Vervallen spreekuur Taakverdeling leden b. en w. PEEL EN MAAS Bedrijfswoning te Ysselsteyn Bouwvergunning aangevraagd Toegankelijkheid Begraafplaats Werkzaamheden aan Heidse- schoolweg en Boddenbroek Winkel in Patersstraat Hinderwet Hinderwet Bekend making Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Kollektekalender PEEL EN MAAS Donderdag 21 september - Pagina 14 RAADHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Telefoon 04780-23333 Correspondentieadres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Maandag t.m. vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur. De afdeling Bevolkingszaken is tevens geopend op donderdag van 15.30 tot 17.00 uur. Van deze openingstijden kan uit sluitend na telefonische afspraak worden afgeweken. Spreekuren b. en w. Burgemeester H.J.M. Defesche Maandag van 10.00 tot 11.00 uur (bestuurszaken, openbare orde en veiligheid, kermissen en markten, dorps- en wijkraden, voorlichting en inspraak, econo mische aangelegenheden, werk gelegenheid, handel en midden stand, bevordering toerisme) Wethouder J.A.A. van Oers Maandag van 10.00 tot 11.00 uur (wordt voorlopig waargenomen door de burgemeester respektie- velijk weth. Truyen). (culturele zaken, sportzaken en recreatie (deze onderwerpen worden voorlopig waargenomen door de burgemeester); onder wijs, volwassen-educatie, kinde ropvang, jeugd- en jongeren werk, accommodatiebeleid en mondiale vraagstukken (deze on derwerpen worden voorlopig waargenomen door weth. Truyen) Wethouder W.A. Claessens Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (openbare werken, verkeer en vervoer, reiniging, energiebespa ring, ruilverkaveling, eigendom men (m.u.v. verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen), agrari sche zaken en milieuzaken) Wethouder H.P.T.M. Willems Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (personeelszaken, organisatie, informatica, interne dienstverle ning, ruimtelijke ordening, volks huisvesting, bouw- en woning toezicht, welstandstoezicht, ste- debouw, verkoop bouwkavels in bestemmingsplannen en exploi tatie bestemmingsplannen. Wethouder mevr. E.M.A.A. Hoppenreys-de Loo Maandag van 10.00 tot 11.00 uur. (sociale zaken, emancipatie, samenlevingsopbouw, gezond heidszorg, culturele minderhe den, werklozenzorg, bejaarden zorg en coördinatie wel zijnsplanning) Wethouder J.H.M.O. Truyen Donderdag van 09.00 tot 10.00 uur. (financiën, belastingen, grondbe drijf (m.u.v. exploitatie bestem mingsplannen), gemeentegaran ties) A.s. maandag 25 september ver valt het spreekuur van de burge meester. In verband met de benoeming van de heer J. Truyen tot vijfde wet houder heeft het college de navol gende besluiten genomen: 1. Portefeuilleverdeling De portefeuilleverdeling tussen de collegeleden wordt als volgt "herkaveld": a. Financiën, belastingen, grond bedrijf en gemeentegaranties gaan over van de burge meester naar weth. Truyen. b. De waarneming van de porte feuille van weth. Van Oers ge schiedt door de burgemeester, voor wat betreft de onderdelen Cultuur. Sport en Recreatie en door weth. Truyen voor wat be treft de onderdelen Onderwijs, Volwassen-educatie, Kinderop vang. .Jeugd- en Jongeren werk en Accommodatiebeleid. c. Het onderdeel Mondiaal Be leid wordt overgeheveld van de portefeuille van weth. Hoppen- reys naar de portefeuille van weth. Truyen. d. De onderlinge vervanging van de portefeuillehouders luidt als volgt: De burgemeester wordt, bij af wezigheid van weth. Van Oers, vervangen door weth. Claessens: weth. Claessens wordt vervan gen door weth. Willems; weth. Willems wordt vervan gen door weth. Claessens; weth. Hoppenreys wordt ver vangen door de burgemeester voor wat betreft het onderdeel Sociale Zaken en door weth. Truyen voor wat betreft het onderdeel Maatschappelijke Zorg en Sociaal-Cultureel Werk; weth. Truyen wordt vervangen door de burgemeester. Opm.: In de door de burge meester resp. weth. Truyen waargenomen onderdelen van de portefeuille van weth. Van Oers worden zij vervangen door weth. Hoppenreys. 2. Vervanging van de burgemeester De volgorde van plaatsvervan ging, van de burgemeester door een wethouder luidt als volgt: 1. weth. Van Oers (loco- burgemeester) 2. weth. Claessens (2e loco) 3. weth. Willems (3e loco) 4. weth. Hoppenreys (4e loco) 5. weth. Truyen (5e loco). Spreekuren collegeleden Wethouder Truyen zal voorlopig op donderdag, van 09.00 tot 10.00 uur spreekuur houden, in gaande 21 september a.s. De spreekuren van de overige colle geleden blijven ongewijzigd. 4. Wijziging voorzitterschap com missies FinEcZa en Onderwijs (waarnemend) Het voorzitterschap van de com missie FinEcZa gaat m.i.v. 1 okto ber a.s. over naar weth. Truyen. De warneming van het voorzit terschap van de commissie On derwijs c.a. gaat eveneens per die datum over naar weth. Truyen. uw weekblad Bij burgemeester en wethouders is ingediend een aanvrage om ver gunning voor het bouwen van een bedrijfswoning op het perceel Ge- zellenbaan 7 te Ysselsteyn door de heer H. Maessen. De bouwplaats is gelegen binnen het gebied van een zone als bedoeld in artikel 88, onder f, van de Wet Geluidhinder. Volgens een in gesteld akoestisch onderzoek zal de geluidsbelasting op de gevels van de te bouwen woning maximaal 59 dB (A) bedragen, zodat niet gebleven wordt binnen de ingevolge artikel 94. lid 2. van de Wet Geluidhinder in acht te nemen hoogst toelaatbare waarden van 50 dB (A). Nu de gemeenteraad in de verga dering van 29 augustus 1989 heeft verklaard, dat de berekende hogere waarden tot maximaal 59 dB (A) aanvaardbaar zijn. zyn burg meester en wethouders voorne mens de heer H. Maessen gevraagde vergunning met toepas sing van de door Gedeputeerde Sta ten by brief van 11 november 1986 afgegeven algemene verklaring van geen bezwaar te verlenen. Alvorens daartoe over te gaan. ligt het bouwplan met ingang van 22 september 1989 gedurende één maand voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woning toezicht, kamer 310 van het ge meentehuis (van 09.00 tot 12.00). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren bij burge meester en wethouders worden in-J gediend. De burgemeester van Ven ray, mr. H.J.M. Defesche Artikel 18a van de Wet R.O. Burgemeester en wethouders van. Venray zijn voornemens om op grond van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan ten be hoeve van de navolgende bouw plannen: het bouwen van een tuinhuis je/volière aan de Akelei 27 te Ven ray, t.n.v. J.J.C. Thomassen; het bouwen van een carport aan de Groeneweg 1 te Heide, t.n.v. J.J.H. Gielens; het bouwen van een carport aan de Groeneweg 3 te Heide, t.n.v. J.P.G. Gielens. De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 22 september 1989 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de onderafdeling bouw- en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche Op de Algemene Begraafplaats Boschhuizen zullen van donder dagmorgen 28 september tot ca. 6 oktober aanstaande enkele we gen/weggedeelten een noodzakelij ke opknapbeurt ondergaan. Dit betekent dat rouw- en andere auto's niet van die wegen gebruik kunnen maken. In een aantal geval len kan afscheid dan ook niet by de laatste rustplaats worden genomen en nopen de omstandigheden dat dit in de aula van de begraafplaats gebeurt. Wij zyn ons ervan bewust hier mee inbreuk te plegen op begrafe nissen in deze periode. Alles zal echter in het werk worden gesteld om de werkzaamheden zo vlot mo gelijk af te ronden. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer A. van de Oete- laar (doorkiesnummer 04780-23430. Op donderdag 28 september aan staande zullen de Heidseschoolweg en het gedeelte van Boddenbroek, tussen de Hogeweg en de Meerlose- weg gelegen, in verband met verbe teringswerkzaamheden voor het verkeer worden afgesloten. Deze af sluiting duurt tot 6 oktober a.s., of zoveel langer of korter als in ver band met de werkzaamheden mo gelijk dan wel noodzakelijk is. Door slechte weersomstandigheden kan het werk namelijk vertraging oplo pen. Een omleidingsroute zal, voor zover nodig, worden aangegeven. Voor aanwonenden geldt er een ontheftings regeling. Bij burgemeester en wethouders is ingekomen een verzoek van Frans Lemmers Woninginrichting, Grotestraat 41 te Venray om in het pand Patersstraat 31 een woningin richtingszaak te mogen vestigen, voornamelijk afgestemd op slaap kamermeubelen en bedtextiel. Het verzoek wykt af van het bestemmingsplan Centrum. Mede werking aan het verzoek is in be ginsel mogelijk via toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening. Het verzoek ligt met ingang van 25 september 1989 gedurende veer tien dagen voor eenieder ter inzage op de afdeling VRDM, kamer 310 van het raadhuis (van 09.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termyn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wethou ders worden ingediend. De burgemeester van Venray. mr. H.J.M. Defesche Kennisgeving bekendmaking Ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij van plan zijn om de aanvraag voor een hinderwetvergunning van J. Jacobs, Lollebeekweg 9 te Casten ray, voor het ex art, 6a uit- breiden/wyzigen van een varkens fokkerij, gelegen aan de Lollebeekweg 9 te Castenray; P. van Zutphen. Zwartwater 2 te Vredepeel. voor het ex art 6a uit breiden/wijzigen van een varkens- fokkery, gelegen aan Zwartwater 2 te Vredepeel positief te beschikken onder het stellen van voorwaarden. De ontwerp-beschikking en bijbe horende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309. Raadhuis straat 1 te Venray, elke werkdag van 9.00-12.00 uur worden ingezien tot 6 oktober 1989. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur, na telefonische afspraak. Tbt bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Venray, Daarby kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die bezwaar maakt niet be kend te maken. De aanvrager en degenen die be zwaar hebben gemaakt naar aanlei ding van de aanvraag en degenen die aan kunnen tonen dat zijn niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen. kunnen bezwaar maken te gen de ontwerp beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens deze, het hoofd van de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.F.J.M. Frencken Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Ven ray, maken bekend dat bij hen een aanvraag is ingediend voor een hinderwetvergunning van: Timmerfabriek Venray v.o.f.. Energieweg 20 te Venray voor het ex" art. 6a uitbreiden/wijzigen van een inrichting voor machinale houtbewerking, gelegen aan de Energieweg 20 te Venray; Maatschap Voermans, Meerlo- seweg 18 te Oirlo.voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een var kensfokkerij en -mestery, gelegen aan de Meerloseweg 18 te Oirlo; Maatschap Pijnenborg, Tim- mermannsweg 120 te Ysselsteyn voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzi gen van een rundvee- en pluimvee houderij, gelegen aan de Timmer- mannsweg 120 te Ysselsteyn: S. Nijssen, Puttenweg 56 te Ys selsteyn voor het ex art. 6a uitbrei den /wijzigen van een champignon- kwekerij. waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamen lijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Steegse Peelweg (ong) te Ysselsteyn. De aanvraag en de bijbehorende stukken kunnen op het raadhuis, kamer 309. Raadhuisstraat 1 te Ven ray elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur worden ingezien tot 22 oktober 1989. Tbt deze datum kunnen de stuk ken ook worden ingezien op elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur na telefonische afspraak. Tot bovengenoemde datum kun nen gemotiveerde bezwaren schrif telijk worden ingediend by burgemeester en wethouders van Venray. Daarbij kan worden ver zocht de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift in dient niet bekend te maken. Als daar telefonisch om wordt verzocht (afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieube heer). kunnen tot één week voor bo: vengenoemde datum bezwaren ook mondeling worden gemaakt, waar bij over de aanvraag kan worden gesproken met de gemeente, de aanvrager en eventuele overige aan wezigen. Alleen degenen die bezwaar heb ben gemaakt naar aanleiding van de aanvraag en degenen, die kun nen aantonen dat zij niet (tijdig) in staat zijn geweest dit te doen, kun nen tijdens de verdere procedure bezwaar maken tegen de ontwerp beschikking en/of beroep indienen tegen de uiteindelijke beschikking. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling volks huisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer, ir. G.J.F.M. Frencken De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het be paalde in artikel 19, eerste lid, van de Grondwaterwet bekend, dat ter sekretarie van hun gemeente, vanaf 25 september 1989 gedurende een maand voor een ieder ter inzage wordt gelegd een aanvraag van Rank Xerox Manufacturing (Neder land) B.V., Maasheseweg 89 te Ven ray. d.d. 13 juli 1989 met bijbehorende bescheiden, tot verle ning van een vergunning als be doeld in artikel 14, eerste lid, van de Grondwatex-wet voor het onttrek ken van water aan de bodem met als doel de verontreiniging van het ondiepe grondwater te bestryden. Gedurende de termyn van ter in zageligging kan een ieder schrifte lijk bezwaren indien tegen het verlenen van de vergunning by Burgemeester en Wethouders van de gemeente, binnen welke het on- roeren goed waarop de bezwaren betrekking hebben, is gelegen. Op 26 oktober 1989 te 10.30 uur, zal ter sekretarie van de gemeente Venray een openbare zitting wor den gehouden tijdens welke - een ieder, die gedurende de ter mijn van ter inzageligging bezwa ren heeft ingediend tegen het verlenen van de vergunning, in persoon of bij gemachtigde, de in gediende bezwaren mondeling kan toelichten; - degenen, die geen bezwaren heb ben ingediend, mondeling van hun gevoelen omtrent de aan vraag kunnen doen blijken. Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, sekretaris Grotestraat 68 - Venray - Tel. 04780-82727 Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 12 september 1989 voor de on derstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. Zij die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kun nen op grond van de wet AROB daartegen by het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrft in dienen en wel binnen dertig dagen na bovengenoemde datum. het oprichten van een woning met garage aan de Kempkensberg 32 te Ysselsteyn. tn.v. W.H.J. Claessens; het uitbreiden van een wo ning aan de Asselberghstraat 5 te Oostrum. tn.v. F.W. Peeters; het bouwen van een overkap ping aan Lovinckplein 6 te Ys selsteyn, tn.v. Gebr. Keijsers b.v.; het bouwen van een garage aan Christoffelkmid 58 te Venray. tn.v. SJ. Janssen; het bouwen van een loods aan de Breevennenweg 3 te Leunen, tn.v. L.J.M. van Vegchel; het bouwen van een open loods aan de Deumeseweg 75 te Heide.H.H.A.M. Bovee; het veranderen van een deur- piii aan de Merseloseweg 5 te Ven ray, tn.v. Bestuur Rabo-Bank Venray; het bouwen van en carport aan de Overloonseweg 83 te Venray, tn.v. P.G.M. van de Hoogenhof; het bouwen van een tuinhuis je aan de Luitstraat 31 te Venray, t.n.v. mevr. W.P. van de Aa-Felen; het bouwen van een tuinhuis je aan de Kruisstraat 38 te Venray, tn.v. J.M.H. Gielens; het plaatsen van een honden- ren aan de Bingelkruid 54 te Ven ray, tn.v. P.J.G. v.d. Markt; het verbouwen van een bakke rij aan de Grotestraat 36 te Venray, tn.v. Gebr. Claessens; het bouwen van een tuinhuis je aan de Klarinetsti~aat 30 te Ven ray. tn.v. J.A.G. van Rossum; het bouwen van een tuinhuis je aan de Pol kast raat 1 te Venray, t.n.v. M.P.A.M. vari'Hémert; het bouwen van een tuinhuis je aan de Bachstraat 4 te Venray, tn.v. E.J.J.M. Kimman; het uitbreiden van een wo ning aan de Hoeveweg 8 te Venray, tn.v. G.M.J. Oudenhoven; het bouwen van een fietsen hok en berging aan Spai*veld 7 te Leunen, tn.v. A.G.M. Litjens; het aanbouwen van een ber ging aan de Vullingsstraat 38 te Leunen, tn.v. J.G. Jenniskens; het bouwen van een caiport aan de Van Megenstraat 1 te Leu nen, tn.v. J.L. Jacobs; het bouwen van een berging aan Klaproos 31 te Venray, tn.v. J.A.G. Camps; het bouwen van een berging aan Klaproos 29 te Venray, t.n.v. J.H.M. Thyssen; het bouwen van een berging volière aan de Landweertweg 20 te Venray, tn.v. G.P.M. Goumans; het bouwen van een tuinhuis je aan De Leng 2 te Oirlo. tn.v. PW. Vogelsangs. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray zijn voornemens aan de na volgende bouwaanvragen medewer king te verlenen. het bouwen van een woning met garage aan de Andeslaan te Venray, tn.v. H. van Hinten, Vlies laan 186 te Oosterhout De op de bouwaanvrage(n) betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 22 september 1989 ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage by de onderafdeling bouw- en woningtoezicht, kamer 310 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders wor den ingediend. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche 18 t/m 24 sept.: Prinses Beatrix Fonds (landelijke aktie). 25 sept, t/m 1 okt.: Nierstichting Nederland (landelyke aktie). Alleen voor deze akties is een kol- lektevergunning verleend. Koliek teren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 14