OUDE F0T0\ JOURNAL Begrafenisonderneming SJENG GOUMANS Trimclub Conciliair Proces r H.S.V. de Roerdomp PEEL EN MAAS Donderdag 30 maart - Paging PEEL GROTE KERK Deken C.J.R. Buschman, Eind- straat 6 tel. 81275. Kapl. H. de Wit O.F.M. Grote Markt 10 tel. 82385, b.g.g. 85855. Zaterdag onder het oktaaf van Pasen 9.00 lsm. Ouders Arts-Corne- lissen, Jenniskens-Jansen, Jeu Jennis- kens en Willie. 19.00 zondagsdienst Overl. ouders van Bracht-Cremers, Alfons Goumans, Coll. Jan Bakker (Coll.) Maria Faessen-Duijf (Coll.) Truus Swaghoven-van de Mortel, Jrd. Harry van de Ven, Ouders Truijen-Hendricx; overl. ouders Arts- Verkoeijen; Mien Verbakel-Beetz (Coll.) Ab Steemers (coll.) Nelly de Bruijn-Van de Voort; Jozef Verhaegh uit dankbaarheid b.g.v. een 25-jari huwelijksjubileum. Zondag: Tweede zondag van Pasen 8.00 lsm voor de Parochie. 9.30 Lat. Hgm. overl. fam. Johan Verhaegen en Wilhelmus Meijer, Jo Wenne kers Muijsers; Wilhelmus Hubertus Jans sen, Jrd. Ouders Frans Swinkels-Mar cellis tS) Jrd. EchtDaar Teng van Meijel-Truijen (S) 11.00 overl. ouders. Coopmans-van Kessel; jrd. Ouders Jacobs-van de Loo; Jacoba Hoger- vorst-Michels (Coll.) Maandag: Maria boodschap, aan kondiging van de heer, hoogfeest. 9.00 lsm. overl. familie Bouten- Ha- gens. Dinsdag: H. Isidorus 9.00 lsm. tot zekere intentie. 19.00 lsm. ouders Frans Swinkels-Marcellis, Nel Bovee- Claessen. Woensdag: H. Vincentius Ferrer. 9.00 lsm.'oude stichtingen. Donderdag 9.00 lsm tot zekere intentie (A) 19.00 lsm ouders van Osch-Hebben, ouders van Kessel-Ver stegen en zoon Jan, henny Frederikx Vink, Familie Wismans. Vrijdag H. Johannes Baptista de la Salla, Eerste vrijdag van de maand 9.00 lsm. t.e.v. het H. Hart. 14.00 pl. H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. 50-jarig huwelijksjubileum van het echtpaar M. Vullings-van Gestel. Zaterdag: 9.00 lsm. ouders Artz- Cornelissen en Jeu Jenniskens, overl. famMessemaeckers-Schijnenmakers 19.00 Zondagsdienst. Engelbert Ou denhoven (coll.) Gonny Voermans- Franssen; Jan Bakker Coll. Joos Direks (Fam. Direks) Jrd. Jo Jeucken-Huijs, Ab Steemers Coll. Ouders Peter Mathijs Duijkers en Maria Nella Philipsen en zoon Pieter (S) Johan Janssen en Familie Nel Rozijn-Philipsen, Henny Hanen, Pet- ran Seijkens (Coll.). Akolieten en Lectoren Zaterdag 1 april 19.00 W. Bister- veis, Lector, zondag 2 april 9.30 L. Truyen akoliet, 11.00 G. de Groot, Lector. Boekhandel van den Munckhof is ook 's maandags de gehele dag geopend VREDESKERK Zaterdag: Priesterzaterdagviering Geen H. Mis om 8.00 uur. 10.45 Rozenkrans en biechtgelegenheid. 11.15 Gezongen H. Mis. 13.30 Lof en zegen met het Allerheiligste. 18.00- 18.30 Gelegenheid om te biechten. 19.00 Vooravondmis voor de 2e zondag van Pasen. Kinderwoord dienst voor Gertruda Franssen-Lin- ders (coll.) voor Toon Albers Coll. voor Koos van Rooy Coll. voor Maureen v.d. Sluys (coll.) voor overl. ouders Swinkels-de Mulder en ook oom. Voor Toon v.d. Laar en overl. fam. v.d. Laar-Siebers, voor Jan Hermans (Coll.) voor Fam. Willems- Janssen. Zondag 2e zondag van Pasen, Beloken Pasen 8.30 voor Harrie Janssen en overl. fam. 10.00 Hoogmis Gregoriaans, Voor overl. oduers van Gerven-v.d. Engel. 11.30 voor Fons Scaf (Coll.). Maandag: Hoogfeest van de aan kondiging van de Heer [Maria Boodschap] voor de zieken van de parochie 8.00; 19.00 Voor Theo Thielen, Voor Stien Wijnhoven-Phi- lipsen (Coll.) Dinsdag: Gedachtenis van de H. Isidorus bisschop en kerkleraar. 8.00 voor Martinus Pontman en Gijsber-i tus van Blokland, 19.00 voor Gertruda Lenssen-Heesen (Coll.) Voor Sraar Verstegen Coll. voor overl. ouders Lenssen-SChoenmakers en mevr. Siebers, voor fam. Wilmsen Hermkens, jrgt. voor Maria Arts- Lenssen, jrgt. voor Jan en Jettie Arts en Overl. fam. Woensdag: Gedachtenis van de H. Vincentius, Ferrer Priester 8.00 voor de weldoeners van de parochie, 19.00 voor Aloys Thielen en Sraar Sijbers (Coll.) voor Mathijs Michels. Donderdag: 8.00 Voor priesterroe pingen en roepingen tot het religieuze leven. 19.00 H. Uur. Uitstelling Allerheiligste, Misintentie voor overl. fam. Philipsen-den Holder en zoon Ber. Vrijdag: Gedachtenis van de H. Johannes baptista de La Salie Priester. Ie vrijdag 8.00 als eerherstel aan het Goddelijk Hart. 14.00 Kapel Veltum Huwelijk van Ton van Hoof en Wilma Koenen. 18.30 H. Kruisweg 19.00 voor overl. ouders Thielen-Hen driks, kinderen, schoondochter en kleindochter, voor Wilhemina Tij- mense-Korndewal, tot intentie van Sraar Verstegen (leden spaarkas). Zaterdag: 8.00 ter ere van het onbevlekt Hart van Maria. Gedachte van de week: God vervult niet al onze wensen maar wel al zijn beloften. Mededelingen: De parochiële vas- tenaktie vor Zuster Otten uit Oeganda heeft 6915,67 opgebracht voor dit prachtige^bediag. zeggen wij. U namens de zuster hartelijk dank. Misdienaars en akolieten Zaterdag: 19.00 Gunther Stamper en Jose Plasencia. Zondag: 8.30 Henk v.d. Oever. 10.00 Urbain en Pascal van Weert en Robert Ver- steegen. 11.30 Jos Verstegen. Maan- paris passion de lente-zomer make up 1989 van payot 1989 markeert de viering van tweehonderd jaar vrijheid in Frank rijk en met veel pracht en praal wordt het feit herdacht dat de Franse revolutie twee geleden plaats vond. Parijs geeft in dit kleurrijke festijn de toon aan, waarbij beroemde monumenten als de Are de Triomphe en pleinen als de Place de L'Etoile, de la Bastille en de Place de la Nation centraal staan. Ook Pay.ot neemt actief aan deze festiviteiten deel en komt met een sensationeel kleurenpallet: Paris Pas sion Het is een uitbundige make up voor ogen en lippen die zorgt voor een gloedvolle blik vol warmte en emotie. Voor een revolutionaire oogopslag brengt Payot vier extra zachte oogschaduwen in contrasterende kleu ren die evenwel op de oogleden perfect met elkaar harmoniëren. Paris Triomphe: een zachte roze tint, aan te brengen als schadus op de wenkbrauwoog en als accent in de binnenhoek van het oog. Af te wisselen met: Paris Bastille: Een warme oranje schaduw die in de wenkbrauwboog en aan de bovenzijde van de arcadeboog wordt aangebracht. Paris Nation Is een felblauwe kleur die in de buitenste hoek van het oog wordt aangebracht en versmelt met de aangrenzende tinten. Paris Etoile is een tere heldergroe ne schaduw die direct rond het oog aangebracht, een stralende blik geeft. Voor de loppen heeft paris Passion vier zachte verzorgende en goed houdbare lipsticks in bijzondere kleuren. Liberie een tere, roze pastelkleur die enigzins doet denken aan de beginjaren zestig en die bij uitstek overdag zal worden opgedaan Carmagnole een uitbundige fuchsia roze kleur, die de lippen voller maakt en daardoor zeer geschikt is voor de avond make up. Carmagnole is tevens uitgevoerd in nagellak. Frenesie een bruin koperkleurige lipstick voor een warme gloed overdag. Passion: zorgt met name 's avonds voor gloedvolle roze rode lippen. Passion is ook uitgevoerd in nagellak. Een satijnen accent op de lippen geeft Diabolo fraicheur een paarle- moerglanzende lipgloss die als blik vanger in het midden van de lippen wordt aangebracht. dag en dinsdag: 19.00 Ivo Niessen en Emiel Ubaghs. Woensdag: 19.00 Paul Claassen. Donderdag 19.00 Jose Plasencia. Vrijdag 19.00 Alberta Omar Alvarez, zaterdag: 19.00 Alberto Omar Averez en Boy Ramirez. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag: 18.30 Liturgieviering met volkszang Voorganger J. Korff. Misdienaar, Bas Dirkx, Lectrice Zr. Jacintha. Zondag 2 april, Liturgieviering 9.30 met koor en volkszang. Voorganger J. Korff lector Br. Artemius, 16.00 Concert Kantorij Protestante gemeente. Maandag: 16.45 Liturgieviering. Voorganger J. Korff Dinsdag 4 april 13.45 Liturgiegroep 16.45 Liturgieviering Voorganger G. van Loenen. Woensdag 16.45 Liturgieviering Voorganger J. Korff. Donderdag: 16.45 Liturgieviering Voorganger G. van Loenen. Vrijdag: Geen Viering. PROTESTANTE KERKEN GEMEENSCHAP VENRAY E.O. Op zondag 2 april a.s. zal in het IMBO Leunseweg 2a te Venray, ds. J. v.d. Stoel uit Geldrop voorgaan. Aanvangstijd is 9.30. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt kindernevendienst gehouden. Na af loop is er koffiedrinken. PATERSKERK Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten. 18.30 zondagsviering. Jan Swinkels (neven en nichten) Louis Boom col. Fam. Dechnar-Sijbers en Vermeulen Dijkmans. Zondag: Beloken Pasen 9.00 voor de parochie. 10.15 met zang. Johanna Huberta Lamers, Margare- tha Veldhuizen en overl. fam. Konrad Thijssen en Overl. fam. 11.45 Toon Kateman col. Sraar, Rene en Jacques Bom. 18.00 jrg. Jan Michiels. Maandag: Feest van Maria Bood schap 8.00 voor overledenen (offer- bus 19.00 tot zekere intentie. Dinsdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius; ^00 voor de leden van de KW. Jrg. jfepos Jans. Woensdag 8.00 overl. ouders Akkermans-Timmermans 19.00 Mi chel en Karei Derickx en overl. fam. Donderdag 8.00 overl. fam. Philip sen 19.00 Bertus Heijl. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan H. Hart van Jezus. 8.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer. 19.00 gezinsmis overl. ouders Dielissen-v. Heugten. overl. ouders Euwals, Jan en Harrie. Zaterdag: 8.00 Apollonia Naus- Splinter; geen biechtgelegenheid: 17.00 'Eucharistieviering waaronder toediening van het H. Vormsel door Vicaris van der Valk. 18.30 Avond- Mis. Dit weekend'laatste mógelijkheid om de vastenzakjes in te leveren. sluiten we de vastenaktie 1989 af Akolieten en misdienaars Zaterdag: 18.30 Tonny Vermeulen. Zondag 9.00 Martijn Smelt, 10.15 Leo en Johan Pouwels. 11.45 Pascal Küsters, 18.00 René Jansbeken. Dinsdag en donderdag 19.00 Jaap Janssen. PAROCHIE BRUKSKE Beloken Pasen. 10.00 Eucharistie viering met zang. Jan Swinkels (kaartvrienden) Voor afspraken kunt U bellen de pastorie van de Paterskerk. Tel. 80202. i ié'" IAÜ PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 tot zekere intentie uit dankbaarheid, overl. ouders van Soest-van Vechel, Overl. ouders Janssen-Peeters, Hendrica Vennekens Verschuren. Zondag 8.30 Overl. familie Kerk- hof-Vriens. 10.00 Antonia Linders- Hendriks, overl. fam. Raedts-Verhees gest. jrd. Jacob Vermeulen en Wilhelmina Verhaeg. Piet Custers (Namens de buurt) (Koor Harmony) 1 Maandag 9.00 Jans Kessels en overl. fam. Dinsdag: 9.00 uit dankbaarheid. Woensdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Donderdag: 9.00 tot zekere intentie Vrijdag: 9.00 voor een zieke Zaterdag: 19.00 Jeu Arts, Mia Claessens-Maas, jaard. Nol Verstegen en overl. familie Verstegen-Swinkels. Misdienaars Zaterdag 19.00 Wendy Janssen, Maud van Arsen, Monique v.d. Pas, 'EUes Lenssen. Zondag: 8.30 Emiel Truyen, Frank v.d. Boogaard, Rob Kessels, Frank Laurenssen. 10.00 Sandra van Lim- beek, Pascalle van reenen, Helga Thielen, Maike Selder. PAROCHIE OIRLO 2e zondag van Pasen (Beloken Pasen) Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis, Dameskoor. Frank Voermans, Frans Maas, Jac Driessen en zoon Jos, Overl. ouders Verstappen-Verhaag en hun kinderen Joos en Riek. Jan Zanders Grd) T.e.v. Maria voor genezing van zieken. Uit dankbaar heid. Sef Direcks. Zondag 11.00 Hoogmis. St. Maria van der Aa. Voor de parochie. Woensdag: 9.00 H. Mis. St. Louis .Maessen en overl. ouders. Overl. familie van Rijskwijck-Martens. Vrijdag le vrijdag van de maand: toegewijd aan verering van H. Hart van Jesus. 9.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor priesterroepingen. Carolien Philipsen, St. Baten-Jeurissen. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mjs (jonge Garde Koor) St. Toos Duijkers-jenniskens. Frans Maas. Overl. ouders J oosten-Verstappen. Tevens uit dankbaarheid. Zr. Jo- hannet Lemmen namens broers en zusters. Maria Wolters Janssen. Piet Classens en overl. familie Grd.) Overleden familie van Dijck-Strik. PAROCHIE CASTENRAY Zaterdag: 10.00 jgt. v. Gerardus Dinghs en Henrica Friesen en jgt v. Gerard Creemers en Maria El. Creemers-V erstegen Zondag 8.00 Voor de parochie t.e.v. O.L.Vr. v. Alt Bijstand. 10.00 voor Wim Geerets (vanwege studie club) Teleac 77) en voor Willem Tacken (Coll.) Dinsdag: 19.00 voor Marie van Kuijck. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (offe raars) Donderdag: 19.00 voor Bernard Friessen (Coll) Vrijdag: 14.00 Pl. Eucharistievie- rind b.g.v. 25-jarig huwelijk v. echtpaar Piet Steegs en Cis Steeghs- HOUBEN: Misdienaars Joep, Joan: zaterdag,, dinsdag, woensdag: Martijn, Marianne, zon dag 8.99 donderdag vrijdag 14.00 uur. Renee John, Zondag 10.00 uur. PAROCHIE LEUNEN Eerste zondag van de maand bijzondere collecte voor onze eigen kerk. Zaterdag: 19.00 lsm. Piet Tim mermans en dochter Jose en Mathieu Vervuurt en zoon Sjaak. Lsm. v. Mathijs Litjens en echtgenote, lsm. v. Teng Noijen v,w. petekind. Lsm. v. Frans Rongen en overl. fam.; Jan van Cuyck, echtgenote en overl. kinderen. Weekd. v. Antonetta Direks-Derckx (4). Zondag: 9.45 Hgm. uit dankbaar heid. Hgm. v. Gerrit Jenniskens en overl. fam. Hgm als. gest. jrd. v. Joseaf Asselberghs en echtgenote. Hgm als jrg. v. Harry Heesen. 15.00 Plechtige eucharistieviering b.g.v. het 40-jarig priesterjubileum van de zeer eerwaarde heer Jac. haenen, oud pastoor van Leunen. Maandag: Hoogfeest van Maria Boodschap. 19.00 lsm. v. Harrie Martens en echtgenote, Toon Martens en klein zoon Harrie, Piet Janssen en echtgenote. Dinsdag: 19.00 lsm. v. genezing van een zieke. lsm. v. Antonetta Direks-Derckx (v.w. de bejaarden) Woensdag: 19.00 lsm. v. Teng Noijen v.w. kaartvrienden. lsm. v. Johannes Loenen en leida Loenen- Poels. Donderdag: 19.00 lsm v. genezing van een zieke. lsm. v. Maria Loonen-Scheffers. Vrijdag: H. Johannes Baptista de la Salie, priester, Tevens eerste vrijdag van de maand geen zieken communie aan huis. 19.00 ls. t.e.v. H. Hart v.w. C. Lsm. Hub Gommans, lsm. v. overl. fam Bouwman. Zaterdag: 19.00 lsm. v Mathijs van Kempen en Johana Lochtens, Lsm. v. overl. fam Claessens-Gussen, lsm. v. Gerrit Janssen en overl. ouders. Weekd. v. Antonetta Direks-Derckx (5) Maandd. v. Teng de Lauw. Maandd. v. Anna Verheijen. Akolieten: zaterdag 19.00 Martijn Mertens en Erik Direks. Hgm. zondag 9.45 Mare Theunissen, Twan Willems en Fred Litjens. Misdienaars Maandag tm vrijdag 19.00 Frank Litjens en Jos Direks. Lectoren: zaterdag 19.00 J. Jen niskens, zondag 9.45 Mevr,, van Bavel. Gedoopt: Lotte Litjens, Vicarieweg 12 Huwelijksafkondiging: Jos Litjens en Marian Litjens beiden uit onze parochie (2e roep) RECTORAAT VEULEN Zaterdag: 19.00 Hgm v. overl. ouders Fleurkens-Aerts. Zondag: 11.00 Hgm. als gest. jgt. v. Hub van Rijswijck echtgenote en dochter Drini Woensdag: 8.00 lsm. v. Jacobus Ewals. Vrijdag: geen ziekencommunie aan huis. 14.45 huwelijk Crit Keysers en Maria Spreeuwenberg. Zaterdag 19.00 Hgm. v. Jan v.d. t Noordsingel 24, Venray Dag en nacht bereikbaar Telefoon 04780-88889 Aker. Hgm. als jgt. v. Teng Jenniskens. Akolyten: Jac Nijsen, Andre Reintjes, zondag. Misdienaars: Rob Hendrix en Thijs van Kempen. Huwelijksafkondiging: Chrit Kuy- pers uit Horst en Maria Spreeuwen- berg uit onze parochie. (3e roep). PAROCHIE YSSELTEYN Zaterdag: 19.00 d. Geurtspeeters (buurt) D. Kleuskens-Wijnen (buurt) Jr.d. A. Verheijen: jrd. P. Potten. Mnd. T. van Hugten-Gulpen, Mnd. J. Swinkels, mnd. A. Arts-Theunis- sen Mnd. A. Bovee-Cuijpers. Zondag: 2e zondag van Pasen [Beloken Pasen] 9.30 Latijnse Hoog mis na het opningswoord Vidi Aquam. Jrd. Albert Peeters en echtgen. Overl. ouders fam. Hendriks-Bus. 11.15 overl. fam. Custers-Claasen en H. Broere, G. Trommelen en overl. ouders. Maandag 19.00 Fr. Vriens, Bij zondere intentie. Woensdag: 19.00 D. Geurts-Pee- ters H. Jenniskens. Vrijdag: 14.00 t.i.v. Het zilveren Bruidspaar Verstappen Meijers. 19.00 Pastoor Spreeuwenberg, Mathieu Arts. Misdienaars Zaterdag 19.00: M. en P. Potten, zondag 9.30 P. v.d. Munckhof en E. Jenniskens. 11.15 R en T Berkers. Maandag en woensdag 19.00: N. Jaspers en B. Vergeldt. Vrijdag 14.00 A. Philipsen en D. v.d. Burgt, Vrijdag 19.00 D. jk en E. Jenniskens. Spreuk van de week: Het hart neemt waar wat het oog niet kan zien (Al-Ghazali). Vastenaktie 1989 Zondag 2 april a.s. sluiten wij onze aktie mocht U nog in gebreke zijn gebleven uw zakje in te leveren, het kan nog net. RECTORAAT HEIDE Zaterdag half 8 avondmis. Jaarge tijde voor Engelbertus Wellen en Helena Rutten en tevens voor Maria Nellen-Hendrikx en peter Nellen. Zondag: 10.00 uur Hoogrïiis, jaargetijde voor Sef Janssen. Acolie ten: Jos Maas en John Verkoeyen. Misdienaars van de week Janet en Paulien. Maandag Hoogfeest van de aan kondiging van de Heer. (Maria Boodschap). 8 Uur H. Mis tot bijzondere intentie. Dinsdag Gedachtenis van de H. Isidorus Bisschop en kerkleraar 8 uur H. Mis. Woensdag: gedachtenis van de H. Vincentius Ferrer, Priester, 8 uur H. Mis. Donderdag: 8 uur H. Mis. Vrijdag, eerste vrijdag van de maand. Gedachtenis van de Heilige Johannes Baptista de la Salie., Priester. 8.45 H. Mis voor Betje Geurts-Gellings en tevens ter ere van het H. Hart. Zaterdag half 8 avondmis jgt. voor Martinus Rongen en Johanna Gerrits De drie inzamelingen van de vastenaktie brachten samen 177,50 op. Vorig jaar was het 1145,85. Hiervoor U allen hartelijk dank. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 19.00 Harrie van Cuyck (4e 6w) Misd. Teun Franssen en Martijn Rieter. Zondag: 10.00 Mevr. v. Dijck- Sanders, misdr Martijn Wilms en Roel Creemers. 11.30 Marie van Osch (v.w. Buurt) Theodora Verstegen Poels (v.w. Pete kinderen) Misd. Karin Thijssen en Heidy Litjens. Maandag 8.30 Antoon Michels, nicolaas van Tilburg en Echtgenote. Dinsdag 8.30 P. van Rijswijck, leonardus vvvvVerhaag Linderdina Heynen. Woensdag 19.00 Teng Poels. Donderdag 8.30 Mevr. de Rijck van Meyel. Vrijdag, le vrijdag van de maand ter ere van het H. Hart. Peter Mathijs Gielen en overl. kinderen. Zaterdag 8 april vormsel 19.00 door Kan. v.d. Valk. Harrie van Cuyck (5e 6w) Mathijs Arts-Cathari- na van Osch. Misd. Esther Brands en Suzanne Wilms. Kollektanten Zaterdag Fr. Hendrix Zondag G. Ewals 11.30 H. v. Tilburg. Kerk poetsen Donderdag 6 april Mevr. Jacobs en Mevr. Peeters. Vormsel: op zaterdag 8 april ontvangen 16 meisjes en jongens het sakrament van het vormsel uit de hand van Kanunnik W.A: van der Valk. Bidden we in deze laatste dagen ter voorbereiding dat deze meisjes en jongens onze parochie tot vreugde worden door hun geloof aan en inzet voor Christus. Vastenactie: we staan nu op een bedrag van 1600,- dat is echter maar de helft van 1988. Zijn er nog zoveel enveloppen thuis blijven liggen? Kijk eens. Met hartelijke groet F. Mertens Past. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19.00 overleden fam. Verouden-De Wilt. Zondag: Tweede zondag van Pasen. 10.00 Thea van Balel-Peeters, Jo van Eerd-Strijbos en voor G. Weerts. In de namiddag doop van kindje van Peeters-van Bommel. Maandag feest van Maria Bood schap. 8.30 Rector Verwielen. Dinsdag: H. Isidorus, Bisschop en kerkleraar. 8.30 fam. Arts-Herpers. Woensdag: H. Vincentius Ferrer. 8.30 G. Weerts. Donderdag: 8.30 t.i.t. Fam. v.d. Heuvel-Peeters. Vrijdag: H. Johannes Baptista de La Salie. 8.30 t.Lt. van Fam. Pouwels-v.d. Steeg. Zaterdag: 19.00 overl. ouders Arts-Kerckhofs. Misdienaars: zaterdagavond: Ste- fanie Arts en Kora Arts. Zondag Ellen v.d. Cruijssen en Gerben van Duijnhoven. Lectoren: Zaterdagavond Josien Claessens. Zondag Jan Classens. Gedachte om mee te nemen: vrees niet. Ik ben het, de eerste en de laatste. Ik was dood en zie ik leef in de eeuwen der eeuwen. En ok heb de sleutels van de dood en het dodenrijk. Zoo spreekt Christus. Apocalyps 1.17.18. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 19.00 Avondmis b.g.v. een 65e verjaardag. Overl. fam. Hermans-Janssen en Janssen-Coenen Fam. Hezemans en v.b.i. Zondag 8.30 H. Mis voor Peter van de Ven. en Thei Zegers. 10.00 Hoogmis voor Dora Versteegen van Kempen, Rene Buijzen, Fam. Vissers, en opa Seijkens. Woensdag 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef, Antonia en Theodorus Hoes, Mej. Robbers. Vrijdag: 9.30 H. Mis voor een zekere intentie, Fam. Hoes en Fam. Schulkes. Onze aktiviteiten: Zaterdagmorgen om 7.15 uur van- vanaf aanvang wandelpad voor trai-.. ningsduurloop van 10 km. op het Lorbaancircuit. Zondagmorgen eveneens geza menlijk trimmen op het Lorbaan circuit. We verzamelen om 9.00 uur by de parkeerplaats wandelpad. Interesse? Loop eens voor je le ven. Een beetje gezond zweet bespaart een hoop benzine. Inlich tingen bij de verzamelpunten en by Piet Loomans, Ouverturestraat 14, tel. 85384. Deze week een foto van Brandweer van St. Servatius gemat omstreeks 1954. Op de le rij van links naar rechts Jos Hoofs Toon Beerkens Emiel Beerkens Br. Frugentius Cuppes Frans Janssen Ben Thielen Op de 2e rij van links naar rechts Gerrit Linders Wim Janssen Jan Oudenhoven Wiel Peters Jan Gommans Martien Vermeulen IS ER ARMOEDE IN NEDERLAN "Is er in Nederland armoede? "Nee toch, iedereen heeft te en te drinken en woont in een rei lijk huis en niemand hoeft ond een brug te slapen, ja, tenzjj daar zelf voor kiest. Nee hoor, d'r geen armoede in ons lang". "Ja maar..." "Niks ja maar. Onze sociale va zieningen zijn zo perfekt dat n mand iets te kort komt". "Okay, je komt hier niet van hm ger om. Dat klopt, maar verder ga jouw redenatie alleen maar op vergelyking met onderontwikkel) landen, of hoe je ze ook noenu wilt. Maar zo'n vergelijking ga hardstikke mank!" "Hoe zo mank. niks mank, echt wil werken, vindt werk. Ban< zat". "Maar hoe zit dat dan met d mensen die helemaal aangewea zijn op die uitkering uit de socia kas en geen mogelijkheid hebbf om werk te zoeken". "Dat zijn er maar een handjeu en die krijgen nog huursubsidi ook". "Wat dacht je van een leenstaande moeder met byvoc beeld twee kinderen, die rondkomen van nog geen 1.30: in de maand. Daar moet. mooi alles van doen. Zie je jou d doen? En datzelfde geldt voor mei sen die van een bijstandsuitkerii moeten leven, of van een WAO- een WW-uitkering. Dat is handjevol. Dat zijn er honderddt zenden!" "Ija, die hebben het als je b goed beschouwd, natuurlyk niet gemakkelijk". "Dat bedoel ik nou. Mensen, van een minimum-bydrage moete leven, net te veel hebben om hoi ger te lijden, maar voortdurendi weinig om ook eens te kunnen nieten van alles wat er te koop en| zien is". "Nou ja, leuk lijkt me dat niet. genlijk zou ik er niet aan moetf denken..." "Zou er dan toch een kern fl waarheid zitten in de uitspraak a er in Nederland wel degelijk arm« de is?" "Nou ja, als je onder armoede ve staat het niet kunnen deel hebbf aan alle plezierige en goede dinges die onze Nederlandse samenleviB te bieden heeft zonder enig uitzie! op verbetering van die toestand,] dan moet ik toegeven dat er in N derland inderdaad armoec heerst". Een dergelyk onderwerp niet de weg gaan. maar erover diskussï ren met open vizier, dat is ook vorm van conciliair proces. JEHOVAS GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor h bijwonen van een bijbeltoespraak m als Thema, komt gij die dorst naari waarheid. In de koninkrijkzaal a de Henri Dunantstraat 11 aanvS 10.00 uur v.m. A.s. zondag gr* toegang geen collecte. t Tijdens de koppelwedstrijd de Brasem Venlo wisten A. Si ders/C Hebben en C. Roeffen/L. V Hoogenhof vrij hoog in het klas ment te eindigen. Zaterdag a.s. organiseert de dam safdeling van de Snoekbaars Tbg len een koppelwedstrijd. Opgetf tot donderdagavond 20.00 uur I H. v.d. Heuvel, tel. 04780-86569. PARFUMERIE BYOUX Passage 12 Venray SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN

Peel en Maas | 1989 | | pagina 16