echtgenote. Zaterdag: 19.00 Lsm. Sjaak Clasr sens en overl. fam. Classens- Swinkels; overl. fam. Claessens- Gussen; Mathijs Litjens en echtge note: Peter Lackner; oud-deken An toon Loonen. Akolieten Zaterdag: 19.00 Daan Loenen en Daan Moerkerk. Zondag: 8.45 Frank de Klein en Jos Direks. 10.00 Fred Litjens. Paul de Klein en Erik Direks. 14.30 (Gebeds dienst) Eef Leyssen, Frank Litjens én Erik Litjens (kruis en flambou wen) Sjef Drabbels en Daan Loenen (wijwater en kwast). Misdienaars ma t/m vr: 19.00 Stijn van Glab- beek en Robby Willems. Lektoren Zaterdag: 19.00 mevr. G. Weys. Zondag: 8.45 dhr. H. Bovée. Gedoopt: Paul Nabben, Vicarie- weg 42. Huwelijksafkondiging: Henk de Weijer uit Ysselsteyn en Henny Reintjes uit onze parochie (2e roep). Rektoraat Heide Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Herman Janssen vw (koll.); Sef Mi- chels en overl. oudere Michels-v. Dijck: Sef Janssen en tevens voor Handrie Maas. Zondag: Vieren wy allen het Hoogfeest van Allerheiligen. 10.00 Plechtige Hoogmis ggj. voor Wilhelmus Voesten; overl. oudere Achten-Cox; Grad Derikx en Nellie Claessen Derikx; jgt. overl. oudere Poels-Michels en voor rektor Cox vw (koll.). Misdienaars v.d. week: Angelique en Jhon. 's Middags om 15.00 uur plechtig lof en Allerzie- lenpreek, waarna processie naar het kerkhof. Maandag: 8.00 IIMis. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de overl. ouders Meijboom-Janssen. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de overl. oudere Huisman Poules en. overl. zoons. Vrijdag: Eerste vrydag van de maand. 8.45 H. Mis uit dankbaar heid voor de verkregen gunsten op voorspraak van Titus Brandsma en dankbaarheid aan God. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Poels-Michels en voor Herman Janssen (koll.). De kollekte van Wereldmissiedag heeft opgebracht 176,50 waar voor hartelijk dank. Rektoraat Veulen Hoogfeest van Allerheiligen. Vrijdag: 19.00 Avondmis voor Jo van Oers. Zaterdag: 19.00 Hgm. voor overl. fam. Van Dongen-Franken; Jacobus Ewals en echtgenote; Jac Classens vw buurt Jaegerhofweg. Zondag: 11.00 Hoogmis voor Theo Jacobs en echtgenote; óverl. fam. Erben-Woker; Jac Smedts. 14'.30 Allerzielendienst met proces- èibhaar Tltërkhof. Maandag: 8.00 H. Mis. Dinsdag: 8.00 H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis voor alle overledenen. Vrijdag: Eerste vrydag van de maand. 8.00 H. Mis t.e.v. H. Hart; tot bijzonder intentie. 10 uur zie kencommunie. Akolieten zondag: Martien Hagens en André Reintjes. Misdienaars René Reintjes en Ruud Bexkens Huwelijksafkondiging: Henk Hellegers En Ria Sonnemans. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 10.30 T.i.v. het Robij nen echtpaar Bekkers-Jacöbs. 19,00 Mndd. J. v.d. Ven; J. Lemmen (kin deren); uit dankbaarheid (W). Zondag: Hoogfeest. Allerheili gen. 9.30 R. de Boer-v. Staveren; Thei Janssen; C. Jenneskens-Poels (de club). 11.45 Geestelyk welzijn van onze parochie. 15.00 Allerzie lendienst. waarna bezoek aan ons kerkhof. Vriendelijk verzoek: wacht even met het verlaten van de kerk totdat priesters en misdie naars de kerk hebben verlaten. De fanfare zal de tocht muzikaal bege leiden. Maandag: 19.00 A. Verheijen; P. Spreeuwenberg; Jacq. Bos-Janssen (18.50 Rozenkransgebed). Woensdag: 19.00 Jrd. Jan Swin- kels; Willem Smeets. Donderdag: Allerzielen. 19.00 Gezongen Requiemmis. Overl. fam. Mulders-Maessen; G. Tromme len overl. oudere; Jacq. Janssen en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Overl. fam. Len- sen; overl. fam. Lemmen-Heldens. Misdienaars Zaterdag: 10.30 E. Jenneskens en P. Potten. 19.00 D. v.d. Burgt en D. Wijnands. Zondag: 9.30 Marl. Potten. Tj. Jen neskens. Maij. Potten en B. Ver geldt. 11.15 R. en Th. Berkere. 15.00 P. v.d. Munckhof en Sj. Slangen. Maandag: Sj. Slangen en C. Smits. Woensdag: E. Jenneskens en P. v.d. Munckhof. Donderdag/vrijdag: N. Jaspers en B. Pouwels. Spreuk van de week "Heiligen zijn Heilbrengers!" Gedoopt en daardoor in onze parochiegemeenschap opgenomen Jessica Janssen (Kerkweg). Patrick Koonings (Moerslag) en Teun Tbn- naer (Deurneseweg). Proficiat! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Mathieu v.d. Ven- ne (4e 6w); Harrie Bouten. Misd.: Wilma van Osch en Wendy Bonants. Zondag: 10.00 Lev. en overl. fam. Janssen-Pubben; Harrie Bouten (fam. V. Vegchel). Misd.: Suzanne Wilms en Yvonne Tijsen. 11.30 Mar tien v.d. Zanden; t.e.v. Maria en H. Gerardus Majella. Misd.: Esther Brands en Kim Thielens. 15.00 Lof. Misd.: Martijn en Bas Wilms; Bian- ca Hermans en Ingrid Wismans. Maandag: 8.30 Overl. fam. Poels- Janssen. Dinsdag: 8.30 Mevr. V. Dijck- Sanders. Woensdag: 19.00 Overl. fam. Gielen-Arts; Anna Arts-v.d. Zanden; Pauline Vereteegen (4e 6w); Harrie Arts. Misd..- Roel Creemers en Wil lem Loonen. Donderdag: 8.30 Antoon Michels. Vrijdag: Eerste vrijdag. 8.30 T.e.v. H. Hart; overl. priesters in Merselo werkzaam geweest. Zaterdag: 19.00 Peter Mathijs Gie- len en overl. kind.: Mathieu v.d. Venne (5e 6w); Harrie Bouten. Misd.: Joy Arts en Karin Duykers. Kerk poetsen Mevr. Poels-Nooyen en mevr. V. Dijck. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: H.H. Simon en Judas, apostelen. 19.00 Harrie Bouten; fam. Huijs-v. Enckevort. Zondag: 30e Zondag door het jaar. 10.00 Voor Henk Nabuurs en voor "Haf rie én Simon van Vegchel. Vandaag-is-de Hoqgnis van Aller heiligen. Na de II. Mis processie naar het kerkhof en zegening van de graven. Maandag: 8.30 Voor de vereprei- ding van het Rozenkransgebed. Dinsdag: H. Rodrigues. 8.30 Bijz. int. (M.J.). Woensdag: Feest van Allerheili gen. 8.30 Tbr ere van alle heiligen. Donderdag: Allerzielen. 19.30 (niet 8.30) Voor alle overledenen van de parochie. Vrijdag: H. martinus de Porres. Eerste vrijdag van de maand. Schoolmis. 8.30 Tbr ere van H. Hart. Zaterdag: H. Carolis Borromeus. 19.00 Voor de parochie. Misdienaars Zaterdag: Stelanie en Kora Arts. Zondag: Renzo van Duijnhoven en Janine Classens. Lektoren Zaterdag: Josien Claassens. Zondag: Maria Lenkens-Ermens. Rektoraat Smakt Zaterdag: 19.00 Avondmis voor vader en moeder Philipsen; zr. Gemma: zr. Dorien: Mia Bouten- Gijsberts: vader en moeder Kersten: Sraar en Corry Peters en voor alle overledenen. Zondag: Hoogfeest van Allerhei ligen. 8.30 H. Mis te Holthees voor tam. Smits-Zegers-, Catharina Lens sen en fam. (buurt); Piet Ermers: overl. oudere en fam. V.d. Iieyden. 10.00 Plechtige Hoogmis voor Dora Versteegen-v. Kempen; overl. ouders Kleemans; overl. fam. Van Kempen-Lochtens; lam. Roosen- Welbers; Jan Logtens- fam. Marti nus; llendrika Martens-Michiels; Thei Arts; overl. oudere Nellen; Jo hanna Kempen; Rieky Nellen- Geerits; Arnoldus Reijnders; Ria v.d. Oord-Berge: overl. oudere Geurts; fam. Gerardus Gooren en oudere Thijssen-Geurts. 15.00 Ge dachtenisviering voor alle overlede nen van het rektoraat. Daarna Processie naar het kerkhof. Woensdag: 9.30 H. Mis in de Jozef kapel voor alle gevraagde intenties. 15.00 II. Mis voor René Buyzen en fam. Buckler-Weerdenburg. Donderdag: Allerzielen. 19.00 Avondmis voor alle overledenen van onze gemeenschap en voor overl. ouders Michiels-Versteegen en kinderen: Wilhelmu's Janssen en Johanna Vereteegen; Christina Gerrits-Asselberghs, Victor Assel- berghs en Johanna Verberkt; overl. ouders Van Es-Barends en kinderen. Vrijdag: 9.30 H. Mis t.e.v. H. Jozef, 'n abonnement waard Laten wij met Maria bidden tot God onze Vader. Dat de vele mensen die in onvrijheid leven, die vervolgd worden of onder oorlogs- of ander geweld lijden, mensen ontmoeten die hen tot steun zijn. Dat ons gebed daar toe mag bijdragenvra gen wij op Maria's voorspraak, door Christus onze Heer. Amen. O.L. Vrouw Behoude nis der Kranken bid voor ons. Door de week in de oktobermaand dage lijks na de H. Mis van S uur rozenkransgebed in de kerk van Oostrum. Bidt u met ons mee? Protestantse Kerkengemeenscha| Venray e.o. Op zondag 29 oktober zal in h( IMBO. Leunseweg 2a te Venray. d H.J.C. van Es voorgaan in de diens Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijden de dienst is er kinderopvang t wordt er kindemevendienst g houden. Jehovah Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor h bywonen van een bybeltoespra! met als thema Een rein volk ee Jehovahin de Koninkrijkszaal aar de Henri Dünantstraat 11, aanvanj 10.00 uur. Gratis toegang geen kollekte. VERNIELING Van een winkel aan de Hensenj usstraat werd, vermoedelijk d< een groep "sporters", een etal: ruit vernield. Voor de middenstan der een schadepost van 1.000,- seni DIEFSTAL UIT EN VAN AUTO'S Van een aan de Mereelosewc geparkeerde personenauto werde de vier wieldoppen ontvreenn Schade 300,-. Uit een aan de St. Cathai nastraat geparkeerde auto werd d autoradio met booster ontvreenn Door middel van forcering van hf portierelot was de dader in de aut kunnen komen. Totale schade b< draagt 1.200,-. Uit een aan de Steegse Pd weg geparkeerde pereonenaut werd eveneens de autoradio oiü vreemd. Ook hier was met gewei toegang tot de auto verkregen.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 18