HWHImb HEEL VEEL MODE VOOR HALVE PRIJS «Jü® HOERA GESLAAGD EMOFRA „valfcum" Opruiming bij KORTINGEN TOT 50% Geert Cox Broer en zus aangehouden voor brandstichting Jaarmarkt in Venray J. van den Beuken Gezondheidscentrum Landweert gaat over tot basisverbreding Raadsvergadering Vierlingsbeek BROEKEN DUUR? KOM NOU!! Autohandel mag blijven STOMERIJ Maar een groep Duitse jongeren zomercollectie Ico rting EXCLUSIEVE Dames McxJe jMIhi PEEL EN MAAS Donderdag 6 juli - Pagina 7 GROTESTRAAT 93 VENRAY. TEL. 04780-81214. De allerbeste kwaliteiten voor dames en heren met 't Bömke, de onderscheiding van de wijk Landweert voor verdienste lijke wijkbewoners, is dit jaar toege kend aan Geert Cpx. In hem eert het bestuur van de Wijkvereniging Landweert de vrijwilligers, die in het wijkwerk aktief zijn. "Geert Cox is er altijd maar staat nooit voor aan", zei voorzitter Twan Hendrix zaterdagavond bij de uitreiking van 't Bömke. Geert Cox is al jaren, va naf het begin van de wijk aktief bij alle aktiviteiten in Landweert. Het afsteken van vuurwerk nabij de overstortvijver in Leunen leidde ertoe dat de politie al vrij snel de daders van de brandstichting in de voormalige moskee aan de Beuken laan, tot oplossing kon brengen. Bij het afsteken van vuurwerk hield de politie twee inwoners aan, van 21 en 14 jaar. Tijdens het ver hoor, dat volgde op de aanhouding, vertelde de oudste dat hij betrok ken was geweest bij de brandstich ting, maar dat hij dat niet alleen had gedaan maar met hulp van zijn 19-jarige zuster. Het tweetal kon geen verklaring géven over eventu- èle redenen. Men neemt aan dat het uit pure baldadigheid is gebeurd. Ze waren, zo verklaarden ze, wel geschrokken van de omvang van het vuur, direkt na het aansteken. Ze hadden op een afstand wel de vuurzee kunnen waarnemen. Ze hadden als het ware tussen de kijk- lustigen gestaan. Formeel is het tweetal aansprake lijk gesteld. Na eerst ingesloten te zijn geweest, zijn ze later, onder aanzegging dat proces verbaal wordt opgemaakt, huiswaarts ge zonden. De jongste van het tweetal, die by het afsteken van het vuurwerk be trapt werd, is niet betrokken ge weest bij de brandstichting. Wie nu, na alle perikelen over de markt op maandagmorgen of maandagmiddag, denkt dat de marktmensen en de Venrayse win keliers het samen niet goed kun nen vinden, die heeft het mis. Op maandag 17 juli, van 9.00 tot 16.00 uur is in Venray weer de jaarmarkt. Dit jaar wordt die georganiseerd I door de gemeente, de marktmen- sen èn de winkeliers. Een jaar- J markt met zeer veel nevenaktivi- j teiten voor groot en klein. Vooral voor de kinderen zijn er veel gratis attrakties, zoals 'n gratis luchtkus sen, gratis suikerspin, gratis pony rijden, 'n goochelaar met clowne rie, Cupido's poppenkast en een grote kindermarkt. Zo'n 30 standwerkers zullen in de Grotestiaat een standwerkerskon- kours verzorgen, terwijl ook de Gro te Markt en De Bleek bij de jaar markt betrokken worden. Muzikaal zal de jaannarkt opge luisterd worden door de Migra's, be kend van radio en t.v. en het hier in de regio bekende orkest de Toedoms. En. net zoals in andere jaren, zal Mister X weer voor de nodige kor tingen zorgen. Hij zal voor maar liefst 2.500,- aan waardebonnen uitdelen. Boekhandel van den Munckhof is ook 's maandags de gehele dag geopend Voor: herfst- en winterprei- planten, tevens alle soorten koolplanten, ook grote partijen, kunt U terecht bij PLANTENKWEKERIJ Krekelkamp 3 Wanssum Telefoon 04784-1629 AUTO BIJ STARTEN IN BRAND Op het moment dat de bestuurster van een Citroen BX in de garage, bij 'n bungalow in Bieze- venneke wilde starten, sloegen de vlammen uit het dashboard. Het ge lukte de bestuurster niet meer de auto uit de garage te rijden. De in rekordtijd aanwezige brandweer ge lukte het de bungalow te behouden, weliswaar met rookschade. De gara ge en de auto zijn kompleet uit gebrand. De bewoners moesten elders on derdak zoeken. Salvace kwam di rekt in aktie voor-het weer bewoon baar maken van de bungalow. Als oorzaak wordt kortsluiting aange nomen. De schade die vele tiendui zenden guldens bedraagt, wordt door de verzekering gedekt. BRAND IN LEEGSTAAND KIPPENHOK Waarschijnlijk fs kortsluiting oorzaak geweest dat maandagavond rond -21.30 uur brand ontstond in een leegstaand kippenhok aan de Beekweg. Dankzij de tijdige ontdek king en de snelle inzet van de brandweer kon uitbreiding worden voorkomen en brandde slechts een gedeelte van het kippenhok uit Hoe groot de schade is kon ons niet worden medegedeeld. WEER GEDOOD REE VERDWENEN Op vrijwel dezelfde plaats waar enkele weken geleden een reegeit werd doodgereden, sneuvelde maandagavond opnieuw een over stekende reegeit. Dat ongeval vond op de Beekweg plaats. Deze keer was de chauffeur een 24-jarige in woner van de Rips. Vorige keer walde de gemeentelij ke kantonnier de gedode reegeit op halen, doch het dier was bij terugkeer niet meer te vinden. Ook deze keer liet de uit de Rips afkomstige bestuurder de dode ree geit liggen en deed aangifte bij de politie. Tben deze op de plek arri veerde. met de bestuurder, was ook dat kadaver verdwenen. Ook de zoekaktie dinsdagmorgen leverde geen resultaat op. CS' 5 CAR.WANS INGEBROKEN In 5 caravans, die op een bedrijf aan de Blakterweg waren gestald, bleek te zijn ingebroken. Uit de ca ravans zijn veel spullen ontvreemd. WASGOED VAN DE WASLIJN GEHAALD Uit een tuin van een woning aan de Molenklef verdween-'al het te drogen hangende wasgoed, waaron der 8 badlakens, bedovertrekken, overhemden, damesslips, zakdoe ken en b.h.'s. Of de dader op de hoogte was van de maten, weet men niet, Of het hier alleen maar om een vandalenstreek gaat is niet be kend. Een zoekaktie in de buurt heeft geen resultaat opgeleverd. \rERKOOPSTER NOG NET NIET SNEL GENOEG Een verkoopster van een textiel zaak zag dat een jongeman een T- shirt wegnam en er zonder te beta len vandoor ging op zijn fiets. Ze rende de jongeman nog achterna maar die was sneller. Wel kon zij aan de politie een goed signalement doorgeven. "Het Gezondheidscentrum Land weert zal wellicht blijven opereren alleen voor de wyk Landweert, maar met een uitbreiding van sa menwerkende disciplines, zoals verloskundige en logopedie. Deze versteviging van het draagvlak zal het gezondheidscentrum nog meer karakter geven." Aldus staat te le zen in het uitvoerige jaarverslag van dit centrum. Het bijzondere van dit verslag over 1988 is, dat het tevens dient als werkplan, dat met name is gericht op voorgenomen aktiviteiten en projekten, die voort vloeien uit het karakter en de doelstellingen van het samenwer kingsverband. Volgens het jaarverslag/werkplan komt de tweede huisarts in ieder geval in Landweert. Er zal alleen nog wat tijd mee gemoeid zijn. In dit verband wordt gesteld, dat hier- by' de voorkeur uitgaat naar een vrouwelyke kandidaat. Het Gezond heidscentrum Landweert blijft een duidelyke positie innemen als opleidingsplaats o.a. voor centrum assistentes, maatschappelijk wer kenden en huisartsen. Wat betreft het laatste is gekozen om aanslui ting te zoeken by de beroepsoplei ding voor huisartsen. ENKELE CIJFERS Het aantal bij de huisarts inge schreven patiënten groeide in 1988 naar 2004, waarvan 1288 zieken fonds- en 716 partikulier verzeker den. Er wordt een jaarlijkse groei gekonstateerd van 150 tot 200 pa tiënten. In dit verband is het inte ressant te weten, dat de Normprak- tyk Gezondheidszorg 2050 patiën ten bedraagt. Op 1 januari 1989 be droeg het aantal wijkbewoners 3322, waarvan 35% is ingeschreven by de huisarts. De positieverstevi ging van het Gezondheidscentrum wordt toegeschreven aan een toene mend vertrouwd raken met het ge presenteerde samenwerkings model. In het jaarverslag wordt uiteraard ook de nodige aandacht besteed aan de andere disciplines zoals maatschappelyk werk, fysiothera pie, wijkverpleging en centrum assistentes. Opvallend is, dat bij de sektie maatschappelijk werk het aantal kontakten met en over patiënten, evenals het absolute aantal kliën- ten, toeneemt. Het aantal kliënten uit de wyk Landweert, dat door kol lega's op de Clockert wordt gehol pen, blyft ook aanzienlyk. Een en ander lykt aanleiding om de deta chering van het maatschappelijk werk weer eens te bezien. Uit het financieel verslag blijkt, dat het exploitatietekort over 1988 circa 2.000,- lager was dan be groot, De opbrengsten lagen 25.000- hoger en de kosten 23.000,-- hoger dan de begroting. Het nadelig resultaat van rond 29.000- zal gedekt kunnen wor den uit de bydrage van de Zieken fondsraad. Het verslag besluit met de vermel ding, dat bij onveranderd beleid de huidige regelingen met het mi nisterie van WV.C. en de Zieken fondsraad voldoende soulaas bieden om een verantwoorde ex ploitatie mogelijk te maken. In geval van aankoop en verbou wing van het naastliggende pand zullen nieuwe afspraken moeten worden gemaakt met de subsidië rende instelling en de gemeente Venray. In de. aandelykse raadsvërgade-, ring van de gemeente Vierlings beek werden de volgende besluiten genomen. Aankoop van grond voor ont sluiting van "De Witteberg" te Groeningen van de heer Gerrits. In dit kerkdorp kan weer gewerkt wor den aan het bestemmingsplan waardoor mogelyk weer enkele bouwkavels kunnen worden ge- kreëerd. Enkele technische voorzienin gen kunnen worden aangebracht aan de basisschool te Maashees. Daarvoor stelde de raad een bedrag van 10.305- ter beschikking. Voor het bouwrijp maken le fase van het bedryven terrein stel de de raad zonder veel woorden een bedrag beschikbaar van 216.436- De restkapaciteit van het plan Groeningsveld is als volgt geraamd, 4 bejaardenwoningen, 14. eenge zinswoningen, 14 premie-A koop woningen, 8 kleine eenheden (HAT) en 17 vrije sektor woningen. De prijs van de bouwkavels werden vastgesteld op 13.495- per kavel voor eengezins-huurwoningen en bejaardenwoningen, 8.505- per kavel voor HAT-woningen en de uit- gifteprys van premie- en vrije sek tor woningen werd bepaald op 19.500,- resp. 90- per m2. De raad had geen moeite met de vaststelling van de huurovereen komst ten behoeve van het gebouw aan de Stichting Peuterspeelzaal te Overloon. TUNNELBEDRIJF De gebr. Walraven en de heer C. de Kroon hebben plannen gepre senteerd voor de oprichting van een zg. tunnelbedrijf. In dat tunnel- bedrijf wordt mest voorbewerkt tot doorgroeide kompost ten behoeve van de champignonteelt. Aanvanke lijk wilde die firma dat tunnelbe- dryf bouwen aan de Oploseweg in de voormalige steenfabriek. Maar die plannen konden daar niet ge realiseerd worden omdat die loka- tie gelegen is binnen de afstand van 500 meter van een bosgebied. Nu wil de firma die plannen aan de Rondweg realiseren en daar gel den geen belemmeringen. Wel zal dat bedryf hinderwetsplichtig zijn maar nu al zal dat bedrijf, als eerste in Nederland, ammoniakfilters aanbrengen waardoor de uitstoot van ammoniak beduidend lager zal zijn. PKV vroeg uitstel aan het col lege om meer informatie maar daar voelde en het college en de rest van de raad niets voor omdat ze alle ver trouwen in de te stellen voorwaar den hadden. De weg is zeker geschikt voor af- en aanvoer, en zal niet extra behoe ven te worden verzwaard. PELSDIERENBEDRIJF De PK fraktie en de heer Stortel- der bleken uiteindelijk tegen het voorstel te zyn om medewerking te verlenen voor de vestiging van een pelsdierenbedrijf in Vortum- Mullem. De rest van de raad volgde het voorstel. Het gaat weliswaar om de uitbreiding van een bestaand be drijf nu de zoon de fokkery zal gaan voortzetten en in dat bedryf een broodwinning ziet. Trouwens de raad kan dit niet te genhouden omdat de wetgever nog steeds die fokkerijen niet verboden heeft. RIJKSWEG 73 Er waren tegen de tracering van Rijksweg 73, gelegen binnen de ge meente Vierlingsbeek, een 21-tal bezwaarschriften ingediend door diverse personen en organisaties. De enige waarvan het ingediende bezwaar gegrond werd verklaard was het bezwaar van het O.L. Vrou we Gilde van Holthees. Het gilde zal alle medewerking krijgen. Mogerlijk moet een kogel vanger worden aangebracht. PK franktie maakte zich zorgen, eerst over de aanslag op het milieu door de ruilverkaveling. Nu gaat niet alleen prachtig natuurschoon verloren, maar ook goede land bouwgronden. Om hogere ekono- mische belangen moeten de belangen van het milieu wijken. De fraktie was wel van oordeel dat de aansluiting van de Ryksweg Boxmeer-Ven ray een noodzaak is. Wethouder Litjens dacht daar toch een beetje anders over. Bij de aanleg van Ryksweg 73 is de in breng van de gemeente nihil. De tracé-keuze was bovendien al lang bekend. De natuur zal zich wel de gelijk herstellen terwijl ook de das- senburchten de aandacht krijgen bij de aanleg. Of er geluidsarm as falt zal worden gebruikt is nog niet zeker. Twee reklamanten werden ge- deel telyk tevreden gesteld terwijl, zover mogelyk, naar de verlangens van de reklamanten tegemoet zal worden gekomen. AANKOOP GROND MAASHEES Veel woorden hadden de woord voerders van de verschillende raadsfrakties nodig, eei-dat het voorstel tot aan- en verkoop van grond, gelegen te Maashees, er door kwam. Wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd wilde een pachter zijn pachtgrond aan de gemeente teruggeven. De heer De Ruyter kon die grond gebruiken om deze aan zijn eigendom toe te voegen. Omdat de gemeente graag pachtvrye grond aan belanghebbende ver koopt waren er onderhandelingen gevoerd. Het CDA vond het een goe de zaak. De PK echter stelde, dat geen gemeentelyk belang met die verkoop gediend was, terwyl een gedeelte van de Maaskantse fraktie ook niet voor de verkoop was. Maar de stemming bepaalde, dat er 8 raadsleden voor verkoop waren en 5 tegen. BOUWSTOP OVERLOON Het is het college gelukt Gedepu- Aan het Instituut voor Middel baar Beroepsonderwijs te Venray slaagden voor: MEAO: Renate Boom, Venray: Mark Coppis, Overloon: Anita Franssen. Venray; Paul Jansen, Venray; Je roen Reiniers, Venray; Anita Thie- len, Oostrum, Annemiek van de Weem, Overloon: Olga Jenniskens. Leunen; Hans Bloemen. Venray: Guus Brugman, Venray: Marielle Geurts, Oirlo: Rob Kunkeler. Ven ray; Matheu Litjens. Maashees; Frank Timmermans. Venray: Ma- non Vullings. Venray; Sandie Ba ken. Leunen; Marcel Engels. Oirlo; Twan Fleurkens. Cas'enray; Loes Hartong, Venray; Twaï van Meyel, Wanssum; Sandra Pel. ^,r, Venray; Manuele Smits, Vierling "Leek; Ka rin Stappers, Overloon; larc Ver meulen, Maashees; Jero n Her mans, Venray; Mare Reijnc ^rs. Ca- tenray; Anja Willems. Venra Jovi- ta Arts, Venray: Pepy'n Fried*, ichs, Venray; Saskia Hoedemaekers, Ven ray; Jeanette Hofsink, Venray;'lis van den Hoogenhof, Oostrum: 'a-' bry Kipperman, Venray; Angeliq e Peeters, Venrav: Bart Poels. Venra. Birsen Bebek. Venray; Mirandi Fleurkens, Castenray; Marielle Gou- mans, Venray; Silvia Hermsen, Ven ray; Lisette ter Horst, Venray; Inge Peeters, Venray; Karin Verhoeven. Ysselsteyn; Sabine Vroon. Overloon; Marielle Weijs, Leunen. MDGO-VZ: Ilse Arts. Vredepeel; Pa- ricia Comelissen, Overloon-. Mariet Emonts, Leunen; Jolanda Frater man, Venray; Angeli Philipsen, Leunen; Nancy Verkoyen, Wans sum; Marga Vervuurt, Leunen; Hen- ny van Well, Heide; Yvon Driessen, Venray; Nicole Linders, Castenray: Gerdy Maas, Heide; Ellen Nellissen, Castenray; Josina van Ooi, Leunen; Wilma van Ooi, Leunen; Yvonne Reintjes, Veulen: Jeanny Stevens, Venray; Mariette Vermeulen. Venray. MDGO-AW (Semi-) Residentieel werk: Nicole Avramidis. Venray; Mariska van Gellecom. Venray: In- grid Kruize, Venray: Karin Teunis- sen, Overloon; Nanda Beijer, Ven ray; Brigitte van Bergen, Venray: Di ana Cremers, Venray: Ingrid Flin- senberg, Oirlo; Monique Janssen. Leunen; Katinga Kersten. Vierlings beek; Nancy Pluym, Venray. MDGO AW Cultureel werk: Antoi- net Dokter, Venrav, Pauline van der Meer. Venray, Wilma van de Ven. Venray. Henriette Vermeulen, Venray. Eenjarige INTAS: Rianne Direks, Leunen: Esther Janssen. Venray; Diana Kuenen, Leunen; Seliman Leijssen, Oostrum, Auke Poels, Oostrum; Manon Robberegt, Ven ray; Paula Stunnenberg, Venray. Tweejarige INTAS: Heidi Achten, Oostrum: Natalie Basten. Leunen; Sandra Clephas, Venray: Ast rid Joosten. Oirlo; Monique Klabbers, Venray: Angelique Maessen, Ven ray. Sandra de Neef, Oirlo. Aan de Biologische School te Horst slaagden voor liet diploma L.L.O.: Michel Arts. Venray: Rowena Nooy- en, Venray-, Peter Poels, Venray; John van den Aker, Leunen; Mare Heesen, Leunen; Mark Hermans. Leunen: Stefan Rongen. Leunen: Andre Verstappen, Oirlo. Aan het Boschveldcollege te Venray slaagden voor het eindexa men 2e periode: Atheneum 6-A: Jeroen van Beek, Venray: Tonnie Coeneu, Horst: Maaike Hendriks, Venray: Melanie Hendrix. Horst; Pieter Kuijpers, Overloon; Crool Schaeffers, Venray. Atheneum 6-B: Remko van Kam pen Venray. HAVO: Esther van Deelen, Broek huizen: Arlette ran Driel, Venray; Antonie Evers, Meerlo; Monja Gie- lens, Venray; Michel Groffen, Ven ray; Inge Janssen. Venray: Arto Karacoban. Venray: Eugene Key- sers, Horst: Diana Palmen. Broek huizen; Monique Versleijen, Meterik; Miranda Vogelzangs, Mel- derslo. Aan de Katholieke Universi teit. subfaculteit tandheelkunde, slaagde met de extra vermelding "met genoegen" als tandarts-. Astrid Schoonderbeek, Pr. Bernhardstraat 5 te Venray. Ger Voerman uit Leunen slaagde te Driebergen voor de oplei ding supermarktmanager. Fried Didden slaagde aan de Universiteit van Maastricht als le raar le graads Verpleegkunde. Aan de Universiteit te Amster dam slaagde voor het doctoraal let teren Wilma van den Bereken uit Venray. teerde Staten van Brabant te over tuigen van de noodzaak om in Overloon blijvend te kunnen bou wen. Van het beschikbare kontin- gent zal 41% in Overloon moeten worden gebouwd. Het streekplan spreekt van de komende jaren tot 1994 een bouwmogelijkheid in de gemeente van 428 woningen en dat betekent voor Overloon 159 wo ningen. In het plan VIassert zijn nog bouwmogelijkheden voor 80 wo ningen en derhalve moet worden gezocht naar andere mogelijkhe den. Daar wordt nu naarstig naar gezocht, maar de eerste jaren zyn er dus nog mogelijkheden. Voor dit jaar zouder er mogelijkheden voor de bouw van 6 woningen in Over loon zijn. LANDSCHAPMUSEUM Het college zal alle medewerking geven aan een haalbaarheidsonder zoek voor de stichting van een In ternationaal Landschapsmuseum in Overloon. Overloon, Vierlingsbeekseweg 18 Telefoon 04788-1434 Maasbree, Dorpstraat 93 Telefoon 04765-3395 Heythuysen, Telefoon 04749-3866 De autohandel van dhr. Derks aan de Merseloseweg mag blijven. Het college van b. en w. heeft de bezwa ren, die dhr. Derks had tegen het moeten verwijderen ran zijn be dryf. gegrond verklaard. B. en w. hadden eerder dhr. Derks gesommeerd om zijn bedryvigheid te beëindigen. Dhr. Derks, die altijd aan de Merseloseweg gevestigd is geweest, protesteerde hiertegen. Weliswaar is hij met 'n groot deel van zyn bedryvigheid verhuisd ge weest naar De Hulst, maar zyn auto handel is nooit weggeweest van de Merseloseweg. In 1973. toen het bestem mingsplan Makwater van kracht ging, mocht dhr. Derks zijn auto handel bl(jven uitvoeren. Op dit verworven recht beriep dhr. Derks zich nu. Hij kon ook bewyzen dat zyn autohandel daar sindsdien kontinu in bedryf is geweest. Hier door kan b. en w. niets anders doen dan de autohandel gedogen. Het is wel zo dat uitbreiding van de auto handel niet mogelyk is. DIEFSTAL VAN JAS Een inwoner van Venray deed aangifte van diefstal van zyn jas in een uitgaanscentrum in Leunen. De dader moet hebben bemerkt dat hij een niet hem toebehorende jas heeft meegenomen want in die jas zat het rijbewys van de benadeelde. \Veltumse Kleffen 58a - Tel 84257 Poststraai 6 Tel 82025 venray ln tegenstelling tot de' voorgaan de 25 jaren zal er dit jaar maareen groep Duitse jongeren van de deel staat Baden Wurtemberg op hel Duitse kerkhof komen in het kader van de aktie "Verzoening over de Graven heen. werken aan de Vrede". Sinds de ziekte en invaliditeit van Peter Müller, is voor hem nog geen vervanging gevonden en verlopen de voorbereidingen voor de inzet van deze uit de omgeving van Ulm komende jongeren, zeer stroef. Pe ter Müller. die reeds maanden van tevoren alle voorbereidingen deed voor die inzet, kan helaas met het van hem bekende idealisme, dit niet meer voortzetten. Aanvanke- lyk zouden er dit jaar ook twee groepen komen, maar mede door gebrek aan leiding heeft de eerste groep zich teruggetrokken. De an dere groep zal van 24 juli tot 9 au gustus, hun werk aan de verfraai ing van dit soldatenkerkhof, op zich nemen. Wel zal die groep ook de traditionele ontmoetingen met de families in Ysselsteyn en de ont moeting in Merselo voortzetten. Maar de programma's zyn anders dan andere jaren. Zo zal de groep geen gebruik maken van de diensten van de koks van de Bun- deswehr uit Budel. Het is ook nog niet bekend wanneer deze groep door burgemeester Defesehe zal worden ontvangen. Het staat in ie der geval vast dat burgemeester Halm van Meerïo-Wanssum dit jaar geen groep zal ontvangen en of die traditie het volgend jaar wel zal kunnen worden voortgezet is nog een vraag. Sinds de ingebruikname van het nieuwe gebouw voor de jeugd op het kerkhof, komen vanaf april tot oktober steeds groepen Duitse jeugd uit Noord 1'ijn WestMen. in het bijzonder leerlingen van de hoogste klassen van de Volksschu- le. Die groepen worden nimmer door het gemeentebestuur ontvan gen en doet onopvallend werk aan de verfraaiing van dit soldaten- kerkhof. GEWONDE TORENVALK Een inwoner van Deume bracht by de politie een door hem gevon den gewonde torenvalk. Door de po litie werd deze. voor deze streek zeldzame roofvogel, naar het die renopvangcentrum in Horst ge bracht, in de hoop dat het daar zal gelukken de torenvalk zodanig op te knappen dat hij weer in het jachtveld kan worden terugge bracht DIEFSTAL TUINTAFEL Er werd aangifte gedaan van diefstal van een tuintafel ter waarde van 200- uit de tuin van een wo ning aan Janslust. DIEFSTAL AUTOBANDEN De uit Venray afkomstige eige naar van een personenauto keek wel raar op toen hy maandagavond bij zijn op de parkeerplaats by de Bindstraat geparkeerde auto terug keerde. De auto bleek van zyn vier velgen met banden te zijn ontdaan 30% GROTESTRAAT 7 VENRAY TEL. 04780-84263

Peel en Maas | 1989 | | pagina 7