i i roduktie-direkteur Berkhout neemt afscheid van Inalfa m Afscheid van twee docenten Theo Jans gaat na precies 40 jaar vutten 'Juffrouw Dini' 25 jaar in onderwijs Nieuwbouwplannen ziekenhuisapotheek en klinisch laboratorium PEEL EN MAAS Geslaagden PagingEL EN MAAS Donderdag 22 juni - Pagina 5 >|c* aTijdens een officiële bijeenkomst ;$1 volgende week vrijdag, in de kntine van Inalfa, afscheid wor- in genomen van de Produktie- rekteur J.W. Berkhout. Op -jarige leeftijd gaat hij gebruik aken van de VUT-regeling. Dhr. ?rkhout kan zeker terugzien op in vooral voor Inalfa aktieve loop- lan. al heeft hij niet zijn gehele opbaan bij het bedrijf doorge- acht. Door het werk op een organisatie- Iviesbureau kwam hij in kontakt iet Inalfa aan de Kanaaldijk te trecht. Inalfa had behoefte aan ad- ezen op het gebied van normen, istenplaatsen en dergelijke. Di- ikteur Burgman zag wel wat in de eer Berkhout en wist hem over te alen bij Inalfa in dienst te treden, iet als hoofdtaak arbeidsanalyse. De heer Berkhout herinnert zich og van die tijd, dat het een interes- in te job was. Hij kreeg daar met. ïrschillende zaken te maken zoals e stamperij en de galvanische al- eling. Die werkten toen met 80 werknemers op een arbeidsplaats ie veel te klein was. De direktie icht dan ook naar een andere estigingsplaats en dat werd Ven- ly. Een hele overgang de verplant ing van het bedrijf vanuit Utrecht, iet het personeel dat mee wilde erhuizen, naar Venray toe. Hier reeg dhr. Berkhout, de kans mee te enken bij het opzetten van het edrijf. Een zeer interessante kans, mede mdat het bedrijf in Venray snel roeide. Hierdoor konden veel enkbeelden, welke voor die tijd re- olutionair genoemd werden, tot litvoering worden gebracht. Bij de realisatie van de plannen werd al rekening gehouden met. de igistiek. Aan de zijkant van de fa- riekshallen werden deuren gepro- skteerd waardoor het materiaal /erd aangevoerd, terwijl aan de an- ere kant van de hal eveneens deu- en bevonden, die bestemd waren oor de afvoer van produkten. Daar- oor was het mogelijk een vloeien- e produktiegang op te zetten. In die periode werd gewerkt op lepaalde plaatsen met. werkeellen, [roepjes mensen welke samen een irodukt maakten. De heer Berkhout heeft het gewe en dat hij uit de anonimiteit, van le grote stad in het juist, industriali serende Venray terecht kwam. Al jauw kwam hij in het bestuur van le Lagere Technische School. De leer L. Melissen was voorzitter, de ïeer Knoet penningmeester en de leer Berkhout werd tot sekretaris lenoemd. In Leunen aan de Gus- lenstraat werden voor de werkne- ners van de industrie zogenaamde ndustriewoningen gebouwd. Daar creeg hij een woning toegewezen. )at betekende dat hij daar al gauw n het bestuur van de fanfare St.. Ca- harina kwam te zitten. Ook die fan- maakte gebruik van de organ isatiekennis van de heer Berkhout en koos hem als voor zitter. In de beginjaren had die fanfare nog met een financieel tekort te kampen maar dat was na enkele ja ren verdwenen. Zelfs kwamen er nieuwe instumenten en de dirigent die toen werd aangetrokken, is nu nog steeds dirigent. Natuurlijk bleven die kapaeitei- ten ook in de politiek niet onopge merkt en de heer Berkhout kwam op de lijst voor de gemeenteraad, voor de zgn. Midden standslij st. Maar liefst 7 jaar kon hij zijn idea len uitdragen middels die gemeen- teraadsfraktie. Vanuit die raad had de heer Berkhout ook zitting in ver schillende raadscommissies. In Venray bepaalden de haarden en kachels het gezicht van Inalfa, en het enige nadeel wat aan die haarden, carburateurs en brander- potten kleefden was het feit dat de ze te deugdelijk waren. Zelfs nu nog zijn er kachels in gebruik welke in die tijd werden vervaardigd. Maar toch ging de heer Berkhout Inalfa verlaten. Hij kreeg werk in de Achterhoek en in Arnhem voor het bedrijf Jansson. Hoe gek het ook mag klinken, dat bedrijf pleeg de nieuwbouw in Venray en werd overbuur van Inalfa. Bij de opbouw van dat bedryf was hulp nodig. De heer Berkhout klopte aan bij zijn vroegere kollega's van Inalfa. In die periode kwamen de eerste buitenlandse gastarbeiders bij Inal fa werken. Dat waren Spanjaarden, Grieken en Belgen. Toch werd Ven ray weer vaarwel gezegd. Via Hel mond kwam dhr. Berkhout in Kampen terecht waar hij een eigen bedrijf stichtte. Dat bedrijf bestaat nog en maakt o.a. grootkeuken- installaties van roestvrij staal. Mede op verzoek van de kinde ren, die meer van Venray waren gaan houden èn op verzoek van de heren Burgman en Knoet, kwam de heer Berkhout toch weer naar Inal fa in Venray en ging hij in Meerlo wonen. Nu kreeg hij de funktie van bedrijfsleider. In Meerlo maakte hij opnieuw kennis met. de plaatselijke politiek. Toen daar een afdeling van het CDA werd gevormd, kreeg hij zitting in het bestuur. Een oude wens ging eveneens verder in vervulling, het vliegen. Hij haalde zijn vliegbrevet in Budel en Beek. Jammergenoeg mag hy nu die hobby niet meer uitoefenen. De heer Berkhout had, toen hij nog in Kampen werkte, kontakten met de firma Hollandia, voor het uitvoeren van spuitwerk. Deze kon takten kwamen bij Inalfa weer goed van pas. Hollandia maakte ook schuifdaken voor de inbouw in per sonenauto's maar dat bedrijf kon het plaatwerk niet aan. Voor Inalfa- was dat in 1971 een zeer welkom, produkt als vervanging van de ka- chelproduktie. De ontwikkeling van de schuifda ken heeft Inalfa vanaf die tijd sa men met Vermeulen Hollandia gedaan. Over Inalfa in zijn algemeenheid zegt de scheidende Produktie- direkteur: "Het is een interessant bedrijf, 't is levend. Elk jaar zie je hier andere dingen. De kennis wordt vernieuwd. Inalfa was een van de eerste bedrijven in de regio die het kader buiten de deur ging opleiden. Inalfa legde al gauw kon takten met het Arbeidsbureau om intern personeel om te scholen met eigen programma's. Voor de gereed schapsmakers was er al jaren gele den de mogelijkheid de Bemetel- opleidingen te volgen". Opleiding en scholing heeft Inal fa steeds hoog in haar vaandel ge voerd, vakmensen voor het bedrijf opleiden, leidinggevenden de kans geven zich elders te bekwamen. Maar omdat het bedrijf in beweging moet blijven, moet er in de toe komst eveneens nog veel gebeuren. Na 30 juni zal de heer Berkhout van zijn, zoals dat in toespraken steeds wordt, herhaald, welverdiend pensioen gaan genieten. Maar wer kelijke rust... Dat geloven wij niet. De heer Berkhout is te aktief in gesteld om van een welverdiende rust te gaan genieten. Hij zal zich nu kunnen gaan uitleven in zijn hobby, de modelbouw. Voor het CDA in Meerlo kan hij nog aktiever wor den, zeker met de verkiezingen in het vooruitzicht. Het werk voor het Contaktcentrum Onderwijs Arbeid zal hy blijven voortzetten zodat zijn kontakt met onderwijs en be drijfsleven blijft bestaan. Het officiële afscheid zal plaats vinden in de kantine van Inalfa op vrijdag 30 juni a.s. van 17.00 tot 19.00 uur. Er zal tevens gelegenheid bestaan om kennis te maken met zijn opvolger de 41-jarige Gied Pe ters. Deze is sinds 1 februari 1987 als bedrijfsleider bij Inalfa aanwezig. Met ingang van het nieuwe schooljaar zal Jan Bakkum, docent Nederlands, na 28 jaar het Bosch- veldcollege verlaten. Hij studeerde Nederlandse Taai en Letterkunde aan de Universiteit, van van Amsterdam. In juni 1960 behaalde hy zijn doctoraal examen. Hij was korte tijd werkzaam als do cent Nederlands in Zaandam, Amsterdam en Rotterdam, alvorens hij op 1 september 1961 benoemd werd aan het "R.K. Lyceum voor jongens te Venray", zoals het Bosch- veldcollege toen heette. Hij heeft zich de afgelopen 28 jaar met hart en ziel ingezet voor zijn vak. Een goede mondelinge, maar vooral schriftelijke taalbeheersing acht hij onmisbaar voor iedereen. Onvermoeibaar bleef hij zijn leer lingen wijzen op fouten en slordig heden in hun werk. Slechtgebouw- de zinnen, vaag taalgebruik, stijl en spelfouten zijn hem een doorn in het oog. Daarbij gaf hij steeds blijk van zijn grote nauwkeurig heid en van een enorme kennis van zaken. Niet alleen de leerlingen, ook zijn minder ervaren kollega's profiteerden daar keer op keer van. Tijdens zijn lessen streefde hij er steeds naar de Nederlandse litera tuur in een breder kader te plaat sen door te wijzen op de ontwik kelingen in de vaderlandse ge schiedenis. Nu hij stopt met lesgeven krijgt Jan meer tijd om zich te gaan wij den aan zijn hobby's: tuinieren, liet kweken van groenten, lezen en rei zen. Hij heeft wel eens gespeeld met de gedachte om zich weer te vesti gen in zijn geboortestreek aan de Noord-Hollandse kust. De scholengemeenschap neemt onder grote dank afscheid van hem en wenst, hem aan de zijde van zijn vrouw en zijn twee kinderen nog vele gelukkige en gezonde jaren toe. Op woensdag, 28 juni neemt het Boschveldcollege te Venray af scheid van de heer Vossen, die ge bruik maakt van de vervroegde uittredingsregeling. Geboren in Weert, studeerde hy eerst voor de onderwijzersakte, toen voor de hoofdakte, vervolgens Engels L.O. en tenslotte Engels M.O.- A. Zijn leraarsbestaan begon op de Jongensschool in Budel. Via Weert kwam hij terecht bij het LHNO, te Horst, ran waaruit hij in 1972 naar het Boschveldcollege te Venray kwam. Hij bracht daar kwaliteiten mee. die weliswaar by zijn persoon ho ren, maar ongetwijfeld door hem sterk ontwikkeld werden in het LHNO: ordelijkheid en konsekwent optreden. Daar heeft de VWO- IIAVO-school, die het Boschveldcol lege is, van kunnen profiteren. Voor leerlingen heeft dat betekend dat ze zich aan regels moesten houden, dat net werk vereist werd en dat or de vanzelfsprekend was. Ze wisten echter wel precies waar ze aan toe waren; van onrechtvaardigheden was geen sprake. De heer Vossen heeft zich op het Boschveld vooral verdienstelijk ge maakt op de benedenbouw, en vele leerlingen hebben van hem hun eerste Engels geleerd. Daarbij geldt hij als de grote promotor van het le zen van Engelse boeken: al na drie maanden in de brugklas krijgen de leerlingen eenvoudige (strip-jverha- len te lezen, waarvan de moeilijk heidsgraad geleidelijk wordt opgevoerd. Dit systeem van lezen en de kontrole ervan is door hem op school geïntroduceerd en gesti muleerd. De heer Vossen staat bij leerlin gen en kollega's bekend als een anglofiel in hart en nieren. Vele ma len heeft hij vakanties doorge bracht in Groot-Brittannië. Van zijn dia's hebben velen mogen genieten. Daarnaast is hij een liefhebber van klassieke muziek en van schouwburg. Tijdens de feestelijke afscheids- zitting in de aula zal de school on getwijfeld enkele aspekten uit zijn loopbaan belichten en de schoolge meenschap zal haar waardering en dank voor zijn inzet uiten. Op zijn laatste werkdag, vrijdag 30 juni a.s. zal de chef bestelling en personeelszaken van het kantoor Venray van de PTT, de heer Theo Jans, officieel afscheid nemen. Een verdiend afscheid, na 40 jaar zijn PIT met veel plezier te hebben gediend. Geboren en getogen in het Bra bantse Maashees ging hij na de la gere school naar de MULO in Venray, toen nog met het hoofd de heer Revis. Aan het onderwijs instituut geslaagd fietste hij van zijn woonplaats naar Venray en haalde de fietser Grad Schols in, die toen vanuit Bergen op de fiets naar Venray ging, waar hy ad ministratief medewerker was by de Grontmij. Zoals van Grad Schols be kend is vroeg hij nieuwsgierig wat Theo Jans eigenlijk voor de kost deed, waarop hij eerlijk antwoord de: nog niks. Jong ga dan eens kij: ken bij de PTT, daar vragen ze een loketbediende. Theo Jans ging kij ken, solliciteerde en werd op 1 juli 1949 door direkteur Snoelts aange nomen. Hij ging loketwerk doen, waar gewerkt werd met potlood en waar alles berekend moest worden op papier met carbon. Maar direk teur Snoeks hield de jonge loket ambtenaar voor "wees in ieder geval publiekvriendelijk want dat zijn je klanten". De posthandelin gen waren niet te vergelijken met die van heden. Er werkten slechts enkele krachten, zoals de dames Vermeulen en Van Opbergen. De bestellers deden nog alles vanuit het kantoor. Wel werd er bij dhr. Jans ingehamerd dat studie en opleiding noodzakelijk was, wilde men by de FIT wat bereiken. Nou die studies heeft Theo Jans dan ook steeds gevolgd. Hierdoor groeide Theo Jans met elke verandering en vooruitgang mee. Zo werd het post- codegebeuren door de heer Jans voor het Venrayse voorbereid. Maar men moet niet menen dat de heer Jans 40 jaar lang is Venray is gebleven, wel bleef het zijn stand plaats maar hij moest invallen op vele kantoren, als de direkteuren met verlof of ziek waren. Dat waren kantoren in de gehele regio zoals in Geldrop, Uden, Boxmeer of Deume. De heer Jans is verder ondermeer oprichter geweest, vanuit de PTT, van de vereniging van Postzegelver zamelaars. Dat is alweer 25 jaar ge leden. Direkteur Snoeks zag er toen wel wat in om postzegels aan verza melaars in een vereniging te verko pen want iedere verkoop van postzegels is winst voor de PTT. Theo Jans stond mede aan de wieg van de bedrijfsbrandweer van de PTT en bracht het zelfs tot de hoogste rang binnen die bedrijfsbe- schermingsorganisatie (helaas ter ziele), die van hoofdbrandwacht le klasse. Spektakulair was de inzet van zijn groep bij de grote brand in Venray van de brandweerkazerne, aan het Mgr. Wijnhovenpark. De PTT-ers waren met hun babyspuit de eersten die de brand konden bestrijden en daarmee mogelijk het overslaan van de brand naar de wo ningen aan de St. Antoniusstraat konden verhinderen. Voor deze in zet kregen die PTT-ers een eervolle vermelding van de direktie en een extra dag verlof. Theo Jans stond ook aan de wieg van de speeltuin Vlakwater, welke speeltuin uitgroeide tot de mooiste van ons land, zeker gezien de opzet. Verder stond hij aan de wieg van de Vredesfeesten welke als basis moesten dienen voor de Stichting van de Christus Koning Parochie en de bouw van de Vredeskerk. Van het kerkbestuur maakte hij 27 jaar deel uit als penningmeester. Even eens was hij betrokken bij de oprichting van de stichting van de kleuterschool en van de basisscho len "Lucia" en "Coninxhof". Voor die inzet voor kerk en scho len, werd hem door de Paus de Pro Ecclesia-onderseheiding verleend. Op vrijdag 30 juni zal, nadat hij officieel is uitgeluid, hem een re ceptie worden aangeboden in het voorsorteercentruin op het in dustrieterrein "De Hulst", van 19.30 tot 21.30 uur. Daar krijgt iedereen die zich geroepen voelt hem de hand ten afscheid te drukken, de gelegenheid hiervoor. Woensdag 28 juni a.s. viert mevr. Dini Camps-Custers het 25-jarig on- derwijsjubileuin op de basisschool "De Stek" te Castenray. "Juffrouw Dini", zoals de meesten haar kennen, is al die 25 jaar. werk zaam aan de school te Castenray. Na het behalen van haar onderwijsbe voegdheid aan de bijz. Kweekschool te Venlo-Blerick. op 5 juni 1964, werkte ze enkele weken als ver vangster op de lagere school te Oir- lo, haar geboorteplaats. Met ingang van 23 augustus 1964 volgde een aanstelling aan de lagere school te Castenray, welke zonder onderbrekeing, nu nog steeds doorloopt. Ze weet nog goed hoe ze toen. als jong onderwijzeresje in een bom volle eerste klas aan het werk toog. Dat ze echter de juiste persoon op de juiste plaats was. blykt wel uit het feit dat ze in al die jaren haar eerste klas trouw bleef en er nu nog steeds in werkzaam is. Dini Camps wordt alom gewaar deerd en gerespektcerd om haar er varing, kennis ran zaken, kollegia- liteit en enthousiasme. Zeer velen deden onder haar leiding de eerste schreden op het lees- en re- kenspoor. Op woensdag 25 juni zal Dini Camps dan ook terecht de hoofd persoon zyn in de feesteiykheden die rond haar jubileum worden gevierd. 's Morgens komen de kinderen volop aan hun trekken. In gemeen schapshuis "De Wis" voeren zy van 9.00 tot 10.30 uur een eigen pro gramma op voorjuffrouw Dini. Van 11.00 tot 12.00 uur is er een gastop treden van het theater "Lanterfant" uit Roermond. 's Avonds bestaat er voor eenieder de gelegenheid de jubilaresse de hand te drukken van 18.30 tot 19.30 uur, eveneens in gemeenschaps huis "de Wis" te Castenray. DIEFSTAL SPORTKLEDING Namens de organisatie van het in en om de Wetteling gehouden Judo toernooi werd aangifte gedaan van diefstal van sportkleding, trainings jacks, T-shirts, elleboogbescher mers en andere sportattributen. Dat alles ter waarde van 2.250,-. De Stichting Ziekenhuisapot hoek en Klinisch Laboratorium Venray (ZALV) blijft ook na de fusie van het St. Maartens Gasthuis en het St. Eli sabeth ziekenhuis werken voor het St.. Elisabeth ziekenhuis als locatie van de Stichting Ziekenhuizen Ven- 1 o/Venray. Dat zijn de besturen van beide stichting overeengekomen. Op 12 juni jongstleden hebben ze daartoe een intentieverklaring on dertekend. De Stichting ZALV zal de niéuw- bouwplannen op het terrein van het St. Elisabeth ziekenhuis zonder uitstel realiseren. Het ligt in de be doeling dat het personeel dat nu werkzaam is voor de Stichting ZALV maar in dienst is bij de Stich ting Ziekenhuizen Venlo/Venray. op het moment dat de definitieve sa- me nwerki ngsovereen komst won 11 getekend, in dienst komt by de Stichting ZALV. Beide stichtingen hebben af gesproken het beleid met betrek king tot de klinische eemie en de farmacie optimaal op elkaar af te stemmen. elke week nieuws DRIE DIPLOMA'S IN EEN GEZIN Het gezin Hermans aan de Hagel- weg verkeerde de vorige week in feeststemming. Drie kinderen be haalden de afgelopen dagen het door hen begeerde diploma aan een van de Venrayse onderwysinstel- lingen. JEROEN (21) slaagde aan de MEAO aan de Leunseweg in de bestuurlijke richting. Het is de be doeling van de geslaagde om te Aan de Dr. Hub van Doorne- school voor lager beroepsonder wijs te Deurne zijn geslaagd: Bouwtechniek (timmeren): Peter Mi- chels, Venray: Patrick Vergeldt, Venray, Consumptieve techniek (brood- en ban ketbakken): Ervvin Philipsen, Vier lingsbeek. Elektrotechniek: John Hout, Venray; Re- nier Lemmens Venray. Mechanische Techniek: Roel Janssen, Venray; Pierre Verhoeven, Venray. Niveauverbetering: Parick Arts, Venray: Maurice Fermont, Venray; Marcel Janssen, Venray: Marcel van Wijk, Venray. Land- en tuinbouw: Jeroen Arts, Venray. Aan de Hogeschool voor de kunsten te Arnhem slaagde Rieky van der Putten voor de afdeling gra fische vormgeving. Aan de H.E.A.O. te Enschede slaagde Peter van der Putten voor de Economisch-Linguistische afd. sektor economie. BOSCHVELDCOLLEGE Het zetduiveltje heeft ons vorige week parten gespeeld, in de lijst van geslaagden van het Boschveld college. De geslaagen van Gymnasi um 6-A kwamen op de "verkeerde plaats" terecht. Daarom noemen wij ze hier nogmaals: Judith Ebisch. Venray; Susanne Kuijpers, Horst; Larisse Reiniers. Venray. Katholieke Technische School Dinsdagavond 13 juni jl. vond in de aula van de Katholieke Lagere "technische School de uitreiking plaats van de behaalde diploma's aan 131 leerlingen. Dat betekende dat 90% van dc kandidaten hun di ploma hadden behaald, waaronder twee jongedames. Van die geslaag den hebben er 76 al een ar beidsplaats gevonden, zes gaan er gaan werken en dat samen te kom- bineren met verder studeren. Al leen wist Jeroen ons nog niet te vertellen in welke richting en aan welke onderwijsinstelling. MARIJN (18) slaagde voor Athe neum B aan de Scholengemeen schap Jerusalem, in de vakrichting economie 3. Zij is van plan verder te gaan studeren aan een van de universiteiten in Amsterdam. Hij is in militaire dienst en 49 hebben zich aangemeld voor een vervolgo pleiding. Direkteur Ad. Hijl zei in zijn toespraak tot de geslaagden, hun ouders, leden van de Ouderraad, van het bedrijfsleven en de instel lingen, dat er nog steeds een maat schappelijke onderwaardering van het beroepsonderwijs is. Zeer ten onrechte, want het onderwijs is niet te delen in meer, beter of ho ger. maar veeleer in geschikt, goed en overeenkomend met de be langstelling en de kapaciteiten van de leerling. Direkteur Hijl stelde verder dat de beste reklame voor de LTS is te blijven werken aan kwaliteitsverbe tering, aan niveaubewaking en mentaliteitsverandering. De voorzitter ran het school bestuur vertelde dat de angst ran 3 jaar geleden over de terugloop van het aantal' leerlingen ongegrond is geweest. Vooral de vraag naar af gestudeerden van het Lager Tech nisch Onderwijs neemt in Venray nog steeds toe. Het is het bestuur nog steeds niet gelukt om het hoge re beroepsonderwijs naar Venray te halen. Mogelijk dat bij de diploma uitreiking van het volgend jaar hierover hoopvollere berichten kunnen worden uitgesproken. Ook dit jaar had het bedrijfsle ven, vertegenwoordigd in de In dustriële Club er weer behoefte aan om aan een leerling van de school die bijzondere prestaties had gele verd. de oorkonde met legpenning van de I.C. te verlenen. Die was deze keer bestemd voor Ronald Barents. Nog een zevental leerlingen van de school kregen een prijs uitge reikt voor hun inzet, hun studiewil en hun doorzettingsvermogen en hun omgang en dat waren dit jaar de leerlingen Satish Jagroep. Sam Jagroep, Twan Puts, Pieter Lins- kens. Marcel Philipsen, Yuk Shan Chi en Chris Lange, Namens de Ouderraad werd aan het schoolbestuur uit hun welzij ns- fonds een bedrag van 1.500.-- aan geboden, te besteden voor de aanschaf van een grootbeeld Lv.- scherm. op zoek naar een kamer in Amster dam. Mogelijk kan een van de le zers hem een hint geven. De laatste van het drietal is de jongste van het gezin, ROOS (17) be haalde aan de scholengemeen schap Marianum het LBO diploma en zij mag verder studen aan de IM- BO voor het diploma verzorgende beroepen. Groot feest dus rond dit unieke feit. i Mn de Katholieke "technische School te Venray zijn verder nog geslaagd: Mechanische techniek Tweede diploma C/I) niveau: Frank Beerkens, Venray,- Wal ter Ilofl', Venray; René Janssen. Overloon: Guy Riekerk. Venray: Twan Thielen, Oostrum: Paul Wijnhoven, Wanssum. Installatietechniek: Rudie Arts, Overloon; Marius van Boekei. Maashees: Richard van Els, Wanssum; Mathijs Goemans. Over loon-, Leon Poels. Overloon; Mariël Th(js- sen, Venray. Installatietechniek C/I) niveau: Jos Jans sen, Venray; Ruud Jeuken. Wanssum: Jör- gen Vollenberg. Venray. Installatietechniek tweede diploma: Twan Baltissen, Overloon. Installatietechniek tweede diploma C/D niveau: Dion Janssen. Wanssum.- Geert Vullings, Venray. Motorvoertuigentechniek: Henk Jans sen. Sevenuni; Jan Kelders. Boxmeer; Alexander Kousemaker. Merselo; Pieter Linskens. Venray: Jürgen ran Opbergen, Nieuwe Bergen (L); Twan I'uls, Leunen: Remco Rossen, Leunen: Baki Unal. Ven ray,- Peter Willems. Meerlo. Mororvoertuigentechniek C/D niveau: Buck Derikx. Steyl; Paul Kerstjens. Seve- num: Will van Oorschot, Wanssum,- Leon Puyn, Broekhuizenvorst: Pascal Tlssen. Venray; Willem Vermeulen. Venray. Bouwtechniek timmeren tweede diplo ma C/D niveau: Eugène Regli. Blit- terswfjck. Bouwtechniek metselen: John de Bruyn, Venray; Ido Kusters. Oirlo: Marius van Leeuwen. Venray; Cor Visser. Maashees. Bouwtechniek metselen tweede diplo ma: Jeroen Aerts, Overloon. Bouwtechniek metselen tweede diploma C/D niveau: Kristo Verhoeven, Overloon. Bouwtechniek schilderen: Romeo Hen driks, Venray; Pascal Janssen. Meerlo; Harm Vissers. Well (L). Bouwtechniek schilderen C/D niveau: Dennis teeken, Venray. Mark Vervoort, Venray. Bouwtechniek schilderen tweede diplo ma: Aryan Essing. Venray: Hamudi Me- kran, Venray; Patrick Philipsen. Venray. Bouwtechniek schilderen tweede diplo ma C/D niveau: Ivo Wauben, Leunen. Extra vierde leerjaar C/D niveau: IMrick Bierens, Horst; Paul Bogaert Horst: Chris Kimman. Venray: WU Wester. Venray.

Peel en Maas | 1989 | | pagina 5