CAESAR AGENDA Gevaarlijk kruispunt WAO VAN SOEST Alkohol- kontrole Twee dassen doodgereden "De Vergeten Slag" indrukwekkende herinnering aan oktoberdagen 1944 heeft 't le Lustrum van O.J.C. Watjang Oirlo BIJ VERKOOP VAH UW WONING Slagwerkconcert in Ysselsteyn Schouwburg Koninginnedag - Smartlappendag Openbare bibliotheek PEEL EN MAAS Sporthal Toneelvereniging Ventiel uit Venray viert eerste lustrum peel en maas Donderdag 30 maart Pagina 3 De Progressieve Kombinatie in de gemeenteraad van Meerlo- Wanssum heeft een brief geschre ven aan Gedeputeerde Staten van Limburg, over de hun inziens ge vaarlijke en onoverzichtelijk krui sing van de Mgr. Hanssenstraat in Oostrum met de Provinciale weg Deurne-Wanssum. Nu, ruim een jaar nadat daar met de wegrekonstruktie begonnen is, wordt de oversteek - komende uit Oostrum - nog steeds niet als duide lijk ervaren. Men heeft er minder uitzicht - aldus de P.K. - en méér konfrontatie met het snelverkeer. Dit laatste zowel op de Provinciale weg als van en naar de Witte Vennen. Het kruispunt wordt door fietsers zeer druk gebruikt De P.K. noemt o.ni. het woon Ave rk-ve rkee r vanuit MeerloAVanssum; maar ook omge keerd én naar het industrieterrein: de schoolgaande kinderen van en naar Ven ray en MeerloAVanssum; en tenslotte ook de fietsers van en naar de sportvelden van "de Spar- rendreef'. Omdat te verwachten is. dat het autoverkeer in de nabije toekomst wordt teruggedrongen, maar daar tegenover het fietsverkeer zal toe nemen. is het noodzakelijk dat al les gedaan moet worden om het langzame verkeer te beschermen tegen het voortrazende snelverkeer. De PK. vraagt dan ook aan Gede puteerde Staten, deze rekonstruk- tie nog eens zeer zorgvuldig onder de loupe te nemen en die maatrege len te treffen die de fietser een bete re bescherming en dus een veiliger oversteek garanderen. De P.K. meent, dat de aangevoer de argumenten en de praktijk van elke dag, voldoende moeten zijn om G.S. te overtuigen en tot maatrege len te doen overgaan. beëdigd taxateur in onroerende goederen VOOR AL UW TAXATIES Gemmadal 12, 5801 HJ Venray Telefoon 047804 In het kader van het alkoholkontrole-beleid van de Ven- rayse politie hield deze in de nacht van zaterdag op zondag van 24.00 tot 04.00 uur op verschillende plaatsen in Venray en de kerkdor pen alkoholkontrole. Door medewerking van de verle den week beëdigde nieuwe lichting reservisten, was het mogelijk op ineerdere plaatsen tegelijk lcontro- leteams in te zetten. Speciale aandacht kreeg deze keer het jeugdige bezoek van een jongerensoos te Ysselsteyn. alsme de disco-bezoekers te Leunen. In totaal moesten 87 autobestuur ders en 2 bestuurders van bromfiet sen een ademtest ondergaan. Een 42-jarige automobilist uit Helmond en een 16-jarige bromfiet ser uit Venray moesten voor nader Onderzoek mee naar het politiebu- rea. Daar bleek uit de bekende proe ven dat tegen hen proces-verbaal moest worden opgemaakt, terzake van het rijden onder invloed van alkohol. Bovendien moesten 5 bestuur ders hun voertuig ter plaatse laten slaan. Zij kregen een rijverbod. In de nacht van zondag kontro- leerde de Venrayse politie een 2l-jarige autobestuurder uit Some ren. De man - die geen rijbewijs be zat - bleek onder invloed van alkohol te verkeren. Hij werd aan gehouden. Zijn auto werd in bewa ring genomen, omdat tijdens het onderzoek bleek dat er geen geldig kentekenbewijs bij was en dat de auto niet verzekerd was. De nodige processen verbaal worden op gemaakt. WINKELIERSTER GREEP DADER DIEFSTAL IN ZIJN KRAAG Twee jongens van 14 jaar, hadden l'U de aan de Grote Markt gevestig de tabakszaak interesse voor een aansteker van 2950. Nadat die ge toond was, nam een van de jongens het apparaatje in zyn handen en ging cr vandoor. De winkelier zag nog kans de andere jongen in de kraag te grijpen, maar die rukte zich toch weer los. De winkelierster ging achter de eerste jongen aan en in de Prins Bernards! raat wist zij hem te grij pen. daar nam de gealarmeerde po litie hem van haar over. De jongen verklaarde aan de poli tic dat hij de andere niet kende. Dankzij het signalement wist men later die jongen toch in het cen trum aan te houden. Overgebracht haar het politiebureau werd ont dekt dat hij onder zijn trui nog en kele computerboeken had verstopt. Bjj bekende later dat hy deze gestolen had. Op de Beekweg in Venray werden in een week tijd twee volwassen dassen doodgereden. De das is een beschermd en zeer zeldzaam dier, dat hoofdzakelijk 's nachts op pad is om voedsel te gaan zoeken. In de omgeving van Smakt en Overloon zijn enkele bewoonde zogenaamde dassen-burchten bekend. Een orga nisatie, die zich erg intensief bezig houdt met de bescherming van de dassen is de Stichting Das en Boom. Vooral deze stichting heeft zich zeer kritisch beziggehouden met de plannen voor de aanleg van de autoweg A-73, die door het gebied Overloon-Smakt geprojekteerd is. De dassen, die deze week op de Beekweg werden doodgereden wa ren allebei jonge mannetjes. Waar schijnlijk zijn deze uit de kolonie verstoten, omdat de vrouwtjes rond deze tijd hun jongen werpen. In de Ballonzuil-bossen zijn enke le dassen-burchten bekend, die al jaren niet meer zijn bewoond. Mo gelijk dat die burchten in de nabije toekomst weer bewoond gaan worden. O.a. de jagers ter plaatse hebben toegezegd, dat zij in samenwerking met eerder genoemde Stichting ekstra beschermende maatregelen zullen treffen om dit mooie dier in onze omgeving voor uitsterven te behoeden. Het aantal dassen is sterk terug gelopen als gevolg van o.a. het ge bruik van bestrijdingsmiddelen op het veld in de landbouw maar er zijn ook gevallen bekend, dat de dassen moedwillig in hun burchten werden gedood door middel van vergassing of het vol water laten lo pen van de burchten, omdat het dier wel eens wat schade kan toe brengen. ITet is dus van uitermate groot belang, dat door de diverse or ganisaties en groeperingen wordt gewerkt aan de beschermende maatregelen, zoals het aanbrengen van afrastering langs de grote we gen en het aanbrengen van dassen- tunnels. foto: Brigadier V.d. Hoff met één van de op de Beekweg doodgereden dassen. Op 4, 7, 8, 10 en 11 april kunnen belangstellenden uit Venray en Overloon kennismaken met de video-dokumentatie "De Vergeten Slag" over de bevrijding van beide plaatsen in de oktoberdagen van 1944. De dokumentaire wordt vertoond in de grote zaal van het Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum in Overloon en begint steeds om acht uur 's avonds. De entree bedraagt 5,- en de kaarten zijn vooraf ver krijgbaar bij sigarenmagazijn Maan. Patersstraat 5a. Ook aan de kassa van het museum zijn kaarten in voorverkoop verkrijgbaar. Op donderdag 6 april 's middags om twee uur wordt de video-film speci aal voor de ouderen vertoond, eve neens in Overloon. De ouderen betalen 3,-- entree. Dat deze dokumentaire in het Na tionaal Oorlogs- en Verzetsmuseum in Overloon wordt vertoond, vindt zijn oorzaak in het feit. dat dit mu seum beschikt over apparatuur, waarmee de videobanden op een groot scherm kunnen worden ver toond. Een nadeel is evenwel, dat de grote zaal van het museum aan hooguit 220 belangstellenden ruimte biedt. Het is dan ook wense lijk, dat men bij de voorverkoop de voorkeur uitspreekt voor een be paalde dag. Met de wens zal zoveel mogelijk rekening worden ge houden. Het ligt in de bedoeling - indien hiervoor een geschikte lokatie wordt gevonden - "De Vergeten Slag" ook in Venray te vertonen. Indrukwekkende dokumentaire Reeds eerder hebben wij geschre ven, dat de Werkgroep Bevrijding Overloon-Venray 1944, bestaande uit de heren Jac en Rudy van Sin ten. Guus van Dam en Wim Willem- sen, er in geslaagd is een indrukwekkende herinnering aan de zwarte oktoberdagen van 1944 te maken. Vanaf de veertigste verjaar dag van de bevrijding van Venray en Overloon, toen het idee voor het maken van deze video- dokumentaire werd geboren, heeft men aanvankelijk op eigen kosten en later met behulp van financiële steun van sponsors, duizenden ki lometers in binnen- en buitenland afgereisd om materiaal te verzame len en interviews af te nemen met hoofdrolspelers van destijds in de strijd om Overloon. Zelfs zijn de makers er in geslaagd uniek film materiaal, afkomstig uit Ameri kaanse, Engelse en Duitse oorlogsarchieven te verkrijgen en met veel foto's tot een bijzonder im posant verhaal te verwerken. Ama teurs zijn er in geslaagd een professioneel werkstuk te maken en voor het nageslacht vast te leggen. Foto's en bewegende beelden vol gen elkaar in een snel tempo. Tal van beelden zijn opgenomen op de plaatsen waar de gigantische strijd zich heeft afgespeeld. Amerikaanse, Engelse en Duitse militairen vertel len op de lokaties hun indrukwek kende verhalen terwijl ook mensen uit Overloon en Venray, die het ge beuren van zeer nabij hebben mee gemaakt, aan het woord komen. Dat de leden van de werkgroep nog net op tijd met hun werk zijn begon nen, bewijst het feit. dat verschil lende hoofdrolspelers in de dokumentaire, reeds zijn overle den... Voor de mensen van Over loon en Venray, die de verschrikkingen van de oktoberda gen in 1944 hebben meegemaakt, biedt de dokumentaire zeer veel herkenbaars, maar ook degenen, die het niet hebben meegemaakt, zullen ongetwijfeld emotioneel worden geraakt door "De Vergeten Slag", die bovendien in het histo risch perspektief van de tweede we reldoorlog is geplaatst. HOGE SNELHEID Een met zeer hoge snelheid over de St. Jozeflaan rijdende auto trok de aandacht van de politie vooral omdat dit gebeurde *s nachts om kwart over drie. Men wist de auto aan te houden en bij kontrole bleek de bestuurder teveel alkohol te heb ben genuttigd. Hij kreeg een proces verbaal en een rijverbod van 7 uur. De bestuurder was een 22-jarige in woner van Holthees. SLACHTAFVAL' Omwonenden in de Uhopinstraat klaagden over rotte stank, welke van een vuilniszak afkomstig was. Deze zak was bij het ophalen blijven staan. De politie ontdekte in de zak slachtafval; voornamelijk beende ren. De illegale slachter kon nog niet worden achterhaald. De gemeentelijke reinigings dienst ruimde de rommel op. GESTOLEN AUTO AANGETROFFEN Op de kruising Schutsboom- Groenewoldsepad werd een perso nenauto aangetroffen, waarvan de portieren niet gesloten waren en de sleutel nog in het kontaktslot stak. Die auto bleek in Venray gestolen te zijn. Uit de. auto was de radio ont vreemd. De auto is inmiddels weer bij de eigenaar terug. CAESAR Grotestraat 2, tel. 10943 Gasthuisstraat 28 Venlo, tel. 541960 Op 31 maart, 1 en 2 april viert Watjang het le lustrum. Het beknopte programma is: Op vrydag 31 maart, aanvang 21.30 uur en 1 april, aanvang 15.00 uur zal er een fototentoonstelling gehouden worden over 5 jaar Wat jang?!? Dit met behulp van foto's, posters, video's e.d.-Er zijn o.a. vi deo's te zien van drie jaar Zomaar pop en de zelfgemaakte clip van meidengroep "De Muppets". Vrijdag 31 maart zal er eveneens fluorescerend volleybal gespeeld worden. Dat zal plaatsvinden in het donker waarbij de spelers fluore scerende kleding dragen. Ook de bal en het volleybalnet zullen fluo rescerend zijn. Deze avond heeft de meidengroep "De Muppets" nog een surprise in petto voor het bestuur. Zaterdag 1 april, aanvang 20.30 uur, wordt er een BIG SESSIE ge houden. Wegens enorm sukses op Zomaarpop '87 was een sessie (waar van te voren voor gerepeteerd is) zeer zeker voor herhaling vatbaar. Deze keer doen er maar liefst 42 muzikanten uit de omstreken mee. Zondag 2 april, aanvang 15.00 uur, zullen er 2 bekendere Neder landse bands in Watjang?!? spelen nl. WEEKEND AT WAIKIKI en MAM. Al vier jaar speelt de band in grote en kleine zalen met een kleurrijk dekor en eigen licht. EEH HELPEIDE HAND Makelaarskantoor Op zaterdag 1 april a.s., aanvang 20.00 uur, wordt in gemeenschaps huis "Smelehofeen slagwerkcon cert georganiseerd door de drumband van fanfare "De Peelklank". Hoewel een concert voor drum bands misschien iet wat vreemd in de oren klinkt rechtvaardigen de ontwikkelingen op drumbandge- bied deze benaming aljeszins. Naast het begeleiden van muziekkorpsen bij het marcheren op straat gaan de ontwikkelingen in de drumband wereld thans ook richting solo optredens oftewel concerten. Aan het slagwerkconcert op 1 april a.s. neemt uiteraard ook het organiserende korps deel. Zy doet dat o.l.v. H. v. Otterdijk uit Vlierden. Voor hem is het tevens het eerste openbare optreden van de drum band van fanfare "De Peelklank" in Ysselsteyn. Naast het organiserende korps nemen aan dit optreden deel: Drumband "Koninklijke Harmonie Deume" o.l.v. J. Kemps, Drumband "Helmonds Muziekkorps" eve neens o.l.v. H. v. Otterdyk en last but not leat "S.P.A.S." een slagwer kensemble uit Helmond o.l.v. Ria Mombarg. S.P.A.S. staat voor stich ting promotie amateurslagwerk en bestaat uit diverse uiteraard ama teurslagwerkers uit de regio Hel- mond/Deume. Deze groep is een specifiek slagwerkensemble met enkel nummers op dit gebied. Zij brengen een gevarieerd program ma waarin de diverse mogelijkhe den voor het hedendaagse slagwerk ruimschoots aan bod komen en waarin zy hun naam promotie ama teur slagwerk volledig tot recht la ten komen. Het programma biedt een mime keuze voor iedereen die op de hoogte wil bly ven van de ont wikkelingen en mogelijkheden die het hedendaagse slagwerk biedt. Voor hen niet alleen, maar voor iedere muziekliefhebber een pro gramma wat zeker het horen waard is. ZONDAGOCHTENDCONCERT Het zondagochtendconcert in de foyer van de schouwburg wordt a.s. zondag 2 april uitgevoerd door de Venrayse Gemengde Zangvereni ging "Crescendo" en het Seven um^, se Mannenkoor "die Sevensanghers". De entree voor dit concert is zoals gebruikelijk geheel gratis. dinsdag 4 april HERMAN FINKERS Na zijn eerste optreden in Venray voorspelden we. dat hier een ster in opkomst was en dat zijn eerstvol gende optreden in Venray uitver kocht zou zijn. De voorspelling is helemaal uitgekomen, want niet al leen zat de zaal stampvol maar bo vendien moesten we honderden mensen teleurstellen. Daarom wordt er een herhaling gegeven van deze zeer suksesvolle show met de titel "HET MEISJE VAN DE SLIJTERIJ". Kommentaar verder overbodig. Gewoon gaan kijken en lachen. donderdag 6 april 19.30 uur PAUL CLARK (GB) LES FUNAMBULES (B) Sinds 1982 maakt Paul Clark so lovoorstellingen waarbij zyn Britse gevoel voor humor perfekt wordt gekombineerd met beweging. De personages die hij ten tonele voert gaan in de regel op een "Beckett- achtige" manier met het leven om. Na de pauze echter 'n totaal ander programma waarbij men krom zal liggen van het lachten. Deze voorstellingen vormen geen verhaal, maar een waterval van gags en slapstickachtige -situaties. Een must voor jong en oud. "Weet je nog wel die avond in de regen". Smartlappendag op Konin ginnedag 29 april. Op deze heuge lijke dag wordt voor de tweede keer het levenslied weer tot leven gebla zen. Het eerste smartlappenfestival werd mede door de inzet van de ve le "muzikale" Venraynaren een on vergetelijke dag. Over een maand is 't dus weer zo ver. Wilt u een lied vertolken, speelt u in een mandoline-orkest, of bent u de Venrayse André Hazes, u bent van harte welkom. Geef u op! Heel Venray op z'n kop! café de Bonte Koe heeft, een begeleidingsorkest, bestaande uit gerenomeerde Ven rayse muzikanten, tot uw be schikking. Voor meer info kunt u iedere dag terecht vanaf 12.00 uur in café de Bonte Koe. Hóenderstraat 4 of bel 10137. Keuze uit de nieuwe C-leesboeken voor de jeugd: - De Maeyer. G regie. De bendes van halfzeven donker. Wanneer een jongen bij zyn oom en tante op het platte land logeert, wil hy. om zich waar te maken, lid worden van een jeugdbende. Hiervoor moet hy vier proeven afleggen. Meisjes zyn ver boden. maar toch wordt hy vrese lijk verliefd. - Diepstraten, John. De branden van de duivelsbrug Een reeks ge heimzinnige branden houdt de be woners van het Duivelsbrugplein uit hun slaap. Jessica en Marco pro beren achter de dader te komen. Vanaf ca. 13 jaar. - Hartling. Peter. En dat was Ie- bel. Iebel is geboren met een her senbeschadiging Daardoor moet hij zijn leven doorbrengen in in richtingen en zijn er maar weinig mensen die liij echt vertrouwt. - Holman. Felice. De kinderen van de rekening Een Russische jongen zwerft met een groep ouder loze kinderen rond en steelt om in leven te blijven, nadat zijn ouders kort na de Russische revolutie door de politie zijn gearresteerd. - Jones, Rhodri. Vals beschul digd. Waar gebeurd verhaal over Do novan en Clive. twee negerjongens die in Londen wonen. Op een dag worden ze op straat aangehouden door een man in burger. Deze ar resteert ze op ruwe wijze. Ze wor den beschuldigd van diefstal. - Kustermans, Paul. Timoe. Ti- moe een jongen uit het oude Egyp te. is na een klap op zijn hoofd zyn geheugen kwijt. Samen met zyn vriend Kafran maakt hy een tocht door Egypte en krijgt daarby lang zaam zyn geheugen terug. - Schami. Rafik. Een hand vol sterren. Dagboek van een 14-jarige jongen in Damaskus over zijn ou ders. zijn school, de stad in een tyd van politiek geweld en over de ge voelens voor zijn vriendin Nadia. - Schoemans, R.H. De Rubberja- ger. De 13-jarige Vera is op vakantie in Zaire waar haar vader werkt. Na een val in de rivier belandt ze in een dorp waar ze een afschu wlyke nachtmerrie meemaakt. Openingstijden Maandag 10.00-12.0014.00-18.00 Dinsdag t/m donderdag 14.00-18.00 Vrijdag 14.00-21.00 Zaterdag 10.00-13.00 'n leesbare krant De Wetteling Donderdag: Atletiekclub 16. Manual 17. Rooyse VK 20. Vrijdag: Politie volleybaltoernooi Rank Xerox 16. Jumpers 17. ZW Venray-SVCB 19. Huukske-IVO 20. Huukske 2-EJA85 21. Zaterdag: Roqyse VK 10. Zondag: Manual Old Calahan Maandag: Gemeente Rooyse VK en Manual Rooyse VK Veronica 2-Veronica Dinsdag: Rooyse VK Manual Badminton Woensdag: Gemeente Badminton 30-17.30 30-21.00 00-23.30 overdag 30-17.30 30-19.30 30-20.30 30-21.30 30-22.30 11.00-16.30 19.00-20.00 16.30-17.30 17.30-19.00 19.30-20.30 20.30-21.30 17.30-21.00 20.00-21.00 21.00-23.30 16.30-17.30 17.30-22.30 Tbneelvereniging Ventiel uit Ven ray heeft het vijfjarig bestaan aan gegrepen om twee "toneelstukken met een boodschap" op te voeren. Ventiel is vijf jaar geleden als eerste Venrayse toneelvereniging opgericht. Tijdens de oprichting werd al vastgesteld dat het doel van de vereniging was toneelstuk ken op te voeren die iets uit te dra gen hebben. Ventiel wilde niet alleen maar blijspelen en kluchten presenteren. In de eerste jaren heeft Ventiel zich echter beperkt tot luchtiger stukken om meer op elkaar in gespeeld te raken en te oefenen akteren. Na vijf jaar komt Ventiel, onder regie van Annand Lucas, met een jubileumvoorstelling die bestaat uit twee toneelstukken. In beide stuk ken, getiteld "Wingers" en "Pick nick" draait het om machtsverhoudingen Ventiel geeft deze twee jubileum voorstellingen in open jongeren centrum Dingus aan de Hoenderstraat 10 in Venray. De voorstellingen vinden plaats op za terdag 1 en zondag 2 april en begin nen om 20.30 uur. ZONDAGSDIENST IinSARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. R.E. Gabeler. T. Lankveld. H. Sehraven en J. Wittgen: I)R. BLOEMEN Stationsweg 15. tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten ran P. Corver, G. ran Loon, F. de Muinck Keizer. F. Schmeetz. T. ran Thicl. D. Vercauteren en J. de Vocht: DR. VERCAUTEREN Merscloseweg 33. tel. 82200 I)R. KE1JZKK Van Beurdenweg 10. Ysselsteyn tel. 04785-1777 vrydag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- UN ONGEVALLEN- VERVOER *R?1. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1. tel. 81255 van vrijdagavond 1800 uur tót vol gende week vrijdag Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 1800 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitslui tend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK MJ. van Winden/E.M. Ruymbeek/ J.M. van Wlnden/W.H.M. de Vocht Behandeling in het weekend vol gens telefonische afspraak E.M. RUYMBEEK Stationsweg 13, tel. 81336 DIERENARTSEN PRAKTUK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen en G.W. Gelling Behandeling kleine huisdieren zaterdag en zondag vol gens afspiaak W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostruni, tel. 82690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay- makers, mevr. Van'der Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren MEVR. TIGGEIjOVEN Blauw ververst raai 30, tel. 04780-8241 1 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIEN8T VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van de Reis en mevr. Tiggelo ven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. V.D. REIS Kuluutaheuvel 16, Overloon, tel. 04788-1327 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRIJS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray. Meerlo en Wanssum is bereikbaar via tel. 04780411269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgwen van t>oodsctuippen is er ge legenheid van maandag t/m vrijdag van 12.00-13.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleeiiartikeleu kunt u terecht van maandag t/m vrijdag van 16.00 to 17.00 uur. In liet weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleeg kundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de arLikeien na gebruik z.s.m. terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscrecning: Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, tel. 81269 Zwangerschapgymnast lek Aanmelden via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum "De Kiosk" Brukskc Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag t/m vrijdag ran 1330 tot 14.00 uur. tel. 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum "Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 1130 tot 12.00 uur. en dinsdagmiddag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 88273 Wykgebouw Ysselsteyn Eitsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrydag van 1330 tot 14.00 uur. tel. 04785-1492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5. tel. 04780-86303 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE- VOORLICHTING VENRAY leunseweg 2a. tel. 10032 Openingstijden: ma t/m do 830-12.45 uur en 13.15-17.00 uur: vr 9.00-1230 uur en 13.00-1630 uur BUREAU VOOR RECHTSHULP De Cloekert, Bergweg 4 Spreekuur alleen na telefonische af spraak tydens kantooruren 85968 of 04950-30345 ALGEM. HULPDIENST VENRAY 1>l. 04780-84103 Bereikbuar weekend van 9.0041.00 uur en van 19.00-20,00 uur V

Peel en Maas | 1989 | | pagina 3